Startovní listina GLADIATOR RACE HARRACHOV - MAX

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN119
RACERACE66
FUNFUN4
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let32
M40-49Muži 40 - 49 let22
M18-29Muži 18 - 29 let20
M30-39Muži 30 - 39 let17
M18-29Muži 18 - 29 let13
Z30-39Ženy 30 - 39 let12
M40-49Muži 40 - 49 let12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)11
Z18-29Ženy 18 - 29 let9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
FUNFUN4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
TTým (čtyřčlenný)3
M50-99Muži 50 a více let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
M50-99Muži 50 a více let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených189

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.2.2022Ackermann Václav GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Antonovič Lukáš OCR MAŠINA KADAŇ RACE M30-39 uhrazeno
16.11.2021Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
12.5.2022Bala Martin OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
11.5.2022Bala Svobodová Mirka OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
19.6.2022Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2022Beran Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2022Beranová Rozalie RACE Z18-29 uhrazeno
18.11.2021Berka Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
22.1.2022Böhm Ondřej čvacht OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
25.11.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Brejníková Kristýna Rozběháme Roudnici OPEN Z18-29 uhrazeno
7.6.2022Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
19.6.2022Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
13.5.2022Čechurová Šárka OPEN Z30-39 uhrazeno
21.11.2021Černá Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: PePe↳ Pergler Josef
13.6.2022Černá Mariana OPEN Z18-29 uhrazeno
15.6.2022Červenka Pavel Rokytnice nad Jizerou RACE M30-39 uhrazeno
19.5.2022Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
17.6.2022Cimler Jiří Delegace ČAPS RACE MIX uhrazeno
Tým: Delegace ČAPS↳ Třebická ZuzanaDelegace ČAPS
2.4.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
2.12.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2022Doležal Pavel #unknownteam OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
18.6.2022Drábek Lukáš STG Holýšov RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Drahokoupil Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Drahokoupil Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2022Ekrt Martin OPEN M18-29 uhrazeno
21.5.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE MIX uhrazeno
Tým: Fénix s kladivem↳ Fenclová KateřinaHammer OCR Team
21.6.2022Flos Jan SRTG Trutnov OPEN M40-49 uhrazeno
12.5.2022gal jakub FUN FUN uhrazeno
12.5.2022Grigorov David FUN FUN uhrazeno
7.3.2022Hajtmanová Jitka Sk Gym Humpolec OPEN Z40-49 uhrazeno
23.6.2022Hajžman David RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE M50-99 uhrazeno
31.12.2021Hebrová Sára FUBO team RACE Z18-29 uhrazeno
18.4.2022Heligr Martin OCR MAŠINA KADAŇ RACE M40-49 uhrazeno
8.6.2022Hermanová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: UŽ NEMŮŽU!↳ Kuntoš Miroslav
20.6.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Hlaváčková Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Horáček Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
30.4.2022Houska Jan Spartak Praha 4 OPEN M18-29 uhrazeno
21.6.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2022Hribal Vojtech Lacrima OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2022Hynková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
22.4.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
10.6.2022Jírova Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
10.3.2022Jozefčák Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
10.3.2022Jozefčáková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Kaczorowski Karol RACE M18-29 uhrazeno
23.6.2022Kafka Jakub OCR Čelákovice RACE JM13-17 nezaplaceno
11.2.2022Kedršt Daniel STG Kolín RACE M40-49 uhrazeno
14.6.2022Klas Jan Fénix Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Kolovrátník Jiří JIROUS OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
10.6.2022Kopecký Daniel Realitní mafie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kočkodan↳ Chovancová TheaCFIG
21.5.2022Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
8.6.2022Košťál Petr SRTG Trutnov RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2021Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
17.3.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Kovacik Branislav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Kovařík Jan Baklažáni OPEN M30-39 uhrazeno
15.5.2022Křesťan Vladimír Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
23.6.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE Z18-29 uhrazeno
24.2.2022Kumbera Jan OPEN M40-49 uhrazeno
10.6.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
20.6.2022Květon Tomáš Fénix Plzeň RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2022Kysilka Vit OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2022Kłycho Tristan OPEN M18-29 uhrazeno
30.4.2022Langer Andrej STG Mlada Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2021Liberda Jiří FUN FUN uhrazeno
Tým: Comadrejas↳ Šindelářová Zuzana
31.1.2022Liška Miloš Loupežníci OCR RACE M50-99 uhrazeno
16.12.2021Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
Tým: ZdeKamneobsazeno
28.2.2022Lukeš Vladimír Podkrkonošská sebranka OPEN M40-49 uhrazeno
7.6.2022Máčala Daniel RACE M18-29 uhrazeno
9.2.2022Mandzák Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
20.6.2022Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
30.4.2022Matějka Roman RACE M18-29 uhrazeno
15.12.2021Melichar Ondřej Bellus Bellatores OPEN T uhrazeno
Tým: Létající žraloci↳ Melichar JakubLétající žraloci
↳ Květina Jan
neobsazeno
1.2.2022Melicharová Petra Už tam budeeem RACE Z30-39 uhrazeno
22.6.2022Meravá Mária Extreme Obstacle Runners OPEN MIX uhrazeno
Tým: Extreme Obstacle Runners↳ Meravý TomášExtreme Obstacle Runners
12.6.2022Měřička Radek OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Mikulka Jan OPEN M18-29 uhrazeno
18.5.2022Mlynka Ladislav OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Mučka Jiří SDH Ludgeřovice RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2022Mužík Miroslav Degens Liberec OPEN M18-29 uhrazeno
16.6.2022Nečina Miroslav Běžecky tým Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje OPEN M30-39 uhrazeno
2.6.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
22.1.2022Novák Michal čvacht OPEN M50-99 uhrazeno
21.6.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2022Novotný Tomáš STG Trutnov RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2022Pejcha Jan RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2022Perna Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
9.6.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.5.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Pfefferová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
27.4.2022Pleva David RMM Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
13.6.2022Ploc Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice RACE M30-39 uhrazeno
23.6.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
29.1.2022Pokorný Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
19.6.2022Popelka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
21.6.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
1.4.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.5.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2022Raszyk Tomáš Pak jdem chlastat OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2022Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
29.1.2022Říha Vladimír Gladiator Training Kralupy OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2022Roubíčková Miroslava SZ 01 plus OPEN Z40-49 uhrazeno
16.6.2022Rybnikár Ján Senica OPEN M50-99 uhrazeno
28.5.2022Sabol Marek OPEN M18-29 uhrazeno
17.6.2022Salgueiro Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2021Sekyra Radek Na Férovku OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Sekyra Marek Na Férovku OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Sikora Miroslav Baklažáni OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Sikora Standa OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2022Sikorová Hanka OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.6.2022Šizlingová Petra RACE Z18-29 uhrazeno
22.6.2022Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Slavík Vlastimil Steel Crabs OPEN M40-49 uhrazeno
19.5.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
15.5.2022Šob Petr Vesničani RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2021Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: osmička↳ Srba MiroslavOsmička
31.3.2022Šromovský Vojtěch Baklažáni OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2022Staš Jan Kosáci RACE M30-39 uhrazeno
25.2.2022Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
21.6.2022Štohanzl Michal RACE M30-39 uhrazeno
13.6.2022Šula Martin Kaizen Athlete OPEN M18-29 nezaplaceno
19.6.2022Šulc Martin RACE M40-49 nezaplaceno
25.5.2022švanda pavel OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2022Švandová Miroslava OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Svoboda David Podkrkonošska sebranka OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
23.6.2022Tezcan Ivana TJ Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
30.4.2022Tichý Jakub RACE M18-29 uhrazeno
22.12.2021Tkáč Jan OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022toms vlastimil OPEN M18-29 uhrazeno
13.6.2022Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.6.2022Truneček Václav Slaný OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Trunečková Andrea OPEN Z18-29 uhrazeno
8.6.2022Valcha Jiří Horsini OPEN M30-39 uhrazeno
17.5.2022Valentová Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
21.6.2022Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN JM13-17 uhrazeno
21.6.2022Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN M40-49 uhrazeno
25.4.2022Váňová Renata OPEN Z40-49 uhrazeno
18.6.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.6.2022Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 nezaplaceno
20.6.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GRT ↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
15.6.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
2.6.2022Volák Adam RehaSport Team RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2021Vorlickova Zdenka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.5.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Zadina Jan Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora neobsazeno
7.6.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
1.6.2022Zaťko Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
13.6.2022Zelenková Pavlína OPEN Z30-39 uhrazeno