Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN377
RACERACE83
FUNFUN14
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)71
M30-39Muži 30 - 39 let69
TTým (čtyřčlenný)43
Z18-29Ženy 18 - 29 let42
M18-29Muži 18 - 29 let39
Z30-39Ženy 30 - 39 let33
M40-49Muži 40 - 49 let32
Z40-49Ženy 40 - 49 let30
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
M30-39Muži 30 - 39 let19
FUNFUN14
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
M40-49Muži 40 - 49 let8
M18-29Muži 18 - 29 let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
M50-99Muži 50 a více let 5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
M50-99Muži 50 a více let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Z50-99Ženy 50 a více let 3
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených474

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.6.2022 STG Holýšov OPEN M18-29 nezaplaceno
28.5.2022Abík Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
21.5.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
25.6.2022Alexa Michal OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022Alexová Barbora Team Malau OPEN Z18-29 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2022Baráková Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
5.1.2022Baráková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
2.1.2022Barták Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: GDEpivo?↳ Hývlová Denisa
19.1.2022Bartelsen Martin FUN FUN uhrazeno
19.1.2022Bartelsenová Dana FUN FUN uhrazeno
17.1.2022Bartoníček Přemysl OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
25.4.2022Bartošová Simona OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
3.4.2022Baudyš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
25.6.2022Bechyne Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.6.2022Belza Michal RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2021Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
3.5.2022Benešová Eliška FUN FUN uhrazeno
28.11.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
23.12.2021Bernát Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Blatová Kristýna OPEN Z18-29 nezaplaceno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
8.5.2022Bohata Petr MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
26.5.2022Bouchal Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Forever&togetherneobsazeno
13.11.2021Brádlová Kateřina katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: katedík↳ Jirsa TadeášKatedík
28.2.2022Branda Karel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Branďáci↳ Brandová Kateřina
28.2.2022Branda Šimon OPEN MIX uhrazeno
Tým: ŠimKač↳ Trávníčková Kateřina
30.4.2022Brandejský Josef OPEN M30-39 uhrazeno
18.6.2022Broz Martin OPEN M18-29 uhrazeno
27.4.2022Brožík Dominik RACE MIX uhrazeno
Tým: CHoboťáci↳ Zvárová Marie
17.11.2021Brunclík Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
17.11.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
12.4.2022Bryčka Jan RACE MIX uhrazeno
Tým: Andělé↳ Bařtipánová NikolaAndělé
30.6.2022Bureš Ivo RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2022Burghardová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
21.3.2022Cabalková Štěpánka OPEN Z40-49 uhrazeno
15.6.2022Camfrla Aleš CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN M40-49 uhrazeno
15.6.2022Camfrlová Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
9.6.2022Cepak Martin OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Cepek Jaroslav Jarda OCR FUN FUN uhrazeno
3.4.2022Cepková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
16.6.2022Čermák Jan RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2022Černá Ludmila Svídnický Extrém RACE Z18-29 uhrazeno
20.6.2022Černá Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
21.4.2022Chadima Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Už tam budem?↳ Zálešáková Sabina
6.6.2022Chadrabová Terez OPEN Z18-29 uhrazeno
10.6.2022Chládková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
23.3.2022Chmelař Boris OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tučňáci↳ Stodolová Lenka
13.11.2021Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
22.6.2022Chutný Vojtěch SRTG Hradec Králové OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Chytková Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Moncheri↳ Chytka Petr
1.6.2022Cihlová Bára OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maglajzáci↳ Rychlý JakubMaglajzáci
31.3.2022Čížek Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2022Coufal Jiří HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Cudlín Aleš OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Cvrčková Kateřina Střední odborná škola veterinární Hradec Králové-Kukleny OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Daru Milan Lomeňáci OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dobroušci↳ Dobrovolná LucieBlansko
26.6.2022Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M50-99 uhrazeno
22.6.2022Dofek Denis OPEN M18-29 uhrazeno
3.7.2022Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
9.3.2022Dominik Lukáš POT ŠETŘÍ KREV RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2021Dospíšil Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2022Douchová Blanka SDH Lžovice OPEN Z50-99 uhrazeno
30.6.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2022Drda Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
20.6.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE M30-39 uhrazeno
18.5.2022Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Dušek Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: CH+H↳ Kovaříková GabrielaUniverzita Karlova - Farmaceutická fakulta
30.5.2022Dvořáková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
23.6.2022Fajfr Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
31.12.2021Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Dream teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
26.6.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
21.12.2021Fišer Luděk HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
7.5.2022Fleischmann Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jirka a Adéla neobsazeno
22.4.2022Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
27.5.2022Geislerová Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Geisslerová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: V+M↳ Rybyšar Vojtěch
30.11.2021Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.6.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.6.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.4.2022Haluza Ondřej HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
6.12.2021Hejnyšová Staňka RACE MIX uhrazeno
Tým: HejMali↳ Malina Filip
17.3.2022Hiersch Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: RoDiNa↳ Hierschová Natálie
19.6.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.6.2022Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2021Holcová Ili OPEN MIX uhrazeno
Tým: PekeStojneobsazeno
30.5.2022Holečková Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
26.6.2022Homolová Lucie OPEN Z30-39 nezaplaceno
29.5.2022Horáčková Hana SDH Lžovice FUN FUN uhrazeno
9.5.2022Horák Matěj STG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: STG Pardubice↳ Víšek TadeášSTG Pardubice
↳ Helger DavidSRTG Pardubice
neobsazeno
25.4.2022Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
28.11.2021Hořejší Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: Asi dobrej oddíl!↳ Hartvich IvanaPM
↳ Krejčí Ludmila
↳ Zounková Radka
20.6.2022Hotař Vladislav Gympark Zlin RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2022Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN JZ13-17 uhrazeno
9.6.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
29.6.2022Hrdina Michal Pohoda RACE M40-49 uhrazeno
2.6.2022Hrubý Jan OPEN M18-29 uhrazeno
1.7.2022Hulčík Ondřej OPEN M18-29 nezaplaceno
3.4.2022Hvězdová Tereza FUN FUN uhrazeno
2.2.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2021Ivančaková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
29.6.2022Jakab Jan OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
31.5.2022Jančík Jakub CRTC OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Jandáčková Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
19.6.2022Jandáčková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
5.1.2022Jandová Adéla Koblížci RACE Z40-49 uhrazeno
27.3.2022Janeček Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.5.2022Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
31.1.2022Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
9.12.2021Janík Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2022Jánová Bára RACE Z30-39 uhrazeno
28.4.2022Janýrová Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Jelínek Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Ježková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
29.6.2022Jirmásková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
28.3.2022Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Jonášová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
28.3.2022Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
30.5.2022Julinová Kateřina Kočky z Moravy OPEN Z18-29 uhrazeno
24.6.2022Jura Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2022Kabeláčová Renata KABI RACE Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Kabelka Ondřej OPEN M30-39 nezaplaceno
9.11.2021Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
4.6.2022Kadaňka Michal OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Kadeřábková Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
1.7.2022Kalina Martin EXTRA Brno FUN FUN uhrazeno
28.6.2022Kasman Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
4.5.2022Kašpar Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2022Kašpar Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Kendziura Michal Kendzik Team OPEN M30-39 uhrazeno
27.6.2022Kiripolská Markéta OPEN Z18-29 uhrazeno
27.6.2022Kirova Karina OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
8.3.2022Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Knězů Knížová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
20.4.2022Kobylková Romana OPEN Z50-99 uhrazeno
19.6.2022Kočí Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
27.6.2022Kocmanova Markéta Drýmtým OPEN T nezaplaceno
Tým: Drýmtýmneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
18.5.2022Kolbertova Věra LIONS GYM OPEN Z40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Konszká Barbora RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M40-49 uhrazeno
8.5.2022Koranda David OPEN M40-49 uhrazeno
2.1.2022Korbel Peter OPEN T uhrazeno
Tým: Šneci↳ Bartáková Magdaléna
↳ Barták Tomáš
↳ Barták Filip
3.6.2022Kouba Pavel CRTC OPEN T uhrazeno
Tým: Výstaviště Drinking Team↳ Kopecký Tomáš
↳ Řezníček Roman
↳ Markoš MartinVýstaviště Drinking Team
14.4.2022Kovařčík Jan OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2022Krbec Michal OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Krejcar Roman OPEN M40-49 uhrazeno
28.5.2022Krejčí Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
28.5.2022Krejčí Markéta OPEN Z40-49 uhrazeno
3.12.2021Křížová Monika Extreme Obstacle Runners RACE Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Křížová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.3.2022Kropáčová Tereza Kropáčovi OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kropáčovi↳ Kropáč MichalKropáčovi
27.12.2021Krošlák Marian OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2022Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
28.4.2022Kroutil Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
28.4.2022Kroutilova Blanka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.6.2022Kršmaru Barbora Hammer OCR Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Hammer Mikelovic↳ Mikel MarekHammer ocr team
20.6.2022Kubantová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
7.1.2022Kubát David Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Máme blbý nápady↳ Danková Veronika
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
2.7.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 nezaplaceno
20.5.2022Kučera Vojta STG Rychnov nad Kněžnou OPEN JM13-17 uhrazeno
29.1.2022Kučera Lukáš OPEN T uhrazeno
Tým: Je mi to jedno↳ Pecková Dominika
↳ Kučerová Nikola
neobsazeno
21.11.2021Kučerová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
26.4.2022Kudělka Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kozlová Angelica#GLADIATORRACETEAM
20.6.2022Kuldová Blanka OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.3.2022Kulíková Aneta GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kalivoda OndřejOlympia Spartan Training Kutná Hora
13.6.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Láf Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: LAFIneobsazeno
4.5.2022Lamer David OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.3.2022Laubová Jaroslava FUN FUN uhrazeno
6.4.2022Lencová Petra FUN FUN uhrazeno
9.4.2022Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.11.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
18.6.2022Lukášová Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: A&V↳ Heřmanský Adam
28.5.2022Lusková Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
11.3.2022Mach Lukáš KOJOTI OPEN T uhrazeno
Tým: KOJOTI ↳ Khom AlešKOJOTI
↳ Kováčik DominikKOJOTI
↳ Mach PetrKOJOTI
30.5.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
30.4.2022Machuta Vladimír OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dobříš/Kamýk↳ Řezaninová Tereza
30.6.2022Mader Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
10.5.2022Majdl Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Scrambled Gladiators↳ Valenta TadeášScrambled Gladiators
↳ Lares Jakub
↳ Bartoňková Eva
30.6.2022Maňáková Zuzana RUN magazine Team OPEN Z30-39 uhrazeno
24.2.2022Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
2.7.2022Marek Matěj Jen tak z hecu OPEN M18-29 nezaplaceno
2.4.2022Markočiová Zuzana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
30.5.2022Mašláňová MOnika Kočky z Moravy OPEN Z30-39 uhrazeno
20.6.2022Matrasová Alexandra OPEN Z40-49 uhrazeno
26.4.2022Medková Helena OPEN MIX uhrazeno
Tým: Robert+Helena↳ Dvořák RobertRobert+Helena
11.3.2022Melichar David OPEN JM13-17 uhrazeno
31.3.2022Melicharová Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
22.2.2022Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2022Mereďová Julie Crossfit J.D. OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.7.2022Metyš Bohdan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bob a Bobekneobsazeno
20.6.2022Mezovská Pavlína HARTMANN OPEN Z40-49 uhrazeno
22.12.2021Michálková Markéta Hartmann OPEN Z40-49 uhrazeno
21.3.2022Mikulová Šárka Šáres OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2022Mišička Petr RACE M40-49 uhrazeno
28.3.2022Mlejnek Tomas STG HK OPEN MIX uhrazeno
Tým: MTM↳ Mlejnková MarcelaSRTG HK
11.5.2022Mlejnková Dana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
25.6.2022Mogilevskij Andrej RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2022Mokrá Barbora RACE Z30-39 uhrazeno
25.11.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
10.6.2022Mrkvičková Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2022Mudrová Natálie OPEN MIX uhrazeno
Tým: Natyna a Ričmond↳ Macek Richard
5.1.2022Müller Martin HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Nájemník Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2021Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.3.2022Němec Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Béčka↳ Ondrová Denisa
1.6.2022Neruda Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: MiNik↳ Chromá Nikola
8.1.2022Nešpor Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
10.6.2022Neuhausl Pavel RACE M18-29 uhrazeno
10.5.2022Novák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Novák Pavel RACE M30-39 nezaplaceno
31.1.2022Novák Jan Tvoje bába OPEN M30-39 uhrazeno
5.5.2022Nováková Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
19.4.2022Nováková Veronika OPEN MIX uhrazeno
Tým: PIVOňky↳ Raab JanPIVOňky
28.12.2021Novotný Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2022Novotný Milan OPEN M40-49 uhrazeno
12.5.2022Novotný Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Novotný Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Ondruš David OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2022Ondruš Martin OPEN M18-29 uhrazeno
1.7.2022Pacek Jan OPEN M30-39 nezaplaceno
8.4.2022Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
27.6.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.6.2022Palková Zuzana SRTG Rokycany OPEN Z30-39 uhrazeno
14.5.2022Pávek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Pavlíček Jan V+H OPEN MIX uhrazeno
Tým: V+H↳ Stehlíková VendulaV+H
11.5.2022Pawlasová Dáša OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Pelikánová Michaela Bananas RACE MIX uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikán JaroslavBananas
25.5.2022Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Petřek Martin Valašská Banda OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaKa maká!↳ Filipová KarolínaValašská Banda
15.6.2022Petřek Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Valašská Banda↳ Minářová Denisa
18.5.2022Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Pinta Martin RACE M30-39 uhrazeno
20.6.2022Písek David OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Zbyněk HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Filip HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
22.4.2022Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Polák Jan RACE M30-39 nezaplaceno
23.5.2022Pollak Tomas OPEN M30-39 uhrazeno
22.6.2022Pošvářová Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
2.6.2022Poul Vojtová Veronika Olympia Spartan Training KH OPEN Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 nezaplaceno
26.6.2022Prchal Jakub RACE M18-29 uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
19.3.2022Příleský Nikolas OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvůrci tempa↳ Kadlecová Miška
12.3.2022Procházka David OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
16.5.2022psohlavec tomas OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2022Pučálka Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
27.3.2022Purmanová Alice OPEN Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Radakovič Jozef OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Prtkovia↳ Mojšová Paulína
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.12.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
17.5.2022Řehůřek Jan OPEN M40-49 uhrazeno
22.1.2022Rejmanová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
28.5.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
25.4.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Řepík Petr Brněnská střela OPEN M50-99 uhrazeno
24.12.2021Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
12.4.2022Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiator race↳ Krumlová Petra
9.5.2022Ritter Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
10.5.2022Ritterová Kateřina FUN FUN uhrazeno
29.6.2022Romančáková Jitka Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE Z30-39 nezaplaceno
29.6.2022Ropek Tadeáš OPEN M30-39 uhrazeno
11.4.2022Roštejnská Dominika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pazderníkovi↳ Pazderník Václav
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
3.6.2022Rybová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Sachsová Martina OPEN Z30-39 nezaplaceno
18.1.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic↳ Šádková Michaela#GLADIATORRACETEAM
23.2.2022Šalomoun Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2022Sancha Maximo FUN FUN uhrazeno
1.7.2022Sarnovský Petr OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Karkulka↳ Uchytilova Iveta
9.6.2022Saulich Dan RACE M30-39 uhrazeno
12.6.2022Ševčík Jan OPEN M18-29 uhrazeno
30.3.2022Sháněl martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.6.2022Šiška Kristián SK Judo Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2022Škrhová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
28.4.2022Šlegr Roman OPEN M30-39 uhrazeno
25.6.2022Slouka Lukáš ASK Blansko OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Smrček Martin SKPŠ Praha RACE M30-39 uhrazeno
27.5.2022Smrčková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Smutka Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Šnajdar Michael OPEN M30-39 uhrazeno
30.5.2022Šnopl Vít RACE M18-29 uhrazeno
6.6.2022Šnoplová Iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hammer a Hummer↳ Mikeš PetrPredator Workout Brno
1.7.2022Sosnová Anežka FUN FUN uhrazeno
30.6.2022Součková Zdeňka OPEN Z40-49 nezaplaceno
11.2.2022Špelinová Drahomíra HARTMANN OPEN Z30-39 uhrazeno
7.4.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
30.11.2021Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
27.5.2022Štěpánková Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
16.1.2022Štětina Jan Bulldog´s dart´s pub RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2021Štochl Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Štochlová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
14.6.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Študentová Jitka RACE Z30-39 nezaplaceno
18.5.2022Suchánek Petr LIONS GYM OPEN M40-49 uhrazeno
1.7.2022Suchomel Petr OPEN M40-49 nezaplaceno
30.6.2022Súkeník Daniel OPEN M18-29 nezaplaceno
31.5.2022Šulc Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Šuranský Vít RACE JM13-17 uhrazeno
30.4.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
17.6.2022Táborská Julie Crossfit J.D. OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.3.2022Teušlová Veronika Amazonky OPEN T uhrazeno
Tým: Amazonky↳ Poldaufova KristynaAmazonky
↳ Kohlerova MonikaAmazonky
neobsazeno
28.3.2022Tichý Jakub OPEN T uhrazeno
Tým: Loupáci↳ Vítková Michaela
↳ Pejcha Jan
↳ Matějka Roman
9.6.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
27.5.2022Tomisová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
26.3.2022Topraková Michaela FitMami OPEN T uhrazeno
Tým: FitMami↳ Búdová MiroslavaFitMami
neobsazeno
neobsazeno
30.11.2021Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z18-29 uhrazeno
25.6.2022Trojanová Iveta OPEN Z40-49 uhrazeno
24.4.2022Trojková Veronika STG Opava OPEN Z18-29 uhrazeno
14.6.2022Tučková Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Urbanová Veronika SRTG Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
27.1.2022Václavek Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
27.1.2022Václavková Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2022Valíček Tomáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Mrkvičky↳ MARTINCOVÁ ŠÁRKA
25.6.2022Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
20.4.2022Vážanová Soňa OPEN Z40-49 uhrazeno
25.6.2022Veiser Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Veselá Martina Total Vítal OPEN Z50-99 uhrazeno
23.6.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
4.5.2022Vítek Matyáš African Lions OPEN T uhrazeno
Tým: Roosters↳ Hrádková Johana
neobsazeno
neobsazeno
25.6.2022Vlach Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
30.6.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2022Vokálová Monika SDH Lžovice OPEN Z18-29 uhrazeno
11.11.2021Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: REFTEAM↳ Zedníková MartinaREF TEAM
31.5.2022Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
30.6.2022Vožechová Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
25.2.2022Vršecká Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
25.1.2022Weber Jindřich FUN FUN uhrazeno
31.12.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
31.12.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
2.3.2022Zelinková Veronika RACE MIX uhrazeno
Tým: BLACK MIRROR↳ Hyxa Petr BLACK MIRROR
16.4.2022Zeman Filip Peaky Bikers Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
2.6.2022Zemek David OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Zíma Marek OPEN M30-39 uhrazeno
25.6.2022Živný Vít RACE M30-39 uhrazeno
21.5.2022Žovák Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
7.6.2022Zvoníček René OPEN M18-29 uhrazeno