Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
10.2.2021 | | Skabelkin Igor | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
15.12.2020 | | Zakrzewski Jaroslaw | |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
23.1.2021 | | Timmermans Aniek | Autocamp na Kopci |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Hostaléry Nicolas | Integration centre for foreigners |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Crignon Tribault | Integrační centrum pro cizince |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Dusilová Jana | Dusil Team |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Ladmanová Lenka | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
24.1.2021 | | Nečas Vladimír | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M60-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Forbelský Lukáš | OCR Hunters |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
29.12.2020 | | Majorová Kateřina | Rozběháme Pardubice |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kalivoda Pavel | STG Zlín |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Algan Abdulkadir | Integracni centrum pro cizince |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Vepřek Martin | OCR Runners Šumperk |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
24.1.2021 | | Grätz Ondřej | #FUBOTeam |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Mudroch Michal | NEW LIFE |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
27.12.2020 | | Pergner Petr | LDN |
10km |
M60-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Balek Jan | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Safaeirad Hossein | Integrační centrum pro cizince |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
22.12.2020 | | Pleváková Lucie | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Furka Petr | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Dusil Míra | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Simon Martin | Dopravní zdravotní služba Náchod |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Pospíšilová Andrea | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
23.1.2021 | | Vlník Jan | Neprevazy |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Marek Martin | Herbalife Nutrition |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kubias David | bezecketreninkyonline |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Tobiška Štěpán | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
23.1.2021 | | Vachalová Šárka | PRORun Evolution |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Svoboda Šimon | |
5km |
M18-99 |
nezaplaceno |
25.12.2020 | | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Čiamporová Vendula | ŠnekusLazarus |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
18.12.2020 | | Zavřelová Jana | Cafe Bajer |
10km |
Z50-59 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Šnoplová Iva | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Kramolišová Markéta | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Dontová Věra | |
10km |
Z50-59 |
uhrazeno |
23.1.2021 | | Václavek Ondřej | GR Písečná |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Svobodová Klára | |
5km |
Z18-99 |
nezaplaceno |
3.2.2021 | | Bahník Dušan | |
5km |
M18-99 |
nezaplaceno |
12.2.2021 | | Vašek Daniel | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Pospisil Jan | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
23.1.2021 | | Jonáš Michal | Neprevazy |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Hlobil Petr | Run4fun |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | NÉMA Tibor | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Kučera Jakub | Sportpark HIT Hradec Králové |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Moudr Adam | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Švancara Jiří | MALIRUN |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Jeitner Berthold | Metujíští tygři |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Klikoš Jiří | Vlčata |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Hýblová Kateřina | STG Mladá Boleslav |
10km |
Z50-59 |
uhrazeno |
14.12.2020 | | Koldová Denisa | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z18-29 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Šnopl Vít | Hammer OCR team |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Novák Jan | CZExxx |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Klikoš Jiří | A-team |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Zaremba Jan | Piriformis Praha |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
13.12.2020 | | Kleman Martin | |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Koblencová Renata | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Karlíková Adriana | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Tobišková Diana | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Táborský Tomáš | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kramule Tadeáš | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Kirschová Eva | Triatlon team Trutnov |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
22.12.2020 | | Macíček Michal | SK GYM Humpolec |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Dvořáková Pavlína | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Šperlich adam | OCR Kids Poděbrady |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Kvašinský Pavel | |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
16.12.2020 | | Veselá Dana | LeDaJa |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kramule Matyáš | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Šibrava Josef | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Pospíšil Jaroslav | |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Frydrych Tomáš | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Chudobová Michaela | |
10km |
Z18-29 |
nezaplaceno |
25.12.2020 | | Hlavová Miroslava | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Šnýdrová Nikola | |
10km |
Z18-29 |
uhrazeno |
3.2.2021 | | Bohuš Michal | Rozběháme Pardubice |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Kracíková Petra | Nová Paka |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
20.1.2021 | | Vatrt Vilem | Quadient |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Vyčítal Vojta | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
13.11.2020 | | Pihýková Jana | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | KRAJČI MICHAL | Adventní běhání |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Štěpánková Veronika | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
18.1.2021 | | Faltus Jan | Vlajem za psem |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
1.2.2021 | | Palička Jan | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Kracík Štěpán | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
20.1.2021 | | Loveček Vít | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Vyčítal Petr | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
1.2.2021 | | Navrátilová Marika | Svitavy |
5km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Pařízková Lenka | Musher klub Tlapky v tahu |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Randáčková Lenka | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Zhouf Tomáš | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Pachtová Iva | Báječné ženy v běhu |
10km |
Z50-59 |
nezaplaceno |
30.11.2020 | | Hlava Roman | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Vebr Patrik | USK Praha |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Janek Ondřej | |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
1.2.2021 | | Fialová Monika | běhám srdcem |
10km |
Z40-49 |
nezaplaceno |
11.2.2021 | | Mejzeš Josef | |
10km |
M60-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Švadlák Petr | OCR Trutnov |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.2.2021 | | Mihalová Veronika | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Fojtů Dája | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
1.2.2021 | | Babková Anna | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Kvasnička Lukáš | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Slavíková Jana | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Pernstecherová Andrea | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Holub Vladimir | AC Dobruška |
5km |
M18-99 |
nezaplaceno |
22.12.2020 | | Macíčková Lucie | SK GYM Humpolec |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Balcarová Zdeňka | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Kříž Pavel | |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Kracík Matěj | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
6.2.2021 | | Petřivá Petra | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kašpar Antonín | |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
31.1.2021 | | Navrátilová Petra | Svitavy |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Zeleňanská Vanessa | |
5km |
Z18-99 |
nezaplaceno |
8.2.2021 | | Rejnartová Nikola | |
10km |
Z18-29 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Kracík Petr | #GLADIATORRACETEAM |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
5.2.2021 | | Zavřelová Barbora | Zavři Němčice |
10km |
Z18-29 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Hrabík Jiří | FBC Česká Skalice |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.1.2021 | | Navrátil Ivo | Svitavy |
10km |
M40-49 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Chudoba Petr | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Novák Petr | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
28.12.2020 | | Vlasakova Jana | Janca+Kubajz |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kotíkova Vanda | Sokol Holice |
5km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Surý Martin | Predator Workout Ústí nad Labem |
10km |
M40-49 |
nezaplaceno |
13.1.2021 | | Pešek Patrik | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kotík Tomáš | Skorogladiátoři |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Valentová Ivana | |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Hanáček Zbyněk | Lenoši |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
6.1.2021 | | Paděrová Petra | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Čeřovská Helena | |
5km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
5.2.2021 | | Primas Aron | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Veselý Petr | AUTOSTYL a.s. |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.1.2021 | | Doležal Pavel | #unknownteam |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Binar Petr | Kooperativa |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
11.2.2021 | | Binarová Monika | |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Mejzešová Veronika | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
4.1.2021 | | Benešová Věra | |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Novotný David | Mokrý Banditi |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
5.2.2021 | | Hrncirova Lucie | |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
29.1.2021 | | Radonsky Petr | |
5km |
M18-99 |
nezaplaceno |
11.2.2021 | | Macková Petra | STG Zlín |
10km |
Z40-49 |
nezaplaceno |
8.2.2021 | | Klein Lucie | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
10.1.2021 | | Chlubna Patrik | OCR Kids Poděbrady |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Dufková Alena | Predator Workout Brno |
10km |
Z18-29 |
uhrazeno |
28.1.2021 | | Doucha Jiří | Hvězda Pardubice |
10km |
M50-59 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Vít Čestmír | LIGA 100 |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Fandel Michal | |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Hindráková Petra | |
5km |
Z18-99 |
nezaplaceno |
25.1.2021 | | Smolík Jan | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Horáková Jindra | Báječné ženy v běhu |
10km |
Z50-59 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Janák Miloš | Predator Workout Brno |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Syrový Filip | #GLADIATORRACETEAM |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Medved Jakub | Sokol Dubec |
5km |
JM13-17 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Macháňová Lucie | |
10km |
Z40-49 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Kubrt Petr | |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
4.2.2021 | | Kratochvíl Miroslav | STG Moravský Krumlov |
10km |
M30-39 |
uhrazeno |
7.2.2021 | | Holubová Kamila | Dobruška |
5km |
Z18-99 |
nezaplaceno |
30.1.2021 | | Khandlová Zdena | Šneci v běhu |
5km |
Z18-99 |
nezaplaceno |
9.2.2021 | | Houdek Josef | |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
22.12.2020 | | Raisová Marika | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
22.1.2021 | | Rohlena Jakub | Janča+Kubajz#GLADIATORRACETEAM |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Sodomek Vojtěch | HS -ČHJ Přelouč |
10km |
M30-39 |
nezaplaceno |
10.2.2021 | | Spišáková Pavla | žádný |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
20.1.2021 | | Vatrtová Markéta | Quadient |
10km |
Z30-39 |
uhrazeno |
16.1.2021 | | Chrachalova Barbora | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
16.1.2021 | | Chrachalova Dominika | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
13.1.2021 | | Fejl Dominik | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.1.2021 | | Picková Lenka | RUN magazine team |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
9.2.2021 | | Zelenková Magdalena | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.2.2021 | | Pavelka Robert | |
5km |
M18-99 |
uhrazeno |
5.2.2021 | | Najmanová Marcela | Hradec Králové |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.2.2021 | | Zima Jan | |
10km |
M18-29 |
uhrazeno |
30.12.2020 | | Kalinová Monika | |
5km |
Z18-99 |
uhrazeno |