Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - ORIGINAL

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN683
RACERACE307
FUNFUN42
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let119
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)94
TTým (čtyřčlenný)84
M18-29Muži 18 - 29 let83
M40-49Muži 40 - 49 let82
Z18-29Ženy 18 - 29 let68
Z30-39Ženy 30 - 39 let57
M30-39Muži 30 - 39 let57
M18-29Muži 18 - 29 let55
M40-49Muži 40 - 49 let48
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)43
FUNFUN42
Z40-49Ženy 40 a 49 let38
TTým (čtyřčlenný)29
M50-99Muži 50 a více let22
JM13-17Junioři 13 - 17 let21
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
Z18-29Ženy 18 - 29 let15
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
Z50-99Ženy 50 a více let7
M50-99Muži 50 a více let7
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených1032

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.12.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Adámek Jaromír Bezbolestní RACE MIX uhrazeno
Tým: Bezbolestní↳ Adámková LucieBezbolestný
4.9.2020Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Alexa Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
22.7.2021Anzari Mikoláš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mikežka↳ Chrásková Anežka
8.12.2020Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2021Babák Ondřej Tantrum Monstra OPEN JM13-17 uhrazeno
25.7.2021Babák Josef Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Babáková Aneta Tantrum Monstra RACE Z18-29 uhrazeno
27.8.2021Babala Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.10.2021Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
14.10.2021Bachr Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2020Badalíková Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2021Bajtlerová Sylva OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2021Baladová Martina Diversity beast OPEN Z50-99 uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2021Baloun MIchal OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Balvín Jan MIXER OPEN T uhrazeno
Tým: MIXER↳ Balvín Vojtěch
↳ Brejník Tomáš
↳ Kiszová Sandra
26.9.2021Barešová Karolína RACE Z18-29 uhrazeno
17.9.2020Barna Martin Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
14.10.2021Barták Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: FINEP M↳ Podval Vojtěch
↳ Zedník Jan
↳ Zavadil David
12.10.2021Barták Vítek OPEN JM13-17 uhrazeno
24.9.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2020Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
26.6.2020Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Baťcha Lukáš FUN FUN uhrazeno
13.10.2021Bečka Václav OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2021Becvar Adam RACE M18-29 uhrazeno
5.11.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.11.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2020Bednář Jan Run Magazine Team OPEN M40-49 uhrazeno
30.7.2021Bednářová Zuzana FUN FUN uhrazeno
30.7.2021Bednářová Viktorie FUN FUN uhrazeno
5.12.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
2.10.2020Benet Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
14.7.2021Beníčková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2020Beníšek Jarda OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Benisek David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beňďové↳ Beníšková Kateřina
30.11.2019Beran Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
27.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2021Beran Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2021Beránek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2020Beranová Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brother&Sister↳ Kopic Zdenek
31.12.2020Beranová Simona Spartan Gym OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
12.10.2021Bernard Marek RACE M18-29 uhrazeno
6.10.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
27.6.2020Bezr Pavel RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2021Bielokon Roman OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2021Bílek Adam OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2021Blažek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2021Boháč Petr OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.9.2021Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
14.10.2021Bohatý Martin Švábi.cz OPEN M40-49 uhrazeno
29.1.2021Botto Ilario OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
5.5.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
24.9.2021Brauneisová Michaela Myši OPEN MIX uhrazeno
Tým: Myši↳ Klíč Pavel
6.10.2021Brejcha Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
3.10.2020Brixí Martin RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2021Břízková Markéta FUN FUN uhrazeno
14.9.2020Brož Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2020Bučkó Michal RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2021Budková Jana OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
8.10.2021Bukacek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
24.9.2020Burešová Zdeňka Litvínov FUN FUN uhrazeno
9.9.2021Burešová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Cajtler Vojtěch Slepé střevo OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Čáp Václav SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
21.9.2020Čapek Vojtech RACE M30-39 uhrazeno
15.9.2020Čapková Barbora OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Čechurová Šárka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stronger together↳ Ouředník Vít
8.10.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
12.10.2021Cepak Martin HBD OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2021Čermáková Veronika ČSOB FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Černá Mariana OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Černá Anežka SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
20.9.2021Černý Josef Blackpippo OPEN M30-39 nezaplaceno
14.9.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Červenka Richard OPEN T uhrazeno
Tým: Sugoi Dekai↳ Chytrý Michal
↳ Skružný Vojtěch
↳ Hlinka Pavel
7.8.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
1.10.2021Cettlova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Chabrová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Chaloupka Přemysl EXIT TEAM OPEN M50-99 uhrazeno
11.10.2021Chaloupka Viktor EXIT TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.9.2021Chmelařová Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Káďáci↳ Kadrle Daniel
30.8.2021Chocholová Nikola OPEN T uhrazeno
Tým: Kripletáci z IZS↳ Kočová Jana
↳ Měřička Radek
↳ Lahoda Jindřich
11.10.2021Chocholová Kateřina Olympia Spartan Training KH RACE Z40-49 uhrazeno
1.5.2021Chromčák Jaromír OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Chuchlová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
