Startovní listina GLADIATOR RACE PÍSNÍK MAROKÁNKA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN109
RACERACE46
FUNFUN5
Kategorie
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
M40-49Muži 40 - 49 let15
M30-39Muži 30 - 39 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let10
M30-39Muži 30 - 39 let10
M18-29Muži 18 - 29 let9
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
FUNFUN5
M40-49Muži 40 - 49 let5
M50-99Muži 50 a více let 5
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
M18-29Muži 18 - 29 let4
M50-99Muži 50 a více let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Z50-99Ženy 50 a více let 1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
Celkem přihlášených160

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.9.2022Adam Alexandr OPEN M18-29 uhrazeno
18.9.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
2.9.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.1.2022Banghová Klára JK Briliant - Petrovice OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.9.2022Belyušová Natálie Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.7.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
20.9.2022Bílková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Boselova Nikol OPEN Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.3.2022Brtnová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
21.9.2022Bušinová Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2022Čermáková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
5.9.2022Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
20.9.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
18.9.2022Čmelíková Kateřina Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.8.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
18.9.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice RACE Z30-39 uhrazeno
25.1.2022Delsart Petr OPEN M50-99 uhrazeno
25.8.2022Dernerová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Dočekalová Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
13.9.2022Dušánková Dagmar OPEN Z40-49 uhrazeno
15.9.2022Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu RACE JZ13-17 uhrazeno
9.9.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
31.1.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
20.9.2022Gogová Silvie Pink team OPEN Z18-29 uhrazeno
16.9.2022Gramblička Miroslav STG-Prievidza OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2022Gramblička Duchoňova Eva STG-PRIEVIDZA OPEN Z40-49 uhrazeno
1.9.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.9.2022Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
10.9.2022Hanzlikova Klara RACE Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Havlasová Romana Pink team OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.5.2022Hloušková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG Rychnov nad Kněžnou ↳ Juhász Robert
31.1.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
31.8.2022Homolová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Barbarian Extreme Team↳ Prachař DanielBarbarian Extreme Team
20.9.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
16.9.2022Huléni Michaela Stg Prievidza OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2022Hurdálek Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2022Janovský Erik Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
31.12.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Jiroušková Adéla OPEN JZ13-17 uhrazeno
9.9.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
20.9.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.7.2022Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2022Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Josefová Denisa TCHK FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Jůzová Zlata OPEN Z40-49 uhrazeno
22.8.2022Kabourková Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
29.1.2022Karásková Kateřina JK Briliant - Petrovice OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: EchoZulu↳ Kratochvílová Eliška
2.8.2022Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Kobr Vojtěch Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
16.9.2022König Richard STG Prievidza OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Konigová Stanka STG Prievidza OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Konszká Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.9.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
9.9.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
18.9.2022Kremeň Martin Magor team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mad Magors↳ Šestáková PetraMad Magors
21.9.2022Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
21.9.2022Kubeček Antonín ProBroTEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Fafejtová Kateřina
19.9.2022Lanc Kryštof Kids GRTS Trutnov OPEN JM13-17 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2022lexova tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
20.8.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
19.9.2022Lorenc Martin BIGGUS TEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2022Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 nezaplaceno
2.9.2022Misík Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tým JaTer↳ Kovalová Tereza
21.9.2022Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.9.2022Mlynaříková Silvia OPEN Z50-99 uhrazeno
30.8.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.9.2022Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
20.9.2022Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.6.2022Mrázek Michal RACE M30-39 uhrazeno
2.9.2022mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
21.9.2022Nováková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Novotná Marie TCHK FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Pacek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
9.9.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
20.9.2022Perthen Ervín RACE M50-99 uhrazeno
29.5.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Peterková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
11.9.2022Pokorný Luděk BIGGUS TEAM OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2022Rajnohová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.8.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
16.8.2022Reich Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 nezaplaceno
16.8.2022Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
20.9.2022Richterová Klára FUN FUN uhrazeno
31.8.2022Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Říha Zdeněk POKO runnig team RACE M30-39 uhrazeno
19.9.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: J & J↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
5.9.2022Saxová Charlotta OPEN Z50-99 uhrazeno
20.9.2022Šefčík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2022Sklenář Jan OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
19.9.2022Sonda Martin SVVAT RACE MIX uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
20.2.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2022Špinarová Veronika Pink Team OPEN Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
19.9.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
21.9.2022Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 nezaplaceno
21.9.2022Štěpán Jiří TCHK FUN FUN uhrazeno
22.9.2022Štěrba David OPEN MIX uhrazeno
Tým: David a trotlneobsazeno
15.9.2022Stříbrný Jaromír #gladiatorraceteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: rafani↳ Židová Eva
18.9.2022Suchá Karolina OPEN Z18-29 uhrazeno
22.9.2022Suchan Kamil OPEN M50-99 uhrazeno
18.9.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
11.9.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
7.9.2022Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.9.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
31.7.2022Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN M30-39 uhrazeno
22.8.2022Szilvásiová Jana RACE Z50-99 uhrazeno
19.8.2022Tillová Lucie OPEN JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Toman Karel Kids GRTS Trutnov OPEN JM13-17 uhrazeno
19.9.2022Toman Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
13.9.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
16.9.2022Uhrin Tomas OPEN M50-99 uhrazeno
18.9.2022Uldrichová Marcela JEDNIČKY RACE Z40-49 uhrazeno
19.9.2022Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
20.9.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
19.9.2022valenta petr OPEN M18-29 uhrazeno
25.11.2021Vaněk Libor OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
13.9.2022Víšek Tadeáš STG Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.5.2022Všetíčková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
7.9.2022Židová Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno