Přihlášen |
Stát |
Závodník |
Klub |
Trať |
Kat. |
Platba |
12.9.2023 | | Kalenský František | ITADECO |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Otta Ondřej | |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | SZ Elen | |
KIDS |
D12-13 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Novotný Ondřej | Panther Gym Čakovice |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Chlupová Barbora | Chlupice z Kněžmosta |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Valouch Tobiáš | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS |
CH00-05 |
nezaplaceno |
14.9.2023 | | Otta Vojtěch | |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Šťastná Tereza | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vařečková Anna | Vařečky |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Hlavatá Viktorie | |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Šťastná Veronika | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Novotný Marek | Panther Gym Čakovice |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Kohoutová Jasmína | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Štemberová Elen | |
KIDS |
D10-11 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Brzák Sebastián | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
12.8.2023 | | Pán Matyáš | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Štemberová Anet | Vrchlabí |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vařečková Eliška | Vařečky |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Varga Viktor | Varga Family Gladiator Team |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Rottová Kristýna | |
KIDS |
D08-09 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Šikýř Štěpán | |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Rott Pavel | |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Fajtl Ondřej | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Chlupová Anežka | Chlupice z Kněžmosta |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Šikýř Ondřej | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Varga Matouš | Varga Family Gladiator Team |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
28.10.2022 | | Petrus Karel | SKI RUN Čakovice |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Adámek Jakub | |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Lhota Matyáš | Jablonec |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Nemčík Šimon | |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
23.10.2022 | | Sviteková Laura | Atletika Stodůlky |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kramule Tadeáš | Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Nemčík Alex | STG Mladá Boleslav |
KIDS |
CH12-13 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Gonda Jakub | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Nezbeda Kryštof | |
KIDS |
CH12-13 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Briaská Helena | SC Radotín |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Gondová Amálie | |
KIDS |
D08-09 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Černý Janek | |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Briaský Maxmilián | SC Radotín |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Luňáková Julie | |
KIDS |
D08-09 |
nezaplaceno |
31.8.2023 | | Letková Anna | AC TJ Jičín |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Nezbeda Tomáš | |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Louda Jakub | |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vítků Barbora | |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Karal Tomáš | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS |
CH06-07 |
nezaplaceno |
13.11.2022 | | Šinkovský Filip | |
KIDS |
CH08-09 |
nezaplaceno |
31.8.2023 | | Letková Beata | AC TJ Jičín |
KIDS |
D08-09 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Martinek Jan | Tj Tanvald |
KIDS |
CH06-07 |
nezaplaceno |
31.1.2023 | | Horecká Anastázie | Novis Team |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
7.11.2022 | | Zeminová Eliška | |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
16.8.2023 | | Beníšková Natálie | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Horecká Rozárie | Novis Team / SK Speed Brno |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Matlachová Markéta | SKI RUN Čakovice |
KIDS |
D06-07 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Karalová Eliška | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS |
D08-09 |
nezaplaceno |
12.9.2023 | | Matlach Matyáš | SKI RUN Čakovice |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
7.11.2022 | | Zeminová Jolana | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Martinková Nina | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
16.8.2023 | | Beníšková Adéla | |
KIDS |
D00-05 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Kubeš Daniel | TJ Sokol Hradec Králové |
KIDS |
CH06-07 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vancl František | |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Michálek Tomáš | Hradec Králové |
KIDS |
CH12-13 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Regner Filip | |
KIDS |
CH12-13 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Vondra Štěpán | OCR KIDS Poděbrady |
KIDS |
CH08-09 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Regner Daniel | |
KIDS |
CH10-11 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Vondrová Klára | OCR KIDS Poděbrady |
KIDS |
D10-11 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Maivaldová Nikola | #GLADIATORRACETEAM |
KIDS |
D10-11 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Čochnářová Hana | atletika Kralupy |
KIDS |
D08-09 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Dospěl Radek | |
KIDS |
CH00-05 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Štenclová Beáta | no team |
6km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
22.2.2023 | | Navrátilová Kateřina | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.8.2023 | | Burián Petr | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Štencl Radek | no team |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | Engová Kateřina | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.6.2023 | | Zavřelová Michaela | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Chloubová Dominika | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | Forštová Tatiana | Rozběháme Pardubice |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
