Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina OCR LIGA V

Statistika přihlášených

Trať
RACERACE106
KIDS IIKIDS II57
FUNFUN2
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let26
FAMFAMILY17
M40-49Muži 40 - 49 let16
CH12-13Chlapci 12 - 13 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
M18-29Muži 18 - 29 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
D10-11Dívky 10 - 11 let9
CH10-11Chlapci 10 - 11 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
D14-15Dívky 14 - 15 let6
D12-13Dívky 12 - 13 let3
FUNFUN2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
M50-99Muži 50 a více let1
Celkem přihlášených165

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.7.2021Adámek Jaromír Bezbolestní RACE M30-39 uhrazeno
9.7.2021Balcar Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
15.7.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Barták Vítek RACE JM13-17 uhrazeno
21.6.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.6.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
17.7.2021Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Bešťák Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.7.2021Bešťák Jakub KIDS II FAM uhrazeno
20.7.2021Bureš Max Ivo KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.6.2021Bureš Václav RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2021Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
14.7.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
17.7.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2021Čermáková Kamila SK Skalka KIDS II D12-13 uhrazeno
18.7.2021Čeřovská Helena RACE JZ13-17 uhrazeno
18.7.2021Čeřovský Jan KIDS II FAM uhrazeno
22.7.2021Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2021Červenková Martina Tábor RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Chalupa Jindřich KIDS II FAM uhrazeno
20.7.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.7.2021Chleborád Vojtěch Predátor Workaut Děčín RACE M18-29 uhrazeno
15.5.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.7.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.4.2021Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.7.2021Cimler Jiří Gladiators RACE M30-39 uhrazeno
14.7.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.6.2021Čížek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
14.7.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
15.7.2021DLESK Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
20.7.2021Doležal Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.7.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Doležalová Lara GR Hradec Kralove KIDS II FAM uhrazeno
20.7.2021Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS II FAM uhrazeno
22.7.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 uhrazeno
22.7.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
18.7.2021Draksl Josef Tábor FUN FUN uhrazeno
20.6.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
18.7.2021Dušek Matěj Kadet ČK KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.7.2021Feller Jan NVB RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
11.7.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
2.6.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
2.6.2021Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
22.7.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
18.7.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.7.2021Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
28.6.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
29.6.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Havrdová Anna RACE Z18-29 uhrazeno
16.7.2021Hebrová Sára #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
10.6.2021Hloušková Petra RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2021Hodek Martin RACE M40-49 uhrazeno
20.7.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
7.7.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.7.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS II FAM uhrazeno
21.7.2021Hošková Viktorie KIDS II FAM uhrazeno
19.7.2021Hovorka Jiří RACE JM13-17 uhrazeno
19.7.2021Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou RACE M18-29 uhrazeno
22.7.2021Hrbek Kryštof Běžecké tréninky on-line KIDS II FAM uhrazeno
22.7.2021Hrbek Sebastian Běžecké tréninky on-line KIDS II FAM uhrazeno
18.7.2021Hvozdovič Miroslav RACE M18-29 nezaplaceno
10.7.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2021Juríková Šarlota RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2021Juríková Terézia RACE Z40-49 uhrazeno
22.6.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl RACE M40-49 uhrazeno
22.6.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.6.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE Z40-49 uhrazeno
21.7.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
20.7.2021Kahounova Monika RACE Z30-39 uhrazeno
13.7.2021Karlíková Jana RACE Z30-39 uhrazeno
15.7.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.7.2021Kárníková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
22.7.2021Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2021Kolář Jiří STG Česká RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2021Kolářová Šárka STG Česká RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav RACE M30-39 uhrazeno
17.7.2021Kozáková Jindra Total Vital RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
25.6.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.7.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
12.7.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.7.2021Krejcar Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
14.6.2021Kuděla Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
26.6.2021Kulíková Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
21.7.2021Lánská Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
1.7.2021Macek Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.7.2021Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
18.7.2021Malínská Kamila Born To Move RACE Z18-29 uhrazeno
18.7.2021Malínský Adam Jiří Born To Move RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
18.7.2021Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
1.6.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
19.7.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.7.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
13.7.2021Müllerová Judita RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2021Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
20.7.2021Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS II FAM uhrazeno
12.7.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
18.7.2021Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
19.7.2021Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.7.2021petira lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
14.7.2021Pilař Daniel Lužany KIDS II FAM uhrazeno
14.7.2021Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.7.2021Pipa Ondrej RACE M30-39 nezaplaceno
16.7.2021Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
19.7.2021Popiolek Martin RACE M30-39 uhrazeno
13.7.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
30.6.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
21.7.2021Pultarova Katarína RACE JZ13-17 uhrazeno
20.7.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 uhrazeno
19.7.2021Rősler Rudolf Fitnes Ural RACE M18-29 uhrazeno
12.7.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural RACE JZ13-17 uhrazeno
7.6.2021Roučková Ollie CZexxx RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Sarnovská Marie FUN FUN uhrazeno
22.7.2021Širochman Petr OCR Citice RACE M30-39 uhrazeno
12.7.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.5.2021Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-49 uhrazeno
12.7.2021Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
31.5.2021Srba Miroslav Osmička RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2021Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2021Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.2.2021Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
22.7.2021Stodůlka Vojtěch SK Skalka KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.7.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.7.2021Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
20.7.2021Strolená Lenka Ural Fitness RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem RACE M40-49 uhrazeno
13.6.2021Švejnohová Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
20.7.2021Svoboda Vít CHALLENGER USKHK RACE M30-39 nezaplaceno
1.1.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 uhrazeno
16.7.2021Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
28.6.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
1.7.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.7.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
20.7.2021Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
19.6.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.7.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.7.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.7.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.7.2021Vamberský Šimon RACE JM13-17 uhrazeno
20.7.2021Vejrová Adela RACE JZ13-17 nezaplaceno
17.7.2021Veselá Martina Total Vítal RACE Z40-49 uhrazeno
19.7.2021Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
22.7.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.7.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2021Vitouš Jiří KAVI family RACE M50-99 uhrazeno
23.6.2021Vladyka Jan RACE M18-29 uhrazeno
19.7.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.7.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.7.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II FAM uhrazeno
19.7.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.7.2021Vyčítalová Magdaléna RACE JZ13-17 uhrazeno
22.7.2021Zabloudil Jan Loupežníci OCR RACE M30-39 uhrazeno
10.5.2021Zajíček Daniel RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2021Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
13.7.2021Zapadlo David RACE M18-29 uhrazeno
19.7.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
13.5.2021Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.5.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.6.2021Zich Marek Lužany KIDS II FAM uhrazeno
28.6.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.