Startovní listina GLADIATOR RACE TAXIS PARDUBICE - NIGHT

Statistika přihlášných

Trať
OPENOPEN136
RACERACE82
FUNFUN23
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)25
FUNFUN23
Z18-29Ženy 18 - 29 let20
M18-29Muži 18 - 29 let20
M40-49Muži 40 - 49 let20
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
M30-39Muži 30 - 39 let16
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
M30-39Muži 30 - 39 let11
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let11
M18-29Muži 18 - 29 let9
M40-49Muži 40 - 49 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let6
Z30-39Ženy 30 - 39 let5
M50-99Muži 50 a více let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených241

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2022 Prokešová Hana Dark Side Workout OPEN Z40-49 uhrazeno
7.11.2022Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2022Alexa Lukáš Team Malau OPEN M30-39 uhrazeno
26.10.2022Ambrus Michal RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
24.11.2022Balcar Filip RACE M18-29 uhrazeno
14.12.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2022Baliaková Melánia RACE Z50-99 uhrazeno
31.8.2022Baráková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
23.11.2022Baráková Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
11.11.2022Bartíková Kamila OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2022Bártová Miroslava OCR Citice OPEN Z30-39 nezaplaceno
21.11.2022Belyušová Natálie Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
4.12.2021Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2021Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
29.11.2022Bernardová Terezie RACE Z18-29 uhrazeno
21.11.2022Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
15.11.2022Bubliaková Monika OPEN MIX uhrazeno
Tým: SK TEAM↳ Valach Samo
15.11.2022Burian Lukáš Hřebci FUN FUN uhrazeno
18.12.2021Čápová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
23.9.2022Černá Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Party team↳ Černý Michal
29.11.2022Chmelíčková Monika Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.11.2022Chmelíčková Zuzana Koňařky v akci OPEN Z18-29 uhrazeno
7.11.2022Chudý Zdeněk RACE MIX uhrazeno
Tým: PAT A MAT↳ Bělohlávková LudmilaBlbý a blbější
27.11.2022Chwastek Vladimír Olympia Spartan Training KH RACE M50-99 uhrazeno
10.11.2022Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.11.2022Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2022Čmelíková Kateřina Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.10.2022Coufal Jaromír IKEA masters OPEN M18-29 uhrazeno
17.11.2022Dedková Jana SKI RUN Čakovice RACE Z30-39 uhrazeno
3.11.2022Dhibi Jasmína FUN FUN uhrazeno
11.10.2022Dobeš David Ikea masters OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2022Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
23.8.2022Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE MIX uhrazeno
Tým: Dark Side Workout↳ Děkanovský PetrDark Side Workout
10.12.2021Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2021Fafejtová Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
7.11.2022Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
13.10.2022Fenclová Kateřina Hammer OCR Team RACE Z30-39 uhrazeno
20.11.2022Ferklová Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Ficbauer Michal OPEN M18-29 uhrazeno
15.11.2022Fifka Martin OPEN M18-29 uhrazeno
24.10.2022Fišerová Natálie RACE JZ13-17 uhrazeno
25.11.2022Gajdoš Lukáš FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
28.10.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
11.11.2022Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.11.2022Hájková Gabriela RACE Z18-29 nezaplaceno
24.11.2022Hanáček Zbyněk Lenoši RACE M40-49 uhrazeno
29.11.2022Hausvaterová Renata OPEN MIX uhrazeno
Tým: DARE team↳ Kačírek David
28.11.2022Havran Zdeněk NaHoru OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Himal Jirka RACE M30-39 uhrazeno
22.8.2022Hlaváč Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Letouni↳ Skořepová TerezaLetouni
27.12.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2022Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
6.12.2021Hodek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
19.11.2022Holá Nikola Hvězdy OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Holan Petr FUN FUN uhrazeno
13.11.2022Holčík Leoš STG Pardubice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stg Pardubice ↳ Pojkarová Kateřina
30.11.2022Horáková Hurychová Zuzana Atosí jElita FUN FUN uhrazeno
11.11.2022Horalkova Karolina Hvězdy OPEN Z18-29 uhrazeno
8.11.2022Hubený Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Přes plot↳ Vocaskova VeronikaPřes plot
28.2.2022Huk Petr Predator Workout Děčín OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2022Janovský Erik Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
10.11.2022Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: J&J↳ Rosenberg JakubUNKNOWN TEAM
24.9.2022Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
27.11.2022Jeřábek Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
18.12.2021Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
3.11.2022Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 nezaplaceno
29.11.2022Jiroušková Adéla OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.11.2022Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2022Kahounova Michaela OPEN Z18-29 uhrazeno
25.11.2022Kamená Sabina STG Havířov OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.10.2022Karásek Tomáš BC REBEL OPEN M40-49 uhrazeno
12.11.2022Kastnerová Dana Crossfit Rýmařov OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Kazilovská Kateřina OPEN Z40-49 nezaplaceno
31.3.2022Kazimírová Petra RACE Z40-49 uhrazeno
14.11.2022Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.11.2022Kinčl Jiří Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
27.11.2022Kirpikov Denis FUN FUN uhrazeno
30.11.2022Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
27.9.2022Klusáček Zdeněk Funkční Trénink Milovice, OCR Čelákovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: EchoZulu↳ Kratochvílová Eliška
28.11.2022Koběrský Radim Atosí jELITA FUN FUN uhrazeno
30.11.2022Kolář Jan OPEN M40-49 uhrazeno
2.10.2022Kosková Michaela OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lišáci↳ Talacko Aleš3Dfitness Žamberk
21.11.2022Kotálová Sára Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
22.11.2022Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
25.11.2022Koudelková Markéta OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2022Kouřil Václav CDB MB OPEN M40-49 uhrazeno
25.11.2022Kováč Martin FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Kováč Roman FUN FUN uhrazeno
15.10.2022Kováč David FUN FUN uhrazeno
12.11.2022Kovandová Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
29.11.2022Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2022Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
2.10.2022Kracík David OPEN M18-29 uhrazeno
24.11.2022Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora RACE JM13-17 uhrazeno
26.9.2022Kratochvíl Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2022Krčil Martin RACE M50-99 nezaplaceno
31.12.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Segmenti↳ Konszká Barbora
24.11.2022Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kulhánková Iva OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
16.11.2022Lelovič Roman OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2022Lener Jiří FUN FUN uhrazeno
10.11.2022Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Bartoníčková Vladimíra Olympia Spartan Training Kutná Hora
20.8.2022Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
23.11.2022Lukášek Zdeněk OPEN M40-49 nezaplaceno
29.11.2022Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
14.11.2022Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Maixnerová Žaneta Běhám pro radost FUN FUN uhrazeno
27.11.2022Malínská Kamila Born To Move OPEN Z30-39 nezaplaceno
23.11.2022Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN MIX uhrazeno
Tým: Born To Move↳ Čejková Barbora
28.10.2022Mandzák Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
9.11.2022Mazuchová Natálie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Míl Marek#GLADIATORRACETEAM
27.11.2022Mervart Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.3.2022Metelková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
28.11.2022Metzlová Veronika RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Mikeš Petr Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022Miketová Šárka FUN FUN uhrazeno
23.11.2022Mišáková Kristýna STG Pardubice OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2022Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
9.11.2022Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
24.10.2022Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
9.11.2022Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Ždimi-Mrkef↳ Ždímal MichalŽdimiators
10.11.2022mucha jiri komar tým OPEN M40-49 uhrazeno
31.10.2022Müllerová Judita OPEN Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Navařík Martin Hasiči Dolní Lutyně OPEN M30-39 nezaplaceno
29.12.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
29.11.2022Neduchalová Zuzana Atosí jELITA FUN FUN uhrazeno
6.11.2022Nosál Petr OPEN M40-49 uhrazeno
3.11.2022Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
31.10.2022Novotný Marek OCR Čelákovice OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2022Opltová Julie OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Bob a Bobek↳ Šitina Jan#GLADIATORRACETEAM
20.11.2022Past Christian OPEN M40-49 uhrazeno
19.10.2022Pazderník Matěj IKEA MASTERS OPEN M18-29 uhrazeno
26.9.2022Pažičan Marek RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2022Perthen Ervín RACE M50-99 uhrazeno
29.5.2022Peterková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2022Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2022Petříček Roman OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2022Petrus Simona SKI RUN Čakovice RACE Z40-49 uhrazeno
27.11.2022Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
19.11.2022Prachař Daniel Barbarian Extreme Team RACE MIX nezaplaceno
Tým: Barbarian Extreme Team ↳ Housková Natálie Barbarian Extreme Team
18.11.2022Praher Marion union dirtrun.company OPEN Z30-39 uhrazeno
4.10.2022Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
3.10.2022Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
27.11.2022Prokop Petr OPEN M50-99 uhrazeno
31.3.2022Průša Milan #KluciBezTrika a HZS HK RACE M18-29 uhrazeno
16.8.2022Pumprová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
25.9.2022Rajman Michal FUN FUN uhrazeno
30.10.2022Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
15.10.2022Rakusová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
21.11.2022Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 nezaplaceno
29.11.2022Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč FUN FUN uhrazeno
28.10.2022Sedlák Mojmír RACE JM13-17 uhrazeno
27.11.2022Sedlakova Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2022Šefčík Marek RACE M18-29 uhrazeno
30.7.2022Ševela Petr OPEN M50-99 uhrazeno
14.10.2022Šimek Jakub Upadlíci FUN FUN uhrazeno
27.11.2022Šípek Martin Gladiators RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2022Širochman Petr OCR Citice OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kráska a zvířeneobsazeno
29.11.2022Slánská Daniela Koňařky v akci OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.2.2022Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2022Šlechtický David FUN FUN uhrazeno
29.11.2022Slepánek Petr Atos FUN FUN uhrazeno
30.11.2022Šnopl Vít OPEN M18-29 uhrazeno
4.10.2022Sondová Rita SVVAT RACE JZ13-17 uhrazeno
8.11.2022Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2022Sporková Václava OCR Čelákovice OPEN Z40-49 uhrazeno
28.10.2022Šrámek Martin RACE JM13-17 uhrazeno
28.10.2022Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M40-49 uhrazeno
12.11.2022Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
30.11.2022Stebel Martin Svídnický extrém team OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2022Štírková Lucie Predator Workout Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
11.11.2022Stummerová Adéla Hvezdy RACE Z18-29 uhrazeno
16.10.2022Šturc David Ikea masters OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
11.11.2022Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M50-99 uhrazeno
16.10.2022Švancár Daniel Ikea masters OPEN M18-29 uhrazeno
30.1.2022Švarcbachová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Seman Miloslav
21.11.2022Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2022Sýkora Jakub UNKNOWN Team OPEN M30-39 uhrazeno
3.11.2022Szilvásiová Jana RACE Z50-99 uhrazeno
18.11.2022Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
19.10.2022Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
16.10.2022Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
15.12.2021Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
22.11.2022Tomachynskyi Ihor OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2022Trefil Radek FUN FUN uhrazeno
26.10.2022Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Tvrdík Adam Team Alfa OPEN M18-29 nezaplaceno
24.11.2022Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
6.11.2022Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Vaníčková Jana OPEN Z30-39 nezaplaceno
29.11.2022Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
29.12.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE M40-49 uhrazeno
28.11.2022Vevera Lukáš Gladiators OPEN M18-29 nezaplaceno
26.11.2022Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 nezaplaceno
27.10.2022Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
25.11.2022Víšek Tadeáš STG Pardubice OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2022Voborná Tereza SDH Lanškroun OPEN Z18-29 uhrazeno
27.10.2022Vojáček Luboš RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2022Vojtíšková Linda #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 nezaplaceno
26.11.2022Vojtová Adéla RACE JZ13-17 uhrazeno
31.10.2022Volfová Kristýna OCR Čelákovice OPEN Z18-29 uhrazeno
6.11.2022Voříšek Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
29.11.2022Vostrčilová Martina Vysoké Mýto FUN FUN uhrazeno
13.10.2022Voves Petr OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2022Žáčková Žaneta Barbarian Extreme team OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Zakopčanik František FUN FUN uhrazeno
28.11.2022Zavadil Radek RACE M40-49 nezaplaceno
28.11.2022Zavadil Adam RACE JM13-17 nezaplaceno
19.10.2022Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM ↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
29.11.2022Zeman Jaroslav JACKERMANN OPEN M40-49 uhrazeno
16.10.2022Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
3.11.2022Zikeš Milan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2021Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.11.2022Zlámal Tomáš STG Pod Pradědem RACE M30-39 uhrazeno
10.11.2022Zvárová Marie OPEN Z18-29 uhrazeno