Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II312
KIDS IKIDS I212
FAMFAM75
Kategorie
CH08-09Chlapci 8 - 9 let85
FAMFAMILY75
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 74
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 60
D10-11Dívky 10 - 11 let 59
D12-13Dívky 12 - 13 let 58
D08-09Dívky 8 - 9 let55
CH06-07Chlapci 6 - 7 let40
CH14-15Chlapci 14 - 15 let33
D06-07Dívky 6 - 7 let32
D14-15Dívky 14 - 15 let 28
Celkem přihlášených599

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.9.2021Adamec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Al Sofy Horác TJ Jedi KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.9.2021AlSofy Jasmina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Ansorge Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Arientová Michaela KIDS II D12-13 uhrazeno
8.3.2021Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.8.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
31.8.2021Baník Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.9.2021Bárta Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.9.2021Bartoš Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.8.2021Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2021Běčáková Erika MT fitclub KIDS II D10-11 uhrazeno
9.9.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.9.2021Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.9.2021Bednář Dominik #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
9.9.2021Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.9.2021Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
31.8.2021Bekerová Anastázie Josefína KIDS II D12-13 uhrazeno
31.7.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.2.2021Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Beneš Dominik KIDS I CH08-09 nezaplaceno
24.9.2021Berglová Nikola KIDS I D06-07 uhrazeno
19.9.2021Bílek Jakub Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
12.3.2021Bláha Michal KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.6.2021BOUCHNER VOJTĚCH Bouchačky KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.9.2021Brátová Marie KIDS I D08-09 uhrazeno
21.2.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2021Břeský Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
23.9.2021Brůna Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Brůna Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2021Brynda Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.9.2021Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Bulušková Julie Wild Snails KIDS II D12-13 uhrazeno
28.2.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
8.9.2021Čechová Nicole VM Cross KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2021Čermák Milan Step by step KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.7.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Čermáková Terezka Step by step KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
16.12.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.9.2021Čeřovská Helena KIDS II D12-13 uhrazeno
18.9.2021Chalupníčková Sára KIDS II D14-15 nezaplaceno
24.9.2021Chimiak Matouš FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
17.9.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 uhrazeno
25.9.2021Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Chráska Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2021Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
22.9.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.5.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.8.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.8.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Čmelík Lukáš Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Čmelíková Kateřina Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
5.9.2021Čopian Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.9.2021Čopian Vilém OWO Tým KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
5.9.2021Dančuková Adéla FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Davídková Lucie Judo Beskydy KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2021De Bolle Laura Predator Workout Usti nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.9.2021Dědek Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.9.2021Dědkova Sára FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2021Dlouhá Aneta FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Dlouhý Maxim Dlouháni KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.9.2021Doležal Tomaš KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.12.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Doležal Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Doležalová Lara GR Hradec Kralove KIDS I D06-07 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
6.9.2021Drozda Matyaš Kids GRTS Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.8.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
17.12.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
19.8.2021Dudychová Michaela KIDS II D12-13 uhrazeno
23.9.2021Dusil Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Dusilová Adriana KIDS II D12-13 uhrazeno
4.9.2021Dvořák Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.8.2021Eichelmann Matthew KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Engelová Nikol KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2021Erban Tomáš Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Erbanova Ema TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2021Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 nezaplaceno
4.9.2021Ernstová Nikol KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Fejfarová Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
26.9.2021Felcmanová Ella KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2021Ferbar David KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2021Fialová Elena Věra Šneci team KIDS I D06-07 uhrazeno
24.9.2021Fiedler Tobiaš KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.2.2021Fiedlerová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Fikker Jaroslav KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Fikkerová Madlen KIDS I D06-07 uhrazeno
31.8.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
23.9.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2021Flídr Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2021Folc Ludvík SK-Janské lázně KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.9.2021Frejvaldová Eliška SK Horní Staré Město, oddíl softballu KIDS II D12-13 uhrazeno
28.8.2021Frisová Lucie Frisaci FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Frýba Josef KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.12.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.9.2021Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Glosová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
2.9.2021Gogová Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
2.9.2021Gogová Anežka KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Grusová Terezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2021Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.8.2021Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Guňka Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.12.2020Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.9.2021Háková Zuzana Sokol Studenec KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2021Háková Barbora Sokol Studenec KIDS II D10-11 uhrazeno
26.9.2021Háková Johana Sokol Studenec KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
15.9.2021Halíková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
15.9.2021Halíková Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
14.12.2020Hampl Štěpán Glafiatorraceteam KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.9.2021Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2021Hančová Nela KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.2.2021Havel Antonín Novovesan KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2021Havlicek Tomas KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Havlíček Ladislav CZŠ Borohrádek KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.9.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
16.9.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
13.9.2021Havlickova Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
31.8.2021Hažva Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
24.1.2021Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Hedrlín Mikuláš KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Hedrlín Viktor KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.9.2021Hellinger Tomáš Cyklo kroužek Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.9.2021Heřman Kristián KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.9.2021Hiersch Ondřej KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.9.2021Hierschová Julie KIDS I D08-09 uhrazeno
30.12.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
22.9.2021Hladík Vít KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.9.2021Hlaváček David FAM FAM uhrazeno
23.2.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
23.2.2021Hodková Nikol FAM FAM uhrazeno
11.9.2021Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
20.9.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
24.9.2021Holecec Tadeáš Fk Nová Paka KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.2.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
2.9.2021Honosková Hana KIDS I D08-09 uhrazeno
2.9.2021Honosková Alena FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Honsa Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Honzajk Pavel FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Honzajková Anna Gladiátor training Kralupy FAM FAM uhrazeno
3.9.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Horáčková Anna FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Horáčková Radka KIDS I D06-07 uhrazeno
23.9.2021Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Horáková Romana Czs KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Horský Dávid FAM FAM nezaplaceno
22.9.2021Hošek Ondřej KIDS II CH12-13 nezaplaceno
18.7.2021Hošková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
15.8.2021Hottmar Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.8.2021Hottmarová Nela FAM FAM uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.3.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
14.3.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
12.9.2021Hruban Jan VOMIT Holice KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.9.2021Hubálek Mikuláš FAM FAM uhrazeno
17.9.2021Hubálek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.7.2021Huňka Martin FK Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.7.2021Huňková Magdaléna Ledové království FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Hušek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2021Hynková Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
23.9.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.9.2021Jakubská Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2021Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Janda Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.9.2021Janda Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.8.2021Jandová Justýna JCA Legends KIDS II D10-11 uhrazeno
26.9.2021Janeček František FAM FAM uhrazeno
17.9.2021Janeš Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.9.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
30.4.2021Janků Jonáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Janovský Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.8.2021Jelínková Daniela KIDS II D14-15 uhrazeno
21.9.2021Jezkova Elena FAM FAM nezaplaceno
21.9.2021Ježová Barbora Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.9.2021Jirásek Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.9.2021Jirava Eliáš FAM FAM uhrazeno
21.9.2021Jiravová Gabriela FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Jonáš Martin Jonášovci KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.1.2021Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2021Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D14-15 uhrazeno
29.1.2021Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Jursa Adam KIDS II CH10-11 nezaplaceno
11.3.2021Juska Lukáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
11.3.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
29.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.1.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
11.1.2021Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
14.9.2021Karásek Pavel KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Karásek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.9.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Karpíšková Libuše KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Karpíšková Lenka KIDS I D08-09 uhrazeno
10.12.2020Karychová Nela Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
24.9.2021Kašpárek Ondra FAM FAM uhrazeno
21.12.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.8.2021Kelemen David Kelímek FAM FAM uhrazeno
18.8.2021Kelemenová Laura Kelímek FAM FAM uhrazeno
7.9.2021KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
1.9.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
13.7.2021Kloudová Zoe Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
26.9.2021Klouzová Kamila KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Klusoň Oliver KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.8.2021Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.8.2021Kočí Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.9.2021Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2021Kolářová Gabriela KIDS I D08-09 uhrazeno
19.9.2021Kolomá Linda KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2021Komárková Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.9.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
30.8.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Koprda Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2021Koprdová Nela KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
3.8.2021Košinová Gabriela KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
4.2.2021Kotek Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2021Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2021Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
20.9.2021Kotíková Lada Skorogladiátoři FAM FAM uhrazeno
5.1.2021Kotrouš Matěj Jinolice KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.3.2021Kovandová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
5.9.2021Kožnarová Jana Žamberk KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Krajíčková Natálie STG Pardubice KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2021Krajíčková Vanesa KIDS I D08-09 uhrazeno
25.2.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.12.2020Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.12.2020Krejčí Matěj MK Nová Paka KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.2.2021Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.9.2021Křížová Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
14.9.2021Křížová Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
14.9.2021Křížová Anna KIDS I D08-09 uhrazeno
21.9.2021Krpatová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2021Kubešová Viktorie FAM FAM uhrazeno
19.9.2021Kubešová Sofie KIDS I D06-07 uhrazeno
17.9.2021Kučerová Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Kuchta Ondřej FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Kuchta Aleš KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Kudlová Markéta Šneci KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Kudrova Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
1.9.2021Kulihová Adela KIDS I D06-07 uhrazeno
1.9.2021Kulihová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
29.8.2021Kulíšek Prokop TJ Jedi KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Kutil Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Kutil Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.9.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
11.9.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
29.8.2021Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
29.8.2021Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2021Kyselý Štĕpán FAM FAM uhrazeno
12.8.2021Lanc Kryštof KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Lánská Barbora KIDS I D08-09 uhrazeno
21.9.2021Lánská Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Lašová Anna Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
22.9.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.9.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
13.9.2021Loudil Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.9.2021Loudil Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
23.9.2021Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Luks Benjamin FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Luks Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.9.2021Macálová Viktorie Nella KIDS II D14-15 uhrazeno
30.1.2021Macek David komar tým KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.1.2021Macíček Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2021Macourek Tomáš MACEK KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.5.2021Macourek Lukáš MACEK KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.8.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.9.2021Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
16.9.2021Makarič Jiří KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Makarová Hedvika FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Makarová Ella FAM FAM uhrazeno
19.9.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.9.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2021Malý Richard Lagunino KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2021Mařan Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2021Mařanová Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2021Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.12.2020Mareš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.12.2020Marešová Justýna FAM FAM uhrazeno
14.5.2021Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
20.9.2021Marhold Jan Choceň KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Marholdová Nikola Choceň KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2021Marková Nikol Herbalife nutrition FAM FAM uhrazeno
24.1.2021Marková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
28.8.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Martinková Amálka Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
20.6.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.9.2021Matějka František SG Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2021Matějka Matěj SG Trutnov KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.9.2021Matoušek Vítek KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Maxa Viktor KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Meisterová Deborah KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2021Mělková Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
30.8.2021Menclova Barbora KIDS II D12-13 uhrazeno
29.12.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
16.9.2021Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.1.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.9.2021Mlčoch Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.9.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.9.2021Mošovský Antonín KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2021Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.9.2021Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.9.2021Mrkos Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.9.2021Mrňávek Artur KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.2.2021Musil František NOVOVESAN KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.8.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
29.12.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
15.9.2021Nečasová Šárka FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Nečasová Zuzana KIDS I D08-09 uhrazeno
18.9.2021Nemčík Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2021Nemčík Šimon KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.9.2021Němcová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
2.9.2021Nezbedová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
25.9.2021Novotná Josefína Shybuj.cz KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2021Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
20.9.2021Novotná Simona KIDS II D12-13 uhrazeno
25.9.2021Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.9.2021Novotný Čeněk KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.6.2021NUNVÁŘ DAVID KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.9.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
15.9.2021Odvárka Adam Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.8.2021Otčenášek Šimon KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.9.2021Otta Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.9.2021Pačesná Liliana KIDS I D06-07 uhrazeno
23.9.2021Pačesný Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.9.2021Pačesný Eliáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.9.2021Pacholík Max KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.9.2021Pacola Lukáš KIDS II CH12-13 nezaplaceno
11.12.2020Pacolová Tereza KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.8.2021Pamánek Tomáš AC Pardubice KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.8.2021Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.9.2021Papadopulu Theodora KIDS I D06-07 uhrazeno
12.7.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2021Pátková Markéta Sokol Judo Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
9.9.2021Pavlík Matouš Sokol Nasavrky KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.9.2021Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
22.12.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
24.9.2021Petira Kryštof KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2021Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2021Picková Rebeka Sokol Hradec Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
22.9.2021Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
16.9.2021Pilař Daniel Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2021Pivoňka Jiří KIDS I CH08-09 uhrazeno
12.9.2021Plecháč Petr SG Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2021Plecháč Radim SG Trutnov KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.7.2021Podborská Anna FAM FAM uhrazeno
25.9.2021Polák Tobiáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.9.2021Poloprudská Nela Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Poloprudská Anička Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
30.8.2021Portych Antonín FAM FAM uhrazeno
30.8.2021Portych Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2021Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice FAM FAM uhrazeno
26.9.2021Pospíchalová Emma STG Pardubice KIDS I D06-07 uhrazeno
24.9.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH KIDS I D06-07 uhrazeno
22.9.2021Přívozníková Tereza KIDS II D12-13 nezaplaceno
21.9.2021Procházka Matěj KIDS II CH14-15 nezaplaceno
8.12.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
3.9.2021Prošvic Josef KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2021Prudič Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.9.2021Prudičová Alžběta KIDS I D06-07 uhrazeno
12.9.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
12.9.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
14.9.2021Regner Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.9.2021Regner Filip KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Řehák Václav Biatlon Stará Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.9.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Řeháková Anežka Biatlon Stará Paka KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
13.5.2021Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2021Rejnyšová Eliška FAM FAM uhrazeno
21.12.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.12.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
7.9.2021Renská Adéla BKN KIDS II D12-13 uhrazeno
7.9.2021Renský Matěj BKN KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.9.2021Řepka Štěpán KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.9.2021Řepka Miroslav KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.9.2021Rickardt Jakub FAM FAM uhrazeno
16.9.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.3.2021Říha David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
16.3.2021Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.3.2021Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
21.9.2021Robotka Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.9.2021Robotka Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2021Rousek Matouš KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.2.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.9.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.9.2021Růžička Vladimír KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.9.2021Růžičková Viola KIDS II D12-13 uhrazeno
23.9.2021Ryba Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2021Rychlovská Eva FAM FAM uhrazeno
23.9.2021Rychlovský Pavel FAM FAM uhrazeno
8.9.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
10.9.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.8.2021Šafránková Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
24.8.2021Šafránková Natálie KIDS II D10-11 uhrazeno
16.9.2021Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Šárová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2021Sasínová Kamila KIDS II D12-13 uhrazeno
9.2.2021Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.9.2021Sedlák Matyàš Jimramov KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Seifrt Jan Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.9.2021Sekotová Natálie SMX Racing team Rudník KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2021Semerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
22.9.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.9.2021Síč Petr KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.9.2021Šimková Viktorie FAM FAM uhrazeno
25.9.2021Šimková Sára KIDS II D10-11 uhrazeno
2.9.2021Šimonka Karel KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.9.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 nezaplaceno
24.2.2021Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal FAM FAM uhrazeno
25.9.2021Škarka Eduard Eler Team KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.9.2021Škarka Albert Eler Team KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Skupinová Natálie Czs KIDS II D14-15 uhrazeno
23.9.2021Šlambor Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.8.2021Slánský Viktor KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.8.2021Slánský Richard KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.9.2021Slavík Oliver FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Slavík Adam FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Šnajdr Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.9.2021Šnajdrová Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
31.12.2020Šnejberková Anna KIDS I D08-09 uhrazeno
24.9.2021Snopek David KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Snopek Jiří KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Sováková Karin KIDS I D08-09 uhrazeno
9.12.2020Sovová Agáta Olympia Spartan Training KH KIDS II D12-13 uhrazeno
24.9.2021Spacek Nikolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Spackova Elen FAM FAM uhrazeno
9.3.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
23.9.2021Staněk Daniel FAM FAM nezaplaceno
23.9.2021Staněk Samuel FAM FAM nezaplaceno
16.2.2021Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.9.2021Štemberová Anet Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
14.9.2021Štemberová Elen KIDS I D08-09 uhrazeno
4.9.2021Štengl Filip FAM FAM uhrazeno
29.8.2021Štěpán Kristián Cyklokroužek KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2021Štěpán Dominik Cyklokroužek KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.12.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.12.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
29.8.2021Štěpánová Barbora Cyklokroužek KIDS II D10-11 uhrazeno
26.9.2021Štorková Julie FAM FAM uhrazeno
26.9.2021Štorková Amálie KIDS II D10-11 uhrazeno
3.9.2021Střílková Šárka Šneci KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Strnadová Barbora OlfinCarSkiTeam Trutnov KIDS I D08-09 uhrazeno
20.9.2021Strnadová Natálie OlfinCarSkiTeam Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Šubertová Laura FAM FAM uhrazeno
30.8.2021Suková Rozálie KIDS I D08-09 uhrazeno
3.9.2021Šulc Nikolas KIDS I CH06-07 uhrazeno
3.9.2021Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.9.2021Sůra Milan KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.9.2021Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.9.2021Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
19.9.2021Svačina Tomáš TJ Sokol Vrchoslavice FAM FAM uhrazeno
19.9.2021Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.9.2021Svatá Dominika KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2021Svatoš Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2021Svatoš Pavel KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Svatý Patrik KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Svíčková Isabella KIDS I D06-07 uhrazeno
26.9.2021Švihovský Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.9.2021Švihovský Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.9.2021Svítil Martin SK Praga KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.9.2021Svítil Patrik SK Praga KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.8.2021Svoboda Dušan KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.9.2021Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.9.2021Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.2.2021Svoboda Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Svobodová Dorota FAM FAM uhrazeno
23.2.2021Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
10.9.2021Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
8.9.2021Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D12-13 uhrazeno
22.9.2021Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2021Švorbová Melánie Kolín KIDS II D10-11 uhrazeno
6.9.2021Sýkora Matěj FAM FAM uhrazeno
6.9.2021Sýkora Šimon TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.9.2021Syrový Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2021Szalay Maxim TJ Sokol HK KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.8.2021Szalay Oliver TJ Sokol HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.3.2021Tajzler Filip Bouchači KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.3.2021Tajzler Patrik Bouchači KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Tarkulič Matyáš FAM FAM uhrazeno
12.9.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
22.9.2021Teplá Zuzana Team DCVM KIDS I D08-09 uhrazeno
6.9.2021Toman Karel Kids GRTS Trutnov KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.9.2021Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 nezaplaceno
20.9.2021Toth Jan Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
17.6.2021Turek Matěj FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Uhlířová Terezie FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II D12-13 uhrazeno
6.6.2021Valek Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.12.2020Valeš Jonáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Vamberský Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.9.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.9.2021Váňa Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.9.2021Vaněk Matěj Cykloklub Jičín KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.2.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.9.2021Vaníčková Jana KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Vaníčková Marta KIDS I D06-07 uhrazeno
24.9.2021Vaňous Dominik OCR HUNTERS FAM FAM uhrazeno
26.2.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
26.9.2021Vašíčková Emma FAM FAM uhrazeno
21.9.2021Vedral Samuel FAM FAM uhrazeno
2.9.2021Velčev Alex KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.9.2021Velčev Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2021Vernerová Johana KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
31.8.2021Vidlák Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2021Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.9.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.9.2021Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z.s. KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.9.2021Víšek Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.9.2021Víšek Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.9.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
22.9.2021Vlasová Nella FAM FAM uhrazeno
24.9.2021Vlček Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.8.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
17.9.2021Vlčková Kristýna A-team 8 Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
3.9.2021Vlnasová Denisa Olympia Spartan Treining KH KIDS I D06-07 uhrazeno
21.9.2021Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH08-09 uhrazeno
31.8.2021Vohralíková Dominika KIDS II D10-11 uhrazeno
24.9.2021Vokurka Antonín KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.9.2021Vokurka Václav KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.9.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
9.9.2021Vondráček Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.9.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
21.9.2021Voráčková Pavla FAM FAM nezaplaceno
10.9.2021Voženílek Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.9.2021Vrbova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.2.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Vykysalá Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Vykysalá Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
21.2.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.2.2021Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
16.9.2021Zavadil Jonáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Zavališin Michal KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.12.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.12.2020Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2021Žemličková Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
22.9.2021Zerzán Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.4.2021Zich Marek Lužany KIDS I CH08-09 uhrazeno
9.3.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
20.9.2021Žižka Šimon Dvůr Králové KIDS I CH08-09 nezaplaceno
20.9.2021Žižka Jára Dvůr Králové KIDS II CH10-11 nezaplaceno
20.9.2021Zmeková Karolína Klub biatlonu Roškopov KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.