Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
22.4.2024 | | Absolonová Barbora | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Balat Ondra | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Balatova Kateřina | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Bartoníček Jan | GR kids Trutnov |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
22.4.2024 | | Bartoňová Adéla | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Bednář Kryštof | Funkční trénink Milovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Bednář Vojtěch | Funkční trénink Milovice |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Bednář Dominik | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Bednářová Eliška | #GLADIATORRACETEAM |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Bednářová Klára | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
28.3.2024 | | Beneš Radim | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Beránek Štěpán | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
22.4.2024 | | Bolehovská Eliška | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
9.4.2024 | | Bousová Evelína | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Brázdová Dominika | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
1.4.2024 | | Čápová Antonie | Hellcats |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
23.1.2024 | | Čápová Magdaléna | Hellcats |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Čáslavský David | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
nezaplaceno |
30.11.2023 | | Čermák Denis | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
30.11.2023 | | Čermáková Johana | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Chadraba Jakub | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
10.5.2024 | | Čížek Robin | |
KIDS I |
CH06-07 |
nezaplaceno |
10.5.2024 | | Čížek Dominik | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
nezaplaceno |
21.3.2024 | | Cogan Richard Rudolf | T. J. Sokol Nová Paka |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
18.4.2024 | | Dubenecká Anna | OCR Team Sokol Dvůr Králové |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Dufek Antonín | |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
31.1.2024 | | Dufková Michaela | |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
29.3.2024 | | Eliášová Denisa | FZŠ Chodovická |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
6.2.2024 | | Eminger Martin | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Falta Karel | SK Třebechovice |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Falta Jindřich | SK Třebechovice |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Falta František | SK Třebechovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
13.11.2023 | | Fehér Laura | Olympia Spartan Training Kutná Hora |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Frémund Michal | Sokol Milovice |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
10.1.2024 | | Hába Jakub | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Hájková Sofie | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Havlickova Tereza | TJ Sokol Hradec Králové |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Havlíčková Julie | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Herčík Šimon | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Herčíková Běta | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
28.2.2024 | | Hlaváčová Ema | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Holubcak Oliver | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Holubcakova Sofie | Gladiátor Race Kids Hradec Králové |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
26.11.2023 | | Honosková Hana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
10.12.2023 | | Horáčková Nela | hrošíci |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Horálek Daniel | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
10.1.2024 | | Hrdina Maty | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Hubálek Lukáš | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Hubálková Hana | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Jakubcová Kristýna | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Jakubec Marek | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
26.2.2024 | | Janata Tomáš | Poniklá |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
15.1.2024 | | Jandečka Kryštof | Pišišvorové |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
15.1.2024 | | Jandečková Alžběta | Pišišvorové |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
29.2.2024 | | Jaroš Matěj | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
29.2.2024 | | Jarošova Klára | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Jiránek Ondřej | Gladiator kids Trutnov |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
29.11.2023 | | Jiroutová Barbora | M.C.Metuje |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
30.3.2024 | | Kábele Max | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
22.2.2024 | | Kácovský David | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
28.4.2024 | | Kaczková Petra | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
nezaplaceno |
2.5.2024 | | Kalaydzhiev Dimitar | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Kameníková Sára | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
nezaplaceno |
6.5.2024 | | Kasalická Anna | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D08-09 |
nezaplaceno |
8.5.2024 | | Kašpar Antonín | |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
8.5.2024 | | Kašpar František | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
31.3.2024 | | Koláček Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
27.2.2024 | | Koláčková Klára | |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
24.4.2024 | | Koller David | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Komárek Jiří | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
8.4.2024 | | Konečná Ivana | Dono |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
2.11.2023 | | Kopeček Viktor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
2.11.2023 | | Kopečková Lilian | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
nezaplaceno |
2.11.2023 | | Kopečková Adriana | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
30.11.2023 | | Kopsová Nelly | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
1.5.2024 | | Koreňová Zoe | gladiatorraceteam |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Kosina Vojtěch | |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |
10.12.2023 | | Košina Filip | hrošíci |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
17.1.2024 | | Kosina Emil | SRTG Pardubice |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
10.12.2023 | | Košinová Gabriela | hrošíci |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Kosinová Sofie | |
FAM |
FAM |
nezaplaceno |
28.2.2024 | | Košťál Filip | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Kouba František | CRTC |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Kozlovská Anna | Tj Tanvald |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
30.3.2024 | | Kozlovská Adéla | Tj Tanvald |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
