Startovní listina GR8 TRAILS HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášných

Trať
10km10km117
5km5km81
21km21km75
KIDSKIDS46
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let71
Z18-99Ženy 18 a více let44
Z18-99Ženy 18 a více let42
M18-99Muži 18 a více let28
M30-39Muži 30 - 39 let18
M18-29Muži 18 - 29 let10
M50-59Muži 50 - 59 let10
M40-49Muži 40 - 49 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let9
CH00-05Chlapci 0 - 5 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
D08-09Dívky 8 - 9 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
D06-07Dívky 6 - 7 let6
JM13-17Junioři 13 - 17 let6
D00-05Dívky 0 - 5 let5
D10-11Dívky 10 - 11 let 5
CH08-09Chlapci 8 - 9 let5
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
CH06-07Chlapci 6 - 7 let3
M60-99Muži 60 a více let3
D12-13Dívky 12 - 13 let 3
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z50-59Ženy 50 - 59 let2
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 2
Celkem přihlášených319

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.4.2022Antoš Petr FitclubMH 21km M40-49 uhrazeno
6.3.2022Bagová Linda 5km Z18-99 uhrazeno
24.4.2022Balcar Štěpán KIDS CH08-09 uhrazeno
22.2.2022Balcarová Zdeňka 10km Z18-99 uhrazeno
24.4.2022Balcarová Zuzana 5km Z18-99 nezaplaceno
28.4.2022Balihar Jiří Balini 10km M18-99 uhrazeno
26.11.2021Bartoň Jan 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2022Bartoš Lukáš 10km M18-99 uhrazeno
9.4.2022Bártová Aneta 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Baxa Jakub 10km M18-99 uhrazeno
7.2.2022Beneš Miroslav 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2022Beneš Tomáš 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2022Beneš Marek T.M.A. KIDS CH10-11 uhrazeno
24.3.2022Beneš Ladislav ABUS Přelouč 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2022Benešová Tereza T.M.A. KIDS D08-09 uhrazeno
2.5.2022Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10km M18-99 uhrazeno
22.4.2022Berta Lukáš Svobodná vlaštovka 21km M40-49 uhrazeno
4.5.2022Bezoušková Gabriela Extreme Dog Race team 21km Z30-39 uhrazeno
25.4.2022Boch Matthew 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2022Bohatá Marie 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov 10km JZ13-17 nezaplaceno
30.4.2022Bolek Rosťa 21km M50-59 uhrazeno
3.5.2022Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 nezaplaceno
5.5.2022Bretšnajdr Jiří Kola Bretšnajdr 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2022Bretšnajdrová Lucie Fénix Plzeň 5km JZ13-17 uhrazeno
2.5.2022Bruthansová Eliška KIDS D10-11 uhrazeno
2.5.2022Brůža Pavel 21km M18-29 uhrazeno
28.3.2022Brzicová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
24.1.2022Budilová Veronika Lesapáni 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Capandová Pavla 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Čapková Michaela GLADI TEAM Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
12.1.2022Černík Zdeněk 10km M18-99 uhrazeno
12.4.2022Černíková Anna 5km Z18-99 uhrazeno
12.4.2022Černý Antonín 10km M18-99 uhrazeno
28.2.2022Chlouba Jakub STARY PICI 21km M40-49 uhrazeno
14.1.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
5.5.2022Cimburek Ondrej Hluchý místa Tábor 10km M18-99 uhrazeno
3.4.2022Čislinská Tereza 21km Z18-29 uhrazeno
30.4.2022Culkova Valentyna TJ Jiskra KIDS D08-09 uhrazeno
19.4.2022Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
25.4.2022Daněk Luboš Barbarian Extreme Team 5km M18-99 uhrazeno
25.4.2022Divíšek David INS BIKE TEAM 21km M40-49 uhrazeno
28.4.2022Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Drábková Jiřina 5km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Dubský Roman SK Přibyslav 21km M40-49 uhrazeno
3.5.2022Ducháček Jan 10km M18-99 uhrazeno
30.11.2021Duchek Vít 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Ďurčekova Denisa 10km Z18-99 uhrazeno
5.3.2022Dusil Míra 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-99 uhrazeno
28.2.2022Erban Jakub 21km M18-29 uhrazeno
12.4.2022Feistová Hana 10km Z18-99 uhrazeno
29.4.2022Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
29.11.2021Feneš Jakub CRTC 10km M18-99 uhrazeno
29.11.2021Fenešová Aneta CRTC 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Ficnerova Iveta FUBO team 5km Z18-99 nezaplaceno
28.4.2022Fikarová Alena 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Fišer Michal 5km M18-99 uhrazeno
22.3.2022Flégl Zdeněk Slatinaci 21km M30-39 uhrazeno
22.2.2022Fojtů Dája 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Fokt Jiří 21km M50-59 uhrazeno
13.3.2022Foltýnová Marie Lorintým 5km JZ13-17 uhrazeno
3.5.2022Francová Adéla 5km Z18-99 uhrazeno
20.4.2022Frič Pavel CHECOMACOCO 21km M60-99 uhrazeno
1.5.2022Frýdová Sylva 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2022Gabriel Marek 21km M30-39 uhrazeno
30.3.2022Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 21km M50-59 uhrazeno
19.1.2022Goldova Veronika 10km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Grolmus Radek 21km M40-49 uhrazeno
3.5.2022Grygarová Martina 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Habrlantova Lucie Optika VH 5km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Hadamčikova Vlaďka Optika VH 21km Z40-49 uhrazeno
29.12.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM 21km M18-29 uhrazeno
26.4.2022Hanák Jan 10km M18-99 uhrazeno
3.1.2022Hančar Jaroslav 10km M18-99 uhrazeno
28.3.2022Hančer Tomáš 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Hanousková Jitka 10km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Hanousková Adéla 10km JZ13-17 uhrazeno
2.5.2022Hartmanová Romana SRTG Kolín 21km Z50-59 uhrazeno
1.5.2022Hartmanová Kristýna STG Kolín 10km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Hauzrová Denisa STG Holýšov 10km Z18-99 uhrazeno
5.5.2022Hečko Adam KIDS CH00-05 uhrazeno
13.4.2022Hladíková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
11.4.2022HLAVÁČEK Jan 21km M30-39 uhrazeno
24.4.2022Hofman Tomáš Decathlon Hradec Králové 10km M18-99 uhrazeno
25.2.2022Hok Stanislav 21km M18-29 uhrazeno
1.5.2022Holcikova Vranova Hana 5km Z18-99 uhrazeno
13.4.2022Holubová Petra SKPŠ Praha 10km Z18-99 uhrazeno
13.2.2022Homolova Romana 5km Z18-99 uhrazeno
27.4.2022Honzová Petra 10km Z18-99 uhrazeno
5.5.2022Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2022horváthová sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS D12-13 uhrazeno
2.5.2022Hrnčířová Alexandra KIDS D10-11 uhrazeno
30.12.2021Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Hromek Michal 5km M18-99 uhrazeno
21.4.2022Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE 5km JM13-17 uhrazeno
3.5.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
30.4.2022Hůlka Vít Ski Police nad Metují KIDS CH12-13 uhrazeno
30.4.2022Hůlková Eliška Ski Police nad Metují KIDS D08-09 uhrazeno
29.3.2022Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní 10km Z18-99 uhrazeno
20.4.2022Ilek Václav Rychlé Šípy 10km M18-99 uhrazeno
29.11.2021Ivančaková Klára 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2022Janočko Branislav 10km M18-99 uhrazeno
28.2.2022Janovská Dana 21km Z30-39 uhrazeno
16.3.2022Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 5km M18-99 uhrazeno
30.4.2022Jelínek Roman STG-Moravský Krumlov 21km M30-39 uhrazeno
2.5.2022Jírů David 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022johan oldřich ELEVEN run team 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM 10km JM13-17 nezaplaceno
29.3.2022Kalus Ondřej Přímo z gauče 21km M30-39 uhrazeno
5.5.2022Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
5.5.2022Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
19.4.2022Keprta Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
19.4.2022Keprtová Erika 21km Z18-29 uhrazeno
8.3.2022Kilinger Tomáš 10km M18-99 uhrazeno
27.4.2022Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 21km M40-49 uhrazeno
2.5.2022Klečák Radim OCR Kids Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
3.5.2022Klečák Michal Olympia Spartan Traning Kutná Hora 5km JM13-17 uhrazeno
2.4.2022Kleman Martin 21km M50-59 uhrazeno
26.4.2022Kluh Michal Sokolka 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Kmetova Alena 10km Z18-99 nezaplaceno
9.12.2021Kočí Halka 21km Z40-49 uhrazeno
29.4.2022Kohout Michael Praha 3 - Žižkov 21km M30-39 uhrazeno
30.4.2022Kopeček David 21km M30-39 uhrazeno
24.4.2022Korejza Milan STG Mladá Boleslav 21km M30-39 uhrazeno
16.4.2022Kořínková Pavla 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Koulová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2022Kovářová Marie 10km Z18-99 uhrazeno
18.4.2022Král Pavel PR Emil Nádeníček 10km M18-99 uhrazeno
11.12.2021Králíček Matěj 21km M18-29 uhrazeno
3.5.2022Krčil Martin 21km M50-59 nezaplaceno
25.1.2022Krejčovský Martin 21km M30-39 uhrazeno
27.4.2022Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou 5km Z18-99 uhrazeno
20.4.2022Krupička Tadeáš Lokot team KIDS CH08-09 uhrazeno
5.5.2022Kubaštová Lenka 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Kubcová Lenka Kvasiny 10km Z18-99 uhrazeno
30.11.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
15.4.2022Kubín Daniel CRTC 5km M18-99 uhrazeno
30.11.2021Kubínová Marie #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-99 uhrazeno
1.1.2022Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
29.4.2022Kubrt Petr 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2022Kučera Jakub Sportpark HIT Hradec Králové 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Kučera Radek Marcipan 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2022Kuchařová Simona 21km Z18-29 uhrazeno
3.5.2022Kudrnáčová Valentina 10km Z18-99 uhrazeno
16.4.2022Kujal Petr 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Kulhánková Iva 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2022Kulišová Martina 5km Z18-99 uhrazeno
9.4.2022Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 10km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Kutílková Veronika KIDS D10-11 uhrazeno
2.5.2022Kutílková Natálie KIDS D14-15 uhrazeno
28.4.2022Kvašinský Pavel 10km M18-99 uhrazeno
27.4.2022Květoň Roman 10km M18-99 uhrazeno
11.12.2021Lambertová Magdalena 21km Z18-29 uhrazeno
28.2.2022Landová Eva Šneci team 21km Z30-39 uhrazeno
12.3.2022Lebisova Lucie LosPodolos 5km Z18-99 uhrazeno
17.4.2022Ledl Martin 21km M30-39 uhrazeno
26.11.2021Liberdová Eva 10km Z18-99 uhrazeno
30.3.2022Limprecht Vladimír 2LD Plastic 5km M18-99 uhrazeno
30.3.2022Limprecht Vladimír 2LD Plastic 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Linka Ondřej Linkovic 21km M18-29 uhrazeno
1.12.2021Lipenská Radka 21km Z30-39 uhrazeno
18.4.2022Lokajíček Michal #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
13.3.2022Lorenzová Petra Lorintým 5km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Losman Miroslav Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2022Ludvíková Lucie SDH Nahořany 10km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
20.4.2022Machová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2022Malý Dominik 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Martínek Antonín Sokolka 21km M40-49 uhrazeno
28.4.2022Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
4.5.2022Matulík Michal Tým Výběžek 10km M18-99 uhrazeno
27.4.2022Mejzeš Josef 10km M18-99 uhrazeno
27.4.2022Mejzešová Veronika 10km Z18-99 uhrazeno
4.5.2022Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
26.11.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
1.5.2022Metelková Ema KIDS D06-07 uhrazeno
1.5.2022Metelková Anežka KIDS D10-11 uhrazeno
28.4.2022Michálek Aleš 10km M18-99 uhrazeno
31.3.2022Michálková Hadwiger Anna 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2022Mlčoušek Jakub MFF UK 21km M18-29 uhrazeno
1.5.2022Mocek Tomáš Pardubice 10km M18-99 uhrazeno
30.4.2022Moravcová Gabriela STG Opava 21km Z40-49 uhrazeno
1.5.2022Moravec Antonín Rozběháme Pardubice 21km M50-59 uhrazeno
1.5.2022Moudr Adam 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Mrňa Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
1.5.2022Mrňa Jakub 5km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Müller Jakub 21km M18-29 uhrazeno
29.4.2022Müllerová Blanka 21km Z18-29 uhrazeno
26.1.2022Musil Michal Pardubice 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Musilová Adélka KIDS D12-13 uhrazeno
30.11.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 21km M60-99 uhrazeno
25.4.2022Nejedlá Ivana 10km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Nejman Jiří 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Nejmanová Magdaléna KIDS D00-05 uhrazeno
3.5.2022Němcová Ivona 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2022Novák Filip MFF UK 10km M18-99 uhrazeno
25.3.2022Nováková Lenka Svůj 10km Z18-99 uhrazeno
24.4.2022Novotná Veronika 21km Z30-39 uhrazeno
2.5.2022Novotná Nikola KIDS D10-11 uhrazeno
29.3.2022Novotný Radek Přimo z gauče 21km M30-39 uhrazeno
2.5.2022Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
9.4.2022Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Pařízková Markéta holky z Tůně 5km Z18-99 uhrazeno
24.3.2022Paulů Petr Horní Branná 5km M18-99 uhrazeno
27.3.2022Pavlík Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Pavlů Václav Ewebovky 10km M18-99 uhrazeno
23.4.2022Pesoutova Martina 5km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Pícha Lukáš 10km M18-99 uhrazeno
9.4.2022Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 21km Z30-39 uhrazeno
12.4.2022Piňos Štěpán KIDS CH00-05 uhrazeno
12.4.2022Piňos Tomáš Unicorn 21km M30-39 uhrazeno
12.4.2022Piňosová Ema KIDS D06-07 uhrazeno
3.5.2022Poláková Barbora GLADI TEAM Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
29.3.2022Polikowski Krzysztof Zawsze coś 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2022Polivka Milan 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2022Polivka Filip 5km M18-99 uhrazeno
28.3.2022Preclík Denis Fantastická 4 21km M18-29 uhrazeno
20.4.2022Procházková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Puhlovská Marie 5km Z18-99 uhrazeno
25.4.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
30.4.2022Račanská Ema KIDS D00-05 uhrazeno
3.4.2022Rejmanová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
31.3.2022Rozdolská Adéla KIDS D12-13 uhrazeno
12.4.2022Sahánková Milana - 21km Z40-49 uhrazeno
27.4.2022Sali Violka Tj Sokol Havlíčkův Brod KIDS D00-05 uhrazeno
25.2.2022Sandner Bruno ALKOBIÓZA 10km M18-99 uhrazeno
24.2.2022Sandnerová Blanka ALKOBIÓZA 10km Z18-99 uhrazeno
9.4.2022Scháněl Petr Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
2.5.2022Šedová Natálie KIDS D06-07 uhrazeno
18.4.2022Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Shejbalová Jana 10km Z18-99 uhrazeno
24.4.2022Šimůnek Dušan Loading Systems Run 10km M18-99 uhrazeno
25.12.2021Šindelář Roman 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Sitař Lukáš AČR 10km M18-99 uhrazeno
20.4.2022Skácel Petr 21km M50-59 uhrazeno
30.3.2022Skácelík Jiří Přímo z gauče 21km M30-39 uhrazeno
25.4.2022Škáchová Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Skalická Zuzana KIDS D08-09 uhrazeno
3.5.2022Skalická Adéla KIDS D06-07 uhrazeno
21.4.2022Skýba Adam Lokot team KIDS CH08-09 uhrazeno
12.4.2022Skýbová Jana Lokot team 5km Z18-99 uhrazeno
13.4.2022Sládečková Pavlína 5km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Sladkovská Barbora 10km Z18-99 uhrazeno
27.4.2022Šlapka Jakub 10km M18-99 uhrazeno
25.4.2022Slavík Jan Kačeři Chrudim 10km M18-99 uhrazeno
27.4.2022Slavík František OK Slavia Hradec Králové 5km JM13-17 uhrazeno
26.1.2022Slavkovský Milan Dum spiro 10km M18-99 uhrazeno
24.3.2022Slavotínek Jaroslav Yamabushi Kutná Hora 21km M50-59 uhrazeno
2.5.2022Slezák Teodor KIDS CH00-05 uhrazeno
10.4.2022Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
28.3.2022Sochančak Alexandr 10km M18-99 uhrazeno
13.3.2022Sotonová Petra STG Kolín 10km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Souček Luděk 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Špringrová Ivona Run4fun 10km Z18-99 uhrazeno
24.4.2022Štěpán Miloš Stěžery 10km M18-99 uhrazeno
4.3.2022Štětka Robert 10km M18-99 uhrazeno
2.5.2022Stránská Lili 5km JZ13-17 uhrazeno
25.4.2022Štrégl Daniel 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Štrégl Dominik KIDS CH06-07 uhrazeno
26.4.2022Súkeník Daniel STG Holýšov 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2022Šulc Jakub 21km M30-39 uhrazeno
5.1.2022Šulc Martin 21km M30-39 uhrazeno
27.4.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 5km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Švec Jiří Běhej Poděbrady 21km M60-99 uhrazeno
21.4.2022Svobodová Klára 21km Z30-39 uhrazeno
21.4.2022Sýkorová Tereza 10km Z18-99 uhrazeno
17.4.2022Timmermans Aniek Autocamp na Kopci 21km Z30-39 uhrazeno
4.5.2022Tomáš Radek 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Trávníková Jana Báječné ženy v běhu 10km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Třešňáková Marcela KIDS D14-15 uhrazeno
4.5.2022Trojan Tomáš Slatina nad Zdobnicí KIDS CH00-05 uhrazeno
4.5.2022Trojan Lukáš Slatina nad Zdobnicí KIDS CH00-05 uhrazeno
4.5.2022Trojan Michal Slatina nad Zdobnicí KIDS CH06-07 uhrazeno
4.5.2022Trojan Radek Slatina 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2022Tvrdíková Jana Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km Z18-99 uhrazeno
13.3.2022Uhlířová Helena Manžáříčka 21km Z30-39 uhrazeno
30.4.2022Uko Jaroslav Resort Uko 21km M50-59 uhrazeno
2.5.2022Ulrych Viliam KIDS CH08-09 uhrazeno
2.5.2022Ulrych Karel KIDS CH12-13 uhrazeno
2.5.2022Ulrychová Katarína 21km Z40-49 uhrazeno
5.5.2022Václavek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 nezaplaceno
5.5.2022Václavková Marcela 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2022Valta Martin 5km M18-99 uhrazeno
29.1.2022Vávrová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2022Vecka Jonáš Atletika Človíček KIDS CH08-09 uhrazeno
29.4.2022Vecka Michal Báječné ženy v běhu 10km M18-99 uhrazeno
29.4.2022Vecková Johana Atletika Človíček KIDS D06-07 uhrazeno
8.3.2022Vedral Vlada Olveli 10km M18-99 uhrazeno
27.11.2021Vedrová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
25.3.2022Velcová Tereza Decathlon Hradec Králové 10km Z18-99 uhrazeno
5.5.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
26.4.2022Vlasáková Libuše 21km Z40-49 uhrazeno
1.5.2022Vocaskova Veronika Přes plot 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2022Vodicka Lukas 10km M18-99 uhrazeno
3.5.2022Vodičková Nikola 10km Z18-99 uhrazeno
29.4.2022Vokáčová Monika 10km Z18-99 uhrazeno
28.4.2022Vokálová Monika SDH Lžovice 21km Z18-29 uhrazeno
8.4.2022Vomocil Jan 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2022Vomočilová Valerie KIDS D00-05 uhrazeno
30.3.2022Vošlajer Jakub 21km M18-29 uhrazeno
15.4.2022Vostrčilová Martina Vysoké Mýto 10km Z18-99 uhrazeno
1.5.2022Vrána Jakub FUBO Team 10km M18-99 uhrazeno
28.4.2022Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
28.4.2022Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
28.4.2022Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM 10km JM13-17 uhrazeno
28.4.2022Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M18-99 uhrazeno
1.5.2022Vyleťal Marek 21km M30-39 uhrazeno
5.5.2022Zajačik Šimon KIDS CH06-07 uhrazeno
5.5.2022Zajačikova Anežka KIDS D00-05 uhrazeno
31.1.2022Žalská Barbora ITADECO 10km Z18-99 uhrazeno
1.12.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
2.5.2022Zavřelová Barbora Zavři Němčice 10km Z18-99 uhrazeno
26.4.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 nezaplaceno
27.3.2022Zeman Filip FUBO racing team 10km M18-99 uhrazeno
5.5.2022Zemanová Radka 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2022Ziška Jan 10km M18-99 uhrazeno
4.5.2022Zišková Tereza KIDS D06-07 uhrazeno