Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE PRAHA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN246
RACERACE112
FUNFUN29
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)80
M30-39Muži 30 - 39 let29
FUNFUN29
M40-49Muži 40 - 49 let28
M18-29Muži 18 - 29 let26
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
Z30-39Ženy 30 - 39 let24
M30-39Muži 30 - 39 let19
Z18-29Ženy 18 - 29 let17
M18-29Muži 18 - 29 let14
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
M40-49Muži 40 - 49 let13
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
Z18-29Ženy 18 - 29 let8
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
Z40-49Ženy 40 - 49 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
M50-99Muži 50 a více let 5
M50-99Muži 50 a více let 2
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených387

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
12.10.2021 Prokešová Hana Dark Side Workout OPEN Z40-49 uhrazeno
5.12.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2020Agüero Félix Enrique Alejandro RACE MIX uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Kolářová Soňa
3.8.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
12.3.2020Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Baďura Richard RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.7.2020Bandrowski Tomáš ToNik OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToNik↳ Drábková NicolToNik
5.10.2020Bartošek Marek Clay-Eva OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: #POLICETEAM↳ Vostál Adam
4.10.2020BEAUCHAMP Andrea FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Beauchamp Nicole OCR Rebelové FUN FUN uhrazeno
14.10.2021Behul Branislav Hammer OCR Team RACE M40-49 uhrazeno
14.9.2020Bém Patrik Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Beneš Petr JEDNIČKY OPEN MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
4.10.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
27.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
28.9.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
30.8.2021Bílková Blanka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fun↳ Holšan Jiří
1.12.2020Bodmas Eva OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Bodmas Rozálie OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
1.9.2021Bodnarová Nadija OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2020Bolek Radek OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
7.10.2021Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
12.10.2021Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Brabčáci↳ Hanušová Lada
9.8.2021Buben Karel Ucpanej vodpad OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
11.8.2020Budín Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
11.6.2021Cahynová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Night Watch↳ Chvalina Daniel
11.10.2021Cepková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Čermák Aleš OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
7.10.2021Chochola Adam STG Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
26.8.2021Cibulka Petr REAL OPEN MIX uhrazeno
Tým: REAL↳ Vlková Šárka
5.10.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
8.10.2021Čislinská Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: CZ&SK runners↳ Huličiak Maroš
6.10.2021Čížková Lucie OCR Hunters OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Huntersneobsazeno
5.10.2021Coch Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Dedková Jana SKI RUN Čakovice OPEN Z30-39 uhrazeno
1.10.2021Deverová Olga FUN FUN uhrazeno
7.10.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.9.2021Došková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
8.8.2021Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
3.10.2021Dundych Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Peceradaci↳ Dundychová Eliška
26.8.2020Dvořák Vlasta OPEN M40-49 uhrazeno
11.7.2021Dvořáková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE Z30-39 uhrazeno
21.12.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M18-29 uhrazeno
8.10.2021Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
4.8.2021Erdová Kristýna #kilan OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2021Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Lukeš Tomáš0h42p6
21.7.2020Fáček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
26.7.2020Fáčková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
22.7.2020Fáčková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.10.2021Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
13.10.2021Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2021Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Feřt Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Debílci↳ Dvořáková Barbora
25.9.2020Fišerová Petra RACE MIX uhrazeno
Tým: Peteamneobsazeno
8.10.2021Friedmanová Nicol RACE Z18-29 uhrazeno
11.10.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Frouzová Martina OCR TEAM KLADNO OPEN Z30-39 uhrazeno
9.8.2021Gabriel Denis OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Giridhar Arjun MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
8.7.2021Gleitz Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2021Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z30-39 uhrazeno
14.10.2021Guluškinová Jana FUN FUN uhrazeno
10.8.2021Hájek Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Hájková Sandra OPEN Z30-39 uhrazeno
7.10.2021Hájková Gabriela FUN FUN uhrazeno
3.10.2021Halamka David OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2020Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
12.10.2021Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
11.9.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Hartlová Majda Atom Kids Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
4.10.2021Hašplová Anna The Prosecco Queens OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Skořepa Jakub
9.9.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Hladká Elen OPEN MIX uhrazeno
Tým: blázínci↳ Daněk Olda
14.5.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2021Hnízdil David OPEN MIX uhrazeno
Tým: LD TEAM↳ Králová Lenka
25.6.2020Hnojilová Nikola FUN FUN uhrazeno
8.10.2021Homolová Lucie RACE Z30-39 uhrazeno
10.10.2021Hons Vladislav FUN FUN uhrazeno
4.10.2021Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Ironman↳ Adámková Andrea#Gladiators Kralupy
11.10.2021Hopp Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
14.10.2021Hořák Jan MJ! OPEN M18-29 uhrazeno
13.8.2021Horák Matěj OCR TEAM Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2021Hošek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
7.10.2021Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
6.10.2021Housková Natálie Gladiators RACE Z18-29 nezaplaceno
10.12.2020Hovorka Lukáš FUN FUN uhrazeno
7.10.2021Hribal Vojtech Lacrima OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2021Hudáková Terézia OPEN JZ13-17 uhrazeno
5.12.2020Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
12.10.2021Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.9.2020Jančík Jakub Lets Go Together OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2021Janoušek Petr Gladiators RACE M18-29 uhrazeno
11.7.2021Janýrová Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
30.8.2020Jechort Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
6.9.2021Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2020Jenčková Veronika FUN FUN uhrazeno
18.8.2021Ježek Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
22.4.2021Jiráček Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kladeňáci↳ Karafiátová Hedviga
13.10.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
12.9.2021Jonáš Michal Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
4.12.2020Juppová Dagmar OPEN Z50-99 uhrazeno
5.10.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
5.10.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
5.10.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
5.10.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
16.9.2021Kacoli Patricie Crossfit Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: NzMJ!↳ Bohata PetrMJ!
6.9.2021Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2021Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
21.9.2020Kalová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Karásek Tomáš BC REBEL OPEN MIX uhrazeno
Tým: BC REBEL ↳ Michalová Vendula
14.10.2021Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Odběhli jsme z inventury↳ Janalík Marek
27.9.2021Kašpárek Michael OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Kaválek Erik Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
6.10.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
29.9.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
3.10.2021Klečák Radim Olympia Spartan training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Spartan training group Kutná Hora↳ Chocholová AdélaSRTG Kutná Hora
9.10.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.10.2021Klikoš Jiří A-team RACE M30-39 uhrazeno
2.9.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
27.9.2020Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
16.2.2020Klimeš Stanislav RACE M50-99 uhrazeno
16.2.2020Klimeš Pavel RACE JM13-17 uhrazeno
13.10.2021Klimt Tadeáš OPEN JM13-17 uhrazeno
12.10.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
6.10.2021Kobr Vojtěch RACE MIX nezaplaceno
Tým: Barbie a Ken ↳ Bernardová Terezie
28.9.2021Kočí Eva Gladiátor race team OPEN Z30-39 nezaplaceno
31.8.2021Koišová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Kokošínová Markéta FUN FUN uhrazeno
18.8.2021Kolařík Adam OPEN M18-29 uhrazeno
1.10.2021Kolmistr Vojtěch Fubo RACE MIX uhrazeno
Tým: Fubo teamneobsazeno
23.5.2020Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
25.5.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.9.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2021Kosová Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Kotálová Sára Lagunino RACE JZ13-17 uhrazeno
29.11.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2020Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
3.10.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
3.10.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
12.10.2021Krampera Ivo OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
5.10.2021Krčmář Tomáš Mazacio.com OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lachtáncineobsazeno
24.4.2021Kropáčková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Střely↳ Hrabě Martinuzi491
27.9.2021Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2021Kulhánková Iva FUN FUN uhrazeno
23.9.2021Kumbera Jan OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Kunstová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
14.10.2021Kůrka Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
16.9.2020Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2021Lacko Šimon RACE M18-29 nezaplaceno
2.10.2021Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Lang Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Lavicka Daniel Ultras OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Legdanová Kamila OPEN MIX uhrazeno
Tým: OKáčko↳ Karnet Ondřej
20.12.2019Ligoš Jan RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
7.10.2020Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2021Lysá Miroslava OCR Čelákovice RACE MIX uhrazeno
Tým: L+L↳ Lysý OndřejOCR Čelákovice
11.10.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
2.8.2021Makara Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2021Mančík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
3.10.2021Marek Josef #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GR Kids↳ Sondová RitaSVVAT
16.5.2021Marková Kristina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2020Martínková Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatíčka↳ Urban Petr
4.12.2020Martinovcová Bohdana STG Strupčice OPEN Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
29.9.2021Masničáková Tereza OPEN JZ13-17 uhrazeno
13.10.2021Matas Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Můj team ↳ Fofoňková Natálie
19.9.2020Maxová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Melichar David OPEN JM13-17 uhrazeno
23.9.2021Melicharová Hana FUN FUN uhrazeno
25.6.2020Míčová Lucie FUN FUN uhrazeno
3.10.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
3.10.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
13.10.2021Mlejnek Karel SRTG Praha OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: pepsil↳ Mlynaříková Silvia
11.10.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
29.6.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Molda Milan #kilan OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2021Mucha Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2021Nágl Jaroslav RUNaři OPEN MIX uhrazeno
Tým: RUNaři↳ Svatoňová MiroslavaRUNaři
3.1.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2021Nekvasil Jan OPEN M18-29 nezaplaceno
10.10.2021Nelibová Adéla Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE JZ13-17 uhrazeno
12.10.2021Novák Rudolf STG Kutná Hora OPEN M50-99 uhrazeno
1.9.2020Novák Tomáš RAZZOR CASES OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Novák Michal OPEN JM13-17 uhrazeno
4.10.2020Nováková Nikol Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
11.10.2021Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.10.2021Olejníková Stella OPEN JZ13-17 uhrazeno
21.4.2021Olišarová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2021Orgovan Julius OPEN M40-49 uhrazeno
4.10.2021Orvan Matěj Lagunino RACE JM13-17 uhrazeno
12.10.2021Outerská Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dreams+Dragon↳ Outerský Jan
12.10.2021Parr Martin RACE M50-99 uhrazeno
3.10.2021Pelcová Kateřina Gladiators OPEN JZ13-17 nezaplaceno
11.10.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
11.10.2021Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vizecaptain team↳ De Loose JimmyBelgian Spartans
17.9.2021Peroutka Martin STG Kutná Hora OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2021Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
10.8.2021Peterka František OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2021Peterka Zdeněk FUN FUN uhrazeno
10.10.2021Peterka Vítězslav FUN FUN uhrazeno
10.12.2020Petr Ludek FUN FUN uhrazeno
11.9.2021Petra Literová SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
11.12.2020Petrová Tereza FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Petrus Simona SKI RUN Čakovice OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2020Plavcová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: V&V↳ Urban Vít
11.12.2020Plíšek Bohumil RACE M18-29 uhrazeno
23.9.2021Plocarova Denisa Šneci v běhu OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Šneci Plocarojc↳ Plocar OndřejŠneci v běhu
3.8.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2020Polzer Zdeněk OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2021Pospíšil Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pospíšiláci↳ Pospíšilová Monika
7.10.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
15.9.2020Pospisil Jan RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2020Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
13.7.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Procházka Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
11.10.2021Prokopová Lenka SVVAT RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Radimská Eva Kyselé žížalky FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Radimský Václav Kyselé žížalky FUN FUN uhrazeno
11.10.2021Radimský Šimon Kyselé žížalky OPEN JM13-17 uhrazeno
10.10.2021Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
14.10.2021Reich Luky #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
11.10.2021Resler Tomáš FUN FUN uhrazeno
26.8.2021Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2020Říha Vladimír Hoří OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2020rojek Štěpán RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2020Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2021Rosenbaum Dominik RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.8.2021Rosík Michal OPEN M30-39 uhrazeno
6.9.2021Roubíčková Miroslava SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2021Roubíčková Jaroslava SZ 01 OPEN Z40-49 uhrazeno
12.10.2021Rousová Andrea FUN FUN uhrazeno
10.8.2021Růžičková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bony a Klid↳ Obzina Tomáš
19.12.2020Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2020Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.8.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2021Salgueiro Eva FUN FUN uhrazeno
12.10.2021Seguin Erik RACE M18-29 uhrazeno
10.8.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
6.4.2020Šenfeldová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
1.10.2021Šesták Jan Prague Panthers OPEN MIX uhrazeno
Tým: 666↳ Šestáková MiaACEMA Sparta Praha
12.10.2021Šimůnek radek RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2021Skříček Jan Ultras OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Šlemr Jakub Šneci v běhu OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2020Šlik Jan OCR Rebelové RACE M40-49 uhrazeno
24.8.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
4.8.2021Smrčková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
14.9.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
2.12.2020Sotonová Michaela JEDNIČKY OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2021Souček Pavel SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Rysova BarboraTeam Faith Příbram
4.10.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2021Šrajnová Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
6.12.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
5.10.2020Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
31.8.2021Srstková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Stehlíková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cukři↳ Ferenčík Jan
11.10.2021Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Captain Team↳ Niessen YvesBelgian Spartans
2.10.2021Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
14.10.2021Štraub František #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2021Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
6.12.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
15.4.2021Svárovská Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2020Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2020Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC lover OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: Nero Drinks Team↳ Dani MichaelaJM team
14.10.2021Szilvási Imrich OPEN M18-29 uhrazeno
19.12.2020Taudy Ema čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.9.2020Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
5.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
13.10.2021Toth Jan Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
30.9.2021Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: M&M↳ Šípek MartinGladiators
27.8.2021Tuháčková Oldřiška Gladiators OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dáme to !↳ Chval MartinDáme To!
12.10.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2021Uhrin Tomas OPEN M40-49 uhrazeno
8.10.2021Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
8.10.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.9.2020Valíček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2019Vaněček Karel RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2021Varcholová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Ústí&Děčín↳ De Bolle SethPredator Workout Usti nad Labem
6.10.2020Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
2.10.2021Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
3.10.2020Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2021Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vavru↳ Vavruška DavidSRTG Praha
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2021Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Veselé GRT↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
3.10.2021Veselý Tomáš OPEN M30-39 nezaplaceno
3.10.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
7.10.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
7.10.2021Vilingerová Lucie SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.10.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
12.9.2021Vlník Jan Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
12.10.2021Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
14.10.2021Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
13.12.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2021Wojnarová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
4.10.2021Záruba Erik STG Kutná Hora OPEN M18-29 uhrazeno
12.10.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
16.9.2021Zdvihalová Miroslava Zdvihaláci OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.10.2021Zicha Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2021Zlatkovský Daniel FUN FUN uhrazeno
8.10.2021Zvárová Marie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nesperáci↳ Brožík DominikNesperáci

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.