Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN584
RACERACE189
FUNFUN48
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)89
Z18-29Ženy 18 - 29 let75
TTým (čtyřčlenný)68
Z30-39Ženy 30 - 39 let68
M18-29Muži 18 - 29 let66
M30-39Muži 30 - 39 let66
M40-49Muži 40 - 49 let63
FUNFUN48
Z40-49Ženy 40 - 49 let46
TTým (čtyřčlenný)32
M30-39Muži 30 - 39 let31
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)30
M18-29Muži 18 - 29 let23
JM13-17Junioři 13 - 17 let17
M40-49Muži 40 - 49 let16
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
M50-99Muži 50 a více let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
Z50-99Ženy 50 a více let6
M50-99Muži 50 a více let5
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených821

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.6.2021Adamczyk Jan OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Adámková Andrea #Gladiators Kralupy OPEN Z18-29 uhrazeno
26.11.2020Antoš Radek Grady Run OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2021Babulíková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2021Balon Radek OCR Runners Olomouc OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Barták Vítek OPEN JM13-17 uhrazeno
3.8.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
16.7.2021Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
12.12.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
26.12.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
23.7.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Vepřek MartinOCR Runners Šumperk
21.7.2021BEAUCHAMP Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2021Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.2.2021Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
3.12.2020Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Bendová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Bendová Irena Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
5.8.2021Beneš Michal cyklogaraz OPEN M30-39 uhrazeno
21.7.2021Benešová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lampičky ↳ Průcha Martin
31.7.2021Benešová Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
4.8.2021Benešová Štěpánka OPEN Z18-29 uhrazeno
11.1.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2021Beránek Jan RACE M18-29 uhrazeno
5.8.2021Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
22.7.2021Bernard Darek OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 uhrazeno
1.2.2021Bernát Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2021Bielokon Roman OPEN M30-39 uhrazeno
2.2.2021Bílková Kristýna HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2021Bittermann Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Bittermannová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.7.2021Blažková Helena CEE Logistics RACE Z40-49 uhrazeno
23.6.2021Bodeček Milan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiátor Míša↳ Stránská KateřinaGladiátor Míša
18.6.2021Boreš Josef PČR OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Bořil Michal OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Borovička Filip OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2021Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
15.6.2021Brejník Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
12.4.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
12.12.2020Bryška Roman FUN FUN uhrazeno
6.12.2020Bryška Martin 4k UO OPEN JM13-17 uhrazeno
12.12.2020Bryšková Alena FUN FUN uhrazeno
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
12.7.2021buchta Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
5.2.2021Bučková Nikola HARTMANN OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2021Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Bulušek Kamil Wild Snails OPEN JM13-17 uhrazeno
5.8.2021Butorová Lenka 2B winner RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Čada Denis OPEN JM13-17 uhrazeno
5.4.2021Čadová Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
28.5.2021Cahová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Častulíková Marie HARTMANN OPEN Z18-29 uhrazeno
29.7.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
3.8.2021Čermák Jan RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2021Čermák Aleš OCR TEAM KLADNO OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR TEAM KLADNO↳ Bodmas EvaOCR TEAM KLADNO
15.6.2021Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2021Čermák Miroslav Gladiátoři z Poličky OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2021Černá Michaela SKI RUN Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: čmeláci↳ Čellár PavelSKI RUN Čakovice
29.7.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
30.6.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
1.5.2021Češka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
25.7.2021Chalupová Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
7.7.2021Charvátová Dobromila OPEN T uhrazeno
Tým: Rychle a zběsile↳ Kolouchova Iva
↳ Rejmontová Zuzana
↳ Szabó TiborRychle a zbesile
3.2.2021Chmelař René HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Chmelíčková Monika OPEN JZ13-17 uhrazeno
2.8.2021Chmelíčková Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2020Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Chocholová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
