Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE OSTRAVA

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II79
KIDS IKIDS I60
FAMFAM30
Kategorie
FAMFAMILY30
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 22
CH08-09Chlapci 8 - 9 let22
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 20
CH06-07Chlapci 6 - 7 let20
D08-09Dívky 8 - 9 let12
D12-13Dívky 12 - 13 let 12
D10-11Dívky 10 - 11 let 10
D14-15Dívky 14 - 15 let 10
D06-07Dívky 6 - 7 let6
CH14-15Chlapci 14 - 15 let5
Celkem přihlášených169

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.8.2021 Fierlova Lilien GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
22.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.9.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
10.8.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
7.9.2021Beneš Tobiáš FAM FAM uhrazeno
7.9.2021Beneš Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.8.2021Bočej Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
6.9.2021Břeský Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Bučko Sebastian Ostravske Kalače KIDS II CH14-15 nezaplaceno
29.8.2021Bučková Kornelie Ostravske kalače FAM FAM uhrazeno
12.12.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Chlopčík Jan Brumovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2021Chrapková Bára KIDS II D10-11 uhrazeno
26.2.2020Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2021Davídková Lucie Judo Beskydy KIDS I D06-07 uhrazeno
14.9.2021Doboš Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Doboš Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.12.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.1.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Engelová Nikol KIDS II D12-13 nezaplaceno
24.2.2020Fiala Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Ficencová Adéla KIDS I D06-07 uhrazeno
14.9.2021Foldynová Ella Ostrava Steelers FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Fryš Michael KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.8.2021Gezo Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.7.2021Graňák Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Hajduk Jiří KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.8.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
12.9.2021Harmečko Oliver FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Havelka Tomáš FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Havelková Pavlína FAM FAM uhrazeno
6.9.2021Healy Markéta Hejlíci KIDS I D06-07 uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.1.2020Hellebrant Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.2.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
28.8.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
4.9.2021Horníček Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.9.2021Horníčková Julie Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2020Hřebačka Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2021Hudáček Josef CrossfitJD Rýmařov, z. s KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.9.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2021Jahodová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z.s KIDS II D10-11 uhrazeno
14.9.2021Jančíková Karolína FAM FAM uhrazeno
3.2.2020Janeček Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.6.2021Janíková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
5.9.2021Jurníček Jakub FAM FAM uhrazeno
5.9.2021Jurníček Matěj FAM FAM uhrazeno
21.1.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
13.9.2021Kachtíková Markétka FAM FAM uhrazeno
13.9.2021Kachtíková Kristýnka FAM FAM uhrazeno
2.3.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Kamená Sabina KIDS II D14-15 uhrazeno
3.8.2021Karolová Beáta KIDS I D08-09 uhrazeno
1.12.2020Karychová Nela Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
9.8.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2021Knížková Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
30.8.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
15.12.2019Koraba Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.12.2019Koraba Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2020Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.12.2019Kresta Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.9.2021Křižáková Barbora - KIDS I D08-09 uhrazeno
13.10.2019Krůzová Adéla FAM FAM uhrazeno
7.9.2021Kuchnová Karolína FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2021Kuznik Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.5.2021Láníčková Natálie TJ Frenštát pod Radhoštěm KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2021Lechovič Tobiáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2021Liškutín Alex FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Literáková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2021Machanec Martin FAM FAM uhrazeno
9.8.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.8.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.8.2021Martinák Richard FAM FAM uhrazeno
31.8.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2020Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2020Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.12.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2021Mladěnka Vít FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Mladěnka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2021Muchowitz Lukáš Žádný KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.8.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
3.9.2021Neděla Kryštof Žádný KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
10.8.2021Němec Ondřej Amatér FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Noga Jonáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.11.2020Nováková Klára FAM FAM uhrazeno
23.2.2020Obšilová Viktorie KIDS II D14-15 uhrazeno
1.9.2021Olajoš Matěj KPNP Rybí KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.9.2021Oršová Natálie KIDS I D08-09 uhrazeno
29.8.2021Palák Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.8.2021Palák Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.9.2021Perger Štěpán Colliery Crossfit Ostrava KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.9.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
3.9.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.12.2019Pielesz Izabela KIDS II D12-13 uhrazeno
13.9.2021Pokorná Vanesa KIDS II D12-13 uhrazeno
28.12.2020Pokorný Hynek FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Poledníková Žaneta KIDS II D10-11 uhrazeno
13.9.2021Potočiar Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2021Potočiarova Ema FAM FAM uhrazeno
16.9.2021Randula Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.9.2021Randulová Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
3.2.2020Řehulek Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.9.2021Rojak Lukáš FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Rojakova Anna Marie FAM FAM uhrazeno
10.8.2021Rusek Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.9.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
4.9.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
1.6.2021Samiec Dominik Už to frčí KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2021Šenkova Nela Spartans Vyškov KIDS II D14-15 uhrazeno
6.9.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
30.1.2020Sikora Saul KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.1.2020Sikora Natan KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.8.2021Šiler Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2021Šilerová Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
13.9.2021Skořupa Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.9.2021Skořupa Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2021Skuplík Jiří STG Frýdek-Místek KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.9.2021Skuplík Jan STG Frýdek-Místek KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Slavík Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2021Slívová Hana KIDS II D10-11 uhrazeno
9.12.2019Šmerda Vladan KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.8.2021Šmíd Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.8.2021Sobala Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.8.2021Sobala Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.9.2021Šodek Václav Atletika Frýdek-Místek KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.8.2021Solnařová Ella KIDS I D06-07 uhrazeno
13.8.2021Solnařová Anna FAM FAM uhrazeno
31.8.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
10.8.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 nezaplaceno
5.9.2021Štěpaníková Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 nezaplaceno
20.8.2021Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.9.2021Svoboda Martin AK Havířov FAM FAM uhrazeno
6.9.2021Svoboda Jan AK Havířov KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.9.2021Sznapka Jan STG Karviná KIDS I CH08-09 nezaplaceno
15.9.2021Sznapka Jakub STG Karviná KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2021Tomšů Klarka KIDS I D08-09 uhrazeno
9.9.2021Troják Oliver KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2021Tvardík Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2021Tvardík Marek KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2021Vaculík Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2021Vaculík Eliáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.9.2021Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2021Valíček Jakub Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2021Valíčková Vendy Spartans Vyškov KIDS II D14-15 uhrazeno
14.9.2021Valík Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Valíková Ema FAM FAM uhrazeno
14.9.2021Válová Eliška SK Jiří Team Ostrava KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2021Veřmiřovský Jachym KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2021Volný Vojtěch Ostravske Kalače KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.8.2021Walecká Sofia FAM FAM uhrazeno
28.8.2021Walecká Nina FAM FAM uhrazeno
27.1.2020Warzeszka Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2021Witosz Viliam KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2021Witosz Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.9.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.