Startovní listina Olfincar HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášných

Trať
21kmpůlmaraton990
42kmmaraton175
KIDSKIDS68
5 km5 km67
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let196
M30-39Muži 30 - 39 let162
DDvojice140
Z18-29Ženy 18 - 29 let96
M50-59Muži 50 - 59 let88
M18-29Muži 18 - 29 let88
Z40-49Ženy 40 - 49 let82
Z30-39Ženy 30 - 39 let67
M40-49Muži 40 - 49 let53
M30-39Muži 30 - 39 let43
Z18-99Ženy 18 a více let35
Z50-59Ženy 50 - 59 let28
M50-59Muži 50 - 59 let26
M18-99Muži 18 a více let23
M60-99Muži 60 a více let21
D00-05Dívky 0 - 5 let13
CH00-05Chlapci 0 - 5 let12
Z30-39Ženy 30 - 39 let11
M18-29Muži 18 - 29 let11
M60-99Muži 60 a více let10
M18-99Muži 18 a více let - IZS10
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
Z18-29Ženy 18 - 29 let8
CH10-11Chlapci 10 - 11 let8
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS7
D06-07Dívky 6 - 7 let7
D12-13Dívky 12 - 13 let6
CH08-09Chlapci 8 - 9 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
D10-11Dívky 10 - 11 let5
Z60-99Ženy 60 a více let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z50-59Ženy 50 - 59 let2
Z60-99Ženy 60 a více let2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
CH12-13Chlapci 12 - 13 let1
Celkem přihlášených1300

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.5.2022Abraham Jan kvůli holkám půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.9.2022Adamíra Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.9.2022Adamíra Petr KIDS CH00-05 uhrazeno
8.9.2022Adamíra Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
12.9.2022Adamírová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.8.2022Alexa Jiří KRB Chrudim půlmaraton M60-99 uhrazeno
22.7.2022Andera Michal maraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Andersová Nikol půlmaraton D uhrazeno
Tým: Phantom Gym ↳ Mašek JiříBěžci v Nedaninách
31.5.2022Andr Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2022Aur Zdeněk SK Býšť půlmaraton M60-99 uhrazeno
26.9.2022Bába Jaroslav #ratarteam půlmaraton M18-99 uhrazeno
16.2.2022Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Baláš Martin Matonky půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.3.2022Bareš Vladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2022Barishev Dimitry půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Barna Martin Ždimiators půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.8.2022Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská maraton M30-39 uhrazeno
2.8.2022Bartoněk Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2022Bartoš Ondřej Žádný půlmaraton M18-29 nezaplaceno
25.9.2022Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.7.2022Bartos Matyas KIDS CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Bartoš Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Bartoš Ondřej 3Bartosaci půlmaraton D uhrazeno
Tým: 3Bartosaci↳ Bartošová Ema3Bartosaci
31.8.2022Bartošek Martin Morosystems půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2022Basel Miroslav Nelahozeves půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.8.2022Bašný Adam IR 28 půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Baumová Nikola půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Bednaříková Zuzana Mattoni FreeRun Jihlava půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.5.2022Beková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.5.2022Bělaška Přemysl ComAp runtime error maraton M40-49 uhrazeno
31.8.2022Bělehrádek Pavel TJ Čolek maraton M60-99 uhrazeno
1.9.2022Bělohlávek Jiří virtutibus maraton M30-39 uhrazeno
28.3.2022Bělušová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Benda Pavel MMA Jablonec půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.7.2022Bendl Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.7.2022Bendlová Petra Bendlíci půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.6.2022Beneda Jan VK HK B půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.5.2022Beneš Jakub Mokrý Banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.8.2022Beníšková Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.12.2021Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jezevec team Mikulovice↳ Došel JanJezevec team Mikulovice
26.8.2022Bergl Petr 2haSance půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.1.2022Berná Eva Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.6.2022Bezděk Václav půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Bezr Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.7.2022Bezvodová Markéta 5 km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Bína Kristýna maraton Z30-39 uhrazeno
2.8.2022Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Bláha Richard půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.8.2022Blaha Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.4.2022Blahová Jaroslava BK Vísky půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.9.2022Blatník Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022Blatoňová Kateřina PeaceMakers půlmaraton D uhrazeno
Tým: PeaceMakers↳ Horák MiroslavPeaceMarkers
31.12.2021Blažek Miloslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.8.2022Blažíček Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2022Blažková Bibiána půlmaraton D uhrazeno
Tým: Blážata↳ Blažková Bibiána
20.9.2022Blažková Leona půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.9.2022Blažková Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Bližňák Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.8.2022Bobek Martin Nebeská Rybná půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.8.2022Bobková Tamara Nebeská Rybná KIDS D10-11 uhrazeno
28.8.2022Bobková Laura Nebeská Rybná KIDS D08-09 uhrazeno
28.8.2022Bobková Linda půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.9.2022Bobrovská Lucie České spořitelny půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.7.2022Bohušová Lenka AC Puši půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Bolek Rosťa půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.1.2022Bolková Karolina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Bořek Radek Sparta půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.1.2022Boříková Monika Blažim půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.8.2022Borovička Radko maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Bouček Zdeněk velké meziříčí maraton M60-99 uhrazeno
3.4.2022Boušková Stanislava Patriot Čelákovice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Brabencová Sandra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.5.2022Brazdilova Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z60-99 uhrazeno
27.9.2022Břeň Matouš KIDS CH10-11 uhrazeno
27.9.2022Břeň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Břeňová Adéla KIDS D06-07 uhrazeno
13.8.2022Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Brezai Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2022Brouček Pavel adidas Runners půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Brouček Vojtěch půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vobr Rodu↳ Ducháčová Romana
14.7.2022Brož Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.12.2021Brožová Pavlína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Brtníčková Michaela SK Přerov 1908 půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.9.2022Brzek David maraton M30-39 uhrazeno
18.9.2022Buček Bronislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Bučko Petr Challenge 2022 půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.1.2022Budilová Veronika Lesapáni půlmaraton Z40-49 uhrazeno
1.9.2022Budín Jan Gags Bělečko 5 km M18-99 uhrazeno
9.7.2022Budina Jakub Trailrun.Cz půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.2.2022Budinová Eva maraton Z30-39 uhrazeno
23.6.2022Bujok Tomasz Lichwe půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.8.2022Bukáčková Michaela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Tým Frisco↳ Bukacek Petr
7.7.2022Bukovský Jarmil Kumburak maraton M50-59 uhrazeno
4.7.2022Burdová Martina DreamTeam 5 km Z18-99 uhrazeno
30.6.2022Bureš Ivo maraton M40-49 uhrazeno
14.2.2022Bureš Michal Hobík Hlinsko půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022Burešová Kateřina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
23.9.2022Burián Petr 5 km M18-99 uhrazeno
19.5.2022Bušová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.9.2022čálek ondřej Gladiator Race team půlmaraton D uhrazeno
6.2.2022Čapek Petr eDO Finance půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Čáslavková Barbora Sky4run půlmaraton Z50-59 uhrazeno
15.9.2022Čechová Iva maraton Z40-49 uhrazeno
16.2.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.1.2022Cejpek Stanislav Pipík Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2022Cenefels Filip ready2win 5 km M18-99 uhrazeno
19.9.2022Čenovský Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.5.2022Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.8.2022Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2022Černá Romana Turnov 5 km Z18-99 uhrazeno
5.1.2022Černohorská Lucie Run4Fun půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.9.2022Černovský Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2022Černušáková Jana TESTR running team půlmaraton D uhrazeno
Tým: TESTR running team 2022↳ Strejčková PavlínaTESTR runnig team
14.9.2022Černý Miloš ČSZ půlmaraton D uhrazeno
Tým: Turbomedvědi↳ Černá LucirMedvědi
19.9.2022Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.4.2022ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav půlmaraton D uhrazeno
Tým: STG Mladá Boleslav↳ Červinková IvetaSTG Mladá Boleslav
13.8.2022Česal Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.4.2022Charous Pavel Keksíci půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.7.2022Chárová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Chejn Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Chládek Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.8.2022Chládková Karolína půlmaraton Z18-99 uhrazeno
27.9.2022Chlubna Jan Sportovní klub vozíčkářů Sharks půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Chmatal Martin štefko running team půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.8.2022Chmelík Jiří VP Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2022Chobotský David půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.6.2022Chocová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Chourová Nelly Johanka El gato půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.7.2022Chourová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
18.9.2022Chovanec David půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.2.2022Chudoba Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Chudomel Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
26.9.2022Chudomelová Tereza maraton Z18-29 uhrazeno
17.9.2022Chvátal Vladimír maraton M50-59 uhrazeno
9.8.2022Cieślik Mateusz Team APK půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.9.2022Čipera Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Císař Otto půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2022Císařová Lenka Night Run Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.8.2022Čivrný Radoslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.1.2022Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.2.2022Čížek Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Cogan Rudolf Nová Paka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Poko Running Team↳ Veigertová gabrielaPoko run team
28.9.2022Čonka Martin Nehery maraton M40-49 uhrazeno
23.9.2022Čopák Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Coufal Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.8.2022Cupáková Simona maraton Z18-29 uhrazeno
17.8.2022Čutka Jan YC DIM Bezdrev půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2022Čutková Lea Bikram Yoga České Budějovice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Cvejn Oliver 5 km JM13-17 uhrazeno
29.9.2022Cvejnová Lenka 5 km Z18-99 uhrazeno
9.8.2022Czajkowski Stefan Team APK půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2022Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M18-99 uhrazeno
29.9.2022Danielka Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.1.2022Danielka Filip Vegan runner půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.8.2022Dařbujánová Veronika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.8.2022David Václav Údolí sviní půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.5.2022Davidová Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.9.2022Děkanovský Tomáš uplatňuji slevu startovného, kód: HKPULMCR15 půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.8.2022Deml Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.8.2022Demlová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Dius Václav Ústí nad Labem půlmaraton M60-99 nezaplaceno
27.9.2022Dobrovolný Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.1.2022Dočkal Jan Posázaví maraton M30-39 uhrazeno
15.12.2021Dočkal Petr ERA a.s. Pardubice půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.12.2021Dogaru Vasil Česká Lípa půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022DOHNAL Robert ČAU maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2022Dokoupil Radovan Áčko půlmaraton D uhrazeno
Tým: SOLDOUT↳ Hlásný MikolášSOLDOUT
8.9.2022Dolečková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.1.2022Doležal Pavel SPV Stěžery půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.2.2022Doležal Milan eDO Finance půlmaraton M18-29 uhrazeno
6.6.2022Doležalová Iveta Ivet půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Doležel Jiří maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Dominik Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2022Dominová Alina Prostě běž! půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.8.2022Dostál Pavel není půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2022Dostálová Ema KIDS D12-13 nezaplaceno
30.4.2022Doubková Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.2.2022Doubrava Michal maraton M40-49 uhrazeno
16.9.2022Douchová Blanka SDH Lžovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: SDH Lžovice↳ Baloun LukášSDH Lžovice
15.9.2022Douchová Michaela SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.9.2022Douchová Adéla SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.8.2022Drabík Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.8.2022Drahoš Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2022Drešer Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2022Drüke Helena půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS D12-13 uhrazeno
21.9.2022Duchoslav Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.9.2022Dudlová Kateřina TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2022Dudycha Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Duha Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.9.2022Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Dundová Karolína Sokol Hradec Králové KIDS D06-07 uhrazeno
25.9.2022Dundová Ema IBK Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
13.9.2022Dusil Míra půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Dvořáček Radek půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.9.2022Dvořáček Vlastimil půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2022Dvořák Petr Trvám na motorové pile půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Dvořák Radek Poběhlíci půlmaraton M18-99 uhrazeno
18.9.2022Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Dvořák Pavel Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.9.2022Dvořáková Petra Vrchaři Vrchlabí půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2022Dvořáková Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.8.2022Ehlová Klára Máslička půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dvojice↳ Kalina Filip
11.9.2022Elefantová Šárka maraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2022Eliáš Matěj půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Eliášová Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.5.2022Erben Václav Karlovy Vary maraton M50-59 uhrazeno
28.8.2022Ettlerová Marie půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kája a Mája↳ Ettler KarelKája a Mája
11.9.2022Fabiánek Bronislav maraton M50-59 uhrazeno
2.9.2022Fajstavr Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Faltys Tadeáš Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2022Faltýsková Gabriela Atlet Šestajovice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Farkaš Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2022Fedáková Kristýna půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
26.8.2022Fejfárková Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Fejfarová Marie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.7.2022Felcman Jan Fe-No-men půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Felipe Nestor maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Fešar Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.7.2022Feuermannova Klara půlmaraton D uhrazeno
Tým: DreamTeam1↳ Gajova Adriana DreamTeam
2.8.2022Fiala Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: Violet↳ Fialová Radmila
28.9.2022Fikarová Alena 5 km Z18-99 uhrazeno
25.9.2022Fikrová Lenka SKY4RUN maraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Filip Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Fišer Michal 5 km M18-99 uhrazeno
27.8.2022Fišerová Tereza maraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Flajžík Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.9.2022Flegel Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.5.2022Flégl Zdeněk Slatinaci maraton M30-39 uhrazeno
12.5.2022Flidrova Katerina 5 km Z18-99 uhrazeno
24.1.2022Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M50-59 uhrazeno
18.9.2022Foffová Nikola maraton Z18-29 uhrazeno
23.2.2022Fojtů Dája půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.8.2022Folvarská Lucie #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z50-59 uhrazeno
30.7.2022Frana Pavel Průhonice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gioia↳ Fráňová JanaGioia
19.9.2022Franců Kateřina 5 km Z18-99 uhrazeno
30.5.2022Frodl Martin POLL půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.8.2022Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Frydrych Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Fryntová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2022Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2022Furgol Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.7.2022Furiš Adam půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.8.2022Fuxa Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Fuxová Anna půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Aví↳ Fuxa Vít
1.4.2022Galáč Vojtěch P(e)ace makers půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.9.2022Gantner Filip půlmaraton M30-39 nezaplaceno
19.7.2022Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz maraton M40-49 uhrazeno
12.9.2022Gazdíková Tereza půlmaraton D uhrazeno
Tým: Holky z Brandysa↳ Balousova VeronikaHolky z brandejsa
1.9.2022Glücková Adéla Zmrzkec půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.7.2022Golčiterová Alena půlmaraton Z18-99 uhrazeno
25.9.2022Gottffied Max půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Gottfried Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.5.2022Gráf Leoš půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2022Grasev Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.8.2022Grochovcová Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2022Grolmus Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.9.2022Grulich Tomáš Prostějov maraton M50-59 uhrazeno
4.6.2022Grund Oliver půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.1.2022Grygera Tomáš SHINDA RUNNING maraton M30-39 uhrazeno
20.8.2022Grzechowiak Patrycja Team APK půlmaraton Z18-29 uhrazeno
8.5.2022Gukkert Roman Brtev půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.9.2022Hájek Michael EMMA maraton M30-39 uhrazeno
17.9.2022Hájek Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.5.2022Hájek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Hajič Jan ALBI půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.9.2022Hajská Gabriela Číholomouc půlmaraton D uhrazeno
Tým: Číholomouc↳ Dřímal PavelČíholomouc
23.7.2022Hakkel Pavel TechnickáVM maraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Hálová Sabina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2022Hálová Lucie půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Hamerník Jan Přelouč maraton M60-99 uhrazeno
9.9.2022Hamplová Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Hanák Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.9.2022Hanousek Jiří Road racing Podorlicko půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2022Hanousková Monika Adventní běhání 5 km Z18-99 uhrazeno
21.6.2022Hanslian Filip BIKE TRIATLON MORKOVICE půlmaraton M18-99 uhrazeno
25.5.2022Hanuš Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.7.2022Hanuš Tomáš Trutnov půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.9.2022Harloff Andreas VfL Westercelle půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Hartmanová Romana SRTG Kolín půlmaraton Z50-59 uhrazeno
20.4.2022Hartmanová Eva GoMango Hradec Králové půlmaraton Z60-99 uhrazeno
23.7.2022Harvan Marek Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Hatlapatková Jana Běhny půlmaraton D uhrazeno
Tým: Běhny↳ Mezeiová EvaBěhny
27.9.2022Hátle Martin 5 km M18-99 uhrazeno
15.9.2022Hauschke Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.4.2022Hauserová Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
3.2.2022Havelka Jakub eDO Finance půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Havelkova Vaclava STG Kutna hora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Havlík Ondřej AH Beauty půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Havran Zdeněk NaHoru půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2022Hebká Pavla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.12.2021Hejna Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
5.5.2022Heller Jakub maraton M30-39 uhrazeno
21.2.2022Henclová Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Hermann Lukas půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Hladík Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.8.2022Hladíková Iveta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.8.2022Hladíková Věra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.5.2022Hlavackova Klara půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Hlaváčková Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.8.2022Hlůšek Jaroslav MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2022Hobzová Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Hochman Martin Hochmánci KIDS CH06-07 uhrazeno
24.5.2022Hochman Petr ph7.cz maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Hochmanová Veronika Hochmánci KIDS D08-09 uhrazeno
27.9.2022Hochmanová Tereza Hochmánci KIDS D00-05 uhrazeno
30.3.2022Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Hofman Jan Smart Wood půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.8.2022Hojný Mirek CC Choceň půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.9.2022Holanová Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Holeček Ondřej maraton M40-49 uhrazeno
30.6.2022Holik Petr Báďa a její tygři půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Holík Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.9.2022Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.8.2022Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.8.2022Holuša Radomír Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.2.2022Homoláč Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Horáček Jiří Jirka@Jirka půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.9.2022Horáček Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2022Horáček Milan Ještědští Fešáci půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2022Horáčková Simona půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.8.2022Horák Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.8.2022Horák Miroslav BO! reality a finance půlmaraton M50-59 uhrazeno
9.8.2022Horák Michal COLAS CZ, a.s. půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Horák Václav Libčany maraton M60-99 uhrazeno
28.8.2022Horáková Jana cafebajer půlmaraton Z50-59 uhrazeno
17.8.2022Horáková Kateřina LTC Zliv půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2022Hoško Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.9.2022Hoško Marek Šumperk půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Hospodková Monika Horal-ky 5 km Z18-99 uhrazeno
15.8.2022Hotchin Paul Simon půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.8.2022Hovorka Tomas Fort SMC půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.4.2022Hozák Michal AC Moravská Slavia Brno půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2022Hrabal Antonín ASC Dukla Praha půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.4.2022Hrabcová Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2022Hradecký Jaromír maraton M30-39 uhrazeno
13.8.2022Hrbek Onřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.8.2022Hrček Tomáš půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.8.2022Hrček Petr maraton M60-99 uhrazeno
3.9.2022Hrdina Tomáš The Heroes 5 km M18-99 uhrazeno
30.7.2022Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2022Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton D uhrazeno
Tým: Run4fun↳ Tomšíková LenkaRun4fun
9.9.2022Hrnčířová Alexandra KIDS D10-11 uhrazeno
1.5.2022Hrochová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.4.2022Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: HROM team↳ Hromádko Kamil1. BK Radčice
20.6.2022Hromadová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2022Hronková Lucia - půlmaraton D uhrazeno
Tým: Elinel↳ Pavlíková Ludmila-
20.9.2022Hrudka Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Hrudková Adéla půlmaraton D uhrazeno
Tým: A+D↳ Hrudková Daniela
17.1.2022Hrůša Miroslav maraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Hubáčková Hana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.5.2022Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2022Hudcovic Tomáš SK Nové Město nad Metují maraton M50-59 uhrazeno
6.8.2022Hulík Vojtěch HTW půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.6.2022Hurt Radim Vysoké Mýto půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.12.2021Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.7.2022Hušková Nikola Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2022Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.9.2022Ilek Václav Rychlé Šípy půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.9.2022Ivan Pavol půlmaraton M50-59 uhrazeno
11.9.2022Ivaskevych Volodymyr půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.8.2022Izydorczyk Jakub Team APK půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.6.2022Jakubcová Markéta půlmaraton Z18-99 uhrazeno
18.9.2022Jakubský Marek půlmaraton M50-59 uhrazeno
11.9.2022Janáková Martina Hoho Hořice 5 km Z18-99 uhrazeno
15.8.2022Janata Pavel Libštát maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Janda Bronislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.9.2022Jandera Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2022Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.8.2022Jandl Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.4.2022Jandová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.9.2022Janík Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.4.2022Janků Marian půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.8.2022Janků Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.6.2022Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2022Janováčová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Janů Libor Šumperk půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.7.2022Jarošová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
2.9.2022Jašíček Radek Pasrsport půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.9.2022Jašíčková Jarmila půlmaraton Z50-59 uhrazeno
4.9.2022Jedlička Filip maraton M30-39 uhrazeno
26.8.2022Jedlička Petr Run magazine team maraton M40-49 uhrazeno
19.8.2022Jedlinský Miloš půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.8.2022Jelínková Lucie půlmaraton D uhrazeno
Tým: VítLuc↳ Olšovský VítězslavBáječné ženy v běhu / SABZO
27.9.2022Jelínková Jana Salming půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.6.2022Jelonek František půlmaraton M50-59 uhrazeno
8.9.2022Jeník Jan Plíživá smrt maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Jeřábková Martina FUBO team půlmaraton D uhrazeno
Tým: Slovakia team↳ Kočvarová DagmaraFUBO
25.9.2022JEZBERA ROMAN Sám za sebe 6 půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Ježek David maraton M30-39 uhrazeno
20.9.2022Jezkova Eliška SDH Bukovina u Čisté půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Jirková Andrea půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.7.2022Jirmanová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
7.9.2022Jirout Bohumil Gomango půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.3.2022Jiroutová Petra loseři123 půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2022Jiruška Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.2.2022johan oldřich ELEVEN run team půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.6.2022Johnová Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.9.2022Jókala Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.9.2022Jonáš Šimona půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Josefová Denisa TCHK 5 km Z18-99 nezaplaceno
27.9.2022Joska Monika Bloncky půlmaraton D uhrazeno
Tým: Blonckyneobsazeno
3.6.2022Joštová Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.4.2022Joudalová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Jůdlová Kateřina 5 km Z18-99 uhrazeno
14.9.2022Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Jůnová Karolina 5 km Z18-99 uhrazeno
29.9.2022Jurášek Marek 5 km JM13-17 uhrazeno
29.9.2022Jurášek Roman půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.8.2022Jureček Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Jůzová Tereza Morosystems půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.3.2022Kadlec Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2022Kadlecová Kamila půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.4.2022Kaláb David AC Track & Field Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2022Kaliberka Jan Salming Praha půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.2.2022Kalous Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2022Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
23.8.2022Kaplánek Jiří Seš-Lost z L.A půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.6.2022Karásková Darina Báječné ženy v běhu 5 km Z18-99 uhrazeno
10.8.2022Kartousova Věra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2022Kasík Lukáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Stroužka↳ Kasík Zdeněk
1.5.2022Kašparová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.2.2022Kašparová Andrea maraton Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Kavánek Jiří FIDOBAR půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.2.2022Kazimírová Petra 5 km Z18-99 uhrazeno
22.9.2022Kéhar Ota Rozběháme Plzeň půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.5.2022Kejšar Jan Jihočeský klub maratonců maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Keown Christopher atletický klub Hvězda Pardubice KIDS CH06-07 uhrazeno
19.6.2022Ketman Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2022Kinc Pavel maraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40-49 nezaplaceno
24.9.2022Klapková Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.2.2022Klein Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2022Klein Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.1.2022Klejch Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.5.2022Kleman Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.5.2022Klepetková Eva půlmaraton Z50-59 uhrazeno
18.5.2022Klepetková Michaela maraton Z18-29 uhrazeno
12.9.2022Klepl Filip www.ticketportal.cz maraton M50-59 uhrazeno
12.9.2022Klimešová Kateřina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
25.9.2022Kloboučník František AC Hoděšovice půlmaraton M18-29 nezaplaceno
6.9.2022Klouzková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.9.2022Kluh Michal Sokolka půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Klusák Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Klusová Hana Běžecký klub České spořitelny půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.6.2022Klvaňová Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.9.2022Kmeč Petr ECS půlmaraton D uhrazeno
Tým: ECS↳ Jelenová Kateřina
20.4.2022Knopp Martin GoMango půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: AV Team↳ Knoulichová Vladana#GLADIATORRACETEAM
29.9.2022Kňourková Dorota Bílé Poličany KIDS D00-05 uhrazeno
29.9.2022Kňourková Štěpánka Bílé Poličany KIDS D00-05 uhrazeno
28.6.2022Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Kocábová Jana Glycon Biochem půlmaraton Z60-99 uhrazeno
5.1.2022Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50-59 uhrazeno
4.9.2022Kohout Michael Praha 3 - Žižkov půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Kokeš Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Kolář Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.3.2022Kolátor František Hlava koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton D uhrazeno
Tým: MTB MEL↳ Šafránková Johanka
21.9.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL půlmaraton Z50-59 uhrazeno
24.9.2022Kolenská Žaneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.8.2022Kolková Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.8.2022Komárek Tomáš maraton M30-39 uhrazeno
26.8.2022Kondlerová Šárka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Kondo Keiichi půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.11.2021Koníček Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Koníček Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.7.2022Konopásková Karolína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.7.2022Konvalina Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.12.2021Kopecká Lenka Pampelišky půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Kopecká Dana 5 km Z18-99 uhrazeno
12.9.2022Kopecký Daniel Realitní mafie půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2022Korel Dušan DuBeMa MTB Svítkov půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.3.2022Kořínek Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.9.2022Kosek Luboš Argo-Hytos půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Kosina Jiri maraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Košťák Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
2.6.2022Košťálová Andrea www.ucetnictvihorice.cz půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Kotenova Klara půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.8.2022Kotěrová Ludmila Baron team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.7.2022Kotlaba Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.7.2022Kotlářová Aneta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Kotulkova Eliska 2hasance maraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Kouba Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Koucký Roman SRTG PArdubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.5.2022Koukal Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.9.2022Koukola Antonín Běžecký klub České spořitelny půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.8.2022Koutníková Pavla půlmaraton Z50-59 uhrazeno
14.8.2022Kovář Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.5.2022Kovář Jaroslav yeti24 půlmaraton M60-99 uhrazeno
25.9.2022Kovařík Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.5.2022Kovářová Monika yeti24 půlmaraton Z50-59 uhrazeno
26.9.2022Kozák Miloslav SKP Nymburk půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2022Kozák Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Kozáková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Král Pavel PR Emil Nádeníček půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.8.2022Kráľová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
1.8.2022Královský Martin Nicmoc půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2022Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora 5 km JM13-17 nezaplaceno
20.9.2022Krásová Alexandra KIDS D00-05 uhrazeno
6.9.2022Krásová Karolina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2022Kratochvíl Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.8.2022Kratochvílová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
23.9.2022Kraus Filip Horal-ky 5 km M18-99 uhrazeno
18.7.2022Krejcarová Anna Anna běží o život půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.8.2022Krejčí Kateřina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Kremeň Tomáš KIDS CH10-11 uhrazeno
12.9.2022Krempa Ondřej půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hodně budeš někde↳ Krempa Martin
27.12.2021Křepelka Karel Zdravotní klaun půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.7.2022Křišťanová Nikola půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Kříženecká Vendula půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.9.2022Křížová Anežka TJ VTŽ Chomutov půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2022Krobová Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.7.2022Krohová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2022Kropáček Adam KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2022Kropáčková Nina KIDS D00-05 uhrazeno
28.9.2022Kroulík Václav půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.7.2022Kršňák Igor půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.7.2022Krtil Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.3.2022Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60-99 uhrazeno
28.9.2022Krupka Adam SALMING/RUN4FUN půlmaraton D uhrazeno
Tým: SALMING/RUN4FUN↳ Krabec JakubPoko Running Team
26.9.2022Krýsl Lukáš AC Domažlice půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.7.2022Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.9.2022Kubíčková Linda Kočičí tým 5 km JZ13-17 uhrazeno
3.9.2022Kubíčková Markéta Kočičí tým 5 km Z18-99 uhrazeno
22.8.2022Kubín Jan maraton M30-39 uhrazeno
14.8.2022Kubínová Zuzana maraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Kubišta Michal Šmídl Running Team maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Kubová Soňa 5 km Z18-99 uhrazeno
23.5.2022Kubrt Roman Žacléř maraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Kučera Martin ELEVENRUNTEAM maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Kučera Sebastian KIDS CH06-07 uhrazeno
18.9.2022Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Kučera Ladislav Iscarex č.Třebová půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Kučera Milan půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2022Kučera Petr GRYMOV maraton M40-49 uhrazeno
30.1.2022Kučerová Kristýna půlmaraton D uhrazeno
Tým: Heliova banda↳ Stánok Josef
29.9.2022Kučerová Elizabeth KIDS D00-05 uhrazeno
31.3.2022Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.3.2022KUCKO Miroslav Liberec maraton M60-99 uhrazeno
30.8.2022Kúdelová Terézia půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Kudláčková Jana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.3.2022Kujal Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.3.2022Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.3.2022Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.6.2022Kule Aleš BKČS půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.7.2022Kulhavy Vaclav půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.12.2021Kulovaný Adam ZOO Káraný půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.6.2022Kuníková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.8.2022Kurganskaia Olga půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.5.2022Kurinec Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Kuropatwiňski Andrzej FastAndFuriousGang půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.7.2022Kůstová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.7.2022Kuštová Denisa půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.7.2022Kutláková Karla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.9.2022Kuttich Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.8.2022Kvašinský Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
11.9.2022Kyllarová Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2022Kynclová Zuzana TJ Sokol Maxičky 5 km Z18-99 uhrazeno
19.9.2022Kyrián Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.8.2022Kyzlík Milan maraton M18-29 uhrazeno
13.9.2022Ladman Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2022Ladmanová Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.3.2022Landová Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.1.2022Langášek David půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.7.2022Langášková Iveta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Langová Majka Xxx půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gags Bělečko↳ Vychopeň TomášGags Bělečko
27.9.2022Langr Milan Štefko Running Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.7.2022Lapčíková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.9.2022Lášek Anna TESTR Running team půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2022Lášek Josef IOS Hradec Králové půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.4.2022Lauko Marian půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.8.2022Lauryn Radek maraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Laža Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.8.2022Lázna Martin BK Louny půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2022Lehmann Andreas maraton M50-59 uhrazeno
11.9.2022Lemberger Pavel půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.7.2022Lenárt Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
28.9.2022Leniček Libor maraton M40-49 uhrazeno
25.12.2021Lerch Filip půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Letovská Lucie Běžecký klub České spořitelny půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.8.2022Levický Jan maraton M40-49 uhrazeno
8.7.2022Lhota Jaroslav Sport Josefov půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.8.2022Lhotáková Anežka FJFI ČVUT Tralalalala půlmaraton D uhrazeno
Tým: Fujtajflíci↳ Obhlídal Vojtěch
6.5.2022Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z50-59 uhrazeno
6.5.2022Lhotsky Michal Kovářství Souček Tým Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Lidmila Ladislav 5 km M18-99 uhrazeno
21.6.2022Lidmilová Klára Metujští tygři půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.7.2022Linhart Vladimír KH runners maraton M40-49 uhrazeno
26.11.2021Lipenská Radka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.6.2022Lipenská Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.9.2022Lízner Jiří ALBI půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.9.2022Lorenc Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.8.2022Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.9.2022Lorencová Andrea půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.8.2022Lorenzová Petra Lorintým půlmaraton D uhrazeno
Tým: Lorintým ↳ Foltýnová Marie Lorintým
24.9.2022Losman Miroslav Hradec Králové 5 km M18-99 uhrazeno
14.7.2022Loučková Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Lukavcova Soňa David Soňa půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
26.9.2022Luxa Michal Běžci Chomutov půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.8.2022M Pavel TJ LIGA 100 OLOMOUC půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Macák Jiří půlmaraton M30-39 nezaplaceno
11.4.2022Machač Jan Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.8.2022Machalická Lubica Sky4run půlmaraton Z60-99 uhrazeno
31.12.2021Macháň Šimon maraton M30-39 uhrazeno
26.11.2021Machata Béla maraton M50-59 uhrazeno
27.7.2022Macura Tomáš maraton M30-39 uhrazeno
30.7.2022Madejewský Radek TJ Sokol Lubná maraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Mádlíková Markéta ALBI půlmaraton D uhrazeno
Tým: ALBI žací stroj↳ Hajičová JitkaALBI
28.7.2022Maier Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.6.2022Maiwaelder Lukáš SK Fuga maraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Majer Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.12.2021Majercik Radko maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2022Majewski Dominik Team APK půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.1.2022Málek František půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Málek Tomáš půlmaraton M40-49 nezaplaceno
24.9.2022Málek Jan ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.8.2022Malík Ondřej Adventní běhání půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.6.2022Malíková Klára Adventní běhání půlmaraton Z30-39 uhrazeno
18.8.2022Malůšek Ladislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Malý Luboš půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.6.2022Malý Tomáš KNProject půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.7.2022Malý Pavel Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Malý Jan Eleven Run Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Marek Vojtěch Utinni! půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Marek Miloš Pelhřimov půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.3.2022Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.12.2021marek josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.9.2022Mareš Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.8.2022Marešová Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2022Marková Vendula půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.9.2022Martínek Antonín Sokolka půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.8.2022Martinek Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.4.2022Masničáková Blanka Olomouc maraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2022Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.9.2022Matějus Tomáš TGM & Antonín půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.4.2022Matocha Daniel P(e)aceMakers maraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
31.1.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM maraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
31.8.2022Matoušková Linda půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Matoušková Tereza 5 km Z18-99 uhrazeno
21.9.2022Matys Vladimír půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.7.2022Mazůrek Roman 4Masters půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2022Mejstřík Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.8.2022Melicharová Sára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.4.2022Menšíková Lucie AK ISCAREX Česká Třebová půlmaraton Z50-59 uhrazeno
30.8.2022Merta Dušan Trnávka Ultra Runners maraton M40-49 uhrazeno
17.9.2022Metelková Táňa Běžecký klub Náchod půlmaraton Z50-59 nezaplaceno
25.2.2022Metelková Lenka 5 km Z18-99 uhrazeno
25.5.2022Michaličková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.1.2022Mifek Martin maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Mikel Marek Hammer ocr team půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.9.2022Miko Aleš MK Seitl Ostrava, Hasiči Dolní Lhota půlmaraton M18-99 uhrazeno
21.6.2022Miksánek Petr VK HK B půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Mikula Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.1.2022Mikulec Tomas maraton M30-39 uhrazeno
6.8.2022Mikulkova Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.8.2022MINARIK VIT půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.8.2022Minářová Klára Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Mizerová Michala půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.7.2022Moravec Jáchym půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.6.2022Moravec David půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Moraveček Jan Individuální půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.7.2022Morávek David půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.9.2022Morávek Ivan půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.9.2022Morávek Tomáš SPV Stěžery půlmaraton D uhrazeno
Tým: SPV Stěžery↳ Verster IvanaSPV Stěžery
7.9.2022Morávková Izabelka KIDS D06-07 uhrazeno
23.1.2022Morávková Olga SPV Stěžery půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.7.2022Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.6.2022Motyčka Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.9.2022Mrazkova Pavlina BKČS půlmaraton Z30-39 uhrazeno
6.9.2022Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná maraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.12.2021Mudrončík Michal Mattoni FreeRun Olomouc maraton M30-39 uhrazeno
19.6.2022Müllerová Radka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2022Mušák Stano Starý Kolín půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.5.2022Musil Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.9.2022Musil Vladimír půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2022Myška Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.8.2022Myšková Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2022Nádvorníková Iveta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.4.2022Nárožný Jakub AČR půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.8.2022Nasvetrova Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Adamko Teamneobsazeno
24.9.2022Navarro Reyes Lisbeth půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Navrátil Vlastimil půlmaraton M60-99 uhrazeno
26.8.2022Nedomlelová Pavlína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.8.2022Nehyba Jaromír Sparta půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.9.2022Nejedlý Petr maraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Nejl Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.9.2022Nejman Jiří půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jiřího tým↳ Honzová Petra
21.9.2022Nejmanová Magdaléna KIDS D00-05 uhrazeno
2.4.2022Nekulová Alena BETRI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Němec Michal Vepřová půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.2.2022Němec Lukáš SK HZS KHK půlmaraton M18-99 uhrazeno
25.9.2022Nešpor Zdeněk SRTG Česká Třebová půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.7.2022Nesvadbová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2022Netík Oliver KIDS CH00-05 uhrazeno
1.6.2022Netolický Patrik Mokrý banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.8.2022Netymachová Radka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2022Neuhäuselová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.8.2022Neumann Jan maraton M30-39 uhrazeno
25.8.2022Neuwirth Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.3.2022Neužil Jan maraton M40-49 uhrazeno
4.3.2022Nitsche Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.5.2022Nosek Filip FTK OCHO půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2022Nosková Zuzana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Plzeňáci↳ Nosek Pavel
11.9.2022Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.8.2022Novák Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022novak leopold RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2022Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2022Novák Kvido RWTTC půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Novák Josef RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
1.8.2022Novák Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2022novák alois RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.9.2022Novák Viktor www.kalirna.cz maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.9.2022novak ruda stgkutna hora půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.8.2022Novák Jiří Jezbořice maraton M50-59 uhrazeno
26.9.2022Novák Josef Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.9.2022Novák Lukáš Salming půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Novák Josef KIDS CH00-05 uhrazeno
3.7.2022Novák Vojtěch půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2022Novák Tomáš Přerov maraton M40-49 uhrazeno
16.9.2022Novák Petr Bodláci Slavětín půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.8.2022Novák Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Novák Michal FC joint půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.9.2022Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2022Novák Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.8.2022Nováková Veronika 5 km Z18-99 uhrazeno
8.9.2022Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2022Nováková Hana KIDS D00-05 uhrazeno
17.1.2022Nováková Lenka Svůj půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Nováková Jana KIDS D00-05 uhrazeno
26.9.2022Nováková Hana 5 km Z18-99 uhrazeno
12.8.2022Novotná Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2022Novotná Markéta www.zdraveusmevy.cz půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Novotná Gabriela Cross Kruháč Hlinsko 5 km Z18-99 uhrazeno
27.9.2022Novotná Denisa Mokrý Banditi půlmaraton D uhrazeno
Tým: Prdelky neobsazeno
30.4.2022Novotná Tereza LFHK půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.9.2022Novotná Andrea půlmaraton D uhrazeno
Tým: Save the kittiesneobsazeno
8.9.2022Novotná Tereza AK Olymp Brno půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2022Novotný Luboš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Novotňáci↳ Novotná NatálieNovotňáci
4.8.2022Novotný Michal BudEx! maraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Novotný Miloš Majlos půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2022Nýdrle Filip Deutsche Leichtathletik-Nationalmannschaft půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.9.2022Oberreiter Jan CK Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.9.2022Obešlo František půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2022Okrouhlická Tereza maraton Z30-39 uhrazeno
7.6.2022Oliva Radim Czechmen Team půlmaraton M18-99 uhrazeno
16.9.2022Opletal Robert #SimplyGIGA půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2022Otta Zdeněk maraton M30-39 uhrazeno
24.9.2022Otta Roman SK Vrchlabí Smola Konstrukce maraton M60-99 uhrazeno
19.9.2022Ożóg Tomasz půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Pace Michaela půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Pachtová Iva MK Seitl Ostrava maraton Z50-59 uhrazeno
22.9.2022Pacovský Jaroslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.9.2022Padrián Jiří 5 km M18-99 uhrazeno
26.9.2022Palas Michal maraton M30-39 uhrazeno
10.9.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2022Palička Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2022Palušný David David Soňa půlmaraton M40-49 nezaplaceno
17.9.2022Pance Štěpán půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.6.2022Pannová Pavla flamencopce půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.5.2022Panovský Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.4.2022Papoušek Petr maraton M50-59 uhrazeno
4.7.2022Pára Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dobře utažený kecky↳ Fiedlerová Petra
16.9.2022Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2022Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.5.2022Parpel Jaroslav Srdíčkáři nadace půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.12.2021Paszyc Pavel Řežem to United maraton M18-29 uhrazeno
6.6.2022Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2022Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. maraton M30-39 uhrazeno
28.7.2022Paul Pavel Just Call Paul půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2022Paulů Petr Horní Branná 5 km M18-99 uhrazeno
5.9.2022Pavelko Patrik půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.9.2022Pavelková Hana AK Olymp Brno půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.12.2021Pavelková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.12.2021Pavlíček Jan STG-Choceň půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2022Pavlíčková Hana 5 km M18-99 nezaplaceno
22.7.2022Pavlík David Running monkey maraton M40-49 uhrazeno
30.12.2021Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery půlmaraton Z60-99 uhrazeno
16.8.2022Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.12.2021Pech Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.4.2022Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.9.2022Pechač Jan Hostivice půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2022Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton D uhrazeno
Tým: rezna↳ Řezníček JanHop hop
24.3.2022Pejcha Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2022Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko 5 km M18-99 uhrazeno
6.9.2022Pekárek Martin Bagrové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bagři↳ Pekárek MartinBagři
13.2.2022Pekařová Jana Skálovka Turnov maraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2022Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 5 km Z18-99 uhrazeno
8.9.2022Pelikánová Dita půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.6.2022Pellati Erik maraton M30-39 uhrazeno
29.3.2022Pěnčík Aleš loseři123 půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.8.2022Pernica Karel maraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Pešek Martin Náchod půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.6.2022Pešková Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.8.2022Pešl Josef TT Loko Beroun půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.8.2022Peterková Hana půlmaraton Z50-59 uhrazeno
24.8.2022Petr Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.8.2022Petr Vlastimil půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Petrovová Michaela TJ Lokomotiva Trutnov KIDS D12-13 uhrazeno
2.9.2022Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov 5 km JZ13-17 uhrazeno
25.9.2022Petrů Josef HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
7.6.2022Petrů Jan maraton M40-49 uhrazeno
18.7.2022Petrušková Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: DreamTeam2↳ Michálek FrantišekRumoví tatínci
5.9.2022Pícha Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Píchal Tomáš Růžďka půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2022Picka Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.8.2022Pilařová Jana půlmaraton Z18-99 uhrazeno
22.8.2022Pinkas Pavel půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2022Pirkl Vlastimil Ohrazenice maraton M50-59 uhrazeno
25.8.2022Píša Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2022Písař Martin Team CykloTrener Varnsdorf 5 km M18-99 uhrazeno
16.9.2022Pitrová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2022Plavec Vítězslav Běžecký klub Heřmanův Městec půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Plavec Petr Běžecký klub Heřmanův Městec půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.5.2022Plavec Jan Běžecký klub Heřmanův Městec půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.5.2022Pleskač Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.1.2022Plítek Ondřej Třtěnice půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Plotěná Tereza KIDS D06-07 uhrazeno
25.9.2022Plotěný Luboš Sherpas maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Plotěný Vojtěch KIDS CH00-05 uhrazeno
25.9.2022Pluhař Tomáš BVK půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Pluhařová Rut půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.8.2022Poborská Jitka AC Čáslav půlmaraton Z50-59 uhrazeno
30.6.2022Podhorský Aleš maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Podhorsky Tomas KIDS CH10-11 uhrazeno
29.9.2022Podhorsky Michael KIDS CH10-11 uhrazeno
21.9.2022Pojmon Leoš RETIA půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Poklopová Martina Horal-ky půlmaraton D uhrazeno
Tým: Horal-ky↳ Poklop JaroslavHoral-ky
19.9.2022Poláček Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Poláček Pavel Nezastavitelný - Неостанавливаемый - Unstoppable maraton M40-49 uhrazeno
27.8.2022Polák Matej Šneci v běhu půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2022Polák Michal Bakako Nová Paka půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2022Polák Štěpán polis.team půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.7.2022Polanský Petr Most půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.6.2022Polivka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Popelka Miloslav půlmaraton M60-99 uhrazeno
25.8.2022Poslušný Pavel oops team půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.8.2022Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.5.2022Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2021Pospíšil Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Pospíšilová Andrea půlmaraton D uhrazeno
Tým: Rýchorské běhny ↳ Žáková AnnaRýchorské běhny
31.12.2021Pospíšilová Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: Máma a děti↳ Pospíšilová Alice
23.9.2022Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton M60-99 uhrazeno
30.6.2022Předota David půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022příhodová veronika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.9.2022Přikryl Michal půlmaraton D uhrazeno
Tým: Michal a Eva ↳ Světinská EvaMichal a Eva
7.6.2022Prinz Richard Taffy triathlon team půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.8.2022Probst Tomáš půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.8.2022Procházka Martin Etriatlon Team půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2022Procházka Lukáš Svídnický extrém 5 km M18-99 uhrazeno
15.8.2022Procházková Nikola Triatlon Chrudim půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D00-05 uhrazeno
27.9.2022Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D06-07 uhrazeno
1.9.2022Prokeš Radomír Gags Bělečko 5 km M18-99 uhrazeno
14.6.2022Prokš Michael Kiki maraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Protiva Marek Protivovci půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.4.2022Prouza Martin maraton M50-59 uhrazeno
9.4.2022Prouza Jiří maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2022Pucholt Vladimír půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.6.2022Pulkrábková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.8.2022Půlpán Martin Zmrzkec půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2022Punge Oliver SK Přerov půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2022Punge Petr SK Přerov maraton M50-59 uhrazeno
31.8.2022Rada Ondřej I thought they said rum?! půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.7.2022Rademacherová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.7.2022Radoň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.5.2022Rakušanová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2022Ratajczak Weronika Team APK půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
15.7.2022Rauvolfová Nicole Sportovní klub pražských hasičů půlmaraton Z18-99 uhrazeno
16.8.2022Reiterová Monika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Rejha Lukáš #fotrivbehu půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.7.2022Řeřábková Magdaléna maraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Richterová Klára 5 km Z18-99 uhrazeno
14.9.2022Řízek Pavel Pink Reality půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.4.2022Roháčová Věra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
23.9.2022Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.8.2022rubáš radek maraton M40-49 uhrazeno
16.5.2022Rubín Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.8.2022Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z50-59 uhrazeno
20.9.2022Ruffer Roman půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Rusiňák Damián 5 km JM13-17 uhrazeno
22.5.2022Rusiňáková Agáta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.6.2022Růžičková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.8.2022Růžičková Linda Polepy půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2022Růžičková Kateřina 5 km Z18-99 uhrazeno
28.9.2022Rybka Vlastik maraton M50-59 uhrazeno
28.2.2022Rychtera Petr Lakovna runners maraton M30-39 uhrazeno
22.9.2022Rykr Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.1.2022Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.5.2022Ryšavý Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.4.2022Ryvorová Jana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.8.2022Ryzák Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2022Šafář Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2022Šafářová Zuzana Rychlí plameňáci KIDS D00-05 uhrazeno
5.9.2022Sahánková Milana - maraton Z40-49 uhrazeno
31.5.2022Salajka Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.6.2022Salajka Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Šalda Michal Bühler CZ půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bühler CZ↳ Grim DavidBühler CZ
22.9.2022Samek Petr OÚ Zábřezí-Řečice půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.9.2022Sameš Vojtěch Triatlon Spartak Trutnov půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.2.2022Šandera Martin BONBON maraton M40-49 uhrazeno
1.3.2022Satrapa Ondřej Run Is Hobby půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.8.2022Savruk Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.9.2022Schejbal Martin maraton M30-39 uhrazeno
18.7.2022Schnábelová Anna 5 km Z18-99 uhrazeno
12.8.2022Schreib Pavel Potkol půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.12.2021Šebesta Petr OB Chrast půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2022Šedivý Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2022Sedláček Ondřej KVIS půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.4.2022Sejbal Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.12.2021Šejna Jan NO pain NO Gain ! půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2022Sekera Dominik KIDS CH10-11 uhrazeno
27.7.2022Šíbal Jan maraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022Šidlovský Ľubomír půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.9.2022Šik David AC GOMANGO HOGNER maraton M50-59 uhrazeno
6.2.2022Šilar Jiří Dobroběh půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Silný Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Šíma Vojtěch KIDS CH10-11 uhrazeno
29.9.2022Šíma Antonín KIDS CH12-13 uhrazeno
18.9.2022Šíma Jiří maraton M30-39 uhrazeno
31.3.2022Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2022Šimonka Karel KIDS CH08-09 uhrazeno
1.4.2022Šimůnek Tomáš P(e)aceMakers maraton M30-39 uhrazeno
1.4.2022Šimůnek Adam P(e)aceMakers maraton M18-29 uhrazeno
29.9.2022Šindelář Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.8.2022Šindelářová Stanislava Kačenky Zhoř půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.8.2022Šír Daniel maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022SKÁLA RADEK JOSKATEL TRI TEAM půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.7.2022Skalická Dita oušťačka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Skalický Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2022Skalka Jakub adidas Runners Prague půlmaraton D uhrazeno
Tým: adidas Runners Prague↳ Vavříková Petra
8.9.2022Škaloud Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.2.2022Škarda František eDO Finance půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2022Skarupová Lenka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
7.7.2022Skořepová Ladislava půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.9.2022Skřeček Jiří SK Přerov maraton M40-49 uhrazeno
15.8.2022Skutil Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.8.2022Sladkovská Barbora 5 km Z18-99 uhrazeno
19.9.2022Sláma Lukáš maraton M30-39 uhrazeno
13.9.2022Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.8.2022Slanina Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2022Šlégl Jiří TJ Sokol Podlazky půlmaraton M30-39 nezaplaceno
9.9.2022Slezák Teodor KIDS CH00-05 uhrazeno
27.12.2021Sloup Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2022Sloup Richard půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.4.2022Smékal Jan KIDS CH00-05 uhrazeno
25.4.2022Smékal Jan maraton M30-39 uhrazeno
25.4.2022Smékalová Anežka KIDS D06-07 uhrazeno
19.12.2021Smetánka Ondřej Pampelišky půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.12.2021Šmíd Dušan půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Smíšek Jaroslav maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Smith Michael 5 km M18-99 uhrazeno
12.9.2022Smolková Pavla Krnov půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.5.2022Smolková Kamila půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.7.2022Smrčková Marie maraton Z40-49 uhrazeno
12.5.2022Snytr Tomas Čokopivko půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.7.2022Sobotka Vlastimil Oops Team půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Sokol Lukáš Protivovci půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.8.2022Sokolová Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.8.2022Sopek Tomas půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.8.2022Šotola Daniel KKK K půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.9.2022Šotola Lukáš 5 km M18-99 uhrazeno
10.3.2022Soukup Petr EBRÁNA půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Špaček Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2022Špačková Veronika 5 km Z18-99 nezaplaceno
28.8.2022Špelda Jan maraton M30-39 uhrazeno
16.9.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.7.2022Špička Leoš půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2022Špirochová Marcela půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.8.2022Špíšek Pavel FJFI ČVUT Tralalalala půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jaderné pumy↳ Šimůnková Simona
27.9.2022Spíšek Alex KIDS CH08-09 uhrazeno
27.9.2022Spíšková Nela KIDS D10-11 uhrazeno
26.9.2022Sporiš David půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.7.2022Šrajer Filip Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Šrajerová Alžběta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2022Šrámová Vanesa KIDS D06-07 uhrazeno
22.9.2022Šreibr Martin maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Šrot Jaromír 5 km M18-99 uhrazeno
26.9.2022Šrotová Emma 5 km JZ13-17 uhrazeno
25.9.2022Šrotová Adriana 5 km Z18-99 uhrazeno
22.6.2022Štancel Milan Prievidza půlmaraton M60-99 uhrazeno
31.12.2021Štandera Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.6.2022Staněk Oldřich Tomáš SK pražských hasičů, z.s. půlmaraton M18-99 uhrazeno
17.9.2022Staněk Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Starý Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.5.2022Šťastná Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.7.2022Šťastný Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.4.2022Štaudová Kristina Adidas Runners Prague půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.6.2022Staveník Petr maraton M30-39 uhrazeno
23.9.2022Štěchová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
23.9.2022Štejnarová Veronika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2022Štembírek Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.8.2022Štěpán Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.5.2022Štěpán Miloš Stěžery půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.9.2022Štěpánek Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.8.2022Štěpánek Martin Dražkovice maraton M18-29 uhrazeno
24.9.2022Štěpánková Karolína KIDS D12-13 uhrazeno
24.9.2022Štěpánková Tereza KIDS D10-11 uhrazeno
19.8.2022Štěpánová Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Štěpová Adéla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.3.2022Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.8.2022Štětka Robert půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.3.2022Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50-59 uhrazeno
29.9.2022Štika Martin STIKAman půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.4.2022Štika Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Stodolová Lenka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.8.2022Štoffa Peter půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.5.2022Štorek Josef Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.7.2022Strašek Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.9.2022Střecha Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2022Strejčková Zuzana TESTR running team půlmaraton Z60-99 uhrazeno
26.5.2022Strnadová Pavla maraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2022Štross Pavel KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2022STRUHÁR Milan MILOVICE půlmaraton M40-49 nezaplaceno
6.4.2022Subik Stepan Adidas Runners Prague půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.8.2022Šubrtová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.8.2022Suchánková Vlasta 5 km Z18-99 uhrazeno
20.9.2022Suchy David půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hobíci↳ Melis Josef
11.9.2022Suk Ladislav VSK Univerzita Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.5.2022Šulc Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2022Šulc Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Suldovský Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Suldovský Šimon 5 km JM13-17 uhrazeno
28.7.2022Šumník Adam Běhej kopce půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2022Šunka Jan Moravan Louňovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Šupich Martin Wikov půlmaraton D uhrazeno
Tým: Wikov MGI↳ Friede JanWikov
18.7.2022Šustr Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.8.2022Sůva Tomáš Turisťáček Hořice půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.3.2022Svašková Anna Dobětický expres půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.6.2022Švastalová Ilona AK Olomouc půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.9.2022Svatošová Michaela 5 km Z18-99 uhrazeno
31.8.2022Svatošová Věra půlmaraton D uhrazeno
Tým: Svatošáci↳ Svatoš Petr
5.7.2022švec luboš maraton M40-49 uhrazeno
30.8.2022Švec Jiří Běhej Poděbrady půlmaraton M60-99 uhrazeno
26.9.2022Švéd Marek SK Městská policie Praha půlmaraton M50-59 nezaplaceno
29.9.2022Švejda Roman Švejdíci půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.5.2022Svoboda Tomáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Svobodn1kovi↳ Svobodová Martina
6.1.2022Svoboda Marián půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022Svoboda Marek AD team půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2022Svobodová Milena půlmaraton Z40-49 uhrazeno
19.9.2022Svobodová Kamila #GLADIATORRACETEAM maraton Z18-29 uhrazeno
5.9.2022Svobodová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Syrová Aneta 5 km Z18-99 uhrazeno
27.9.2022Syrovátko Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Sztrapková Kristýna Želvičky půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
28.9.2022Taibrová Monika Slovan Liberec půlmaraton Z50-59 uhrazeno
24.8.2022Tajbl Daniel půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.8.2022Takáčová Terezie Svinčany KIDS D00-05 uhrazeno
28.8.2022Takáčová Gabriela Svinčany KIDS D00-05 uhrazeno
13.7.2022Takács Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Täubner Tomáš KIDS CH08-09 uhrazeno
23.9.2022Täubner Aleš KIDS CH14-15 uhrazeno
31.12.2021Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2022Tejklová Nikola půlmaraton D uhrazeno
Tým: Laňky↳ Prokešová Kateřina
24.8.2022Teplý Ondřej Hisport Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2022Tesař Milan Dobroběh půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dobroběh↳ Tesařová KarolínaDobroběh
29.9.2022Teušlová Veronika Amazonky půlmaraton D uhrazeno
Tým: TePo↳ Pošvová IvetaSRTG Pipi a spol.
20.9.2022Theerová Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
19.5.2022Tichý Ondřej Nymburk půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.9.2022Tobišek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.4.2022Tobišková Tereza půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2022Tobišková Alice SK Janalice půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Janalice↳ Lorenc LukášSK Janalice
8.9.2022Tobišková Diana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2022Tobolka Jiří bizztreat.com půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.6.2022Toman Jiří KOK půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.8.2022Toman Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.9.2022Tománek Roman Gallak Slavičín maraton M60-99 uhrazeno
28.2.2022Tomáš Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.2.2022Tomáš Michael maraton M30-39 uhrazeno
12.5.2022Tomas Pokorný Čokopivko KIDS CH00-05 uhrazeno
6.9.2022Tomášek Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.5.2022Tomášek Adam půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2022Tomášová Barbora TK Choceň půlmaraton D uhrazeno
Tým: Choceň↳ Řemínek MatějAC Choceň
15.9.2022Tomi Emil ALBI půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2022Tomková Barbora půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.7.2022Topencik Lubor maraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Trkal Tomáš Sportisimo půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.6.2022Trnková Lada Rozběháme Kutnou Horu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2022Trojan Radek Slatina maraton M40-49 uhrazeno
23.9.2022Trojanová Alice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.4.2022Trojek Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2022Truhelka Libor Salming Running půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.7.2022TULACHOVA Jana maraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2022Tureček Michal 5 km M18-99 uhrazeno
26.8.2022Turková Pavla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.1.2022Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
6.9.2022Turyna Jiří NATURESPOWER.CZ půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.9.2022Turzynski Michael 100 Marathon Club maraton M50-59 uhrazeno
7.9.2022Uchytil Milan KPA Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2022Uhlíř Martin Manžáříčka maraton M30-39 uhrazeno
18.9.2022Uhlíř Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2022Uhlíř Jiří SPY půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2022Ulma Tomáš maraton M50-59 uhrazeno
23.9.2022Ulvrová Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.5.2022Unčovská Kristina FANL půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.8.2022Urban Marek Montáže Brož půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.8.2022Urban Jan Lanškroun půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.9.2022Urban Ladislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2022Urbánek Martin NCS RUN maraton M40-49 uhrazeno
18.9.2022Vacek Jiří TJ Sokol Jamné nad Orlicí půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.8.2022Vacek Lukáš TJ Pátek maraton M40-49 uhrazeno
2.6.2022Václavek Ondřej Výzva 21 dní půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.9.2022Václavík Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2022Václavů Pavel ELEVEN RUN TEAM 5 km M18-99 uhrazeno
19.6.2022Valášková Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.7.2022Valčík Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.9.2022Válková Erika Café Bajer půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.9.2022Vančura Dušan FIDOBAR půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.9.2022Vaněk Petr Hlušice půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.1.2022Vaněk Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2022Vaněk David Jen tak maraton M40-49 uhrazeno
28.8.2022Vaněk Matěj DarkSide Workout maraton M18-29 uhrazeno
30.6.2022Vaněk David Swoboda Pteam Jihlava půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Vaníčková Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2022Vaňková Lucie Amazonky půlmaraton D nezaplaceno
Tým: amazonkyneobsazeno
28.7.2022Vápeník Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2022Vardan Martin Benák půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2022Vašek René Krucemburk půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.6.2022Vašková Kristýna Taffy triathlon team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2022Vávra Štěpán půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2022Vedral Vlada Olveli půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Vejběra Jan Mojekolo.cz půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.9.2022Vejběrová Eva COLAS CZ půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.8.2022Vejvodová Kristýna 5 km Z18-99 uhrazeno
31.3.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.8.2022Věříš Michal SK Krakovany půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.6.2022Verster Rigardt maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Veselá Anna KIDS D10-11 uhrazeno
2.1.2022Veselý Petr Royal Bay půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.6.2022Veselý Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Veselý Martin KIDS CH08-09 uhrazeno
9.6.2022Vídeňská Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
7.9.2022Vildová Jana VTŽ Chomutov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Vinšová Simona maraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Vítek Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.2.2022Vítová Pavla Báječné ženy v běhu maraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Vlachynská Kristýna HaKi-Run půlmaraton D uhrazeno
Tým: HaKi-Run↳ Vejtasová IlonaHaki Run
12.9.2022Vlček Adam KIDS CH00-05 uhrazeno
8.9.2022Vlčková Marie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.3.2022Vnenk Lubos maraton M18-29 uhrazeno
25.9.2022Voda Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2022Vogel Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.9.2022Vojtíšek Ondřej MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2022Vojtková Marie maraton Z60-99 uhrazeno
22.9.2022Vokálová Monika SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
5.9.2022Vokurka Petr Vokolopole TRI půlmaraton M50-59 uhrazeno
8.5.2022Vokušová Dana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2022Volár Jan Etriatlon team půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2022Volf Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.9.2022Volf František půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2022Volf František 5 km JM13-17 uhrazeno
15.8.2022Volná Kristina Sky4run maraton Z40-49 uhrazeno
12.12.2021Volter Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2022Vomočil Oliver Ondřej KIDS CH10-11 uhrazeno
27.9.2022Vomočil Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.12.2021Vorlová Michaela půlmaraton Z18-99 uhrazeno
26.9.2022Vosátka Tomáš RockMachine - Cyklomax půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2022Vošlajer Robert Gags Bělečko půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gags Bělečko A↳ Vencl LukášGags Bělečko
13.4.2022Vostrčilová Martina Vysoké Mýto půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2022Vostřelová Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.2.2022Vránková Pavla půlmaraton Z18-99 uhrazeno
28.2.2022Vrbicka Jitka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.6.2022Vršanský Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.9.2022Vychopeň Radek Gags Bělečko 5 km M18-99 uhrazeno
23.9.2022Vydra Karel TJ Sokol Žebrák maraton M50-59 uhrazeno
16.9.2022Vyhlídal Jiří Nové Javoříčko půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2022Vyhlidalova Ela Nové Javoříčko KIDS D12-13 uhrazeno
1.5.2022Vyhnálková Kristýna Kiki půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.9.2022Vyskot Luděk Mladá Boleslav půlmaraton M60-99 nezaplaceno
10.4.2022Vysloužil Aleš maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2022Vytinová Monika TJ Sokol Maxičky půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.8.2022Wahlová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2022Walzel Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Weisz Filip maraton M40-49 uhrazeno
9.9.2022Weiszová Kateřina maraton Z18-29 uhrazeno
31.8.2022Wimmer Michal Gags Bělečko půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.7.2022Wnuk Jakub půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kala-azar↳ Wnuk Michal
12.9.2022Wolf Tomáš RunBoTeam Liberec půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2022Yendall Dwayne půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.9.2022Zábranská Antonie Aussig - Praha KIDS D08-09 uhrazeno
5.9.2022Zábranský Adrian Aussig - Praha KIDS CH06-07 uhrazeno
23.5.2022Zachatová Lenka SPV Stěžery půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.9.2022Zádrapa Miroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.9.2022Zahradník Vojtěch AC Rumburk půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.9.2022Zajícová Lucie ALBI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.6.2022Žaluda Jan Corax maraton M18-29 uhrazeno
29.7.2022Žampach Marek Fénix sport Blansko maraton M30-39 uhrazeno
21.9.2022Zaňka Denis Rychnov nad Kněžnou KIDS CH06-07 uhrazeno
21.9.2022Zaňka Marek Rychnov nad Kněžnou KIDS CH10-11 uhrazeno
9.8.2022Zappeová Lucie Bejby nebude čekat na startu půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bejby nebude čekat na startu↳ Korinkova KaterinaBejby nebude čekat na startu
29.3.2022Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.8.2022Zástěra Zdeněk půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2022Závodská Helena AE DERM půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2022Závodský Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.9.2022Zavřel Kamil NATURESPOWER.CZ půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.3.2022Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50-59 uhrazeno
11.7.2022Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.9.2022Ždila Pavol STG Pardubice maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2022Zdražilová Petra půlmaraton Z50-59 uhrazeno
19.4.2022Zedníček Luboš Třeso Vice půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.5.2022Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.8.2022Zeman Filip FUBO racing team půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2022Zeman Tomáš No 6pack půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2022Zeman Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.7.2022Zemánek Slavoj Šneci v běhu maraton M40-49 uhrazeno
20.9.2022Žemlička Milan TJ Žema půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.9.2022Zicha Viktor Atletika Dobruška KIDS CH08-09 uhrazeno
26.9.2022Zigová Helena půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.8.2022Zikešová Jitka Sky4run půlmaraton Z50-59 uhrazeno
18.7.2022Žilková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2022Ziška Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.8.2022Zítko Petr STG Choceň půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2022Zittová Veronika ALBI půlmaraton Z18-29 uhrazeno
23.9.2022Žižková Zuzana Běžecký klub České spořitelny maraton Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Zlámal David maraton M18-29 uhrazeno
12.9.2022Žofková Pavlína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.7.2022Zoubek Petr Sokol Milovice půlmaraton M30-39 uhrazeno