Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN OSTRAVA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN372
RACERACE163
FUNFUN20
Kategorie
TTým (čtyřčlenný)72
M18-29Muži 18 - 29 let69
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)50
M30-39Muži 30 - 39 let48
M40-49Muži 40 - 49 let38
M18-29Muži 18 - 29 let32
Z18-29Ženy 18 - 29 let31
Z30-39Ženy 30 - 39 let27
M30-39Muži 30 - 39 let27
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)25
FUNFUN20
TTým (čtyřčlenný)17
M40-49Muži 40 - 49 let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let14
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
M50-99Muži 50 a více let8
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
M50-99Muži 50 a více let7
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
Z50-99Ženy 50 a více let5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Celkem přihlášených555

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.9.2021 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE JZ13-17 nezaplaceno
30.1.2020Adámek Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2021Adámek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
10.9.2021Angurias Ivo OPEN M18-29 uhrazeno
16.12.2020Bajar Petr OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2021Bajtek Tomáš #OnClick OPEN M18-29 uhrazeno
4.9.2021Balatoni Barnabás OCR Gaborteam Hungary RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2021Barták Roman FUN FUN uhrazeno
26.8.2021Bartek Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Bartošek Jonáš Predator workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
1.11.2019Bartošová Valerie RACE Z18-29 uhrazeno
7.11.2019Bauer Michal RACE M30-39 uhrazeno
22.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2019Bejdová Romana OPEN Z18-29 uhrazeno
21.5.2021Bělec Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2021Beránek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
26.1.2021Beránek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2021Berková Liliana OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 uhrazeno
8.8.2021Bezdeda Pavol RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2019Bílková zuzana RACE Z40-49 uhrazeno
9.9.2021Bílovský Václav RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2021Blacha Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
25.8.2021Blahutová Barbora Funky Beat OPEN Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Blažková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
12.2.2020Bodnárová Kristýna JK OPEN Z18-29 uhrazeno
16.12.2020Bogar Petr OPEN M18-29 uhrazeno
27.7.2021Bogdalikova Blanka RACE MIX uhrazeno
Tým: ToBneobsazeno
22.1.2021Bolek Radek RACE M18-29 uhrazeno
17.8.2021Borovičková Ivana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2020Božek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
29.8.2021Bučko Zdeněk Ostravske Kalače RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Bučková Zuzana CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Bujoková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
4.9.2021Buksa Nikolas Ragnar Gym Ostrava RACE M18-29 uhrazeno
13.4.2021Burda Lukáš Karlovičtí buzerans OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2021Burian Tomas OPEN M40-49 uhrazeno
7.9.2021Bystroň Michal OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2021Camfrla Honza CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2021Camfrlová Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
5.8.2021Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
30.8.2021Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
22.7.2021Čermák Petr RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2020Čermáková Berenika RACE MIX uhrazeno
Tým: letící kontejner 2.0↳ Čermák Petr
13.9.2021Černá Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
26.10.2019Černava Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
9.9.2021Černý Tomáš RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2020Chlápková Nikol OPEN Z18-29 uhrazeno
11.6.2021Choleva Petr OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2021Choleva Ondrej FUN FUN uhrazeno
8.8.2021Chovanec Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
24.6.2021Chromečková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chromečci↳ Chromečka Vlastimil
10.9.2021Chybiorz Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2021Cibuľková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Čuntová Vendula OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.9.2021Cvach Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2021Cvach Jan OPEN JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Dalecký Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
16.11.2019Damková Adéla STG Karviná OPEN T uhrazeno
Tým: Sharkezz a spol.↳ Beneš RadekSTG Karviná
↳ Damek OndřejSTG Karviná
↳ Damková ŠárkaSTG Karviná
5.9.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2021Dohnal Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Doležel Radomír MK Seitl Ostrava OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2021Doležel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2021Dolnicek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2021Donelli Adam RACE M18-29 uhrazeno
4.9.2021DŘEZA BRONISLAV RACE M50-99 uhrazeno
3.3.2021Drmola Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2021Duchková Karin OPEN Z18-29 uhrazeno
14.11.2019Dúcky Peter OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2021Dufek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2021Dvorský Lukáš STG Žilina OPEN M30-39 uhrazeno
5.9.2021Fajman Marek SRTG Frýdek-Místek OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2021Ferčák Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
7.1.2021Fiala Miroslav Garden Gym OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.11.2019Foldyna Petr OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2021Foltýn Martin OPEN M30-39 uhrazeno
11.3.2021Františák Martin Valaši OPEN M30-39 uhrazeno
8.9.2021Fryč Tomáš HZS JMK OPEN M18-29 uhrazeno
23.1.2020Fučíková Pavla OPEN Z50-99 uhrazeno
13.9.2021Fujak Alice OPEN Z30-39 uhrazeno
24.8.2021Gabrhel Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: MP Run↳ Paveláková Marcela
16.8.2021Gadula Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Galiová Inge Stg Karviná RACE Z40-49 uhrazeno
10.9.2021Georgiadis Alexandros RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
16.8.2021Gnida Filip RACE JM13-17 uhrazeno
24.8.2021Górecki Jan OPEN M18-29 uhrazeno
8.9.2021Gorecki Pavel Lepší.TV RACE T uhrazeno
Tým: Lepší.TV↳ Kotek David
↳ Gorecki Petr
↳ Tomeš PavelLepsi.TV
15.7.2021Graňáková Lenka FUN FUN uhrazeno
11.9.2021Gutlerová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
1.9.2021Hájek Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
19.8.2021Hála Petr OPEN M40-49 uhrazeno
15.12.2019Halfarova Kateřina RACE Z40-49 uhrazeno
9.3.2020Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2020Hamrozi Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Hance Romana CrossfitDJ,z.s OPEN Z50-99 uhrazeno
13.9.2021hanzel patrik OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hanzlíci↳ Hanzelová Antonie
13.12.2019Havlíková Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beníčkovi↳ Plaček Ondřej
5.2.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
19.1.2020Hellebrant Dalibor Pak jdem chlastat OPEN M40-49 uhrazeno
9.9.2021Herget Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
10.8.2021Hlaváček Miloš RYMM RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2021Hlosta Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Růžový sršeň↳ Valderová Alice
18.12.2020Hodaňová Lucie Benefit OPEN Z18-29 uhrazeno
21.1.2020Höhn Květoslav Sokolíci RACE T uhrazeno
Tým: Tornádoneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
12.9.2021Holemý Martin OPEN M40-49 nezaplaceno
8.9.2021Holý Dalibor L.D.G.C. Opava OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Homola Rostislav OPEN M50-99 uhrazeno
15.9.2021Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
1.9.2021Horáčková Vladimíra OPEN Z40-49 uhrazeno
15.1.2020Horňáková Alena OPEN Z18-29 uhrazeno
3.9.2021Horsinka Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
6.7.2021Hotař Vladislav Gympark Zlin OPEN M40-49 uhrazeno
19.8.2021Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
6.3.2020Hric Martin OPEN M50-99 uhrazeno
30.8.2021Hřivňáková Magdaléna OPEN T uhrazeno
Tým: Sněženky a Machr↳ Bobková Zuzana
↳ Machata Olga
↳ Hřivňák Radek
13.9.2021Humpolíček Tomáš Sokol Vícov OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
25.8.2021Huvar Jan OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2021Ivánek Libor OPEN T uhrazeno
Tým: FENRIR team↳ Ivánek Libor
↳ Zajíček Ivan
↳ Kappel Václav
9.9.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Jakubik Peter Trade servis FUN FUN uhrazeno
3.9.2021Janáček David OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2021Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
1.9.2021Janíková Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
22.6.2021Janíková Stanislava FUN FUN uhrazeno
25.8.2021Janko Marek OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2020Janota Martin FUN FUN uhrazeno
30.12.2020Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
5.9.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Total random↳ Knesplová Nikol#GLADIATORRACETEAM
↳ Mikulecký Jiří
↳ Chmelař Boris
12.9.2021Jiroudek Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2021Jurášková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
3.9.2021Jureček Michal OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2019Jurková Jena OPEN Z18-29 uhrazeno
30.8.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
30.8.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
30.8.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
12.9.2021Kacíř Daniel OPEN M18-29 nezaplaceno
18.8.2021Kaleta Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmoulí kachny↳ Barchanská Nina
26.10.2019Kalivoda Michael RACE M30-39 uhrazeno
3.9.2021Kalous JIŘÍ OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2020Kamír Alois Běžec + OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2021Kampík David Rychlá rota OPEN T uhrazeno
Tým: Team FF15↳ Duda Ondřej
↳ Nový Radomír
↳ Osmančíková Monika
15.9.2021Káňa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
17.8.2021Káňová Lucie Bohumín RACE Z18-29 uhrazeno
19.8.2021Káňová Linda RACE Z18-29 uhrazeno
14.8.2021Karafiátová Adéla RACE Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Karola David RACE JM13-17 uhrazeno
10.8.2021Kaša David OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Kasza Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
5.2.2020Kaufmann Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
6.12.2019Kaufmann Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2020Kavanová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.8.2021Kincl Josef CrossfitJD Rýmařova,z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
4.1.2021Kirschner David RACE M40-49 uhrazeno
16.9.2021Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
7.9.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020Klečková Zuzana Rubbers OPEN Z30-39 uhrazeno
7.8.2021Kočí Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: CTO↳ Ston StanislavCTO
29.1.2020Kocián Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Kocourková Martina OPEN Z18-29 nezaplaceno
9.8.2021Kočvara Jiří STG - pod Pradědem RACE M50-99 uhrazeno
29.8.2021Köhlerová Alena CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
14.8.2021Kokotek Tomasz RACE JM13-17 uhrazeno
13.9.2021Kolenovsky Ales Zřejmě slušnej oddíl RACE M40-49 uhrazeno
1.9.2021Kolomazníková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
22.1.2021Košárek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
16.9.2021Košárková Mirka OPEN Z30-39 uhrazeno
18.7.2021Koszoru Monika FUN FUN uhrazeno
6.2.2021Kotačková Michaela RACE MIX uhrazeno
Tým: Bobíci↳ Kvasnička Petr
29.8.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Kouřil Aleš OPEN JM13-17 nezaplaceno
26.12.2020Kousal Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rubbers↳ Šenkýřová Michaela
12.9.2021Kováčech Martin Avion OPEN M18-29 uhrazeno
26.1.2020Koval Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
12.9.2021Kozák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Kozlová Angelica #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kudělka Dominik#GLADIATORRACETEAM
9.9.2021Krajíčková Alena OPEN T uhrazeno
Tým: Plácal company↳ Drozdová Simona
↳ Matoušek Pavel
↳ Obručníková Jana
12.9.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
6.9.2021Krčmář Tomáš Mazacio.com OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lachtánci↳ Janatová Lucie
31.1.2020Krejčí Vanda OPEN MIX uhrazeno
Tým: Káčka↳ Krejčí Štěpán
11.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
1.9.2021Krpcová Daniela GLADIATOR RACE TEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nepostradatelní↳ Krpec Pavel
13.10.2019Krůzová Bohuslava RACE Z40-49 uhrazeno
2.9.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE MIX uhrazeno
Tým: Orel Rtyně↳ Romančáková LucieOrel Rtyně
19.1.2020Kubat Adam Zelenáči OPEN T uhrazeno
Tým: Zelenáči↳ Zamarski Martin
neobsazeno
neobsazeno
15.8.2021Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2020Kubín Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Tardi↳ Fafejtová Kateřina
↳ Grohmannová Klára
↳ Weissová RomanaTardi
15.9.2021Kubošková Sandra OPEN MIX uhrazeno
Tým: PH 5.5↳ Kelíšek Tomáš
8.3.2020Kučerová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
19.12.2019Kuchař Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Kuděla Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2019Kulfan Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
2.9.2021Kulhanek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2021Kunčarová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
26.2.2020Kurňavka Ivane 100%KGcrew RACE MIX uhrazeno
Tým: Lazar team↳ Chalupová BarboraLAZAR TEAM
19.1.2020Lacinová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
7.1.2021Láhner Jiří Garden Gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Garden gym↳ Chytrá NikolaGarden Gym
1.9.2021Laskovská Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Littner Lukáš Ironman16 OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Ludvík Petr OPEN M40-49 uhrazeno
13.9.2021Luňáček Petr OPEN M40-49 uhrazeno
24.2.2020Luska František RACE M50-99 uhrazeno
1.9.2021Machalla Jirka OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2021Máchová Ivana AKEZ Kopřivnice RACE Z18-29 uhrazeno
1.9.2021Macík Tibor Gladiátoři Jeseník OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2021Majewski Damian Wilk Trenuje Family RACE M18-29 nezaplaceno
14.8.2021Majkutová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
21.8.2021Málek Jan EXTRA Brno OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Malina Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2021Mališ Daniel FUN FUN uhrazeno
30.8.2021Mališová Martina FUN FUN uhrazeno
15.9.2021Marcinek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2020Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
14.9.2021Marflak Michal Marfláčci RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Marfláková Iveta EdgarPowerTeam RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Marková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2021Maršalíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Maschke Jan OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
7.9.2021Matocha Kilián OPEN MIX uhrazeno
Tým: Alfy↳ Doležalová Simona
12.9.2021Matula Michal OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2021Matulová Kamila OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.10.2019Matuskova Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Mertová Lucie Avion OPEN Z18-29 uhrazeno
9.9.2021Michálek Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2020Miczek Michal Raciborki OCR RACE M40-49 uhrazeno
2.8.2021Mikesková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
13.9.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
14.9.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
31.1.2020Mísař Martin OPEN M18-29 uhrazeno
11.9.2021Mlčoch Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2019Mohyla Martin OPEN M40-49 uhrazeno
16.8.2021Mokryš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2021Motloch Tomas OPEN M18-29 uhrazeno
15.8.2021Mučka Jiří SDH Ludgeřovice OPEN M30-39 uhrazeno
6.9.2021Mučka Marek RACE M18-29 nezaplaceno
24.8.2021Murarik Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
12.8.2021Mynařík Aleš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Petra a Aleš↳ Mynaříková Petra
22.12.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.8.2021Návrat Jan RACE M40-49 uhrazeno
14.9.2021Navrátil Ondřej RACE T uhrazeno
Tým: 1L repre↳ Kubový Matyáš
↳ Kovačič František
↳ Král Vojtěch
30.11.2019Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
7.9.2021Nekvasil Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2021Novák Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2019Novák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
2.9.2021Novák Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
2.9.2021Novák Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
20.11.2020Nováková Blanka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.8.2021Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
27.8.2021Oliverius Pavel Město Albrechtice OPEN M30-39 uhrazeno
9.1.2021Orság Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2021Oršel Pavel RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2021Ošmyková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Pajak Leszek OPEN M50-99 uhrazeno
13.9.2021Pajak Michal OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Palacký Marcel OPEN M30-39 uhrazeno
7.11.2019Palka Jurand RACE M50-99 uhrazeno
7.3.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
2.9.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
4.9.2021Pastorek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
15.11.2019Pastucha Petr RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2019Pastucha Pavel RACE M18-29 uhrazeno
23.6.2021Pastuszek Vojta OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2021Pavčová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
17.6.2021Pavelka Vladmír FUN FUN uhrazeno
13.9.2021Pavlica Ondřej Assetio RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2020Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: šneci↳ Pavlíček Stanislav
↳ Lalinská Anežka
↳ Fialová Petra
7.8.2021Pavlicová Anna OPEN T uhrazeno
Tým: Štrukerky↳ Mutlova Hana
↳ Slavíčková Petra
↳ Pavlicová Eva
15.9.2021Pažičan Marek OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Pergler Josef OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Pernická Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
7.3.2020Petrulák Radim OPEN M40-49 uhrazeno
3.9.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2020Pieleszová Janina OPEN Z50-99 uhrazeno
12.8.2021PIETRASZKIEWICZ ADAM RACE M40-49 uhrazeno
11.6.2021Piskořová Miroslava RACE Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Pitulkov Vladimir OPEN T uhrazeno
Tým: Lafin team↳ Horáček Lukáš
↳ Postulka Michaela
↳ Studeny Jiří
28.8.2021Plánka Petr OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2021Pliska Marek Sokol Vícov OPEN M40-49 uhrazeno
16.8.2021Podolova Daniela SRTG Holesov, SDH Zahnasovice, sneci v behu OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.9.2021Pohořalý Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.8.2021Pokorná Melánie FUN FUN uhrazeno
11.1.2020Pokorný Radim FUN FUN uhrazeno
2.8.2021Polakovič Pavol OPEN T uhrazeno
Tým: Rolling Tomatoes ↳ Buba Lukáš
↳ Psota Václav
↳ Kula Milan
27.11.2020Pollak Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2019Poloch Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: KarMa↳ Klímová Karolína
22.1.2021Polzer Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Popelka Filip OPEN T uhrazeno
Tým: XXXX↳ mroček marian
↳ Andrýsková Zuzana
↳ Kratochvílová Pavla
16.11.2019Pospěch Viktor OPEN M30-39 uhrazeno
8.9.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE T uhrazeno
Tým: Czechoslovakia 🇨🇿🇸🇰↳ Juríková Šarlota
↳ Musil Vladimír
↳ Sýkorová Marcela
29.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2020Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
10.2.2020Prečanová Barbora OPEN T uhrazeno
Tým: Bojovníci z Moravy↳ Prečan Alois
↳ Čebišova Martina
↳ Čebiš Petr
24.8.2021Priesnitzová Karin RACE Z30-39 uhrazeno
7.9.2021Příleský Nikolas OPEN M18-29 uhrazeno
7.6.2021Přindišová Kristýna RACE MIX uhrazeno
Tým: Lukýna a Krikáš↳ Navrátil Lukáš
14.9.2021Procházka Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
28.6.2021Procházková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Procházková Žofie SKIBI VM OPEN JZ13-17 uhrazeno
6.3.2020Prošek Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
3.1.2020Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2021Pustková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Pusztai Dominik OCR GaborTeam SE RACE M18-29 nezaplaceno
13.8.2021Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
10.9.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
7.8.2021Řeháková Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
13.1.2021Ŕepka Karel OPEN M40-49 uhrazeno
10.12.2019Ritnošík Jozef RACE M30-39 uhrazeno
10.9.2021Robenek Dominik RACE M18-29 uhrazeno
9.9.2021Roman Jan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
9.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2021Rozsypalek Roman FUN FUN uhrazeno
16.9.2021Rozsypálková Lada FUN FUN uhrazeno
11.8.2021Rudzki Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
12.9.2021Rumian Adam RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2020Rýdlová Ráchel OPEN Z18-29 uhrazeno
19.8.2021Ryšková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmudlové↳ Schenk Pavel
6.9.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
14.9.2021Sakala Ladislav OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2021Šamárek Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
15.9.2021Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2020Šebesta Přemysl OPEN M30-39 uhrazeno
23.7.2021Sikora Alexandr OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Sikora Petr OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Šindler Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
1.9.2021Šindler Petr STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2019Siuda Rostislav OPEN M50-99 uhrazeno
30.8.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.9.2021Skalicky Denis OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2021Škopková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Skořupa Jakub RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2021Škultéty Ján Trade servis FUN FUN uhrazeno
13.9.2021Skýba Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2021Sladký Petr OPEN T uhrazeno
Tým: Sebevražedný oddíl↳ Slípková Viktorie
↳ Chvatík Zdeněk
↳ Táborská Lucie
16.8.2021Slámová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
23.8.2021Slavická Aneta RACE MIX uhrazeno
Tým: Střelci↳ Jan Janečka
10.9.2021Slíž Viktor RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2020Slovák Petr RACE M30-39 uhrazeno
9.12.2019Šmerdová Alexandra RACE Z18-29 uhrazeno
2.9.2021Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
22.11.2019Smolínová Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: uragán↳ Kusin Vojtěch
13.9.2021Soldánová Lada OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Sonnek Jan RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2021Souček Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Máša a Medvěd↳ Vondroušová Adéla
27.8.2021Sova Jan OPEN M18-29 uhrazeno
5.9.2021Španger Martin GLADIÁTOŘI Jeseník OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
10.8.2021Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
5.9.2021Štěpaníková Katarína RACE Z40-49 uhrazeno
12.9.2021Štiková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koblihy↳ Kuchař David
4.9.2021Štipčák Jaromír OPEN M18-29 uhrazeno
19.1.2020Stoch Jiří RACE M40-49 uhrazeno
28.8.2021Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
26.11.2019Supik Jan OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2021Šustalová Miroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
10.12.2020Šústek Tomáš Aja RACE MIX uhrazeno
Tým: Aja↳ Horká Gábriela
17.1.2020Švachová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
11.9.2021Svačinová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2020Švancara Jiří MALIRUN RACE M50-99 uhrazeno
18.10.2019Švancara Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Švarcová Monika STG Česká Třebová OPEN T nezaplaceno
Tým: STG Česká Třebová↳ Štěpánek MichalSTG Česká Třebová
neobsazeno
neobsazeno
28.8.2021Švikruha Radek CrossfitJD-Rýmařov,z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
7.8.2021Svobodová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
16.8.2021Svrčina Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Švrlanská Radka OPEN T uhrazeno
Tým: v klidu↳ Kupková Petra
↳ silberova marcela
↳ Kudelová Jana
14.9.2021Švrlanský Vít OPEN T uhrazeno
Tým: v klidu1↳ Myslivec Radek
↳ Kupka Tomáš
↳ Myslivec Roman
5.9.2021Sýkora Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
3.3.2021Sýkora Jan OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2021Szczypkova Natalie OPEN Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Tajduš Jan STG Frýdek-Místek RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2021Tašek Michael OPEN JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Tecl Jan STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
3.2.2020Tekelík Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
21.1.2020Tekelík Jaroslav Šneci v běhu OPEN M50-99 uhrazeno
24.10.2019Teodoru Michalis OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Tichy Zdenko OPEN M30-39 uhrazeno
14.8.2021Tichý Lukáš FUN FUN uhrazeno
29.8.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
24.5.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
17.1.2020Tomášková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
15.9.2021Tomec Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2021Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
19.8.2021Tomšů Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2021Třetina Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
10.8.2021Trojanec Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
22.7.2021Uhlířová Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2021Václavek Jan Avion OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Zběhlík Petr#GLADIATORRACETEAM
12.9.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2021Valouch Petr OPEN M40-49 uhrazeno
7.9.2021Vaníček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
11.9.2021Vašíček Tomáš SK Hranice RACE M18-29 uhrazeno
5.8.2021Vereskov Miroslav RACE MIX uhrazeno
Tým: 5jz28r↳ Vereskova Natálie
30.8.2021Veřmiřovský Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2019Vesely Petr RACE M30-39 uhrazeno
8.8.2021Vícha Sebastian RACE JM13-17 uhrazeno
6.9.2021Vidlička Václav OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.9.2021Viliš Stanislav OPEN T uhrazeno
Tým: Rim Team↳ Sedmík Alexandr
↳ Viliš Radek
↳ Dorociak Nikolas
12.9.2021Vincena Petr Avion OPEN M18-29 uhrazeno
27.7.2021Vinovský Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Foreesti↳ Holubová Sandra
30.5.2021Vítková Ivana FUN FUN uhrazeno
30.1.2020Vítovec Marek FUN FUN uhrazeno
11.9.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
23.1.2021Vojáček Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2021Vojnarová Adéla RACE JZ13-17 uhrazeno
14.9.2021Volný Tomáš Ostravske Kalače RACE M30-39 uhrazeno
7.9.2021Vyorálková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
26.11.2019Walaski Antonín OPEN M40-49 uhrazeno
27.1.2020Warzeszková Monika OPEN Z50-99 uhrazeno
14.9.2021Weber Zbyněk RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2021Wija Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šaka - Team↳ Rogozná Veronika
14.9.2021Žák Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2019Zaleski Filip OPEN M40-49 uhrazeno
13.9.2021Zaprianová Michala CrossfitJD Rýmařov, z.s OPEN Z30-39 uhrazeno
18.12.2020Zbránek Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
29.8.2021Zelená Kateřina CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
15.9.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
29.12.2020Žerávek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Žerdík Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Židek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2021Zoth Radovan CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN JM13-17 uhrazeno
30.8.2021Žulevič Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
6.8.2021Žůrek Kryštof RACE M18-29 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.