Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - OC FUTURUM,HK

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II102
KIDS IKIDS I78
FF21
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200933
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201130
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200723
FKIDS FAMILY21
D2Dívky - rok narození 2010 - 201120
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201317
D3Dívky - rok narození 2008 - 200916
D4Dívky - rok narození 2006 - 200716
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200512
D1Dívky - rok narození 2012 - 201311
D5Dívky - rok narození 2004 - 20052
Celkem přihlášených201

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
7.5.2019Agh Kryštof Nymburk KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2019Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
12.5.2019Andrejkova Vanesa KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Auersvald Daniel KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Badalec Daniel KIDS I H2 uhrazeno
12.5.2019Balcar Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
12.5.2019Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
12.5.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2019Bednář Kryštof Bedýnky F F uhrazeno
6.5.2019Bednář Vojtěch Bedýnky KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 nezaplaceno
9.4.2019Bělonohý Tomáš F F uhrazeno
6.5.2019Benisch Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
5.5.2019BENISCH David KIDS II H4 uhrazeno
8.5.2019Beránek Jiří KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Brna Matěj KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Brožková Elena F F uhrazeno
11.4.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D1 uhrazeno
13.5.2019Čáslava Tomáš F F nezaplaceno
13.5.2019Čáslavová Karolína KIDS II D4 uhrazeno
10.5.2019Castellon Ariana KIDS I D1 uhrazeno
10.5.2019Castellon Scarlett F F uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
8.5.2019Černý Šimon Pretorian KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Černý Matyáš Pretorian KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Černý Samuel KIDS I H1 uhrazeno
9.5.2019Červinka Ondřej F F uhrazeno
11.5.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Cink Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
3.4.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2018Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
13.5.2019Dolejš Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
12.4.2019Dřevová Nela KIDS II D4 uhrazeno
12.5.2019Dušek Dáda KIDS II H3 nezaplaceno
14.5.2019Dvořáčková Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Dvořák Šimon SK Záměl KIDS I H2 uhrazeno
12.5.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2019Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2019Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
29.4.2019Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
24.4.2019Flégl Zdeněk KIDS I H2 uhrazeno
9.5.2019Gerhát Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
8.5.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Gorolová Michaela Spartans Vyškov KIDS I D2 uhrazeno
14.5.2019Hájek Jiří F F uhrazeno
29.4.2019Hanousková Karolína Piškot KIDS II D4 uhrazeno
8.5.2019Havelka Ondřej Bedýnky KIDS II H3 uhrazeno
6.5.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
8.4.2019Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
13.5.2019Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
5.5.2019Hodr Matthias KIDS I H2 uhrazeno
5.5.2019Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
30.4.2019Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D1 uhrazeno
8.5.2019Hovádek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
14.5.2019Hrubý Radim KIDS I H1 uhrazeno
14.5.2019Imrysek Tomas F F uhrazeno
22.3.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
15.5.2019Janků Jonáš Gladiátor Kids HK KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Jedličková Eliška KIDS II D4 uhrazeno
31.3.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Jiroudek Ruben LukAl KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Jiroudková Tabita LukAl KIDS I D1 uhrazeno
28.4.2019Jurek Daniel KIDS II H3 uhrazeno
10.5.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
14.5.2019Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
8.4.2019Klaclova Amálie SRGT Česká Třebová F F uhrazeno
24.3.2019KLAPAL VOJTĚCH KIDS II H4 uhrazeno
4.5.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
9.5.2019Klimeš Pavel KIDS II H5 uhrazeno
15.5.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
6.5.2019Koldovská Nella Osmička KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
13.5.2019Komora Matěj KIDS II H4 uhrazeno
6.5.2019Kopecký Matěj KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
12.5.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
12.1.2019Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
13.5.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
13.5.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
29.4.2019Kotlář Jan SK Záměl KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Král Josef Tj Straky KIDS I H2 uhrazeno
18.4.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
3.5.2019Krejčíková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
3.5.2019Krejčíková Amálie KIDS I D1 uhrazeno
14.5.2019Kubátová Natálie KIDS II D3 uhrazeno
24.4.2019Kubec Matouš KIDS I H2 uhrazeno
27.4.2019Kubík Petr KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Langer Ondřej gladiator race team KIDS I H1 nezaplaceno
5.5.2019Lebowski Šimon KIDS I H2 uhrazeno
14.5.2019Lelek Vít F F uhrazeno
23.4.2019Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Lipavský Jindřich KIDS II H4 uhrazeno
14.5.2019Lokvenc Richard KIDS I H2 uhrazeno
