Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV- ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN302
RACERACE105
FUNFUN12
Kategorie
TTým (čtyřčlenný)58
M30-39Muži 30 - 39 let51
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)40
M18-29Muži 18 - 29 let39
Z18-29Ženy 18 - 29 let39
Z30-39Ženy 30 - 39 let24
M40-49Muži 40 - 49 let23
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
M30-39Muži 30 - 39 let19
M40-49Muži 40 - 49 let15
M18-29Muži 18 - 29 let13
Z40-49Ženy 40 - 49 let12
FUNFUN12
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
M50-99Muži 50 a více let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
M50-99Muži 50 a více let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let2
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených419

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.6.2022 STG Holýšov OPEN M18-29 nezaplaceno
31.12.2021Almanová Iveta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mojo↳ Seidel KarelBadasses
25.4.2022Antoch Petr OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
16.11.2021Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Badalíková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
21.6.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
29.3.2022Barnetová Jana Extra Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
2.6.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bartovci↳ Savrová Eva
17.6.2022Bašek Karel OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Bechyně Matěj SHM team OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.6.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
5.6.2022Bergmann Michal OPEN T uhrazeno
Tým: Flamma↳ Kokošková Kristýna
↳ Trgiňová Lenka
↳ Hromada Lukáš
23.6.2022Bernard Marek OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
21.6.2022Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
17.6.2022Bischofová Viktorie OPEN Z18-29 uhrazeno
22.6.2022Bortlík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2022Bortlíková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
12.4.2022Bryčka Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Andělé↳ Bařtipánová NikolaAndělé
16.6.2022Brýna Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: testneobsazeno
18.1.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2021Čavajda Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: TEAM69↳ Slavíková NikolaTEAM69
6.12.2021Čermák Lukáš FUN FUN uhrazeno
6.12.2021Čermáková Denisa FUN FUN uhrazeno
30.5.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
14.6.2022Chalupa Josef Princezny OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2022Chovanec Martin CFIG OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2022Čížková Dagmar STG Žďár nad Sázavou OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Čmelíková Kateřina Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.6.2022Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Čuchalová Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2022Dědeček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Dizonová Adelaida FUN FUN uhrazeno
9.12.2021Doležalová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2022Dubská Melánie Princezny OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Dubská Natálie Princezny OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
14.6.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
1.6.2022Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
3.6.2022Dvořáková Dominika Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
7.6.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2022Endler Jan Endleráci OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2022Endlerova Hana Endleráci OPEN Z40-49 uhrazeno
17.6.2022Faktorová Petra OPEN JZ13-17 uhrazeno
21.6.2022Fantová Karolína Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.5.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
8.6.2022Fiala Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.5.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
2.2.2022Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
3.6.2022Frolík Václav OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Gabková Natálie Extreme obstacle runners RACE MIX uhrazeno
Tým: Božani↳ Hajžman David
16.1.2022Gašpařík Lukáš FUN FUN uhrazeno
21.12.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Gogová Silvie BOXR OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Habeš Sebastian SHM team OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
22.6.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
20.6.2022Halmova Nikola OPEN MIX uhrazeno
Tým: Texas Savages↳ Gallaher David
27.11.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2022Hanuš Honza OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
22.4.2022Hanzík Jakub OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2022Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
23.6.2022Hátle Martin OPEN M18-29 uhrazeno
26.4.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
12.3.2022Havelcová Anna OPEN T uhrazeno
Tým: Fifipírci↳ Havelcová Martina
↳ Havelec Roman
↳ Havelec Martin
11.5.2022Havlíčková Michaela Fubo Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fubo↳ Havlíček JakubFUBO Team
17.6.2022Havrda Martin RACE M30-39 uhrazeno
13.4.2022Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
14.4.2022Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
20.4.2022Hegar Jan SHM team OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2022Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
12.4.2022Hencl Michal CarTec Liberec OPEN T uhrazeno
Tým: CarTec Liberec↳ Kafka ZbyněkCarTec Liberec
↳ Zavřel DominikCarTec Liberec
↳ Slabý DanielCarTec Liberec
25.12.2021Heřman Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.12.2021Heřman Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
14.4.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.5.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
20.6.2022Horáčková Lucie RACE Z18-29 nezaplaceno
6.6.2022Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
14.5.2022Hrudková Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2022Hubrt Václav OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2022Hübscherová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Hypša Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
27.3.2022Janeček Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
9.1.2022Janoušková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
8.6.2022Janušková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
21.12.2021Jelič Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
6.6.2022Jelínek Michal Čvacht OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
22.4.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Jirsák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2022Jonášova Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
17.6.2022Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
16.6.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
16.6.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
20.6.2022Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
25.1.2022Kanuch Marek PORFIX CZ OPEN T uhrazeno
Tým: PORFIX CZ↳ Ulrych Viliam
↳ Goniec MatyášPORFIX
↳ Van Steelant Filip
31.5.2022Kašová Eliška VIVAjump OPEN MIX uhrazeno
Tým: VIVAjump↳ Holek JanVIVAjump
11.2.2022Kedršt Daniel STG Kolín RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2022Kessl Michal OCR Citice OPEN M18-29 uhrazeno
19.4.2022Klaus Jakub Klausíci RACE M30-39 uhrazeno
Tým: KuMo teamneobsazeno
18.6.2022Klaus Jan RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Klečák Radim Olympia Spartan training Kutná Hora RACE JM13-17 nezaplaceno
14.5.2022Klímová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
2.6.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Kmetova Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Kočárková Aneta Hanibal Sport OPEN Z18-29 uhrazeno
23.6.2022Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 uhrazeno
14.6.2022Koláčková Martina STG Česká Lípa OPEN Z18-29 uhrazeno
10.5.2022Kolář Jan RACE M40-49 uhrazeno
19.6.2022Kolomazníková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
22.6.2022Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 nezaplaceno
19.6.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
9.1.2022Kotrhonz Jan OPEN M40-49 uhrazeno
18.6.2022Kovandová Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
20.6.2022Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 nezaplaceno
28.3.2022Kožešník David OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
17.11.2021Krajcigr Radek OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Král Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Krebs Zdeněk OPEN T uhrazeno
Tým: Veselý ruský kačer↳ Kačer OndřejVeselý ruský kačer 
↳ Veselá Martinaayb1n5
↳ Denisov DmitriiVeselý ruský kačer
19.6.2022Kříž Pavel Zeus Power House OPEN M18-29 uhrazeno
19.6.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
8.6.2022Kruliš Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Krupica Michal RACE M18-29 uhrazeno
22.5.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Kučera Radek Doksy OPEN T uhrazeno
Tým: oBrna↳ Stránský Matyáš
↳ Taclík Milan
↳ Kučera JanDoksy
25.5.2022Kudrnáčová Kristýna I love mud OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Kunštár Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Kupka Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: My tři a Ála↳ Žďánská IvetaMy tři a Ála
↳ Grospičová Alena
↳ Fibiš DaliborMy tři a Ála
23.6.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z40-49 uhrazeno
15.6.2022Kvízová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2022Kvízová Jana Vostrej Kvíz OPEN Z18-29 uhrazeno
5.6.2022Kytka Boleslav Spartangym OPEN M30-39 uhrazeno
14.4.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
22.6.2022Landovská Irena CRTC OPEN Z50-99 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
24.5.2022Laštovka Max OPEN JM13-17 uhrazeno
3.1.2022Lata Lukas RACE M30-39 uhrazeno
15.5.2022Ledvinová Kateřina SRTG Kolín OPEN Z40-49 uhrazeno
7.12.2021Lívanec Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Magomedov Omar OPEN T uhrazeno
Tým: B-OMBA↳ Kaplová BarboraB-OMBA
↳ Sobeková AnnaB-OMBA
↳ Valnoha Martin
11.6.2022Makara Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
10.12.2021Malinová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
19.6.2022Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Malý Jan OPEN M40-49 nezaplaceno
8.5.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
28.1.2022Marešová Květoslava OPEN T uhrazeno
Tým: Subky↳ Toušek David
↳ Prudel Ondřej
↳ Pirkl Jiří
28.2.2022Marková Kristina OPEN MIX uhrazeno
Tým: HOŠÍCI↳ Hošek Michal
20.6.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
22.6.2022Mašata Metoděj RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2022Mašek Jaroslav FUN FUN uhrazeno
29.5.2022Masničák Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
4.2.2022Maxová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: MAXÍCI↳ Maxa Tomášm2vu30
30.11.2021Mejzr Patrik RACE M18-29 uhrazeno
29.5.2022Melč Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Happy Feet↳ Stružková SabinaHappy Feet
9.2.2022Michalegová Eliška OPEN MIX uhrazeno
Tým: Satanáši↳ Skokan Jakub
21.6.2022Mičková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
28.3.2022Miewald Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
22.4.2022Mihula Lukáš OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
20.12.2021Minaříková Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
26.3.2022Moc Marian RACE M40-49 uhrazeno
7.3.2022Morávek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
1.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Myšičková Petra OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.6.2022Nádvorník Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
29.3.2022Najman Zdenek OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
19.6.2022Nečina Miroslav Běžecky tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje OPEN MIX uhrazeno
Tým: Běžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje↳ Černá KateřinaBěžecký tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Nemec Branislav RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2022Novák Ivan RACE M18-29 nezaplaceno
10.6.2022Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.6.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
19.6.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
10.6.2022Novotná Amelie SRTG Most OPEN Z18-29 uhrazeno
26.4.2022Novotná Petra Totální katastrofy OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dáme to!↳ Bydžovský Jakub
25.1.2022Novotná Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
19.6.2022Ošmyková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
17.6.2022Pacholík Ondřej Rehasport RACE M18-29 uhrazeno
21.6.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2022Paříková Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
4.5.2022Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2022Pekárková Natálie RACE Z18-29 nezaplaceno
23.5.2022Pešek Ivo LMC OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2022Pešl Tomáš Princezny OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Petrus Václav Ďábličtí RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři z Holic OPEN M40-49 uhrazeno
26.1.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Plch Dušan SVVAT OPEN M40-49 uhrazeno
10.6.2022Pleva David RMM OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2022Pluhář Josef RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Podhorová Romana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
2.6.2022Podlezl Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
2.6.2022Podlezl Jahodová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
10.12.2021Pospíšil Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
20.6.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
21.6.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
20.6.2022Prantl Jiří OCR Hunters OPEN MIX nezaplaceno
Tým: OCR Hunters↳ Čížková LucieOCR Hunters
5.5.2022Pražák Roman OPEN M30-39 uhrazeno
4.6.2022Prchal David RACE M40-49 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
27.2.2022Procházka Roman Hrošindové OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hrošindové↳ Nováková Martina
21.6.2022Procházková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Profous Martin FUN FUN uhrazeno
16.1.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
29.5.2022Ptáček Martin OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.6.2022Punkertova Blanka Náhodní kolemjdoucí RACE MIX uhrazeno
Tým: Držkováci↳ Punkert MilanNáhodní kolemjdoucí
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
22.4.2022Ratzenbeková Anna OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
12.6.2022Reinert Tomáš Princezny OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.12.2021Řezníček David 2running hearts RACE MIX uhrazeno
Tým: Two running hearts↳ Raslová Marie2running hearts
29.1.2022Říhová Petra Gladiator training Kralupy OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Ružbacká Tatiana OPEN T uhrazeno
Tým: EDUSO↳ Turbák MichalEDUSO
↳ Absolon MarekEduso
↳ Brabec DanielEduso
31.5.2022Rychtecká Nathalie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ňufíci↳ Stuchlík LukášŇufící
21.6.2022Rýdl Martin OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Rýdlová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.6.2022Šafránek Michal SRTG Kolín RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2022Samek Ondřej I love mud OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Šandová Markéta OPEN T uhrazeno
Tým: Lemry↳ Málek Lukáš
↳ Málková Dominika
↳ Břinčil Adam
20.2.2022Schneider Uwe Klabauster OPEN M50-99 uhrazeno
22.6.2022Schusterová Kristýna OPEN Z40-49 uhrazeno
3.4.2022Šeda Radek Tabata :-) OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tabata↳ Jahodová JanaTabata :-)
22.6.2022Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Sedláček Matěj RACE M18-29 uhrazeno
28.3.2022Semecký Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.5.2022Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
23.6.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno FUN FUN uhrazeno
12.6.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Sladkovská Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
29.3.2022Šlesingr Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Smolík Arnošt OPEN M50-99 uhrazeno
19.6.2022Smolíková Věra OPEN Z50-99 uhrazeno
31.3.2022Snětivý Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2022Sopek Pavel FUN FUN uhrazeno
23.6.2022Šotola Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
23.11.2021Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
22.6.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
22.6.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
28.3.2022Šrejber Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiagor family↳ Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM
3.5.2022Šrut David OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2022Stankova Vendula OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Stejskalová Barbora edgar.team RACE Z30-39 uhrazeno
16.6.2022Štembera Václav OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
29.4.2022Straka Martin FUN FUN uhrazeno
14.4.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
14.4.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
3.2.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
19.11.2021Stupka Patrik Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
23.6.2022Súkeník Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
13.3.2022Sušánek Filip OPEN M30-39 uhrazeno
15.6.2022Sušánková Klára Ready2win RACE Z18-29 uhrazeno
17.5.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
21.6.2022Švarcová Monika STG Česká Třebová OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek MichalSTG Česká Třebová
14.6.2022Švec Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: GRLTM↳ Plíšková Pavlína
8.6.2022Svěrák Jan OPEN M18-29 uhrazeno
21.6.2022Svoboda Pavel Ti Druzí CZ OPEN T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Merenus OldrichTi druzí
neobsazeno
neobsazeno
20.6.2022Svoboda Petr Tantrum Monstra RACE JM13-17 uhrazeno
20.6.2022Svobodová Eva Tantrum Monstra RACE Z50-99 uhrazeno
4.12.2021Talaš Roman OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rotík & Šubík Team↳ Šubrtová Martina
20.6.2022Tesáková Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jiřík a Baru↳ Papst Jiří
31.1.2022Tomášková Eliška OPEN T uhrazeno
Tým: Bossové↳ Mašinda Radek
↳ Kratochvíl Michael
↳ Zahrádková Jana
21.6.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
14.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2022Tuharský Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.6.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
19.6.2022Vacek Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
5.5.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Moupic Jan#GLADIATORRACETEAM
20.3.2022Válek Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Proč to po nás někdo chce?↳ Nowaková LindaProč to po nás někdo chce
8.6.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
18.6.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
22.4.2022Vávra Antonín OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2022Vavrečka Martin Livesport OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Vejvodová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Vepřek Karel Vepříci z Teplic RACE M40-49 uhrazeno
21.6.2022Vepřek Martin Predátor workout Brno RACE MIX nezaplaceno
Tým: Vepřová houstička ↳ Housková Natálie
23.6.2022Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
17.6.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
7.6.2022Vitouš Jiří KAVI family OPEN M50-99 uhrazeno
23.6.2022Vodrážka Pavel FUN FUN uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2021Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 uhrazeno
13.6.2022Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022VOSTRÝ Martin RACE M30-39 nezaplaceno
29.11.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
9.5.2022Vrbová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Výborná Dominika Princezny OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2021Vyskočil Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.3.2022Wagnitz Stefanie Joy Fighters OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Wiankowski Dawid RDM CHART TEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.6.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
3.6.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
28.3.2022Zákravský Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2022Zeman Filip Peaky Bikers Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Žežule Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2022Zolotar Matouš OPEN T uhrazeno
Tým: Mamrdi ↳ Kaftan Jaroslav
↳ Viktorová Markéta
↳ Manek Stanislav