5.4.2023 | | Matějů Štěpán | |
6km |
JM13-17 |
uhrazeno |
30.11.2022 | | Bonka Milan | Borondil |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Miková Blanka | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
18.2.2023 | | Kůtová Martina | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
2.8.2023 | | Kilián Ladislav | Progres run team Liberec |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.6.2023 | | Jindra Jakub | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Budínová Radka | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
21.8.2023 | | Repš Václav | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
18.2.2023 | | Rampas Kristina | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Švadlák Petr | OCR Trutnov |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.7.2023 | | Hurdálková Tereza | Nikdojinechce |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Štěpankova Petra | Tj sokol podlazky dalovice |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Balcar Vaclav | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Jírová Vendula | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.7.2023 | | Endrštová Ivana | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Břicháček Petr | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
26.6.2023 | | Hierschová Natálie | |
6km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Tomáš Radek | Argo-Hytos |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Nemčíková Renata | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.7.2023 | | Vaníček Karel | Rybičky ze Břehu |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Štěpánkova Natalie | TJ Sokol Podlazky |
6km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Ambrusova Nela | |
6km |
JZ13-17 |
nezaplaceno |
26.6.2023 | | Hierschová Zuzana | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.8.2023 | | Malý Jan | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Fořtová Martina | ELEVENRUNTEAM |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Gálová Jitka | Varga Family Gladiator Team |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
23.10.2022 | | Sviteková Dina | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Strahalová Radka | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.7.2023 | | Zhřívalová Denisa | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Horáčková Barbora | Jirka & Barča |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Ambrus Michal | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Kotek Lukáš | UCT Solo |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.8.2023 | | Krejčí Adéla | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Horecký Čeněk | Novis Team |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kramule Matyáš | Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice |
6km |
JM13-17 |
uhrazeno |
13.8.2023 | | Šturcová Pavla | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Tomiczková Martina | BS tým |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Paulů Petr | Horní Branná |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Horecká Eliška | HEČ Nový Přerov |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Matlachová Petra | SKI RUN Čakovice |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Svoboda Martin | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Svobodova Michaela | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
6.8.2023 | | Eichler Alex | #GOATFAMILY |
6km |
JM13-17 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Nezbedová Eliška | |
6km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
22.6.2023 | | Eflerová Vlasta | Lemry líný |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.2.2023 | | Krutilová Hana | Cave Hunters |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.2.2023 | | Krutil Adam | Cave Hunters |
6km |
JM13-17 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Vondrová Lenka | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Opltová Tereza | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Sklenář Jan | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Strašík Filip | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Fiedler Libor | Rozběháme Česko |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Urbánková Jitka | Borondil |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
20.6.2023 | | Apostolová Marta | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Šímová Tereza | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Prokopová Kristýna | Výzva 21 dní |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Vítková Barbora | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
13.8.2023 | | Šturc Petr | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
19.6.2023 | | Šenkýř Jan | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
22.2.2023 | | Novotná Lucie | |
6km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.8.2023 | | Mach Jaroslav | |
6km |
M18-99 |
uhrazeno |
24.8.2023 | | Ouhrabka Tomáš | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
24.7.2023 | | Vondrášek Igor | RUMeři |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
22.2.2023 | | Koutník Jan | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Balada Michal | ACR |
21km |
M30-39 |
nezaplaceno |
15.8.2023 | | Myšková Kateřina | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
10.4.2023 | | Manová Natálie | Klinika Luna |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Hanuš Tomáš | Trutnov |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Komárek Tomáš | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
4.8.2023 | | Minx Jan | Brandýští Gepardi |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vařečka Lukáš | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Havel Marek | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Vašák Martin | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Zmeškalová Markéta | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Ondrušová Kateřina | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
4.8.2023 | | Jícha Daniel | Tygři v běhu |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Zuzaňáková Jana | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
14.4.2023 | | Brojírová Jana | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
12.12.2022 | | Jančák David | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
10.4.2023 | | Man Lukáš | Klinika Luna |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Kecina Tomáš | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.8.2023 | | Šaroun Jiri | Tygři v běhu |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
21.2.2023 | | Skorunková Veronika | Spřízněné duše |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Hrbek Ondřej | Tlapková patrola |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Koudelka Tomáš | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Jíšová Barbora | Eleven run team |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
17.1.2023 | | Morávek Tomáš | SPV Stěžery |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Gudas Sýs Vladimír | Iron |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
2.8.2023 | | Řehák Martin | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Zuzaňák Vojta | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
6.12.2022 | | Ženíšková Martina | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Lejsek Matěj | RUMeři |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
22.8.2023 | | Horáková Jana | cafebajer |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
24.7.2023 | | Ležák Josef | RUMeři |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Renská Lenka | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Dusil Míra | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
14.8.2023 | | Zelenka Petr | Roprachtice |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Prázová Barbora | Tlapková patrola |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Másilková Pavla | JPG |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Pipiš Lucie | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Janouš Ondřej | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
6.12.2022 | | Ženíšková Lenka | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
24.7.2023 | | Řípa Jan | ApplecrewApplecrew |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
26.5.2023 | | Bernard David | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Štěpanek Libor | Tj sokol podlazky dalovice |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Baladránová Romana | |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Duha Jakub | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
21.8.2023 | | Matthissen Hana | Hamaro |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Fojtík Dan | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
14.6.2023 | | Novotný Václav | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Dokulilová Hana | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
21.2.2023 | | Gabriel Evžen | Spřízněné duše |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.12.2022 | | Foniová Pokorná Klára | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Peterková Milica | CrossfitJD Rýmařov, z.s. |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
21.8.2023 | | Bala Martin | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
23.7.2023 | | Šindelka Karel | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
2.1.2023 | | Dodds Joseph | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Bába Jaroslav | #ratarteam |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Medková Stanislava | |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kirsch Radomír | Triatlon Team Loko Trutnov |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
5.4.2023 | | Kličková Dráža | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
29.11.2022 | | Šrejmová Petra | Běhámespolu.cz, Jablonecké Mattonky |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
21.8.2023 | | Horák Miroslav | BO! reality a finance |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Dunda Pavel | AC1866 |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
14.8.2023 | | Florian Adam | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
27.6.2023 | | Hečko Ivo | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
7.1.2023 | | Svobodová Kateřina | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Prošek Tomáš | FunTom |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kolomazník Josef | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
3.4.2023 | | Kratochvíl Jiří | Žízniví (b)ježci |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
29.11.2022 | | Vrba Martin | Běhámespolu.cz |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Bureš Pavel | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Kohout Jiří | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Straka Štěpán | Model Run Team |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | johan oldřich | ELEVEN run team |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
27.6.2023 | | Novák Petr | Bodláci Slavětín |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
7.1.2023 | | Hlavaty Daniel | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Skala Martin | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Janoušová Dominika | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
31.7.2023 | | Hadamčíková Vladka | optika vh |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
12.6.2023 | | Pečenka Franta | Dynamo 1972 |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
18.2.2023 | | Káninský Otmar | DVS |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kirschová Eva | Triatlon team Trutnov |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Paldus Vladimir | STG Mladá Boleslav |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
23.7.2023 | | Hubaček Marek | fbkjc |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
24.5.2023 | | Mejsnar František | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Raffay David | ELEVEN run team |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Mačák František | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
18.2.2023 | | Káninská Alžběta | DVS |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Vacek Tomáš | DRTi tým |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
19.8.2023 | | Holdova Kamila | Šneci v běhu |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
26.6.2023 | | Hiersch Marek | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
15.3.2023 | | Kvapil Jan | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Wnuk Jakub | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Šulc Jakub | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
10.6.2023 | | Jarmar Michal | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
15.2.2023 | | Kovářová Tereza | Běhání pro radost |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Trpisovsky Frantisek | Beham pro radost |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Starsy Kateřina | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
6.11.2022 | | Hatala Anton | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
27.7.2023 | | Plíšek Bohumil | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
31.12.2022 | | Blažek Miloslav | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
31.7.2023 | | Zhříval Jan | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
26.3.2023 | | Svobodová Iva | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Moravec Antonín | NOBODY Pardubice |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Menšíková Lucie | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Škaldová Pavlína | ARGO -HYTOS |
21km |
Z30-39 |
nezaplaceno |
31.7.2023 | | Trestik Martin | Rum team |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.2.2023 | | Madejewský Radek | TJ Sokol Lubná |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Trpišovská Iveta | Běhåm pro radost |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
9.8.2023 | | ondruš martin | MaJa |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Habl Vlastimil | Nadšenci |
21km |
M40-49 |
nezaplaceno |
24.5.2023 | | Nikodem Libor | Lauf Team Kněžmost |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Flégl Zdeněk | Slatinaci |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Fajtl Tomáš | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Hartmanová Romana | SRTG Kolín |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
24.3.2023 | | Šabaka Petr | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
28.11.2022 | | Vlk Aleš | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M30-39 |
nezaplaceno |
20.7.2023 | | Loumová Eva | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
17.5.2023 | | Hanák Jan | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Popek Miloš | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Mišáková Kristýna | Báječné ženy v běhu |
21km |
Z40-49 |
nezaplaceno |
7.9.2023 | | Doleček Milan | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Bergerová Kopecká Jana | |
21km |
Z30-39 |
nezaplaceno |
14.3.2023 | | Elstner Lukáš | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Rendl Martin | STG Mladá Boleslav |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | ŠŤASTNÁ Klára | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
8.6.2023 | | Bočková Klára | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
25.11.2022 | | Kroupa Pavel | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Bez Milan | Pivovar Bezák |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
24.8.2023 | | Kovář Jan | Vyskeř |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
15.7.2023 | | Majer Tomáš | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
14.6.2023 | | Křížek Miloslav | Runners Musketeers |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Čermáková Vladimíra | OCR Team Kladno |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Grolmus Radek | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
10.8.2023 | | Zeman Tomáš | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
13.3.2023 | | Veselý Jan | Žízniví (b)ježci |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Čadil Josef | Lauf Team Kněžmost |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Suchá Petra | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
9.8.2023 | | Černá Mária | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Plítek Ondřej | Třtěnice |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Kunst Jiri | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
15.7.2023 | | Richtrová Monika | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
9.5.2023 | | LAMIOVÁ KATEŘINA | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Šrajerová Iveta | DRTi tým |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Lhota Zbyšek | ELEVEN RUN TEAM |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
26.6.2023 | | Musílek Petr | Mad Wolf |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
24.11.2022 | | HUBÁLEK David | SRTG Praha |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Plach Radek | Vlk |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
18.8.2023 | | Starý Jan | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
8.6.2023 | | Žížalová Eliška | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
5.2.2023 | | Krátký Miroslav | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Bezová Lenka | Bezák |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
9.8.2023 | | Kvasnica Miloš | ENDEKA Bassta team |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
26.6.2023 | | Tajovský Josef | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
31.12.2022 | | Lukeš Vladimír | Leonovo Imperium |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Petřík Václav | SUDET |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Fraňková Alexandra | Horoguru |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
5.6.2023 | | Kindl Jaromír | Jari Kurri Band |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.2.2023 | | Bejr Stanislav | Progres run team |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
25.6.2023 | | Kozlová Lucie | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
21.10.2022 | | Bába Marek | Fubo Racing Team |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vaněk Stanislav | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Valenta Miroslav | Libáň |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
2.8.2023 | | Černý Michal | Hradečtí ORLi |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
5.6.2023 | | Valenta Jakub | HecTeam |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Šlechtová Ester | |
21km |
Z30-39 |
nezaplaceno |
14.9.2023 | | Švácha Pavel | Pivo a Myslivec |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
17.8.2023 | | Kačírková Iva | VybalancujTo 1 |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
30.12.2022 | | Pšenička Jaroslav | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Zemanová Jitka | |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
26.6.2023 | | Mikyska Michal | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
7.3.2023 | | Ujka Jan | BEAST - OCR team |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
24.11.2022 | | Michálek Aleš | Hradec Králové |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Veselý Petr | AUTOSTYL a.s. |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Letko Zbyněk | HZS Královéhradeckého kraje PS Jičín |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
3.8.2023 | | Novotný Danny | LDI |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Klíma Martin | ELMTRADE Racing team |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
2.6.2023 | | Reichlová Nicol | AC Turnov |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
28.12.2022 | | Balek Jan | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Kozák Pavel | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
7.3.2023 | | Najman Ondřej | AC Branžež |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
9.9.2023 | | Chrumková Jana | TJ Magla |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
12.7.2023 | | Jezbera Roman | Sám za sebe 6 |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
7.7.2023 | | Pšeničková Kristýna | Koblížci v klusu |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Zběhlík Petr | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M30-39 |
nezaplaceno |
3.3.2023 | | Kalenská Kateřina | ITADECO |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Mlčoušek Jakub | MFF UK |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
7.8.2023 | | Valena Tomáš | HC Mžany |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
23.6.2023 | | Nohel Robert | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Zelenka Tomáš | ROPCZESKI TEAM |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
27.12.2022 | | Eichler Tomáš | Xrace |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
5.3.2023 | | Legnerová Veronika | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
9.9.2023 | | Kuráková Ludmila | STG Mladá Boleslav |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
4.7.2023 | | Koutník Vojtěch | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
18.4.2023 | | Haldová Jana | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Václavková Petra | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
Z40-49 |
nezaplaceno |
31.8.2023 | | Ziška Jan | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vaňková Iveta | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Koreček Petr | |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
28.7.2023 | | Sekerová Andrea | Mladá Boleslav |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
18.8.2023 | | Semerák Ivo | Lauf Team Kněžmost |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Švec Jiří | Běhej Poděbrady |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Augstenová Michaela | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
3.7.2023 | | Kavalírová Julie | OK 99 Hradec Králové |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
18.4.2023 | | Halda Jakub | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Ledvinová Kateřina | STG Kolín |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Frosch Petr | OK LOKO Pardubice |
21km |
M40-49 |
nezaplaceno |
7.8.2023 | | Krčilová Klára | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
22.6.2023 | | Závadská Eva | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Křemenová Aneta | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Mrazkova Pavlina | BKČS |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Kvapil Kristina | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
31.5.2023 | | Hofman Martin | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Ambrúžová Simona | Jilemnické nebe |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
17.8.2023 | | Spilka Václav | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
27.4.2023 | | Kára Vladimir | AC-Patřín |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | SVOBODA Petr | SK MAXTRI LIBEREC |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
5.8.2023 | | Minxová Jana | Brandýští Gepardi |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
31.5.2023 | | Svobodová Jaroslava | Mladá Boleslav |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Zavadil Radek | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
28.2.2023 | | Krutil Pavel | Cave Hunters |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Ungvári Jozef | Vlčí smečka HK |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Martinec Jakub | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Štemberová Věra | |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
25.8.2023 | | Baliaková Melánia | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
Z50-59 |
uhrazeno |
26.7.2023 | | Šourek Marek | Nikdohonechce |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
31.5.2023 | | Scháněl Petr | Hlava koně |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
17.4.2023 | | Vynikal Lukáš | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
22.12.2022 | | Blehová Gabriela | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Pelc Dominik | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
6.8.2023 | | Sopek Tomas | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Sztrapková Kristýna | Želvičky |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
22.12.2022 | | Frodl Petr | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Zavadil Radek | Staré hradiště |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
9.9.2023 | | De la Mora Pacheco Jimena | |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
2.7.2023 | | Novák Jan | CZExxx |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
21.12.2022 | | Plíšková Veronika | |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Bahník Michal | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Linhart František | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Zavadil Adam | |
21km |
M18-29 |
uhrazeno |
5.9.2023 | | Bouška Martin | #GLADIATORRACETEAM |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | RYGÁL LIBOR | SK MAXTRI LIBEREC |
21km |
M60-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Martinec Pavel | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
31.1.2023 | | Blažek Ondřej | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
29.5.2023 | | Novák Antonín | |
21km |
M50-59 |
uhrazeno |
2.8.2023 | | Zeinerová Lucie | Hradečtí ORLi |
21km |
Z30-39 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Holý Jiří | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
25.7.2023 | | Moravcová Gabriela | STG Opava |
21km |
Z40-49 |
uhrazeno |
27.2.2023 | | Řimnáč Petr | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Knotek Michal | |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Modry Vaclav | Hasiči Račice n. T. |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Váňa Luděk | italskámise |
21km |
M30-39 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Knytl Lukáš | |
21km |
M40-49 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Fiedlerová Karolína | Rozběháme Česko |
21km |
Z18-29 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Bernatová Kristýna | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Bičiště Volfová Markéta | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Dutý Martin | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Hrochová Jolana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
19.6.2023 | | Vrána Petr | Drylock Technologies |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
5.8.2023 | | Koubivá Jana | Koubovka |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
24.1.2023 | | Novotný Luboš | Žízniví (b)ježci |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Mouchová Dana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Fabiánová Alexandra | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Vlček Tomáš | Carla.kupkolo.cz |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
17.6.2023 | | Bártová Lucie | Hybrid training |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Macháčková Tereza | Atletika Doksy |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.8.2023 | | Solil Pavel | Spolek Borek |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
14.5.2023 | | Štembera Petr | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Sedláčková Tereza | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kolovratník František | AC1866 |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Fidler Jan | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | Holečková Jitka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Badíková Lenka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.8.2023 | | Janovská Lenka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Brázdil Ondřej | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.1.2023 | | Dvorská Monika | Hradec Králové |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
1.8.2023 | | Kocmanová Karolina | Urputné běžkyně |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Mikeš Petr | Hammer OCR Team |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
22.8.2023 | | Fejtek Oto | RunBo TEAM |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Pelantová Anna | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Jáchimová Veronika | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Palas Michal | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Fanta Matěj | |
11km |
M18-99 |
nezaplaceno |
27.8.2023 | | Prokop Martin | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Jodas Zdeněk | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
2.9.2023 | | Tribučková Veronika | ELEVEN RUN TEAM |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Hikl Radek | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.6.2023 | | Patolánová Michaela | Báječné ženy v Běhu |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Kalistová Žaneta | SRTG Kolín |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Kuldová Petra | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Ledvinová Martina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Knýřová Jitka | SK MAXTRI Liberec |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.6.2023 | | Boura Martin | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
21.7.2023 | | Hrubá Lucie | FC Klokočí |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Kostlán Martin | SRTG Most |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
5.8.2023 | | Čermák Jiří | Ropczeski Team |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Semecký Zdeněk | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Fabian Jiri | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Hájková Gabriela | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
24.5.2023 | | Turčínová Jitka | Báječné ženy v běhu |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Pesteňová Jana | Hybrid Training |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Hartmanová Kristýna | SRTG Kolín |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
30.11.2022 | | Tázlar Tomáš | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
22.8.2023 | | Adámková Kateřina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
21.7.2023 | | Hrubý Jindřich | FC Klokočí |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.6.2023 | | Nehasil Jan | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.12.2022 | | Kulíček Martin | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Chumlenová Barbora | ELEVEN RUN TEAM |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Štěpán Miloš | Stěžery |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
21.8.2023 | | Kopáčová Míša | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.8.2023 | | Skořepová Ladislava | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Lujková Lenka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
19.8.2023 | | Votlučka Tomáš | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.6.2023 | | Janatová Dana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Kovářová Michaela | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Horejc Jan | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
17.5.2023 | | Beníšková Martina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.12.2022 | | Kulíček Ondřej | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
30.12.2022 | | Kolátorová Pavlína | MTB MEL |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Kellerová Jana | Mad Wolf |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Kettner Roman | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.3.2023 | | Linka Milan | Casia Excalibur Race |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Žalská Barbora | ITADECO |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Pivoňka Michal | STG Kolín |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
29.8.2023 | | Varga Miroslav | Deaws Jablonec nad Nisou |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Kleinerová Eva | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
25.11.2022 | | Kovaříková Michaela | Šneci v běhu |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
19.8.2023 | | Černík Zdeněk | Rozběháme Pardubice |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Svobodová Marta | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
17.8.2023 | | Homoláč Michal | Hradečtí ORLi |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.8.2023 | | Dudek Petr | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Bartova Petra | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Hulínská Adéla | Olympia Spartan training KH |
11km |
JZ13-17 |
uhrazeno |
30.12.2022 | | Kolátor Aleš | MTB MEL |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Kaplan Daniel | Běhej Poděbrady |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Horáček Jiří | Jirka@Jirka |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Fila Ladislav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
18.7.2023 | | Žáková Tereza | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Kinzler Marek | Funkční Trénink Milovice |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
28.2.2023 | | Marek Ondřej | Stone & belter |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Lopourová Hana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
28.8.2023 | | Dojčinovič Patrik | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
13.7.2023 | | Fenik Lukáš | Lemry líný |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
1.5.2023 | | Bretová Kristýna | Urputné běžkyně |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Kruliš Ondřej | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
27.7.2023 | | Prokurátová Hana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Jirešová Kateřina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
17.8.2023 | | Švejdová Anna | Hradečtí ORLi |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.8.2023 | | Moravčík Martin | Dneboh |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Matlach Petr | Ski Run Čakovice |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
1.5.2023 | | Žďárská Kristýna | Urputné běžkyně |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
27.8.2023 | | Zemanová Kristýna | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Novotná Martina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Bala Svobodová Mirka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.8.2023 | | Šponiarová Lucie | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
17.5.2023 | | Janoušková Leona | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Sedláček Vladimír | Bakov nad Jizerou |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Luňák Milan | Topíci |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.9.2023 | | Beauchamp Andrea | OCR team Kladno |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
7.9.2023 | | Šverma Jaroslav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
16.8.2023 | | Trýzna Aleš | Jilemnice |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Kluh Michal | Sokolka |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vítků Jaroslav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
27.12.2022 | | Vedral David | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Mosiurczáková Jana | ELEVEN RUN TEAM |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
22.6.2023 | | Chroust Jan | Lemry líný |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Bradová Jaroslava | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | Kvasnička Jaroslav | Sobotka |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Bestoso Patrik | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.5.2023 | | Černá Linda | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Prokůpek Jaroslav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
1.9.2023 | | Petrlák Miroslav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
7.8.2023 | | Šimanovský Michal | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
20.6.2023 | | Šťastný Jakub | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
11.9.2023 | | Vítků Jana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
27.12.2022 | | Burdová Jitka | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
4.9.2023 | | Bártová Iva | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Martínek Antonín | Sokolka |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
9.9.2023 | | Krasilova Saša | Rozběháme Sobotku |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
3.7.2023 | | Nosková Martina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
24.8.2023 | | Keka Ladislav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Reslová Hana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
20.6.2023 | | Vosátka Pavel | GT-Racing |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
25.8.2023 | | Cizkova Irena | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
12.9.2023 | | Skopalíková Kateřina | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
3.9.2023 | | Souček Luděk | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
17.4.2023 | | David Lubos | SRTG Kolín |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
24.8.2023 | | czerczak Adrian | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
28.2.2023 | | Švadlenka Václav | SK Bukovno |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Brada Jiří | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
5.8.2023 | | Szenek Anna | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
13.9.2023 | | Bilejová Jitka | Kladno |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
25.1.2023 | | Čečelská Lída | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Habrlantova Lucie | Optika VH |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
10.9.2023 | | Košátková Tereza | Olympia Spartan Training KH |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
1.5.2023 | | Červená Šárka | Urputné běžkyně |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
20.12.2022 | | Ferdinandová Ivana | |
11km |
Z18-99 |
uhrazeno |
31.8.2023 | | Červa Jan | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
23.8.2023 | | Klimeš Miroslav | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
8.9.2023 | | Fečo Jozef | SokolDolany |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
15.8.2023 | | Pařík Milan | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
14.9.2023 | | Vejvoda Michal | T.J. Sokol Jičín |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |
6.9.2023 | | Kosina Radek | |
11km |
M18-99 |
uhrazeno |