Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE PARDUBICE TAXIS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II236
KIDS IKIDS I139
FAMFAM32
Kategorie
CH08-09Chlapci 8 - 9 let59
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 56
D10-11Dívky 10 - 11 let 56
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 43
D08-09Dívky 8 - 9 let41
D12-13Dívky 12 - 13 let 40
FAMFAMILY32
D14-15Dívky 14 - 15 let 23
D06-07Dívky 6 - 7 let20
CH06-07Chlapci 6 - 7 let19
CH14-15Chlapci 14 - 15 let18
Celkem přihlášených407

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.11.2021AlSofy Jasmina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
11.8.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
1.12.2021Bartošová Lucie OCR KIDS II D12-13 uhrazeno
28.9.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
2.11.2021Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.11.2021Beneš Matyáš CK MTB MARATON HLINSKO KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Beran Zdeněk STG Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.10.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
13.11.2021Bernášková Adéla OCR Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Bilej Kristian KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.11.2021Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
17.11.2021Bobál Max KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2021Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Bosák Viktor Ragby Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.5.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
19.11.2021Břeský Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.4.2021Březina Jaroslav Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2021Březinová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
23.11.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
13.11.2021Bureš Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.10.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
28.8.2021Čapek Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.9.2021Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
3.9.2021Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
23.11.2021Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
31.8.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
10.8.2020Černíková Laura KIDS II D12-13 uhrazeno
28.9.2021Černovský David KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.1.2020Černý Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.1.2020Černý Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.11.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.11.2021Chalupa Adam FAM FAM uhrazeno
27.11.2021Chalupa Jindřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2021Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Chňoupek Václav KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Chňoupková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
30.11.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
30.11.2021Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.12.2021Chudacek Vaclav Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.10.2021Chvojka Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.12.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 nezaplaceno
23.11.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2021Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
27.11.2021Čiháková Natálie Anna GR Kids Rychnov nad Kněžnou KIDS I D06-07 uhrazeno
16.10.2021Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.8.2020Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.6.2020Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.9.2020Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
29.11.2021Čmelík Lukáš Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2021Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
2.12.2021Čopian Vilém OWO Tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.12.2021Čopian Vojtěch OWO Tým KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.11.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.12.2021Culek Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.11.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2021DAVID Antonín Sokol Dvůr Králové KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021DAVID Hynek Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2021DAVID Vojtěch Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.9.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2021Dědek Tomáš TRIVIUM KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.11.2021Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I D08-09 uhrazeno
4.11.2021Dlabal Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.10.2021Dlesková Ivana KIDS II D12-13 uhrazeno
2.12.2021Dlouhá Aneta STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
29.11.2021Dobrá Daniela KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Dobrý Štěpán KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.7.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.11.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
25.11.2021Drbohlavová Aneta KIDS II D10-11 uhrazeno
19.10.2021Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
16.5.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.10.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
2.12.2021Duff Samuel Adams Maratonstav Úpice KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.11.2021Dusilová Bára KIDS II D14-15 uhrazeno
10.11.2021Duška Robert KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2021Dvořák Karel Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.10.2020Eichelmann Matthew KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.10.2021Faltejsková Eliška ŠaK Pardubice Benešovka KIDS I D08-09 uhrazeno
31.10.2021Faltejsková Lucie ŠaK Pardubice Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
29.9.2021Fejfarová Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Felcmanová Ella KIDS I D06-07 uhrazeno
29.9.2020Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
28.11.2021Fikkerová Madlen KIDS I D06-07 uhrazeno
24.11.2021Fléglová Karolína KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
11.11.2021Flídr Šimon OCR Kids Podebrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.11.2021Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS I CH06-07 uhrazeno
2.9.2021Francová Alice KIDS I D06-07 uhrazeno
2.9.2021Francová Týna FAM FAM uhrazeno
4.11.2021Frejvaldová Eliška SK Horní Staré Město, oddíl softballu KIDS II D12-13 uhrazeno
27.2.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
30.11.2021Glosová Aneta KIDS I D06-07 uhrazeno
30.11.2021Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
27.10.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
29.11.2021Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.11.2021Gryc Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Grygárek Dan KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Grygárková Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
24.10.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
29.11.2021Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS I D08-09 uhrazeno
14.11.2021Hanousková Šarlota FAM FAM uhrazeno
12.11.2021Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
14.11.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.11.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
21.11.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
21.11.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2021Hažva Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.10.2021Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
18.10.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.10.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.12.2021Henyšová Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
27.7.2021Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
7.11.2021Hodačová Anděla KIDS I D08-09 uhrazeno
26.10.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
18.10.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
28.9.2021Honosková Hana KIDS I D08-09 uhrazeno
28.9.2021Honosková Alena FAM FAM uhrazeno
14.11.2021Horák Luboš KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2021Horáková Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
2.9.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2021Hrachovec Šimon Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.10.2021Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.11.2021Hudcová Alexandra KIDS II D12-13 uhrazeno
24.11.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2021Hynek Matyas Ragby Olymp Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
19.11.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.11.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
9.11.2021Janoušek Roman KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2021Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
21.11.2021Janoušek Daniel Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2021Janoušková Nicol Valerie KIDS I D06-07 uhrazeno
29.11.2021Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.11.2021Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.11.2021Javůrková Jana Ragby Olymp Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
27.11.2021Jelínková Daniela KIDS II D14-15 uhrazeno
5.11.2021Jirásek Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.11.2021Jiterská Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
23.10.2021Johan Marek Olfin Car Ski Team KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.10.2021Johanová Anika Olfin Car Ski Team KIDS I D08-09 uhrazeno
26.7.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
24.11.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 nezaplaceno
29.11.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 nezaplaceno
15.10.2021Kalousková Aneta KIDS I D08-09 uhrazeno
19.10.2021Kareta Martin FAM FAM uhrazeno
19.11.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2021KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.11.2021Kleiber Vít KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
20.10.2021Klimentova Zuzana RIS KIDS II D14-15 uhrazeno
17.10.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Kmochova Laura OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
6.11.2021Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.11.2021Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.8.2021Kočí Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.8.2021Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.12.2021Kolářová Ema KIDS II D14-15 uhrazeno
18.10.2021Komár Maximus KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.6.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
25.11.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
23.11.2021Košek Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2021Košek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
26.11.2021Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 nezaplaceno
26.11.2021Kotíková Lada Skorogladiátoři KIDS I D08-09 nezaplaceno
26.11.2021Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 nezaplaceno
30.11.2021Kotlant David KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.11.2021Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.9.2020Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.10.2021Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.10.2021Kratochvíl Michal FAM FAM uhrazeno
15.10.2021Krejčí Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.10.2021Krejza Tobiáš Spartan Kids Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
20.11.2021Křenková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
13.7.2020Kříženecký Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.10.2021Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Krpatová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
25.9.2021Krtičková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
17.7.2021Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
17.7.2021Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Kubes Albert Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.11.2021Kubesová Eliška Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
1.11.2021Kubešová Viktorie FAM FAM uhrazeno
1.11.2021Kubešová Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
16.10.2021Kučerová Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
7.11.2021Kuchta Ondřej FAM FAM uhrazeno
7.11.2021Kuchta Aleš KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.11.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
23.11.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
23.11.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
9.8.2021Kužela Jáchym FAM FAM uhrazeno
9.8.2021Kužela Martin KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2021Kužela Matěj FAM FAM uhrazeno
9.8.2021Kuželová Amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
12.8.2021Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.11.2021Langová Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
16.10.2021Legát Vít KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.9.2020Linková Andrea FK Litol KIDS I D08-09 uhrazeno
22.10.2021Lukášek Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
27.10.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
17.10.2021Macourek Lukáš MACEK KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.10.2021Macourek Tomáš MACEK KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.11.2021Madleg Zaki Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.11.2021Málková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2021Malovcová Iveta KIDS II D12-13 nezaplaceno
28.11.2021Malovcová Edita KIDS I D08-09 nezaplaceno
29.12.2020Mareš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.2.2020Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
29.12.2020Marešová Justýna FAM FAM uhrazeno
24.11.2021Marková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
16.10.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.8.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
30.11.2021Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D12-13 uhrazeno
25.11.2021Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.11.2021Mičková Eliška KIDS I D06-07 uhrazeno
2.5.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
12.1.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.1.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
4.11.2021Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.8.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.11.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
20.10.2021Modráček Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.10.2021Modráčková Nikola KIDS II D14-15 uhrazeno
31.10.2021Morstein Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.5.2020Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
29.11.2021Mrkos Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
19.11.2021Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.11.2021Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.8.2021Nelhybel Filip FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Nelhyblová Ema FAM FAM uhrazeno
16.10.2021Nezbedová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
2.12.2021Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.12.2021Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
30.9.2021Nikodím Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.11.2021Nosiánová Magdaléna Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
26.11.2021Novak Adam Lysa nL KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.11.2021Novák Lukáš čvacht KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.11.2021Novák Vit čvacht KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.11.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
23.11.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
20.11.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.11.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
2.12.2021Pačesná Liliana KIDS I D06-07 uhrazeno
2.12.2021Pačesný Eliáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.12.2021Pačesný Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.12.2020Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
13.11.2021Pajerová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
13.11.2021Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II D14-15 uhrazeno
24.10.2021Paroulek Čeněk KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.10.2021Paroulek Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.9.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2021Pavlová Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno
13.11.2021Peřinová Adéla Atletika Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
10.10.2021Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.10.2021Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
4.11.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.10.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.10.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
21.11.2021Pilař Daniel Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.9.2021Pohanková Nina KIDS II D10-11 uhrazeno
24.11.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Portych Antonín FAM FAM uhrazeno
29.11.2021Portych Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2021Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training KH KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.11.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.11.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS I D08-09 uhrazeno
18.10.2021Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
17.11.2021Prchlík Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.1.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
1.1.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
1.1.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.10.2021Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
21.10.2021Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.10.2021Rezková Dorota KIDS I D08-09 uhrazeno
31.5.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2021Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2021Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.9.2020Říman Marek KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.9.2020Říman Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.11.2021Rousek Matouš KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.11.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2020Rybišarová Tina čvacht KIDS II D12-13 uhrazeno
25.11.2021Rychtecký Vilém Skoky do vody Brno FAM FAM uhrazeno
25.11.2021Rychtecký Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.2.2020Ryvorová Denisa KIDS I D08-09 uhrazeno
24.11.2021Šafková Emily Sokol Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
10.9.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Samiec Dominik Už to frčí KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2021Šárová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
23.6.2020Šatný Michal EXTREME DOG RACE TEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.6.2021Schejbal Jiří FAM FAM uhrazeno
7.11.2021Šedivá Ellen KIDS I D08-09 uhrazeno
1.12.2021Sedláková Natálie KIDS I D08-09 uhrazeno
30.11.2021Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.11.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
22.11.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 nezaplaceno
26.11.2021Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2021Škoda Josef TJ Maratonstav Úpice KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2021Smejkalova Terezka KIDS I D08-09 uhrazeno
27.11.2021Šnor Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.11.2021Sovková Karolína FAM FAM uhrazeno
29.11.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
8.11.2021Štefková Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Štemberová Elen KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Štěpán Denis KIDS II CH10-11 nezaplaceno
30.11.2021Štěpán Dominik KIDS I CH08-09 nezaplaceno
1.11.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2021Štěpánková Anna RSáci KIDS II D10-11 nezaplaceno
27.1.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
3.11.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D10-11 uhrazeno
28.11.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 nezaplaceno
1.10.2021Strachan Alfred KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.11.2021Strnad Filip Ragby Olymp KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.1.2020Študlar Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.11.2021Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2021Sůrová Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2021Sůrová Laura KIDS I D08-09 uhrazeno
17.10.2021Švec Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.10.2021Švecová Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
19.11.2021Svitek Matěj TJ Sokol Stodůlky KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.11.2021Svitek Tobiáš TJ Stodůlky Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.11.2021Sviteková Laura FAM FAM uhrazeno
12.9.2020Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.11.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.10.2021Svoboda Laura KIDS II D10-11 uhrazeno
29.10.2021Svoboda Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2020Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
15.11.2021Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
2.11.2021Sýkora Matyáš Lenochodi KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2021Sýkora Lukáš Lenochodi KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.7.2021Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
26.10.2021Táborský Radim ŠAK Pardubice KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.11.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
30.10.2021Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.11.2021Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.11.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.11.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Trachtová Kateřina FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Trachtova Ema FAM FAM uhrazeno
31.8.2020Turek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.11.2021Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
30.11.2021Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2021Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2021Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.12.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.11.2021Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.8.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.12.2021Vaníčková Marta KIDS I D06-07 uhrazeno
2.12.2021Vaníčková Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
29.11.2021Varga Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2021Vargová Klaudie KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2020Vejnar Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.7.2020Vejnar Martin KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.11.2021Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.11.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.10.2021Veverka Daniel HC Mountfield KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.10.2021Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
21.10.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.10.2021Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.11.2021Vítková Veronika Viťulíci KIDS II D10-11 uhrazeno
4.11.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
26.10.2021Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.11.2021Vojtíšková Linda KIDS II D12-13 uhrazeno
22.11.2021Volný Vítek KIDS II CH10-11 nezaplaceno
29.11.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.10.2021Vondráček Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.10.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
14.11.2021Vovsová Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
2.12.2021Vrbova Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.10.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.11.2021Vykysalá Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
26.11.2021Vykysalá Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
22.11.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.10.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.10.2021Zárybnická Anna FAM FAM uhrazeno
11.11.2021Zatloukalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
11.11.2021Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.10.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.11.2021Zich Marek Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
18.9.2021Zlatohlávek Gabriel SRTG Syrovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2021Zlatohlávková Tereza SRTG Syrovice KIDS I D08-09 uhrazeno