Startovní listina GLADIATOR RACE - OCR LIGA III - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II44
KIDS IKIDS I17
FAMFAM10
Kategorie
D12-13Dívky 12 - 13 let 12
D10-11Dívky 10 - 11 let 11
FAMFAMILY10
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 9
CH08-09Chlapci 8 - 9 let8
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 7
D08-09Dívky 8 - 9 let5
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
D14-15Dívky 14 - 15 let 2
Celkem přihlášených71

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.5.2022Badalec Daniel KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2022Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
16.8.2022Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.8.2022Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.8.2022Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.9.2022bernard Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.9.2022Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 nezaplaceno
6.9.2022Břicháč Michal Racing team Záhrobský KIDS II CH12-13 uhrazeno
20.2.2022Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
20.2.2022Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
4.9.2022Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.9.2022Chalupa Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.9.2022Chalupa Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
3.9.2022Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
8.9.2022Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížek Radek Fotbalová Akademie Pardubice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
31.8.2022Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
13.8.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2022Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
28.8.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
5.9.2022Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II D10-11 uhrazeno
5.9.2022Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
5.9.2022Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
18.8.2022Jeřábková Andělka Jeřabinky FAM FAM uhrazeno
2.9.2022Jiterská Natálie #GLADIATOR RACE TEAM TRUTNOV KIDS II D12-13 uhrazeno
10.12.2021Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
1.9.2022Klíč Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.9.2022Kouba František CRTC FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Krbeček Adam Racing team Záhrobský KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.8.2022Kulhánek Marek KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.9.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.9.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
16.6.2022Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.6.2022Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
6.9.2022Luks Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2022Luks Tobiáš FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Luks Benjamin FAM FAM uhrazeno
5.9.2022Maděrová Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
23.8.2022Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.8.2022Matlach Matyáš Panther Gym Čakovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.8.2022Matlachová Markéta Panther Gym Čakovice FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D12-13 uhrazeno
9.8.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.9.2022Mrštný Tomáš TJ Opatov KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.9.2022Müller Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.9.2022Novák Vojtěch KIDS I CH06-07 uhrazeno
31.1.2022Peřinová Adéla Atletika Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
30.8.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2022Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Pilař Matěj Lužany KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.9.2022Remsová Lilien Dveře Vrchlabí FAM FAM uhrazeno
29.8.2022Rosický Jan Gladiator Training Kralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.9.2022Šafková Emily Sokol Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
4.9.2022Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2022ŠAŠEK VIKTOR #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
6.9.2022Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2022Schrotterová Ella Racing team Záhrobský KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2022Šeborová Charlotte Racing team Záhrobský KIDS II D10-11 uhrazeno
6.9.2022Stehlíková Bety Racing team Záhrobský KIDS II D12-13 uhrazeno
6.9.2022Tesaříková Šárka Racing team Záhrobský KIDS II D10-11 uhrazeno
26.8.2022Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D12-13 uhrazeno
7.9.2022Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS II D10-11 uhrazeno
5.9.2022Voňková Kamila KIDS II D12-13 uhrazeno
1.9.2022Zahradník Martin - KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.9.2022Zahradník Jonáš - KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.9.2022Zahradník Aram - FAM FAM uhrazeno
1.9.2022Zahradník Vavřinec - KIDS I CH08-09 uhrazeno
5.9.2022Zich Marek Lužany KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.9.2022Zichová Terezie Lužany KIDS II D12-13 uhrazeno