Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV- ORIGINAL

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN59
RACERACE17
FUNFUN3
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let11
M30-39Muži 30 - 39 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
TTým (čtyřčlenný)8
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)7
M18-29Muži 18 - 29 let6
M30-39Muži 30 - 39 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
FUNFUN3
M18-29Muži 18 - 29 let3
M50-99Muži 50 a více let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
M30-39Muži 30 - 39 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených79

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.12.2021Almanová Iveta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mojo↳ Seidel KarelBadasses
16.11.2021Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Čápová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2021Čavajda Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: TEAM69neobsazeno
6.12.2021Čermák Lukáš FUN FUN uhrazeno
6.12.2021Čermáková Denisa FUN FUN uhrazeno
28.12.2021Červenka Pavel Rokytnice nad Jizerou RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2022Dědeček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
9.12.2021Doležalová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
16.1.2022Gašpařík Lukáš FUN FUN uhrazeno
21.12.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
19.11.2021glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
17.12.2021Hejnyšová Staňka RACE Z30-39 uhrazeno
25.12.2021Heřman Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.12.2021Heřman Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
10.12.2021Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
9.1.2022Janoušková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
21.12.2021Jelič Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
9.1.2022Kotrhonz Jan OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Kovanda Roman RACE M30-39 uhrazeno
17.11.2021Krajcigr Radek OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Král Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2022Lata Lukas RACE M30-39 uhrazeno
7.12.2021Lívanec Martin OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2021Malinová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Mejzr Patrik RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2021Minaříková Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Mlejnková Dana OPEN Z30-39 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2021Páral Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
10.12.2021Pospíšil Jan OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
16.1.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
23.12.2021Řezníček David 2running hearts RACE MIX uhrazeno
Tým: Two running hearts↳ Raslová Marie2running hearts
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Rubáš Michal RACE M30-39 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.11.2021Šandová Markéta OPEN T uhrazeno
Tým: Lemry↳ Málek Lukáš
↳ Málková Dominika
↳ Břinčil Adam
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
23.11.2021Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Šplíchalová Alena Tatranská strela OPEN Z30-39 uhrazeno
19.11.2021Stupka Patrik Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
4.12.2021Talaš Roman OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rotík & Šubík Team↳ Šubrtová Martina
14.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2021Urbanová Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predátoři↳ Paraska Martin
22.11.2021Vokurka Michal OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
7.12.2021Vyskočil Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.