Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE MAX ŠIKLŮV MLÝN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN120
AGE GROUPAGE GROUP45
RACERACE18
ELITEELITE10
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let40
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
M18-29Muži 18 - 29 let16
M30-39Muži 30 - 39 let 14
M40-49Muži 40 - 49 let13
M40-49Muži 40 - 49 let12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)9
M18-99Muži 18 a více let 9
TTým (čtyřčlenný)8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
M18-29Muži 18 - 29 let 6
TTým (čtyřčlenný)4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let 3
FUNFUN3
Z30-39Ženy 30 - 39 let 3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let 2
M50-99Muži 50 a více let 2
Z40-49Ženy 40 - 49 let 2
Z18-99Ženy 18 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
M30-39Muži 30 - 39 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let 1
Celkem přihlášených193

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.5.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Panther Gym Čakovice↳ Blažková DitaPanther Gym Čakovice
30.4.2021Andrýsek Richard STG Zlin OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2021Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ AGE GROUP M30-39 uhrazeno
26.2.2020Badalik Jan OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2021Bajer Lukáš SRTG-Rychnov nad Kněžnou OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2021Balek Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Bob a Bobek↳ Jablonvksá Klára
27.5.2021Barna Martin Ždimiators ELITE M18-99 uhrazeno
15.5.2021Baše Vladimír RACE T uhrazeno
Tým: Čtyři jezdci↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Sýkora Jakub
↳ Prachař Daniel
31.12.2020Bauer Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.5.2021Bendová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
18.4.2021Beran Michal OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2020Beran Lukáš Spartan Gym AGE GROUP M30-39 uhrazeno
26.5.2021Bláha Tomáš STG Jihlava AGE GROUP M30-39 uhrazeno
20.5.2021Blažková Helena CEE Logistics AGE GROUP Z40-49 uhrazeno
28.12.2020Břinková Eliška OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.5.2021Brokeš Martin AGE GROUP M50-99 uhrazeno
9.1.2021Buchal Miroslav OPEN M18-29 uhrazeno
19.5.2021Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN M40-49 uhrazeno
25.5.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
13.5.2021Chňoupek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
28.5.2021Chren Rastislav OPEN M40-49 nezaplaceno
28.5.2021Chvastek David Jobs Contact AGE GROUP M40-49 uhrazeno
25.12.2019Čtvrtečka Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
27.5.2021Dalecký Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Diviš Filip OPEN M18-29 uhrazeno
26.2.2021Divoký Roman ELITE M18-99 uhrazeno
7.12.2019Dobrovolná Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Dobrovolný Filip OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2020Dopitová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
21.5.2021Dostál Lubomír AGE GROUP M40-49 nezaplaceno
21.5.2021Duchoň Lukáš RUN magazine Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZuLu↳ Maňáková ZuzanaRUN magazine Team
24.5.2021Dvořák Martin Tvrdý játra OPEN M30-39 uhrazeno
21.11.2020Dvořáková Olga OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blaťajzníci↳ Hřídel Petr
25.5.2021Fanny Romhányi OCR Veres AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
21.11.2020Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Fiedlerová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxipes Fíí↳ Pekař PatrikCross Kruháč Hlinsko
16.4.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Fikejzova Anna Zabijaci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zabijaci↳ Vávra HynekZabijáci
4.5.2021fišer pavel lazari OPEN M40-49 uhrazeno
7.5.2021Foltyn Lukas STG Zlín OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2021Frynta Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
30.11.2020Gargulák Aleš OPEN M50-99 uhrazeno
25.12.2019Gereg Michal OPEN M30-39 uhrazeno
20.5.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Hasil Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: ET team↳ Šorfová MartinaSTG Břeclav
4.5.2021Havlíček Tomáš STG Orlová OPEN M30-39 uhrazeno
10.5.2020Heligr Martin OCR TEAM KADAŇ AGE GROUP M40-49 uhrazeno
27.1.2021Hloh Martin HODOR OPEN FUN uhrazeno
27.5.2021Honek David architekti.cz OPEN M50-99 uhrazeno
9.1.2021Horák Ondra OPEN M18-29 uhrazeno
27.1.2021Hraban Pavel HODOR OPEN FUN uhrazeno
14.12.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
28.5.2021Hurt Lukáš Predator Workout Brno AGE GROUP M18-29 uhrazeno
27.2.2020Hvižďová Nikola OPEN Z40-49 uhrazeno
11.5.2021Hýbl Zdeněk Zábřeh OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
19.2.2021Jakoubek Jiří ELITE M18-99 uhrazeno
9.5.2021Janáč Ondřej Predator Workout Brno AGE GROUP M18-29 uhrazeno
25.5.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM ELITE Z18-99 uhrazeno
24.5.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Zlaťáci↳ Knesplová Nikol#GLADIATORRACETEAM
4.2.2021Kafka Ondřej AGE GROUP M30-39 uhrazeno
4.2.2021Kafka Josef Kafaci AGE GROUP M30-39 uhrazeno
17.5.2021Kalivoda Pavel STG Zlín OPEN M50-99 uhrazeno
16.5.2021Kanta Jakub SRTG Podluzi RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Podluží↳ Lukovská BlankaSRTG Podluží
14.5.2021Karel Štěpán Z.L.O. ELITE M18-99 uhrazeno
31.12.2020Kašpar David OCR TEAM Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
3.5.2021Kedršt Daniel STG Kolín AGE GROUP M40-49 uhrazeno
25.5.2021Kery Michal OCR Panex Tím OPEN M40-49 uhrazeno
14.5.2021Klas Jan Fénix Plzeň AGE GROUP M18-29 uhrazeno
30.4.2021Kočař Daniel STG Zlín OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2020Kolář Jiří STG Česká AGE GROUP M40-49 uhrazeno
17.5.2021Kolářová Šárka STG Česká AGE GROUP Z40-49 uhrazeno
26.2.2020konecny vaclav OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2020Konopásek Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
21.5.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
4.4.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2020Kotasová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2019Kouba Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
23.2.2020Kracl Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Krejčová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
23.5.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší ELITE M18-99 uhrazeno
25.5.2021Kubásek Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2021Kurial Zbyněk STG-BŘECLAV OPEN M30-39 uhrazeno
27.5.2021Lagin Marcel AGE GROUP M50-99 uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
14.5.2021Lokajíčková Klára RehaSport AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
20.4.2021Lutonský Patrik Lazaři OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M18-29 uhrazeno
20.5.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora AGE GROUP M30-39 uhrazeno
17.5.2021Macková Petra STG Zlín OPEN Z40-49 uhrazeno
14.5.2021Maloň Tomáš Predator workout Brno ELITE M18-99 uhrazeno
21.5.2021Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.12.2020Marek Jakub Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2021Marko Tibor STG Česká Třebová OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2020Matějka Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2021Mazel Jiri AGE GROUP M40-49 uhrazeno
23.5.2021Mesnerová Kateřina Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.11.2020Mikeska Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP JM13-17 nezaplaceno
3.5.2021Mojžíš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová Šárka#GLADIATORRACETEAM
10.5.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Groot & Mrkef↳ Kliment David
17.2.2021Murin Karel Už tam budem ... OPEN T uhrazeno
Tým: Už tam budem ...↳ Murinová VeronikaUž tam budem ...
↳ Benešová MartinaUž tam budem ...
↳ Krejčí JanUž tam budem ...
29.2.2020Neuwirth Luboš AGE GROUP M30-39 uhrazeno
30.11.2020Novák Jan Tvoje bába OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
26.4.2021Novotný Jiří FitBrokers OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching ELITE M18-99 uhrazeno
15.5.2021Nový Jan AGE GROUP M30-39 uhrazeno
23.5.2021Ondráčková Lenka Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z18-29 uhrazeno
14.4.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2020Paolella Cristina OPEN Z18-29 uhrazeno
22.5.2021Pavlíková Olga #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
6.1.2021Pohan Michal OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Pokorná Kateřina Predator Workout Brno AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
4.5.2021Polínková Barbora STG Orlová OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2021Pospíšil Petr OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2021Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2020Pravdová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
7.5.2021Prčík Kryštof SRTG Podluží OPEN M18-29 uhrazeno
1.1.2021Přichystalová Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
1.1.2021Přichystalová Zuzana AGE GROUP JZ13-17 uhrazeno
28.12.2019Prokůpek Adolf BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM AGE GROUP M30-39 uhrazeno
4.2.2021Pultar Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
5.2.2021Pultarová Adriena SRTG PRAHA OPEN Z30-39 uhrazeno
13.5.2021Půža Patrik STG KOLÍN AGE GROUP JM13-17 uhrazeno
27.12.2020Radoň Michal AGE GROUP M40-49 uhrazeno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec AGE GROUP M40-49 uhrazeno
25.5.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge AGE GROUP M30-39 uhrazeno
23.5.2021Romančákov Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší OPEN Z30-39 uhrazeno
25.5.2021Rostás Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2019Rosypal Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2020Routa Michal OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2019Rožboud Tomáš AGE GROUP M18-29 uhrazeno
27.11.2020Rynda Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2021Schüler Constantin Team Celtic Warrior AGE GROUP M40-49 uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej AGE GROUP M30-39 uhrazeno
10.5.2021Šenekl Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2021Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.5.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M40-49 nezaplaceno
10.5.2021Šípek Martin Gladiators AGE GROUP M40-49 uhrazeno
30.4.2021Skřivánek Radim STG Zlín OPEN M30-39 uhrazeno
1.1.2021Srba Miroslav Osmička OPEN M40-49 uhrazeno
28.4.2021Srbová Lenka Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
27.11.2020Staněk Jan OPEN M18-29 uhrazeno
26.5.2021Stejskalová Barbora Rehasport team AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
13.5.2021Štemberová Věra RACE MIX uhrazeno
Tým: Stembi ↳ Štembera Petr
18.5.2021Štěpán Michal Predator Workout Počátky RACE T uhrazeno
Tým: Predator Workout Počátky↳ Zápotočný Stanislav
↳ Cichrová Lenkakk1y91
↳ Háva LukášPredator Workout Počátky
31.1.2021Šťovíček Václav OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2021Šulc Martin AGE GROUP M30-39 uhrazeno
27.12.2020Švejda Jan Irresistibles OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Szimicsevics Laszlo OCR Veres AGE GROUP M40-49 uhrazeno
19.5.2021Theis David OPEN M18-29 uhrazeno
26.1.2020Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
16.5.2021Tóth Roman ELITE M18-99 uhrazeno
25.5.2021Urbanová Jaroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
22.5.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
23.2.2020Válek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2021Večeřa Jan Hammer OCR Team OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2021Větříček David OPEN M18-29 nezaplaceno
30.4.2021Vilches Václav Průvodce OCR závody OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Vinický Petr ELITE M18-99 nezaplaceno
29.12.2020Voborský Matěj AGE GROUP M18-29 uhrazeno
20.12.2020Vorel Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Vyčichlo Tomáš Spartan Gym AGE GROUP M30-39 uhrazeno
9.1.2021Vyklicky Tomáš OPEN FUN uhrazeno
23.5.2021Vylíčilová Viktorie Orel Rtyně OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.12.2020Ždímal Michal Ždimiators AGE GROUP M30-39 uhrazeno
13.5.2021Zich Jakub STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.