14.5.2019Lokvenc Martin KIDS II H5 uhrazeno
14.5.2019Lokvenc Jakub KIDS I H2 uhrazeno
9.5.2019Macek Jan KIDS I H2 nezaplaceno
25.4.2019Macek David KIDS I H1 uhrazeno
9.5.2019Macek Lukáš KIDS II H3 nezaplaceno
9.5.2019Macek Martin KIDS I H2 nezaplaceno
28.4.2019Machálek Viktor KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Marková Jana KIDS II D3 nezaplaceno
15.4.2019Martinovský Vojtěch SquashHK KIDS II H4 uhrazeno
6.5.2019Máslo David KIDS II H5 uhrazeno
9.5.2019Mihulka Matyáš MHK KIDS I H1 uhrazeno
7.5.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.5.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
6.5.2019Mizera Jakub GLADIATOR RACE TEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Morávková Michaela KIDS I D1 uhrazeno
29.4.2019Motlová Tereza SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
15.5.2019Mužíková Tina #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
14.5.2019Najman Jaroslav HC MOUNTFIELD HK KIDS I H2 uhrazeno
15.4.2019Netalová Izabela TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
11.2.2019Novák Patrik www.kalirna.cz KIDS II H5 uhrazeno
11.2.2019Novák Oliver kalirna.cz KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
21.4.2019Nyč Daniel KIDS II H4 uhrazeno
15.5.2019Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS I D2 uhrazeno
1.5.2019OLoughlin Adam KIDS II H3 uhrazeno
19.4.2019Pacolová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
5.5.2019Pavlová Berenika Piškot KIDS II D4 uhrazeno
26.2.2019Peleška Martin KIDS II H5 uhrazeno
14.5.2019Petr Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
6.5.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Plaček Vojtěch SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
11.4.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.4.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Plešnerová Valerie Valča KIDS I D1 uhrazeno
13.5.2019Pospíšilová Viktorie KIDS I D1 uhrazeno
8.4.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
13.5.2019Pršala Adam KIDS II H4 uhrazeno
2.5.2019Ptáček Patrik Batman racing KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Raška Marek Lomnice KIDS II H5 uhrazeno
7.5.2019Řeháková Klára KIDS II D4 uhrazeno
7.5.2019Řeháková Natálie KIDS I D2 uhrazeno
7.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
14.5.2019Šana Sebastian KIDS II H3 uhrazeno
1.5.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
13.5.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
13.5.2019Šestáková Elen F F uhrazeno
27.4.2019Skrovná Adriana KIDS II D4 uhrazeno
23.4.2019Spálenka Dominique KIDS II H3 uhrazeno
24.4.2019Spálenková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
13.5.2019Špicar Marek F F uhrazeno
29.4.2019Sršňová Klára SK Záměl KIDS I D2 uhrazeno
24.4.2019Sršňová Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
29.4.2019Sršňová Alžběta SK Záměl KIDS I D1 uhrazeno
15.5.2019Štancl Roman KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Štancl Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
23.4.2019Stanislav Samuel KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Stará Vanesa KIDS II D4 uhrazeno
14.5.2019Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
11.4.2019Štveráková Kateřina Gymnastika Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
11.4.2019Štveráková Karolína Atletika Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
5.5.2019Šujanová Ester Piškot KIDS II D3 uhrazeno
8.4.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
8.4.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
8.5.2019ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
5.5.2019Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
8.5.2019Svatoň Tomåš KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Svoboda Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
13.5.2019Svoboda Jiří KIDS I H1 uhrazeno
30.4.2019Tajcnár Michal KIDS II H3 uhrazeno
30.4.2019Tajcnárová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
4.5.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
13.5.2019Ticháček Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Tocháček Václav KIDS II H5 uhrazeno
12.5.2019Tocháčková Anna KIDS II D3 uhrazeno
13.5.2019Tomíška Václav KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Turynková Sára KIDS I D2 uhrazeno
30.3.2019Tylš Nikolas HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
15.5.2019Vačkář Jan KIDS II H4 nezaplaceno
18.4.2019Václavíček Martin HC Mountfield HK KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Václavík Filip Gladiators KIDS I H2 uhrazeno
14.5.2019Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
3.4.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
3.4.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
10.5.2019Vojta Martin KIDS II H5 uhrazeno
11.5.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Vyčítal Šimon KIDS I H1 uhrazeno
14.5.2019Vyčítal Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Vysoká Tereza KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2019Vysoká Viktorie F F uhrazeno
29.3.2019Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
5.5.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
15.5.2019Wolf Filip KIDS II H3 uhrazeno
13.5.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
15.5.2019Zahradník Lukáš F F uhrazeno
7.5.2019Žďárský Dan KIDS II H5 nezaplaceno
13.11.2018Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2018Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Zelený Ladislav Zizelovci KIDS I H2 uhrazeno
25.4.2019Zelený Václav Zizelovci F F uhrazeno
6.5.2019Zeman Marek neBULL a makej!!! KIDS II H3 uhrazeno
12.5.2019Zich Marek Lužany KIDS I H1 uhrazeno
6.5.2019Zichová Terezie Lužany KIDS I D2 uhrazeno
25.4.2019Zittová Eliška Zizelovci F F uhrazeno
25.4.2019Zittová Emma Zizelovci F F uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.