Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II265
KIDS IKIDS I132
FAMFAM65
Kategorie
FAMFAMILY65
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 56
D12-13Dívky 12 - 13 let 55
CH08-09Chlapci 8 - 9 let54
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 51
D10-11Dívky 10 - 11 let 47
D08-09Dívky 8 - 9 let37
D14-15Dívky 14 - 15 let 34
CH06-07Chlapci 6 - 7 let26
CH14-15Chlapci 14 - 15 let22
D06-07Dívky 6 - 7 let15
Celkem přihlášených462

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
27.5.2021 Fierlova Lilien GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2021 Pultar Jiřík STG Praha KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.5.2021Al-Shammri Abbas KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Auersvald Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.5.2021Babáček Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
4.5.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
4.5.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
4.5.2021Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.12.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.12.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2021Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
4.5.2021Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
27.12.2019Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
4.5.2021Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
27.4.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.5.2021Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
30.11.2019Bendová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Beneš Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.5.2021Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2021Beza Jiří FAM FAM uhrazeno
17.5.2021Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II CH14-15 nezaplaceno
19.5.2021Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II D10-11 uhrazeno
31.12.2020Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
15.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
5.5.2021Brejchová Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
22.5.2021Břeský Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2021Bruthans Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.5.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
24.5.2021Bubniak Petr Maximus team Lesní Hluboké KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.5.2021Bucaki Bamir KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2021Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II D14-15 uhrazeno
30.4.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2021Burešová Edita FAM FAM uhrazeno
20.5.2021Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2021Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.5.2021Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.5.2021Čermák Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2021Čermáková Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
29.12.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
10.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.5.2021Chadima Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.5.2021Chadima Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.5.2021Chalupa Jindřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Charvát Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.5.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.5.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
20.5.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
27.4.2021Chvastková Amálie Husťáci Jihlava KIDS II D10-11 uhrazeno
21.5.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2021Číhal Mikuláš FAM FAM uhrazeno
2.5.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2021Čížek Max STG Žďár nad Sázavou FAM FAM uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2021Čížková Natali STG Žďár nad Sázavou KIDS I D06-07 uhrazeno
19.5.2021Daňková Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
16.5.2021De Bolle Laura Predator Workout Usti nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
30.4.2021Decroix Julie KIDS II D10-11 uhrazeno
23.5.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2021Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
22.4.2021Dobrý Denis KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.5.2021Dohnal Pavel Maximus team Lesní Hluboké KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.5.2021Doležal Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.5.2021Doležal Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.5.2021Doležal Tomaš KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.5.2021Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2021Doležalová Mariana FAM FAM uhrazeno
11.5.2021Doležalová Viktorie FAM FAM uhrazeno
28.5.2021Doložílek Jakub FAM FAM nezaplaceno
15.1.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
6.3.2020Drápal Lukáš Šneci v běhu KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.3.2020Drápalová Monika Šneci v běhu KIDS II D14-15 uhrazeno
28.1.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2021Dundálková Kristýna KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2021Dvořák Matěj Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.5.2021Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2021Engelová Nikol KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 nezaplaceno
12.5.2021Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
14.5.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
29.3.2020Fojtů Matylda MASERF KIDS II D14-15 uhrazeno
23.5.2021Folc Ludvík SK-Janské lázně KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.5.2021Francová Alice KIDS I D06-07 uhrazeno
1.5.2021Francová Týna FAM FAM uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
20.5.2021Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2021Hájková Sofie FAM FAM uhrazeno
23.5.2021Hampl Štěpán Glafiatorraceteam KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2021Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS I D08-09 uhrazeno
2.5.2021Haraga Daniela SRTG KH FAM FAM uhrazeno
2.5.2021Haraga Šimon STG Kutná Hora KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Hartlová Majda Atom Kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
14.5.2021Havel Antonín Novovesan KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
20.5.2021Havlíčková Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
19.5.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
