Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina Hradecký koloběh 2019 - 8. ročník

Statistika přihlášených

Trať
KKoloběh166
Kategorie
OOpen148
FFAMILY18
Celkem přihlášených166

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.2.2019Barta Jiri Koloběh O uhrazeno
Tým: Bártíci↳ Bártová Lucie
7.4.2019Beran Tomáš Koloběh O uhrazeno
Tým: everythingship↳ Trunečková Tereza
27.4.2019Bielčík Jiří Koloběh O uhrazeno
Tým: Roundrunners↳ Mueller Eva
23.4.2019Bienova Veronika Kolodva Koloběh O uhrazeno
Tým: Kolodva↳ Müller Roman
13.5.2019Blažek Vladimír Koloběh O uhrazeno
Tým: Kráska a mechovák↳ Hajčiarová Eva
21.5.2019Blažek Petr Koloběh O uhrazeno
Tým: Dobrodinci↳ Klausová Jitka
13.5.2019Burešová Kateřina Koloběh O uhrazeno
Tým: B&B↳ Bureš Miroslav
23.4.2019ČECHAL PETR TJ Lokomotiva Nymburk Koloběh O uhrazeno
Tým: Petr + Jana↳ ČECHALOVÁ JANATJ Lokomotiva Nymburk
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim Koloběh F uhrazeno
Tým: Ttiathlon Team Chrudim↳ Čejka SamuelTriathlon Team Chrudim
8.5.2019Čermák Jiří Roprachtice Koloběh O uhrazeno
Tým: JVČ Team↳ Čermáková VeronikaRoprachtice
13.5.2019Čtvrtníčková Jitka Spartans Koloběh O uhrazeno
Tým: Gumídci↳ Popelka Milan
31.3.2019Dachovský Radovan Tempo Malšovice Koloběh O uhrazeno
Tým: Tempo Malšovice↳ Hrečínová MichaelaTempo Malšovice
27.2.2019Ditrych Marek Koloběh O uhrazeno
Tým: Skrblíci↳ Sehnoutková Adéla
17.12.2018Drbohlavová Šárka Koloběh O uhrazeno
Tým: Konečně se rozeběhl↳ Rederer JanKonečně se rozeběhl
12.12.2018Droznová Pavlína Koloběh O uhrazeno
Tým: Pavča + Milan↳ Drozen MilanJičín - Během světem
28.12.2018Eliášová Šárka Koloběh O uhrazeno
Tým: Barbaři↳ Kratochvíl MilošHvězda Pardubice
22.5.2019Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka Koloběh O uhrazeno
Tým: pecky z Peckyneobsazeno
14.5.2019Foffová Nikola Koloběh O uhrazeno
Tým: Banáni v běhu↳ Smolík MatyášJKF Jaroměř
20.5.2019Fröhlichová Nikol DoggyBear Team Koloběh O uhrazeno
Tým: DoggyBear Team↳ Osladil MartinDoggyBear Team
28.4.2019Hejtmánek Jan Join the Dark Side Running Team Koloběh O uhrazeno
Tým: Join the Dark Side Running team↳ Benešová DominikaJoin the Dark Side Running team
25.3.2019Hlavacek Lukas CRTC Koloběh O uhrazeno
Tým: CRTC A↳ Štěpánková VeronikaCRTC WORKOUT
20.5.2019Holeček Mirek Koloběh O uhrazeno
Tým: JaM↳ Tojnarová Jolana
21.5.2019Holečková Anna Koloběh O uhrazeno
Tým: Věční začátečníci↳ Jakubský Jan
4.4.2019Honzová Petra Koloběh O uhrazeno
Tým: Hanáci↳ Hanák Jan
5.3.2019Horáková Kateřina Koloběh O uhrazeno
Tým: Čert a Káčaneobsazeno
26.4.2019Hvozdenska Tereza #GLADIATORRACETEAM Koloběh O uhrazeno
Tým: TERMIX↳ Moravec Milan#GLADIATORRACETEAM
15.5.2019Jandera Jakub Koloběh F uhrazeno
Tým: Kluci J+M↳ Jandera Martin
15.5.2019Janderová Veronika Koloběh F uhrazeno
Tým: V+J↳ Jandera Jakub
18.3.2019Janurová Petra Koloběh O uhrazeno
Tým: Januraci↳ Janura Filip
21.5.2019Ječný Josef Koloběh O uhrazeno
Tým: Turnov↳ Plesarová Eva
25.2.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice Koloběh O uhrazeno
Tým: Mlékárna Suchdol↳ Ivachová Markétarlgdtj
11.4.2019Kalinová Dita Koloběh O uhrazeno
Tým: Dita+Zdenda↳ Bouz Zdeněk
27.4.2019Kamenická Kristýna Koloběh O uhrazeno
Tým: Chňo Chňo↳ Buchbauer PetrChňo chňo
16.5.2019Kaňová Kateřina Koloběh O nezaplaceno
Tým: Mára a Káča↳ Kolář Marek
2.5.2019Kirschová Eva Triatlon team Trutnov Koloběh O uhrazeno
Tým: Dracineobsazeno
6.1.2019Kohout Jakub Koloběh O uhrazeno
Tým: Slépky↳ Kohoutová JanaSlépky
26.3.2019Kopecký Zdeněk Koloběh O uhrazeno
Tým: Kopečáci↳ Kopecká Petra
17.5.2019Koubková Helena Koloběh O uhrazeno
Tým: H a H↳ Ehrenberger Jan
14.4.2019Krátký Marek Koloběh O uhrazeno
Tým: MI-MA TEAM↳ Polášková Miluše
31.3.2019Krejčí Klára Koloběh O uhrazeno
Tým: Dycky Most↳ Machút Michal
8.4.2019Kronika Miroslav www.SPORTeM.info Koloběh O uhrazeno
Tým: Jako obvykle↳ Svítilová PavlaSportujeme s dětmi
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz Koloběh O uhrazeno
Tým: MARATONmama týmneobsazeno
19.12.2018Kvašinská Pavla Koloběh O uhrazeno
Tým: Kvašinskýneobsazeno
8.4.2019Linek Jakub Koloběh O uhrazeno
Tým: Potštejňáci↳ Šmídová Jana
20.2.2019Lofajova Jitka Lofici Koloběh F uhrazeno
Tým: Lofici↳ Lofaj MilanLofici
15.4.2019Mareš David Gym Humpolec Koloběh O uhrazeno
Tým: Gym Humpolec ↳ Štanclová MichaelaGym Humpolec
6.5.2019Markl Jiří Koloběh O uhrazeno
Tým: Tapir Racing↳ Marklová Pavla
18.4.2019Mašindová Kateřina Koloběh O uhrazeno
Tým: hujerteam↳ Louda Miloslav
9.4.2019Menclová Nikol Koloběh O uhrazeno
Tým: mišáci↳ Mates Michal
4.5.2019Michálek Ondřej Koloběh O uhrazeno
Tým: BarOn team↳ Šormová BarboraBarOn team
30.12.2018Mikulová Veronika Koloběh F uhrazeno
Tým: Dosty-sisters↳ Barvínková Jana
26.3.2019Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové Koloběh O uhrazeno
Tým: FAST VUT v Brně↳ Červená AdélaOK Slavia Hradec Králové
29.4.2019Nguyen Thuy Linh Koloběh O uhrazeno
Tým: vstříc vědě↳ Vokřál Ivan
12.5.2019Novák Karel Koloběh F uhrazeno
Tým: Skimen Sport↳ Novák JáchymSkimen Sport
14.4.2019Novotný Pavel Poříčany Koloběh O uhrazeno
Tým: Andrea a Pavel↳ Novotná AndreaPoříčany
1.4.2019Nový Martin Koloběh O uhrazeno
Tým: Novas Team↳ Nová MichaelaNovásci-Team
22.5.2019Ouhrabka Lukáš Koloběh O uhrazeno
Tým: Saunyx Inventar↳ Müllerová Judita
19.5.2019Panáčková Martina Koloběh O uhrazeno
Tým: Czechman Team Brno↳ Kučera Martin
27.4.2019Pánek Josef Koloběh O uhrazeno
Tým: Moulis↳ Kulhánková Zuzana
11.5.2019Patzák Jindřich Koloběh F uhrazeno
Tým: NMNM↳ Patzak Martin
29.4.2019Pavlíčková Martina Koloběh O uhrazeno
Tým: Dream Team↳ Čuch Marek
4.3.2019Pergner Petr LDN Koloběh O uhrazeno
Tým: běžnícineobsazeno
12.12.2018Pokorná Silvie Koloběh O uhrazeno
Tým: Silva + Luba↳ Pokorný LubomírAC TJ Jičín
12.2.2019Polický Tomáš POLIČÁTKA Koloběh F uhrazeno
Tým: Poličátka↳ Polická BeátaPOLIČÁTKA
5.5.2019Řadová Ivana Draci Trutnov Koloběh O uhrazeno
Tým: Draci1neobsazeno
14.5.2019Rydlo Stanislav Koloběh O uhrazeno
Tým: Koloběžky↳ Kropáčková Lenka
28.2.2019Sákrová Markéta Koloběh O uhrazeno
Tým: Markéta-Luboš↳ Jirásko LubomírMarkéta a Luboš
19.3.2019Sedláčková Iveta Koloběh O uhrazeno
Tým: PiwGan↳ Nývlt LukášPiwGan
30.3.2019Shejbal Tomáš Koloběh O uhrazeno
Tým: Las Tortugas↳ Shejbalová Veronika
18.4.2019Šimáková Kateřina Koloběh O uhrazeno
Tým: Kateřina & Michalneobsazeno
10.12.2018Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou Koloběh O uhrazeno
Tým: Stráž nad Nisou↳ Škarohlíd MarcelStráž nad Nisou
22.5.2019Sladký Martin Cukrárna Koloběh O uhrazeno
Tým: Bude to mocnýneobsazeno
4.3.2019Spurný Jiří Koloběh O uhrazeno
Tým: Šnytovi↳ Chalupova Andrea
29.4.2019Srnská Kateřina Hradeckojičínská šlechta Koloběh O uhrazeno
Tým: Hradeckojičínská šlechta↳ Skarke Jakub
6.5.2019Štěpánek Martin Podhořany Koloběh O uhrazeno
Tým: Ležim/Běžim↳ Voráčová NikolaOstřešany
2.5.2019Švarc Aleš Pocem Koloběh O uhrazeno
Tým: Pocem Majolka↳ Michálková Mariepocem majolka
22.5.2019Svobodová Wejdová Jana S/W Koloběh O uhrazeno
Tým: Vlasta+Jananeobsazeno
16.4.2019Tobišková Tereza atletika Žamberk Koloběh O uhrazeno
Tým: Nekořští troufalci↳ Šulc Pavel
18.3.2019Tomešová Adéla Koloběh O uhrazeno
Tým: Adeláš a Jabubka↳ Rybička JakubTransformers 42
4.5.2019Trnková Iva Koloběh O uhrazeno
Tým: PENNYho parťáci↳ Káš František
18.1.2019Ulčová Karolína Koloběh O uhrazeno
Tým: Chlapáci↳ Souček Jakub
31.3.2019Umlaufová Ema Koloběh O uhrazeno
Tým: Elephant´s team↳ Cöger Martin
5.5.2019Vacek Lukáš Koloběh O uhrazeno
Tým: Nechci být poslední↳ Jůzová Radka
4.4.2019Vejvodová Kristýna Koloběh O uhrazeno
Tým: Pod hodinu dvacet↳ Nejman Jiří
19.5.2019Vítková Silvie Koloběh O uhrazeno
Tým: Králíci z kloboukuneobsazeno
14.1.2019Ždímal Michal Ždimiators Koloběh O uhrazeno
Tým: Ždimiators↳ Pikalová ZuzanaŽdimiators
25.4.2019Zindulka Jiri Yachtingstyl Koloběh F uhrazeno
Tým: Yachtingstyl↳ Štrbová IvaYachtingstyl
20.5.2019Zoubková Barbora Musher Club Český ráj Koloběh O uhrazeno
Tým: Musheři↳ Poledník MichalCanicross Beskydy

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.