Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN487
RACERACE116
FUNFUN26
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let75
M18-29Muži 18 - 29 let73
M40-49Muži 40 - 49 let70
TTým (čtyřčlenný)50
Z30-39Ženy 30 - 39 let49
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)44
Z18-29Ženy 18 - 29 let41
Z40-49Ženy 40 - 49 let35
FUNFUN26
M30-39Muži 30 - 39 let25
M50-99Muži 50 a více let 21
M40-49Muži 40 - 49 let19
M18-29Muži 18 - 29 let16
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
JM13-17Junioři 13 - 17 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M50-99Muži 50 a více let6
Z50-99Ženy 50 a více let 6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let4
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Celkem přihlášených629

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.5.2022 Pospíšilová Vivian CrossfitJD Rýmařov, z. s RACE JZ13-17 uhrazeno
28.7.2022Adamec Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
2.9.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
21.6.2022Antlová Anna Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno
17.6.2022Augusta David FUN FUN uhrazeno
10.9.2022Bába Jaroslav #ratarteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: J+A #ratarteam↳ Šinerová Adéla
14.9.2022Babák Josef Edgar.team RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2022Balcar Filip OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2022Balcar Jiří OPEN JM13-17 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2022Baliaková Melánia RACE Z50-99 uhrazeno
13.9.2022Ballonová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.8.2022Baloun MIchal OPEN M40-49 uhrazeno
28.8.2022Barešová Jitka OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Baroš Filip STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Bárta Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bártovci↳ Bártová Eva
21.9.2022Barteková Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Romana Holky z Vršovky RACE Z40-49 uhrazeno
27.12.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky RACE Z18-29 uhrazeno
28.6.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
8.9.2022Bednaříková Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
10.7.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
10.8.2022Beránek Martin #STG Havířov OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2022Bergmann Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bergy a Koko↳ Kokošková Kristýna
20.9.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
20.9.2022Bičišťová Zdena OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Bláha Michal RACE JM13-17 nezaplaceno
23.11.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Blehová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hubatým↳ Hubálek LukášSRTG Hradec Králové
13.8.2022Bobuský Vladimír OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.9.2022Borovičková Ivana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
16.9.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
19.9.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2022Bradacova Katerina Fitness by Vera OPEN Z40-49 uhrazeno
21.9.2022Březina Jaroslav OPEN M50-99 uhrazeno
28.7.2022Březinová Veronika Kollmorgen OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Brožek Radovan OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2022Brtnová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
12.4.2022Bryčka Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Andělé↳ Bařtipánová NikolaAndělé
13.8.2022Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Bureš Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Burešová Jaroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
28.8.2022Burgár Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
15.8.2022Camfrla Honza CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN M18-29 uhrazeno
15.8.2022Camfrla Aleš CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2022Čamková Romana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Čáp Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: Granko k večeři↳ Šturmová Jana
30.11.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
22.9.2022Carlsson Edith #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
8.3.2022Čepička Petr OPEN M30-39 uhrazeno
12.6.2022Černíčková Michaela CrossfitJDRýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2022Černý Miloš ČSZ OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2022Černý Lukáš Gladiators Kralupy OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Češka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Cetkovská Olga CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z40-49 uhrazeno
22.9.2022Chejn Štěpán OPEN M30-39 nezaplaceno
12.9.2022CHMELÍKOVÁ Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Chovancová Thea CFIG OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2022Chutný Vojtěch OPEN M30-39 uhrazeno
4.8.2022Chvatík Štěpán Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2022Čiháková Alexandra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
9.6.2022Číhal Lukáš FUN FUN uhrazeno
9.6.2022Číhalová Petra FUN FUN uhrazeno
18.9.2022Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
28.8.2022Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka RACE JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2022Cupal Jakub SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
31.3.2022Dalecká Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
21.9.2022Daněk Milan OPEN M50-99 uhrazeno
1.9.2022Daniel Marcel CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M50-99 uhrazeno
20.9.2022Danková Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
25.1.2022Delsart Petr OPEN M50-99 uhrazeno
20.9.2022DLESK Lukáš FUBO Team RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2021Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
23.8.2022Dokulilová Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2021Dolák Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
28.7.2022Dolečková Tereza OPEN T uhrazeno
Tým: Danger Women↳ Svatošová Michaela
↳ Petrušková NatálieDanger women
↳ Potočková Blanka
31.8.2022Dostál Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2022Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
29.8.2022Dřízhal Václav OPEN M30-39 uhrazeno
31.7.2022Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-49 uhrazeno
11.1.2022Dušková Tereza OPEN Z40-49 uhrazeno
13.8.2022Dušková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hrobičáci↳ Rubeš Adam
17.9.2022Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
27.7.2022Dvořáček Adam Kollmorgen OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Dvořák Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
5.9.2022Dvořáková Dominika Hybrid Training OPEN Z30-39 uhrazeno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček Milan#GLADIATORRACETEAM
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.8.2022Elišková Leona OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
9.8.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.8.2022Ferklová Martina FUN FUN uhrazeno
9.9.2022Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.7.2022Fibingr Michal Kollmorgen OPEN M30-39 uhrazeno
16.3.2022Fibír Matouš RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2022Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2022Foltýnová Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
11.9.2022Frnka David Drým tým OPEN T uhrazeno
Tým: Drým tým↳ Mrkvová VeronikaDrým tým
↳ Slavíková AnnaDrým tým
↳ Šíbl MartinDrým tým
16.6.2022Fuka Ondřej Legaci OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2022Gajdoš Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2022Galvas Josef Bahňáci OPEN M50-99 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
30.8.2022Garmašev Roman RACE M30-39 uhrazeno
28.1.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Super čtyřka↳ Benda Stanislav
↳ Bendová Natálie
↳ Gerhát Pavel#GLADIATORRACETEAM
31.1.2022glos petr -6105- OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2022Gregorova Šarka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.4.2022Hájek Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2022Hájek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
18.9.2022Hájek Tomáš OPEN M18-29 nezaplaceno
21.9.2022Hájková Gabriela OPEN Z18-29 uhrazeno
30.8.2022Hájková Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
5.1.2022Halířová Jitka OPEN Z30-39 uhrazeno
2.7.2022Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
13.9.2022Hanušová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
22.4.2022Hašlová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2022Hátle Martin OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Haubert Jan OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov OPEN Z18-29 uhrazeno
1.8.2022Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2022Hazová Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Workout Počátky↳ Vítek Antonín
31.7.2022Heiniš Tadeáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Heiniš Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2022Heiniš Jaroslav OPEN M50-99 uhrazeno
28.8.2022Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
29.6.2022Hencl Michal CarTec Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2022Heřman Patrik OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2022Heřman Tobiáš OPEN JM13-17 uhrazeno
27.8.2022Heřmanová Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
18.9.2022Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.11.2021Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
7.7.2022Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
19.9.2022Hofman David OPEN M18-29 uhrazeno
28.7.2022Holanek Martin OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
19.9.2022Horáček Zdeněk OPEN MIX uhrazeno
Tým: HoraBlacK↳ Černá Mariana
19.9.2022Horáčková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.9.2022Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Hradilová Karolína CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.8.2022Hradilová Hana CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z40-49 uhrazeno
24.7.2022Hriciková Nikola Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno
30.8.2022Hromasová Magdaléna OPEN JZ13-17 uhrazeno
21.6.2022Hrubá Hana Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
19.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Hubeny Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Huk Tomáš Predator Workout Děčín OPEN JM13-17 uhrazeno
10.9.2022Huk Petr Predator Workout Děčín OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2022Husták Tomáš Buřtíci Jihlava FUN FUN uhrazeno
21.9.2022Hustáková Vendula Buřtíci Jihlava FUN FUN uhrazeno
10.8.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
15.12.2021Jakeš Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
25.8.2022Jakeš Josef SKOB Týniště n. Orlicí OPEN M50-99 uhrazeno
19.9.2022Jaklová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
28.6.2022Jandová Jaroslava OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
30.12.2021Janota Martin FUN FUN uhrazeno
11.4.2022Janušková Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
11.9.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Pán Dominik#GLADIATORRACETEAM
23.12.2021Jech Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jechovi ↳ Jechová JanaJechovi
