Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN65
RACERACE31
FUNFUN7
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
FUNFUN7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M30-39Muži 30 - 39 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
M18-29Muži 18 - 29 let6
M40-49Muži 40 - 49 let5
M30-39Muži 30 - 39 let5
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
M50-99Muži 50 a více let3
M18-29Muži 18 - 29 let3
M40-49Muži 40 - 49 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
M50-99Muži 50 a více let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
22.6.2022Bernardová Terezie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Kalorie a Kilojoulneobsazeno
21.11.2021Boček Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: AVENGERS↳ Oujezdská Vendula
21.11.2021Bočková Vlasta OPEN MIX uhrazeno
Tým: SPEEDY TEAM↳ Pokorný Martin
19.6.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.6.2022Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
22.6.2022Bulatová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z18-29 uhrazeno
30.3.2022Červená Hana Jahodová míle OPEN Z40-49 uhrazeno
23.6.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
31.12.2021De Bolle Laura Predator Workout Usti nad Labem OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.6.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z30-39 nezaplaceno
28.3.2022Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Ďugelová Natália BŠK Prešov OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Mŕtvolky↳ Kaňa MartinBŠK Prešov
31.3.2022Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
14.6.2022Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z18-29 uhrazeno
22.6.2022Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
21.5.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2022Fifka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
21.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
21.12.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
18.6.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
18.6.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
21.6.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Hartlová Majda Atom Kids Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
31.5.2022Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
13.6.2022Hricko Petr RACE M30-39 nezaplaceno
13.6.2022Hrnčíř Filip OPEN M18-29 uhrazeno
21.6.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.6.2022Hypša Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Jahoda Milan Jahodová míle OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jahodová míle ↳ Nováková PatricieJahodová míle
22.4.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Čelákovice ↳ Jirků MilanOCR Čelákovice
19.6.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
28.2.2022Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
14.6.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Koubová Patricie OPEN Z30-39 uhrazeno
17.3.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
14.6.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
22.6.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
31.1.2022Krupica Michal RACE M18-29 uhrazeno
22.6.2022Kvapil Luboš FUN FUN uhrazeno
21.6.2022Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
6.4.2022Lencová Petra FUN FUN uhrazeno
21.6.2022Mašata Metoděj OPEN M18-29 uhrazeno
23.6.2022Mašata Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
9.2.2022Michalegová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Satanáši↳ Skokan Jakub
21.6.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.6.2022Nečina Miroslav Běžecky tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje RACE MIX uhrazeno
Tým: Běžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje↳ Černá KateřinaBěžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje
17.6.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
1.4.2022Petruška Martin Jahodová míle OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jahodová míle 2↳ Sehnoutkova PetraJahodová míle2
28.2.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Plíšek Bohumil RACE M18-29 uhrazeno
23.6.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
21.6.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE MIX uhrazeno
Tým: ND Crew↳ Housková Natálie
24.4.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
23.5.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
13.6.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
30.11.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
7.4.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
20.6.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
22.6.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
22.6.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
20.6.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.3.2022Štolbová Anna Jahodová Míle OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
17.5.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
14.6.2022Szilvásiová Jana OPEN Z50-99 uhrazeno
5.5.2022Szymańska Karolina FUN FUN uhrazeno
17.6.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
28.2.2022Ulrychová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
18.6.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.6.2022Varcholová Veronika OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Double V↳ Vepřek MartinPredátor workout Brno
22.6.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
21.6.2022Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Wagnitz Stefanie Joy Fighters OPEN Z40-49 uhrazeno
13.6.2022Žáková Trpáková Lenka FBT Nuzbely OPEN Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Zika Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno