Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - ORIGINAL

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN90
RACERACE30
FUNFUN3
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let21
M40-49Muži 40 - 49 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
TTým (čtyřčlenný)10
M30-39Muži 30 - 39 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
Z18-29Ženy 18 - 29 let7
M40-49Muži 40 - 49 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
M18-29Muži 18 - 29 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
FUNFUN3
M50-99Muži 50 a více let2
M18-29Muži 18 - 29 let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
M50-99Muži 50 a více let2
Z50-99Ženy 50 a více let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených123

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.12.2021Adamcová Petra Carnivora OPEN Z18-29 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.6.2022Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2022Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnky ↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
24.3.2022Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
4.12.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.3.2022Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2022Borovička Stanislav STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2022Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2021Buben Václav Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
12.2.2022Bulava Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lara↳ Tomečeková Elena
30.5.2022Čapek Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.6.2022Chlubná Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
28.3.2022Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
29.6.2022Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 nezaplaceno
8.12.2021Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: MilanPavla↳ Doleček MilanSTG Rychnov nad Kněžnou
31.12.2021Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2021Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
25.4.2022Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.12.2021Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
16.6.2022Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
23.2.2022Heß Enrico Klabauster OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
6.12.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
10.4.2022holoubek tomas OPEN M40-49 uhrazeno
25.4.2022Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2021Horák Matěj STG Pardubice OPEN T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubice↳ Helger DavidSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
neobsazeno
30.12.2021Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
8.12.2021HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
11.4.2022Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
28.12.2021Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
29.6.2022Jelínková Líbalová Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
18.1.2022Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Jirutka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
20.6.2022Keklak Daniel OPEN M40-49 uhrazeno
30.4.2022Kinčl Jiří Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
25.4.2022kmonicková iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Marivaneobsazeno
29.6.2022Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín RACE M30-39 uhrazeno
31.5.2022Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
10.4.2022Kondraš Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2021Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.12.2021Košinár Daniel RACE M30-39 uhrazeno
17.1.2022Kouba Pavel CRTC RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2021Krčmář Martin RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2022Křenek Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
13.5.2022Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
24.1.2022Kubera Pavel Pivní strejc OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Máme blbý nápady↳ Kubínová Marie#GLADIATORRACETEAM
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
↳ Fafejtová Kateřina
neobsazeno
10.12.2021Kudrnová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2021Laštovička Martin OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
23.12.2021Levý Jan FUN FUN uhrazeno
10.3.2022Marek Vlastimil Choceň RACE M50-99 uhrazeno
26.1.2022Melzer Tino Klabauster OPEN MIX uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Melzer ManjaKlabauster
11.3.2022Mestek Filip OPEN M30-39 uhrazeno
30.4.2022Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
28.2.2022Mrázek Bárt x OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2022Murarik Jiří NO STRESS OPEN M40-49 uhrazeno
5.12.2021Myšáková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2022Najmanova Alena SDH Bavoryně OPEN MIX uhrazeno
Tým: SDH Bavoryněneobsazeno
29.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
20.2.2022Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
19.6.2022Neuman Martin Kapuleti RACE M30-39 uhrazeno
26.6.2022Ormston Caroline OPEN Z18-29 uhrazeno
23.2.2022Petráň Radek OPEN M30-39 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.12.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.3.2022Poláčková Pavlína Mendelova univerzita v Brně RACE Z18-29 uhrazeno
30.12.2021Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
6.12.2021Preclíková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
17.5.2022Průša Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
27.3.2022Pullmanová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
23.1.2022Rajdl Jílková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
24.12.2021Resler Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
28.4.2022Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.5.2022Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
30.12.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
18.4.2022Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
2.6.2022šandrik Marek OPEN M40-49 uhrazeno
25.12.2021Šatná Pavla EXTREME DOG RACE TEAM RACE Z40-49 uhrazeno
28.1.2022Schicht Steve Klabauster OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Schneider Uwe Klabauster OPEN T uhrazeno
Tým: Klabauster↳ Scorl Kay-UweKlabauster
↳ Deuschle ThomasKlabauster
↳ Steiger BarbaraKlabauster
19.1.2022Schneider Anett Klabauster FUN FUN uhrazeno
23.2.2022Scorl Sven Klabauster OPEN M40-49 uhrazeno
24.1.2022Scorl Susi Klabauster OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2022Šebestík Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2022Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
7.6.2022Snítilá Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
9.5.2022Spielbauer Rene Klabauster OPEN M30-39 uhrazeno
31.5.2022Srbová Lenka Osmička OPEN MIX uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
3.2.2022Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 nezaplaceno
8.12.2021Syručková Jana Zelený Mor RACE Z30-39 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
21.1.2022Toman Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2021Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2021Třešňák Milan #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
30.5.2022Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
29.12.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
31.1.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
23.1.2022Zachová Anna OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2021Zadina Vladimír Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zadina Jan Carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno