Startovní listina GR8 TRAILS ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášných

Trať
21km21km242
11km11km152
6km6km90
KIDSKIDS72
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let73
Z18-99Ženy 18 a více let70
M40-49Muži 40 - 49 let66
Z18-99Ženy 18 a více let50
M30-39Muži 30 - 39 let44
Z40-49Ženy 40 - 49 let32
Z30-39Ženy 30 - 39 let31
M50-59Muži 50 - 59 let31
M18-99Muži 18 a více let31
D00-05Dívky 0 - 5 let18
CH00-05Chlapci 0 - 5 let14
Z18-29Ženy 18 - 29 let13
M18-29Muži 18 - 29 let11
CH08-09Chlapci 8 - 9 let8
Z50-59Ženy 50 - 59 let8
D08-09Dívky 8 - 9 let7
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 7
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
M60-99Muži 60 a více let6
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
D06-07Dívky 6 - 7 let3
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
D12-13Dívky 12 - 13 let 3
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
D10-11Dívky 10 - 11 let 2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených556

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.8.2022Adam Alexandr 6km M18-99 uhrazeno
29.8.2022Adámková Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
19.5.2022Andrade Telmo Terronska UTD 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2022Antoš Matěj GradyRun KIDS CH08-09 uhrazeno
31.8.2022Antoš Petr FitclubMH 21km M40-49 uhrazeno
4.8.2022Azeb Karim 21km M30-39 uhrazeno
3.6.2022Azebova Martina 11km Z18-99 uhrazeno
29.5.2022Azebová Nina Hujerovi 11km Z18-99 uhrazeno
16.1.2022Bába Marek #GLADIATORRACETEAM 21km M18-29 uhrazeno
5.9.2022Bajer Miloslav cafeBajer 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Bala Martin OCR Čelákovice 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Bala Svobodová Mirka OCR Čelákovice 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2022Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice 21km M40-49 uhrazeno
16.8.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2022Balihar Jiří Balini 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Bárta Tomáš Srch 11km M18-99 uhrazeno
15.5.2022Bartáková Eva 21km Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Bašný Adam IR 28 21km M40-49 nezaplaceno
13.6.2022Bátovský Jan 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Beníšková Natálie KIDS D00-05 uhrazeno
5.9.2022Beníšková Adéla KIDS D00-05 uhrazeno
25.1.2022Beníšková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Berná Eva Báječné ženy v běhu 21km Z40-49 uhrazeno
4.9.2022Bernard Bára 6km Z18-99 nezaplaceno
1.2.2022Beyšovcová Barbora 21km Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Bílková Adéla 11km Z18-99 uhrazeno
30.12.2021Bistranin Karel KIDS CH08-09 uhrazeno
30.12.2021Bistranin Jan KIDS CH10-11 uhrazeno
30.12.2021Bistraninová Karolina 21km Z40-49 uhrazeno
2.9.2022Bláha Martin #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
31.12.2021Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
11.8.2022Blehová Gabriela 11km Z18-99 uhrazeno
8.1.2022Bočková Klára 21km Z18-29 uhrazeno
4.9.2022Bohatá Marie 6km Z18-99 uhrazeno
4.9.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov 11km JZ13-17 uhrazeno
5.9.2022Böhm Ondřej čvacht 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Bohuš Michal Rozběháme Pardubice 11km M18-99 uhrazeno
4.8.2022Bonka Milan Borondil 6km M18-99 uhrazeno
26.6.2022Borkovec Vojtěch 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2022Boubelikova Jitka Tulaci na cestach 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2022Brejcha Antoni AŠMB 6km JM13-17 uhrazeno
7.9.2022Brejcha Milan AŠMB 6km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Bret Jakub 11km M18-99 uhrazeno
18.1.2022Bříza David OOB Třebíč 21km M40-49 uhrazeno
18.1.2022Bříza Vilém TJ Spartak Třebíč KIDS CH00-05 uhrazeno
18.1.2022Bříza Leoš OOB Třebíč KIDS CH08-09 uhrazeno
6.6.2022Břízková Markéta 21km Z18-29 uhrazeno
3.9.2022Brossova Sabina 11km Z18-99 uhrazeno
21.8.2022Brožková Anna 11km Z18-99 uhrazeno
1.3.2022Brtnová Klára 11km Z18-99 uhrazeno
20.6.2022Budínová Radka 11km Z18-99 uhrazeno
4.6.2022Burdová Jitka 6km Z18-99 uhrazeno
1.9.2022Buryán Pepíček OCR Čelákovice KIDS CH06-07 uhrazeno
31.8.2022Buryán Josef OCR Čelákovice 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2022Čadil Josef Lauf Team Kněžmost 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Čadilová Klára 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2022Čadilová Klára Čača Team KIDS D08-09 uhrazeno
27.7.2022Čápová Kateřina 21km Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Čechová Olga SOKOL FRÝDŠTEJN 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Čechura Jiří Čistý sport 21km M50-59 nezaplaceno
16.8.2022Celtová Patricie Doběhnout důstojně 6km Z18-99 uhrazeno
14.7.2022Cenger Charlotte Běhny 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2022Černá Linda 11km Z18-99 uhrazeno
12.1.2022Černík Zdeněk 11km M18-99 uhrazeno
5.1.2022Černohorská Lucie Run4Fun 21km Z30-39 uhrazeno
5.9.2022Černý Janek KIDS CH00-05 uhrazeno
5.9.2022Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 21km M50-59 uhrazeno
21.2.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady 6km JM13-17 uhrazeno
18.8.2022Chroust Rosta 6km M18-99 uhrazeno
3.9.2022Chumlenová Barbora ELEVEN RUN TEAM 21km Z30-39 uhrazeno
26.8.2022Chvátal Vladimír 21km M50-59 uhrazeno
19.5.2022Cid Morente Miguel Terronska UTD 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2022Cindr Martin AMULET ROHOZEC TEAM 21km M30-39 uhrazeno
13.2.2022Cizkova Irena 21km Z30-39 uhrazeno
24.11.2021Čopák Martin 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2022Dědek Milan 250 ČESKÝ RÁJ 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Dědková Eva 11km Z18-99 uhrazeno
27.8.2022Dědková Petra 11km Z18-99 uhrazeno
30.7.2022Děkanovský Tomáš uplatňuji slevu startovného, kód: HKPULMCR15 21km M30-39 uhrazeno
3.4.2022Devátý Zdeněk Lomnice nad Popelkou 21km M18-29 uhrazeno
7.9.2022Doležal Radovan 21km M40-49 uhrazeno
29.4.2022Doležalová Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
6.5.2022Doležalová Denisa 11km Z18-99 uhrazeno
6.7.2022Dostál Pavel 11km M18-99 uhrazeno
11.8.2022Drabík Radek 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2022Drábková Jiřina 6km Z18-99 uhrazeno
30.8.2022Drahoňovská Simona 6km Z18-99 uhrazeno
19.7.2022Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky 21km M50-59 uhrazeno
28.8.2022Duba Jonáš Dubáci Jbc KIDS CH10-11 nezaplaceno
28.8.2022Dubová Lenka Dubáci Jbc 6km Z18-99 nezaplaceno
29.8.2022Dufková Terezka Atletika Říčany KIDS D12-13 uhrazeno
5.9.2022Duha Jakub 21km M40-49 uhrazeno
4.9.2022Ďurčekova Denisa 11km Z18-99 uhrazeno
23.8.2022Dusil Míra 11km M18-99 uhrazeno
12.3.2022Elstner Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
20.8.2022Endler Marek 6km M18-99 uhrazeno
17.3.2022Erban Jakub 21km M18-29 uhrazeno
31.8.2022Ettlová Renata #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
14.8.2022Exler Kamil Letohrad 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2022Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka 21km Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Feneš Jakub CRTC 11km M18-99 uhrazeno
29.11.2021Fenešová Aneta CRTC 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2022Fídlerová Alžběta KIDS D06-07 uhrazeno
8.9.2022Fídlerová Zorka KIDS D00-05 uhrazeno
4.9.2022Fikarová Alena 6km Z18-99 uhrazeno
29.8.2022Fikejz Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
11.2.2022Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
5.9.2022Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 21km M50-59 uhrazeno
8.9.2022Fraňková Alexandra Horoguru 11km Z18-99 uhrazeno
21.8.2022Frosch Petr OK LOKO Pardubice 21km M40-49 uhrazeno
2.6.2022Gabriel Evžen Spřízněné duše 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2022Geislerová Jana Matky Gang 6km Z18-99 uhrazeno
29.8.2022Goldmannová Kristýna 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2022Grgulová Markéta 6km Z18-99 uhrazeno
1.9.2022Grolmus Radek 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2022Guňka Igor 6km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Guňka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
5.9.2022Guňka Lukáš 6km JM13-17 uhrazeno
28.8.2022Habrlantova Lucie Optika VH 11km Z18-99 uhrazeno
