Časté dotazy(FAQ)

Nedorazil mi informační mail

Dříve než budete reklamovat, že Vám e-mailem nepřišly platební údaje nebo informační e-maily, zkontrolujte si nevyžádanou poštu.

Problém s registrací

Pokud závodník má již vytvořen účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz musí se přihlásit v horní části obrazovky nad modrým pruhem a nevyplňovat svoje přihlašovací údaje do registračního formuláře. Pokud zapomenete své přihlašovací údaje, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Jestli že ani při použití funkce „Zapomenuté heslo“ se Vám nepodaří přihlásit do Vašeho účtu, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme. Pokud tak neučiníte, nebude možné generovat slevy GR Triumphalis na další rok.

Registrace do závodů

Každý závodník (i dítě) musí mít vlastní účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz - tj. rozdílné přihlašovací údaje (přihl.jméno a heslo) mail může být pro více závodníků stejný. Teprve po vytvoření uživatelského účtu na portále http://sportvisio.sport-base.cz se můžete přihlašovat do jednotlivých závodů.

Registrace více závodníků

Při přihlašování více závodníků je potřeba se po ukončení registrace do závodu odhlásit, nebo kliknout na tlačítko "PŘIHLÁSIT DALŠÍHO ZÁVODNÍKA". Berte však v potaz, že veškeré informace určené závodníkům budou odesílány na uvedený mail při vytváření účtu, prosíme tedy o jejich přeposlání. Je dobré informovat přihlašované závodníky, že jim byl vytvořen uživatelský účet na portále http://sportvisio.sport-base.cz pokud by se hlásili do dalších závodů, aby mohli využívat případné slevy (např.: GR Triumphalis).

GR Triumphalis

Prosíme závodníky, aby si pamatovali své přihlašovací údaje a vždy se přihlašovali pod stejným účtem. Pokud zapomenete své přihlašovací údaje, použijte funkci „Zapomenuté heslo“. Jestli že ani při použití funkce „Zapomenuté heslo“ se Vám nepodaří přihlásit do Vašeho účtu, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme. Pokud tak neučiníte, nebude možné generovat slevy GR Triumphalis na další rok.

Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - ONLINE REGISTRACE.

Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“, zde si vyberte závod, ze kterého se chcete odhlásit, klikněte na „zrušit registraci“, zde Vám bude vygenerován kód. Tento kód je Vám automaticky odeslán na Váš e-mail, kód předejte svému náhradníkovi. POZOR: Kód lze použít pouze pro stejný závod, ve stejný den a stejnou kategorii (jednotlivec pouze v jednotlivcích - muž může předat ženě a obráceně, dvojice pouze dvojici, štafeta pouze jiné štafetě), ze kterého jste se odhlásili. Vygenerovaný kód neplatí pro jinou kategorii, než byl původní závodník přihlášen. Po vygenerování tohoto kódu, bude původní závodník automaticky vymazán ze startovní listiny. V případě, že součástí zrušené registrace jsou volitelné položky (oblečení apod.), kontaktujte nás nejpozději do 7 dnů od konání akce na emailu jana.milova@sportvisio.cz. Nový závodník se přihlásí do závodu a použije vygenerovaný kód pro 100% slevu na startovném. V případě zájmu o další volitelné položky (např. oblečení) si je uhradí navíc dle vygenerované částky. Výměna závodníků tímto způsobem přes on-line registraci bude možná pouze do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč. Výměna závodníků na daný závod je možná z technických důvodů pouze jednou. Výměna závodníků – přepis startovného v rámci jedné kategorie - NA MÍSTĚ: V případě, že místo Vás poběží náhradník a tuto změnu budete hlásit na místě, musí se Váš náhradník prokázat vytištěným registračním emailem s Vaším vygenerovaným variabilním symbolem.

Změna trati/kategorie

V případě, že chcete změnit v rámci jedné akce kategorii (např. místo jednotlivců dvojici) nebo délku tratě (např. půlmaraton na maraton), kontaktujte nás na email: jana.milova@sportvisio.cz. Zašleme Vám informace ohledně případného doplatku a změnu provedeme. Změnu lze nahlásit nejpozději do poslední neděle (do 20:00) před závodem, následně pouze na místě za administrativní poplatek 100,- Kč.

Změna osobních údajů a doplňujících údajů k závodu

není možné měnit jméno, příjmení, datum narození, ostatní položky lze měnit (email, adresa, telefon, název týmu) toto zle měnit v levém menu „Moje údaje“ Jméno spoluběžce a jeho údajů - Po přihlášení do svého účtu vyberte v levém menu “Moje závody“ zde si vyberte závod, ve kterém chcete změny provést a uložte.
Tyto změny lze provádět pouze do úterý 22:00 před závodem, po tomto termínu možné pouze na místě.

Společný start

Registrujte se v jeden den a do kolonky CHCI STARTOVAT S: napište jména spoluběžců.