14.8.2022Jelínková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2021Jeneš David OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Jeřábek Jan FUN FUN uhrazeno
11.4.2022Jeřábek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mistři badmintonu↳ Zoubková Tereza
30.5.2022Jeřábek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
28.8.2022Ježek Mikuláš OPEN JM13-17 uhrazeno
28.8.2022Ježek Jonáš OPEN JM13-17 uhrazeno
8.9.2022Jílek Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
27.4.2022Jindra Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2022Jiřičková Anna Vesnické běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
22.9.2022Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
30.8.2022Jurášek Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Jursa Filip OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2022Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2022Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
2.1.2022Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
28.8.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
28.8.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.6.2022Kafka Zbyněk CarTec Liberec OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2022Kala Radek RACE M30-39 uhrazeno
18.9.2022Karlíková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
28.6.2022Kasman Ondřej OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
10.9.2022Kastnerová Dana Crossfit Rýmařov OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Kaufman Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.9.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.7.2022Keistová Karolína Kollmorgen OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Kiš Roman OPEN M50-99 uhrazeno
15.9.2022Kittler Martin M-team OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2022Koblischke Zbyněk OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2022Kobr Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
22.9.2022Kocián Jakub Barbarian Extrem Team OPEN M30-39 uhrazeno
30.3.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
13.8.2022Kohoutek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Kohoutková Kamila OPEN Z18-29 uhrazeno
10.5.2022Kokrda Adam GJKT RACE JM13-17 uhrazeno
21.6.2022Koleňáková Miriam Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
7.9.2022Komárek Viktor OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2022Komárek Karel OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Komůrková Adéla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
28.6.2022Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
28.8.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
17.1.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
25.7.2022Kouřil Vít OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Kovář Jan OPEN M18-29 nezaplaceno
14.9.2022Kozáková Jindra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
14.8.2022Kožešník David OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Kožíšek Radim OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
18.9.2022Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
18.9.2022Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
18.8.2022Krampota Filip Triple Bypass OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Krátký Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2022Krčil Martin OPEN M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2022Křídlo Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Předposlední↳ Černá BarboraPředposlední
18.9.2022Kříž Pavel Zeus Power House Jihlava OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
18.9.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
30.8.2022Kropáč Michal STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2022Krs Jan OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2021Krutil Pavel Cave Hunters OPEN M50-99 uhrazeno
11.9.2022Krutil Adam Cave Hunters OPEN JM13-17 uhrazeno
20.9.2022Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
21.6.2022Kubrová Naděžda Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Kunz Martin OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Kunz Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
6.9.2022Kvapil Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
12.8.2022Ladecky Erik OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Láhner Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2022Lalinská Anežka RACE Z18-29 uhrazeno
14.1.2022Landovská Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Lavička Karel LATES team FUN FUN uhrazeno
9.4.2022Linhart Jakub Colliery CrossFit Olomouc OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2022Linhartová Nela Colliery CrossFit Olomouc OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.12.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
11.9.2022Lukeš Petr OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2022Macek Filip OPEN M18-29 uhrazeno
11.4.2022Mach Vladimír OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: GR Hunters↳ Čížková LucieOCR Hunters
30.1.2022Machač Pavel FUN FUN uhrazeno
24.7.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN T uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Chalupa LukášOlympia Spartan Training KH
↳ Chwastek VladimírOlympia Spartan Training KH
↳ Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora
14.8.2022Machacek David OPEN M18-29 uhrazeno
19.9.2022Macko Milan STG Česká Třebová OPEN M50-99 uhrazeno
2.7.2022Maleček Jan Saunička OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 nezaplaceno
6.9.2022Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Malý Jan OPEN M40-49 nezaplaceno
12.2.2022Manfredi Brenda OPEN Z40-49 uhrazeno
19.9.2022Marečková Kateřina FUN FUN uhrazeno
19.9.2022Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
21.7.2022Marek Mojmír OPEN M18-29 uhrazeno
1.9.2022Marek Matěj Jen tak z hecu OPEN M18-29 uhrazeno
26.5.2022Mareš Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.7.2022Markup Emil Lanáčovci OPEN T uhrazeno
Tým: PP↳ Frič Pavel
↳ Legátová Anna
↳ Košacká Klára 2mak64
24.6.2022Martinec Jan OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2022Martínková Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
20.9.2022Martišková Dana OPEN Z40-49 uhrazeno
2.9.2022Matějka Roman RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2022Maxa Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Mazura Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.7.2022Melichar Ondřej Bellus Bellatores OPEN T uhrazeno
Tým: Létající Žraloci↳ Hnízdová LenkaLétající žraloci
↳ Melichar JakubLétající žraloci
neobsazeno
29.8.2022Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2022Michalego Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
14.8.2022Miewald Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
27.8.2022Mikel Marek Hammer ocr team RACE M30-39 uhrazeno
18.9.2022Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2022Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
22.9.2022Milatová Iva FUN FUN nezaplaceno
20.9.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
31.12.2021Modrý Václav SDH Račice OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO RACE M40-49 uhrazeno
19.5.2022Mojdl Karel RACE M18-29 uhrazeno
16.9.2022Moravčík Andrej OPEN M18-29 uhrazeno
19.9.2022Moudr Adam RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2022Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
12.9.2022Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
6.7.2022Mráz Jan OPEN JM13-17 uhrazeno
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Müllerová Judita OPEN Z30-39 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2021Mynarčík Jakub Team Kub OPEN M30-39 uhrazeno
28.6.2022Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2022Navařík Martin Hasiči Dolní Lutyně OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
7.9.2022Němcová Jana OPEN T uhrazeno
Tým: Kokosy na sněhu↳ Zelená Lenka
↳ Ribárová Pavla
↳ SEDLÁK JosefKokosy na sněhu
14.8.2022Němec Jan Vikings OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2022Netíková Anežka GLADIATORS Kralupy nad Vtavou OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Novák Michal FC joint OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2022Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
1.9.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2022Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
17.9.2022Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 nezaplaceno
20.9.2022Novotný David OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2022Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2022Nový Marek OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2022Nožička Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
15.6.2022Obrdlík Ondřej FUN FUN uhrazeno
17.6.2022Ondříček Jan FUN FUN uhrazeno
17.6.2022Ondříčková Michaela FUN FUN uhrazeno
8.4.2022Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
14.9.2022Pajerová Ema Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN JZ13-17 uhrazeno
4.9.2022Palaščák Vít OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2022Pařízek Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022Pavelka Marek OPEN M18-29 uhrazeno
1.7.2022Pavlica Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2022Pavlík Michal Výzva 21 dní OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Pavlíková Jana Výzva 21 dní OPEN Z50-99 uhrazeno
9.9.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
17.9.2022Peichl Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
2.9.2022Pejcha Jan RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2022Pekárková Marie OPEN Z18-29 nezaplaceno
14.9.2022Pekárková Natálie RACE Z18-29 nezaplaceno
19.9.2022Pemlová Markéta OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2022Peroutka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2022Pešout Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Peterková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
28.8.2022Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. RACE Z40-49 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
5.9.2022Petrusek Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2022Pittner Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2022Pleskot Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Podhora Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
26.5.2022Polák Radek OPEN M30-39 uhrazeno
22.9.2022Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice RACE Z18-29 nezaplaceno
31.5.2022Pospíšil Eathan CrossfitJD Rýmařov, z. s OPEN JM13-17 uhrazeno
21.9.2022Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M50-99 uhrazeno
18.9.2022Prantl Jiří OPEN M30-39 nezaplaceno
30.11.2021Pravdová Petra Hostivice OPEN Z30-39 uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza Krakenov OPEN Z18-29 uhrazeno
25.8.2022Předota Kamil OPEN M30-39 uhrazeno
6.9.2022Přibilová Jiřina OPEN Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Přichystalová Eliška OPEN T uhrazeno
Tým: Crossfiťáci↳ Kučera PetrCrossfiťáci
↳ Najmanová AdélaCrossfiťáci
↳ Sachs AlexanderCrossfiťáci
24.5.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
18.9.2022Procházka Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Profous Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: wildfire↳ Dizonová Adelaida
21.6.2022Prokopová Kristýna Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
30.3.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
27.3.2022Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
26.2.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Pytlíčková Kristýna CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Rabova Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
17.1.2022Radil Jan Chvost OPEN T uhrazeno
Tým: Chvost↳ Rysl TomášChvost
↳ Hrdina Vojtech Chvost
↳ Krátký JanChvost
30.11.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
19.9.2022Raková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2022Raurová Klára Perun OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2022Rážek Jan Fitness by Vera OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Rážková Jana Fitness by Vera OPEN Z30-39 uhrazeno
28.8.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
16.8.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
16.8.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
26.6.2022Remeš Petr R.E.M. team RACE M50-99 uhrazeno
28.8.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Řezníček Martin CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN T uhrazeno
Tým: UNKNOWN TEAM↳ Vepřek MartinOCR Runners Šumperk
↳ Doležal Pavel#unknownteam
↳ Sýkora JakubUNKNOWN Team
29.12.2021Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Rýdl Martin OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Rýdlová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Ryšánek František FUBO team OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
19.9.2022Šabartová Veronika OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
21.9.2022Šafránek Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2022Šafránek Štěpán OPEN JM13-17 uhrazeno
21.8.2022Šafránková Ficková Eva OPEN Z40-49 uhrazeno
8.8.2022Saidlová Anna Šavlozubé veverky OPEN Z18-29 uhrazeno
16.6.2022Samohýl Jan Legaci OPEN M40-49 uhrazeno
19.4.2022Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
27.6.2022Šandrik Marek OPEN M40-49 uhrazeno
27.3.2022Šarapatková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
15.6.2022Šatná Pavla EXTREME DOG RACE TEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.8.2022Savruk Jiří RACE M18-29 uhrazeno
5.9.2022Saxová Charlotta OPEN Z50-99 uhrazeno
26.11.2021Šebestík Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2022Šebestová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Šedivá Pavlina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.8.2022Sedláček Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Sedláková Nela OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.9.2022Sedlmeier Josef Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
20.7.2022Sedlmeier Jan Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
24.6.2022Sejkora Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Sekanina Jiří Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
29.4.2022Šenfeldová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
26.7.2022Šenk Matěj Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
6.8.2022Šeredová Kateřina Gladiator Training Kralupy nad Vltavou RACE JZ13-17 uhrazeno
6.8.2022Šeredová Bohdana Bohnice FUN FUN uhrazeno
15.8.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Šillerová Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
18.6.2022Šimko Jan OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
27.7.2022Šišovská Kateřina Kollmorgen OPEN Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
5.9.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
22.9.2022Šnajdr Josef OPEN M40-49 uhrazeno
8.8.2022Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
11.9.2022Šolc Radim OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2022Sonda Martin SVVAT OPEN T uhrazeno
Tým: Youngguns↳ Pohořalý Jiří#GLADIATORRACETEAM
↳ Viktorín Martin#GLADIATORRACETEAM
↳ Beneš MarekSKI RUN Čakovice
13.9.2022Šonský Jakub OPEN M50-99 uhrazeno
30.8.2022Sopkova Vladena FUN FUN uhrazeno
17.8.2022Šoporová Diana OPEN Z18-29 uhrazeno
14.9.2022Šotola Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
18.6.2022Špác Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2022Špalková Jitka Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
19.9.2022Špalková Markéta OPEN MIX uhrazeno
Tým: TO DÁME!↳ Macháček Jaromír
20.2.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
18.2.2022Šponiar Michal OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2022Šponiarová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
31.5.2022Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
19.9.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.7.2022Štafl David OPEN JM13-17 uhrazeno
19.9.2022Štancl Jan OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2022Stankova Vendula Hybrid Training OPEN Z40-49 uhrazeno
19.8.2022Stárek Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
20.8.2022Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
20.9.2022Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
11.9.2022Štírková Lucie Predator Workout Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Štoček Radek RACE M30-39 uhrazeno
31.8.2022Štorkán Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2022Stránská Věra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Věrka a Venda↳ Dvořák Václav
5.9.2022Stránský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
7.8.2022Stránský Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2022Strejčková Nikola OPEN Z30-39 uhrazeno
22.7.2022Střížová Tereza Kollmorgen OPEN Z18-29 uhrazeno
22.7.2022Strmiska Tomáš Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2022Strnad Jakub m13e4t FUN FUN uhrazeno
11.8.2022Strnádková Aneta Vesnické běhny OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2022Stružková Sabina Happy Feet RACE Z18-29 uhrazeno
21.6.2022Studňařová Lenka Výzva 21 dní OPEN Z40-49 uhrazeno
19.9.2022Štukovská Petra ERA a.s. RACE Z30-39 uhrazeno
12.9.2022Štulová Lenka CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z40-49 uhrazeno
10.9.2022Suchomel Petr OPEN M40-49 uhrazeno
10.9.2022Suchomel Jiří OPEN M50-99 uhrazeno
20.9.2022Šulc Martin RACE M40-49 uhrazeno
22.9.2022Šumšal Jan Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
9.9.2022Sůra Milan RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2022Šustalová Miroslava OPEN Z50-99 uhrazeno
22.9.2022Šustr Josef CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN M40-49 uhrazeno
21.9.2022Šustrová Jarmila CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
11.9.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
28.3.2022Švadlenová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Švec Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
Tým: GR LTMneobsazeno
29.7.2022Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
7.9.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
25.8.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2022Tázlar Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: NAHORU↳ Salfická Olga
↳ Houžvičková Veronika
↳ Vodrážka Jan
22.8.2022Teřl Václav RACE M40-49 uhrazeno
20.9.2022Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
19.8.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
29.4.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.9.2022Tomášková Viktorie SKI RUN Čakovice OPEN T uhrazeno
Tým: JR Angels↳ Chocholová AdélaOCR KIDS Poděbrady
↳ Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice
neobsazeno
20.9.2022Tomíčková Klára CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
9.9.2022Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
19.9.2022Trubačová Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
10.6.2022Tůma Tomáš FUN FUN uhrazeno
12.8.2022Turek Dalibor OPEN M18-29 uhrazeno
19.7.2022Turek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2022Turták Vít OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
15.9.2022Tychtlová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
26.7.2022Tylich Ondřej Kollmorgen OPEN M30-39 uhrazeno
25.7.2022Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.7.2022Uhrová Zuzana Vážky OPEN Z30-39 uhrazeno
21.8.2022Uličná Michaela RACE Z18-29 uhrazeno
31.5.2022Vachutová Tereza CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z18-29 uhrazeno
2.9.2022Vaclavek Jindrich OPEN MIX uhrazeno
Tým: Václavkovi↳ Vaclavkova Oli
16.9.2022Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Zběhlík Petr#GLADIATORRACETEAM
28.3.2022Valenta Tadeáš Vysočina Gladiators OPEN JM13-17 uhrazeno
17.6.2022Valeš Vladislav FUN FUN uhrazeno
9.9.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
31.5.2022Valová Pavla CrossfitJD Rýmařov, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2021Vaněk Libor OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Varadi Jakub Kingspan RACE M18-29 uhrazeno
15.9.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
28.12.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
25.7.2022Vaverková Soňa Kollmorgen OPEN Z40-49 uhrazeno
8.9.2022Vaverková Adéla Kollmorgen OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Vejdělek Martin RACE M30-39 uhrazeno
27.2.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
22.9.2022Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
14.9.2022Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
19.9.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.9.2022Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
2.9.2022Vítek Dan FUN FUN uhrazeno
15.9.2022Vitouš Jiří OCR Kids Poděbrady OPEN M50-99 uhrazeno
29.8.2022Vlček Miloslav MV MOTO OPEN M18-29 uhrazeno
20.8.2022Vlček Tomáš FUN FUN uhrazeno
5.9.2022Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
11.9.2022Vojtášek Jaroslav CrossfitJD Rýmařov, z.s. OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Volhejnová Nela OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
27.6.2022Vondruška Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2022Voříšek Karel RACE M50-99 uhrazeno
18.9.2022Voves Petr OPEN M18-29 uhrazeno
10.7.2022Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2022Všetečka Jan FSC FUN FUN uhrazeno
24.5.2022Vykysalá Nikola Nikolka&Ondrášek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nikolka&Ondrášek↳ Šebestík OndřejNikolka&Ondrášek
12.9.2022Wieserová Gabriela Klub biatlonu Roškopov OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Ypsilanti Alexander OPEN M50-99 nezaplaceno
29.7.2022Zadina Jan Carnivora OPEN MIX uhrazeno
Tým: carnivorra↳ Málková JanaCarnivora
31.8.2022Zahradničková Klára STG Prostějov OPEN Z18-29 uhrazeno
8.9.2022Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
27.6.2022Zajíček Tomáš Saunicka Orlice OPEN M50-99 uhrazeno
18.9.2022Zajíčková Petra OPEN Z40-49 uhrazeno
18.9.2022Zapadlo David OPEN M18-29 uhrazeno
18.8.2022Záveský Zbyněk Kollmorgen OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2022Zbudil Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
12.6.2022Zelená Kateřina CrossfittJD Rýmařov, z.s. OPEN Z30-39 uhrazeno
19.9.2022Zelenková Pavlína RACE Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Zeman Filip FUBO racing team RACE M18-29 uhrazeno
20.1.2022Zeman Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2022Zimmermannová Jana Výzva 21 dní OPEN Z30-39 uhrazeno
26.7.2022Žiromský Daniel OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022Znojil Marek STG Prostějov OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Zourek Marek Benátky nad Jizerou OPEN M40-49 uhrazeno