Startovní listina GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN180
RACERACE45
FUNFUN10
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let41
M18-29Muži 18 - 29 let28
M40-49Muži 40 - 49 let27
TTým (čtyřčlenný)23
Z18-29Ženy 18 - 29 let16
Z30-39Ženy 30 - 39 let16
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M18-29Muži 18 - 29 let10
FUNFUN10
M30-39Muži 30 - 39 let9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
M40-49Muži 40 - 49 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
M50-99Muži 50 a více let3
M50-99Muži 50 a více let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených235

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.6.2022Bajer Adam OPEN JM13-17 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
3.4.2022Bartoš Vlasta OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.1.2022Bernardová Sandra OPEN Z30-39 uhrazeno
22.5.2022Bláha Martin Ready2Die OPEN T uhrazeno
Tým: Ready2Die↳ Janeš Jan
↳ Fibír FilipReady2Die
↳ Mokráňová Monika
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
26.6.2022Boháč Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Campbell Daniel Obrodiátoři OPEN T uhrazeno
Tým: Obrodiátoři↳ Campbell PavlaObrodiátoři
↳ Krivopišin SašaObrodiátoři
↳ Stříbrný Jaroslav
4.12.2021Čapek Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
18.1.2022Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Černý Josef Blackpippo OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2022Chadima Milan RACE M40-49 uhrazeno
23.2.2022Chalupník Ivan OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2022Chalupník Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2021Chejn Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
29.4.2022Chytka Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Moncheri↳ Chytková Lenka
4.2.2022Čížek Jan Nahodíme sportovní tempo! RACE M18-29 uhrazeno
27.3.2022Deverová Olga FUN FUN uhrazeno
27.4.2022Dlouhá Michaela M+M FUN FUN uhrazeno
2.12.2021Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Dohnal Martin OPEN M18-29 uhrazeno
24.2.2022Dulák Branislav FUN FUN uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
31.1.2022Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
10.5.2022Fantova Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
10.4.2022Fiala Martin Fotříci.cz OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Fifka Martin OPEN M18-29 nezaplaceno
21.6.2022Garmašev Roman OPEN M30-39 uhrazeno
21.3.2022Geleta Petr Kancl OPEN T uhrazeno
Tým: Kancl↳ Eichler JakubKancl
neobsazeno
neobsazeno
29.11.2021Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.6.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
9.4.2022Halama Martin OPEN M50-99 uhrazeno
9.4.2022Halama Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2022Hanousková Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Havlíček Martin OPEN M40-49 uhrazeno
17.5.2022Hebelka Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.6.2022Hejla Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
17.12.2021Hejnyšová Staňka RACE Z30-39 uhrazeno
19.6.2022Henzl Filip OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2022Hesko Roman RACE M18-29 uhrazeno
28.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Hložek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
2.12.2021Horáček David novopacké sklepy RACE M50-99 uhrazeno
2.12.2021Horáček Ondrej Novopacké sklepy RACE M18-29 uhrazeno
10.1.2022Horáčková Klára Novopacké sklepy OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.2.2022Horák Alexandr Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
30.1.2022Houžvičková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Hrušovská Iveta IvetaANDŠárka OPEN Z18-29 uhrazeno
19.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
3.2.2022Hušáková Kateřina Hej, mně je to buřt RACE Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Ivan Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
20.6.2022Janků Ladislav OPEN M40-49 uhrazeno
12.6.2022Janouch Petr RACE M30-39 uhrazeno
28.6.2022Jelínek Michal Čvacht OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Ježek Jonáš OPEN JM13-17 uhrazeno
9.4.2022Jiřička Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Kalina Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Karban Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
6.4.2022Karban Michal ACJC OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Kasjanova Šárka OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
28.3.2022Kittler Martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Klanica Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
19.3.2022Klanica Tomáš OPEN M50-99 uhrazeno
19.3.2022Klanicová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
29.6.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M30-39 uhrazeno
5.1.2022Knytl Pavel Humburky OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pajik a Kája↳ Jeřábková Karolína
30.3.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
27.1.2022Köhler David KellyTeam RACE M40-49 uhrazeno
9.6.2022Kolesar Tomas RACE M30-39 uhrazeno
14.5.2022Kolmann Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Kotyk Karel Velocipéd klub Nová Paka FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
19.6.2022Koucký Matěj OPEN JM13-17 uhrazeno
6.4.2022Kozák Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
21.4.2022Kraus Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
2.7.2022Kubrycht Michal Hammer OCR Team RACE M30-39 nezaplaceno
11.2.2022Kučerová Adéla Vážky OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2022Lánský Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
6.4.2022Lešák Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
17.4.2022Linhart Patrik OPEN JM13-17 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
14.4.2022Lízr Antonin acjc OPEN M30-39 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
1.6.2022Loos Arnošt MAGNA FUN FUN uhrazeno
1.6.2022Loos Jaruška MAGNA FUN FUN uhrazeno
24.4.2022Lorencová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
10.6.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
27.2.2022Macnar David RACE M40-49 uhrazeno
30.1.2022Majvald Tadeas OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2022Malínský Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2022Marušák Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
26.12.2021Matušíková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matušíci↳ Matušík Aleš
29.5.2022Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Morová Lenka OPEN T uhrazeno
Tým: Sevič tým↳ Kovář Jan
↳ Hýbl Pavel
↳ Ouška Daniel
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 nezaplaceno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.4.2022Nosek Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Novák Lukáš Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
20.2.2022Novák Miroslav Capoeira Pardubice FUN FUN uhrazeno
26.6.2022Ondrovičová Sabina OPEN Z30-39 uhrazeno
7.4.2022Paldus Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.6.2022Patka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2021Pelikán Luboš OPEN T uhrazeno
Tým: Top200neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
10.4.2022Pešek Miroslav Fotříci.cz OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 nezaplaceno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
6.4.2022Plchout Bronislav OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2022Podnecká Sabina DreamTeam OPEN MIX uhrazeno
Tým: DreamTeam↳ Vácha MarekDreamTeam
20.2.2022Podzimek Michal OPEN M18-29 uhrazeno
22.3.2022Pospíšilová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
7.6.2022Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky RACE Z30-39 uhrazeno
2.5.2022Prošek Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
14.5.2022Prskavec Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
26.2.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Ráčková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2021Ramajzl Filip OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Rázlová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dvě štávy↳ Štál Jan
31.12.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.12.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Salfická Olga OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
3.4.2022Šeda Radek Tabata :-) OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tabata↳ Jahodová JanaTabata :-)
6.2.2022Sedláčková Monika RACE MIX uhrazeno
Tým: OMJ↳ Pavelka Ondřej
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
27.6.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
11.6.2022Síč Petr OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2022Šimůnek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2022Šimůnek Dan OPEN M18-29 uhrazeno
8.6.2022Šindler Radek OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2022Skořepa Martin M+M FUN FUN uhrazeno
27.2.2022Sláma Petr OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2022Slámová Julie OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2022Slámová Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Šmika Marek OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
30.1.2022Šťastný Marek Princezny OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2022Štěpán Jakub STG Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: STG Kutná Hora↳ Zárubová LeonaSTG Kutná Hora
27.6.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
18.11.2021Stupka Patrik Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
6.4.2022Suchardová Eliška ACJC OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Tiefenbach Martin OPEN M30-39 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
10.1.2022Turková Martina Novopacké sklepy OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
11.2.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Ungr Antonín OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2022Ungrová Anna OPEN Z18-29 uhrazeno
26.1.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
3.4.2022Vepřek Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2022Veselá Patricie OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Větrovský Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Vilímek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Vilímkova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
30.5.2022Vojta Filip OPEN M18-29 uhrazeno
7.2.2022Volechová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
30.5.2022Wedrichová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
22.3.2022Weigl Petr OPEN M18-29 uhrazeno
29.6.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 nezaplaceno
29.6.2022Záruba Erik STG Kutná Hora RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2022Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE M40-49 uhrazeno
22.6.2022Zichová Veronika OPEN T uhrazeno
Tým: Neodolatelní↳ Res Matyáš
↳ Stejskalová Lucie
↳ Jirků Radek
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno