Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II211
KIDS IKIDS I130
FAMFAM46
Kategorie
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 52
FAMFAMILY46
CH08-09Chlapci 8 - 9 let43
D10-11Dívky 10 - 11 let 42
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 38
D12-13Dívky 12 - 13 let 36
D08-09Dívky 8 - 9 let32
CH06-07Chlapci 6 - 7 let32
D14-15Dívky 14 - 15 let 25
D06-07Dívky 6 - 7 let23
CH14-15Chlapci 14 - 15 let18
Celkem přihlášených387

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.8.2021Abraham Tomáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.8.2021Al Sofy Heřman TJ Jedi KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Al Sofy Horác TJ Jedi KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.8.2021AlSofy Jasmina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
26.8.2021Antlová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Arientová Michaela KIDS II D12-13 uhrazeno
16.6.2021Auersvald Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.8.2021Awad Elias FAM FAM uhrazeno
22.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.7.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.8.2021Bartošová Lucie OCR KIDS II D12-13 uhrazeno
9.8.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2021Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.8.2021Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
30.7.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.7.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2021Berglová Nikola KIDS I D06-07 uhrazeno
24.8.2021Bešťák Jakub KIDS I CH08-09 nezaplaceno
24.8.2021Bešťák Dominik KIDS II CH12-13 nezaplaceno
17.8.2021Bican Melichar FAM FAM uhrazeno
17.8.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
26.8.2021Bláha Michal KIDS II CH14-15 nezaplaceno
31.7.2021Bohatá Eliška GLADIATORRACETEAM Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
26.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2021Briaská Helena FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Briaský Maxmilián KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.8.2021Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
16.8.2021Brych Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2021Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2021Bulušková Julie Wild Snails KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
11.7.2021Čapek Štěpán KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2021Čermák Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2021Čermáková Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
28.7.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
23.11.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.7.2021Černý Marek TJ Jiskra Harrachov KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2021Čeřovská Helena KIDS II D12-13 uhrazeno
21.8.2021Čeřovský Jan FAM FAM uhrazeno
22.8.2021Češek Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.8.2021Cíla Martin KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.5.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.8.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.8.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
22.8.2021Čopáková Adéla FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.8.2021Dědina Adámek KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.8.2021Dědinová Káťa FAM FAM uhrazeno
6.5.2021Devera Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.8.2021Dlouhý Maxim Dlouháni KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2021Dobrý Denis KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.12.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
20.6.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
25.6.2021Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Dufková Emma KIDS I D06-07 uhrazeno
20.8.2021Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
13.8.2021Eichelmann Matthew KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Engelová Nikol KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
12.5.2021Ernstová Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2021Farská Laura FAM FAM uhrazeno
15.8.2021Fikker Jaroslav KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.8.2021Fikkerová Madlen KIDS I D06-07 uhrazeno
11.7.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
13.8.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
20.8.2021Fousková Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
24.8.2021Frýba Josef KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Frýbová Anežka KIDS II D14-15 uhrazeno
20.8.2021Geist Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2021Geist Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.11.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2021Gettinger Christian KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.7.2021glosová adéla -6105- KIDS II D10-11 uhrazeno
8.8.2021Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
8.8.2021Glosová Aneta KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2021Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.7.2021Hadač Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.8.2021Hadačová Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
20.8.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.8.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
22.8.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2021Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
12.8.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
12.8.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.8.2021Heřman Kristián KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.5.2021Heřman Samuel KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.6.2021Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
11.8.2021Hladík Vít KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.6.2021Hlava Vít #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.8.2021Hlaváč Jan FAM FAM uhrazeno
22.7.2021Hlaváčová Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
10.8.2021Hodačová Anděla KIDS I D08-09 uhrazeno
24.7.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2021Hodková Nikol FAM FAM uhrazeno
22.8.2021Hofman Adam FAM FAM uhrazeno
23.8.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
25.6.2021Honosková Alena FAM FAM uhrazeno
25.6.2021Honosková Hana KIDS I D08-09 uhrazeno
16.8.2021Honzajková Anna Gladiátor training Kralupy FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Horáček Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.6.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Horák Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.8.2021Horský Dávid FAM FAM uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
29.5.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
21.6.2021Hubálek Mikuláš FAM FAM uhrazeno
21.6.2021Hubálek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.8.2021Hynek Ondřej Horská Služba Harrachov KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.8.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.8.2021Jaroszova Isabelle FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Jaroszová Nelly FAM FAM uhrazeno
25.8.2021Jezkova Elena FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Ježová Barbora TJ Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Jiroudek Ruben LukAl KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2021Jiroudková Tabita LukAl KIDS I D08-09 uhrazeno
23.8.2021Jisl Radim studio jelen N-P KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2021Jon Sebastián KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.8.2021Jonáš Martin Jonášovci KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.8.2021Jonová Sára KIDS I D08-09 uhrazeno
11.8.2021Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.8.2021Juska Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.8.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
29.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.8.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.7.2021Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.7.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
20.8.2021Karel Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.8.2021Karlík Jan Matyáš FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Karlík Stanislav Sylvester FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Kašprišin Sofia KIDS I D06-07 uhrazeno
12.8.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
9.8.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2021Kmochova Laura OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 nezaplaceno
24.8.2021Knittelová Lucie KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2021Kociánová Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
17.8.2021Kociánová Lilian KIDS II D14-15 uhrazeno
16.8.2021Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2021Kolbe David HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.8.2021Komárková Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
24.8.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.7.2021Kopecká Dita Kopečci FAM FAM uhrazeno
27.6.2021Kopecká Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
21.8.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
16.8.2021Košek Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.8.2021Košek Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
23.8.2021Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
5.8.2021Kotlant David KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.11.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.11.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.7.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.7.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2021Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2021Křížek Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Křížek David KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.7.2021Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.5.2021Kuba Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Kubínová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
4.8.2021Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
5.8.2021Kučera Michal FC Slovan Liberec KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.8.2021Kučerová Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
16.8.2021Kučerová Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
14.8.2021Kuchtová Nela Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno
20.8.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Kulíšek Prokop TJ Jedi KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.8.2021Kumprechtová Natálie FAM FAM uhrazeno
17.8.2021Kumprechtová Aneta KIDS II D12-13 uhrazeno
20.8.2021Kunčík David KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.8.2021Kunčíková Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
12.8.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
12.8.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
26.8.2021Kykalová Kristýna KIDS II D10-11 uhrazeno
12.8.2021Lanc Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.8.2021Lenfeld František KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.1.2021Linhart Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.7.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
24.8.2021Lorenc Martin František BIGGUS TEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Lorencová Nicol Kristýna BIGGUS TEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
15.8.2021Loudil Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.8.2021Loudil Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.8.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
20.8.2021Luks Benjamin FAM FAM uhrazeno
20.8.2021Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
20.8.2021Luks Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.8.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.7.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.7.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.6.2021Malá Rozálie GRwarriors FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Malovcová Iveta KIDS II D12-13 uhrazeno
26.8.2021Malovcová Edita KIDS I D08-09 uhrazeno
9.8.2021Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
26.8.2021Markoči Matyáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
26.8.2021Markoči Šimon #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
14.8.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2021Martinková Amálka Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 nezaplaceno
3.6.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.8.2021Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
25.8.2021Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2021Mikešová Adéla KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2021Mikešová Sára KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
16.8.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.8.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
3.5.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.8.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
1.5.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
11.7.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
23.8.2021Neckar Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.8.2021Nemčík Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
12.8.2021Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.7.2021Němcová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
22.8.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
7.8.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.7.2021Odvárková Eliška Tea GR Warriors KIDS II D10-11 uhrazeno
26.8.2021Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.8.2021Orlíková Kristýna KIDS II D14-15 uhrazeno
22.8.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.8.2021Otta Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Pačesná Liliana KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Pačesný Eliáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.7.2021Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.8.2021Pacola Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.12.2020Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2021Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
12.7.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
26.8.2021Pátková Markéta Sokol Judo Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
22.8.2021patzelt Viktor hc trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.8.2021Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
19.8.2021Pilař Daniel Lužany FAM FAM uhrazeno
19.8.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.8.2021Pistovčák Andrej KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.8.2021Plecháčová Nikola KIDS II D12-13 uhrazeno
30.6.2021Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
25.8.2021Pokorná Jana KK Beringin KIDS I D06-07 uhrazeno
25.8.2021Pokorný Antonín KK Beringin KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2021Pokorný Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.8.2021Pokorný Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.8.2021Pokorný František KK Beringin FAM FAM uhrazeno
23.8.2021Poloprudská Anička Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Poloprudská Nela Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
30.6.2021Portych Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.6.2021Portych Antonín FAM FAM uhrazeno
19.8.2021Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice FAM FAM uhrazeno
19.8.2021Pospíchalová Emma STG Pardubice KIDS I D06-07 uhrazeno
16.8.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.8.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.8.2021Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
20.8.2021Prášilová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
25.8.2021Prejs Jan KIDS II CH14-15 nezaplaceno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2021Řehák Václav Biatlon Stará Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2021Řeháková Anežka Biatlon Stará Paka KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
8.7.2021Rejmon Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.12.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.12.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2021Řepka Miroslav KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Řepka Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2021Res Tadeáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.6.2021Říman Marek KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.6.2021Říman Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
19.8.2021Rosinsky Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.4.2021Rybišarová Tina čvacht KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
17.8.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
2.8.2021Šafková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
29.5.2021Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.7.2021Šaverová Emilly KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.8.2021Sekotová Natálie SMX Racing team Rudník KIDS I D08-09 uhrazeno
25.8.2021Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.8.2021Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.8.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.8.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.8.2021Skalská Magdaléna FAM FAM uhrazeno
24.8.2021Skalský Michal KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.8.2021Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.8.2021Školníková Linda KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Školníková Stela FAM FAM uhrazeno
3.5.2021Slánský Viktor KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.5.2021Slánský Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.8.2021Slavík Nicolas KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.8.2021Smejkalova Terezka KIDS I D08-09 uhrazeno
17.6.2021Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.8.2021Soušek Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.11.2020springrova anezka komando wolf nova paka FAM FAM uhrazeno
30.11.2020springrova justina komando wolf nova paka KIDS II D14-15 uhrazeno
13.8.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
5.7.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Štěpán Dominik Cyklokroužek KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Štěpán Kristián Cyklokroužek KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2021Šturm Fanda Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.8.2021Šulc Nikolas KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.8.2021Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.8.2021Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
17.8.2021Švajda Filip KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.8.2021Švajda Martin KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.8.2021Švestková Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
17.8.2021Švestková Viktorie FAM FAM uhrazeno
20.8.2021Svíčka Lucas FAM FAM uhrazeno
19.8.2021Svíčková Isabella FAM FAM uhrazeno
11.8.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.7.2021Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.8.2021Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
5.7.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
22.8.2021Švorbová Melánie Kolín KIDS II D10-11 nezaplaceno
22.8.2021Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 nezaplaceno
25.8.2021Sýkora Matěj FAM FAM uhrazeno
25.8.2021Sýkora Šimon TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.8.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
23.8.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.8.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
17.6.2021Turek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.8.2021Turová Gabriela KB Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
22.7.2021Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.7.2021Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
15.8.2021Valíček Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.7.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2021Vaníčková Marta KIDS I D06-07 uhrazeno
24.8.2021Vaníčková Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
24.8.2021Vaňous Dominik OCR HUNTERS FAM FAM uhrazeno
10.8.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
18.7.2021Víchová Eliška Kytín jede FAM FAM uhrazeno
22.8.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.8.2021Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.8.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
22.6.2021Vlček Adam FAM FAM uhrazeno
22.6.2021Vlčková Kristýna A-team 8 Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
10.8.2021Vlnasová Denisa Olympia Spartan Treining KH KIDS I D06-07 uhrazeno
23.8.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.8.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.8.2021Vondráček Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
10.8.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
25.8.2021Vopršal Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.8.2021Vopršal Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.8.2021Vrbova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
13.8.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Vykysalá Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Vykysalá Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
15.8.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
18.8.2021Zahradníková Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
27.6.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.8.2021Ždila Tomáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.4.2021Zich Marek Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.12.2020Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
25.8.2021Žižka Šimon Dvůr Králové KIDS I CH08-09 nezaplaceno
25.8.2021Žižka Jára Dvůr Králové KIDS II CH10-11 nezaplaceno
3.7.2021Zmeková Karolína Klub biatlonu Roškopov KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.