Startovní listina GLADIATOR RACE WINTER JOSEFOV - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN555
RACERACE243
FUNFUN32
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let112
M40-49Muži 40 - 49 let92
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)70
M18-29Muži 18 - 29 let57
Z30-39Ženy 30 - 39 let51
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)50
Z18-29Ženy 18 - 29 let50
M30-39Muži 30 - 39 let49
Z40-49Ženy 40 - 49 let37
M18-29Muži 18 - 29 let35
M40-49Muži 40 - 49 let34
FUNFUN32
TTým (čtyřčlenný)32
M50-99Muži 50 a více let 27
Z30-39Ženy 30 - 39 let19
M50-99Muži 50 a více let15
JM13-17Junioři 13 - 17 let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
Z50-99Ženy 50 a více let 4
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Celkem přihlášených830

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.12.2021Adamcová Petra Carnivora OPEN Z18-29 uhrazeno
6.2.2022Adamová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
9.2.2022Albrecht Bernd OPEN M30-39 uhrazeno
24.1.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2021Alexa Lukáš Team Malau OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z18-29 uhrazeno
7.1.2022Ambrus Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.11.2021Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
12.12.2021Bába Jaroslav #ratarteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: J+A #ratarteam↳ Šinerová Adéla
15.2.2022Babala Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
8.11.2021Bajerová Kristýna KMB OPEN Z40-49 uhrazeno
1.2.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
1.2.2022Bálek Bronislav OPEN M30-39 uhrazeno
6.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2022Bareš Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Bártek Adam OPEN M18-29 uhrazeno
6.1.2022Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
13.2.2022Bartoň Jan RACE M30-39 uhrazeno
9.2.2022Bartoníček Lukáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Elinalukyn↳ Janoušová EliškaElinalukyn
30.11.2021Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
1.2.2022Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Čelákovice ↳ Vodenka Tomáš#jsmespokojení
15.12.2021Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2021Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.12.2021Behenský Jan Ultimátní Krabice OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Bekr Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2022Bém Patrik Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Láska až za hrob↳ Bémová MarkétaRagby Olymp
13.2.2022Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
13.2.2022Bendová Natálie FUN FUN uhrazeno
13.2.2022Bendová Petra FUN FUN uhrazeno
13.2.2022Beneš Petr JEDNIČKY OPEN MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
27.11.2021Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Benešová Vendula Josefína LionsTeamOCR OPEN Z18-29 uhrazeno
29.12.2021Benešová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2021Beran Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
29.11.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Beranová Rozalie RACE Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Bernardová Terezie RACE Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2021Bičiště Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
2.1.2022Bičišťová Zdena OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.11.2021Bobek Jiri RACE M30-39 uhrazeno
12.2.2022Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
12.2.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.1.2022Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
15.1.2022Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
6.2.2022Boučková Jitka O fous rychlejší OPEN Z50-99 nezaplaceno
7.2.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
11.2.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
5.2.2022Brejník Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
7.12.2021Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
19.1.2022Brunová Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2022Bulatová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
4.1.2022Bureš Martin OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2021Bures Michal OPEN M18-29 uhrazeno
7.2.2022Buřičová Petra FUN FUN uhrazeno
30.1.2022Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
30.1.2022Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Čapek Zdeněk OPEN M40-49 nezaplaceno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
14.2.2022Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
16.2.2022Cenek Jan STG Vyškov OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Čepková Tereza VESNICKÉ BĚHNY OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
3.2.2022Černý Václav HLS Team Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2022Černý Pavel U Malého Berlína OPEN M40-49 uhrazeno
16.12.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
7.2.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Chadima Jan OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2022Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
28.1.2022Chňoupek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
10.1.2022Chromý Roman OPEN MIX uhrazeno
Tým: Regener↳ Endlichová Adéla
9.1.2022Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
17.1.2022Ciganek Rostislav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rosta a Hanka↳ Cigankova Hana
9.2.2022Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Čislinská Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2022Čížek Lukáš RACE M30-39 nezaplaceno
14.2.2022Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.2.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
7.2.2022Cöger Jiří RACE M18-29 uhrazeno
11.2.2022Čtvrtlíková Lenka STG Opava OPEN Z30-39 uhrazeno
19.1.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
6.1.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
14.2.2022Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN M30-39 uhrazeno
16.1.2022Dančuková Kateřina FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
5.2.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
4.2.2022Dauda Milan Táborníci pod Lupou OPEN M40-49 nezaplaceno
27.12.2021De Bolle Seth CRTC OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Usti n.L.↳ De Bolle LauraPredator Workout Usti nad Labem
31.1.2022Dietrich Andreas union dirtrun.company OPEN M50-99 uhrazeno
4.1.2022DIMOPOULOS STEFANOS The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021DLESK Lukáš FUBO Team RACE M40-49 uhrazeno
9.12.2021Dlouhý Mario FUN FUN uhrazeno
25.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
11.11.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Dorazil Tomáš FUN FUN uhrazeno
20.1.2022Dorazilová Zdena FUN FUN uhrazeno
15.2.2022Dostál Jakub RACE M18-29 nezaplaceno
15.2.2022Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
15.2.2022Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
31.1.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2022Drahokoupil Jaromír OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
13.2.2022Dřevo Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Drholec Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2022Dubský Viktor OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Dufek Jakub Predator Workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
6.1.2022Dufková Alena Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Janák MilošPredator Workout Brno
10.11.2021Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
19.1.2022Dušánková Dagmar FUN FUN uhrazeno
19.1.2022Dušková Natálie OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Dvořák Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
6.2.2022Eichler Tomáš O fous rychlejší OPEN M30-39 nezaplaceno
10.12.2021Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
19.12.2021Exner Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kubíkova smrt↳ Schusterová Kristýna
1.12.2021Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2022Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
6.12.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
4.12.2021Fencl Miroslav Fénix Plzeň OPEN M30-39 uhrazeno
4.12.2021Fenclová Kateřina Hammer OCR Team OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
14.2.2022Fifka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
16.1.2022Filípková Šárka STG Podluží OPEN Z18-29 uhrazeno
14.2.2022Fišar Jan STG Prostějov RACE MIX uhrazeno
Tým: Líní šneci↳ Entlová KarolínaSTG Prostějov
19.1.2022Flachs Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.1.2022Florek Jozef OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Frolíková Markéta FUN FUN uhrazeno
11.1.2022Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.2.2022Fryc Leopold OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Fuchs Martin OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2022Gabko Michael RACE JM13-17 nezaplaceno
27.1.2022Gabková Natálie Extreme obstacle runners RACE MIX nezaplaceno
Tým: Extreme obstacle lovers↳ Vepřek MartinPredátor workout Brno
12.2.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
12.1.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Štemberová Věra
27.1.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.2.2022Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z40-49 uhrazeno
4.2.2022Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.1.2022Grubnerová Petra Chrudim OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tom a Petra↳ Grubner TomášChrudim
31.1.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.1.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.12.2021Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
6.1.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
10.2.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
28.1.2022Hajný Pavel Pilníkovské běhny OPEN M50-99 uhrazeno
25.1.2022Hanáček Zbyněk Lenoši RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2022Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Hanuš Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
1.1.2022Hartig Aleš OPEN M18-29 uhrazeno
5.2.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
15.11.2021Havel Patrik RACE M18-29 uhrazeno
13.2.2022Havelka Petr OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Havelkova Vaclava STG Kutna hora OPEN Z30-39 uhrazeno
21.11.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
10.1.2022Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
10.1.2022Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
10.1.2022Havlíčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
9.1.2022Hazuková Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team B&D↳ Klíma DavidTeam B&D
27.12.2021Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
17.2.2022Heckel Evzen OPEN M18-29 uhrazeno
11.1.2022Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Hejnyšová Staňka RACE Z30-39 uhrazeno
28.1.2022Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
5.2.2022Helcl Vojtěch Atom Kids Praha OPEN T uhrazeno
30.12.2021Hendrych Matěj STG Pardubice OPEN JM13-17 uhrazeno
20.1.2022Heřman Tobiáš OPEN JM13-17 uhrazeno
20.1.2022Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
11.1.2022Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Heroldová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
24.12.2021Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: RoDiNa↳ Hierschová Natálie
15.2.2022Hladik Tomas Predator workout brno OPEN M30-39 uhrazeno
12.12.2021Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
4.11.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.12.2021Hloh Martin HODOR OPEN M40-49 uhrazeno
16.1.2022Hlouš Jiří ARES RACE TEAM OPEN M50-99 uhrazeno
14.2.2022Hnátek Patrik OCR ČELÁKOVICE OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2022Hnátková Petra OCR ČELÁKOVICE OPEN Z40-49 uhrazeno
16.2.2022Hnetila Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Xagra↳ Žáčková JanaXagra
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
26.1.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
24.1.2022Holásek Radim STG Vyškov OPEN M40-49 uhrazeno
11.2.2022Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
30.1.2022Höllová Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
29.1.2022holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
18.1.2022Holub Radek Hodor OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
5.1.2022Homola Prokop #fotrivbehu OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
31.12.2021Horák Matěj STG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubice↳ Macola PavelSRTG - Pardubice
↳ Helger DavidSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
3.1.2022Horníček Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
13.2.2022Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
23.1.2022Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
7.1.2022Hotař Vladislav Gympark Zlin RACE M40-49 uhrazeno
8.12.2021Houdek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
4.12.2021Houdková Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
6.1.2022Houska Jan Spartak Praha 4 FUN FUN uhrazeno
18.12.2021Hraban Pavel HODOR OPEN M30-39 uhrazeno
12.1.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2022Hrnčíř Filip RACE M18-29 uhrazeno
4.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
21.12.2021Hubený Jan Brno OPEN M40-49 uhrazeno
4.12.2021Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
8.1.2022Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
7.1.2022Hubka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2022Hudec Martin Heroes OČR Team Slovakia RACE M18-29 uhrazeno
27.12.2021Huk Petr Predator Workout Děčín OPEN M40-49 uhrazeno
4.1.2022Hůla Radek OPEN M40-49 uhrazeno
20.1.2022Hurajová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
11.2.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
15.1.2022Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.1.2022Innert Miloš SDH Heřmanice OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2021Jakeš Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
9.1.2022Jakl Radek OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Jakubovitsová Andrea FUBO RACE Z40-49 uhrazeno
2.2.2022Jambor Ivo OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Janás Robert ready2win RACE JM13-17 uhrazeno
10.2.2022Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
30.12.2021Jandáčková Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Jandáčková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Jandečková Věra Pišišvorové OPEN Z40-49 uhrazeno
10.1.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2021Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2022Janků Kateřina Fitness Ural OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Širochman PetrOCR Citice
9.12.2021Janusová Radka OPEN Z30-39 uhrazeno
14.12.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Gladiatorraceteam↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
11.12.2021Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí OPEN M40-49 uhrazeno
6.2.2022Jebavý Ondřej OPEN M30-39 nezaplaceno
11.2.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
8.1.2022Jílek Čeněk OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
4.12.2021Jiránková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
9.2.2022Jiři Koliba OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Jiřičková Anna Vesnické běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
10.2.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
6.1.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
22.1.2022Jírova Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
5.12.2021Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
12.11.2021Jistebnický Petr OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
10.2.2022Jonáš Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
14.1.2022Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
21.1.2022Jozefčáková Jana 57c15s OPEN Z30-39 uhrazeno
15.11.2021Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
17.11.2021Juřica Libor OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Jůzová Adéla Ares race Team OPEN Z18-29 uhrazeno
17.2.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
17.2.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
14.2.2022Kadaník Jan XXX OPEN M40-49 uhrazeno
7.2.2022Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 uhrazeno
9.2.2022Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Kalfařová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Karásek Tomáš BC REBEL OPEN M40-49 uhrazeno
9.11.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Josefov už potřetí↳ Janalík Marek
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
12.2.2022Kasperová Vendula OPEN Z40-49 uhrazeno
1.2.2022Keller Zbyněk OPEN M50-99 uhrazeno
6.2.2022Kellerová Viktorie FUN FUN uhrazeno
15.2.2022Kiefer Martina OPEN Z30-39 nezaplaceno
8.12.2021Kindlová Valérie FUN FUN uhrazeno
6.1.2022Kinská Kateřina Mrakomorky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hasiči↳ Kanta Petr
28.12.2021Kinský Václav OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2022Kišová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Klajbl Martin Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Klein Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
14.2.2022Klement Jiří T.J. Sokol Libňatov OPEN M40-49 uhrazeno
13.2.2022Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
30.11.2021Klima Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
9.12.2021Kluh Michal Sokolka OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Kmoch Michal OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2022Knopf Jiri RACE MIX uhrazeno
Tým: edove↳ Reznickova Tereza
17.11.2021Koběluš Jaromír OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Koblencová Renata OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Už tam budeem?↳ Fantová KarolínaBarbarian Extreme Team
9.1.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
5.12.2021Kodydek Tomáš Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
6.2.2022Kohoutek Tomas OPEN M30-39 uhrazeno
13.1.2022Kokstein Tomáš Funkční Trénink Milovice RACE M40-49 uhrazeno
11.2.2022Koláčková Michala STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
21.1.2022Kolaja Vít OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Kolakovský Patrik Bomby k tyči OPEN M18-29 uhrazeno
5.12.2021Kolář Jiří Hammer OCR team RACE M40-49 uhrazeno
26.1.2022Kolesnáč Jan OPEN M18-29 uhrazeno
10.1.2022Kollár Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.1.2022Komarek Michael Team Celtic Warrior RACE M40-49 uhrazeno
23.12.2021Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2022Kondraš Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Kopecký Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
4.2.2022Kopecký Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: M&Pneobsazeno
3.11.2021Koprda Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
26.1.2022Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
13.2.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 nezaplaceno
10.2.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2021Kotus Patrik FUN FUN uhrazeno
25.12.2021Kotus Robert FUN FUN uhrazeno
25.1.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Kovanda Roman RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2022Kovařčík Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
12.2.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
7.2.2022Kožíšek Radim OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Kozlová Angelica #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kudělka Dominik#GLADIATORRACETEAM
29.12.2021Kozlová Brigita #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Kozlici↳ Kozel Dominik#GLADIATORRACETEAM
12.2.2022Kozová Pavla Kruháč Lázně Bělohrad OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
31.1.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2022Krajňák Josef OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pepik a Miru↳ Bártová MiroslavaOCR Citice
30.1.2022Králík Petr OPEN M50-99 uhrazeno
19.1.2022Kratochvíl Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2022Krčil Martin OPEN M50-99 nezaplaceno
6.2.2022Krejčí Jiří bonus gym OPEN M40-49 uhrazeno
18.1.2022Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
31.12.2021Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
17.1.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE Z18-29 uhrazeno
7.1.2022Kubát David Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2021Kubát Milan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Kubeček Petr ProBro OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2022Kubeček Antonín ProBro OPEN M18-29 uhrazeno
9.1.2022Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Asi mě za moje nápady zabije↳ Kubínová Marie#GLADIATORRACETEAM
25.1.2022Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
10.1.2022Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
5.12.2021Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
9.12.2021Kucaj Lukáš Rozběháme Kutnou Horu OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Kuldová Blanka OPEN Z18-29 uhrazeno
6.12.2021Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
8.1.2022Kulla Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
24.1.2022Kunštár Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Kunstová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Kuntoš Miroslav FUN FUN uhrazeno
9.12.2021Kurfiřtová Helena OPEN Z30-39 uhrazeno
5.11.2021Kůta Filip RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2021Kvapil Jakub Netáhla OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Lamač Milan CRTC RACE M30-39 uhrazeno
11.12.2021Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
25.12.2021Liberda Jiří RACE MIX uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
14.12.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Liška Jiří Koutečtí Gladiátoři OPEN T uhrazeno
Tým: Koutečtí Gladiátoři↳ Volková Lucie
↳ Fulín PatrikKoutečtí gladiátoři
↳ Fulín Štěpán Koutečtí Gladiátoři
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.1.2022Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.12.2021Lukášek Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: ZdeKam↳ Svobodová Kamila
18.11.2021Lukeš Vladimír Podkrkonošská sebranka OPEN T uhrazeno
Tým: Podkrkonošská sebranka↳ Máslo JiříPodkrkonošská sebranka
↳ Svoboda DavidPodkrkonošska sebranka
↳ Ackermann VáclavGLADIATORRACETEAM
15.2.2022Macek Petr PVD crew RACE MIX uhrazeno
Tým: testmacek↳ Rohnová RadkaPVD crew
31.1.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Dědci↳ Koďous Leoš#GLADIATORRACETEAM
↳ Pola DominikWheeliezanci
neobsazeno
14.2.2022Macha Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Machač Lukáš Predator Workout Děčín OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Pat a Mat↳ Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora
15.2.2022Macko Milan STG Česká Třebová RACE M50-99 uhrazeno
12.1.2022Majkutová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
4.2.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2022Malý Jan OPEN M40-49 uhrazeno
21.1.2022Malý Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.2.2022Manolevski Michael PČR RACE MIX uhrazeno
Tým: Gelflingove↳ Petrová Zuzana
12.2.2022Manzol Richardson RACE M30-39 uhrazeno
16.12.2021Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
3.2.2022Marcin Slowik OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Mareček Petr Divoký čuňáci OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
6.1.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2021Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
10.2.2022Markielová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
7.2.2022Markus Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
12.2.2022Martínková Lucie FUN FUN nezaplaceno
7.2.2022Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
23.1.2022Medlík František SDH Choustníkovo Hradiště OPEN JM13-17 uhrazeno
7.2.2022Meduna Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2022Mejzešová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Měřička Radek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sporťáci z Dukly↳ Houdková Tamara
16.12.2021Merta Jakub Pofrčíme OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
14.2.2022Miháliková Ludmila STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Mikulecká Kateřina Spartan Training Group Podluží OPEN Z18-29 uhrazeno
9.12.2021Mikulka Jan OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2022Mílová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
23.1.2022Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
4.2.2022Minarčík René OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
10.2.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
3.1.2022Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
12.1.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.12.2021Moravčík Josef OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2022Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2022Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
23.1.2022Moždík Michal OPEN M18-29 uhrazeno
9.2.2022Mrázek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
16.1.2022Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2021mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Müller Marek Shybuj.cz RACE M40-49 uhrazeno
15.11.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
11.2.2022Nečina Miroslav Běžecky tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje OPEN MIX uhrazeno
Tým: Běžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje↳ Černá KateřinaBěžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje
10.2.2022nejezchleba petr smash gym RACE M40-49 uhrazeno
1.2.2022Nekvasil Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
14.11.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2022Neoralova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Nešpor Zdeněk SRTG Česká Třebová OPEN M50-99 uhrazeno
15.2.2022Nešporová Erika SRTG Česká Třebová OPEN Z18-29 uhrazeno
16.1.2022Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
15.2.2022Nosál Petr OPEN M40-49 uhrazeno
13.12.2021Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.1.2022Novotná Amelie SRTG Most OPEN Z18-29 uhrazeno
25.11.2021Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Novotný Milan OPEN M40-49 uhrazeno
2.2.2022Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
6.1.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
12.2.2022Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kulíšci↳ Fadrhonc Radek
11.2.2022Orvan Matěj Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
2.2.2022Otčenášková Martina flexfitnessolomouc OPEN Z40-49 uhrazeno
10.2.2022Paikertová Hana STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
26.1.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.2.2022Pátková Markéta Sokol Judo Hradec Králové OPEN JZ13-17 nezaplaceno
10.2.2022Pavlík Jiří RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2022Pavlík David RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2021Pavlík Petr RACE M50-99 uhrazeno
19.1.2022Pavlíková Petra Predator workout Brno RACE Z30-39 uhrazeno
7.1.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
6.2.2022Pemlová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
9.2.2022Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Česko-Slovenské DUO↳ Peprik David#GLADIATORRACETEAM
16.1.2022Perez Pavel TJ SOKOL VŠECHLAPY OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
5.12.2021Peroutka Martin STG Kutná Hora OPEN M30-39 uhrazeno
5.12.2021Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2022Perthen Ervín ml. OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2022Perthen Ervín OPEN M50-99 uhrazeno
31.1.2022Pešek Ivo LMC OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Peterková Milica Rýmařov RACE Z40-49 uhrazeno
11.2.2022Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
10.2.2022Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
7.2.2022Petr Kamil RACE M40-49 uhrazeno
7.12.2021Petráček David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ti z lesa↳ Šnejdarová Jana
15.12.2021Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
8.2.2022Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš RACE M18-29 uhrazeno
12.2.2022Petriláková Anežka Rozárie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Anežka+Honza↳ Lác Jan Ladislav
6.12.2021Petrusek Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
6.12.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.2.2022Pizúr marek SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2022Plachý Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2022Plíšková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2021Ploc Jan RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Pochylová Kristyna RACE Z30-39 uhrazeno
8.12.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Podivinský Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
13.2.2022Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACE↳ Klein Vladimír#GLADIATORRACETEAM
13.2.2022Pohořalý Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
3.2.2022Pointinger Jasmin union dirtrun.company OPEN Z30-39 nezaplaceno
10.2.2022Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice RACE Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Polyák Daniel RACE MIX nezaplaceno
Tým: Škoda↳ Pekárková Natálie
30.11.2021Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Pospisil Jan FUN FUN uhrazeno
31.1.2022Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
3.2.2022Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2022Prantl Jiří OCR Hunters OPEN M30-39 nezaplaceno
17.2.2022Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M30-39 uhrazeno
19.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2022pražák jan skodovaci FUN FUN uhrazeno
4.12.2021Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
2.2.2022Procházka Jakub OPEN JM13-17 nezaplaceno
20.1.2022Procházka Josef Czexxx OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
1.2.2022Prostředník Patrik Bomby k tyči OPEN M18-29 uhrazeno
5.12.2021Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
10.11.2021Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
15.1.2022Pührer Johanna Team Celtic Warrior RACE Z30-39 uhrazeno
4.11.2021Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
27.1.2022Racikova Lenka RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Radoň Michal OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Rajnohová Kateřina FUN FUN uhrazeno
15.1.2022Ramberger Christian Team Celtic Warrior RACE M40-49 uhrazeno
7.2.2022Rameš Martin #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
27.1.2022Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.12.2021Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Řehák Jaroslav Funkční Trénink Milovice RACE M40-49 uhrazeno
11.2.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
7.1.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
7.1.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
5.1.2022Rejha Lukáš #fotrivbehu OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2022Rejnartová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Rennét Ondřej SRTG Hradec Králové OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2021Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: O hendikep méněneobsazeno
2.1.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
14.2.2022Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2021Resler Tomáš FUN FUN uhrazeno
23.12.2021Řezníček David 2running hearts RACE MIX uhrazeno
Tým: Two running hearts↳ Raslová Marie2running hearts
15.2.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
16.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Ripka Zbyněk STG Opava OPEN M50-99 uhrazeno
25.1.2022Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Sýkora JakubUNKNOWN Team
↳ Audy AdamUnKnown Team
↳ Doležal Pavel#GLADIATORRACETEAM
7.2.2022Rosenberg Daniel RACE M18-29 uhrazeno
10.11.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Rubáš Michal RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2022Rulf Roman 24/7 Gym by Attitude OPEN MIX uhrazeno
Tým: 24/7 Gym by Attitude↳ Sýkorová Lucie24/7 Gym by Attitude
30.12.2021Rulíšek Tomáš OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Ryba Michal Atom Kids Praha RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2022Rybín Petr Pirelli OPEN M50-99 uhrazeno
12.2.2022Rydlo Jan ČASPV FUN FUN nezaplaceno
15.2.2022Rýdlová Tereza OPEN Z30-39 nezaplaceno
10.2.2022Ryšánek František FUBO team OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2022Ryspayev Omal RACE M18-29 nezaplaceno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
8.11.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
9.11.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.2.2022Šabata Josef #KlucizOrlickejch OPEN M18-29 uhrazeno
7.12.2021Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
20.12.2021Salgueiro Eva FUN FUN uhrazeno
10.12.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
1.2.2022Sázavský Michal OPEN M50-99 uhrazeno
21.11.2021Schmidtová Zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
15.1.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
7.12.2021Schneider Uwe Klabauster OPEN M50-99 uhrazeno
15.1.2022Schüler Constantin Team Celtic Warrior RACE M40-49 uhrazeno
3.1.2022Schulz Denis #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.1.2022Schulzová Alice #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
11.12.2021Šebestová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
4.1.2022Sečkář Pavel The Losers Initiative OPEN M30-39 uhrazeno
6.2.2022Šedivá Pavlina OPEN Z30-39 uhrazeno
17.2.2022Sedláček Petr DPC Doudleby OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2021Sedlák Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.2.2022Sekerová Petra OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
11.2.2022Šepsová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
16.12.2021Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Šeredová Kateřina Gladiator Training Kralupy nad Vltavou RACE JZ13-17 uhrazeno
17.1.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2022Ševčuk Miroslav Záprdek OPEN M40-49 uhrazeno
30.1.2022Ševela Petr OPEN M50-99 uhrazeno
13.2.2022Šillerová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Šimek Stanislav Carnivora OPEN M18-29 uhrazeno
10.1.2022Šindler Radek OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.2.2022Šíp Jaroslav STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
10.2.2022Šípová Gabriela STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
11.1.2022Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
20.1.2022Skácel Petr RACE M50-99 uhrazeno
1.2.2022Škáchová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Škreňo Radim Heroes OCR Team Slovakia RACE M18-29 uhrazeno
2.2.2022Skutecký Alexandr RACE M18-29 uhrazeno
12.2.2022Slama Zdenek FUN FUN uhrazeno
15.2.2022Šlapka Jakub RACE M30-39 uhrazeno
6.11.2021Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Smetana Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
24.1.2022Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
23.12.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
30.12.2021Šnýdrová Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Solil Pavel Spolek Borek OPEN M30-39 uhrazeno
4.1.2022Sonda Martin SVVAT RACE MIX uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
14.1.2022Sonntag Petr All Strenhth Gym OPEN M40-49 uhrazeno
26.12.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
17.2.2022Soukup Martin OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Soukup Miroslav RACE MIX uhrazeno
Tým: VerMi↳ Hájková Veronika
12.11.2021Sova Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
5.12.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
17.12.2021Šponarová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
7.2.2022Sporková Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
9.2.2022Srb Ladislav RACE M50-99 uhrazeno
25.1.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
31.1.2022Stanič Michal #michalfitofficial OPEN M30-39 uhrazeno
11.11.2021Stará Tereza Samochodky FUN FUN uhrazeno
16.2.2022Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
27.1.2022Stárek Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
6.2.2022Šťastný David OPEN M30-39 uhrazeno
18.12.2021Štefek Roman OPEN M40-49 uhrazeno
3.11.2021Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2021Šteflová Aneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
24.12.2021Stehlíková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cukři↳ Ferenčík Jan
14.12.2021Šteiner Jakub Šteineři OPEN M18-29 uhrazeno
9.11.2021Šteiner Jiří Sofa Predators OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sofa predators↳ Knotková MonikaSofa Predators
14.12.2021Šteiner Petr Šteineři OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
4.12.2021Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Štírková Lucie Predator Workout Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
8.1.2022Stránský Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2022Strejčková Jana JUJA FUN FUN uhrazeno
15.2.2022Strnad Zdeněk Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN M50-99 uhrazeno
15.2.2022Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2022Štýber Roman CZexxx OPEN M30-39 nezaplaceno
16.2.2022Súkeník Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
10.2.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
7.2.2022Šulc Martin RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2022Sůra Milan RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2022Surmik Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Šůstek Richard #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
11.2.2022švanda pavel OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2022Švandová Miroslava OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
12.2.2022Svatá Šárka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2022Švec Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Švec Michal OPEN M30-39 uhrazeno
4.2.2022švec luboš RACE M40-49 uhrazeno
7.2.2022Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
19.12.2021Svitalek Petr HODOR OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
7.2.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
26.12.2021Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.12.2021Svozil Bohdan OPEN M50-99 uhrazeno
26.12.2021Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team RACE Z40-49 nezaplaceno
13.2.2022Tecl Jan STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
11.2.2022Tichý Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Matějka Roman
↳ Kadlc AdamLoupáci
↳ Pejcha Jan
13.2.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO RACE M50-99 uhrazeno
1.1.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.12.2021Tlapáková Gabriela MSZS RACE Z40-49 uhrazeno
3.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2022Tokar Rostislav OCR Runners Zvíkovec OPEN M30-39 uhrazeno
21.1.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2022Tomanec Petr magor gym Varnsdorf RACE M40-49 uhrazeno
19.12.2021Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
15.1.2022Tomášková Martina OPEN T uhrazeno
Tým: Žádný lemry↳ Inneman David
↳ Bočková Marie
↳ Botur Michael
12.1.2022Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
6.12.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
19.1.2022Tomšík Filip OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2022Tomšík Karel OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Tomšíková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
8.12.2021Tošovský Jan OPEN M18-29 uhrazeno
14.2.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
5.1.2022Trefil Vladislav OCR Čelákovice OPEN M50-99 uhrazeno
12.2.2022Třešňák Petr SlanýKobylky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Slanykobylky ↳ Waldmannová EliškaSlanýkobylky
14.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
24.12.2021Trgiňová Lenka OPEN MIX uhrazeno
10.11.2021Trnková Eva FUN FUN uhrazeno
29.12.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2022Trtílek Aleš Ares race team OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2022Turek Pavel OCR Zvíkovec OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
20.1.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.1.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
16.2.2022Ullmannová Viktorie OPEN Z18-29 nezaplaceno
16.2.2022Ullmannová Jana SRG Česká Lípa OPEN Z40-49 nezaplaceno
25.12.2021Ulman Robert OPEN M40-49 uhrazeno
19.1.2022Ulrychová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Urbánek Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Urbánci a spolneobsazeno
11.2.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
14.2.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
17.11.2021Vala Miroslav OPEN M50-99 uhrazeno
11.2.2022Valachovič Tibor SRTG České Budějovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: SRTGCB↳ Musilová PetraSRTG České Budějovice
15.2.2022Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
30.1.2022Valentová Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
31.1.2022Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.2.2022Valicek Lukas bulldog OPEN M40-49 uhrazeno
20.1.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
16.1.2022Váňová Renata OPEN Z40-49 uhrazeno
12.2.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.2.2022Vařecha Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2022Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2021Vavrušková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToJeJedno↳ Šmídek Filip
15.2.2022Večerníková Barbora WILD GRIZZLY OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.12.2021Vedralová Nikola Cycology OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
11.12.2021Velecky Jan Medvědi OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
14.2.2022Věříšová Edita OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Veselá Martina Total Vítal OPEN T uhrazeno
Tým: TestTeam↳ Bendová IrenaTotal Vital
↳ Kozáková JindraTotal Vital
↳ Svitek Dominik#GLADIATORRACETEAM
12.2.2022Veselý Michal OPEN JM13-17 uhrazeno
15.2.2022Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
12.2.2022Veselý Marek OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2022Veska Tobiáš OPEN M30-39 uhrazeno
11.2.2022Veverková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Koblížci↳ petira lukáš#GLADIATORRACETEAM
12.2.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
23.1.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
14.2.2022Vitouš Jiří KAVI family FUN FUN uhrazeno
29.11.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
26.12.2021Vlček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Vodvárka Pavel RACE M18-29 uhrazeno
7.2.2022Vogl Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
8.2.2022Vojta Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
14.2.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
15.2.2022Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2022Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
13.2.2022Votápková Gabriela Pišišvorové OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.12.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
12.2.2022Vrabec Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
5.1.2022Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2022Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
7.1.2022Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
7.1.2022Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
14.2.2022Wagner Roman Tk Radostín OPEN M40-49 uhrazeno
5.1.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.1.2022Wallesch Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2022Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
14.2.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
15.11.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Zahnašová Alena OPEN Z18-29 uhrazeno
17.2.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
4.12.2021Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
9.12.2021Žantová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
15.1.2022Zavadil Radek RACE M40-49 uhrazeno
15.1.2022Zavadil Adam RACE JM13-17 uhrazeno
13.2.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Gladiatorraceteam1↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
13.2.2022Zbytovský Adam OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Ždila Pavol STG Pardubice RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2022Zedník Lukáš ARES RACE TEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
15.2.2022Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
17.1.2022Zeman Filip Peaky Bikers Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
4.11.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
29.12.2021Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
5.11.2021Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
31.1.2022Židová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
2.2.2022Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno
10.2.2022Zopkova Hana STG Kutna Hiora OPEN Z50-99 uhrazeno
15.12.2021Zubričanová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
3.2.2022Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno