Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN470
RACERACE177
FUNFUN32
Kategorie
M18-29Muži 18 - 29 let76
M30-39Muži 30 - 39 let74
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)69
M40-49Muži 40 - 49 let51
TTým (čtyřčlenný)51
Z30-39Ženy 30 - 39 let38
Z18-29Ženy 18 - 29 let38
M18-29Muži 18 - 29 let34
M30-39Muži 30 - 39 let32
FUNFUN32
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)28
Z40-49Ženy 40 - 49 let25
M40-49Muži 40 - 49 let24
M50-99Muži 50 a více let 20
Z18-29Ženy 18 - 29 let15
JM13-17Junioři 13 - 17 let15
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
M50-99Muži 50 a více let9
Z50-99Ženy 50 a více let 7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Celkem přihlášených679

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.4.2022Adamus Martin OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Ambrus Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Angurias Ivo OPEN M18-29 uhrazeno
16.3.2022Antoš Karel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
21.4.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Bártová Eva
20.4.2022Barták Roman RACE M18-29 uhrazeno
17.4.2022Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2022Bartošek Jonáš Predator workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
23.12.2021Bauer Michal RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2022Bečan Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2022Bečan Jiří RACE M50-99 uhrazeno
19.2.2022Bednář Marcel OPEN M30-39 uhrazeno
1.4.2022Bednář Marcel kostička OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Bělotová Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: PaBěMaBě↳ Bělota Patrik
26.1.2022Bělová Dominika FUN FUN uhrazeno
6.11.2021Beneš Tobiáš GYM4TEEN OPEN JM13-17 uhrazeno
18.4.2022Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Beran Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
13.3.2022Bezděková Lucie Gábi Studio - Bungee Workout OPEN T uhrazeno
Tým: Gábi Studio - Bungee Workout ↳ Horáková Gabriela Gábi Studio - Bungee Workout
↳ Janyšková JolanaGábi Studio - Bungee Workout
↳ Janyška František Gábi Studio - Bungee Workout
31.1.2022Bičianová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kly v duši↳ Bříza Daniel
17.4.2022Bílková zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Bočej Daniel RACE JM13-17 uhrazeno
14.4.2022Bochňák Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
21.2.2022Bogdalikova Blanka RACE MIX uhrazeno
Tým: ToBneobsazeno
7.4.2022Bohniat Petr OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2022Bolek Radek OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Božková Lydie OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Bučko Zdeněk Ostravske Kalače RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2022Bučková Miroslava Valaši OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Bulatová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
18.4.2022Bystřičanová Jaroslava OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
18.12.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
19.11.2021Čermák Petr RACE M40-49 uhrazeno
27.3.2022Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M30-39 uhrazeno
28.3.2022Čermák Miroslav Gladiátoři z Poličky OPEN M18-29 uhrazeno
9.4.2022Černava Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
1.3.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
29.3.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
7.4.2022Chadima Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Trpaslíci ve výškách↳ Mlýnková Veronikayvssit
31.3.2022Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2022Choleva Ondrej FUN FUN uhrazeno
19.4.2022Cholevová Zuzana FUN FUN uhrazeno
14.11.2021Chromečková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Chromečci↳ Chromečka Vlastimil
19.4.2022Cieślar Martin OPEN M40-49 uhrazeno
5.4.2022Ciganek Rostislav RACE MIX uhrazeno
Tým: ciganci↳ Cigankova Hana
15.3.2022Čipec Patrik RACE M30-39 uhrazeno
17.4.2022Čislinská Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
Tým: TDJ neobsazeno
24.1.2022Čížek Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
15.4.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Čtvrtlíková Lenka STG Opava OPEN Z30-39 uhrazeno
19.4.2022Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 OPEN Z30-39 uhrazeno
5.4.2022Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022damborský Petr FUN FUN uhrazeno
3.4.2022Dandová Lucie Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Danihelová Zuzana D-sport RACE Z18-29 uhrazeno
26.3.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
12.1.2022Demuth Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beauty&Beastneobsazeno
24.1.2022Denerova Karin STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
17.3.2022Dimitrovová Denisa OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
26.12.2021Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M50-99 uhrazeno
15.4.2022Dohnal Josef IRON RUNNERS OPEN M30-39 uhrazeno
11.1.2022Dolanský Vladan OPEN M40-49 uhrazeno
18.4.2022Dominik Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2021Dominik Lukáš POT ŠETŘÍ KREV OPEN JM13-17 uhrazeno
29.3.2022Dopita Pavel Spartan Pája OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Dospíšil Tomáš STG Zlín OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Drábek Vítězslav OPEN M30-39 uhrazeno
4.4.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
29.3.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
13.3.2022DŘEZA BRONISLAV RACE M50-99 uhrazeno
25.1.2022Drgová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2022Drgová Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
4.12.2021Drmola Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Elysium↳ Lattonová Alena
21.4.2022Drozdová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
18.4.2022Dub David DubAla RACE M18-29 uhrazeno
22.3.2022Durda Miroslav Alfa samec OPEN M18-29 uhrazeno
14.4.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
22.2.2022Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2022Dvorský Lukáš STG Žilina OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2022Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
30.3.2022Fajtl Martin Cvilínští schodaři OPEN M30-39 uhrazeno
14.4.2022Falešníková Martina FUN FUN uhrazeno
5.4.2022Falešníková Marie Tramtarie pup OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tramtarie pup↳ Potěšil TomášTramtarie pup
6.3.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Ferko Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: 0606↳ Křížková Gabriela0606
16.4.2022Fernufka Natalia OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Fešarek Jirka Fešifitness RACE M18-29 uhrazeno
4.4.2022Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.4.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2022Fojtík Stanislav RACE M18-29 uhrazeno
17.2.2022Fojtík Adam OPEN M30-39 uhrazeno
6.4.2022Fojtík Ivan RACE M18-29 uhrazeno
17.2.2022Fojtik Jan OPEN M30-39 uhrazeno
18.4.2022Foltýn Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Františák Martin Valaši OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2022Frasier Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
12.4.2022Fric Michael OPEN M18-29 uhrazeno
13.4.2022Fuchs Martin OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2022Gabrhel Pavel MP run Zlín RACE MIX uhrazeno
Tým: MP run Zlín↳ Paveláková Marcela
19.4.2022Galiová Inge Stg Karviná RACE Z40-49 uhrazeno
15.4.2022Galiová Inge Stg Karviná RACE Z40-49 nezaplaceno
12.4.2022Galvas Josef Bahňáci OPEN M50-99 uhrazeno
3.4.2022Gargošová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
6.3.2022Gebauerová Klára FUN FUN uhrazeno
21.4.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2021Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.3.2022Godža Miroslav FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Gorzolková Michalská Kristina Gorziovci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gorziovcineobsazeno
28.2.2022Grau Jakub Postřelmov OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Gregorík Martin csirt-mu RACE M18-29 uhrazeno
7.3.2022Grepl Paja RACE M18-29 uhrazeno
6.3.2022Grigoriadisová Nela FUN FUN uhrazeno
31.1.2022Grodová Nela FUN FUN uhrazeno
14.4.2022Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Grohmannová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
1.4.2022Gross Radim FUN FUN uhrazeno
21.4.2022Gutlerová Nikola OPEN T uhrazeno
Tým: Holky z Moravy ↳ Czernerová Eva
↳ Svačinová Petra
↳ Zdunková Barbora Holky z Moravy
8.2.2022Hajas Jiri OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
12.12.2021Hájek Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
1.4.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
13.2.2022Halfarova Kateřina RACE Z40-49 uhrazeno
14.3.2022Hampl Tomáš Horka rules OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2022Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
16.4.2022Handl David OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Hanslik Robert Pajtaši OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
28.3.2022Hapla Jaromír OPEN M30-39 uhrazeno
23.3.2022Harmata Peter OPEN M40-49 uhrazeno
23.3.2022Harmata Michal OPEN JM13-17 uhrazeno
20.4.2022Harmatová Tatiana FUN FUN uhrazeno
12.4.2022Havlásek Jan SVVAT OPEN MIX uhrazeno
Tým: Flejara↳ Elblová Adéla Flejara
20.4.2022Havlíček Tomáš STG Orlová OPEN M30-39 uhrazeno
20.4.2022Havlíčková Barbora STG Orlová OPEN Z18-29 uhrazeno
1.3.2022Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
19.1.2022Hendrych Lukáš STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2022Hierschová Natálie OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.2.2022Hill Daniel OPEN M50-99 uhrazeno
14.4.2022Hladik Tomas Predator workout brno RACE M30-39 uhrazeno
19.4.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Hlaváč Martin OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Hlaváček Miloš Dragon Ball RACE M30-39 uhrazeno
30.3.2022Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
16.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Holenda Kamil Pupkáči Brušperk RACE M40-49 uhrazeno
19.4.2022Holiš Radek Raduz OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Holuscha Pavel monday killers OPEN M18-29 uhrazeno
17.4.2022Holý Dalibor L.D.G.C. Opava OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Homola Rostislav OPEN M50-99 uhrazeno
18.4.2022Homola Jan OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
20.4.2022Horáčková Libuše OPEN Z30-39 uhrazeno
13.4.2022Horák Martin Ubrečené princezny OPEN M50-99 uhrazeno
24.3.2022Horváth Daniel RACE M18-29 uhrazeno
21.3.2022Hotař Vladislav Gympark Zlin RACE M40-49 uhrazeno
30.3.2022Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.3.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
23.3.2022Hruška Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Papučky↳ Glacová Lenka
31.3.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
1.3.2022Huňarová Klaudie Korlinky FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
15.4.2022Ivanecká Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2022Jadrný Dušan STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
10.1.2022Jahodník Michal OPEN M18-29 uhrazeno
11.1.2022Jaklovský Marek OPEN M18-29 uhrazeno
26.3.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Jakubišin Nick OPEN M18-29 uhrazeno
21.3.2022Janáček David OPEN M18-29 uhrazeno
17.4.2022Janák Martin OPEN M18-29 uhrazeno
19.4.2022Jančík Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
11.4.2022Jandová Karolína RACE JZ13-17 uhrazeno
31.12.2021Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
11.3.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
6.11.2021Janota Martin FUN FUN uhrazeno
6.11.2021Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
21.3.2022Janoušková Gabriela OPEN Z40-49 uhrazeno
18.4.2022Jarešová Markéta OPEN Z40-49 uhrazeno
18.4.2022Jarešová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
10.4.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
15.4.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.12.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2022Juřica Libor OPEN M40-49 uhrazeno
28.3.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
29.3.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
28.3.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
13.1.2022Kamená Sabina STG Havířov RACE JZ13-17 uhrazeno
20.4.2022Káňa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
11.1.2022Kanaš Matej OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2022Káňová Lucie Bohumín RACE Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Kanta Martin OPEN M18-29 uhrazeno
30.1.2022Kapsa Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2021Karásek Matyáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2021Karásek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
7.11.2021Karychová Eva Atom Kids Praha RACE Z40-49 uhrazeno
14.4.2022Kašing Adam CollieryOpava RACE M18-29 nezaplaceno
28.2.2022Kašpárek Michael OPEN M18-29 uhrazeno
12.12.2021Keklak Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
17.4.2022Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
15.4.2022Klajbl Martin Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
20.1.2022Klečková Zuzana Rubbers OPEN Z30-39 uhrazeno
28.3.2022Klein Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
13.3.2022Klimoš Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Klobása Martin OPEN M18-29 uhrazeno
21.4.2022Kluka Martin BORUNNING RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2022Kočí Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
12.11.2021Kocián Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
24.3.2022Kociánová Milena RACE Z40-49 uhrazeno
16.4.2022Kocmanova Markéta Drým tým OPEN MIX uhrazeno
Tým: DaMaFrk↳ Frnka DavidDrým tým
12.11.2021Kohut Marian RACE M18-29 uhrazeno
16.4.2022Koláčková Michala STG Česká Lípa OPEN MIX uhrazeno
Tým: Úchyláci ↳ Brabec PatrikSTG Česká Lípa
13.4.2022Kolomazníková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
17.4.2022Konečný Vítězslav OPEN M18-29 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.3.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2022Korzeniowski Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.4.2022Košař František Hitrádio Orion TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2022Kostiha Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
17.3.2022Kostrhúnová Soňa OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
21.4.2022Kovář Jan Avion OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
20.2.2022Kozlová Angelica #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kudělka Dominik#GLADIATORRACETEAM
23.3.2022Kraina Jan Dragon Ball RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2022Krajíčková Alena OPEN Z40-49 uhrazeno
Tým: Gladiator neobsazeno
28.12.2021Král Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2021Krausová Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: hujerovi↳ Vaněk Tomáš
↳ Mičaníková Kristýna
↳ Volf Jan
6.1.2022Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
18.4.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
31.3.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
20.3.2022Krovinová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE MIX uhrazeno
Tým: Orel Rtyně↳ Romančáková LucieOrel Rtyně
17.4.2022Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE Z18-29 uhrazeno
2.3.2022Kubíček Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
9.4.2022Kubíček Rudolf RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
21.4.2022Kučera Martin OPEN M30-39 uhrazeno
21.11.2021Kučerová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
11.3.2022Kučerová Gabriela OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Kučová Tamara RACE Z30-39 uhrazeno
14.1.2022Kuczera Marek OPEN M30-39 uhrazeno
23.12.2021Kuděla Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mimoň Team↳ Kudělová KláraMimoň Team
31.3.2022Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Kulka Lukáš CollieryOpava RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2022Kunčarová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.4.2022Kunz Adam Avion OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Kuropatnická Zuzana RACE Z30-39 uhrazeno
25.3.2022Kyják Aleš FUN FUN uhrazeno
9.4.2022Kyjonka Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
17.4.2022Laskovská Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
2.3.2022Lekeš Jakub Nepřemýšlej a jdi dal! RACE M30-39 uhrazeno
5.4.2022Lesniak Lukáš Leso RACE M30-39 uhrazeno
15.4.2022Lesniakova Viktoria RACE JZ13-17 uhrazeno
17.4.2022Lesovský Tomáš Predator Workout Brno RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2022Lešundák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
18.4.2022Lexa Adam OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2022Ličák Jan RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.3.2022Littner Lukáš Ironman16 OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Lopušná Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lopušníci↳ Telíšek Jiří
28.2.2022Ludvík Petr OPEN M40-49 uhrazeno
6.4.2022Luska František OPEN M50-99 uhrazeno
16.4.2022Máčala Josef RACE M40-49 uhrazeno
12.4.2022Macháč Petr OPEN M18-29 uhrazeno
14.4.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: AaT↳ Chocholová AdélaOCR KIDS Poděbrady
25.2.2022Machů František OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Maiwald Milan OPEN M30-39 uhrazeno
14.4.2022Majkutová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
19.4.2022Malina Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
18.4.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
31.1.2022Malyška Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Motorkáři↳ Galušková Martina
14.4.2022Marcalik Adam OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Marcin Slowik OPEN M30-39 uhrazeno
26.3.2022Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
15.3.2022Markielová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
27.3.2022Maršalíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
13.4.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
27.1.2022Mašlar Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: "Q" Team↳ Novotná Karin
19.4.2022Masničák Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
18.4.2022Matula Michal OPEN M18-29 uhrazeno
18.4.2022Matulová Kamila OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.3.2022Matušek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
21.2.2022Matuška Jaroslav RACE M30-39 uhrazeno
20.2.2022Matušková Pavlína Flákači z Napa OPEN Z40-49 uhrazeno
26.2.2022Meluchová Silvie OPEN MIX uhrazeno
Tým: SiMi↳ Kasper MichalSiMi
28.2.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
14.3.2022Michalík Daniel B+B tým RACE M30-39 uhrazeno
19.4.2022Mikláš Peter RACE M40-49 uhrazeno
3.4.2022Milata Honza #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
21.4.2022Milatová Iva RACE Z40-49 uhrazeno
3.3.2022Minarčík René OPEN M30-39 uhrazeno
10.4.2022Mlčoch Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
10.4.2022Mlčochová Pavlína FUN FUN uhrazeno
18.4.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
10.4.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2022Mojžíšková Nikol OPEN Z18-29 uhrazeno
27.3.2022Motloch Tomas OPEN M18-29 uhrazeno
17.1.2022Motúz Václav OPEN T uhrazeno
Tým: 4v1↳ Motúz Michal
↳ Babčák Ondřej
↳ Lesák Jiří
23.2.2022Mučka Jiří SDH Ludgeřovice RACE M30-39 uhrazeno
15.11.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Muroň Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
17.4.2022Nedvídek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
7.4.2022Nekvasil Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
14.11.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022němec martin OPEN M40-49 uhrazeno
Tým: kokosy na sněhuneobsazeno
9.12.2021Němec Jiří RACE M30-39 uhrazeno
9.4.2022Nepustilová Adriana OPEN Z30-39 uhrazeno
26.3.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Ničmanová Kateřina FUN FUN uhrazeno
23.11.2021Novák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
19.4.2022Novák Ivan OPEN M18-29 nezaplaceno
15.11.2021Nováková Blanka OPEN Z30-39 uhrazeno
17.4.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.2.2022Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.4.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
18.4.2022Oblukova Marie OPEN Z50-99 uhrazeno
20.4.2022Ondrejková Petra FUN FUN uhrazeno
21.4.2022Opršal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2022Orlová Veronika 4v1 OPEN Z30-39 uhrazeno
14.3.2022Orság Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2022Orvan Matěj Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
21.4.2022Osika Roman OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2022Ošmyková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
22.11.2021Oszelda David SisiDave RACE MIX uhrazeno
Tým: SisiDave↳ Dřevikovská SilvieSisiDave
14.4.2022Otýpka Ondřej FUN FUN uhrazeno
24.12.2021Pacalova Katerina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fufíncineobsazeno
6.3.2022Paikertová Hana STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Palacký Marcel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Srny↳ Bartoňová Lucie
4.11.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2022Paluzga Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Pařízek Pavel Workout Lomnice OPEN M18-29 uhrazeno
12.2.2022Pastorová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
16.4.2022Pavelka Vladmír FUN FUN uhrazeno
16.4.2022Pavelková Karolína FUN FUN uhrazeno
3.1.2022Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
28.3.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2022Pěchura Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Pelikán Jaroslav Bananas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikánová MichaelaBananas
16.4.2022Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Česko-Slovenské DUO↳ Peprik David#GLADIATORRACETEAM
2.3.2022Pencova Lenka Korlinky FUN FUN uhrazeno
28.3.2022Peroutka Martin STG Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
6.4.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.3.2022Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
29.3.2022Peštuka Michal Páteční box OPEN M30-39 uhrazeno
6.4.2022Peterková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Peterková Kateřina FUN FUN uhrazeno
1.4.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
18.4.2022Petira Daniel #GLADIATOrRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
29.12.2021Petřek Ondřej Valašská Banda RACE M30-39 uhrazeno
21.12.2021Petřík Vítězslav stg Přerov OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2021Pieleszová Janina OPEN Z50-99 uhrazeno
27.2.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
6.3.2022Piskořová Miroslava RACE Z40-49 uhrazeno
21.4.2022Plaček Martin BoRunning RACE M30-39 uhrazeno
14.4.2022Planka Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
28.3.2022Ploc Jan RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.3.2022Podolova Daniela SRTG Holesov, SDH Zahnasovice, sneci v behu OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci v běhu ↳ Rolinc KubaŠneci v běhu
27.1.2022Polakovič Pavol OPEN T uhrazeno
Tým: Rolling Tomatoes↳ Psota Václav
↳ Nykyforov YehorRolling Tomatoes
↳ Hanke RomanRolling Tomatoes
21.4.2022Poljak Marian Avion OPEN M18-29 uhrazeno
15.3.2022Pospíšil Jiří Horka rules RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2022Pospíšilová Aneta RACE Z18-29 uhrazeno
7.3.2022Pospíšilová Markéta CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
16.4.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
20.4.2022Prantl Jiří OPEN M30-39 nezaplaceno
19.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Priesnitzová Karin RACE Z30-39 uhrazeno
16.4.2022Procházková Žofie SKIBI VM RACE JZ13-17 uhrazeno
3.11.2021Procházková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
19.1.2022Proske Petr Dragon Boat Ostrava OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
17.2.2022Pustková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
11.12.2021Putera Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Raček Matúš csirt-mu RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
16.4.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
16.3.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
28.3.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
14.3.2022Ŕepka Karel OPEN M40-49 uhrazeno
6.3.2022Ripka Zbyněk STG Opava OPEN M50-99 uhrazeno
29.11.2021Rosecký Zdeněk FUN FUN uhrazeno
13.4.2022Rosenová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Roškot Filip OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nice try, maybe next time↳ Doležalová Markéta
25.3.2022Rovnaník Daniel FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dnes poprvé↳ Mlčůchová Jana#GLADIATORRACETEAM
24.12.2021Rozsypálková Lada FUN FUN uhrazeno
17.4.2022Rudzki Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
13.4.2022Rumanek Jaroslav RACE M40-49 uhrazeno
23.11.2021Ryška Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2021Ryška Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
23.11.2021Ryšková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmudlové↳ Schenk Pavel
8.11.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
9.11.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.12.2021Šablatura Vít RACE MIX uhrazeno
Tým: Tapiserie↳ Uherková Tereza
25.12.2021Šafář Petr OPEN M40-49 uhrazeno
21.4.2022Sala Michal OPEN M30-39 uhrazeno
8.11.2021Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
11.4.2022Samohýlová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
12.12.2021Šandrik Marek OPEN M40-49 uhrazeno
5.4.2022Saxová Charlotta OPEN Z50-99 uhrazeno
22.3.2022Scheffczikova Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
9.2.2022Schmid Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
11.11.2021Schybol Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
20.4.2022Ščurek Lukáš Hitrádio Orion TEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.4.2022Seberová Eva OPEN Z50-99 uhrazeno
28.2.2022Šebesta Filip OPEN M18-29 uhrazeno
14.4.2022Šefránek Petr OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2022Sekaninová Kateřina CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: T+Sneobsazeno
11.4.2022Šerková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Ševčíková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.3.2022Sikora Alexandr OPEN M18-29 uhrazeno
9.3.2022Šiler Martin SádloŠkvarky OPEN M40-49 uhrazeno
10.3.2022Šiler Petr SádloŠkvarky OPEN M40-49 uhrazeno
17.4.2022Šimo Pavol OPEN M30-39 nezaplaceno
17.3.2022Šindler Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
5.4.2022Šindler Petr STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
31.3.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.1.2022Šíp Jaroslav STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
24.1.2022Šípová Gabriela STG Opava OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Siuda Denys OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2021Siuda Rostislav OPEN M50-99 uhrazeno
4.4.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
11.2.2022Skalil Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: nipe team↳ Skalilová Nikol
24.11.2021Skalský Jiří RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2022Škápíková Nikola PRINCEZNY OPEN T uhrazeno
Tým: Princezny ↳ Dudášová DominikaPrincezny
↳ Husáková Adéla
↳ Durníková Alenaprincezny
25.12.2021Škopková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
24.3.2022Skořupa Jakub RACE M30-39 uhrazeno
21.4.2022Škultéty Ján Trade servis OPEN M30-39 nezaplaceno
30.3.2022Škvaridlová Iveta OPEN Z30-39 uhrazeno
11.4.2022Skýba Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
12.4.2022Sladký Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: takjo !!!↳ Slípková Viktorie
28.12.2021Šlahora Vít OPEN M18-29 uhrazeno
4.4.2022Slezáčková Klára FUN FUN uhrazeno
4.4.2022Slezáčková Vladimíra FUN FUN uhrazeno
25.1.2022Šmerdová Alexandra RACE Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
17.4.2022Šmídová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
9.4.2022Smolíková Věra OPEN Z50-99 uhrazeno
13.1.2022Smrž Vladislav OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2022Sobelová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: VeMa-ToDá↳ Švidernochová Dagmar
↳ Gillarová Markéta
↳ Bajer Tomáš
7.4.2022Šofrová Lucie Šofříci OPEN Z30-39 uhrazeno
30.1.2022Šoltis Petr OPEN M40-49 uhrazeno
19.11.2021Souček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
9.4.2022soukup Ondra OPEN JM13-17 uhrazeno
12.4.2022Soukup Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
30.3.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Hovňouskové↳ Hošek Jakub
12.4.2022Staňová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
11.2.2022Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
11.2.2022Šteflová Aneta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
14.4.2022Štěrba Martin None OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
9.4.2022Štipčák Jaromír OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Stolarik Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Stolariková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
13.4.2022Štoudek Kamil RACE M40-49 uhrazeno
13.4.2022Štoudek Roman RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2021Štoudek Maxim OPEN JM13-17 uhrazeno
22.11.2021Štoudková Nela OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.11.2021Štoudková Zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Strakoš Jiří OPEN M18-29 nezaplaceno
11.1.2022Strakoš Matej OPEN M18-29 uhrazeno
15.4.2022Stříž Jakub Mokrý banditi OPEN T uhrazeno
Tým: Mokrý banditi↳ Rožnovský RichardMokrý banditi
↳ Peřka Kamil
↳ Peřka Vojtěch
3.2.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
28.1.2022Suchánek Petr LIONS GYM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lion Gym↳ Kolbertova VěraLIONS GYM
31.3.2022Sukeníková Monika OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Šuška Petr RACE M18-29 uhrazeno
25.12.2021Šustalová Miroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
27.3.2022Šůstek Richard #the_old_OCR_dogs OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2022Šústek Tomáš Aja OPEN M40-49 uhrazeno
11.4.2022Svačina Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
9.4.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
18.4.2022Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN T nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
↳ Štěpánek Danda#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
31.3.2022Švec Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: GRLTM↳ Plíšková Pavlína
30.3.2022Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2022Svoboda Jiří FUN FUN uhrazeno
13.4.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021švrlanská radka OPEN T uhrazeno
Tým: v klidu↳ Kupková Petra
↳ Kudelová Jana
↳ Michalíková Markétav klidu
31.12.2021Švrlanský Vít OPEN T uhrazeno
Tým: v klidu1↳ Kupka Tomáš
↳ Myslivec Radek
↳ Myslivec Romanv klidu1
19.4.2022Sýkora Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Sýkora Petr SoDE OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2022Sýkorová Aneta OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Symerský Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
19.1.2022Tecl Jan STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
20.4.2022Tezcan Ivana TJ Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Těžký Libor OPEN M18-29 uhrazeno
28.3.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
3.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Tomec Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
27.3.2022Tomíčková Lenka CrossfitJD Rýmařov, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
30.3.2022Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
31.3.2022Trlica Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Trojková Veronika STG Opava RACE Z18-29 uhrazeno
21.4.2022Trojková Ivona OPEN Z40-49 uhrazeno
16.4.2022Trzeciak Joanna OPEN Z18-29 uhrazeno
10.4.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
11.2.2022Uherec Pavel OPEN T uhrazeno
Tým: ND crew↳ Klimek JaroslavND crew
↳ Krejčíř Dominik
↳ Rýznar VladislavND crew
12.4.2022Uherková Kristýna FUN FUN uhrazeno
12.4.2022Ujec Martin OPEN M40-49 uhrazeno
22.2.2022Urbánek Aleš RACE M18-29 uhrazeno
14.4.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Vacke Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
24.2.2022Václavík Leoš OPEN M50-99 uhrazeno
14.4.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
18.4.2022Vala Martin DubAla RACE M18-29 uhrazeno
19.3.2022Valderová Alice OPEN MIX uhrazeno
Tým: ThePIGs↳ Litvík Ondřej
18.4.2022Válek Miroslav RETAXA OPEN M50-99 uhrazeno
Tým: retaxaneobsazeno
28.2.2022Valenta Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
21.4.2022Válková Edita Retaxa OPEN Z30-39 uhrazeno
29.3.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
9.4.2022Valouchová Lucie FUN FUN uhrazeno
20.4.2022Váni Jaromír RACE M50-99 nezaplaceno
18.4.2022Vaníček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Vaňous Kryštof OPEN M18-29 uhrazeno
3.1.2022Vaňous Petr OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vantuch František OPEN MIX uhrazeno
Tým: GS Team↳ Hulvová Lucie
19.4.2022Varadi Lukáš RACE M40-49 uhrazeno
17.4.2022Vařecha Daniel RACE M18-29 uhrazeno
20.4.2022Varhaník Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
19.4.2022Vašátko Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
18.4.2022Vašíček Tomáš SK Hranice RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2022Vedrová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
13.4.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 uhrazeno
13.2.2022Veřmiřovský Petr OPEN M30-39 uhrazeno
25.2.2022Veselá Martina Total Vítal OPEN T uhrazeno
Tým: TestTeam↳ Svitek Dominik#GLADIATORRACETEAM
↳ Kozáková Jindra#GLADIATORRACETEAM
↳ Kozák Daniel
18.4.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
26.11.2021Vidlička Marek Vidličky OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Vidličková Lucie Vidličky OPEN Z40-49 uhrazeno
5.12.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2022Vincena Petr Avion OPEN M18-29 uhrazeno
3.4.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.3.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
30.3.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
1.2.2022Vojnarová Adéla RACE JZ13-17 uhrazeno
1.2.2022Vojnarová Marcela RACE Z40-49 uhrazeno
11.4.2022Vokůrková Vladimíra 4Vokurky OPEN Z30-39 uhrazeno
4.4.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
19.11.2021Vondroušová Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
2.4.2022Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
15.3.2022Votruba Jan RACE M18-29 uhrazeno
26.3.2022Vrabec Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
19.4.2022Vránová Nela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kula↳ Třetina Jakub
20.2.2022Vrzalová Vendula Flákači z Napa OPEN Z40-49 uhrazeno
19.4.2022Vyčichlo Tomáš Spartan Gym RACE M40-49 uhrazeno
20.4.2022Warzeszka Patrik OPEN JM13-17 uhrazeno
23.11.2021Warzeszková Monika OPEN Z50-99 uhrazeno
Tým: Veteránineobsazeno
18.4.2022Wendelin Tomáš OPEN JM13-17 uhrazeno
20.4.2022Wisiorková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
15.4.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
14.4.2022Zacios Pavel OPEN M40-49 nezaplaceno
31.3.2022Zagorová Klára RACE Z18-29 uhrazeno
18.4.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
4.1.2022Zajíček Josef OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ferda a Beruška↳ Falešníková Jana
18.4.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
23.1.2022Zaleski Filip OPEN M40-49 uhrazeno
20.4.2022Zapalač Richard OPEN JM13-17 uhrazeno
18.4.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
11.2.2022Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
27.3.2022Zeman Filip FUBO racing team OPEN M18-29 uhrazeno
26.3.2022Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M50-99 uhrazeno
20.3.2022Zemanová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
7.2.2022Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
22.2.2022Zezůlka Jan #the_old_OCR_dogs OPEN M50-99 uhrazeno
31.3.2022Zezulková Denisa FUN FUN uhrazeno
31.3.2022Židová Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
2.4.2022Znojil Marek STG Prostějov OPEN M40-49 uhrazeno
5.11.2021Žufníčková Petra RACE Z40-49 uhrazeno
30.1.2022Žůrek Kryštof RACE M18-29 uhrazeno