Startovní listina GLADIATOR RACE NOVÁ PAKA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN96
RACERACE40
FUNFUN1
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
M18-29Muži 18 - 29 let13
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
M40-49Muži 40 - 49 let10
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
M30-39Muži 30 - 39 let8
M30-39Muži 30 - 39 let8
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
M50-99Muži 50 a více let6
M40-49Muži 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let3
M18-29Muži 18 - 29 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
Z50-99Ženy 50 a více let2
FUNFUN1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
Celkem přihlášených137

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
20.8.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.8.2022Bendová Petra OPEN Z40-49 nezaplaceno
10.7.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
14.8.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
20.8.2022Blažková Dita STG Mladá Boleslav OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
19.7.2022Buřičová Petra Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
21.8.2022Bušinová Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci OPEN Z18-29 uhrazeno
23.8.2022Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.8.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2022Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 uhrazeno
14.7.2022Cogan Rudolf Nová Paka RACE M50-99 uhrazeno
30.6.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice RACE Z30-39 uhrazeno
1.2.2022Dolák Martin OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Duch Miroslav TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
31.7.2022Ettlová Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: HTP ↳ Ettl JaroslavHTP
30.6.2022Fifka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
17.8.2022Gajdoš Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
7.8.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhátová Sylvie#GLADIATORRACETEAM
29.11.2021Gottvaldová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
23.8.2022Gregorova Šarka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.6.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
13.8.2022Hensel Tina Here for beer OPEN MIX uhrazeno
Tým: Here for Beer↳ Harzer RenéHere for Beer
22.8.2022Hermanová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Už nemůžu!↳ Kuntoš Miroslav
28.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
15.8.2022Homolová Gabriela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lovčice u Chlumce↳ Štěrba David
20.8.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.8.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Baše Vladimír
22.8.2022Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
15.8.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
9.8.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
8.8.2022Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl RACE JZ13-17 uhrazeno
2.1.2022Kalmar Vojtech OPEN M50-99 uhrazeno
2.1.2022Kalmárová Romana OPEN Z50-99 uhrazeno
2.1.2022Kalmárová Žaneta OPEN Z18-29 uhrazeno
21.7.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2022Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
23.8.2022Knihová Tereza OPEN Z40-49 uhrazeno
4.4.2022Koníčková Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Konszká Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2022Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.8.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.7.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
8.8.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
8.8.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
1.8.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Krčil Martin OPEN M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
23.8.2022Kulhavý Petr DCZ OPEN M30-39 uhrazeno
18.8.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
23.8.2022Loučka Jaroslav TJ Sokol Vrchoslavice OPEN M30-39 uhrazeno
21.8.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
22.8.2022Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
23.8.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.8.2022Nováková Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
23.6.2022Novotková Kateřina Dolní Sytová OPEN Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
12.8.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
21.8.2022Pazdera Karel OPEN M18-29 uhrazeno
29.7.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2022Pešková Chramostová Michaela FUN FUN uhrazeno
12.5.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
25.8.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
10.8.2022Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
10.5.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE MIX uhrazeno
Tým: ND Crew↳ Housková Natálie Barbarian Extreme Team
23.8.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.8.2022Prokop Petr OPEN M50-99 uhrazeno
12.8.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
26.6.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
23.8.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
23.8.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
28.12.2021Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka OPEN MIX uhrazeno
Tým: TJ Harant Pecka↳ Zahradníková VeronikaTJ Harant Pecka
16.8.2022Saxová Charlotta OPEN Z50-99 uhrazeno
3.4.2022Šeda Radek Tabata :-) OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tabata↳ Jahodová JanaTabata :-)
8.8.2022Skokan Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Žabičky↳ Skokanová KateřinaŽabičky
22.8.2022Slavíková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
30.6.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2021Špínová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
9.8.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
9.8.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
23.8.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.8.2022Štěpánek Danda #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
21.8.2022Štěpánek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2022Štěpánek Marek OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Štěpánek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
14.8.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
14.8.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
14.8.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
23.7.2022Švorcová Irena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
29.6.2022Szilvásiová Jana RACE Z50-99 uhrazeno
28.7.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
25.8.2022Tomeš Roman OPEN M18-29 uhrazeno
20.8.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
16.8.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
22.8.2022Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
15.8.2022valenta petr OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Valnoha Martin OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
19.8.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: Veselé GRT↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
25.8.2022Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
22.8.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
23.8.2022Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 uhrazeno
20.8.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
29.6.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
19.8.2022Ždímal Michal Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2022Želechovský Václav DCZ OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.7.2022Zmeková Karolína Klub biatlonu Roškopov OPEN JZ13-17 uhrazeno