10.10.2021Chvojka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
8.10.2021Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN Z30-39 uhrazeno
8.9.2020Cibuľková Jana FUN FUN uhrazeno
30.7.2021Cihlář Milan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ciheldíčkovi↳ Kuchařová Veronika
12.10.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2021Čislinská Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Čížková Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Čopáková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Cukr Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
1.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2020Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
28.9.2020Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
10.10.2021Dalecký Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Na Brno dobrý!↳ Malíková Martina
11.10.2021Dansa Tomas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dansici↳ Daňsova Moni
2.9.2021Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
14.10.2021De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2021De Loose Jimmy Belgian Spartans OPEN M30-39 uhrazeno
3.9.2020Delsart Petr OPEN M50-99 uhrazeno
14.10.2020Demjan Jan Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
5.9.2020Dibelka Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lžičáčci↳ Provazníková Terezie
10.8.2020Dobeš Mikoláš RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2020Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2020Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
27.11.2020Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
27.6.2020Dočekalová Martina Prostě běž! OPEN Z40-49 uhrazeno
14.9.2021DOHNAL LUKAS PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Dolejší Luboš RACE M30-39 uhrazeno
7.7.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2021Došková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Dostál Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
12.10.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 uhrazeno
10.9.2021Dostálová Merkerová Michaela FUN FUN uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
7.8.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
11.5.2021Drncová Daniela RACE T uhrazeno
Tým: DigiAngels↳ Kostan Daniel
↳ Lapáček Jan
↳ Ventluka MartinPrincipal DIGIez
30.9.2021Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE MIX uhrazeno
Tým: ZuLu↳ Maňáková ZuzanaRUN magazine Team
12.10.2021Dudáš Marek OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Dufek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2021Dufek Pavel Winners Znojmo RACE M40-49 uhrazeno
8.8.2021Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
22.9.2021Ďurčík Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2021Durychová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.9.2021Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2020Dvořák Tomáš OCR TEAM Kladno OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Dvořák Otto OPEN M50-99 uhrazeno
12.10.2021Dvořák Jakub NTSLBL OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M18-29 uhrazeno
13.8.2021Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fitness URAL↳ Endler JanEndleráci
12.9.2020Erben Karel RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2020Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
7.5.2021Ernestová Michaela FTM OPEN Z30-39 uhrazeno
10.12.2019Fabián Jan 6 JBF Design OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2021Fabián Jan OCR Čelákovice OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Fair Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
1.10.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
4.10.2020Feglar Michael OPEN MIX uhrazeno
Tým: Feglaři↳ Feglarová Lucie
7.10.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2021Fenclová Kateřina Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hammer + Fénix↳ Fencl MiroslavFénix Plzeň
12.9.2021Fiala Václav FUN FUN uhrazeno
16.8.2021Fiala Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2021Fiala Olena SRTG Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
16.9.2021Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
8.9.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2020Fikar František FUN FUN uhrazeno
12.10.2021Fikejzova Anna Zabijaci OPEN Z30-39 uhrazeno
11.6.2021Fišerová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Fnouček Tomáš SK Gym Humpolec OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2021Formáček Eduard FitTop OPEN T uhrazeno
Tým: Fittop crew↳ Nevěčný JanFittop
↳ Beneš JakubFittop
↳ Škuta DavidFitTop
16.9.2021Fortelka Jiří Wheelabrator Příbram RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2020Fousek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
1.6.2021Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
1.10.2020Frolik Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
14.10.2021Frolík Václav RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2021Frouz Jonáš OCR TEAM KLADNO OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Fryk Jakub FUN FUN nezaplaceno
30.11.2020Fučík Jakub STG Tábor OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Fürstlová Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Gabková Natálie RACE MIX uhrazeno
Tým: E team↳ Stupka PatrikEdgar.team
14.5.2021Gabriel Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Honzíkova cesta↳ Skolková AndreaCrossFit With Us
30.9.2021Galbavý Matěj STG České Budějovice OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2021Galvas Josef Bahňáci RACE M50-99 uhrazeno
8.10.2021Gargošová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2021Gondová Ruženka OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2020Gottfried Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2021Grajciarová Denisa RACE MIX uhrazeno
Tým: Simon↳ Karniš Simon
17.9.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2020Grubnerová Nelly OPEN Z18-29 uhrazeno
23.8.2021Habětínková Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
27.9.2020Habich Daniel Habbuš OPEN M18-29 uhrazeno
27.9.2020Habich Lukáš SDH Kopidlno OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2021Habor Roman RACE M18-29 uhrazeno
10.8.2020Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2021Hájek Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2021Hájková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Hajžman David RACE MIX uhrazeno
Tým: edgar.team↳ Drbohlavová Lucieedgar.team
14.10.2021Hakl Jan nepřeženout OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2020Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2021Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M30-39 uhrazeno
4.10.2021Hazová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tonda s Miškou↳ Vítek Antonín
14.9.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
10.8.2020Hebrová Sára FUBO team RACE Z18-29 uhrazeno
29.9.2021Heckel Evzen OPEN M18-29 nezaplaceno
21.9.2021Hejda Vladislav OPEN M30-39 uhrazeno
1.10.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2020Hejduková Irena OPEN Z30-39 uhrazeno
12.6.2021Hejna Miroslav SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
22.9.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
14.12.2020Helcl Vojtěch Atom Kids Praha RACE M40-49 uhrazeno
5.10.2021Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
21.9.2020Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
6.10.2021Heřman Tobiáš OPEN JM13-17 uhrazeno
2.9.2021Heřmanová Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
5.10.2021Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
9.9.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2020Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
29.9.2021Hlaváček Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
24.9.2021Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
4.8.2020Hlavatý Filip RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Hlavnička Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2020Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2021Hložek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Hnátek Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Hnátková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
30.9.2021Holečková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2020Höllová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2020holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
29.9.2021Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Holubová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
1.9.2021Honsnejmanová Jitka OPEN Z18-29 uhrazeno
30.9.2021Horáček David novopacké sklepy OPEN M40-49 uhrazeno
30.9.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Horáček Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Horáčková Klára Novopacké sklepy OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.10.2021Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
18.7.2021Horák Roman OPEN M40-49 uhrazeno
9.1.2021Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
11.10.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
13.10.2021Hošíková Kateřina FUN FUN uhrazeno
7.10.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
7.10.2021Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
26.12.2020Hoštička Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
14.12.2020Houdek Josef OPEN M18-29 uhrazeno
8.10.2021Hricova Mirka OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Hrnečková Monika OPEN T uhrazeno
Tým: Green↳ Šimánková Šárka
↳ Zavadilová Petra
↳ Vacuška Lukáš
10.9.2021Hruštincová Andrea FUN FUN uhrazeno
30.8.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Už tam budem?↳ CHMELÍKOVÁ Jana
16.7.2021Huberová Andrea RACE Z40-49 uhrazeno
15.9.2021Hubička Jakub RACE M18-29 uhrazeno
13.7.2021Hudec Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Bylo nás pět↳ Riener Martin
↳ Cengr Michal
↳ Verčík Michal
11.10.2021Hunter Hana FUN FUN uhrazeno
6.10.2021Hůrka David FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Hutchinson Adam-David OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2021Hutchinsonová Jana FUN FUN uhrazeno
1.10.2020Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
20.7.2020Hýř Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Inneman David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Do kopce neběháme↳ Tomášková Martina
22.9.2021Jakab Jan OPEN M18-29 uhrazeno
4.7.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.9.2021James Ashley Slaný OPEN MIX uhrazeno
Tým: A&E↳ Růžičková Eliška
29.3.2020Janák Pavel RACE M18-29 uhrazeno
9.10.2021Janás Robert ready2win RACE JM13-17 uhrazeno
21.9.2021Jančík Jakub Lets Go Together FUN FUN uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Janda Robert OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
14.9.2020Janečková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2019Janiš Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Janků Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
8.10.2021Jánošíková Klára OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.4.2021Janousek Petr OCR Losers OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Janoušek Petr Gladiators RACE M18-29 uhrazeno
29.9.2021Jánská Markéta OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.10.2021Janů Vojtěch nepřeženout OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Janušková Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Janušková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Jedlička Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
3.9.2020Jelenčiak Lukáš Jeleni OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2020Jelenčiaková Petra Jeleni OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Jelínek Michal OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2021Jelínková Líbalová Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: dyckysypemPow(d)er↳ Prášek PřemyslBRUTÁLNÍ PRINCEZNY
18.11.2020Jenčík Petr Praha OPEN M40-49 uhrazeno
4.7.2020Jeřábek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
14.10.2021Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2020Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
2.10.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN T nezaplaceno
Tým: Total random↳ Chmelař Boris
↳ Knesplová Nikol#GLADIATORRACETEAM
↳ Větříček David
3.10.2021Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2020Jirovská Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pešpelísci↳ Patrny Josef
31.5.2021Jisl Václav RACE M18-29 uhrazeno
22.8.2020Judl Libor Fast Horses RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2021Julius Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2021Junek Petr Pro Jáju OPEN M40-49 uhrazeno
4.12.2020Juppová Dagmar OPEN Z50-99 uhrazeno
8.10.2021Juránková Renata ČSOB FUN FUN uhrazeno
16.9.2020Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2021Kafka Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kafka Josef Kafaci OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2021Kafka Jakub SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
10.5.2021Kafkova Lucie SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
12.8.2020Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
31.8.2021Kamaryt František NEZLOMNÍ RACE M30-39 uhrazeno
7.10.2021Kamínková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
13.8.2021Karas Václav OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Karel Štěpán edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2020Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
16.9.2020Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2021Kárník Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Čubiny na tahu↳ Bacikova Miroslava
↳ Tožička Jakub
↳ Dlabac JiriKlanovice
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2020Kašpar Martin OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2021Kašpárek Michael OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2020Kavka Martin OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Kawulok Daniel OPEN T uhrazeno
Tým: Duke Junior Team↳ Rosmarinova Eva
↳ Huber Jan
↳ Rada Jakub
6.12.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Kiefer Martina OPEN Z30-39 nezaplaceno
14.8.2020Kinská Kateřina Mrakomorky RACE Z18-29 uhrazeno
13.8.2021Kintr Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Kittl Alois OPEN M40-49 uhrazeno
3.10.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
29.9.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Klanica Tomáš OPEN M50-99 uhrazeno
22.9.2021Klanica Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Tak to zkusíme↳ Roubíková KristýnaRozběháme Rakovník
26.9.2021Kleinová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2020Klement Jakub RACE M18-29 uhrazeno
24.8.2021Klempa Pavel Running Lions OPEN T uhrazeno
Tým: Running Lions↳ Hlavsová MonikaRunning Lions
↳ Vencová MagdalenaRunning Lions
↳ Balšánek PetrRunning Lions
2.9.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2021Klikoš Jiří A-team RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2020Klíma Petr OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2021Kliment Michal OPEN M30-39 uhrazeno
24.7.2020Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M18-29 uhrazeno
23.7.2020Klírová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
13.7.2021Kloudová Adéla Olympia Spartan Training KH RACE Z30-39 uhrazeno
8.10.2021Klusák Ladislav RACE M18-29 uhrazeno
20.6.2021Klusová Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: EspressoTonic↳ Pavlíček Matěj
13.9.2020Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
17.9.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Kobr Vojtěch RACE MIX nezaplaceno
Tým: Rychlý špunty↳ Fantová Karolína
12.10.2021Kočí Jan OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
14.10.2021Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
4.10.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
26.9.2020Kohlíček Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Koišová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
3.10.2021Koláčková Michala OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2020Kolářová Soňa RACE MIX uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Agüero Félix Enrique Alejandro
28.9.2021Kolářová Pavla SK Vlaška OPEN Z40-49 nezaplaceno
3.10.2021Kolomý Ivo OPEN M50-99 uhrazeno
25.9.2020Kondraš Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Kopáč David OCR TEAM Kladno OPEN M40-49 uhrazeno
4.10.2021Kopelent Jan zadny OPEN JM13-17 uhrazeno
8.10.2021Kopřivová Radka ČSOB FUN FUN uhrazeno
24.9.2021Koptíková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
18.9.2020Kořán Miroslav RACE M50-99 uhrazeno
13.12.2020Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
8.12.2020Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Koričanský Ivan RACE JM13-17 uhrazeno
21.9.2020Kosař Tomáš Run Magazine Team OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2021Kosař Pavel RUN magazine team OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2021Kosařová Michaela RUN magazine team OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Kosová Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Kotus Robert FUN FUN uhrazeno
10.10.2021Kotyk Honza RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2020Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
6.5.2021Kovac Peter OPEN M40-49 uhrazeno
6.10.2021Kovacik Branislav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2021Kováčová Lenka SRTG Praha OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2021Kovanda Roman RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2020Kozák Vojtěch OPEN JM13-17 uhrazeno
10.10.2021Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 nezaplaceno
10.10.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: 728 dní, 8 hodin a 13 minut↳ Viktorín Martin#GLADIATORRACETEAM
5.6.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.9.2020Krajčová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Krajčovíneobsazeno
10.10.2021Kral Stefan / OPEN M30-39 nezaplaceno
11.10.2021Králík Petr Z.L.O. RACE M30-39 uhrazeno
4.9.2020Kraml Michael RACE M18-29 uhrazeno
11.9.2021Kramperová Pavla OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Krása David Z.L.O. RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2021Krátký Daniel RACE M18-29 uhrazeno
6.10.2021Kratochvíl Jakub Fénix Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2021Krčálová Rebeka OPEN Z18-29 uhrazeno
24.7.2020Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2021Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
10.10.2021Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
13.8.2021Kropáček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
8.7.2020Krouská Jitka RACE Z40-49 uhrazeno
10.8.2021Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2021Krpata Petr 2hasance RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2021Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021krušina pavel OPEN M30-39 nezaplaceno
7.10.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2021Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
11.12.2020Kubín Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Jaderný odpad ↳ Medřický Vratislav
↳ Kubín Rostislav
↳ Fafejtová Kateřina
12.10.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.6.2021Kubrycht Michal Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2021Kudláček Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Kudrna Aleš OCR Hunters OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Kudrnovska Zuzana ČSOB FUN FUN uhrazeno
24.9.2021Kühnlova Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Kumbera Jan OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2021Kundrum David RACE JM13-17 nezaplaceno
22.9.2020Kuník Jiří ---- RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2019Kunstatová Marie Šneci v běhu FUN FUN uhrazeno
14.9.2021Kunt Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Kupec Jan RACE M18-29 uhrazeno
14.10.2021Kůrka Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
10.10.2021Kůta Filip OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2021Kysilka Matouš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
9.10.2021Landa Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2021Landovská Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2021Landovská Irena CRTC OPEN Z50-99 uhrazeno
17.9.2021Langr Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
11.9.2020Lantora Jan STG Praha OPEN M30-39 uhrazeno
27.8.2020Lara Petra RACE Z30-39 uhrazeno
3.9.2021Lassig Lukáš LAETO FENIX OPEN MIX uhrazeno
Tým: LAETO FENIX↳ Ulrichová Michaela
8.10.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
9.10.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
2.7.2021Lenochová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Parťáci↳ Sháněl Denis
8.12.2020Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2021LEVOVÁ Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
30.6.2020Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
11.10.2021Liolias Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Litoš Vaclav OPEN M50-99 uhrazeno
18.12.2020Lobotka Josef RACE M30-39 uhrazeno
3.12.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
8.10.2020Löffler Erik Spartan gym RACE M30-39 uhrazeno
8.9.2021Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2021Luka Petr OPEN M50-99 uhrazeno
7.10.2020Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2021Máčala Daniel RACE M18-29 uhrazeno
5.10.2021Macel Michal RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.9.2020Macháček Michal STG Kolín RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2021Machová Tereza FUN FUN uhrazeno
28.9.2021Machová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Veverče na stromě↳ Patera Daniel
1.8.2021Majerníček Marek OPEN M50-99 uhrazeno
30.8.2021Malcová Barbara OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Malcová Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2021Maliňák Jan OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2020Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2021Málková Kristína RockTape RACE Z30-39 uhrazeno
22.6.2021Maloň Tomáš Predator workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2020Maňáková Jana FUN FUN uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
1.9.2021Marchuk Taras - RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2021Marek Ondřej Stone & belter RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2021Marek Jakub Stone & belter RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2021Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
28.9.2021Mareth Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
9.10.2021Marková Hana RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Martínek Václav SRTG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
4.12.2020Martinovcová Bohdana STG Strupčice OPEN Z40-49 uhrazeno
4.10.2021Maša Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2021Mašatová Ingrid OPEN Z50-99 uhrazeno
5.12.2020Mašek Václav OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2021Matula Ondřej OPEN T uhrazeno
Tým: Běhny↳ Beringerova NikolBěhny
↳ Horský JanBěhny
↳ Horská Matulová TerezaBěhny
21.11.2019Mazura Andrej SRTG Kolin RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Kolin↳ Pecharová AnetaSRTG Kolín
6.10.2021Mečíř Daniel OPEN JM13-17 nezaplaceno
17.1.2020Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
22.6.2021Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2021Mengerová Veronika OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2019Mertl Ondřej BEZ PEDALU OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2021Mertlová Ivana BEZ PEDALU OPEN Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Michálek Jan STG České Budějovice OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
3.10.2021Milfait Jan OPEN M18-29 uhrazeno
6.10.2021Milotová Daniela NO BARBIE TEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
8.10.2021Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
11.10.2021Mišáková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kutílek +1↳ Víšek Tadeáš
14.9.2021MISAR JENDA PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2021Mlejnková Dana OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Mlejnková Michaela FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
5.6.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2021Mrázek Bárt x RACE M18-29 uhrazeno
21.9.2021Mrázek Marek RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2021Mrázek Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2021Mrázek Milan OPEN M40-49 uhrazeno
7.5.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
8.9.2021Mrzílek Lukáš RACE MIX uhrazeno
Tým: chodci↳ Blahošová Katka
6.12.2020Müller Marek Shybuj.cz RACE M40-49 uhrazeno
12.6.2021Musilová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Nádvorník Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
16.3.2021Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
3.1.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2021Nekvasil Jan OPEN M18-29 nezaplaceno
30.9.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.9.2021Němeček Emanuel RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2021Němeček Petr FUN FUN uhrazeno
29.9.2021Neoralova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2021Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
2.7.2021Neužilová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
17.9.2020Nezbedová Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Niessen Yves Belgian Spartans OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2020Nosek Martin FUN FUN uhrazeno
12.10.2021Nosek Jan Globus OCR tým OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2021Nováček Michal RACE M18-29 uhrazeno
28.9.2021Nováčková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2019Novák David Diversity Beasts RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2021Novák Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
12.10.2021Novák David OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Nováková Eva PERUN OPEN Z40-49 uhrazeno
2.10.2021Novotná Amelie SRTG Most OPEN Z18-29 uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
3.10.2021Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Novotný Ladislav RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2021Novotný Jiří FitBrokers OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Novotný Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horalky↳ Horáková Hanka
27.9.2020Nový Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
1.9.2021Nykodémová Šárka OPEN Z18-29 uhrazeno
5.10.2020Oliverius Vojtěch Už tam budeeem?! RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
11.5.2021Otavová Klára RACE T uhrazeno
Tým: DigiZombies↳ Strakoš Mojmír
↳ Gorschenek David
↳ Gorschenek MartinPrincipal DIGIez
23.12.2020Palýová Tereza OCR Hunters/SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Palýci↳ Palý Daniel
30.9.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
24.9.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
23.8.2021Patrovska Marketa OPEN T uhrazeno
Tým: Duke Senior Group↳ Rainis Jaroslav
↳ Pravda Jan
↳ Fortik Jan
14.1.2020Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Pavelka Lukas OPEN M40-49 uhrazeno
29.8.2021Pavlas Petr RACE M30-39 uhrazeno
7.12.2020Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.8.2021Pecha Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Peclinovsky Jan OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
11.10.2021Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
8.3.2021Peroutka Vincenc OPEN M30-39 uhrazeno
25.8.2020Pešek Daniel STG Mladá Boleslav RACE M18-29 uhrazeno
18.9.2020Pešková Alena OPEN Z50-99 uhrazeno
13.10.2021Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Pešulová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: MIXER↳ Kejzlar Jakub
16.9.2021Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
1.9.2021Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Petrlík Jan OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2021Petrová Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Petrtýl Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
5.10.2021Petružálek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2021Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2020Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.8.2021Pilař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
13.12.2020Pištora Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
5.9.2021Pivoňka Petr Gladiators OPEN M40-49 uhrazeno
5.9.2021Pivoňková Šárka Gladiátors OPEN Z30-39 uhrazeno
7.9.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
5.10.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2021Podlipská Eliška Run Magazine Team OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
12.10.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.12.2020Polach Marian OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
2.10.2020Poruba Jakub RACE M18-29 uhrazeno
15.9.2020Pospisil Jan OPEN M40-49 uhrazeno
25.9.2020Pospíšíl Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Buldoci↳ Kozlová MartinaBuldoci
7.10.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
31.7.2020Pospíšilová Kateřina OPEN T uhrazeno
15.9.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2021Pošvářová Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
13.10.2021Pošvářová Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
12.9.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.1.2021Pražák Aleš Fénix Plzeň OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň↳ Boříková DagmarFénix Plzeň
7.10.2021Preslova Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Přívozníková Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
2.10.2021Procházka Martin OPEN M50-99 uhrazeno
12.10.2021Procházka Jiří Globus OCR tým OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Procházková Žofie SKIBI VM RACE JZ13-17 uhrazeno
29.9.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z18-29 uhrazeno
9.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
22.9.2021Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Pultarová Adriena SRTG PRAHA OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Purman Filip OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2021Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
8.12.2020Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
10.10.2021Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
7.10.2021Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
16.4.2020Raslová Marie 2running hearts OPEN Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Ředina Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2021Reichl Daniel Run Magazine Team OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
22.12.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M40-49 uhrazeno
7.10.2021Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2020Řezníček David 2running hearts OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2020Říha Vladimír Hoří OPEN M30-39 uhrazeno
Tým: HoŘíneobsazeno
15.9.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Říha Martin PERUN OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.12.2020Roučková Ollie CZexxx RACE MIX uhrazeno
Tým: Ronnieneobsazeno
5.8.2021Roudnický Vít Kykyryký do paštiky! OPEN MIX uhrazeno
Tým: Íťa a Téja↳ Plochová TerezaKykyryký do paštiky!
14.10.2021Rožánek Tomáš GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Rozsíval Marek OPEN M30-39 uhrazeno
24.6.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2019Roztomilá Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
21.6.2021Rubáš Michal RACE M30-39 uhrazeno
7.10.2021Růžička Jakub RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2019Ryba Michal Atom Kids Praha RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2021Rybář Roman OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Rybarova Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
19.12.2020Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2020Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
3.9.2021Rychnovský Stanislav RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Rýdl Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2021Rýdlová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
29.10.2019Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
3.10.2021Rýznerová Jitka FUN FUN uhrazeno
2.9.2020Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
2.12.2020Šafaříková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hlavně pomalu↳ Benda Mikuláš
8.10.2020Salaba Michal Fitnes Ural Sokolov OPEN M40-49 uhrazeno
2.10.2021Salaj Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2021Šálek Oldřich RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Šanda Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Šášinka Štěpán ViaVestra Roztoky RACE T uhrazeno
Tým: WOLFS↳ Suk OndřejKovárna
↳ Kral FilipGorily ze Zbraslavi
↳ Louda Stepan
11.10.2021Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
14.10.2021Sazimová Žaneta CRTC OPEN Z30-39 nezaplaceno
4.10.2021Schacherl Jan RACE M30-39 uhrazeno
12.10.2021Scheithauer Marek Letci Letňany OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tady a Teď↳ Scheithauerová Anna
12.4.2021Schneider Uwe Klabauster OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice OPEN Z40-49 uhrazeno
21.9.2021Šebková Patricie OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2021Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
4.8.2021Sedmihradský Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2020Seemann Matěj OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Seichterová Lada OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
17.12.2020Sekyra Radek Na Férovku RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Kateřina OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Bohdana Bohnice FUN FUN uhrazeno
31.8.2021Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2021Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
16.12.2020Šikola Radek OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Šimanovský Michal OPEN M40-49 nezaplaceno
10.9.2020Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: ANDREA+PAVEL↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
9.9.2021Simůnková Karolína OPEN Z30-39 uhrazeno
1.9.2020Šindler Radek OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2021Šindler Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
6.10.2021Šípek Martin Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
26.3.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2021Školová Veronika SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
5.10.2021Škréta Václav OCR Mašina Kadaň RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Skřivan Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
26.9.2021Škultetyova Andrea RACE Z40-49 uhrazeno
26.1.2020Škvor Josef Praha OPEN M50-99 uhrazeno
19.8.2021Slabihoudová Adéla - OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2019Sláma Marek RACE M40-49 uhrazeno
27.9.2021Slámová Žaneta OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Slavík Honza ČSOB FUN FUN uhrazeno
13.9.2021Šlik Jan OCR Rebelové OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Rebelové↳ Beauchamp NicoleOCR Rebelové
30.8.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2020Smrž Vladislav OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Šnopl Vít Predator workout Brno OPEN T nezaplaceno
Tým: Vostrý hoši↳ Jelínek Pavel
↳ Kilbergr Jan
↳ Molek Ondřej
13.9.2021Sojka Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2021Šolc David OPEN M40-49 uhrazeno
13.9.2020Souček Pavel SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Soukup Jan Predator workout Děčín OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Soukup Martin OPEN M40-49 uhrazeno
14.10.2021Špelda Jakub Gladiator training OPEN M30-39 uhrazeno
4.10.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2021Šponiarová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
6.10.2021Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Špulák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
6.9.2021Šrámek Stanislav FUN FUN uhrazeno
15.9.2021Šrámek Venca OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2021Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Srb Ladislav RACE MIX uhrazeno
Tým: LaMa↳ Lenochová Magda
5.10.2020Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
4.2.2021šroubek Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.12.2020Srpová Jana RACE Z50-99 uhrazeno
11.10.2021Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
15.3.2021Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
30.9.2021Staněk Valdemar Spartan Gym OPEN M40-49 uhrazeno
3.10.2021Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
14.11.2020Štefl David OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2021Stejskalová Barbora edgar.team RACE MIX uhrazeno
Tým: Wild Edgarneobsazeno
7.10.2021Šteňko Marian Fénix Plzeň RACE M40-49 uhrazeno
11.1.2020Štěpánková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2021Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2020Stloukal Jakub RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2021Šťovíček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Strašil Martin ml. PERUN OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Strašil Martin PERUN OPEN M50-99 uhrazeno
14.9.2021Strašilová Daniela PERUN OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Stričko Martin Strickovi RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2021Stričko Martin Strickovi RACE M50-99 uhrazeno
30.8.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2021Strolená Lenka Ural Fitness OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mistr a učeň ↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
3.5.2021Štros Martin OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Štýber Roman CZexxx OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2020Suchánek Vladimír Run Magazine Team OPEN M30-39 uhrazeno
12.8.2021Suchel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2021Suchomel Štěpán OPEN JM13-17 uhrazeno
1.10.2020Šula Martin Kaizen Athlete OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2020Šulc Martin RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Šváb Jan OPEN M30-39 uhrazeno
6.10.2021Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Žížalky v akvárce↳ Bendová Linda
↳ Stankeová Linda
↳ Střelická Jolana
6.12.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
11.8.2021Švandová Jiřka OPEN Z40-49 uhrazeno
5.9.2020Svatek Eva RACE Z30-39 uhrazeno
24.7.2020Svatková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
3.10.2021švec luboš RACE M40-49 uhrazeno
7.10.2021Švec Jiří #DoPříjemna RACE M18-29 uhrazeno
8.9.2021Švík Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
10.11.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
8.10.2021Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
19.11.2019Svoboda Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2020Svoboda Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T uhrazeno
Tým: Ti Druzí cz↳ Novák David
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
21.9.2020Svoboda Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
22.9.2020Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! OPEN M30-39 uhrazeno
4.10.2021Svoboda Petr Tantrum Monstra OPEN JM13-17 uhrazeno
13.9.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiatorraceteam↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
22.4.2021Svobodová Kateřina FTM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Svobodová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2020Sychrava Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
2.7.2020Sýkora Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: JL Team↳ Dani MichaelaJM team
8.10.2021Szlauerová Klotylda ČSOB FUN FUN uhrazeno
30.5.2021Tachezy Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Takimci Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Tauš Martin OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2021Tesař Karel OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
13.10.2021Titěrová Barbora OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M30-39 uhrazeno
5.10.2021Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
14.9.2021Tlustá Adéla Kapacity OPEN T uhrazeno
Tým: Kapacity ↳ Vačlena Lukáš Kapacity
↳ Viazanko ŠimonKapacity
↳ Sobotová Beáta
28.8.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Toman Lukáš Globus OCR tým OPEN M30-39 uhrazeno
21.1.2020Tomas Olsak RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2021Tomášková Viktorie SKI run Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
11.10.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.9.2021Trckova Adriana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Červená Skála↳ Trcka Jakub
8.10.2021Trepeš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
9.1.2020Třešňák Milan GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.10.2021Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Trierová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
3.5.2021Trmal Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2021Truksová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
28.9.2020Tuček Zbyněk OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Tuček Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karlův gang↳ Fukalová Karolína
30.9.2021Tůma Jan SKP Nymburk OPEN M18-29 uhrazeno
18.6.2021Turek David OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2021Turek Vojtěch Novopacké sklepy OPEN JM13-17 uhrazeno
12.10.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
6.8.2020Ulman Robert OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Ulrychová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Urešová Monika OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
24.7.2020Vackeová Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: FINEP W↳ Přibylová Jana
↳ Šikulová Nikola
↳ Květová Kateřina
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
4.10.2021Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: Mk plexi↳ Zbahna FrantišekGLADIATORRACETEAM
↳ Pátek Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Krutil Michal
2.7.2021Vágnerová Magdaléna OPEN Z18-29 uhrazeno
13.10.2021Vajdová Elis OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Valenta Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Valut Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rock n Marriage↳ Valutova Martina
2.9.2021Váňa Miroslav OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2021Vančura Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
22.12.2020Vandasová Martina RACE T uhrazeno
Tým: Kapuleti↳ Jarocký Robert
↳ Neuman MartinKapuleti
↳ Volák Jaroslav
31.5.2021Vaněčková Anežka OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.11.2020Vaněk Tomáš DarkSide Workout OPEN M40-49 uhrazeno
24.9.2021Vaněk Matěj DarkSide Workout OPEN JM13-17 uhrazeno
24.9.2021Vaněk Ondřej DarkSide Workout OPEN JM13-17 uhrazeno
2.9.2021Vaňková Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: fyzousi↳ Mandová Tereza
↳ Dobeš Marek
↳ Marešová Zuzana
3.12.2020Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
2.10.2021Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2021Vašíčková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
13.10.2021Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Vávra Hynek Zabijáci OPEN M18-29 uhrazeno
14.10.2021Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
17.9.2021Vedralová Nikola Cycology OPEN Z18-29 uhrazeno
9.10.2021Vedrová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: ADTV↳ Wilsdorf Vít
23.9.2021Velebil Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
24.8.2020Vencl Libor Eleven Black-Et RACE JM13-17 uhrazeno
21.8.2021Veseleňák Jan OPEN M18-29 uhrazeno
19.9.2021Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2021Veselý Michal OPEN JM13-17 uhrazeno
11.10.2021Veska Tobiáš OPEN M18-29 uhrazeno
14.10.2021Vidlička Václav OPEN M18-29 uhrazeno
7.10.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
7.10.2021Vilingerová Lucie SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.9.2021Vinšová Nikol OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav RACE M40-49 uhrazeno
18.9.2021Vitovská Sára OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2020Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Vlčková Elena ČSOB FUN FUN uhrazeno
18.9.2021Vnenk Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE MIX uhrazeno
Tým: Lišáci ↳ Kozel Josef
7.10.2021Voborský Matěj RACE M18-29 uhrazeno
22.12.2020Vodička Aleš RACE T uhrazeno
30.9.2021Vojáček Luboš RACE M18-29 uhrazeno
11.9.2021Vojna Matyáš RACE M18-29 uhrazeno
11.9.2021Vojna Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
24.9.2021Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
8.10.2021Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 uhrazeno
12.10.2021Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
1.10.2021Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2020Vondráčková Jana Maxáci OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2021Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
6.10.2021Vopatřilová Dagmar FUN FUN uhrazeno
23.7.2020Vorlickova Zdenka RACE T uhrazeno
Tým: THE EXPENDABLES↳ Hrbáčová Barbara
↳ Sikorová Hanka
↳ Sikora Standa
14.10.2021Vörösová Romana OPEN Z18-29 uhrazeno
2.9.2021Vosecký Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
23.9.2020Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.6.2021Vrátný Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: LuLu↳ Rundová Veronika
11.10.2021Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
9.12.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
2.10.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.8.2021Vylít Lukáš SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Vylítová Denisa SRTG Praha OPEN Z18-29 uhrazeno
30.9.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Werner Filip RACE JM13-17 nezaplaceno
26.9.2020Wesolowska Maja La Simpatica Canaglia FUN FUN uhrazeno
22.9.2021Willander Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tom a Jerry↳ Martínková Eliška
8.10.2021Záchvějová Denisa ČSOB FUN FUN uhrazeno
8.9.2020Záhoř Michal Chaos OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2021Zahradníková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
25.9.2021Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Zamrzla Josef SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
28.4.2021Zdílna Jiří RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2021Zdvihal Pavel Zdvihaláci OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2021Zejfart Jonáš OPEN M18-29 uhrazeno
9.9.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
12.10.2021Zelenková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
14.10.2021Zelenková Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Barma↳ Haneška Martinbarma
2.4.2021Zelinka Richard TJ Sokol Čechie Mšené Lázně RACE M18-29 uhrazeno
29.9.2020Zeman Radek Sazka a.s. OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN T nezaplaceno
Tým: Skauti z Roudnice ↳ Lacko Šimon
↳ Douchová Hana
↳ Saifrtová Barbora
13.10.2021ZEMJÁNKOVÁ KLÁRA OPEN Z18-29 nezaplaceno
23.9.2021Zezůlka Jan ATELIERX.CZ OPEN M50-99 uhrazeno
26.9.2020Zgliczynska Danuta La Simpatica Canaglia FUN FUN uhrazeno
31.8.2020Zich Jakub STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Židoňová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
7.10.2021Zikmund Roman OPEN M18-29 uhrazeno
10.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.10.2021Zimova Hana RACE MIX uhrazeno
Tým: Na pohodu na bednuneobsazeno
29.5.2021Žížala Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Žižková Klára Perun OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2021Žufníčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Zůna Kamil Viakom OPEN M18-29 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.