Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
10km10km44
5km5km18
KIDSKIDS6
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
M30-39Muži 30 - 39 let9
M40-49Muži 40 - 49 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M50-59Muži 50 - 59 let4
M60-99Muži 60 a více let4
M18-29Muži 18 - 29 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
D00-05Dívky 0 - 5 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
M18-99Muži 18 a více let2
D08-09Dívky 8 - 9 let1
CH08-09Chlapci 8 - 9 let1
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
CH06-07Chlapci 6 - 7 let1
Celkem přihlášených68

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.1.2022Absolonová Soňa 5km Z18-99 uhrazeno
4.1.2022Batěk Václav 10km M30-39 uhrazeno
13.1.2022Benešová Věra 10km Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice 10km M60-99 uhrazeno
28.11.2021Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10km M50-59 uhrazeno
21.1.2022Budilová Veronika Lesapáni 10km Z40-49 uhrazeno
11.12.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
21.12.2021Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2021Černohous Vít JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km JM13-17 uhrazeno
29.12.2021Černohousová Pavlína JBL-Standa tým Jablonné nad Orlicí 5km Z18-99 uhrazeno
22.12.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Richard 10km M40-49 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
23.1.2022Chýlek Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
11.1.2022Danielka Filip Vegan runner 10km M30-39 uhrazeno
1.12.2021Dohnal Martin 10km M60-99 uhrazeno
13.12.2021Došel Jan Jezevec team Mikulovice 10km M18-29 uhrazeno
6.12.2021Doubravová Blanka Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2022Drahoňovská Simona 10km Z40-49 uhrazeno
28.12.2021Goldova Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2022Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
6.12.2021Honzálková Věra Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2022Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
9.1.2022Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 10km M30-39 uhrazeno
17.1.2022Ježková Zuzanka Bodlinky Libeň u Nového Bydžova KIDS D00-05 uhrazeno
17.1.2022Ježková Anička Bodlinky Libeň u Nového Bydžova KIDS D00-05 uhrazeno
29.12.2021Jiroutová Petra loseři123 10km Z30-39 uhrazeno
18.1.2022Junková Kristýna 10km Z18-29 uhrazeno
19.1.2022Kaška Filip DUKASE 10km M50-59 uhrazeno
28.11.2021Klacl Radim STG Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
10.12.2021Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
24.1.2022Kociánová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
27.12.2021Křepelka Karel Zdravotní klaun 10km M30-39 uhrazeno
6.12.2021Kupková Monika Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2022Kuttich Zdenek 5km M18-99 uhrazeno
21.1.2022Kuttichová Natálie 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2022Kuttichová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2022Langášek David 10km M30-39 uhrazeno
30.12.2021Lencsesová Lucia 10km Z40-49 uhrazeno
1.1.2022Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 10km Z30-39 uhrazeno
10.12.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
25.1.2022Menclová Monika Prostě běž 5km Z18-99 nezaplaceno
13.12.2021Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
2.12.2021Mullerová Karolina 10km Z40-49 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
24.1.2022Novák Petr Bodláci 10km M50-59 uhrazeno
21.1.2022Nováková Kateřina 10km Z40-49 nezaplaceno
17.1.2022Nováková Lenka Svůj 10km Z40-49 uhrazeno
22.12.2021Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
22.12.2021Novotný David Mokrý Banditi 10km M30-39 uhrazeno
13.1.2022Palová Radka 10km Z40-49 nezaplaceno
30.12.2021Pěnčík Aleš loseři123 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2021Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
21.1.2022Polan Michal CZexxx 10km M40-49 uhrazeno
24.1.2022Rejnyšová Jana 5km Z18-99 uhrazeno
16.12.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
2.1.2022Rubín Jan 10km M18-29 uhrazeno
29.12.2021Rubín Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
9.1.2022Rubínová Anna 5km Z18-99 uhrazeno
27.12.2021Šimánková Šárka Adventní běhání 10km Z30-39 uhrazeno
23.1.2022Šimůnek Jaroslav 10km M30-39 uhrazeno
24.1.2022Škaloudová Kristýna 5km Z18-99 nezaplaceno
23.1.2022Soukupová Lenka 10km Z18-29 uhrazeno
14.1.2022Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
24.1.2022Václavek Ondřej Výzva 21 dní 10km M18-29 uhrazeno
2.1.2022Veselý Petr Royal Bay 10km M40-49 uhrazeno
6.12.2021Voltrová Hana Sloupenacky 5km Z18-99 uhrazeno
17.12.2021Zelenka Jan AVENIR Financial Trutnov 10km M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.