Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN253
RACERACE99
FUNFUN39
Kategorie
M13-99Muži 13 a více let73
TTým (čtyřčlenný)72
Z13-99Ženy 13 a více let72
FUNFUN39
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)36
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)17
M30-39Muži 30 - 39 let14
M18-29Muži 18 - 29 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M50-99Muži 50 a více let5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených391

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
6.3.2023Adamová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: dental team↳ Frýdová Eva
↳ Dubědová Veronika
↳ Frýdová Karolína
6.4.2023Anýžová Lucie Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
3.11.2022Bachura Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Bajo Martin FUN FUN uhrazeno
17.4.2023Bajo Sandra FUN FUN uhrazeno
23.10.2022Balek Michal FUN FUN uhrazeno
10.4.2023Bastl Jan Lyžařská škola JPK Harrachov OPEN M13-99 nezaplaceno
17.4.2023Bellinger David RACE MIX uhrazeno
Tým: ELSAR↳ Stupková Sára
22.11.2022Beránková Anna OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Berka Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
13.4.2023Beseda Jan OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Bíglová Ilona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Testovací ovečky↳ Suk LubošTestovací ovečky
13.11.2022Bláha Tomáš Randíčka Team Gamma OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Gamma↳ Mateičková Kateřina
↳ Prokop DominikRandíčka Team Gamma
neobsazeno
4.4.2023Bolart Jaroslav RACE M50-99 uhrazeno
17.4.2023Bolart Martin OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Bolart Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.3.2023Borecký Luděk OPEN M13-99 uhrazeno
3.1.2023Bouchnerová Kateřina Bouchačky RACE MIX uhrazeno
Tým: Bouchačky↳ Bouchner Martin
25.3.2023Breitr Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Března Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
20.4.2023Bureš Aleš Rescue Team Warriors OPEN T uhrazeno
Tým: Burešovineobsazeno
17.4.2023Burešová Natálie RACE MIX uhrazeno
26.2.2023Burian Lukáš Hřebci FUN FUN uhrazeno
29.1.2023Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
16.2.2023Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Čápová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
19.3.2023Čech Karel sperkovna OPEN MIX uhrazeno
Tým: sperkovna↳ Navratilova Martasperkovna
31.12.2022Čermák Miroslav Málo rumu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čermáčcineobsazeno
16.2.2023Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Červenka Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Fitboxáci ↳ Hůla Miroslav
↳ Novotná Pavla
neobsazeno
20.4.2023Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2023Chamrádová Malvína Larasati OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2023Chochol Michael Praha 9 FUN FUN uhrazeno
15.4.2023Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
11.4.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2023Cibulka Josef rolling Stones RACE M50-99 uhrazeno
11.3.2023Cidlinová Helena RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2023Círek Jan Bravo Team Dobrčice OPEN T uhrazeno
Tým: Bravo Tem Dobrčice↳ Fingerová KateřinaBravo Team Dobrčice
↳ Círek VeronikaBravo Team Dobrčice
↳ Musil JanBravo Team Dobrčice
1.4.2023czerczak Adrian FUN FUN uhrazeno
16.4.2023Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z13-99 nezaplaceno
26.2.2023Dejmek Tomáš Agogegym OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2023Deršatová Jana FUN FUN uhrazeno
12.1.2023Diviš Libor OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Dolak Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Dolaková Hana OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Doležal Bedřich OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2023Drábková Jiřina OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2023Dřevíkovský Vojtěch OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Dufková Slávka OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Durychová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
18.4.2023Durychová Julie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2022Dvořák Andrej OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Dvořáková Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
3.3.2023Dymeš Daniel OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Eisner Honza #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
14.2.2023Elišková Leona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lenochodi↳ Kruliš Ondřej
18.4.2023Ferkl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Ferklová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Filin Jindřich FUN FUN uhrazeno
31.1.2023Finger František Alfa Team Dobrčice OPEN T uhrazeno
Tým: Alfa tým Dobrčice↳ Bouda LuděkAlfa Team Dobrčice
↳ Boudová HanaAlfa Team Dobrčice
↳ Frankova Andrea
14.4.2023Fischer Jan OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2023Fišer Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2023Formánková Emma OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2023Formanová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
31.10.2022Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.10.2022Franče Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šup šup tým↳ Tomková Barbora
16.4.2023Fröhlich Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fröhlišáci ↳ Fröhlichová PavlaFröhlišáci
18.4.2023Fryc Leopold RACE M30-39 uhrazeno
11.4.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team FUN FUN uhrazeno
16.3.2023Gavshyn Kostiantyn OPEN M13-99 uhrazeno
20.4.2023Gogová Silvie Pink team RACE Z18-29 uhrazeno
4.2.2023Hájková Karolína OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Hájková Eliška Ela & Zapy OPEN Z13-99 nezaplaceno
30.11.2022Halušková Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
15.4.2023Haluza Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
16.12.2022Hanke Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
6.12.2022Hankeová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
3.3.2023Hanzík Elia #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
16.4.2023Haponov Serhii OPEN T uhrazeno
Tým: Rohliki↳ Daniel MazurovRunComPrg
↳ Oryshych Yaroslav
↳ Kalach AndriiRohliki
5.4.2023Havlasová Romana Pink team OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Hejna Alexandr RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2023Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2022Hikl Jan OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Hodek Martin Eagle 64 RACE M40-49 uhrazeno
18.2.2023Hoffmannová Michaela Janovické lemry OPEN Z13-99 uhrazeno
21.2.2023Holušková Jindrová Miloslava RACE Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Horak Petr MJ! OPEN M13-99 uhrazeno
29.3.2023Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2023Houf Jaroslav BC BROUKŘI 2 OPEN T uhrazeno
Tým: BC BROUKŘI 2↳ Kadleček PavelBC Broukři 2
↳ Suk DavidBC BROUKŘI 2
↳ Krejčí Vojtěchrbo32d
10.4.2023Hrdlička Adam SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
8.4.2023Hudčeková Věra Věra a Pavel FUN FUN uhrazeno
12.4.2023Husak Vasek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
11.3.2023Hynková Lada RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2023Jakab Jan OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.3.2023Jeřábková Pavlína RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2023Jiránek Petr FUN FUN uhrazeno
31.1.2023Jiránková Dobiášová Natalie FUN FUN uhrazeno
16.4.2023Jonák Robert OPEN M13-99 uhrazeno
4.4.2023Junek Petr RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2023Juriš Michal Fitboxáci OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2023Jurkovič Michal Bomby team OPEN M13-99 uhrazeno
23.12.2022Jůzová Rozálie OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
11.4.2023Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
17.4.2023Kadlec Sety HC Kbely Soldiers OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
20.4.2023Kašpar Milan RACE M18-29 nezaplaceno
16.4.2023Kašparovská Barbara OPEN Z13-99 uhrazeno
19.4.2023Kašparovský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Kastnerová Dana Svídnický extrém RACE Z30-39 uhrazeno
6.4.2023Kiš Roman OPEN M13-99 uhrazeno
6.4.2023Kišová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
30.12.2022KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
5.1.2023Klementová Eva FUNKCIONÁŘI OPEN T uhrazeno
Tým: PEPY PEPINY↳ Fajcikova Ivona
↳ Zmrhal Josef
↳ Milda Jan
30.3.2023Knězů Knížová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
31.3.2023Kniezková Dana OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2023Kočí Eva OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Kocián Jirka STG Frýdek-Místek RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2023Kojš Tomáš FUN FUN uhrazeno
31.3.2023Kojš Jan FUN FUN uhrazeno
20.4.2023Koleň Michal RACE M30-39 uhrazeno
21.10.2022Koliáš Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
19.10.2022Koliášová Jana OPEN Z13-99 uhrazeno
15.11.2022Kolomazníková Lucie FUN FUN uhrazeno
17.4.2023Kopecká Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Korbel Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
19.4.2023Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
16.1.2023Kosmatová Aneta OPEN Z13-99 uhrazeno
1.2.2023Kotek Lukáš UCT Solo OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Kouřil Marek RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2023Kováč David RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2023Kovács Jan Rescue Team Warriors OPEN T uhrazeno
Tým: Řidiči2↳ Bureš AlešRescue Team Warriors
↳ Vacík Daniel
↳ Kaiser JiříRescue Team Warriors
3.4.2023Kovářová Eva RACE MIX uhrazeno
Tým: Eva a Stanislav↳ Kovář Stanislav
14.11.2022Král Jan Randíčka Team Beta OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Beta↳ Kabrna LukášRandíčka team beta
↳ Bala Michael
neobsazeno
28.3.2023Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
12.4.2023Kratochvílová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
17.4.2023Kratochvílová Eliška OCR Čelákovice OPEN Z13-99 uhrazeno
20.4.2023Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
25.11.2022Krejčíková Helena OPEN Z13-99 uhrazeno
25.11.2022Křenová Marie OPEN Z13-99 uhrazeno
31.12.2022Křížová Kateřina OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Kropáč Michal STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M13-99 uhrazeno
18.4.2023Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z13-99 uhrazeno
4.11.2022Kroutilová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: 666↳ Šípek Matěj
20.4.2023Kubín Jan TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2023Kubín Ota TJ Tanvald RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2023Kudláček Michal STG Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kudlacci↳ Kudláčková AndreaSTG Kutná Hora
20.4.2023Kudláčková Aneta STG Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
17.4.2023Kunstová Tereza Stone and Belter RACE Z30-39 uhrazeno
20.4.2023Lacinová Ludmila RACE Z40-49 uhrazeno
26.1.2023Ladecky Erik X-Force OPEN M13-99 uhrazeno
17.4.2023Lenner Petr OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Lídlová Sandra OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.12.2022Loubek Václav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dokonalí↳ Pešková Klára
18.4.2023Loučka Jaroslav TJ Sokol Vrchoslavice RACE M30-39 uhrazeno
21.2.2023Lovišková Alena RACE Z40-49 uhrazeno
15.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2023Mahlová Michala #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: NO stress↳ Mahel Václav#GLADIATORRACETEAM
3.4.2023Majčiník Kamil RACE MIX uhrazeno
3.4.2023Majčiníková Eva RACE MIX uhrazeno
Tým: Eva a Kamilneobsazeno
17.2.2023Majerčík Martin RACE M18-29 uhrazeno
7.1.2023Malínská Kateřina FUN FUN uhrazeno
7.1.2023Malínský Jan FUN FUN uhrazeno
19.10.2022Málková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
15.1.2023Málková Barbora FUN FUN uhrazeno
10.1.2023Málková Jiřina FUN FUN uhrazeno
31.1.2023Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
11.4.2023Mára Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: MiJaMa↳ Márová Jaroslava
17.4.2023Mařánková Romana OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2022Mareš Pavel OPEN M13-99 uhrazeno
26.2.2023Mašek Otakar FUN FUN uhrazeno
31.3.2023Mašková Tereza CROSS FITNESS SOKOL SEMILY FUN FUN uhrazeno
28.3.2023Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2022Maternová Vlasta Čermáčci RACE MIX uhrazeno
16.3.2023Matuška Vít OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Matuška Jakub FUN FUN uhrazeno
18.4.2023Mazancová Tereza Bay OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bay↳ Vlček JindřichBay
26.12.2022Míka Tomáš FUN FUN uhrazeno
11.4.2023Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.4.2023Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
22.3.2023Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Modrochová Michaela OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Mojžíšová Adéla OPEN Z13-99 uhrazeno
30.1.2023Mrazkova Leona FUN FUN uhrazeno
17.4.2023Mrštíková Nikola OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Myslík Martin FUN FUN uhrazeno
17.4.2023Navařík Martin ForestWork Navařík RACE M30-39 uhrazeno
9.12.2022Názler Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Názlerová Barbora OPEN Z13-99 uhrazeno
29.3.2023Němcová Ivona OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.3.2023Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou RACE Z18-29 uhrazeno
13.12.2022Neuwirthová Kateřina Takovej Koňar OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vokurkový páreček↳ Cakl JakubTakovej Koňar
1.2.2023Nováček Jozef Profitko OPEN T uhrazeno
Tým: UCT A - Team↳ Lissner Petr
↳ Ševčík Edward
↳ Horna Lukáš
16.1.2023Novák Miroslav RACE M18-29 uhrazeno
12.4.2023Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z13-99 nezaplaceno
22.2.2023Novotná Luisa OPEN T uhrazeno
Tým: má dáti/dal↳ Novotná Júlia
↳ Maňáková Lauramá dáti/dal
↳ Chládková Nicolmá dáti/dal
22.2.2023Novotná Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bufeťáci↳ Pánek Jan
31.3.2023Opatova Lenka OPEN Z13-99 uhrazeno
7.4.2023Panušová Eva FUN FUN uhrazeno
18.2.2023Pařenica Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
28.12.2022Paťha Vojtěch FUN FUN uhrazeno
25.11.2022Pečený Dominik Skladníci OPEN T uhrazeno
Tým: Skladníci↳ Pečený MichalSkladníci
↳ Pečený FilipSkladníci
↳ Pečený AdamSkladníci
31.12.2022Peksa David Peksíci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Peksíci↳ Peksová PavlaPeksíci
19.4.2023Pešlová Markéta Běhny OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Petrlík Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Řidiči1↳ Kubec Martin
↳ Pěnkava David
↳ Vyhnánek Jaroslav
16.4.2023Planík Martin RACE JM13-17 uhrazeno
13.3.2023Ploc Michal OPEN M13-99 uhrazeno
8.4.2023Podlezl Pavel FUN FUN uhrazeno
22.3.2023Podroužková Petra Jiná dimenze OPEN Z13-99 uhrazeno
2.2.2023Pokorná Veronika OPEN Z13-99 uhrazeno
20.12.2022Polák Radek OPEN M13-99 uhrazeno
31.12.2022Polčák Tomáš OPEN M13-99 uhrazeno
11.1.2023Pospíšil Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: 095↳ Melicharová Vendula
18.4.2023Pražáková Eliška #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2023Prokoratova Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2023Prouza Adam OPEN M13-99 uhrazeno
3.3.2023Průšová Gábina Klučoff Angels OPEN T uhrazeno
Tým: Klučoff Angels↳ Holovačko FrantišekKlučoff Angels
↳ Holovačková LucieKlučoff Angels
↳ Šešinová Markéta Klučoff Angels
28.3.2023Purek Jan OPEN M13-99 uhrazeno
30.10.2022Purmanová Alice Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: pur_ocr_family↳ Purman FilipDark Side Workout
31.3.2023Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Rálková Eva FUN FUN uhrazeno
10.2.2023Regálová Petra OPEN Z13-99 uhrazeno
6.4.2023Reichhart Lukas OPEN M13-99 uhrazeno
3.4.2023Řepík Petr Brněnská střela OPEN M13-99 uhrazeno
12.1.2023Rezková Blanka OPEN Z13-99 uhrazeno
1.11.2022ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
14.4.2023Rosenkrancová Tereza OPEN Z13-99 uhrazeno
4.3.2023Roudnický Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
5.3.2023Roudnický Milan RACE M18-29 uhrazeno
30.3.2023Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Rožková Magdaléna OPEN Z13-99 uhrazeno
9.3.2023Růžičková Karolína FUN FUN uhrazeno
23.1.2023Rychetska Libuše FUN FUN uhrazeno
29.11.2022Sádlová Martina OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Salfická Olga OPEN Z13-99 uhrazeno
16.12.2022Saxová Charlotta Packy v akci RACE Z50-99 uhrazeno
14.4.2023Šebestová Jana Gladiator Training Kralupy OPEN Z13-99 uhrazeno
13.4.2023Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.4.2023Šeredová Kateřina Gladiator Training Kralupy nad Vltavou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Čupera↳ Vidlák Jakub
2.3.2023Shejbalová Lucie OPEN Z13-99 uhrazeno
16.4.2023Šimková Pavla RACE Z40-49 uhrazeno
17.4.2023Sináková Natálie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Veselý Slávek#GLADIATORRACETEAM
18.3.2023Šípková Kristýna RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Skokánek Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Skřivánek Jakub Černí tygři RACE JM13-17 uhrazeno
27.12.2022Škvorová Anna FUN FUN uhrazeno
15.12.2022Slavík Václav RACE M30-39 uhrazeno
19.4.2023Smolik Tomas RACE M40-49 uhrazeno
5.4.2023Smolková Pavla OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Šnajdr Josef RACE M40-49 uhrazeno
31.3.2023Součková Zdeňka OPEN Z13-99 uhrazeno
17.4.2023Soukupová Eliška OPEN Z13-99 uhrazeno
14.4.2023Špaček Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
25.11.2022Spasova Barbora FUN FUN uhrazeno
9.1.2023Špidlík Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
5.12.2022Špilák Peter OPEN M13-99 uhrazeno
14.3.2023Špiříková Natálie OPEN Z13-99 uhrazeno
18.4.2023Špitálská Jana OPEN Z13-99 nezaplaceno
31.3.2023Splichalova Jana RACE Z18-29 uhrazeno
27.3.2023Šrámková Tereza Lamy OPEN Z13-99 uhrazeno
20.3.2023Štamberský Marek BC BROUKŘI 1 OPEN T uhrazeno
Tým: BC Broukři 1↳ Chu PatrikBC BROUKŘI 1
↳ Převrátil AdamBC Broukři 1
↳ Hruška PetrBC Broukři 1
11.4.2023Staňková Ivana adidas Runners Prague RACE Z30-39 nezaplaceno
24.3.2023Šteffek Jan Odpadlíci OPEN T uhrazeno
Tým: Odpadlíci ↳ Šteffková KristýnaOdpadlíci
↳ Lorencová Denisa
neobsazeno
18.4.2023Steklá Monika FUN FUN uhrazeno
25.3.2023Šterzlová Iveta Tren Vojenské sprchy OPEN Z13-99 uhrazeno
13.3.2023Strachota Jiří OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Lukáš OPEN M13-99 uhrazeno
1.2.2023Stránský Aleš OPEN M13-99 uhrazeno
27.1.2023Stránský Jaroslav OPEN M13-99 uhrazeno
27.2.2023Strejčková Nikola RACE Z30-39 uhrazeno
5.3.2023Štýber Roman CZexxx OPEN M13-99 uhrazeno
30.3.2023Štýbrová Gabriela FITNESS STORM OPEN Z13-99 uhrazeno
23.3.2023Suchan Pavel Modrá škola RACE MIX uhrazeno
Tým: Modrá škola↳ Schmidtová Jaroslava
18.3.2023Suchy Josef wikings RACE M30-39 uhrazeno
14.4.2023Šulc David OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Šváb Martin Cockroach OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Šváb Jan Cockroach OPEN M13-99 uhrazeno
21.3.2023Svab Petr OPEN M13-99 uhrazeno
10.1.2023Švábová Lucie Cockroach OPEN Z13-99 uhrazeno
26.2.2023Švec Martin FUN FUN uhrazeno
18.4.2023Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
16.3.2023Sydorenko Mykyta OPEN M13-99 uhrazeno
27.3.2023Szuhaj David OPEN M13-99 uhrazeno
25.10.2022Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z13-99 uhrazeno
29.11.2022Tešný Milan OPEN M13-99 uhrazeno
28.2.2023Tillová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
19.4.2023Tkachenko Yevhenii Rohliki RACE M18-29 nezaplaceno
23.10.2022Tomešková Monika FUN FUN uhrazeno
23.10.2022Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
30.10.2022Tošková Johanka RUNaři OPEN Z13-99 uhrazeno
9.1.2023Toul Jakub OPEN M13-99 uhrazeno
5.4.2023Václavík Richard černí tygři RACE JM13-17 uhrazeno
26.3.2023Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 nezaplaceno
6.12.2022Veselý Ondřej OPEN M13-99 uhrazeno
31.3.2023Vintr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2023Vlasáková Libuše RACE Z50-99 uhrazeno
23.12.2022Vojtová Kristýna OPEN Z13-99 uhrazeno
14.4.2023Vondráková Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: First↳ Barák František First
3.11.2022Vorel Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M13-99 uhrazeno
2.2.2023Vorlík Jan OPEN T uhrazeno
Tým: SLAďouši↳ Posledník Jiří
↳ Varga Lukáš
↳ Matouš Marek SLAďouši
22.11.2022Vosecký Roman OPEN M13-99 uhrazeno
15.4.2023Voštiarová Laura FUN FUN uhrazeno
13.11.2022Vtípilová Mariana Randíčka Team Alpha OPEN T uhrazeno
Tým: Randíčka Team Alpha↳ Mráčková JosefínaRandíčka Team Alpha
↳ Hlaveš Jan74ts5i
↳ Vtípilová Johana74ts5i
11.4.2023Vyšínová Monika OPEN Z13-99 nezaplaceno
17.4.2023Walek Lukáš HC Kbely Soldiers OPEN M13-99 nezaplaceno
16.4.2023Zábranská Ladislava OPEN Z13-99 uhrazeno
26.3.2023Zápotočný Martin Ela & Zapy OPEN M13-99 nezaplaceno
17.4.2023Ždila Pavol STG Pardubice RACE M40-49 nezaplaceno
9.2.2023Zemková Aneta RACE Z30-39 uhrazeno
12.11.2022Zindr Adéla FUN FUN uhrazeno