19.5.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
4.5.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.2.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
25.5.2021Hillová Adina KIDS I D08-09 uhrazeno
2.5.2021Hlawiczka Vasek KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.5.2021Hloušková ELEN FAM FAM uhrazeno
15.5.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
15.5.2021Hodková Nikol FAM FAM uhrazeno
25.5.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 nezaplaceno
25.5.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
1.5.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
13.5.2021Honzů Kryštof #GladiatorKralupy FAM FAM uhrazeno
13.5.2021Honzů Matěj #Gladiatorraceteam# KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.5.2021Horáčková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2021Horáčková Adéla Jirka@Jirka KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Horák Luboš KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2021Horáková Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
7.5.2021Hořejší Ignatius KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.5.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D08-09 uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.4.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
25.4.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
19.5.2021Hrdá Viktorie TJ Oslavany KIDS II D12-13 uhrazeno
23.5.2021Hrdlička Petr FAM FAM uhrazeno
19.5.2021Hrdý Samuel TJ Oslavany KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.5.2021Hrdý Adam TJ Oslavany KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2021Hrubý Radímek KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2021Hruška Vít STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Hrušková Nikol FAM FAM uhrazeno
20.5.2021Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II D12-13 uhrazeno
3.5.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2021Huslík Jaroslav FAM FAM uhrazeno
14.5.2021Huslíková Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
27.4.2021Hustáková Magdaléna Drsňáci Jihlava KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2021Hustáková Anežka Kukís Jihlava KIDS II D12-13 uhrazeno
16.4.2021Iranová Anna KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
23.5.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.5.2021Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
16.5.2021Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.5.2021Janda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.5.2021Jánský Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.5.2021Jirásek Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2021Jirouš Matouš KHS Jilemnice KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.5.2021Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.5.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2021Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.5.2021Kábeleová Vanesa #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.5.2021Kadlec Vojtěch KAVI family KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.5.2021Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.5.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Kafková Viktorie STRG Praha FAM FAM uhrazeno
11.5.2021Kafková Šarlota FAM FAM uhrazeno
22.5.2021Kašpar David KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.5.2021Kašparová Nikol KIDS I D06-07 uhrazeno
10.5.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Kica Vojta KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Kicová Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
20.5.2021Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2021Klimentova Zuzana RIS KIDS II D14-15 uhrazeno
5.5.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
31.1.2020Kment Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.1.2020Kment Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.1.2020Kmentová Dominika KIDS I D08-09 uhrazeno
6.5.2021Kolářová Růžena Garden Gym KIDS II D12-13 uhrazeno
24.5.2021Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D12-13 uhrazeno
19.5.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.12.2019Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2021Kopecká Anna KIDS I D06-07 uhrazeno
29.4.2021Kopecká Emmy FAM FAM uhrazeno
18.5.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
31.12.2019Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2019Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.5.2021Kopecký Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.2.2020Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2021Korec Matěj STG Svitavy KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.5.2021Korec Vojtěch STG Svitavy KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.5.2021Kořenář Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2021Kořenářová Julie KIDS I D08-09 uhrazeno
12.5.2021Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2021Kostruhová Šárka KIDS II D14-15 uhrazeno
10.5.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
22.5.2021Kotlík David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.5.2021Kovandová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
7.4.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.4.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.5.2021Krajča Milan KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.4.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.12.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D12-13 uhrazeno
4.5.2021Kritzbach Matěj AK Most KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.5.2021Kritzbachová Adéla SK Jevíčko KIDS I D08-09 uhrazeno
6.5.2021Krošlák Viktor FAM FAM uhrazeno
13.5.2021Kudláč Štěpán Kahan KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.5.2021Kudláč Vojtěch Kahan KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2021Kudláček Daniel STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.5.2021Kudláčková Aneta STG Kutná Hora KIDS II D14-15 uhrazeno
3.5.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2021Kulhavá Ema JIRKA & JIRKA KIDS II D12-13 uhrazeno
22.5.2021KULHAVÁ NIKOL JIRKA & JIRKA KIDS I D08-09 uhrazeno
22.5.2021Kuncová Dominika FAM FAM uhrazeno
22.5.2021Kuncová Adrianka KIDS II D12-13 uhrazeno
2.5.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
31.1.2020Kužela Matěj FAM FAM uhrazeno
31.1.2020Kužela Martin KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.1.2020Kužela Jáchym FAM FAM uhrazeno
31.1.2020Kuželová Amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
5.5.2021Kyselá Klára KIDS II D14-15 uhrazeno
23.5.2021Langer Ondrej KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Langer Matěj Maximilian KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2021Láník Jindřich FAM FAM uhrazeno
4.5.2021Látera Kryštof FAM FAM uhrazeno
10.5.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
10.5.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.5.2021Lokajíček Štěpán OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.5.2021Lokajíček Šimon FAM FAM uhrazeno
11.5.2021Lomitzki Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.5.2021Lomitzki Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.5.2021Lukášek Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.5.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 nezaplaceno
2.2.2020Macas Tomáš Borci z Benešovky KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.3.2021Machacek Maxmilian KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2019Macková Tereza KIDS II D14-15 uhrazeno
25.5.2021Macková Dorotka Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 nezaplaceno
26.5.2021Makarová Rosalie FAM FAM uhrazeno
26.5.2021Makarová Hedvika FAM FAM uhrazeno
26.5.2021Makarová Ella FAM FAM uhrazeno
9.5.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.5.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2021Malovcová Edita KIDS I D08-09 nezaplaceno
20.5.2021Malovcová Iveta KIDS II D12-13 nezaplaceno
21.2.2021Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
4.5.2021Margetin Tobiáš SK Jevíčko KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2021Marková Nela KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
22.5.2021Mazel Jiri KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.5.2021Mazlova Petra KIDS II D10-11 uhrazeno
22.5.2021Mazlova Elenka KIDS I D06-07 uhrazeno
27.5.2021Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D12-13 uhrazeno
21.5.2021Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Mičková Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2021Miklová Karolína KIDS II D14-15 uhrazeno
11.5.2021Miklová Amálie KIDS II D12-13 uhrazeno
26.5.2021Mikulec Břetislav Flobo KIDS II CH10-11 nezaplaceno
25.5.2021Mikulec Čeněk FAM FAM nezaplaceno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.1.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
26.1.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
3.3.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.11.2019Mlatečková Nikola KIDS II D14-15 uhrazeno
17.2.2021Mlčoch Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2021Mňuk Alex FC Probluz KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.5.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
21.5.2021Moláčková Kristýna #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.5.2021Mrkos Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.4.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
11.5.2021Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.5.2021Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.5.2021Němcová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
5.5.2021Neprašová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2021Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II D10-11 uhrazeno
3.5.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
3.5.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
1.5.2021Novotná Jolana KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2021Novotná Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
12.5.2021Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2021Novotný Jonáš JoJo KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.5.2021NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.5.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2021Orlíková Kristýna Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 nezaplaceno
20.5.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.5.2021Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
4.5.2021Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2021Pavlík Matěj Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.5.2021Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2021Pavlíková Veronika Atom kids Praha FAM FAM uhrazeno
24.5.2021Pěnička Luboš KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2021Pěničková Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
31.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
24.5.2021Peterek Jeremiáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2021Peterek Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Petřík Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.5.2021Petříková Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
21.5.2021Petrovský Tomáš FAM FAM uhrazeno
21.5.2021Petrovský Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
23.5.2021Petržílkova Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
2.5.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.4.2021Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
16.5.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.12.2019Pokorná Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
22.4.2021Pokorný Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.4.2021Pokorný Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.12.2019Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.5.2021Polák Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.5.2021Polsterová Nicol KIDS II D14-15 uhrazeno
29.1.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
5.5.2021Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.5.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.5.2021Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
17.5.2021Příbramský Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.5.2021Příbramský Jaroslav KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.5.2021Přibyl Michael KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2021Přibylová Zuzana KIDS II D10-11 uhrazeno
17.5.2021Přívozník Martin KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2021Přívozníková Tereza KIDS II D12-13 uhrazeno
11.5.2021Procházka Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.5.2021Procházka Michael Spartans Vyškov KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.5.2021Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2021Prusíková Klára KIDS II D12-13 uhrazeno
4.5.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