5.8.2021Cholenská Diana RACE Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Chromčák David OPEN M30-39 uhrazeno
20.7.2021Chytrá Nikola Garden Gym OPEN Z18-29 uhrazeno
29.7.2021Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2021Čislinská Tereza Univerzita Palackého Olomouc OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
16.7.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.7.2021Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Dalecký Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Danková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
26.7.2021Dítětová Petra OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.7.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2021Dlask Marek OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
25.7.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
5.8.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M50-99 uhrazeno
27.11.2020Doležalová Simona OPEN MIX uhrazeno
Tým: Simpa↳ Doležal Pavel
28.2.2021Dospíšil Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2021Dostálová Žaneta Oxygen Příbram OPEN Z18-29 uhrazeno
17.7.2021Douchová Adéla SDH Lžovice OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2021Douchová Blanka SDH Lžovice OPEN Z50-99 uhrazeno
19.7.2021Douchová Michaela SDH Lžovice OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
4.8.2021Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2021Duda Matyáš OPEN M18-29 uhrazeno
19.7.2021Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
26.7.2021Dufková Alena Predator Workout Brno OPEN T uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Janák MilošPredator Workout Brno
↳ Janák Radim
↳ Dufek JakubPredator Workout Brno
17.2.2021Dulayová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
26.6.2021Durbák Roman RACE M30-39 uhrazeno
23.7.2021Ďuriš Martin OPEN M18-29 uhrazeno
4.7.2021Dušánková Dagmar FUN FUN uhrazeno
30.6.2021Dušátko Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2021Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2021Dvořák Otto OPEN M50-99 uhrazeno
17.7.2021Dvořák Tomáš OCR TEAM Kladno OPEN M40-49 uhrazeno
14.6.2021Dvoranová Pavlína RACE MIX uhrazeno
Tým: PavlaMilan↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
15.7.2021Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
7.1.2021Ernst Michal OPEN M30-39 uhrazeno
16.7.2021Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.7.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Felcman Jan Fe-No-men OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2021Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
7.5.2021Ferejová Slavomíra RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Ficková Jaroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
3.8.2021Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Fiedlerová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxipes fíí↳ Pekař PatrikCross Kruháč Hlinsko
11.7.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2021Fišer Luděk HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Formánek Ondřej Pijavice OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2021Freivaldová Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Fryc Leopold OPEN M18-29 uhrazeno
5.8.2021Frynta Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
1.2.2021Gajdica Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Gestinger Miroslav Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
30.1.2021Gill Noemi HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
10.12.2020Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z30-39 uhrazeno
22.2.2021Grycová Gabriela Kamarádi OPEN Z40-49 uhrazeno
30.7.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2021Hájek Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2021Hájková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2020Hajný Pavel Pilníkovské běhny RACE MIX uhrazeno
Tým: pilníkovské běhny↳ Hajná HanaPilníkovské běhny
6.4.2021Haluza Ondřej Hartmann RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2021Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2021Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2020Hanušová Sabina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hanušáci↳ Hanuš Jan
18.1.2021Hanzlík David OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Hartigová Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
1.8.2021Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
1.8.2021Havelka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.7.2021Havelkova Vaclava STG Kutna hora RACE Z30-39 uhrazeno
1.8.2021Havelková Ivana OPEN Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.6.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Havlíčková Michaela Fubo Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fubo Teamneobsazeno
19.7.2021Havlíčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2021Hebrová Sára RACE Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Hegarová Kristýna Laňka OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.5.2021Hegrová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.7.2021Hejduková Nikol RACE Z18-29 uhrazeno
5.8.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
30.7.2021Helisová Tina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Hines Matthew HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
16.3.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Hofirkova Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
4.8.2021Hofman David banda z Bradla OPEN M40-49 uhrazeno
15.7.2021Holčík Leoš STG Pardubice OPEN M40-49 uhrazeno
4.8.2021Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
20.6.2021Holubová Petra SKPŠ Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN M18-29 uhrazeno
15.7.2021Horáčková Hana SDH Lžovice FUN FUN uhrazeno
4.8.2021Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
29.12.2020Horák Matěj OCR TEAM Pardubice RACE T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubice↳ Kašpar DavidOCR TEAM Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
↳ Barvič Michal STG Pardubice
3.8.2021Horák Martin OPEN M40-49 uhrazeno
2.5.2021Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
2.12.2020Hořejší Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
23.7.2021Horníčková Hedvika OPEN Z40-49 uhrazeno
23.7.2021Horníčková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
2.8.2021Hospodková Anna SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Housková Natálie Gladiators RACE Z18-29 uhrazeno
12.7.2021Hradilová Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
14.7.2021Hrdinová Kristýna Chrpa Sport OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2021Hrdličková Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: Bojanováci↳ Hrdličková Zuzana
↳ Blažek Pavel
↳ Sotona Petr
12.7.2021Hricova Mirka OPEN Z18-29 uhrazeno
25.7.2021Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.11.2020Hromádková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Hrubý Patrik FUN FUN uhrazeno
2.8.2021Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.7.2021Hurda Jakub STG Pardubice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Alkoholová registrace↳ Minárová MarkétaR-Hope
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
1.2.2021Imlauf Pavel Hattrick Wanderers OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2021Indruchová Simona OPEN Z40-49 uhrazeno
26.7.2021Ivančaková Klára OPEN T uhrazeno
Tým: Sloupeňáci ↳ Půšová Jitka
↳ Žďárský Pavel
↳ Zůra Jiří
18.5.2021Izáková Evelína SRTG Rychnov nad Kněžnou RACE Z30-39 uhrazeno
18.7.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
26.7.2021Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2021Janata Jan OPEN M18-29 uhrazeno
27.7.2021Jandouš Jakub Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
27.7.2021Jandouš Petr Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
18.4.2021Jandová Adéla Koblížci OPEN Z40-49 uhrazeno
7.5.2021Jankovská Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
23.7.2021Janků Kateřina Fitness Ural OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rosa a ufňukaná neobsazeno
27.1.2021Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koloušci↳ Jelínková Lucie#GLADIATORRACETEAM
15.7.2021Jelinkova Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
12.7.2021Jelínková Líbalová Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: dyckysypemPow(d)er↳ Prášek PřemyslBRUTÁLNÍ PRINCEZNY
2.8.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2021Jonášová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
20.12.2020Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
21.11.2020Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
22.6.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
22.6.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Kadlec Martin KAVI family FUN FUN uhrazeno
20.7.2021Kadlec Vojtěch KAVI family FUN FUN uhrazeno
1.12.2020Kadžaja Diana OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Kainek Matouš OPEN M18-29 uhrazeno
22.5.2021Kajetánová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gym crew↳ Haken Jaroslav
3.8.2021Kalábová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
15.7.2021Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Kalinová Markéta FUN FUN uhrazeno
30.7.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
14.5.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: ikem/gsk↳ Janalík Marek
27.7.2021Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2021Kašparová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Kaufman Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
23.6.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2021Kerpl Pavel Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
27.7.2021Kerpl Jaroslav Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
24.7.2021Kimmerová Kateřina JesusArmy OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2021Kindlová Valérie OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2021Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
27.7.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2021Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2021Klikoš Jiří A-team RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
31.7.2021Klíma Petr OPEN M40-49 uhrazeno
3.7.2021Klouček Jan OPEN M40-49 uhrazeno
3.7.2021Klouček Michal OPEN M30-39 uhrazeno
9.6.2021Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: eCHICKEN↳ Tancer Martin
↳ Diblíkk Ondřej
↳ Vladyka Lukáš
10.7.2021Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
10.7.2021Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 nezaplaceno
3.8.2021Kočová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
1.4.2021Kočvara Jiří STG - pod Pradědem RACE M50-99 uhrazeno
5.8.2021Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.7.2021Koišová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Koláčková Michala OPEN Z18-29 uhrazeno
2.2.2021Kolaříková Eva HARTMANN OPEN Z50-99 uhrazeno
12.6.2021Kolářová Katrin Garden Gym OPEN Z40-49 uhrazeno
23.7.2021Kolářová Pavla SK Vlaška OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Kolbeová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: DK&EKneobsazeno
29.7.2021Kollár Jan RACE M30-39 uhrazeno
14.7.2021Kolomá Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2021Kolomazníková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
15.7.2021Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
16.7.2021Končeková Zuzana VLK OPEN Z50-99 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2021Korzeniowski Jan OPEN M30-39 uhrazeno
1.8.2021Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
29.7.2021Kouba Pavel RACE MIX uhrazeno
Tým: ŽAVES↳ Koubová Patricie
27.5.2021Koupová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
21.7.2021Kouřil Aleš OPEN JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Kovářová Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
30.7.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.7.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
1.12.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
16.7.2021Krajčová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.7.2021Král Josef RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2021Král Adam OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Krátký Jan Chvost OPEN M18-29 uhrazeno
5.8.2021Kratochvil David RETIA RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2021Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2021Krčil Martin FUN FUN nezaplaceno
1.7.2021Krčmář Tomáš Mazacio.com RACE MIX uhrazeno
Tým: Lachtánci↳ Janatová Lucie
2.8.2021Krejčí Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2021Krejčová Štěpánka OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2021Krejsa Adam OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Křenek Tomáš Runbo team Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2021Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Křivánek Filip OPEN M30-39 uhrazeno
17.7.2021Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
11.7.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
21.4.2021Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
26.5.2021Krpcová Daniela GLADIATOR RACE TEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.7.2021Krs Adam OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Krs Jan OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
2.3.2021Krummerová Eliška OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.5.2021Krupica Michal RACE M18-29 uhrazeno
10.7.2021Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2021Kubale Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Taxikari↳ Mlejnková Petra
3.8.2021Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
2.8.2021Kubaštová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
13.6.2021Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
4.8.2021Kubín Daniel RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Kubín Rostislav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Uranový špagety↳ Grohmannová Klára
29.6.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Kučaba Jan Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
27.7.2021Kučaba Martin Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
11.5.2021Kučera Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team LD↳ Pecková Dominika
1.3.2021Kučerová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Kuchová Mariana OPEN Z30-39 uhrazeno
1.7.2021Kudláčková Renata svidnický extrém OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kudlajdy↳ Kudlacek Pavelsvidnický extrém
27.7.2021Kulhan David Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
14.7.2021Kulíková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
5.8.2021Kuntoš Miroslav FUN FUN uhrazeno
14.7.2021Kúr Matej OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2021Kvapilová Beata SZ01 OPEN Z18-29 uhrazeno
23.7.2021Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
21.11.2020Kysilka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
9.6.2021Lacina Josef Gladiators OPEN T uhrazeno
Tým: Pakoni BeneVotiBero↳ Sládková MichaelaOCR Runners Beroun
↳ Marcín ŠtěpánOCR Runners Beroun
↳ Suchánková VeronikaOCR Runners Beroun
15.7.2021Ladecky Erik OPEN T uhrazeno
Tým: Lenochodi ↳ Ladecká TerezaLenochodi
↳ Stránský Jaroslav
↳ Stránský LukášLenochodi
12.6.2021Láhner Jiří Garden Gym OPEN M30-39 uhrazeno
7.5.2021Lang Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.4.2021Laštovička Martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
23.6.2021Lenoch Radek FUN FUN uhrazeno
28.6.2021Lenochová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cvičky↳ Mokříž Jakub
30.7.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
29.7.2021Levinský Radek FUN FUN nezaplaceno
27.7.2021Levý Petr Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
27.7.2021Levý Roman Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
24.6.2021Liška Petr RACE T uhrazeno
Tým: 1st Commando↳ Procházka Petr
↳ Svatoš Kryštof
↳ Hubka Matěj
30.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Lopušná Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lopušníci↳ Telíšek Jiří
26.7.2021Loučková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
25.6.2021Lukášek Milan banda z Bradla OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Lundák David #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.5.2021Lundáková Naďa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Mach Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
16.6.2021Macháček Vítězslav RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
25.7.2021Machová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
5.8.2021Machovcová Julie Mámin tým OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.6.2021Machura Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vendy&Petr↳ Raitrová Vendula
22.7.2021Mádlová Nikola Eva OPEN Z18-29 uhrazeno
25.5.2021Makara Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2021Malínská Kamila Born To Move OPEN Z18-29 uhrazeno
18.6.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
29.4.2021Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
4.8.2021Maňáková Zuzana RUN magazine Team OPEN Z30-39 uhrazeno
1.8.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2021Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
31.7.2021Marešová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2021Marková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
10.6.2021Martinec Robert OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2021Martínek Petr Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
24.7.2021Marušák Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
28.7.2021Mátis Eutym OPEN M40-49 uhrazeno
5.2.2021Mátlová Romana HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2021Maxa Jaroslav MAXFIT FUN FUN uhrazeno
27.6.2021Maxová Jana MAXFIT FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Medřický Vratislav OPEN T uhrazeno
Tým: TeachTeam↳ Kubín Tomáš
↳ Medřická Martina
↳ Konszká Barbora
2.8.2021Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
2.8.2021Michálek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
28.5.2021Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
2.3.2021Michálková Markéta Hartmann OPEN Z30-39 uhrazeno
23.6.2021Mika Miloslav OPEN M40-49 uhrazeno
5.8.2021Mikešová Tereza FUN FUN uhrazeno
30.6.2021Mikulecký Jiří OPEN T uhrazeno
Tým: Neexistujeme↳ Rolinek David
↳ Hlaváč Jan
↳ Král Milan
5.8.2021Mikulková Petra FUBO Team RACE Z30-39 nezaplaceno
2.5.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
30.7.2021Mikyska Jan OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2021Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
26.7.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
26.7.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Mlejnková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
11.3.2021Mokrá Barbora OPEN T uhrazeno
Tým: MěKolTeam↳ Mokrý Pavel
↳ Vacíková Gabriela
↳ Bečka Josef
24.7.2021Moravcová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
21.7.2021Moravcová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Morávková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová Šárka#GLADIATORRACETEAM
29.11.2020mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2021Müller Martin HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
3.8.2021Müllerová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
17.7.2021Myšáková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
28.5.2021Nečekalová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
31.7.2021Neckářová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2021Niessner Jakub Lužecká smečka FUN FUN nezaplaceno
30.11.2020Nouzová Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
25.7.2021Novák Rudolf STG Kutná Hora RACE M50-99 uhrazeno
2.8.2021Novák Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2021Novák Pavel RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Novák Jan Tvoje bába OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
15.7.2021Novák Radek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Novasovi↳ Veverková Zuzana
26.6.2021Novák Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
17.7.2021Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
26.6.2021Nováková Dana OPEN Z40-49 uhrazeno
3.7.2021Nováková Jaroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2021Novotna Zuzana RACE Z40-49 uhrazeno
3.8.2021Novotná Adriana #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
28.2.2021Novotný Milan OPEN M40-49 uhrazeno
4.8.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
28.7.2021Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Novotný Vítek OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
31.12.2020Opletal Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2021Orvan Matěj Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
3.8.2021Ošmyková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
12.7.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
18.12.2020Pasiarová Věra SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
12.7.2021Pavlas Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2021Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2021Pavlíková Renata RACE T uhrazeno
Tým: Nefrito second↳ Hartmanová Eliška
↳ Halešová René
↳ Feixová Karolína
5.8.2021Pavlíková Olga #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
9.7.2021Pavlíková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
25.6.2021Pecháček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
24.7.2021Pechmanová Marie JesusArmy OPEN Z18-29 uhrazeno
15.7.2021Pelypenko Jurij RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2021Pemlová Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Makylu↳ Musil Lubošmakylu
1.7.2021Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2021Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2021Petra Literová SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Petráček David OPEN M40-49 uhrazeno
2.12.2020Petráňová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
2.5.2021Petriláková Dominika OPEN Z30-39 uhrazeno
24.6.2021Pibilová Věra OPEN MIX uhrazeno
Tým: PibiLOVE↳ Pibil VlastimilNáchod
13.7.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.6.2021Piňos Antonín RACE JM13-17 uhrazeno
20.6.2021Pláničková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
30.1.2021Pochyla Filip HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
30.1.2021Pochyla Zbyněk HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu OPEN M30-39 uhrazeno
26.6.2021Podlahová Ivana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gym crew 3↳ Podlaha Libor
25.6.2021Podolník Jiří banda z Bradla OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Pohořalá Martina Czexxx RACE MIX uhrazeno
Tým: Czexxx +↳ Klein Vladimír#GLADIATORRACETEAM
2.8.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.8.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Poláková Barbora RACE Z18-29 uhrazeno
17.6.2021Popelka Filip OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2021Pospíšil Boleslav RACE M18-29 uhrazeno
20.7.2021Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Pospíšil Dalibor OPEN M30-39 uhrazeno
3.6.2021Pospíšilová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2021Poul Vojtová Veronika Olympia Spartan Training KH OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2021Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
30.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
1.8.2021Prantl Jiří OCR Hunters OPEN M18-29 nezaplaceno
18.7.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
27.7.2021Prislupský Jan Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
16.7.2021Procházka Marek OPEN M18-29 uhrazeno
23.6.2021Prokopová Lenka SVVAT RACE Z40-49 uhrazeno
13.7.2021Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2021Půlpánová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2021Řádek Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
19.7.2021Radil Jan Chvost OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator workout Počátky↳ Hazová Michaela
27.2.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
8.5.2021Rajdlová Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
4.7.2021Rajnohová Kateřina FUN FUN uhrazeno
28.7.2021Raur Luboš PERUN RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2021Řehůřek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
13.5.2021Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
22.5.2021Rejmanová Tereza OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.2.2021Řezáčová Pavla HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Ridl Jan Fubo Team RACE M40-49 uhrazeno
22.6.2021Rieger Aleš banda z Bradla OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Krumlová Petra
20.6.2021Roček Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Super dvojka ↳ Svatošová Pavla
31.7.2021Romančákov Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
31.7.2021Roštejnská Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Rostová Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
2.2.2021Roubalová Anna HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
10.5.2021Roubíčková Jaroslava SZ 01 OPEN Z40-49 uhrazeno
10.5.2021Roubíčková Miroslava SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
27.7.2021Roučka Tomáš Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
15.12.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.6.2021Růžek Vojtěch Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: kflczs↳ Nová PetraGladiators Kralupy
5.8.2021RŮŽIČKOVÁ Aneta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Anetka a Tomikneobsazeno
4.8.2021Ryba Marek OPEN M18-29 nezaplaceno
28.11.2020Rygrová Věra OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Rylková Kateřina OCRUNITED TEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Rysl Tomáš Chvost OPEN M18-29 uhrazeno
21.7.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
12.7.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
29.7.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.4.2021Sabo Marián OPEN M30-39 uhrazeno
14.7.2021Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic↳ Šádková Michaela
25.6.2021Šafka Pavel banda z Bradla OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Šandera Václav OPEN M18-29 uhrazeno
18.6.2021Saxová Charlotta Veterán PČR OPEN Z50-99 uhrazeno
2.8.2021Schulz Denis OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Schulzova Alice OPEN Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.11.2020Shejbalová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
23.7.2021Šimanovský Michal OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2021Simonová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
23.6.2021Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: ANDREA+PAVEL↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
29.7.2021Šindler Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2021Šindler Petr STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
5.8.2021Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
20.7.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2021Škrhová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2021Skyba Patrik RACE T uhrazeno
Tým: Klokánek↳ Králíček Josef
↳ Blažek Ondřej
↳ Boskovský Tomáš
30.6.2021Sládková Martina OPEN Z40-49 uhrazeno
14.6.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
29.6.2021Slezáčková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
14.3.2021Šlichta Radek RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Šlik Jan OCR Rebelové RACE MIX uhrazeno
Tým: OCR Team Kladno↳ Kyrych Michaela OCR team Kladno
13.7.2021Slívka Jan OPEN M30-39 uhrazeno
14.7.2021Slívková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
22.7.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
22.6.2021Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
13.2.2021Šmucer Josef FUN FUN uhrazeno
21.6.2021Snopek Adam OPEN M18-29 uhrazeno
11.6.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Sova Robert Owl racing team RACE M50-99 uhrazeno
22.2.2021Špelinová Drahomíra HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
3.8.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2021Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
23.6.2021Srbová Lenka Osmička OPEN T uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
↳ Klavač JanOsmička
↳ Neužil JiříOsmička
22.5.2021Stalmacher Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gym Crew 1↳ Švec Zdeněk
29.11.2020Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
5.8.2021Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
5.7.2021Staněk Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Staš Jan Kosáci OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2021Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2021Štechová Sára JesusArmy OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.5.2021Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
4.8.2021Štěpánek Michal STG Česká Třebová OPEN M40-49 nezaplaceno
16.7.2021Štěpánková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
20.6.2021Stepnicka Michal RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2021Štochlová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ajska tým↳ Štochl Stanislav
5.4.2021Šťovíčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
7.5.2021Štraub František #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Štraubová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Štreglová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
28.7.2021Stříteská Klára RACE T uhrazeno
Tým: 7sa85j343u↳ Joska Pavel
↳ Kafková BarboraAchilleus
↳ Čapková Michaela
18.7.2021Strnad Jan STG Přerov OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2021Strouhal Jan Restaart OPEN T uhrazeno
Tým: Restaart B↳ Lososová LindaRestaart
↳ Herman DavidRestaart
↳ Socha LubošRestaart
3.8.2021Strouhalová Gabriela Restaart OPEN T uhrazeno
Tým: Restaart A↳ Ingršt MatoušRestaart
↳ Bitnar JiříRestaart
↳ Paleček JanRestaart
12.7.2021Suchomel Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
21.11.2020Šulcová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
29.6.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
2.8.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
3.8.2021Švéda Petr OPEN M30-39 uhrazeno
24.7.2021Švejnohová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: jedunavýkon↳ Svoboda VítCHALLENGER USKHK
17.7.2021Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2020Svibová Monika FUN FUN uhrazeno
30.7.2021Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2021Svitek Andrej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2021Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE M40-49 uhrazeno
29.7.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! OPEN M30-39 uhrazeno
14.7.2021Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
5.8.2021Švorcová Irena Team of Queens RACE Z30-39 uhrazeno
12.6.2021Svozilová Klára Garden Gym OPEN Z40-49 uhrazeno
19.7.2021Sýkora Jakub RACE T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
↳ Doležal Pavel#GLADIATORRACETEAM
25.6.2021Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
26.7.2021Tajzler Dominik African Lions OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim OPEN M18-29 uhrazeno
27.7.2021Tauchman Petr Lužecká smečka FUN FUN uhrazeno
1.12.2020Tauchmanová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Těšík Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
5.8.2021Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
4.8.2021Tichá Petra FUN FUN uhrazeno
29.7.2021Tichý Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Pejcha Jan
↳ Vítková Michaela
↳ Matějka Roman
5.8.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
12.7.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
27.7.2021Tintěra Tomáš Lužecká smečka FUN FUN nezaplaceno
27.6.2021Tlapáková Gabriela MSZS OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
20.7.2021Tomanova Pavlina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Tomášková Martina RACE T uhrazeno
Tým: Žádný lemry↳ Bočková Marie
↳ Inneman David
↳ Marný Tomáš
19.3.2021Tomášková Romana FUN FUN uhrazeno
22.7.2021Tomaszewski Sebastian OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2021Tomek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.3.2021Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
2.7.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2021Tothová Jana Lagunino FUN FUN nezaplaceno
7.6.2021Traspeová Jana Gym crew 2 OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gym crew 2↳ Opava DanielGym crew 2
5.8.2021Trmal Marcel C.z.e.x.x.x RACE M30-39 nezaplaceno
24.5.2021Tučková Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
7.12.2020Tvrdíková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: StrongCouple↳ Prosík Radim
23.5.2021Uličná Michaela OPEN JZ13-17 uhrazeno
2.8.2021Ulrich David #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2021Vachutková Eliška OPEN Z30-39 uhrazeno
23.7.2021Vaclavek Jindrich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Václavkovi↳ Vaclavkova Oli
27.6.2021Václavková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Vacula Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
1.7.2021Vajčner Denis OPEN M40-49 uhrazeno
24.7.2021Valdhansová Maruska Tristone OPEN Z30-39 uhrazeno
27.6.2021Valenta Aleš MAXFIT FUN FUN uhrazeno
20.6.2021Valentová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: LV-tým ↳ Valenta Lukáš
12.7.2021Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.7.2021Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2021Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN JM13-17 uhrazeno
28.7.2021Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN M40-49 uhrazeno
10.6.2021Vaněk Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.12.2020Vaníčková Martina SRTG Praha FUN FUN uhrazeno
8.7.2021Vaniš Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
8.7.2021Vaniš Daniel OPEN JM13-17 uhrazeno
28.7.2021Vaňková Klára RAC FUN FUN uhrazeno
22.6.2021Váňová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: va_le↳ Lesina OndřejSKY Humpolec
22.6.2021Vašíček Ivan OPEN T uhrazeno
Tým: Pac-Mani↳ Rickardt Bohumil
↳ Mysliveček Jindřich
↳ Vlach Zdeněk
25.6.2021Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
1.8.2021Vedral Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: Blaťáci↳ Vedralová Šůrová Monika
↳ Honzajková Klára
↳ Štědronský Jan
3.8.2021Vejs Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2021Velichová Tereza FUN FUN uhrazeno
Tým: TerPaneobsazeno
10.3.2021Vesela Barbora RACE MIX uhrazeno
Tým: BaraPatrik↳ Dillinger Patrik
30.11.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
5.8.2021Veska Tobiáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2021Vidlička Václav OPEN M18-29 uhrazeno
1.8.2021Vieira Sabina OPEN Z40-49 uhrazeno
2.8.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
2.8.2021Vilingerová Lucie SDH Letňany OPEN Z18-29 uhrazeno
25.12.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: X RAY↳ Janošíková Lenka
3.8.2021Vincent Olon RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2021Víšek Tadeáš STG Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
26.7.2021Vítek Matyáš African Lions OPEN M18-29 uhrazeno
7.1.2021Vitmajer Vladimír OPEN M40-49 uhrazeno
20.7.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
12.7.2021Vladyka Jan RACE M18-29 uhrazeno
19.6.2021Vlas Pavol RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
31.7.2021Vlk Martin Slezan FM OPEN JM13-17 uhrazeno
16.7.2021Voborníková Adéla OPEN Z30-39 uhrazeno
3.5.2021Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
2.8.2021Vocetková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Voglová Soňa OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Vojta Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
18.7.2021Vokál Aleš RACE M18-29 uhrazeno
2.7.2021Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: REF TEAM↳ Zedníková MartinaREF TEAM
28.7.2021Volšička Petr OPEN M40-49 uhrazeno
28.7.2021Volšičková Valerie OPEN Z18-29 uhrazeno
12.7.2021Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
8.4.2021Vonšovská Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
2.8.2021Vopršalová Petra OPEN T uhrazeno
Tým: Kušal↳ Kumprechtová Michaela
↳ Vopršal Karel
↳ Kumprecht Zdeněk
16.5.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
16.5.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
12.7.2021Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
29.7.2021Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
22.7.2021Vůjtěch Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.7.2021Weber Jindřich FUN FUN uhrazeno
24.7.2021Weigl Petr OPEN M18-29 uhrazeno
20.12.2020Zachová Vladimíra #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
12.7.2021Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2021Zálešáková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2021Zavadil Adam RACE JM13-17 uhrazeno
2.8.2021Zavadil Radek RACE M40-49 uhrazeno
29.4.2021Zavřelová Kristina OPEN Z18-29 uhrazeno
23.7.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
31.7.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE T uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
↳ Siegl JosefOcr Pardubaci
↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
4.8.2021Zeman Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
17.7.2021Židová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.7.2021Zopkova Hana STG Kutna Hiora RACE Z50-99 uhrazeno
28.5.2021Žulevič Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.