1.2.2024 | | Kratochvíl Štěpán | |
KIDS II - RACE |
CH14-15 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Krčmářová Emma | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Kuchařík Jan | |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Kuchařík Matěj | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Kušnír Krystof | mrka |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
4.5.2024 | | Kušnír Albert | mrka |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
7.11.2023 | | Kutilová Tereza | OCR Kids Poděbrady |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Kytka Maxmilian | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Kytková Magdalena | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
7.4.2024 | | Lenfeldova Michaela | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
11.11.2023 | | Lochmanová Eliška | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
9.11.2023 | | Löffelmann Ema | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
7.5.2024 | | Lorencová Adéla | |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
30.3.2024 | | Lukášková Barbora | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Mahlová Vendula | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
nezaplaceno |
12.12.2023 | | Mamula Šimon | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
2.5.2024 | | Mannová Linda | SK Rosice |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Marešová Viktorie | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Matlach Matyáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Matlachová Markéta | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušek Teodor | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
5.11.2023 | | Matoušková Zoe | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Medunova Terezka | |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
28.12.2023 | | Meruna Tomáš | LOKO Beroun |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Mikoczi Tadeáš | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
5.5.2024 | | Mohaupt Vít | DX-NET |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
16.3.2024 | | Moláčková Kristýna | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
18.4.2024 | | Morys Vít | Kupředu |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
18.4.2024 | | Morysová Zora | Kupředu |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Movnar Adrian | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Movnar Andrei | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
4.2.2024 | | Movnarová Larisa | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Novák Filip | |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
nezaplaceno |
24.3.2024 | | Novák Eduard | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
24.3.2024 | | Nováková Klára | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotná Dorota | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
31.3.2024 | | Novotný Marek | Panther Gym Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Novotný Sebastian | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotný Čeněk | SDH Dolsko |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.1.2024 | | Novotný Antonín | SDH Dolsko |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Ondráčková Kristýna | Gladiátor Kids Trutnov |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Peková Nikol | Olympia Spartan Training |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Petrus Karel | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
1.11.2023 | | Petrusová Saskie | SKI RUN Čakovice |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Pittner Ondřej | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Pittnerová Eliška | |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Plachá Ema | |
KIDS I |
D06-07 |
nezaplaceno |
10.5.2024 | | Podešva Jaroslav | Atletika Stará Boleslav |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
27.2.2024 | | Procházková Ema | Svídnický extrém |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
27.2.2024 | | Procházková Hana | Svídnický extrém |
KIDS I |
D06-07 |
uhrazeno |
12.3.2024 | | Pup Matyáš | SRTG Praha |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Říha David | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Říhová Nella | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Rothová Beáta | GR Kids Trutnov |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
25.1.2024 | | Rozdolská Adéla | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D14-15 |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Šafková Emily | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS II - RACE |
D10-11 |
nezaplaceno |
12.4.2024 | | Samšeňák Radim | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Scheithauerová Ella | Dukla Praha |
KIDS II - RACE |
D12-13 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Sedlmeier Matyáš | TJ Dukla Praha |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
7.5.2024 | | Sedlmeier Jakub | TJ Dukla Praha |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
nezaplaceno |
9.5.2024 | | Sklenář Jan | |
KIDS I |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Srstka Maxim | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
nezaplaceno |
7.5.2024 | | Srstková Valérie | |
KIDS I |
D08-09 |
nezaplaceno |
7.5.2024 | | Staněk Jiří | |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
1.5.2024 | | Střelec Sebastien | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH12-13 |
uhrazeno |
1.5.2024 | | Střelec Tobiáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | ŠUlcová Barbora | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS I |
D08-09 |
nezaplaceno |
8.5.2024 | | Svoboda Tomáš | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Svobodová Petra | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Topor Tobias | |
FAM |
FAM |
nezaplaceno |
22.4.2024 | | Tošovská Kristýna | Tošováci |
KIDS I |
D08-09 |
uhrazeno |
9.5.2024 | | Uhlířová Daniela | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
10.5.2024 | | Vaculík Matyáš | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
6.5.2024 | | Vaněk Jáchym | OCR kids Poděbrady |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Vaníček Josef | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Varga Viktor | Varga Family Gladiator Team |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
14.4.2024 | | Varga Matouš | Varga Family Gladiator Team |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
3.5.2024 | | Vavrova Melanie | |
FAM |
FAM |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Vinař Karel | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
uhrazeno |
8.5.2024 | | Vinařová Eliška | |
KIDS II - OPEN |
D10-15 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Vincent Daniel | STG Pardubice |
KIDS I |
CH06-07 |
uhrazeno |
5.5.2024 | | Vincent jr. Oldřich | STG Pardubice |
KIDS II - RACE |
CH10-11 |
uhrazeno |
7.5.2024 | | Vojtko Štěpán | Valdice |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
10.5.2024 | | Živnůstka Denis | |
KIDS II - OPEN |
CH10-15 |
nezaplaceno |
10.5.2024 | | Živnůstka Robin | |
KIDS I |
CH08-09 |
nezaplaceno |