4.5.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.5.2021Pultarová Adrienka STG Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2021Rais Dominik Svídnický extrém Team FAM FAM uhrazeno
22.5.2021Rakušanová Bára VSK Mladá Boleslav KIDS II D12-13 uhrazeno
13.5.2021Raur Luboš TEAM Z FAM FAM uhrazeno
13.5.2021Raurová Alžběta TEAM Z FAM FAM uhrazeno
13.5.2021Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.1.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
1.1.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.5.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.5.2021Říha David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
11.5.2021Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
23.5.2021Robotka Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.5.2021Robotka Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.5.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
16.5.2021Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.4.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
25.5.2021Šabartová Natalie gladiator klub KIDS II D14-15 uhrazeno
1.5.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.12.2020Samiec Dominik Už to frčí KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2021Šana Sebastian KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Schejbal Jiří FAM FAM uhrazeno
25.5.2021Schreiberová Kateřina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 nezaplaceno
19.5.2021Šenekl Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2021Šeneklová Andrea KIDS I D06-07 uhrazeno
11.5.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
13.5.2021Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.5.2021Šimečková Lada FAM FAM uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.5.2021Šípek Jakub Gladiators KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2021Šípek Ondřej Gladiators KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Šípková Nikola Gladiators KIDS I D06-07 uhrazeno
3.5.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Slavík Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.5.2021Slavíková Denisa AK Moravská Třebová KIDS II D12-13 uhrazeno
23.5.2021Šnýdr Nikolas ORLA KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.5.2021Šnýdrová Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
24.11.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2021Soukup Tom FAM FAM uhrazeno
23.5.2021Sováková Karin KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2021Špániková Sofie KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2021Špilar Tobias KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.5.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2021Srstka Maxim FAM FAM uhrazeno
25.5.2021Srstková Valérie FAM FAM uhrazeno
15.5.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.5.2021Štemberová Elen KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2021Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
25.4.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.2.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
7.5.2021Štěpánová Vanesa KIDS II D12-13 uhrazeno
13.11.2020Strádalová Vanesa KIDS I D06-07 uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.5.2021Šulc Jakub FAM FAM uhrazeno
24.5.2021Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2021Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.3.2020Švec Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.3.2020Švecová Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2021Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.4.2021Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2021Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D12-13 uhrazeno
17.4.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
6.5.2021Svozil Tobiáš Garden Gym FAM FAM uhrazeno
25.5.2021Sýkora Šimon TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Sýkora Matěj FAM FAM uhrazeno
29.1.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
23.5.2021Tchirová Ela Biatlon NMnM KIDS I D08-09 uhrazeno
26.5.2021Tomek Adam Buldoci FAM FAM uhrazeno
26.5.2021Tomek Ondřej Buldoci FAM FAM uhrazeno
23.5.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.5.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
19.5.2021Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.5.2021Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
15.5.2021Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.5.2021Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2021Válková Berenika sokol dvůr králové n.l. KIDS II D12-13 nezaplaceno
7.5.2021Valtrova Emma NikdyNemámeDost KIDS I D08-09 uhrazeno
25.5.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.5.2021Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.5.2021Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.4.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.5.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2021Vašíček Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.5.2021Vávra Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Veis Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.5.2021Veisová Amálie FAM FAM uhrazeno
30.4.2020Velčev Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.5.2021Veselovský Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.4.2021Veverka Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.4.2021Veverka Filip KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Vigh Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.5.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
24.5.2021Vlček Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.1.2021Vlček Ondřej Wolfici FAM FAM uhrazeno
12.3.2020Vobora Jáchym Kladno KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Vojtíšková Linda KIDS II D12-13 uhrazeno
19.5.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
24.5.2021Vondráček Václav FAM FAM uhrazeno
20.5.2021Vondráčková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.5.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.5.2021Wagner Alex #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.5.2021Wagnerova Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
1.5.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2020Žabová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
21.5.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.5.2021Zavadil Jonáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Zavadilová Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
10.5.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2021Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.