Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN87
RACERACE24
FUNFUN2
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
M40-49Muži 40 - 49 let14
TTým (čtyřčlenný)12
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)9
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M30-39Muži 30 - 39 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
M18-29Muži 18 - 29 let4
M40-49Muži 40 - 49 let2
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
FUNFUN2
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
M18-29Muži 18 - 29 let1
M50-99Muži 50 a více let 1
Celkem přihlášených113

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2022Baráková Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
5.1.2022Baráková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
2.1.2022Barták Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: GDEpivo?↳ Hývlová Denisa
19.1.2022Bartelsen Martin FUN FUN uhrazeno
19.1.2022Bartelsenová Dana FUN FUN uhrazeno
17.1.2022Bartoníček Přemysl OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
23.12.2021Bernát Michal HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
13.11.2021Brádlová Kateřina katedík RACE MIX uhrazeno
Tým: katedík↳ Jirsa TadeášKatedík
17.11.2021Brunclík Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
17.11.2021Brunclíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
13.11.2021Chobotský Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
4.1.2022Coufal Jiří HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Dospíšil Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2021Dušek Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: CH+H↳ Kovaříková GabrielaUniverzita Karlova - Farmaceutická fakulta
8.12.2021Dvoranová Pavlína RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
31.12.2021Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Dream teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
21.12.2021Fišer Luděk HARTMANN OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
6.12.2021Hejnyšová Staňka RACE MIX uhrazeno
Tým: HejMalineobsazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2021Holcová Ili OPEN MIX uhrazeno
Tým: PekeStojneobsazeno
28.11.2021Hořejší Lucie OPEN T uhrazeno
Tým: Asi dobrej oddíl!↳ Hartvich IvanaPM
↳ Krejčí Ludmila
neobsazeno
29.11.2021Ivančaková Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
5.1.2022Jandová Adéla Koblížci RACE Z40-49 uhrazeno
9.12.2021Janík Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
9.11.2021Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Konszká Barbora RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Kopečný Miroslav Mámin tým OPEN M40-49 uhrazeno
2.1.2022Korbel Peter OPEN T uhrazeno
Tým: Šneci↳ Bartáková Magdaléna
↳ Barták Tomáš
↳ Barták Filip
3.12.2021Křížová Monika EOR RACE Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Krošlák Marian OPEN M30-39 uhrazeno
7.1.2022Kubát David Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Máme blbý nápady↳ Kubínová Marie#GLADIATORRACETEAM
21.11.2021Kučerová Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Kulhánek Martin RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Kunovjánková Martina Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kalivoda OndřejOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
22.12.2021Michálková Markéta Hartmann OPEN Z40-49 uhrazeno
25.11.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
5.1.2022Müller Martin HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
14.12.2021Murarik Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Nágl Jaroslav RUNaři OPEN M40-49 uhrazeno
1.12.2021Nauš Robert OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
13.12.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
8.1.2022Nešpor Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Novotný Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Filip HARTMANN OPEN M18-29 uhrazeno
30.12.2021Pochyla Zbyněk HARTMANN OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Podaný Lubomír VaNDaL team OPEN M30-39 uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
31.12.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
22.1.2022Rejmanová Tereza OPEN Z18-29 nezaplaceno
24.12.2021Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.1.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šádkovic↳ Šádková Michaela
29.12.2021Shejbalová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Stalmacherová Michaela OPEN Z40-49 uhrazeno
16.1.2022Štětina Jan Bulldog´s dart´s pub RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2021Štochl Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Štochlová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
10.11.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Tošková Alexandra RUNaři OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Tvrdíková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Smells Like Team Spirit↳ Prosík RadimSmells Like Team Spirit
31.12.2021Urbanová Veronika SRTG Praha OPEN Z40-49 uhrazeno
11.11.2021Volkán Jiří REF OPEN MIX uhrazeno
Tým: REFTEAM↳ Zedníková MartinaREF TEAM
31.12.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Carnivora↳ Adamcová PetraCarnivora
31.12.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.