Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN180
RACERACE68
FUNFUN18
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)33
M18-29Muži 18 - 29 let28
Z18-29Ženy 18 - 29 let25
Z30-39Ženy 30 - 39 let23
M30-39Muži 30 - 39 let20
M40-49Muži 40 - 49 let18
FUNFUN18
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
Z40-49Ženy 40 - 49 let13
M30-39Muži 30 - 39 let11
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
M18-29Muži 18 - 29 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
M50-99Muži 50 a více let 4
M50-99Muži 50 a více let 4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Z50-99Ženy 50 a více let 2
Celkem přihlášených266

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.9.2022Adamík Michael OPEN M30-39 uhrazeno
10.10.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2022Augusta David FUN FUN uhrazeno
1.10.2022Balcar Tadeáš OPEN M18-29 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
22.7.2022Bali-Hudáková Miriam Sport Team Bratislava OPEN Z18-29 uhrazeno
5.10.2022Baliaková Melánia RACE Z50-99 uhrazeno
11.10.2022Beauchamp Andrea OCR team Kladno FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Beauchamp Nicole OCR Rebelové FUN FUN uhrazeno
13.10.2022Bechyně Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
7.10.2022Belyušová Natálie Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.9.2022Beneš Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
21.11.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
8.10.2022Beran Filip OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Bergmann Michal OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2022Berková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
3.10.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
16.6.2022Bílková Blanka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koblížci↳ Cibulka PetrREAL
29.9.2022Bláhová Klára LEOPARK OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Blažková Dita STG Mladá Boleslav RACE Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Bodláková Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
16.6.2022Bodnarová Nadija OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lívanečci↳ Polívka JakubLívanečvi
10.10.2022Bohata Petr MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022Boselova Nikol OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2022Burgár Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
16.8.2022Burghardová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Burian Lukáš Hřebci OPEN M40-49 uhrazeno
13.10.2022Čermák Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
30.9.2022Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
7.10.2022Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci OPEN Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Číhal Lukáš FUN FUN uhrazeno
9.10.2022Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
9.10.2022Čížková Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
29.9.2022Cizl Eliáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
7.10.2022Čmelíková Kateřina Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
19.8.2022Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
8.10.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice RACE Z30-39 uhrazeno
13.10.2022Denisová Anastasia OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Došková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Dubovsky Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
29.9.2022Dudková Pavlína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Primalemry↳ Novotný JakubPrimalemry
31.8.2022Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Durychová Julie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.10.2022Dyxová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2022Eichler Tomáš Xrace OPEN M18-29 uhrazeno
7.10.2022Elcner Adam Chechick Analytics Ltd. OPEN M30-39 uhrazeno
22.7.2022Erneková Andrea Sport Team Bratislava OPEN Z30-39 uhrazeno
30.9.2022Fair Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
26.8.2022Františák Martin Valaši OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bungee tandem↳ Bůbelova Lucie
31.5.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vrchlabáci↳ Gerhát Pavel#GLADIATORRACETEAM
9.3.2022Gorol Michal OPEN M40-49 uhrazeno
22.7.2022Grossmann Peter Sport Team Bratislava OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Hájková Gabriela RACE Z18-29 uhrazeno
30.9.2022Halušková Lucie LEOPARK OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Hanzík Elia Vojenské Sprchy OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Hejdová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
26.8.2022Hejduková Irena OPEN Z30-39 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
30.9.2022Honc Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Hořák Jan MJ! OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: SKI RUN Čakovice↳ Ondráčková LucieSKI RUN Čakovice
2.10.2022Hošek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Hošková Julie OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.10.2022Housková Natálie Barbarian Extreme Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Barbarian Extreme Team↳ Prachař DanielBarbarian Extreme Team
24.9.2022Hrtánková Iveta OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot ↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
16.7.2022Hudková Taťána Bulíci FUN FUN uhrazeno
31.5.2022Jančík Jakub CRTC OPEN M30-39 uhrazeno
7.10.2022Janovský Erik Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
31.8.2022Jelínek Michal Čvacht OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Jiřík Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
22.8.2022Johanides Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022Just František OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2022Kabrhel Jan RACE M50-99 uhrazeno
10.10.2022Kadeřábková Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Kaiserová Yvona OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Karásek Tomáš BC REBEL OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.11.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
10.9.2022Klimeš Pavel RACE JM13-17 uhrazeno
27.9.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: EchoZulu↳ Kratochvílová Eliška
6.9.2022Knězů Knížová Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Kniezková Dana OPEN Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Knobloch Petr JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2022Kobulnicky Patrik Rastislav GLADIATORS RACE M50-99 uhrazeno
5.9.2022Kojš Jan OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2022Kokošková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2022Kolář Jan RACE M40-49 uhrazeno
20.8.2022Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 nezaplaceno
6.10.2022Koptíková Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
5.8.2022Kosová Zuzana OPEN Z40-49 uhrazeno
7.10.2022Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
7.10.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
10.10.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
10.10.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
2.10.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2022Krampera Ivo OPEN MIX uhrazeno
Tým: Krampíci↳ Kramperová Katarína
26.9.2022Kratochvíl Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
16.7.2022Krejzová Petra Bulíci FUN FUN uhrazeno
22.7.2022Kriho Roman Sport Team Bratislava OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2022Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
27.9.2022Křížová Vendula OPEN Z18-29 uhrazeno
22.8.2022Krpcová Daniela GLADIATOR RACE TEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
10.10.2022Krumbholzová Ála Ála RACE Z40-49 uhrazeno
12.10.2022Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE MIX uhrazeno
Tým: Jája a Pája↳ Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
3.10.2022Kühnlova Andrea OPEN Z40-49 uhrazeno
4.10.2022Kunstová Tereza Stone and Belter OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2022Kužel Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2022Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Lapčáková Eliška FUN FUN uhrazeno
28.9.2022Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022lexova tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
13.10.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
13.10.2022Macáková Magda Pytlis Tým FUN FUN uhrazeno
1.10.2022Mach Petr OPEN M18-29 nezaplaceno
31.7.2022Máchová Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
8.10.2022Majerčin Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
2.10.2022Marková Kristina OPEN Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Maslachová Bára OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Mazuchová Natálie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Míl Marek#GLADIATORRACETEAM
3.10.2022Mechl Filip Kulturisti z Miami OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2022Metzlová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
7.10.2022Mika Vincent Chechick Analytics Ltd. OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2022Mikuš Michal SKI RUN Čakovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: SKI RUN Čakovice M&M↳ Mikušová MichaelaSKI RUN Čakovice
11.10.2022Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
9.10.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2022Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
24.9.2022Němeček Václav Kulturisti z Maimi OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2022Novotná Amelie SRTG Most OPEN Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Novotný Marek OCR Čelákovice OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2022Nožička Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2022Obrdlík Ondřej FUN FUN uhrazeno
12.10.2022Orvan Matěj Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
12.10.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2022Pařenica Martin Vojenské Sprchy OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
9.10.2022Peca Jakub Kubovo běhny RACE MIX uhrazeno
Tým: Familia de Bailar↳ Adámková LucieFenix Plzeň
12.5.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2022Petrová Daniela OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
30.6.2022Pfefferová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Prdová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
3.10.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
18.9.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2022Rakusová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
9.10.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
24.12.2021Resler Tomáš FUN FUN uhrazeno
12.10.2022Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2022Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2022Rybišarová Irena Čvacht OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
12.10.2022Sabol Alec OPEN M18-29 uhrazeno
10.10.2022Sadil Josef RACE M18-29 uhrazeno
31.7.2022Samková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
24.12.2021Šándorová Monika FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Schrom Jarda OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
25.11.2021Semecký Petr ATI OPEN M40-49 uhrazeno
16.9.2022Šeredová Kateřina Gladiator Training Kralupy nad Vltavou RACE MIX uhrazeno
Tým: GT Kralupy↳ Janoušek PetrGladiators
9.10.2022Škáchová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
6.6.2022Školová Veronika Spartan training group Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
7.10.2022Slánská Daniela Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.9.2022Smíšek Martin Kulturisti z Miami OPEN M50-99 uhrazeno
24.9.2022Smíšková Lucie Kulturisti z Miami OPEN Z18-29 uhrazeno
16.6.2022Šmolík Jiří Party ravers OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jing&Jang↳ Rakašová ZuzanaJing&Jang
13.10.2022Šolcová Jana MIX OPEN MIX nezaplaceno
Tým: XXXneobsazeno
4.10.2022Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
4.10.2022Sondová Rita SVVAT RACE JZ13-17 uhrazeno
29.9.2022Souček Pavel SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: SRTG Praha↳ Beranová Rozalie
29.9.2022Součková Karolína LEOPARK OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Součková Zdeňka OPEN Z40-49 uhrazeno
2.10.2022Soukupová Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Soukupomalíci↳ Soukup Jan
9.10.2022Špačková Julie Anna FUN FUN nezaplaceno
26.9.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
29.9.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
29.9.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
11.10.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
29.9.2022Štembera Václav OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2022Štěpán Michal Workout Počátky RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2022Štěrba David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Praha je planeta↳ Homolová Gabriela
9.10.2022Šturmová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
16.6.2022Suchý Jindřich OPEN M40-49 uhrazeno
16.6.2022Suchý Vít OPEN M18-29 uhrazeno
7.10.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
5.10.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
1.10.2022Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.8.2022Svoboda Oliver OPEN JM13-17 uhrazeno
10.10.2022Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady OPEN JM13-17 uhrazeno
10.10.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN M30-39 uhrazeno
8.10.2022Szilvásiová Jana RACE Z50-99 uhrazeno
12.10.2022Tezcan Ivana Maratonstav Úpice RACE Z40-49 uhrazeno
4.10.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
1.9.2022Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
19.12.2021Tomášková Romana FUN FUN uhrazeno
19.12.2021Tomešková Aneta FUN FUN uhrazeno
1.9.2022Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: M&M↳ Šípek MartinGladiators
6.9.2022Trnková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
11.10.2022Tuhovčák Milan OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
26.9.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2022Uherková Vera OPEN Z40-49 uhrazeno
28.9.2022Uldrichová Marcela JEDNIČKY RACE Z40-49 uhrazeno
11.10.2022Valentová Anna FUN FUN uhrazeno
27.9.2022Valouch Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
11.10.2022Vančura Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
22.6.2022Vaněk Matěj DarkSide Workout OPEN M18-29 uhrazeno
22.6.2022Vaněk Ondřej DarkSide Workout OPEN JM13-17 uhrazeno
22.6.2022Vaněk Tomáš DarkSide Workout OPEN M40-49 uhrazeno
11.10.2022Váňová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
16.7.2022Vepryková Kristýna Bulíci FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
11.10.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
9.10.2022Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
10.10.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
26.9.2022Volfová Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
8.10.2022Woolfe Nathan OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Woolfe↳ Woolfe Martina
28.9.2022Zahradník Tomáš JEDNIČKY RACE M40-49 uhrazeno
7.10.2022Žákovec Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: Žákovcovi↳ Žákovcová Petra
11.10.2022Zápotocká Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
11.10.2022Zápotočný Stanislav Workout Počátky RACE M30-39 uhrazeno
11.10.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
29.9.2022Zejfart Jonáš OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno