Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina Hradecký koloběh 2019 - 8. ročník

Statistika přihlášených

Trať
KKoloběh91
Kategorie
OOpen85
FFAMILY6
Celkem přihlášených91

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.2.2019Barta Jiri Koloběh O uhrazeno
Tým: Bártíci↳ Bártová Lucie
19.3.2019Bartoň Petr SK Studenec Koloběh O uhrazeno
Tým: Bartoňovi↳ Bartoňová LucieSK Studenec
7.4.2019Beran Tomáš Koloběh O uhrazeno
Tým: everythingship↳ Trunečková Tereza
9.12.2018Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim Koloběh F uhrazeno
Tým: Ttiathlon Team Chrudim↳ Čejka SamuelTriathlon Team Chrudim
31.3.2019Dachovský Radovan Tempo Malšovice Koloběh O uhrazeno
Tým: Tempo Malšovice↳ Hrečínová MichaelaTempo Malšovice
27.2.2019Ditrych Marek Koloběh O uhrazeno
Tým: Skrblíci↳ Sehnoutková Adéla
17.12.2018Drbohlavová Šárka Koloběh O uhrazeno
Tým: Konečně se rozeběhl↳ Rederer JanKonečně se rozeběhl
12.12.2018Droznová Pavlína Koloběh O uhrazeno
Tým: Pavča + Milanneobsazeno
28.12.2018Eliášová Šárka Koloběh O uhrazeno
Tým: Barbaři↳ Kratochvíl MilošHvězda Pardubice
15.12.2018Halířová Kristýna SRTG HK Koloběh O uhrazeno
Tým: K+M↳ Bajer MiroslavK+M
25.3.2019Hlavacek Lukas CRTC Koloběh O uhrazeno
Tým: CRTC A↳ Štěpánková VeronikaCRTC WORKOUT
5.3.2019Hlobil Petr Run4fun Koloběh O uhrazeno
Tým: Run4fun-RKneobsazeno
4.4.2019Honzová Petra Koloběh O uhrazeno
Tým: Hanácineobsazeno
5.3.2019Horáková Kateřina Koloběh O uhrazeno
Tým: Čert a Káčaneobsazeno
18.3.2019Janurová Petra Koloběh O uhrazeno
Tým: Januracineobsazeno
25.2.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice Koloběh O uhrazeno
Tým: Mlékárna Suchdol↳ Ivachová Markétarlgdtj
11.4.2019Kalinová Dita Koloběh O uhrazeno
Tým: Dita+Zdenda↳ Bouz Zdeněk
6.1.2019Kohout Jakub Koloběh O uhrazeno
Tým: Slépky↳ Kohoutová JanaSlépky
26.3.2019Kopecký Zdeněk Koloběh O uhrazeno
Tým: Kopečácineobsazeno
6.3.2019Koubek Pavel Koloběh O uhrazeno
Tým: Koubečcineobsazeno
14.4.2019Krátký Marek Koloběh O uhrazeno
Tým: MI-MA TEAMneobsazeno
31.3.2019Krejčí Klára Koloběh O uhrazeno
Tým: Dycky Most↳ Machút Michal
19.2.2019Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM Koloběh O uhrazeno
Tým: GRT Krepi↳ Křepelová Denisa8avslt
8.4.2019Kronika Miroslav www.SPORTeM.info Koloběh O uhrazeno
Tým: Jako obvykle↳ Svítilová PavlaSportujeme s dětmi
18.2.2019Kružberská Nikola MARATONmama.cz Koloběh O uhrazeno
Tým: MARATONmama týmneobsazeno
20.2.2019Kulíř Martin AK Hradec Koloběh O uhrazeno
Tým: Kuličkyneobsazeno
19.12.2018Kvašinská Pavla Koloběh O uhrazeno
Tým: Kvašinskýneobsazeno
8.4.2019Linek Jakub Koloběh O uhrazeno
Tým: Potštejňáci↳ Šmídová Jana
20.2.2019Lofajova Jitka Lofici Koloběh F uhrazeno
Tým: Lofici↳ Lofaj MilanLofici
15.4.2019Mareš David Gym Humpolec Koloběh O uhrazeno
Tým: Gym Humpolec ↳ Štanclová MichaelaGym Humpolec
18.4.2019Mašindová Kateřina Koloběh O nezaplaceno
Tým: hujerteamneobsazeno
9.4.2019Menclová Nikol Koloběh O uhrazeno
Tým: mišáci↳ Mates Michal
30.12.2018Mikulová Veronika Koloběh F uhrazeno
Tým: Dosty-sistersneobsazeno
26.3.2019Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové Koloběh O uhrazeno
Tým: FAST VUT v Brně↳ Červená AdélaOK Slavia Hradec Králové
14.4.2019Novotný Pavel Poříčany Koloběh O uhrazeno
Tým: Andrea a Pavel↳ Novotná AndreaPoříčany
1.4.2019Nový Martin Koloběh O uhrazeno
Tým: Novas Team↳ Nová MichaelaNovásci-Team
4.3.2019Pergner Petr LDN Koloběh O uhrazeno
Tým: běžnícineobsazeno
12.12.2018Pokorná Silvie Koloběh O uhrazeno
Tým: Silva + Lubaneobsazeno
12.2.2019Polický Tomáš POLIČÁTKA Koloběh F uhrazeno
Tým: Poličátka↳ Polická BeátaPOLIČÁTKA
20.2.2019Říha Vladimír CRTC Workout Koloběh O uhrazeno
Tým: CRTC↳ Čermáková VeronikaCRTC Workout
28.2.2019Sákrová Markéta Koloběh O uhrazeno
Tým: Markéta-Luboš↳ Jirásko LubomírMarkéta a Luboš
19.3.2019Sedláčková Iveta Koloběh O uhrazeno
Tým: PiwGan↳ Nývlt LukášPiwGan
30.3.2019Shejbal Tomáš Koloběh O uhrazeno
Tým: Las Tortugas↳ Shejbalová Veronika
18.4.2019Šimáková Kateřina Koloběh O nezaplaceno
Tým: Kateřina & Michalneobsazeno
1.2.2019Skalická Eva Koloběh O uhrazeno
Tým: Dream Team↳ Čuch Marek
10.12.2018Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou Koloběh O uhrazeno
Tým: Stráž nad Nisou↳ Škarohlíd MarcelStráž nad Nisou
4.3.2019Spurný Jiří Koloběh O uhrazeno
Tým: Šnytovi↳ Chalupova Andrea
16.4.2019Tobišková Tereza atletika Žamberk Koloběh O uhrazeno
Tým: Nekořští troufalci↳ Šulc Pavel
18.3.2019Tomešová Adéla Koloběh O uhrazeno
Tým: Adeláš a Jabubka↳ Rybička JakubTransformers 42
18.1.2019Ulčová Karolína Koloběh O uhrazeno
Tým: Chlapáci↳ Souček Jakub
31.3.2019Umlaufová Ema Koloběh O uhrazeno
Tým: Elephant´s team↳ Cöger Martin
4.4.2019Vejvodová Kristýna Koloběh O uhrazeno
Tým: Pod hodinu dvacet↳ Nejman Jiří
14.1.2019Ždímal Michal Ždimiators Koloběh O uhrazeno
Tým: Ždimiators↳ Pikalová ZuzanaŽdimiators

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.