8.5.2022Hadamčikova Vlaďka Optika VH 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2022Hájek Radek Sokol Lochkov 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Hájek Štěpán Sokol Lochkov 11km JM13-17 uhrazeno
5.9.2022Hák Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Hála Petr KIDS CH00-05 uhrazeno
2.9.2022Halama Jan TJ Sokol Skuhrov 21km M40-49 uhrazeno
19.8.2022Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 21km Z50-59 uhrazeno
3.1.2022Hančar Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Hanousková Jitka 6km Z18-99 uhrazeno
31.8.2022Hanousková Adéla 11km JZ13-17 uhrazeno
30.8.2022Hanuš Tomáš Trutnov 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2022Hartmanová Radka Gladiátor race 6km Z18-99 uhrazeno
11.6.2022Hasilík Tomáš 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2022Hašl Pavel 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Hátle Martin 6km M18-99 uhrazeno
14.12.2021Havlíček Martin #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
2.9.2022Heřmanová Eva 11km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Hiersch Marek 6km M18-99 uhrazeno
21.3.2022Hierschová Natálie KIDS D14-15 uhrazeno
21.3.2022Hierschová Zuzana 6km Z18-99 uhrazeno
20.6.2022Hikl Radek 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Hladík Pavel 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2022Hlaváč Michal 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2022Hlavatá Viktorie KIDS D00-05 uhrazeno
22.6.2022Hluchý Matěj KIDS CH00-05 uhrazeno
23.8.2022Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové 11km M18-99 uhrazeno
29.8.2022Holečková Jitka 6km Z18-99 nezaplaceno
30.8.2022Honzajk Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
30.8.2022Honzajková Anna Gladiátor training Kralupy KIDS D00-05 uhrazeno
28.8.2022Horáková Jana cafebajer 21km Z50-59 uhrazeno
3.2.2022Horníková Eliška NÁS NEDOSTANOU! 21km Z18-29 uhrazeno
20.8.2022Hrbek Filip 21km M30-39 uhrazeno
14.7.2022Hrdá Petra Běhny 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2022Hrdinka Jirka Run4fun 11km M18-99 uhrazeno
18.8.2022Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
29.1.2022Hubáček Jaroslav 21km M50-59 uhrazeno
30.7.2022Hubáčková Hana 21km Z30-39 uhrazeno
26.11.2021HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
4.9.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
2.9.2022Huberová Andrea 11km Z18-99 uhrazeno
6.8.2022Hulík Vojtěch HTW 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2022Hulínská Adéla Olympia Spartan Training KH 6km JZ13-17 uhrazeno
6.9.2022Hůlková Eliška Ski Police nad Metují KIDS D08-09 uhrazeno
1.6.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní 11km Z18-99 uhrazeno
8.12.2021Hybš Marek SRTG Kolín 6km M18-99 uhrazeno
10.8.2022Hynek Matyáš Hynkove KIDS CH06-07 uhrazeno
13.6.2022Hynek Petr Hynkove 21km M30-39 uhrazeno
10.8.2022Hynková Majdalenka Hynkove KIDS D00-05 uhrazeno
6.9.2022Hynková Barbora Salomon/Suunto 11km Z18-99 uhrazeno
9.8.2022Hynková Štěpánka Hynkove 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Ilek Václav Rychlé Šípy 11km M18-99 uhrazeno
19.8.2022Jagrova Petra 11km Z18-99 uhrazeno
17.8.2022Jakša Ladislav Lážo plážo 11km M18-99 uhrazeno
17.8.2022Jakša Helena Doběhnout důstojně 6km Z18-99 uhrazeno
19.1.2022Jalč Alexandr 21km M40-49 uhrazeno
9.7.2022Janáková Josefína Hoho Hořice KIDS D06-07 uhrazeno
9.7.2022Janáková Martina Hoho Hořice 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Janošíková Lenka 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Janouš Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
29.8.2022Janoušková Leona 11km Z18-99 uhrazeno
8.2.2022Jarmar Michal 21km M30-39 uhrazeno
3.9.2022Jedlička Petr Run magazine team 21km M40-49 uhrazeno
9.5.2022Jeřábková Pavlína 21km Z18-29 uhrazeno
6.9.2022JEZBERA ROMAN Sám za sebe 6 21km M50-59 uhrazeno
2.9.2022Jíšová Barbora Eleven run team 21km Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Jodas Zdeněk 11km M18-99 uhrazeno
1.2.2022johan oldřich ELEVEN run team 21km M40-49 uhrazeno
1.9.2022Joudalová Tereza 21km Z18-29 uhrazeno
26.12.2021Jüptner Petr SC Alemannia Fuchsberg 21km M40-49 uhrazeno
4.9.2022Kabelka Ondřej Gondor 11km M18-99 uhrazeno
20.6.2022Kabrhel Jan 21km M50-59 uhrazeno
16.2.2022Kalenská Kateřina ITADECO 11km Z18-99 uhrazeno
2.9.2022Kalenská Barbora ITADECO KIDS D12-13 uhrazeno
2.9.2022Kalenský František ITADECO KIDS CH10-11 uhrazeno
22.8.2022Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 11km M18-99 uhrazeno
30.11.2021Kára Vladimír AC-Patřín 21km M60-99 uhrazeno
1.9.2022Karalová Lenka #GLADIATORRACETEAM 21km Z30-39 nezaplaceno
21.8.2022Karlíková Zuzana 21km Z30-39 uhrazeno
7.9.2022Kašpar Michal 21km M30-39 uhrazeno
22.8.2022Kašparovská Barbara 6km Z18-99 uhrazeno
22.8.2022Kašparovský Lukáš 6km M18-99 uhrazeno
20.6.2022Kašper Štěpán 21km M30-39 uhrazeno
10.8.2022Kettner Roman 11km M18-99 uhrazeno
8.8.2022Khalsa Siri Jodha 21km M60-99 uhrazeno
30.3.2022Kilinger Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
30.8.2022Kindl Jaromír Jari Kurri Band 21km M40-49 uhrazeno
14.7.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 21km M40-49 uhrazeno
4.9.2022Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 21km Z40-49 uhrazeno
8.5.2022Kleman Martin 21km M50-59 uhrazeno
27.8.2022Klíma Martin ELMTRADE Racing team 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2022Klimesova Simona 11km Z18-99 uhrazeno
1.6.2022Klozarová Kateřina 21km Z40-49 uhrazeno
30.8.2022Kluh Michal Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
8.9.2022Knotek Mikuláš KIDS CH00-05 uhrazeno
8.9.2022Knotková Berenika KIDS D00-05 uhrazeno
9.12.2021Kočí Halka 21km Z40-49 uhrazeno
10.8.2022Kočí Vojtěch SDH Lhotka Mělník 21km M40-49 uhrazeno
30.5.2022Kolátor František Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
4.7.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z18-99 uhrazeno
28.8.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav 11km M18-99 uhrazeno
26.5.2022Kořínek Miroslav I love mud 21km M30-39 uhrazeno
2.9.2022Kosinová Gabriela Třista60 6km Z18-99 uhrazeno
29.8.2022Koťátková Linda 11km JZ13-17 uhrazeno
29.8.2022Koťátková Věra 21km Z40-49 uhrazeno
25.1.2022Koubková Tereza 21km Z30-39 uhrazeno
4.9.2022Koubová Jana Koubovka 6km Z18-99 uhrazeno
1.9.2022Koucký Matěj 11km JM13-17 uhrazeno
26.6.2022Kovář Stanislav KIDS CH14-15 uhrazeno
3.8.2022Kovář Jan Vyskeř 21km M30-39 uhrazeno
26.6.2022Kovář Stanislav 6km M18-99 uhrazeno
22.8.2022Kovaříková Michaela 6km Z18-99 uhrazeno
26.6.2022Kovářová Eva 6km Z18-99 uhrazeno
30.8.2022Kozák Stanislav 11km M18-99 uhrazeno
31.7.2022Kracík David 6km M18-99 uhrazeno
25.8.2022Král Vojtěch KIDS CH00-05 uhrazeno
18.4.2022Král Pavel PR Emil Nádeníček 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Král Petr 21km M40-49 nezaplaceno
29.7.2022Kratochvíl Tomáš 6km M18-99 uhrazeno
10.1.2022Kraus Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
4.9.2022Krbušek Adam Krbuskovi 21km M30-39 uhrazeno
2.9.2022Krčilová Klára 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Krejcarová Eva Sokol Železný Brod 11km Z18-99 uhrazeno
26.12.2021Krejčíková Jana 11km Z18-99 uhrazeno
27.4.2022Křemen Roman 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2022Křížek Miloslav Runners Musketeers 21km M50-59 uhrazeno
7.8.2022Krňoul Vladimír 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou 11km Z18-99 uhrazeno
30.6.2022Kršmaru Barbora Hammer OCR Team 11km Z18-99 uhrazeno
13.5.2022Krutil Adam Cave Hunters 6km JM13-17 uhrazeno
11.5.2022Krutil Pavel Cave Hunters 21km M50-59 uhrazeno
11.5.2022Krutilová Hana Cave Hunters 6km Z18-99 uhrazeno
3.9.2022Kubalová Lucie KIDS D00-05 uhrazeno
2.9.2022Kubeš Daniel KIDS CH00-05 uhrazeno
5.9.2022Kubeš Štěpán 6km JM13-17 uhrazeno
30.11.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Kubín Daniel CRTC 21km M18-29 uhrazeno
30.11.2021Kubínová Marie #GLADIATORRACETEAM 21km Z18-29 uhrazeno
1.1.2022Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 nezaplaceno
31.8.2022Kuchař Tomáš 21km M40-49 uhrazeno
10.5.2022Kulhavy Vaclav 21km M40-49 uhrazeno
16.8.2022Kupčák Vítězslav Salomon lemra 21km M30-39 uhrazeno
1.6.2022Kupcová Veronika 21km Z40-49 uhrazeno
5.9.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
14.8.2022Kvapilová Tereza 11km Z18-99 uhrazeno
7.6.2022Kvasnica Miloš ENDEKA Bassta team 21km M50-59 uhrazeno
22.3.2022LAMIOVÁ KATEŘINA 21km Z40-49 uhrazeno
17.1.2022Lang Stanislav 21km M30-39 uhrazeno
9.8.2022Láska Jan FullBear.eu 6km M18-99 uhrazeno
6.9.2022Latislavova Eva Eleven run team 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2022Lehký Martin 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2022Leubner Jiří 21km M40-49 nezaplaceno
6.9.2022Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 21km M30-39 uhrazeno
23.8.2022Link Roman 21km M18-29 uhrazeno
1.12.2021Lipenská Radka 11km Z18-99 uhrazeno
30.12.2021Lohová Monika KOB Kladno 11km Z18-99 uhrazeno
30.12.2021Lohová Dora KOB Kladno KIDS D08-09 uhrazeno
30.12.2021Lohová Anna KOB Kladno KIDS D10-11 uhrazeno
8.9.2022Lukáč Jan 6km M18-99 uhrazeno
1.9.2022Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 21km M50-59 uhrazeno
1.9.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Machová Andrea 6km Z18-99 uhrazeno
4.9.2022Machová Marcela 11km Z18-99 uhrazeno
30.7.2022Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 21km M18-29 uhrazeno
22.8.2022Makovoz Svitlana 21km Z40-49 uhrazeno
4.9.2022MÁLKOVÁ Lucie 21km Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Malý David #Ratarteam 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2022Malý Jan 11km M18-99 uhrazeno
2.1.2022Maňák Michal 21km M18-29 uhrazeno
23.8.2022Maňák Matěj 21km M18-29 uhrazeno
24.5.2022Maňáková Silvie 21km Z50-59 uhrazeno
4.9.2022Mansfeldová Nikol 21km Z30-39 uhrazeno
30.8.2022Marešová Kateřina Matky Gang 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Maršíkova Natálie Dobrá Voda u Hořic KIDS D00-05 uhrazeno
2.9.2022Martinec Radomil Třista60 6km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Martínek Antonín Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
30.8.2022Martinková Lenka 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Martišková Dana 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Matějíček Zdeněk Westside 6km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Matějíčková Ivana Westside 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2022Matějů Pavlína 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
14.8.2022Matthissen Hana Hamaro 21km Z50-59 uhrazeno
30.6.2022Matulík Michal Tým Výběžek 11km M18-99 uhrazeno
8.9.2022Maxa Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2022Melis Josef 11km M18-99 uhrazeno
6.1.2022Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
8.9.2022Metzlová Veronika 21km Z30-39 uhrazeno
5.9.2022Michl Pavel 21km M30-39 uhrazeno
4.9.2022Mikesova Klára Krbuskovi 21km Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Mikulecký Stanislav Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Mizerová Michala 21km Z18-29 uhrazeno
5.9.2022MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO 21km M40-49 uhrazeno
28.6.2022Moravcová Gabriela STG Opava 21km Z40-49 uhrazeno
6.9.2022Moravec Antonín Rozběháme Pardubice 21km M50-59 uhrazeno
10.4.2022Morávek David 21km M40-49 uhrazeno
26.8.2022Mosca Massimiliano 21km M40-49 uhrazeno
6.1.2022Motlová Michaela Dynamit Kobylisy 21km Z40-49 uhrazeno
4.6.2022Mrázová Jana 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Mrňa Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
6.9.2022Mrňa Jakub 6km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Musil Radek 21km M40-49 uhrazeno
26.1.2022Musil Michal Pardubice 11km M18-99 uhrazeno
18.8.2022Mužíček Radek 21km M18-29 uhrazeno
29.8.2022Myslivcova Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
28.2.2022Myslivec Ondřej AC TJ JIČÍN 11km JM13-17 uhrazeno
17.7.2022Najman Ondřej AC Branžež 21km M30-39 uhrazeno
29.4.2022Nárožný Jakub AČR 21km M30-39 uhrazeno
28.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 21km M60-99 uhrazeno
19.1.2022nečesaná klára 21km Z30-39 uhrazeno
4.9.2022Nemčík Šimon KIDS CH08-09 uhrazeno
4.9.2022Nemčíková Renata 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Němcová Ivona 6km Z18-99 uhrazeno
4.6.2022Němec Ladislav 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2022Němečková Ludmila 21km Z30-39 uhrazeno
8.9.2022Nemšák Miroslav RunSport team 21km M50-59 uhrazeno
14.7.2022Nosková Aneta 21km Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Novák Petr Bodláci Slavětín 21km M50-59 uhrazeno
30.8.2022Novák Martin Nikitka 11km M18-99 nezaplaceno
28.8.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
3.9.2022Novotná Nela LS Dolní Branná KIDS D00-05 uhrazeno
31.8.2022Novotná Veronika LS Dolní Branná KIDS D08-09 uhrazeno
7.8.2022Novotná Ivana 21km Z40-49 uhrazeno
2.9.2022Novotný Aleš #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
16.6.2022Nunvář Jan 21km M30-39 uhrazeno
31.3.2022Očenášová Eva 21km Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Omastová Kateřina 21km Z40-49 uhrazeno
28.8.2022Otmar Jiří Na Klepanci 21km M40-49 uhrazeno
30.6.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 21km M40-49 uhrazeno
15.6.2022Pasquier Guillaume 21km M50-59 uhrazeno
5.9.2022Patera Oliver KIDS CH00-05 uhrazeno
5.9.2022Patera Martin 11km M18-99 uhrazeno
21.6.2022Patková Lenka 21km Z30-39 uhrazeno
28.8.2022Patolánová Michaela Báječné ženy v Běhu 6km Z18-99 uhrazeno
29.8.2022Patrman Jiří 11km M18-99 uhrazeno
23.4.2022Paveska Martin 6km M18-99 uhrazeno
16.8.2022Pečenka Franta Aufeer Design 21km M50-59 uhrazeno
1.9.2022Pěcha Tomáš Poděbrady 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2022Peer Ivoš Dolany 11km M18-99 uhrazeno
23.7.2022Pergner Petr LDN 21km M60-99 uhrazeno
23.6.2022Petráňová Jana 21km Z50-59 uhrazeno
30.8.2022Petrek Daniel KIDS CH10-11 uhrazeno
13.8.2022Petříčková Zuzana 21km Z30-39 uhrazeno
5.9.2022Petrlák Miroslav 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Petrus Václav SKI RUN Čakovice 11km M18-99 uhrazeno
27.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS CH08-09 uhrazeno
31.8.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS D00-05 uhrazeno
23.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
25.12.2021Pikešová Lucie 11km Z18-99 uhrazeno
27.8.2022Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS D14-15 uhrazeno
5.9.2022Pinkava Roman Predator Workout Kladno 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Plívová Jana 21km Z40-49 uhrazeno
29.3.2022Polikowski Krzysztof Zawsze coś 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Polívková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
31.5.2022Pospíšil Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2022Pradeová Ema Liberec 11km JZ13-17 uhrazeno
15.6.2022Pražák Jan Srtg rokycany 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Prchal Pavel GP Kolín 21km M60-99 uhrazeno
11.1.2022Preisslerová Kateřina 6km Z18-99 uhrazeno
1.8.2022Přibylová Michala 6km Z18-99 uhrazeno
9.8.2022Prokop Martin 11km M18-99 uhrazeno
19.8.2022Prokůpek Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
7.2.2022Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2022Ptáčková Radmila Sokol Podlázky 21km Z50-59 uhrazeno
6.9.2022Regner Daniel KIDS CH10-11 uhrazeno
6.9.2022Regner Filip KIDS CH12-13 uhrazeno
15.8.2022Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
4.9.2022Res Tadeáš KIDS CH10-11 uhrazeno
4.9.2022Res Matyáš 6km JM13-17 uhrazeno
4.9.2022Res Michal 11km M18-99 uhrazeno
22.3.2022Řimnáč Petr 21km M30-39 uhrazeno
25.1.2022Roller Petra 21km Z30-39 uhrazeno
28.7.2022Roušarová Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
6.8.2022Rozmajzl Max KIDS CH00-05 uhrazeno
29.8.2022Rubín Jan 11km M18-99 uhrazeno
23.7.2022Rubín Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Rubínová Anna 6km Z18-99 uhrazeno
21.3.2022Ruffer Roman 21km M30-39 uhrazeno
4.9.2022Rybnikár Ján Senica 21km M50-59 uhrazeno
15.5.2022Rychlík Jan 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2022Ryšánková Světluš 6km Z18-99 uhrazeno
31.1.2022Šabaka Petr 21km M40-49 uhrazeno
17.3.2022Sádovský Martin 11km M18-99 uhrazeno
10.4.2022Samek Ondřej I love mud 21km M30-39 uhrazeno
31.5.2022Scháněl Petr Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Šebková Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
7.8.2022Šedivec Michal 21km M30-39 uhrazeno
16.1.2022Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou 21km M40-49 uhrazeno
24.5.2022Sedlák František 11km M18-99 uhrazeno
24.5.2022Sedláková Svatava 6km JZ13-17 uhrazeno
24.5.2022Sedláková Lucie 6km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Sekerová Andrea Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
6.8.2022Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2022Šikýř Štěpán KIDS CH00-05 uhrazeno
8.9.2022Šikýř Ondřej KIDS CH06-07 uhrazeno
6.9.2022Šilar Martin 21km M50-59 uhrazeno
21.4.2022Šimicová Lucie 11km Z18-99 uhrazeno
17.5.2022Šimonková Monika 11km Z18-99 uhrazeno
27.12.2021Šindelář Roman 6km M18-99 uhrazeno
21.7.2022Šindler Radek 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2022Škáchová Veronika 6km Z18-99 uhrazeno
7.9.2022Skala Martin 21km M30-39 uhrazeno
27.7.2022Škaldová Pavlína 21km Z30-39 uhrazeno
23.8.2022Skalický Petr 21km M40-49 uhrazeno
6.6.2022Sklenář Jakub 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Sklenář Jan 6km M18-99 uhrazeno
6.6.2022Školová Veronika Spartan training group Praha 21km Z30-39 uhrazeno
7.7.2022Skořepová Ladislava 21km Z40-49 uhrazeno
2.6.2022Skorunková Veronika Spřízněné duše 21km Z40-49 uhrazeno
14.8.2022Skrbek Matouš Sokol Železný Brod KIDS CH12-13 uhrazeno
14.8.2022Skrbková Lenka Sokol Železný Brod 6km Z18-99 uhrazeno
9.8.2022Sládek Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Slavotínek Jaroslav Yamabushi Kutná Hora 21km M50-59 uhrazeno
29.12.2021Slezakova Kristyna 21km Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Šmardová Viviana Šmauz KIDS D12-13 uhrazeno
4.5.2022Šmehlík Eduard Hujerovi 21km M30-39 uhrazeno
27.8.2022Soldan Jaroslav KIDS CH12-13 uhrazeno
5.7.2022Sopek Tomas 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2022Sotonová Petra STG Kolín 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Soukup Václav Defect Praha 21km M30-39 uhrazeno
1.12.2021Špínová Eva Pathfinder 21km Z40-49 uhrazeno
26.11.2021Šrejmová Petra Běhámespolu.cz, Jablonecké Mattonky 11km Z18-99 uhrazeno
30.8.2022Srovnalová Kristýna Matky Gang 21km Z40-49 uhrazeno
1.9.2022Stádník Jan 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Starsy Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
29.8.2022Starý Jan 21km M30-39 uhrazeno
30.8.2022Šťastná Veronika KIDS D00-05 uhrazeno
29.8.2022Steiner Michal RUN Magazine Team 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2022Štemberová Věra 21km Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Štemberová Anet Vrchlabí KIDS D00-05 uhrazeno
6.9.2022Štemberová Elen KIDS D10-11 uhrazeno
31.7.2022Štěpán Miloš Stěžery 11km M18-99 uhrazeno
2.9.2022Štěpanek Libor Tj sokol podlazky dalovice 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2022Štěpankova Petra Tj sokol podlazky dalovice 6km Z18-99 uhrazeno
2.9.2022Štěpanková Natálie Tj sokol podlazky dalovice 6km JZ13-17 uhrazeno
28.8.2022Stiborská Alžběta KIDS D00-05 uhrazeno
28.8.2022Stiborská Agáta KIDS D06-07 uhrazeno
28.8.2022Stiborský Filip 21km M30-39 uhrazeno
29.8.2022Strahalová Radka 6km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Straka Štěpán 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2022Střižíková Jana V blbym věku 11km Z18-99 nezaplaceno
31.8.2022Stružková Sabina Happy Feet 21km Z18-29 uhrazeno
29.8.2022Suchy David 11km M18-99 uhrazeno
18.6.2022Šujanová Magdaléna Jeden měsíc bězce 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Šulc Jiří 6km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Švácha Pavel Pivo a Myslivec 21km M60-99 uhrazeno
31.8.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 6km M18-99 uhrazeno
28.3.2022Švadlenka Václav SK Bukovno 6km M18-99 uhrazeno
7.9.2022Svědiroh Vít 21km M18-29 uhrazeno
26.8.2022Šverma Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
26.8.2022Svoboda Michal 11km M18-99 uhrazeno
4.6.2022Svobodova Marketa 21km Z30-39 uhrazeno
28.4.2022Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
25.8.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM 21km Z18-29 uhrazeno
17.6.2022Svobodová Marta 11km Z18-99 uhrazeno
8.5.2022Svobodová Iva 21km Z18-29 uhrazeno
8.4.2022Sýkorová Zuzana 21km Z40-49 uhrazeno
5.9.2022Sztrapková Kristýna Želvičky 21km Z18-29 uhrazeno
2.9.2022Tázlar Tomáš 6km M18-99 uhrazeno
4.9.2022Tesařová Barbora Výzva 21 dní 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2022Toman Michal 11km M18-99 uhrazeno
30.7.2022Tomáš Radek 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2022Tomiczková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
2.9.2022Tomkova Lenka Šílene běžecké výzvy 6km Z18-99 uhrazeno
12.8.2022Toncar Květoslav Webasto 21km M40-49 uhrazeno
8.4.2022Trávníčková Jana 21km Z30-39 uhrazeno
5.9.2022Trejbalová Johana KIDS D08-09 uhrazeno
5.9.2022Trejbalová Jolana KIDS D08-09 uhrazeno
4.9.2022Trepeš Dominik 6km M18-99 uhrazeno
19.8.2022Třešňáková Pavla 11km Z18-99 uhrazeno
11.8.2022Trpišovská Iveta Běhåm pro radost 21km Z40-49 uhrazeno
28.11.2021Trynklová Jana 11km Z18-99 uhrazeno
28.8.2022Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 6km Z18-99 uhrazeno
14.7.2022Tureček Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2022Turták Vít 6km M18-99 uhrazeno
2.4.2022Tvrzníková Anna 21km Z18-29 uhrazeno
7.9.2022Ungvári Jozef Vlčí smečka HK 21km M50-59 uhrazeno
23.6.2022Urban Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
31.8.2022Urbánek Jiří Hrotovice 21km M30-39 uhrazeno
8.9.2022Urbánek Jan Hrotovice KIDS CH08-09 uhrazeno
30.12.2021Vacková Michala 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM 11km Z18-99 uhrazeno
27.7.2022Valena Tomáš HC Mžany 21km M40-49 uhrazeno
8.8.2022Valenta Miroslav Libáň 21km M40-49 uhrazeno
4.9.2022Valentova Renata #Sensemakers 21km Z50-59 uhrazeno
8.9.2022Vaněk Stanislav 21km M40-49 uhrazeno
8.9.2022Vaňková Iveta 21km Z40-49 uhrazeno
3.9.2022Vasiliuk Vladik SRTG Praha KIDS CH06-07 nezaplaceno
3.9.2022Vasiliuk Alex SRTG Praha 21km M40-49 nezaplaceno
28.11.2021Vatrt Vilem Quadient 21km M40-49 uhrazeno
7.7.2022Vavera Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
21.8.2022Vávra Štěpán 21km M18-29 uhrazeno
29.1.2022Vávrová Zuzana 11km Z18-99 uhrazeno
18.8.2022Veber Josef LK Tatran Chodov 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2022Vedral Samuel KIDS CH00-05 uhrazeno
30.8.2022Vedralová Valerie KIDS D00-05 uhrazeno
31.8.2022Veiser Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
31.8.2022Veiser Jiří 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Veiserová Klára KIDS D00-05 uhrazeno
28.11.2021Velecka Julie 11km JZ13-17 uhrazeno
28.11.2021Velecká Gabriela 11km Z18-99 uhrazeno
15.2.2022Veselý Jan Malovansko 21km M50-59 uhrazeno
2.1.2022Veselý Petr Royal Bay 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2022Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav 21km M40-49 uhrazeno
17.8.2022Vlček Tomáš Run4fun 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2022Vocaskova Veronika Přes plot 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2022Vosyková Dominika 6km Z18-99 uhrazeno
30.8.2022Votoček Vojtěch Běhám bídu 11km M18-99 uhrazeno
29.8.2022Votoček Miroslav Běhám bídu! 21km M30-39 uhrazeno
3.9.2022Votočková Ivana Trutnov 11km Z18-99 uhrazeno
30.7.2022Vrána Petr Drylock 11km M18-99 uhrazeno
10.1.2022Vranková Růžena 11km Z18-99 uhrazeno
30.5.2022Vrba Martin Běhámespolu.cz 21km M40-49 uhrazeno
2.9.2022Wagnerová Eva 21km Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Wohlfahrt Peter 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2022Wolf Tomáš Runbo Team Liberec 21km M40-49 uhrazeno
31.1.2022Žalská Barbora ITADECO 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2022Žalská Adéla 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2022Žalský Daniel KIDS CH08-09 uhrazeno
6.9.2022Žalský Jiří ITADECO KIDS CH10-11 uhrazeno
6.8.2022Zapalačová Michala #runforhengis 21km Z30-39 uhrazeno
8.9.2022Zavadil Adam 11km JM13-17 uhrazeno
8.9.2022Zavadil Radek 11km M18-99 uhrazeno
1.12.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
31.8.2022Zelenková Aneta 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2022Zelenková Ivana 11km Z18-99 uhrazeno
5.7.2022Zeminová Jolana KIDS D00-05 uhrazeno
5.7.2022Zeminová Eliška KIDS D00-05 uhrazeno
4.9.2022Zichová Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2022Zídková Marie 21km Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Zikán Václav 21km M40-49 uhrazeno
21.5.2022Zikmund Michal 21km M30-39 uhrazeno
20.6.2022Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav 21km M50-59 uhrazeno
23.8.2022Zrzavý Jan TJ Sokol Kaňk 21km M30-39 uhrazeno
8.9.2022Zuzaňáková Jana 21km Z30-39 uhrazeno
7.9.2022Zvěřina Tomáš Ultra Trail Runners 21km M40-49 uhrazeno
6.9.2022Zwesperová Monika ŠBV 11km Z18-99 uhrazeno