Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA IV

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE128
KIDS IIKIDS II73
FUNFUN2
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let32
M18-29Muži 18 - 29 let20
M40-49Muži 40 - 49 let20
FAMFAMILY19
CH10-11Chlapci 10 - 11 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
D10-11Dívky 10 - 11 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
CH14-15Chlapci 14 - 15 let7
CH12-13Chlapci 12 - 13 let7
D12-13Dívky 12 - 13 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
M50-99Muži 50 a více let5
D14-15Dívky 14 - 15 let5
FUNFUN2
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených203

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.3.2021Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.5.2021Adámek Jaromír Bezbolestní RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Adámková Lucie Bezbolestný RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Audy Adam UnKnown Team RACE M18-29 uhrazeno
2.6.2021Bačina Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2021Badalíková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
10.5.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.6.2021Barták Vítek RACE JM13-17 uhrazeno
10.6.2021Beneda Radek RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2021Beneda Marek SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
18.5.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.5.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
27.5.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
25.5.2021Bílek Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2021Blažková Helena CEE Logistics RACE Z40-49 uhrazeno
2.6.2021Bortlík Josef SKI RUN ČAKOVICE KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.6.2021Branda Filip KIDS II FAM uhrazeno
3.6.2021Branda David KIDS II FAM uhrazeno
16.5.2021Brázdová Dominika OCR Kids Poděbrady KIDS II FAM uhrazeno
19.5.2021Brokeš Martin RACE M50-99 uhrazeno
10.5.2021Buben Václav Rumbakoule RACE M18-29 uhrazeno
28.5.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
29.5.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.5.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
8.6.2021Černá Kamila Predátor Workout Děčín FUN FUN uhrazeno
22.5.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
12.5.2021Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.5.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
7.6.2021Chalupa Jindřich KIDS II FAM uhrazeno
7.6.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2021Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2021Chocholouš Tomáš Rumbakoule RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Chomát Jakub SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.6.2021Chomátová Kristina KIDS II D10-11 uhrazeno
5.6.2021Chramostová Marie KIDS II FAM uhrazeno
6.6.2021Cichocki František KIDS II FAM nezaplaceno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
7.5.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
2.6.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
19.5.2021Čížek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
2.6.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
9.6.2021Čížková Lucie OCR Hunters RACE Z18-29 nezaplaceno
2.6.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2021Davidová Eliška OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
10.6.2021Davidová Emma OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
9.6.2021Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
30.5.2021Draksl Josef Tábor RACE M50-99 uhrazeno
16.5.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
17.5.2021Feller Jan NVB RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
23.5.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
30.4.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
25.2.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
17.5.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
8.6.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
9.6.2021Hajžman David RehasportTeam RACE M30-39 uhrazeno
3.6.2021Haraga Šimon STG Kutná Hora KIDS II FAM uhrazeno
2.6.2021Haraga Daniela SRTG KH KIDS II FAM uhrazeno
15.5.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
7.6.2021Hermanová Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
20.5.2021Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Hodek Dominik KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Hodková Barbora RACE JZ13-17 uhrazeno
31.5.2021Hodková Nikol KIDS II FAM uhrazeno
17.5.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
17.5.2021Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.5.2021Hovorková Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
30.5.2021Hovorková Markéta RACE Z18-29 uhrazeno
5.6.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav RACE Z50-99 uhrazeno
7.6.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.5.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
6.6.2021Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
6.6.2021Jonáš Marek RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2021Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2021Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.5.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
18.5.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.5.2021Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH14-15 uhrazeno
21.5.2021Kavka Martin OCR Čelákovice RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2021Kessl Michal OCR Citice RACE M18-29 uhrazeno
6.6.2021KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.1.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2021Knížková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
17.5.2021Kolář Jiří STG Česká RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2021Kolářová Šárka STG Česká RACE Z40-49 uhrazeno
2.6.2021Kolmanová Jana RACE Z18-29 uhrazeno
5.6.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
7.6.2021Košťál Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.6.2021Kovářová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2021Kozáková Jindra Total Vital RACE Z40-49 uhrazeno
10.6.2021Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
24.5.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.5.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
8.6.2021Krása David Z.L.O. RACE M40-49 uhrazeno
25.5.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
8.6.2021Kubeček Andrej KIDS II FAM uhrazeno
8.6.2021Kubeček Viktor KIDS II FAM uhrazeno
20.5.2021Kulíková Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Kuntoš Miroslav RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2021Lacina Josef Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2021Lacinová Kristýna OCR Runners Beroun KIDS II D12-13 uhrazeno
22.5.2021Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
8.6.2021Malínská Kamila Born To Move RACE Z18-29 nezaplaceno
9.6.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 nezaplaceno
5.6.2021Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2021Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
10.6.2021Martinez Daniel RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2021Mathe Kata Barbarian RACE Z40-49 uhrazeno
2.5.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
2.5.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
30.5.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.6.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
1.6.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
5.6.2021Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
31.5.2021Netíková Anežka GLADIATORS RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
23.5.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.6.2021Pančura Tomáš OCR Runners Beroun RACE M30-39 uhrazeno
24.5.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
9.6.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
2.6.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.5.2021Pláničková Lenka RACE Z18-29 uhrazeno
8.6.2021Plíšek Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2021Prantl Jiří OCR Hunters RACE M18-29 nezaplaceno
4.6.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
8.6.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 nezaplaceno
28.5.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2021Roučková Ollie CZexxx RACE Z30-39 uhrazeno
9.6.2021Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
8.6.2021Širochman Petr OCR Citice RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.5.2021Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
7.6.2021Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS II FAM uhrazeno
7.6.2021Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.6.2021Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.4.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
23.5.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
7.6.2021Šnýdrová Sabina KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
10.6.2021Soukupová Vendula Rehasport Team RACE Z30-39 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
8.6.2021Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
17.5.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
25.4.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.1.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
5.6.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2021Suchánková Veronika OCR Runners Beroun RACE Z40-49 uhrazeno
9.6.2021Švejnohová Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
6.6.2021Svoboda Vít CHALLENGER USKHK RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2021Švorcová Irena Team of Queens RACE Z30-39 uhrazeno
7.6.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
6.6.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim RACE M18-29 uhrazeno
1.6.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.6.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2021Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
30.4.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.5.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
6.6.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2021Vamberský Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
2.6.2021Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun FUN FUN uhrazeno
2.6.2021Vaněk Aleš OCR Runners Beroun RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2021Veinlich Josef KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.6.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE M30-39 nezaplaceno
7.6.2021Veselá Martina Total Vítal RACE Z40-49 uhrazeno
10.6.2021Větříček David RACE M18-29 nezaplaceno
5.6.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.6.2021Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 uhrazeno
31.5.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
7.6.2021Vladyka Jan RACE M18-29 uhrazeno
2.6.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.6.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2021Vratislav Jan RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2021Vrbová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
9.6.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.5.2021Zajíček Daniel RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2021Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
9.6.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
7.6.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 nezaplaceno
30.5.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
30.5.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2021Zimova Hana RACE Z40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.