Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN639
RACERACE369
FUNFUN27
Kategorie
TTým (čtyřčlenný)125
M30-39Muži 30 - 39 let118
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)87
M40-49Muži 40 - 49 let62
M18-29Muži 18 - 29 let62
AM18-29Akademici - muži59
Z30-39Ženy 30 - 39 let58
Z18-29Ženy 18 - 29 let52
AZ18-29Akademici - ženy50
SŠM16-19Středoškoláci 16 - 19 let46
M30-39Muži 30 - 39 let44
M18-29Muži 18 - 29 let36
Z40-49Ženy 40 - 49 let33
M40-49Muži 40 - 49 let31
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)30
FUNFUN27
SŠZ16-19Středoškolačky 16 - 19 let23
M50-99Muži 50 a více let 18
M50-99Muži 50 a více let16
JM13-15Junioři 13 - 15 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
JZ13-15Juniorky 13 - 15 let6
Z50-99Ženy 50 a více let 4
M13-99Muži 13 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Celkem přihlášených1035

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.3.2022Adámek Adam Titáni OPEN T uhrazeno
Tým: ChillRunners↳ Šindelář Adam
↳ Abrahámová Tereza
↳ Středa ŠtěpánLazzyrunners
28.2.2022Adamová Blanka EXTRA Brno RACE Z18-29 uhrazeno
18.3.2022Albrecht Bernd OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
26.2.2022Ambrus Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.11.2021Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2022Bába Jaroslav #ratarteam RACE M30-39 uhrazeno
18.12.2021Bába Marek #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
17.3.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
7.12.2021Bajerová Kristýna KMB OPEN T uhrazeno
Tým: NESTÍHÁM↳ Hejtmanová IvetaNESTÍHÁM
↳ Krejčová PavlaNESTÍHÁM
↳ Hlásná ZuzanaNESTÍHÁM
22.3.2022Balcar Jiří OPEN JM13-15 uhrazeno
6.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Bareš Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
27.2.2022Bartíková Marie FUN FUN uhrazeno
21.3.2022Bařtipánová Nikola Andělé OPEN Z18-29 uhrazeno
18.3.2022Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2022Bartoníček Přemysl OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Bartoš Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Bartošová Valerie RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2022Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
16.3.2022Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
25.12.2021Bauerová Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Bečan Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2022Bečan Jiří RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2022Běhounková Milada Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
5.3.2022Belica Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.3.2022Bendl David #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Beneš Petr JEDNIČKY OPEN MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
24.1.2022Benešová Anna Mup RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
1.3.2022Bernardová Terezie RACE SŠZ16-19 uhrazeno
23.3.2022Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor OPEN M40-49 uhrazeno
13.1.2022Bičiště Ondřej InstalatérTeam OPEN M30-39 uhrazeno
9.3.2022Bílá Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pohodáři↳ Jiroušek Pavel
12.1.2022Bílek Adam OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Blažek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.3.2022Blehová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Boháč Petr OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
21.3.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci↳ Koláčková MichalaSTG Česká Lípa
24.11.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dušený Brabec↳ Dušková Magdaléna
28.1.2022Bradacova Katerina Fitness by Vera OPEN Z40-49 uhrazeno
7.3.2022Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
11.3.2022Brodsky Jachym BigyBobaHK RACE SŠM16-19 uhrazeno
6.3.2022Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
25.12.2021Brož Jan RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Brozovsky Dennis OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Bruckner Václav OPEN M30-39 nezaplaceno
21.3.2022Bryčka Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Bulatová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Bulíčková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
16.3.2022Bulušek Kamil Wild Snails RACE SŠM16-19 uhrazeno
8.3.2022Bulušek Filip Wild Snails RACE SŠM16-19 uhrazeno
22.3.2022Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
5.1.2022Čálek Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
12.3.2022Čáp Vojtěch OPEN M40-49 uhrazeno
13.3.2022Čapek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.1.2022Čechová Valentina Fitness by Věra OPEN Z40-49 uhrazeno
6.11.2021Cepková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
26.12.2021Čermák Martin The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2022Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
4.3.2022Černá Mariana OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2022Černý Martin Wrecks of Black OPEN T uhrazeno
Tým: Wrecks of Black↳ Jaroš PavelWrecks of Black
↳ Líman PetrRed Dwarf Crew
↳ Bílek JaroslavWrecks of Black
7.1.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
19.1.2022Chadima Jan RACE AM18-29 uhrazeno
13.1.2022Chadraba Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Strážci Galaxie↳ Kopecká Adéla
19.3.2022Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.3.2022Charousová Ilona Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci OPEN Z18-29 uhrazeno
24.3.2022Chochola Adam STG Kutná Hora OPEN M40-49 uhrazeno
23.3.2022Chocholová Adéla OCR KIDS Poděbrady OPEN JZ13-15 uhrazeno
21.3.2022Chovancová Thea CFIG OPEN Z30-39 uhrazeno
22.2.2022Christ David OPEN M40-49 uhrazeno
5.2.2022Christov Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
18.3.2022Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2022Čislinská Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
23.2.2022Civínová Petra Gladiators_DML OPEN T uhrazeno
Tým: Gadiators_DML↳ Civín ŠtěpánGladiators_DML
↳ Čerenkov PetrGladiators_DML
↳ Klacek František Gladiators_DML
11.3.2022Čížek Martin Škodovácká zhouba OPEN T uhrazeno
Tým: Škodovácká zhouba ↳ Pirtak Imrich
↳ Dymák Pavel
↳ Dmytriv Eduard
24.3.2022Čížek Dominik RACE M18-29 uhrazeno
4.2.2022Čížek Jan Nahodíme sportovní tempo! RACE M18-29 uhrazeno
9.2.2022Čížek Michael Objem dělá dojem RACE AM18-29 uhrazeno
17.3.2022Čížková Lucie OCR Hunters OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Hunters↳ Prantl Jiří
17.3.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Cogan Rudolf Nová Paka RACE M50-99 uhrazeno
27.2.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.3.2022Cvrčková Kateřina Střední odborná škola veterinární Hradec Králové-Kukleny RACE SŠZ16-19 uhrazeno
22.2.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Dančuková Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022De Bolle Seth CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: CRTC↳ De Bolle LauraCRTC
↳ Zemanová Tereza#GLADIATORRACETEAM
↳ Kubín DanielCRTC
20.3.2022Dederová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
28.1.2022Deverová Olga FUN FUN uhrazeno
20.2.2022DLESK Lukáš FUBO Team RACE M40-49 uhrazeno
4.3.2022Dlouhý Vojtěch OCR TEAM KLADNO RACE SŠM16-19 uhrazeno
25.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
22.2.2022Doležal Jiří CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE M40-49 uhrazeno
23.3.2022Doležel Tomáš Radiátor OPEN T uhrazeno
Tým: Radiátor↳ Slavíček MilanRADIÁTOR
↳ Doležel IvoŠtikouni
↳ Doleželová MonikaRadiátor
25.12.2021Dominik Lukáš POT ŠETŘÍ KREV RACE SŠM16-19 uhrazeno
27.2.2022Dopita Pavel Spartan Pája OPEN M50-99 uhrazeno
12.12.2021Došková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Dostálek Jan RACE M18-29 uhrazeno
20.2.2022Doubek Matyáš FUJ Team RACE AM18-29 uhrazeno
27.2.2022Douchová Blanka SDH Lžovice OPEN Z50-99 uhrazeno
27.2.2022Douchová Michaela SDH Lžovice OPEN Z18-29 uhrazeno
8.11.2021Doucková Klára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matláci↳ Doucek Dan
17.3.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
7.1.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
18.3.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
14.3.2022Dubská Michaela RACE SŠZ16-19 uhrazeno
27.2.2022Dudycha Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
2.3.2022Ďurčík Petr OPEN M18-29 uhrazeno
7.3.2022Dušánková Natálie Emilie FUN FUN uhrazeno
6.3.2022Dušánková Dagmar FUN FUN uhrazeno
28.2.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Dvořák Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
17.2.2022Dvořák Dominik RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2021Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
14.1.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Fadrhonsová Hana We love beer OPEN MIX uhrazeno
Tým: We love beer↳ Propper Petr
13.2.2022Fafek Patrik OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2022Faldus Adam RACE AM18-29 uhrazeno
30.1.2022Fantová Michaela Barbarian extreme team RACE AZ18-29 uhrazeno
30.1.2022Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
6.12.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
6.3.2022Felkl Matěj RACE SŠM16-19 uhrazeno
21.3.2022Feller Jan RACE M30-39 uhrazeno
13.12.2021Fendrych Luboš RACE M30-39 uhrazeno
3.3.2022Fenešová Aneta CRTC OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sebevražedný oddíl↳ Horáček Marek#GLADIATORRACETEAM
20.2.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.2.2022Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
27.1.2022Fiedler David OPEN M30-39 uhrazeno
18.3.2022Fiedlerová Lucie RACE MIX uhrazeno
Tým: Maxipes Fíííneobsazeno
9.3.2022Filip Martin RACE M18-29 uhrazeno
18.3.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN MIX uhrazeno
Tým: Prostějovský expres↳ Entlová KarolínaSTG Prostějov
10.1.2022Fischer Jan OPEN M30-39 uhrazeno
17.1.2022Fišer Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
13.2.2022Foglar David OPEN M30-39 uhrazeno
2.2.2022Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2022Freivaldova Maria OPEN Z18-29 uhrazeno
19.12.2021Fremut Martin OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Frolík Václav OPEN M30-39 uhrazeno
15.3.2022Fuchs Martin OPEN M30-39 nezaplaceno
1.3.2022Fukalíková Alena Realitní mafie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kočkodan↳ Kopecký DanielRealitní mafie
19.3.2022Fürstlová Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
26.1.2022Gabková Natálie Extreme obstacle runners RACE AZ18-29 uhrazeno
22.2.2022Gaisl Stanislav RACE MIX uhrazeno
Tým: Dominus a Domina↳ Češková Sára
18.3.2022Galbavý Matěj STG České Budějovice OPEN M18-29 uhrazeno
16.1.2022Gargošová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
16.3.2022Gorgan Luboš RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2021Gottvaldová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
24.3.2022Gregg T. Felix OPEN M18-29 uhrazeno
9.3.2022Grindlerová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
16.3.2022Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.2.2022Grospičová Alena RACE Z18-29 uhrazeno
14.3.2022Grossová Petra KOK RACE AZ18-29 uhrazeno
3.2.2022Haasová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
15.2.2022Hadraba Patrik OPEN T uhrazeno
Tým: Levou, zadní↳ Sládečková Johana
↳ Safín Jiří
↳ Bohata Vít
4.3.2022Haider Franz RACE M40-49 uhrazeno
22.2.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
1.3.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
2.3.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
18.3.2022Haladová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
16.3.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.3.2022Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Hanousková Lenka Švábi.cz OPEN Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
3.3.2022Hanzl Vincent RACE SŠM16-19 uhrazeno
5.1.2022Hanzlíčková Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: Fueteam↳ Václavová Kateřina
↳ Holubová Jitka
↳ Seifertová KateřinaFuet Team
8.3.2022Harazim Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
22.3.2022Hásová Martina FUN FUN uhrazeno
20.2.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
13.12.2021Havelková Věra OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2022Havrda Martin OPEN M30-39 uhrazeno
23.1.2022Hebrová Sára FUBO team RACE AZ18-29 uhrazeno
4.1.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
25.1.2022Hejzlarová Anna RACE AZ18-29 uhrazeno
6.2.2022Helisová Tina RACE AZ18-29 uhrazeno
27.2.2022Hendrych Matěj STG Pardubice RACE SŠM16-19 uhrazeno
27.2.2022Hendrych Jan SRTG PARDUBICE OPEN M40-49 uhrazeno
11.12.2021Henzl Filip OPEN M30-39 uhrazeno
24.1.2022Heralová Michaela RACE AZ18-29 uhrazeno
26.2.2022Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
18.3.2022Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: RoDiNa↳ Hierschová Natálie
14.3.2022Hintnerová Anežka ČLA Trutnov RACE SŠZ16-19 uhrazeno
23.3.2022Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Hlaváč Jan RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2022Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
16.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.3.2022Hlína Kamil OPEN M30-39 uhrazeno
17.3.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
12.3.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE OPEN M18-29 uhrazeno
12.3.2022Hnátková Petra OCR ČELÁKOVICE OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
9.3.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
20.3.2022Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
20.2.2022Holík Ondra RACE AM18-29 uhrazeno
22.2.2022Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
8.3.2022Holubová Petra SKPŠ Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
1.3.2022Homolová Gabriela RACE SŠZ16-19 uhrazeno
9.3.2022Hood Seth Southwestern Advantage RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2022Hopová Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: TogetherForever↳ Bouchal Jaroslav
5.3.2022Horáček Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
15.3.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
20.3.2022Horák Jaroslav Lokomotiva HK OPEN M40-49 uhrazeno
17.3.2022horak marek OPEN M40-49 uhrazeno
24.2.2022Horká Kristýna #GLADIATORRACETEAM RACE SŠZ16-19 uhrazeno
23.2.2022Hotař Vladislav Gympark Zlin RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
10.2.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
6.12.2021Hrbková Pavla RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2022Hrbková Hana RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Bartošek JonášPredator workout Brno
3.3.2022Hrčka Martin RACE SŠM16-19 uhrazeno
24.1.2022Hrdina Michal RACE AM18-29 uhrazeno
11.3.2022Hřebačka Vojtěch RACE SŠM16-19 uhrazeno
28.2.2022Hrubešová Ema Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
20.2.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
22.3.2022Hucl Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
25.1.2022Hujber Petr RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2022Huk Petr Predator Workout Děčín OPEN M40-49 uhrazeno
2.2.2022Hurdálková Anna RACE AZ18-29 uhrazeno
3.2.2022Hušáková Kateřina Hej, mně je to buřt RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Hutař Rája OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hvězdovi↳ Hvězda PetrVýzva21
3.3.2022Hypša Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
9.3.2022Jakubovitsová Andrea FUBO RACE Z40-49 uhrazeno
16.11.2021Janáčková Patrícia RACE AZ18-29 uhrazeno
12.3.2022Janás Robert ready2win RACE SŠM16-19 uhrazeno
15.3.2022Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
10.1.2022Jandová Kristýna FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.2.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
8.11.2021Janiš Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
16.3.2022Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun OPEN JZ13-15 nezaplaceno
18.3.2022Jankovský Josef Klub disfunkčních kolen RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2022Janků David OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2021Janků Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
20.3.2022Jánošíková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Janoušek Petr FUBOteam OPEN T uhrazeno
Tým: Gládos heurékoš↳ Hamplová Veronika
↳ Bílý Jan
↳ Nevrklová MarieGládos heurékoš
17.3.2022Jarešová Kristýna FUBO team RACE Z18-29 uhrazeno
1.3.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
21.3.2022Jelínek Martin OPEN T uhrazeno
Tým: Suicide squad↳ Švarc Lukáš
↳ Kadlec Lukáš
↳ Doležal DanielJ4h2fp
16.3.2022Jelínková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
11.2.2022Jelínková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2022Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
5.2.2022Jeníček Jakub RACE AM18-29 uhrazeno
7.2.2022Jeřábek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: mistři badmintonu↳ Zoubková Tereza
22.2.2022Jeřábek Tomáš The Running Dead OPEN M18-29 uhrazeno
11.3.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
3.1.2022Jirava Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
12.3.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
20.3.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
9.3.2022Jírova Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
21.12.2021Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
14.3.2022Jonáš Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
23.3.2022Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
3.3.2022Jůda Filip Fénix Plzeň RACE SŠM16-19 uhrazeno
21.2.2022Junek Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Jurášek Šimon OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Jurášek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2022Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
21.2.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
21.2.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE SŠZ16-19 uhrazeno
23.2.2022Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
16.3.2022Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Kalvová Šárka Technická univerzita Liberec RACE AZ18-29 uhrazeno
15.3.2022Kamaryt František NEZLOMNÍ OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Kampas Filip RACE AM18-29 uhrazeno
3.2.2022Kampas Martin RACE AM18-29 uhrazeno
3.2.2022Kampas Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
18.2.2022Kanta Petr RACE AM18-29 uhrazeno
31.12.2021Karásek Tomáš BC REBEL OPEN MIX uhrazeno
Tým: BC Rebel↳ Michalová VendulaBC REBEL
9.1.2022Kašpar Martin OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Kasper Jan OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Kasperová Vendula OPEN Z40-49 uhrazeno
1.3.2022Kavka David CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Kazdová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
15.3.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
24.1.2022Kellinger Michael Jihočeská Univerzita RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2021Kiec Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Marley TEAM↳ Demlová Barbora
1.3.2022Kindlová Valérie FUN FUN uhrazeno
8.2.2022Kindlová Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
25.2.2022Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
25.2.2022Kišová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Klabanová Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci↳ Roubík JanŠneci
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
17.3.2022Klajbl Martin Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
12.3.2022Klečák Michal Olympia Spartan Traning Kutná Hora RACE SŠM16-19 uhrazeno
12.3.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady OPEN JM13-15 uhrazeno
3.2.2022Klein Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
9.2.2022Klepač Vlastimil RACE AM18-29 uhrazeno
16.3.2022Klikoš Jiří A-team OPEN M30-39 uhrazeno
16.3.2022Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
25.12.2021Kluz Jan RACE M18-29 uhrazeno
25.12.2021Kluzová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
18.2.2022Kmošek Lukáš RACE AM18-29 uhrazeno
30.1.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE AM18-29 uhrazeno
26.1.2022Kobr Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Koďous Leoš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.3.2022Köhlerová Zuzana RACE AZ18-29 uhrazeno
5.2.2022Kohlíček Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Kohout Marek OPEN T uhrazeno
Tým: Guzmíři↳ Prouzová Kristýna
↳ Škripková AnetaGuzmíři
↳ Kohout MartinGuzmíři
23.3.2022Kokošínová Markéta FUN FUN uhrazeno
22.3.2022Kokrda Adam GJKT RACE SŠM16-19 uhrazeno
7.3.2022Kokstein Tomáš Funkční Trénink Milovice RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2022Kolář Jiří Hammer OCR team RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2022Kolářová Šárka Hammer OCR Team RACE Z40-49 uhrazeno
5.1.2022Kolmanová Jana Univerzita Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
27.2.2022Koníček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
18.12.2021Koníčková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
11.2.2022Kopecká Johana RACE AZ18-29 uhrazeno
24.3.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-15 uhrazeno
18.2.2022Korejtková Eliška RACE AZ18-29 uhrazeno
24.2.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Kortan Michal Straspytlici RACE MIX uhrazeno
Tým: Strašpytlíci↳ Pinkasová Lucie
3.2.2022Kosák Jakub RACE M18-29 uhrazeno
8.1.2022Kostak Lukas OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
17.3.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
27.1.2022Kotus Dušan OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Kotyzová Nikola RACE AZ18-29 uhrazeno
21.2.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
14.3.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
18.2.2022Koutník Jan OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2022Kovařčík Jan SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova - Farmaceutická fakulta RACE AZ18-29 uhrazeno
22.3.2022Kovářová Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2021Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: TestTeam↳ Veselá MartinaTotal Vítal
↳ Bendová IrenaTotal Vital
↳ Svitek Dominik#GLADIATORRACETEAM
24.2.2022Kozel Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
28.2.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
25.2.2022Kožešník David OPEN M40-49 uhrazeno
23.1.2022Kozlová Angelica #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
8.3.2022Kozová Pavla Kruháč Lázně Bělohrad OPEN Z40-49 uhrazeno
2.3.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-15 uhrazeno
1.3.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
2.3.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-15 uhrazeno
28.2.2022Kraják Ondřej Overtime OPEN T uhrazeno
Tým: Overtime crew↳ Věříšová Nikola
↳ Hochmanová Kateřina
↳ Kraják Lukáš
29.1.2022Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
21.2.2022Král Martin OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2022Králík Petr OPEN M50-99 uhrazeno
15.12.2021Králík Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
23.3.2022Krawczyk Aleksandra Mindset OPEN Z18-29 uhrazeno
6.1.2022Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Krčil Martin FUN FUN nezaplaceno
29.1.2022Krejbich Daniel RACE AM18-29 uhrazeno
9.2.2022Krejčí Dušan RACE M40-49 uhrazeno
17.1.2022Krejčíř Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
24.2.2022Krejsová Šárka RACE SŠZ16-19 uhrazeno
28.2.2022Krenčey Lukáš Umbakundus Team RACE M18-29 uhrazeno
22.2.2022Křenek Jakub OPEN JM13-15 uhrazeno
13.2.2022Kretschmer Denis RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2022Křiváčková Ivana FUN FUN uhrazeno
18.3.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
16.3.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
10.3.2022Krňák Matěj Team Mystic RACE SŠM16-19 uhrazeno
23.2.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kropáčovi↳ Kropáč MichalSTG Rychnov nad Kněžnou
3.2.2022Krotil Michal RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2021Kroutil Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Kroutilova Blanka OPEN Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Krpata Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Majkýho tým!↳ Tvrdková Aneta
20.3.2022Krs Jan OPEN M18-29 uhrazeno
20.3.2022Krs Adam OPEN M18-29 uhrazeno
21.1.2022Krtička Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
11.3.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
17.3.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
24.3.2022Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
24.3.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE SŠZ16-19 uhrazeno
22.3.2022Kubaštová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
22.1.2022Kubát Leoš RACE M30-39 uhrazeno
20.11.2021Kubát Milan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
7.1.2022Kubát David Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
23.3.2022Kubeček Antonín ProBroTEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
↳ Fafejtová Kateřina
↳ Jehlička Jakub
4.3.2022Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
27.2.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
7.12.2021Kučera Vojta STG Rychnov nad Kněžnou RACE SŠM16-19 uhrazeno
23.1.2022Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
4.3.2022Kulhánková Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2021Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2022Kulíšek Filip RACE AM18-29 uhrazeno
1.3.2022Kulla Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2022Kunciter Peter OPEN M18-29 uhrazeno
6.3.2022Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE SŠZ16-19 uhrazeno
11.2.2022Kunt Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Kuntoš Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
23.3.2022Kuropatnická Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Kutílková Zuzana RACE AZ18-29 uhrazeno
22.3.2022Kvapil Jan OPEN M30-39 nezaplaceno
21.3.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
9.3.2022Lacko Šimon RACE SŠM16-19 uhrazeno
2.3.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Lamač Milan CRTC RACE MIX uhrazeno
Tým: Betakaroten↳ Mrkvičková DianaSRTG Praha
28.2.2022Landa Miroslav Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
18.1.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Lebedová Kateřina Olympia Spartan Training OPEN Z30-39 uhrazeno
14.2.2022Lehký Jan RACE AM18-29 uhrazeno
7.3.2022Lemeer Tobias RACE SŠM16-19 uhrazeno
21.2.2022Lešundák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.3.2022Lettava Marek OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2022Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
25.12.2021Liberda Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
30.11.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
8.2.2022Lipský Matěj Škoda Auto Vysoká škola RACE AM18-29 uhrazeno
28.1.2022Liška Lukáš Univerzita Karlova RACE AM18-29 uhrazeno
31.1.2022Lochmanová Diana RACE AZ18-29 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.3.2022Lokajíčková Klára RehaSport RACE AZ18-29 uhrazeno
23.12.2021Longauer David FUN FUN uhrazeno
16.12.2021Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
Tým: ZdeKamneobsazeno
2.2.2022Máčalová Aneta RACE AZ18-29 uhrazeno
10.3.2022Macek Petr PVD crew RACE M40-49 uhrazeno
25.2.2022Machač Lukáš Predator Workout Děčín OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN T uhrazeno
Tým: Olympia Spartan training Kutná Hora↳ Chalupa LukášOlympia Spartan Training KH
↳ Vencl JakubOlympia Spartan Training KH
↳ Chwastek VladimírOlympia Spartan Training KH
30.1.2022Macháčková Pavla RACE AZ18-29 uhrazeno
24.3.2022Machala Jan RACE SŠM16-19 uhrazeno
23.3.2022Machala Martin RACE AM18-29 uhrazeno
6.3.2022Machovcová Julie Mámin tým RACE SŠZ16-19 uhrazeno
21.3.2022Macko Milan STG Česká Třebová OPEN M50-99 uhrazeno
23.3.2022Mainhard Anastasiia Mindset OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2022Majkutová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Malínský Adam Jiří Born To Move RACE AM18-29 uhrazeno
15.3.2022Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
19.3.2022Malý Jan OPEN M40-49 nezaplaceno
9.3.2022Malý Ondřej GRwarriors OPEN M30-39 uhrazeno
11.3.2022Marchaj Maciej OPEN T uhrazeno
Tým: Mindset↳ Szyszka KamilMindset
↳ Orda MagdalenaMindset
↳ Ziaja ArturMindset
9.3.2022Marcin Slowik OPEN M30-39 uhrazeno
24.2.2022Marek Martin RACE SŠM16-19 uhrazeno
19.3.2022Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
23.11.2021Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
24.3.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
27.2.2022Masničák Jakub OPEN JM13-15 uhrazeno
11.2.2022Matochová Monika RACE AZ18-29 uhrazeno
27.2.2022Matušek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
20.3.2022Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
8.11.2021Melichar David RACE SŠM16-19 uhrazeno
8.11.2021Melicharová Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Menčíková Lochmanová Simona OPEN Z40-49 uhrazeno
10.12.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
22.2.2022Měřička Radek OPEN M30-39 uhrazeno
Tým: Gladiátorka Tamča a její otrokneobsazeno
20.3.2022Měrka Vladimír LFHK RACE AM18-29 uhrazeno
28.2.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2022Metzlová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
18.3.2022Michálek Jan SRTG České Budějovice OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2022Michálková Pavlína RACE AZ18-29 uhrazeno
9.3.2022Mičová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
25.2.2022Miewald Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
16.1.2022Míka Tomáš FUN FUN uhrazeno
18.3.2022Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN T uhrazeno
Tým: Spojené síly HK a Vysočiny↳ Novotný Karel
↳ Štrof MichalFUBO team / duo iuris
↳ Štrofová Barboraduo iuris
28.2.2022Mikulka Jan OPEN MIX uhrazeno
12.2.2022Mikušťák Daniel Baník Karviná RACE AM18-29 uhrazeno
2.2.2022Míl Marek #GLADIATORRACETEAM RACE AM18-29 uhrazeno
3.1.2022Milfait Jan OPEN M18-29 uhrazeno
11.11.2021Mílová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
18.3.2022Miščuk Dimitrij OPEN MIX uhrazeno
Tým: DA↳ Nohejlová Andrea
5.3.2022Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová RACE SŠM16-19 uhrazeno
6.3.2022Mlejnek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
26.1.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.3.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
7.3.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-15 uhrazeno
24.3.2022Moravec Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
24.2.2022Mošovský Denis RACE SŠM16-19 uhrazeno
9.3.2022Moudr Adam RACE M30-39 uhrazeno
3.11.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Vlčí smečka↳ Moupic Martin#GLADIATORRACETEAM
↳ Pavlíková Olga#GLADIATORRACETEAM
↳ Havlíková ZuzanaVlčí smečka
28.2.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
20.1.2022Mrázek Marek RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2022Müllerová Tereza OPEN Z18-29 nezaplaceno
15.11.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
24.3.2022Myšičková Petra OPEN Z18-29 nezaplaceno
24.2.2022Nachtigal Tomáš RACE SŠM16-19 uhrazeno
16.3.2022Naďo Jaroslav STG Kolín RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2021Najmanová Kateřina RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2022Navrátil Michal OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.3.2022nejezchleba petr smash gym RACE M40-49 uhrazeno
18.3.2022Nekvasil Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
14.11.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Němec Matěj Za sebe OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Nessa Sæther Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
9.2.2022Nosek Jáchym Hněďáci RACE AM18-29 uhrazeno
25.1.2022Nosek Filip FTK OCHO RACE AM18-29 uhrazeno
24.3.2022Novák Michal Šneci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci 1↳ Nováková Dominika Šneci
2.2.2022Novák Radek RACE AM18-29 uhrazeno
1.3.2022Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Novák David OPEN M30-39 uhrazeno
14.3.2022Novák Karel Krákora gang Trutnov RACE SŠM16-19 uhrazeno
21.3.2022Novák Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Novak Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Novák Daniel Šneci OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2022Nováková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Nováková Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
19.3.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
19.3.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
19.3.2022Novotná Jana Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Novotný Tomáš Objem dělá dojem RACE AM18-29 uhrazeno
28.2.2022Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.3.2022Novotný Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.3.2022Nový Ondřej RACE SŠM16-19 uhrazeno
21.3.2022Nový Zdenek Kamzici RACE MIX uhrazeno
Tým: kamzici↳ Pavůčková Hana
18.1.2022Odehnal Martin RACE AM18-29 uhrazeno
2.2.2022Oherová Michala RACE AZ18-29 uhrazeno
15.2.2022Ondrovičová Sabina OPEN Z30-39 uhrazeno
2.3.2022Orvan Matěj Lagunino RACE SŠM16-19 uhrazeno
17.3.2022Pacholík Ondřej Rehasport RACE M18-29 uhrazeno
21.2.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE SŠZ16-19 uhrazeno
9.1.2022Palý Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Papíková Ľubomira VSCHT RACE AZ18-29 uhrazeno
30.1.2022Pařízek Pavel Workout Lomnice OPEN M18-29 uhrazeno
7.3.2022Pásler Jakub Gymnázium Úpice RACE SŠM16-19 uhrazeno
18.3.2022Pastyříková Libuše OPEN Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Pavelková Anna Casia Excalibur race team RACE Z18-29 uhrazeno
24.3.2022Pavlíček Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
14.3.2022Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
15.3.2022Pecha Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Pechmanová Linda OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mali↳ Pechman MatoušMali
18.3.2022Peichl Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: J+K=L↳ Vídeňová Květoslava
20.2.2022Pekárková Natálie RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2022Pekárková Marie RACE Z18-29 nezaplaceno
16.3.2022Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pekaříci↳ Pekař PatrikCross Kruháč Hlinsko
25.2.2022Pelcová Kateřina Gladiators RACE SŠZ16-19 uhrazeno
19.3.2022Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Česko-Slovenské DUO↳ Peprik David#GLADIATORRACETEAM
24.2.2022Perez Pavel TJ SOKOL VŠECHLAPY OPEN M30-39 uhrazeno
5.2.2022Peřinová Adéla Atletika Litomyšl OPEN MIX uhrazeno
Tým: Atleti↳ Syrůček FilipAtleti
5.12.2021Peroutka Martin STG Kutná Hora OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Peroutka Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
5.12.2021Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Perthen Ervín ml. OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Perthen Ervín OPEN M50-99 uhrazeno
18.1.2022Pešice Matouš ČVUT RACE AM18-29 uhrazeno
27.2.2022Peštuka Michal Páteční box OPEN M30-39 uhrazeno
10.3.2022Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
22.2.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
29.1.2022Petiška Ondřej Technická univerzita v Liberci RACE AM18-29 uhrazeno
18.1.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
19.3.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři z Holic OPEN M40-49 uhrazeno
6.12.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2022Piňosová Radka FUN FUN uhrazeno
30.1.2022Píro Daniel CVUT FS RACE AM18-29 uhrazeno
22.3.2022Pizúr marek SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
1.3.2022Plachý Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2022Plíšek Bohumil RACE AM18-29 uhrazeno
10.3.2022Plíšková Ivana OPEN T uhrazeno
Tým: Plechovky↳ Plíšková Pavlína
neobsazeno
neobsazeno
27.2.2022Ploc Jan RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2022Pluhář Josef OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
11.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Pohořalý Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-15 uhrazeno
4.2.2022Poláčková Pavlína Mendelova univerzita v Brně RACE AZ18-29 uhrazeno
5.1.2022Polák Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Poppel Petr RACE M18-29 uhrazeno
19.3.2022Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2022Pospíšil Pavel FUN FUN uhrazeno
12.2.2022Pospíšil Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
3.3.2022Pošvicová Natálie SDH Žďár nad Sázavou 2 - Zámek OPEN MIX uhrazeno
Tým: jsmedobryalenicmoc A↳ Moravec JakubSDH Žďár nad Sázavou 2 - Zámek
28.2.2022Potočková Alžbeta Southwestern Advantage OPEN T uhrazeno
Tým: Southwestern Advantage↳ Valková IvanaSouthwestern Advantage
↳ Špaňo Daniel
↳ Hrenák ErikSouthwestern Advantage
23.3.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
30.1.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE AM18-29 uhrazeno
19.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
20.3.2022Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
28.2.2022Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Přezvinsky Bedŕich RACE M50-99 uhrazeno
16.3.2022Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Příhodová Michaela RACE AZ18-29 uhrazeno
11.11.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
16.3.2022Přívratská Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
18.3.2022Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.1.2022Prosík Radim Smells Like Team Spirit OPEN MIX uhrazeno
Tým: Smells Like Team Spirit↳ Tvrdíková Kateřina
20.2.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2021Průša Libor OPEN MIX uhrazeno
Tým: pizza šneci↳ Dvořáková Aneta
15.3.2022Ptáček Martin RACE SŠM16-19 uhrazeno
23.2.2022Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
4.11.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.3.2022Purman Filip OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2022Raab Jan SqBm OPEN MIX uhrazeno
Tým: SQBM↳ Nováková Veronika
16.3.2022Raček Rudo #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
7.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.12.2021Radoň Michal OPEN M40-49 uhrazeno
22.3.2022Raitrová Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
5.1.2022Rajdlová Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
25.1.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
6.3.2022Rajnohová Kateřina FUN FUN uhrazeno
9.3.2022Rameš Martin #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2022Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
6.3.2022Řehák Jaroslav Funkční Trénink Milovice RACE M40-49 uhrazeno
26.2.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE SŠZ16-19 uhrazeno
7.3.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-15 uhrazeno
7.3.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.3.2022Rejniak Aleksandra Mindset OPEN Z18-29 uhrazeno
26.1.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nevzdámeneobsazeno
26.2.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
22.3.2022Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Řepková Jana Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Resler Tomáš FUN FUN uhrazeno
9.3.2022Řezaninová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
16.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.3.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
15.3.2022Říha Pavel Písecké Zmije OPEN MIX uhrazeno
Tým: Písecké zmije↳ Štěpová Adéla
17.1.2022Ritter Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Roth Daniel RACE M18-29 uhrazeno
21.2.2022Roubíčková Miroslava SZ 01 plus OPEN Z40-49 uhrazeno
21.2.2022Roubíčková Jaroslava SZ 01 OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
14.3.2022Ryba Michal Atom Kids Praha RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2022Rybín Petr Pirelli OPEN M50-99 nezaplaceno
29.1.2022Rybyšar Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
14.3.2022Ryšánek František FUBO team OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
8.11.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
11.11.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-15 uhrazeno
23.2.2022Šabata Josef #KlucizOrlickejch OPEN M18-29 uhrazeno
21.12.2021Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.2.2022Saicová Kristýna Škoda Auto Vysoká škola RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2022Salgueiro Eva FUN FUN uhrazeno
28.12.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
2.1.2022Šarapatková Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: LuLu↳ Říha Luboš
20.2.2022Šauer Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
15.3.2022Schacherl Jan OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Schneider David Ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
23.2.2022Šebestová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2022Šebestová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
26.12.2021Sečkář Pavel The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Sedlák Tobiáš FUN FUN uhrazeno
19.3.2022Sedlák Mojmír OPEN JM13-15 uhrazeno
26.2.2022Sedlák Jan RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Sedláková Nela OPEN JZ13-15 uhrazeno
20.2.2022Seidl Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
24.3.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
22.2.2022Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: T+Sneobsazeno
20.3.2022Šeredová Kateřina Gladiator Training Kralupy nad Vltavou RACE MIX uhrazeno
Tým: GT Kralupy↳ Janoušek PetrGladiators
13.3.2022Ševčík Michal SVVAT RACE M18-29 uhrazeno
17.3.2022Ševčuk Miroslav Zaprdek RACE M40-49 nezaplaceno
25.2.2022Severýnová Anna Marie RACE SŠZ16-19 uhrazeno
26.1.2022Sháněl martin OPEN M18-29 uhrazeno
26.1.2022Shejbalová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
27.2.2022Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Šimek Stanislav Carnivora OPEN M18-29 uhrazeno
29.1.2022Šimek Jakub Morek.cz RACE AM18-29 uhrazeno
28.2.2022Šimůnek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.3.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2022Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
23.1.2022Šišková Eva OPEN T uhrazeno
Tým: Destiny Brno↳ Střížová Nicole
↳ Koudelková MarieCF DESTINY
↳ Přichystalová Eva
2.3.2022Škáchová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2022Skalníková Eliška SRTG Kutná Hora RACE AZ18-29 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Sklenář Marek RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2021Škopková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
14.2.2022Škrdla Josef RACE AM18-29 uhrazeno
2.2.2022Škucová Andrea RACE AZ18-29 uhrazeno
16.3.2022Slabihoudová Adéla - OPEN Z18-29 nezaplaceno
20.3.2022Slama Zdenek FUN FUN uhrazeno
27.2.2022Sláma Marek KTT-kondiční trénink Tasov FUN FUN uhrazeno
6.11.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2022Slavotínek Jaroslav Yamabushi Kutná Hora OPEN M50-99 uhrazeno
14.3.2022Slezák Pavel Krákora gang Trutnov RACE SŠM16-19 uhrazeno
19.3.2022Šlik Jan OCR Rebelové OPEN M40-49 uhrazeno
6.3.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
28.2.2022Šmídová Šárka FUN FUN uhrazeno
10.3.2022Smolík Oto GRwarriors OPEN M30-39 uhrazeno
16.1.2022Smolíková Věra OPEN Z50-99 uhrazeno
12.3.2022Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
20.1.2022Šnopl Vít OPEN T uhrazeno
Tým: Hammer OCR team↳ Šnoplová Iva
↳ Procházka RomanHammer OCR Team
↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
14.2.2022Sodomka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Sodomková Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Solil Pavel Spolek Borek OPEN M30-39 uhrazeno
8.3.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
24.2.2022Sondová Rita SVVAT RACE SŠZ16-19 uhrazeno
5.1.2022Šonský Roman Šony team OPEN T uhrazeno
Tým: Šony a jeho tým1↳ Šimeček ProkopŠony team
↳ Šonská Kristýna
↳ Šonský Dominik Šony team
3.3.2022Sopkova Vladena FUN FUN uhrazeno
10.3.2022Souček Filip Team Mystic RACE SŠM16-19 uhrazeno
24.3.2022Souček Pavel SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Soukup Martin OPEN M40-49 uhrazeno
22.3.2022soukup Ondra OPEN JM13-15 uhrazeno
18.1.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.3.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
20.3.2022Šrámek Martin OPEN JM13-15 uhrazeno
19.3.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
6.3.2022Srb Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
1.3.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
10.2.2022Štáfek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
20.12.2021Staněk Michal OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Staněk Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
23.3.2022Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
22.3.2022Staško David RACE M40-49 uhrazeno
8.1.2022Šťastný Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2021Štefanov Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
3.11.2021Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2021Šteflová Aneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
25.2.2022Štembera Václav OPEN M30-39 uhrazeno
16.11.2021Štěpánek Petr OPEN M40-49 uhrazeno
11.1.2022Štěpánek Eduard OPEN M18-29 uhrazeno
11.1.2022Štěpánek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Štěpová Adéla OPEN Z30-39 uhrazeno
1.3.2022Štěrba David RACE SŠM16-19 uhrazeno
19.12.2021Šternberg Filip OPEN M30-39 uhrazeno
12.12.2021Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
25.2.2022Štírková Lucie Predator Workout Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Štofaníková Michaela EXTRA Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Stolinová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
23.2.2022Strasil Radek carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
23.3.2022Stryková Petra RACE Z40-49 uhrazeno
29.1.2022Stupka Patrik Edgar.team RACE AM18-29 uhrazeno
8.3.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
7.3.2022Šubová Barbora RACE SŠZ16-19 uhrazeno
24.3.2022Suchánková Vlasta OPEN Z50-99 uhrazeno
1.3.2022Suchochleb Patrik RACE M18-29 uhrazeno
1.3.2022Suchochlebová Markéta RACE Z30-39 uhrazeno
12.3.2022Šula Martin Kaizen Athlete OPEN M18-29 uhrazeno
16.3.2022Šulc Martin RACE M40-49 uhrazeno
2.3.2022Šulc Vojtěch Lagunino RACE SŠM16-19 uhrazeno
17.2.2022Šulc Miloš OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2022Šulc David OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Šupová Andrea Šupísci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šupísci↳ Šupa OndřejŠupísci
26.2.2022Sůra Milan RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2021Šustalová Miroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
7.3.2022Šůstek Richard #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
17.3.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
16.3.2022švanda pavel OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
10.3.2022Švandová Miroslava OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Švesták Michal RACE M18-29 uhrazeno
1.3.2022Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
12.1.2022Švík Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
8.3.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
21.3.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ OPEN T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Moravec MichaelTi druzí
↳ Merenus OldrichTi druzí
neobsazeno
19.10.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady OPEN M13-99 nezaplaceno
21.3.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
13.12.2021Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
1.3.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.3.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
↳ Doležal Pavel#unknownteam
26.12.2021Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
9.2.2022Tichá Gabriela RACE AZ18-29 uhrazeno
14.3.2022Tichý Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Matějka Roman
↳ Pospíšilová Denisa
↳ Jirsáková Aneta
14.2.2022Tichý Marek RACE AM18-29 uhrazeno
22.3.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
20.3.2022Tillová Lucie RACE SŠZ16-19 uhrazeno
6.3.2022Tížková Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: ci20ndutnn↳ Kasáček Štěpán
3.3.2022Tlapáková Gabriela MSZS OPEN Z40-49 uhrazeno
3.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Suchý z nosu↳ Žáčková JanaXagra
22.2.2022Toman Jiří KOK RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice RACE SŠZ16-19 uhrazeno
20.2.2022Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
10.2.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
2.3.2022Toth Jan Lagunino RACE SŠM16-19 uhrazeno
28.2.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ OPEN JM13-15 uhrazeno
14.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
18.3.2022Tříletá Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
23.12.2021Trousilová Silvie FUN FUN uhrazeno
21.2.2022Tucek Tomas OPEN T uhrazeno
Tým: ASICTEAM↳ Branda Šimon
↳ Beran VladimirASICentrum
↳ Zemanek PetrASICTEAM
9.3.2022Tučková Karolína Anna RACE SŠZ16-19 uhrazeno
28.2.2022Tůmová Aneta Ždimiators OPEN Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Turek Jiří STG Česká Třebová RACE AM18-29 uhrazeno
18.2.2022Turoň Václav ASICentrum OPEN T uhrazeno
Tým: Eťáci↳ Hušák JiříEťáci
↳ Borýsek Martin
↳ Farsky LudekEťáci
13.12.2021Uhlář Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
18.3.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
21.3.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIEneobsazeno
23.2.2022Váha Roman Gladiators DML OPEN T uhrazeno
Tým: Gadiators DML↳ Hruban OliverGladiators DML
↳ Fišera Jiří Gladiators DML
↳ Javorská Rozvita, DoubravkaGladiators DML
19.1.2022Valenta Tadeáš Vysočina Gladiators RACE SŠM16-19 uhrazeno
19.1.2022Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team RACE Z40-49 uhrazeno
22.3.2022Valíček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
2.3.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
3.3.2022Valtr Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
14.3.2022Vancl Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
2.3.2022Varcholová Veronika RACE SŠZ16-19 uhrazeno
18.3.2022Vařecha Daniel RACE M18-29 uhrazeno
19.1.2022Vařejka Matěj RACE AM18-29 uhrazeno
2.2.2022Varhaník Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
27.1.2022Varju Antonie Tragédi RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2022Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
22.3.2022Vávra Hynek RACE M18-29 uhrazeno
27.1.2022Vavřina Matěj ČVUT v Praze RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2022Veddeng Odd Anders Sexy Bitches OPEN T uhrazeno
Tým: Sexy Bitches↳ McCarthy DanielSexy Bitches
↳ Sondre Nordstrand
↳ Sert Hakan Kadirsexy bitches
31.12.2021Vedrová Tereza OPEN MIX uhrazeno
Tým: Můžeme si pomáhat?↳ Wilsdorf Vít
27.2.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
26.1.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
21.3.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 nezaplaceno
28.2.2022Verner Erik Umbakundus Team RACE M18-29 uhrazeno
17.1.2022Veselý Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Veselý Michal OPEN JM13-15 uhrazeno
16.3.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Veselé GRT↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
20.3.2022Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
2.2.2022Veverková Zuzana RACE AZ18-29 uhrazeno
20.3.2022Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.3.2022Víchová Tereza FUN FUN uhrazeno
20.2.2022Vidlák Erik OPEN M18-29 uhrazeno
25.2.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
5.3.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
7.3.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
18.3.2022Víšek Tadeáš STG Pardubice OPEN M18-29 nezaplaceno
21.3.2022Vítek Miroslav Ústí nad Orlicí RACE M50-99 uhrazeno
18.3.2022Vitek Rudolf OPEN M40-49 uhrazeno
21.3.2022Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady RACE M50-99 uhrazeno
7.3.2022Vízner František RACE SŠM16-19 uhrazeno
29.11.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
15.11.2021Vlček Tomáš Run4fun OPEN MIX uhrazeno
Tým: Neřízený střely↳ Stárková Tereza
28.2.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Voborský Matěj RACE M18-29 uhrazeno
20.2.2022Vodvárka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2022Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
22.3.2022Volf Karel Ptenský Dvorek RACE M50-99 nezaplaceno
15.2.2022Vomáčka Jiří Objem dělá dojem RACE AM18-29 uhrazeno
10.3.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
17.11.2021Vondrák Jan OPEN M40-49 uhrazeno
20.2.2022Vopršalová Miroslava OPEN MIX uhrazeno
Tým: Thermodynamic↳ Karásek Pavel
3.3.2022Vorel Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mystic Písek↳ Janušková Nikola
18.3.2022Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
16.3.2022Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
15.3.2022Votápková Gabriela Pišišvorové RACE SŠZ16-19 uhrazeno
24.2.2022Votroubek Matyáš RACE SŠM16-19 uhrazeno
3.2.2022Vrabec Ondřej RACE AM18-29 uhrazeno
21.3.2022Vrána Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2022Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM RACE SŠM16-19 uhrazeno
1.3.2022Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
21.3.2022Vytlačil Petr RACE MIX uhrazeno
Tým: Dreamteam↳ Vytlačilová MichaelaDreamteam
1.3.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2022Wagner Roman Tk Radostín OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Wagnerová Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
25.2.2022Werner Filip RACE SŠM16-19 uhrazeno
24.3.2022Ypsilanti Alexander FUN FUN nezaplaceno
21.3.2022Zábranská Ladislava OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Zachová Anna OPEN Z30-39 uhrazeno
2.3.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
16.11.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora ↳ Adamcová PetraCarnivora
15.11.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
23.2.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
24.3.2022Zálešáková Sabina RACE AZ18-29 uhrazeno
20.3.2022Zatloukal Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
24.2.2022Zavadil Adam RACE SŠM16-19 uhrazeno
3.3.2022Zavadil Radek RACE M40-49 uhrazeno
8.12.2021Zázvorková Pavla OPEN Z30-39 uhrazeno
20.3.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
23.3.2022Ždila Pavol STG Pardubice OPEN M40-49 uhrazeno
25.2.2022Ždímal Michal Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
8.3.2022Zdvihalová Miroslava The Zdvihals team RACE Z30-39 uhrazeno
4.3.2022Zelenková Pavlína OPEN Z30-39 uhrazeno
24.2.2022Zelinková Karolina OCR Pardubaci RACE SŠZ16-19 uhrazeno
1.3.2022Zeman Filip FUBO racing team OPEN M18-29 uhrazeno
4.11.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
30.12.2021Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2022Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
17.3.2022Židová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.3.2022Znojil Marek STG Prostějov OPEN M40-49 uhrazeno