Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA I.+II.

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE244
KIDS IIKIDS II149
FUNFUN14
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let53
M18-29Muži 18 - 29 let47
M30-39Muži 30 - 39 let45
FAMFAMILY42
Z18-29Ženy 18 - 29 let32
CH10-11Chlapci 10 - 11 let24
D10-11Dívky 10 - 11 let20
D12-13Dívky 12 - 13 let18
Z40-49Ženy 40 - 49 let18
CH12-13Chlapci 12 - 13 let18
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let16
FUNFUN14
CH14-15Chlapci 14 - 15 let14
D14-15Dívky 14 - 15 let13
Z30-39Ženy 30 - 39 let13
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
M50-99Muži 50 a více let8
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených407

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.4.2021Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.4.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2021Alexa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Audy Adam UnKnown Team RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2021Babala Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.4.2021Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Badalíková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.1.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Bartoníček Hynek RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
9.4.2021Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
27.1.2021Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2021Beníšek Jarda RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2021Bensch Michal Division Schlesien FUN FUN uhrazeno
22.4.2021Benschová Nela Division Schlesien KIDS II FAM uhrazeno
22.4.2021Benschová Eliška Division Schlesien KIDS II FAM uhrazeno
10.4.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2021Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II D14-15 uhrazeno
15.4.2021Blažková Helena CEE Logistics RACE Z40-49 uhrazeno
19.4.2021Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS II FAM nezaplaceno
20.4.2021Břeská Andrea RACE JZ13-17 uhrazeno
20.4.2021Břeský Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
19.4.2021Buben Václav Rumbakoule RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2021Bulatová Marie RACE Z30-39 uhrazeno
13.4.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
21.4.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
21.2.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.4.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
19.4.2021Čeřovský Jan KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Chalupa Jindřich KIDS II FAM uhrazeno
26.1.2021Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
22.2.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.4.2021Chocholouš Tomáš Rumbakoule RACE M30-39 uhrazeno
27.1.2021Chomát Jakub SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.1.2021Chomátová Kristina KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.1.2021Cichocki František KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.4.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
19.4.2021Cimler Jiří Gladiators RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čislinská Tereza FUN FUN uhrazeno
28.1.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.4.2021Čížková Lucie OCR Hunters RACE Z18-29 nezaplaceno
28.1.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
28.1.2021Cöger Jiří RACE M18-29 uhrazeno
9.4.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2021David Radek RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2021Davidová Eliška OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
22.4.2021Davidová Emma OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2021De Bolle Laura Predator Workout Usti nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2021De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2021De Luca Patrick RACE M18-29 uhrazeno
10.4.2021Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
20.4.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou RACE M40-49 uhrazeno
28.1.2021Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.1.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2021Doležal Jan RunFórFun RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2021Doležalová Irena RunFórFun RACE Z50-99 uhrazeno
20.4.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
20.4.2021Dvořák Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.4.2021Dvořáková Eliška A. C. Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
20.4.2021Entlová Karolína STG Prostějov RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2021Fafejtová Kateřina FUN FUN uhrazeno
19.4.2021Fiala Pavel KIDS II FAM uhrazeno
24.2.2021Fiala Martin OCR NOOB RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2021Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
20.4.2021Fišar Jan STG Prostějov RACE M18-29 uhrazeno
17.12.2020Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
19.4.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
25.1.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2021Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS II FAM uhrazeno
20.4.2021Funková Zdenka STG Prostějov RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2021Gerhát Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.1.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.2.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.1.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.1.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.4.2021Hájek Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Hájková Sofie KIDS II FAM uhrazeno
26.1.2021Hála Václav RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
14.4.2021Hartlová Majda Atom Kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
23.2.2021Havel Antonín Novovesan KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.1.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2021Helcl Vojtěch Atom Kids Praha RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Herdin Dimitrij ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Hermanová Barbora FUN FUN uhrazeno
14.4.2021Hiersch Marek RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2021Hladík Vít KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Hliśnikowská Weronika RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Hodková Nikol KIDS II FAM uhrazeno
25.1.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
18.1.2021Hofmanová Romana RACE Z18-29 uhrazeno
27.2.2021Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
20.4.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
23.4.2021Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
13.4.2021Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Hons Simon Mopsle KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.1.2021Honsa Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.1.2021Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.4.2021Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
20.4.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II FAM uhrazeno
28.1.2021Hostaléry Nicolas Integration centre for foreigners RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.4.2021Huk Petr RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
21.4.2021Inneman David FUN FUN uhrazeno
21.4.2021Jakešová Nicol RACE JZ13-17 uhrazeno
19.1.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.4.2021Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
22.2.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
12.4.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Jeřábek Martin RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2021Jonáš Marek RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2021Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
18.4.2021Juríková Šarlota RACE Z18-29 uhrazeno
14.4.2021Juríková Terézia RACE Z40-49 uhrazeno
18.4.2021Jurkovičová Aneta KIDS II FAM uhrazeno
23.1.2021Jurník Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
18.4.2021Kábrt Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
18.4.2021Kábrt Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.1.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS II FAM uhrazeno
22.4.2021Kalaš Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.4.2021Kalaš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.4.2021Kanta Petr RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2021Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
22.4.2021Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
14.4.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.4.2021Karychová Nela Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
8.4.2021Karychová Eva Atom Kids Praha RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2021Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Kessl Michal OCR Citice RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Kinská Kateřina Mrakomorky RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.1.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
25.1.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
21.2.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2021Konszká Barbora FUN FUN uhrazeno
25.1.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
26.1.2021Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.1.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
25.1.2021Kotlín Roman Lagunino RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2021Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Koudelková Lucie Brněnské běhny RACE Z30-39 uhrazeno
26.1.2021Koudelova Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.4.2021Kovářová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
25.1.2021Kozáková Jindra Total Vital RACE Z40-49 uhrazeno
27.1.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
24.1.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
22.4.2021Krajňák Josef OCR Citice RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Král Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
24.1.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Krčil Martin RACE M50-99 uhrazeno
10.4.2021Krejbich Robin Prague Black Panthers KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.12.2020Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
22.4.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
14.4.2021Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
8.4.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
8.4.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
28.1.2021Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Kulíková Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
19.4.2021Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
21.4.2021Kuntoš Miroslav FUN FUN uhrazeno
20.4.2021Kurial Zbyněk STG-BŘECLAV RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
21.4.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
20.4.2021Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
20.4.2021Lacina Josef Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
22.4.2021Lacinová Kristýna OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
21.4.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Liberda Jiří FUN FUN uhrazeno
17.4.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
20.4.2021Lomnická Tereza Challenger RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Lukášek Zdeněk RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2021Mačát Václav RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.1.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Malínská Kamila Born To Move RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
22.4.2021Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf RACE M50-99 nezaplaceno
26.1.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
23.2.2021Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2021Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
26.1.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Martinez Daniel RACE M30-39 uhrazeno
18.1.2021Mazánek Matěj RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2021Mazel Jiri RACE M40-49 uhrazeno
13.4.2021Medřický Vratislav FUN FUN uhrazeno
27.1.2021Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.2.2021Mezerová Jitka RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
28.1.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.1.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
26.1.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.1.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
19.4.2021Mucha Adam FUN FUN uhrazeno
23.4.2021Müller Marek Shybuj.cz RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2021Müllerová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
23.4.2021Najman Marek KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Neckářová Sabina PČR RACE Z40-49 uhrazeno
21.12.2020Netíková Anežka GLADIATORS RACE Z18-29 uhrazeno
10.4.2021Novák Jiří Dynafit RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
21.4.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
21.4.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2021Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE M18-29 uhrazeno
18.4.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.1.2021Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
25.1.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.4.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.1.2021Panclova sandra SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
19.4.2021Pančura Tomáš OCR Runners Beroun RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Patková Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Patková Laura #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Pavlíček Jiří RACE M18-29 uhrazeno
7.4.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
23.4.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
22.4.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Píšová Věra Kočky+ RACE Z40-49 uhrazeno
15.1.2021Pláničková Lenka RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Podzimek Jakub Hrádek nad Nisou RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2021Pohořalý Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
18.4.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
20.4.2021Portych Jan KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.4.2021Pospisil Matyas KIDS II FAM uhrazeno
14.4.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Pospisil Jan RACE M40-49 uhrazeno
21.4.2021Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
21.4.2021Pošvářová Eliška RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Pošvářová Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
23.4.2021Prantl Jiří OCR Hunters RACE M18-29 nezaplaceno
25.1.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.4.2021Přívratská Petra RACE Z40-49 uhrazeno
26.1.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
20.4.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
23.4.2021Raszka Filip KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.4.2021Raszková Julie KIDS II FAM uhrazeno
20.4.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.1.2021Rejnartová Nikola RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.1.2021Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
22.4.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II FAM uhrazeno
31.12.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 uhrazeno
23.4.2021Romančáková Lucie Orel Rtyně RACE Z18-29 uhrazeno
24.1.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2021Rősler Rudolf Fitnes Ural RACE M18-29 uhrazeno
28.1.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural KIDS II D12-13 uhrazeno
17.4.2021Roučková Ollie CZexxx RACE Z30-39 nezaplaceno
23.2.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.4.2021Rudolfová Marcela Ocr workout Tábor RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Růžička Miroslav Ptenský Dvorek RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D14-15 uhrazeno
20.4.2021Rýz Štěpán Dobroběh Vysoké Mýto KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.4.2021Rýz Bohuslav Dobroběh Vysoké Mýto RACE M40-49 uhrazeno
22.4.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS II FAM uhrazeno
27.1.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
8.4.2021Šimek Jakub Morek.cz RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2021Šimůnek Petr KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.4.2021Šindelářová Zuzana FUN FUN uhrazeno
25.1.2021Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
25.1.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.4.2021Širochman Petr OCR Citice RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2021Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
24.1.2021Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS II D10-11 uhrazeno
21.4.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.4.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.1.2021Smola Jiří Predator Workout Děčín RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2021Šnýdr Nikolas ORLA KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Šnýdrová Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
24.2.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Sondová Rita SVVAT RACE JZ13-17 uhrazeno
15.4.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
23.2.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Srstka Maxim KIDS II FAM uhrazeno
21.4.2021Srstková Valérie KIDS II FAM uhrazeno
19.4.2021Staveník Pavel RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2021Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.1.2021Štírková Lucie Predator Workout Děčín RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.4.2021Strolená Lenka Ural Fitness RACE Z30-39 uhrazeno
21.4.2021Šturmová Jana RACE Z30-39 uhrazeno
21.4.2021Suchánková Veronika OCR Runners Beroun RACE Z40-49 uhrazeno
25.1.2021Šulc Vojtěch Lagunino RACE JM13-17 uhrazeno
24.2.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2021Svatoň David KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.4.2021Švejnohová Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
14.4.2021Svoboda Vít CHALLENGER USKHK RACE M30-39 uhrazeno
8.4.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC RACE Z30-39 uhrazeno
1.1.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim RACE M18-29 uhrazeno
18.4.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
21.4.2021Tillmann Ingrid RACE Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
12.4.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
8.4.2021Tokar Rostislav OCR Runners Zvíkovec RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Tomanec Petr magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
23.2.2021Tomášek Petr RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Tomášková Martina FUN FUN uhrazeno
21.4.2021Tomášková Viktorie SKI run Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
19.4.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.4.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
24.1.2021Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
11.4.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Udatný Václav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.4.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
12.4.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Valíček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
25.1.2021Vamberský Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
25.1.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2021Vaněk Aleš OCR Runners Beroun RACE M50-99 uhrazeno
19.4.2021Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun RACE JM13-17 uhrazeno
24.2.2021Varcholová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
26.1.2021Večerníková Barbora Wild Grizzly RACE Z18-29 uhrazeno
17.4.2021Veis Daniel KIDS II FAM uhrazeno
26.1.2021Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.2.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Veselá Martina Total Vítal RACE Z40-49 uhrazeno
27.1.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
26.1.2021Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2021Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
22.4.2021Větříček David RACE M18-29 nezaplaceno
25.1.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
20.1.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS II FAM uhrazeno
18.4.2021Vízkova Anna KIDS II FAM uhrazeno
18.4.2021Vízková Thea KIDS II FAM uhrazeno
27.1.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
27.1.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
22.4.2021Vojtíšková Linda KIDS II D12-13 uhrazeno
28.1.2021Volf Karel Ptenský Dvorek RACE M50-99 uhrazeno
24.1.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.1.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
25.1.2021Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
21.4.2021Vostarek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2021Vyčítal Matyáš KIDS II FAM uhrazeno
18.12.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
18.12.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
18.12.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.4.2021Vyčítalová Magdaléna RACE JZ13-17 uhrazeno
19.4.2021Vyčítalová Eliška RACE JZ13-17 uhrazeno
20.1.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.4.2021Zajíček Daniel RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2021Zapletalík Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
20.4.2021Zdílna Jiří RACE M40-49 uhrazeno
25.1.2021Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2021Zedníková Martina REF TEAM RACE Z18-29 uhrazeno
23.1.2021Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.1.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.1.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
18.4.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
18.4.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
20.4.2021Znojil Marek STG Prostějov RACE M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.