Startovní listina HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášných

Trať
21kmpůlmaraton1152
42kmmaraton202
KIDSKIDS96
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let222
M40-49Muži 40 - 49 let212
DDvojice147
M18-29Muži 18 - 29 let123
Z30-39Ženy 30 - 39 let108
M50-59Muži 50 - 59 let94
Z40-49Ženy 40 - 49 let85
Z18-29Ženy 18 - 29 let84
M40-49Muži 40 - 49 let62
M30-39Muži 30 - 39 let42
Z50-59Ženy 50 - 59 let28
M50-59Muži 50 - 59 let23
M18-99Muži 18 a více let - IZS22
M60-99Muži 60 a více let19
M18-29Muži 18 - 29 let19
Z40-49Ženy 40 - 49 let19
CH00-05Chlapci 0 - 5 let17
Z30-39Ženy 30 - 39 let17
D00-05Dívky 0 - 5 let16
D06-07Dívky 6 - 7 let13
D08-09Dívky 8 - 9 let11
M60-99Muži 60 a více let9
CH06-07Chlapci 6 - 7 let9
Z18-29Ženy 18 - 29 let8
CH08-09Chlapci 8 - 9 let7
D12-13Dívky 12 - 13 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let6
CH10-11Chlapci 10 - 11 let4
Z60-99Ženy 60 a více let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let4
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS4
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
D14-15Dívky 14 - 15 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Celkem přihlášených1450

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.9.2023Adámek Jan RUN magazine Team/Asics/Thule půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2023Adamíra Petr KIDS CH00-05 uhrazeno
29.8.2023Adamíra Jiří KIDS CH06-07 uhrazeno
29.8.2023Adamíra Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Adamíra Marek Palašiny půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2023Adamírová Barbora Palašiny půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2023Alexy Marcin Sokol Dobřichovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Alin Kostiantyn půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Alina Lesia půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.6.2023Amelian Andrej půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Amler Matyáš Morava půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Anton Lukas půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.7.2023Antuš Erik ANT TEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: ANT TEAM↳ Antušová Ema
23.9.2023Archalous Filip maraton M30-39 uhrazeno
5.8.2023Babicová Eva TJ Slavoj Český Brod půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.1.2023Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Baláš Martin Matonky maraton M50-59 uhrazeno
12.7.2023Balážová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Baloun Lukáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vojtíšek a Lukášek ↳ Jadrný VojtěchDragons Hradec Kralove
26.9.2023Barancová Emma KIDS D00-05 uhrazeno
27.9.2023Bareš Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.7.2023Barnet Miroslav KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.7.2023Barnetová Denisa KUS Jablonné nad Orlicí půlmaraton Z50-59 uhrazeno
19.8.2023Bárta Vojtěch ALISY sportswear půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.9.2023Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská maraton M30-39 uhrazeno
13.9.2023Barton Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.4.2023Bartoš Ondřej RTZlo půlmaraton M18-99 uhrazeno
11.8.2023Bartoš Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.8.2023Bartošová Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2023Bártová Iva půlmaraton Z50-59 uhrazeno
21.9.2023Bartova Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Bedlek Roman KC-TYM půlmaraton D uhrazeno
Tým: KC-TYM↳ Jedličková EvaK-C
17.9.2023Bednář Břetislav Běžci z Rya půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Beil Kamil půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.8.2023Bělohlav Matěj KPA půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Běloušek Andrej půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Bělovská Kateřina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.9.2023Bendl Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.5.2023Bendl Lukáš maraton M40-49 uhrazeno
5.6.2023Beneda Jan Kingspan FINSKO půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2023Beneda Vojtech OB Slavia půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.12.2022Beneš Jakub Mokrý Banditi půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.6.2023Bér Michal Berland půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.2.2023Beran Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.6.2023Beran Jan VODA CZ půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Bergerová Magdaléna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.8.2023Bergl Petr Chlumec n.C. půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.6.2023Bernard Mikuláš Šumperk půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.6.2023Beznoska Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.6.2023Biddle Jonathan maraton M40-49 uhrazeno
9.8.2023Bídová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2023Bien František půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.3.2023Bilina Petr CK Hydrant maraton M50-59 uhrazeno
19.9.2023Bílý Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2023Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.7.2023Bláha Richard půlmaraton M50-59 uhrazeno
8.9.2023Blatník Josef THHK půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Blažek Luboš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kluci v běhu↳ Rakovský Martin
3.6.2023Blažek Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2023Blažek Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.12.2022Blažek Miloslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.8.2023Blažková Bibiána půlmaraton D uhrazeno
Tým: BiBi↳ Blažková Bibiána
24.9.2023Bolechová Veronika Osmikrásky půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.6.2023Bolek Rosťa půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.3.2023Bolková Karolina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.9.2023Bořek Radek Sparta maraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Bořkovcová Adéla SK Aktis KIDS D08-09 uhrazeno
28.9.2023Bořkovcová Eliska SK actis KIDS D10-11 uhrazeno
26.2.2023Bořkovcová Romana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.5.2023Borovan Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.2.2023Borovičková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2023Bouček Zdeněk Velké Meziříčí maraton M60-99 uhrazeno
15.8.2023Bouzek Vít půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Brádka Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.5.2023Brazdilova Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Břeň Matouš KIDS CH10-11 uhrazeno
24.9.2023Břeň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2023Břeňová Adéla KIDS D06-07 uhrazeno
24.9.2023Břeňová Alena půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.9.2023Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z50-59 uhrazeno
12.9.2023Bříza Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Brouček Pavel adidas Runners půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Bryčka Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šli dva, šli tři ↳ Bařtipánová NikolaAndělé
8.3.2023Bryks Jan maraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Budínová Viktorie Na Větvi GAGs, Hradec Králové KIDS D00-05 uhrazeno
20.7.2023Budinský Vojtěch Fofrsocky půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Bukacek Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Bukáčková Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.7.2023Bulín Miroslav CK Hydrant maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Bulis Petr CkB Praha půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Burda Alžběta Goodfellas Hybrid Gym půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.9.2023Bureš Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.7.2023Burešová Kamila půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2023Buš Jiří Rozběháme Brno půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hodně Rychle Budem Klusat O Vítězství Ási Bojovat Umřem Šťastní↳ Hrbková Hana
9.11.2022Buzek Miroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Čada Jan Fotbal Jablonné nad Orlicí půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Čadová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2023Čančura Zdeněk půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.8.2023Čápová Veronika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2023Čáslavská Karolína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.7.2023Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.9.2023Čechová Iva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
18.12.2022Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim maraton M40-49 uhrazeno
29.5.2023Čekan Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.9.2023Cekl Martin půlmaraton D uhrazeno
Tým: Martík a Kačí↳ Ročková Kateřina
18.9.2023Celá Jaromíra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.9.2023Ceľuch Štěpán KIDS CH00-05 uhrazeno
26.11.2022Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Čermák Petr Lázně Velichovky půlmaraton D uhrazeno
Tým: VELICHOVSKÝ VICHR↳ Dvořák Michal
19.9.2023Čermáková Veronika Roprachtice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Švagrové z Roprachtic↳ Ludvíková JanaRopCzeSki Team
16.9.2023Černá Romana Turnov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.8.2023Černá Lucie Turbomedvědi půlmaraton D uhrazeno
Tým: Blackfast↳ Černý MilošTurbomedvědi
11.11.2022Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.9.2023Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2023Černochová Vendula půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.8.2023Černovský Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2023Černý Jaroslav TJ LIAZ Jablonec nad Nisou půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.1.2023Černý Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.6.2023Černý Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Červenka Tomáš půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2023Červenková Šťastná Lucie maraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2023Červený Jakub TJ Lokomotiva Trutnov půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2023Červinka Michal Kingspan půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.7.2023Červinkova Leona půlmaraton Z50-59 uhrazeno
4.9.2023Česal Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Chlupáč Daniel 4 borci půlmaraton M18-29 uhrazeno
10.9.2023Chmelař Daniel půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.9.2023Chmelíček Bernard půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.3.2023Chocová Markéta maraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Chomát Martin Salming running půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.7.2023Chourová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
31.7.2023Chourová Nelly Johanka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.5.2023Chrástecký Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Chudomel Ondřej Motol tým maraton M40-49 uhrazeno
1.9.2023Chumlenová Barbora ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.8.2023Cintler Ladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.4.2023Círman Karel půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.8.2023Císař Otto Night run Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.8.2023Císařová Aneta VyKing/Run4Fun půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.9.2023Císařová Lenka Night Run Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.1.2023Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2023Cogan Rudolf Nová Paka půlmaraton M50-59 nezaplaceno
1.7.2023Cohorna Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.6.2023Coufal David půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.6.2023Coufalová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.7.2023Čtvrtečka Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.6.2023Curry Dean půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.9.2023Cvejnová Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Východočeské trhy↳ Špráchalová Milada
16.4.2023Cvrklová Eva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
8.6.2023Czehowsky Patrik půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2023Daněk Honzík KIDS CH06-07 uhrazeno
21.8.2023Danielka Filip Vegan runner půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.8.2023Daskalov Daniela Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.7.2023Dastych Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.9.2023Di Duca Marc půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2023Didov Daniel půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.9.2023Didova Iva Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
19.9.2023Dillinger Nikola půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.8.2023Diviš Milan půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Dočekalová Mirka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
6.1.2023Dočkal Jan Posázaví maraton M30-39 uhrazeno
6.4.2023Dodds Joseph půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.9.2023Dogaru Vasil Česká Lípa půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Dokulilová Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.9.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.8.2023Dolejš Rudolf JIKO Čácha půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.11.2022Doležal Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.8.2023Doležal Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.8.2023Doležalová Zora ASICS FrontRunner půlmaraton Z30-39 uhrazeno
9.9.2023Doležalova Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
31.7.2023Doležel Jiří maraton M40-49 uhrazeno
23.8.2023Dominik Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Dominová Alina Prostě běž! půlmaraton Z40-49 uhrazeno
2.9.2023Domská Klára maraton Z40-49 uhrazeno
8.6.2023Donátová Hanka STG Rychnov nad Kněžnou maraton Z40-49 uhrazeno
8.7.2023Došel Jan Jezevec team Mikulovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jezevec team Mikulovice↳ Beran LubomírJezevec team Mikulovice
24.9.2023Dospiva David půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Dostál Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2023Dostál Marek Hobící Jeseník maraton M50-59 uhrazeno
27.9.2023Dostál Václav Brick by Brick maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Doubek Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
30.5.2023Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2023Doubková Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.3.2023Doucha Jiří Hvězda Pardubice maraton M50-59 uhrazeno
4.6.2023Douchová Michaela SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.6.2023Douchová Adéla SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.9.2023Douděra Luděk půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.7.2023Dragounová Emanuela půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.8.2023Drahoš Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.3.2023Drašner Adam Leoš Drašnerovi Skuteč a Hradec Králové půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Dražek Tomáš REDPOINT TEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.8.2023Drda Radomír půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Drešer Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.6.2023Drobníková Miroslava půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.9.2023Druch Jakub Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2023Dubová Jarka půlmaraton Z50-59 uhrazeno
8.6.2023Dubský Roman SK Přibyslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Ducháčová Romana VoBrRoDu půlmaraton D uhrazeno
Tým: VoBrRoDu↳ Brouček Vojtěch
25.9.2023Dufková Petra Cool Running půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2023Duha Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2023Dunda Pavel AC1866 půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2023Dundová Ema IBK Hradec Králové KIDS D14-15 uhrazeno
25.8.2023Dus Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2023Dus Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.6.2023Dusbaba Jan TJ Jiskra Velký Dřevíč půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Dušek Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.9.2023Dusil Míra půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2023Dvořák Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Dvořák Pavel Atletika Alojzov půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Dvořák Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2023Dvořák Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2023Dvorak Kamil půlmaraton M18-99 uhrazeno
6.9.2023Dvořák Milan Los Lopatos půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2023Dvořák Radek Poběhlíci půlmaraton M18-99 uhrazeno
3.9.2023Dvořák Pavel Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.8.2023Dvořáková Petra Divočákovi půlmaraton Z18-99 uhrazeno
21.8.2023Dvořáková Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.9.2023Dvořáková Veroniks půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.9.2023Elefantová Šárka maraton Z30-39 uhrazeno
30.6.2023Erben Václav Karlovy Vary maraton M50-59 uhrazeno
19.6.2023Ergensová Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.8.2023Ersepke Lubos půlmaraton D uhrazeno
Tým: Ersepke team↳ Ersepkova Lenka
10.7.2023Exner Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Fabian Jiri půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.9.2023Fabiánek Bronislav maraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Fabiánová Alexandra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.9.2023Fajstavr Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Faltusová Aneta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Faltys Tadeáš Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2023Feichtinger Patrik KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2023Feichtinger Patrik půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.9.2023Fejfárek Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.9.2023Fejfárková Pavla půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2023Fejfarová Petra cbData půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2023Fejfarová Marie maraton Z30-39 uhrazeno
31.5.2023Fejgl Michal HO Přírodní vědy, SK Babice maraton M40-49 uhrazeno
5.9.2023Felcman Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.5.2023Felgr Petr půlmaraton D uhrazeno
15.9.2023Felipe Nestor půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.5.2023Fendrych František půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.4.2023Fibír Matouš půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.8.2023Fico Marco půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Fidler Tomáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: MTF↳ Fidlerová Marta
28.9.2023Fiedler Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.6.2023Fifik Róbert SPK Český Těšín maraton M50-59 uhrazeno
30.8.2023Figurová Katarína Jihlava půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2023Fikejs Vladimír 3D Fitness RT půlmaraton M60-99 uhrazeno
17.9.2023Fikejzová Kateřina ŠBV půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.9.2023Filip Petr SF Stavby půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.5.2023Fintora Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.8.2023Fischerova Jana TJ Zentiva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.9.2023Flegel Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Fléglová Blanka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
17.9.2023Fleiberková Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.11.2022Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Fogl Marek JBL - Standa tým půlmaraton D uhrazeno
Tým: FOVI↳ Vítek MichalRMT Dlouhoňovice
11.6.2023Fojtů Dája půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Folajtárová Iva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
23.6.2023Fölkl Zdeněk Team Oliver půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.12.2022Foltán Tomáš maraton M18-29 uhrazeno
10.9.2023Fork Martin Los Lopatos půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.6.2023Formánková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2023Formánková Linda KIDS D08-09 uhrazeno
10.9.2023Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.9.2023Frana Pavel Průhonice půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.9.2023Franců Jan GoodFellas Hybrid Gym půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.9.2023Fráňová Jana půlmaraton Z50-59 uhrazeno
25.9.2023Frič Pavel CHECOMACOCO maraton M60-99 uhrazeno
5.4.2023Friš Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Frodl Martin POLL půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.5.2023Froněk Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.4.2023Frost Miroslav ASK LUM půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.5.2023Fulková Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.8.2023Galková Gabriela Skiklub Deštné v O.h. půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2023Geistová Lenka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.3.2023Geleta Petr VHS_VZE maraton M30-39 uhrazeno
30.8.2023Gita Štefan BROTHERS půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Gottffied Max půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Gottfried Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.6.2023Grabowska - Ufnowska Justyna Aktywni Borowiacy Czsersk maraton Z30-39 uhrazeno
7.12.2022Gracík Kryštof půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Gráf Leoš půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.9.2023Grasev Michal Orlické střely půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.9.2023Gregor Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.8.2023Gregušová Martina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2023Grolmus Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Grusser Jan AKCENTA CZ půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.7.2023Grygera Tomáš SHINDA RUNNING maraton M30-39 uhrazeno
13.9.2023Guldan Vit půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2023Hába Jan Joskatel TRI Team půlmaraton M40-49 nezaplaceno
30.6.2023Habigerová Radka KVS Šumperk půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Hajda Nikolas půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.11.2022Hajdamach Jiří maraton M18-29 uhrazeno
17.4.2023Hájek Jiří SK Marty mazlík půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Hájek Vlastimil BRILON RACING TEAM MB maraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Hájek Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Hájek Štěpán Sokol Lochkov půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2023Hajníková Štěpánka Behamespolu.cz půlmaraton Z50-59 uhrazeno
29.8.2023Hak Tomáš Carla.Kupkolo.cz maraton M40-49 uhrazeno
6.8.2023Hakkel Pavel TechnickáVM maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Haková Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2023Halířová Jitka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.9.2023Hálová Sabina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.4.2023Hampl Martin Poděbradští lyžníci půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.9.2023Hamrník Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.5.2023Hanák Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.6.2023Hančar Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.4.2023Hanyková Zuzana AC Turnov maraton Z40-49 uhrazeno
4.9.2023Harloff Andreas VfL Westercelle půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.3.2023Hartmanová Eva Gomango půlmaraton Z60-99 uhrazeno
14.6.2023Hasik Gabriel půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.6.2023Hasík Dávid půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.8.2023Hašková Petra Decathlon Chodov maraton Z18-29 uhrazeno
25.8.2023Hasoňová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.5.2023Hátle Jakub POKO RUNNING TEAM půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Havel Eduard půlmaraton M60-99 uhrazeno
15.9.2023Havelkova Vaclava Stg kutna hora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.7.2023Havla Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Havlicek Tomas Plavecký klub HK KIDS CH12-13 uhrazeno
26.9.2023Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
27.8.2023Havlín Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Havranová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.9.2023Hebr Václav Jamné nad Orlicí půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.3.2023Heinzlová Jana Prostě běž půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2023Hejhalová Eliška Filharmonie Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sportovní klub FHK↳ Langášek David
11.9.2023Hejna Dušan půlmaraton M50-59 uhrazeno
11.9.2023Hejnová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
31.7.2023Hejzlar Jakub Babí půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Heller Luděk půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.6.2023Heller Tomáš AK Modřany půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Hendl Radim APOLLO 50 půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2023Hendlová Lenka BĚHNY METELESKUBLESKU půlmaraton Z50-59 uhrazeno
22.6.2023Hendrychová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.12.2022Henzlová Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.6.2023Hermann Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Hladík Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Hlaváč Pavel Dřevo a zem půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2023Hlaváček Radovan půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2023Hlavatá Anežka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.8.2023Hlavatý Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Hlávková Jana Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Hlavsa Aleš půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.9.2023Hloušek Jiří maraton M40-49 uhrazeno
30.8.2023Hlucháň Jan HID půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2023Hlušek Alfréd Trenovanibehu.cz půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.9.2023Hlůšek Jaroslav MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2023Hodina Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.5.2023Hofmanová Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Hojná Veronika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Hojný Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.9.2023Holas Martin Horská Služba Špindlerův Mlýn půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.9.2023Holasová Lenka Elite Duo půlmaraton D uhrazeno
Tým: Elite Duo↳ Kořínek Petr(J)elita z PM Trutnov
6.2.2023Holba Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.8.2023Holec Milos HID půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.5.2023Holeček Jiří Běžci Chomutov maraton M30-39 uhrazeno
25.11.2022Holeček Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2023Holek Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.9.2023Holík Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2023Holinger Jiří K.O.B. Choceň půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.9.2023Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.9.2023Hollerová Blanka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Holub Zdeněk Ždimiators půlmaraton D uhrazeno
Tým: Zdenek a Mili↳ Kovačová Milena
23.12.2022Holubčák Marek KIDS CH06-07 uhrazeno
5.9.2023Holuša Radomír Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Holý Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2023Horáček Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.3.2023Horáček Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
6.8.2023Horák Jan maraton M18-29 uhrazeno
21.8.2023Horák Miroslav BO! reality a finance půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.9.2023Horák Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.9.2023Horák Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Horák Václav Libčany maraton M60-99 uhrazeno
4.7.2023Horák Martin Ironman Sudoměř Team maraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Horáková Jindra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.9.2023Horáková Monika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Hoško Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2023Hoško Marek Šumperk půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Hovorková Anna KIDS D06-07 uhrazeno
28.4.2023Hozák Michal 2BWINNER TEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Hozáková Leona půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.9.2023Hozmanová Silvie Šneci v běhu půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.11.2022Hrabala Petr maraton M30-39 uhrazeno
21.4.2023Hrabala Jiří maraton M30-39 uhrazeno
21.11.2022Hrabala Petr maraton M60-99 uhrazeno
23.12.2022Hrabčuková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
6.9.2023Hradecká Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
23.2.2023Hradský Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Hrbek Ondřej Tlapková patrola půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.12.2022Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.1.2023Hrib Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.7.2023Hribikova Markéta AČR půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2023Hribová Isabel KIDS D00-05 uhrazeno
28.9.2023Hricisin Dana maraton Z40-49 uhrazeno
19.5.2023Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: HROM team↳ Hromádková JanaKODR Pardubice
31.8.2023Hromek Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Hrudka Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Hruška Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.6.2023Hubáček Tomáš Bujaci půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2023Hubálek Tomáš TH Masáže půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Hubalek Radim Generate Prague půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.6.2023Hubálková Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.6.2023Hübl Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.3.2023Hübl Radek RunSport Salomon Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Hudecová Júlia TMB maraton Z30-39 uhrazeno
1.5.2023Hulidzin Yahor půlmaraton M18-29 uhrazeno
1.5.2023Hulidzina Hanna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Hulík Vojtěch HTW půlmaraton D uhrazeno
Tým: Yvetka a Vojta běží↳ Šecová Yveta
23.9.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH půlmaraton D uhrazeno
Tým: Runnaři↳ Vyvialová Kristýna Olympia Spartan Training Kutná Hora
25.9.2023Humlová Eva Dvojitá motivace půlmaraton Z50-59 uhrazeno
7.12.2022Huňáčková Vlasta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2023Hušek Pavel maraton M40-49 uhrazeno
17.3.2023Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.3.2023Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2023Hynek Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2023Hynek Richard půlmaraton M18-99 uhrazeno
29.3.2023Ivančaková Klára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.9.2023Ivaskevych Volodymyr Runczech půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.6.2023Jabłońska Magdalena Aktywni Borowiacy Czsersk maraton Z40-49 uhrazeno
27.6.2023Jabłoński Piotr Aktywni Borowiacy Czsersk maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Jahelková Hana TJ Sokol Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
26.9.2023Jahelková Kamila Hradecké střely KIDS D10-11 uhrazeno
29.5.2023Jakoubek Aleš KVM 1881 půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.9.2023Jakubec Zbynek Slapka v Kreci půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023James Stu Poshlushkey půlmaraton M60-99 uhrazeno
7.9.2023Jamieson David půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.7.2023Janata Pavel Libštát maraton M40-49 uhrazeno
21.8.2023Jančíková Romana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2023Jančíková Vendula půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.9.2023Janda Kamil půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Janda Martin KOB Dobruška půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Jandera Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny půlmaraton Z30-39 uhrazeno
3.6.2023Jandová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.8.2023Jandová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Jandus Tomáš Běž/Buď z.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Janeček Antonín KIDS CH08-09 uhrazeno
18.9.2023Janečková Lucie KIDS D06-07 uhrazeno
22.9.2023Janespalová Daniela Ddm Sportuj KIDS D12-13 uhrazeno
30.5.2023Janespalová Pavlína půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.8.2023Janík Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
4.9.2023Janků Marian půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.4.2023Janků Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2023Janouchová Jana 3D Fitness Race Team půlmaraton Z60-99 uhrazeno
28.9.2023Janouš Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.6.2023Jašíček Radek Pasrsport půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.6.2023Jašíčková Jarmila půlmaraton Z50-59 uhrazeno
12.7.2023Jehlička Aleš Banana team půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.7.2023Jezbera Roman Sám za sebe 6 půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Ježek Tomáš Na Větvi GAGs, Hradec Králové půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Ježek Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2023Jílek Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Jílek Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.6.2023Jílek Jakub KVS Šumperk půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.7.2023Jirmanová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.8.2023Jirout Bohumil Gomango půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2023Jiroutová Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: VIPneobsazeno
13.7.2023Jírů Hana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.7.2023johan oldřich ELEVEN run team půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.12.2022Jureček Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.9.2023Jurica Jan maraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Kabuďová Kateřina maraton Z30-39 uhrazeno
25.9.2023Kačer Lukáš Activesport půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Kadlec Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Tralala tududu↳ Odvárka Filip
14.3.2023Kaláb David AC Track & Field Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Kaliberka Jan Hobby Runners / Salming půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Kaniová Eliška LightBIKE Havířov půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.8.2023Kanócz Alexandr SDH Újezd půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Kaňok Pavel Černošice půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.9.2023Kapal Jakub maraton M18-29 uhrazeno
19.9.2023Kaplan Jiří maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Karalová Lenka #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: Gladiator Race↳ Solil PavelSpolek Borek
5.1.2023Karbanová Petra Boleslavští běžci půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.9.2023Karbanová Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: E B Team↳ Umlaufová Ema
21.8.2023Karlová Martina FUBO racing team maraton Z18-29 uhrazeno
6.9.2023Karlovský Marcel půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.5.2023Kašpar Štěpán půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.4.2023Kašpar Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.8.2023Kašpar Josef půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.9.2023Kašpar Štěpán půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.8.2023Kastl Filip půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.8.2023Kastlová Jarmila maraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2023Kebrle Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.8.2023Kejmarová Jana maraton Z18-29 uhrazeno
13.7.2023Kemr Lukáš j o k o l o k o půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Kern Sebastian půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2023Kesner Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Ketzl Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.3.2023Ketzl Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.7.2023Kinčl Jiří Rumoví tatínci půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40-49 uhrazeno
7.9.2023Klaška Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.9.2023Klaus Jan maraton M18-29 uhrazeno
30.6.2023Klement Marek Štefko running team půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.6.2023Klementová Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Klementová Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2023Klesa Martin TJ Gumárny Zubří půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2023Klierová Eva půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
16.3.2023Klik Stanislav Azuriti půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2023Klimeš Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2023Klimeš Jan TJ Velké Poříčí půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.11.2022Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
8.9.2023Klímová Petra Běžci Chomutov půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2023Klučková Markéta půlmaraton D uhrazeno
Tým: Together Amazing↳ Míka LukášTogether Amazing
28.7.2023Kluh Michal Sokolka půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.7.2023Klusák Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Kmetonyová Silvia půlmaraton D uhrazeno
Tým: Mortal Finishers↳ Mensová LívieMortal finishers
28.8.2023Kmoch Stepan maraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Knop Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Knytl Pavel Humburky půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.8.2023Kobík Daniel půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2023Kočí Filip KIDS CH14-15 uhrazeno
5.12.2022Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50-59 uhrazeno
26.9.2023Kodytková Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.9.2023Kohout Michael Praha 3 - Žižkov půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Kokeš Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.4.2023Kokoř Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.8.2023Kolářová Lucie maraton Z30-39 uhrazeno
2.6.2023Kolátor František Hlava koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Kolátor Radek Zapálená lýtka půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.5.2023Kollátor Aleš maraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Kolovratník František AC1866 půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Komůrka Josef půlmaraton D uhrazeno
Tým: Zelení mozcineobsazeno
9.12.2022Kondo Keiichi půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.7.2023Koneček Rudolf půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.8.2023Konečná Magdalena půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.8.2023Kopecká Lucie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
23.9.2023Kopicová Tereza KIDS D00-05 uhrazeno
21.9.2023Korel Dušan DuBeMa Svítkov půlmaraton M50-59 uhrazeno
15.8.2023Kořínková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.9.2023Korneliuk Denis maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Kosová Michaela OK99 HK půlmaraton Z50-59 uhrazeno
26.9.2023Kostal Stanislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Kosvancova Adriana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.8.2023Kotek Jiří maraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Kotrnec Jan Pat a Mat půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.8.2023Kotyzová Martina rychlý šneci půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.8.2023Kouba Matyáš maraton M18-29 uhrazeno
30.8.2023Koucký Roman SRTG Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Koutná Lenka SVVAT maraton Z30-39 uhrazeno
18.6.2023Koutnikova Eva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.3.2023Kovář Jaroslav yeti24 půlmaraton M60-99 uhrazeno
12.9.2023Kovář Ondřej STARMON tým půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.8.2023Kovář Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2023Kovařík Pavel Běžecký klub Náchod, Run4Fun půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.3.2023Kovářová Monika yeti24 půlmaraton Z50-59 uhrazeno
5.1.2023Kozina Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.9.2023Kozlikova Nikola půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.9.2023Kozlov Evgen půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Kozlova Jana půlmaraton Z60-99 uhrazeno
11.7.2023Král Miroslav maraton M30-39 uhrazeno
10.8.2023Král Pavel PR Emil Nádeníček maraton M40-49 uhrazeno
13.4.2023Král Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.6.2023Král Tomáš PROFITKO půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.6.2023Králík Petr maraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Králík Michal HK půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.9.2023Králová Věra půlmaraton Z50-59 uhrazeno
24.9.2023Králová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.9.2023Kramlová Kateřina půlmaraton D uhrazeno
Tým: My dvěneobsazeno
25.6.2023Kranerová Eliška půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2023Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.9.2023Krátký Jan JKK půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.9.2023Kratochvíl Radek CTD runningTeam půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.9.2023Kratochvílová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.3.2023Kraus Ondřej maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Krčilová Klára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.9.2023Krčová Sarah půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.7.2023Krechler Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2023Kreibich Jan Goodfellaz hybrid gym půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.8.2023Krejcar Roman půlmaraton D uhrazeno
Tým: LeRo↳ Ladmanová Lenka
11.9.2023Krejčí Robin půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2023Krejčí Matěj půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2023Kriegler Jan POVL půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.6.2023Krišková Natálie půlmaraton D uhrazeno
Tým: D.W.F.U.neobsazeno
28.9.2023Křivda Ivan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
20.8.2023Křivohlavý Antonín půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.8.2023Kříženecká Vendula maraton Z18-29 uhrazeno
16.4.2023Křížová Kristýna půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.9.2023Krotil Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.7.2023Kroulíková Pavla půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kroulíci↳ Kroulík Radim
25.8.2023Kroužilová Iva Atletika Kolín maraton Z40-49 uhrazeno
1.12.2022Krsková Jaroslava x půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.8.2023Kršňák Igor půlmaraton M50-59 uhrazeno
6.2.2023Krucka Simona půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.2.2023Krucky Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.4.2023Krullová Veronika Rozběháme Beroun maraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Krupička Přemysl Krupickovijsoujednicky půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2023Krupka Milan SALMING/RUN4FUN půlmaraton D uhrazeno
Tým: SALMING/RUN4FUN↳ Krupka AdamSALMING/RUN4FUN
2.1.2023Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.8.2023Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2023Kuban Rado KINGSPAN AS půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.3.2023Kubát Milan Carnivora půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Kubcová Karolína půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sporttraudy ↳ Petrásek RomanRozběháme Náchod
19.6.2023Kubias David KIDS CH06-07 uhrazeno
28.9.2023Kubíček Jan TJ Jiskra Litomyšl půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.8.2023Kubín Jan maraton M40-49 uhrazeno
16.8.2023Kubínová Zuzana maraton Z40-49 uhrazeno
26.5.2023Kuča Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.9.2023Kučera Martin ELEVENRUNTEAM maraton M40-49 uhrazeno
10.9.2023Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM maraton M40-49 uhrazeno
28.8.2023Kučera Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2023Kučerová Monika půlmaraton D uhrazeno
Tým: To dáš!↳ Matějka Jan
31.12.2022Kuchařík David půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2022Kuchaříková Soňa půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.2.2023Kucián Michal Splašenej lenochod půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2023Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.9.2023KUCKO Miroslav Liberec maraton M60-99 uhrazeno
18.9.2023Kúdelová Terézia půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.6.2023Kudláčková Eva půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.4.2023Kujal Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.5.2023Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.1.2023Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2023Kuklová Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.7.2023Kule Aleš BKČS půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.9.2023Kulhánek Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.8.2023Kulhánek Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Kunc Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Kunclová Šárka TJ BUTOVES půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.8.2023Kuncová Diana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2023Kunst Jiri půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.8.2023Kupa David S.M.R.T. půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2023Kuřina Václav maraton M30-39 uhrazeno
17.9.2023Kurka Antonín OB Slavia půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.5.2023Kůstová Zuzana Nástroje SK půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Kůtková Martina - půlmaraton Z30-39 uhrazeno
6.8.2023Kuttich Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2023Kuznietsov Denys CPIC Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.9.2023Kvašinský Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.9.2023Kvasnicka Tomas půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.4.2023Květoň Roman maraton M30-39 uhrazeno
11.9.2023Kyllarová Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.7.2023Kyrián Lukáš maraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Labík Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.7.2023Lábr Jaroslav BeerBears maraton M30-39 uhrazeno
11.8.2023Lacina Petr Střezetice půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.9.2023Ladman Nikolas KIDS CH12-13 uhrazeno
25.7.2023Lamr Tomas LamrTeam půlmaraton D uhrazeno
Tým: MINFO↳ Wierzyk MarekMINFO
25.6.2023Langerová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.8.2023Langerová Petra Svídnický extrém Team půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2023Langr Jirka půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Langrová Ingrid KIDS D10-11 uhrazeno
31.5.2023Laníková Dagmar HanyRunLife team maraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2023Lanka Jan maraton M50-59 uhrazeno
11.9.2023Lášek Anna TESTR run and bike team půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.8.2023Lauryn Radek maraton M40-49 uhrazeno
11.9.2023Laža Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.6.2023Laža Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Lechner Jan VS Uhřice půlmaraton M60-99 nezaplaceno
22.9.2023Lelek Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.5.2023Lemberger Pavel půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.9.2023Lenárt Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
13.4.2023Lencsesová Lucia půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.9.2023Lerch Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.9.2023Letko Zbyněk HZS Královéhradeckého kraje PS Jičín půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.9.2023Lev Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.8.2023Levycký Vitalij půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Lewis Richard Ahoj Běžci půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.5.2023Lhota Jaroslav Sport Josefov - www.stanicezoo.cz půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.4.2023Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z50-59 uhrazeno
12.4.2023Lhotsky Michal Kovářství Souček Tým Benátky půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.5.2023Lidmilová Klára Ivčiny běhny půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Lienertová Lenka SDH Ostřetín půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.9.2023Limprecht Vladimír 2LD půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Linhart Eduard půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.9.2023Linhart Vladimír Kutnohorské Cvikov Legendy půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.2.2023Lipenská Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Livora Václav Kojetice půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2023Ludvík Karel půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2023Ludvík Ondřej OIT Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2023Ludvíková Lucie Běžecký klub Náchod maraton Z30-39 uhrazeno
27.2.2023Lukáš Matěj Nutrend Crew půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2023Lukášek Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Luštincová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
7.9.2023Lygová Zuzana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Macák Jiří půlmaraton M30-39 nezaplaceno
10.9.2023Macálová Denisa půlmaraton D uhrazeno
Tým: Paní chceš lostlačit?↳ Jindrová Zuzana
11.9.2023Macek Daniel KIDS CH00-05 uhrazeno
21.9.2023Mach Jan HO Teplice nad Metují půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Macháček Jan Café Bajer Pardubice půlmaraton M60-99 uhrazeno
25.9.2023Macháček Petr 2M půlmaraton D uhrazeno
Tým: 2M↳ Macháčková Jana 2M
4.9.2023Machačová Ivana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.11.2022Machata Béla maraton M50-59 uhrazeno
11.7.2023Machovcová Denisa půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.9.2023Macková Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
9.8.2023Macoun David Ultraparta půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.2.2023Madejewský Radek TJ Sokol Lubná půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.5.2023Mahdalová Eliška Mládí vpřed půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.4.2023Mahelová Lucie SK Babice maraton Z18-29 uhrazeno
21.12.2022Maier Stanislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.6.2023Majer Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Majer Ondrej TMB maraton M18-29 uhrazeno
16.1.2023Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Majštiníková Dana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2023Makla Kristian půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Malátek Antonín Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.7.2023Málek Daniel ULTRAPARTA půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Malíková Klára Adventní běhání půlmaraton D uhrazeno
Tým: Trhala fialky dynamitem↳ DUBEC JanTrhala Fialky Dynamitem
20.9.2023Malina Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.8.2023Malinek Pavel TJ LIGA 100 OLOMOUC půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.8.2023Malý Dominik SPJ PRAHA půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.9.2023Malý Pavel Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Malý Jan Eleven Run Team půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.8.2023Mareček Jakub ASK Dipoli maraton M30-39 uhrazeno
3.12.2022marek josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.7.2023Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.8.2023Marek Vojtěch Utinni! půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.9.2023Mareš Bohumil Posilovna Průvan maraton M60-99 uhrazeno
18.9.2023Marešová Věra maraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2023Marha Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.8.2023Markoš Martin Výstaviště Drinking Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Marková Vendula půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.8.2023Martinek Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.12.2022Martinek Michal maraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Martinů Dorota KIDS D00-05 uhrazeno
18.12.2022Martinů Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Martinů Kryštof KIDS CH00-05 uhrazeno
15.7.2023Marušáková Nikola půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Mašek Jiří Běžci v Nedaninách půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Mastrák Miroslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.7.2023Matasová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.9.2023Matějíček Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.8.2023Matějka Zdeněk Peppermint půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.4.2023Matějka Libor Řečany nad Labem půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Matějus Tomáš TGM & Antonín půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.8.2023Matoušek Martin #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Matoušek Teodor #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 uhrazeno
28.9.2023Matoušek Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
11.4.2023Matoušková Linda půlmaraton Z18-29 uhrazeno
11.9.2023Matveev Sergey IMS Family Sport Club půlmaraton D uhrazeno
Tým: IMS Family Sport Club↳ Borozdina ValeriaIMS Family Sport Club
27.8.2023Matyáš Ladislav Čumíš na mě? půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Matyska Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Matysková Viktorie Jaroslava ZŠ Štefcova KIDS D08-09 uhrazeno
25.9.2023Matysková Justýna ZŠ Stefcova KIDS D06-07 uhrazeno
25.8.2023Mazač Martin Časlav půlmaraton M50-59 uhrazeno
4.8.2023Mazal Zdeněk půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.12.2022Mazůrek Roman 4Masters půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.9.2023Medková Františka KIDS D06-07 uhrazeno
7.9.2023MEDUNA Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.6.2023Melichar Ondřej Bellus Bellatores maraton M18-29 uhrazeno
6.2.2023Melicharová Sára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.9.2023Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
14.1.2023Menšíková Lucie AK ISCAREX Česká Třebová půlmaraton Z50-59 uhrazeno
25.9.2023Merta Luboš půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.6.2023Mervart Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Měšťan David Flow půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Městecký Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Městecký Tobiáš KIDS CH00-05 uhrazeno
28.9.2023Městecký Sebastián KIDS CH10-11 uhrazeno
31.5.2023Mezulián Petr Heřmanický sportovně-amatérský klub maraton M18-29 uhrazeno
18.6.2023Michalčík Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.12.2022Michálek Aleš Hradec Králové půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.7.2023Michálek František Rumoví tatínci půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Michl Pavel maraton M30-39 uhrazeno
30.7.2023Mičola Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
25.2.2023Mifek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Mihulka Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.5.2023Mikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Mikula Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Miler Vít půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Milková Klára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023MINARIK VIT půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.9.2023Mittner Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.6.2023Mlčoch Lukáš maraton M30-39 uhrazeno
21.6.2023Mlejnkova Martina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2023Mocek Tomáš Fotři v běhu půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Mojžišová Hana FN Motol půlmaraton D uhrazeno
Tým: Neuropunk↳ Mencl MichaelaNeuropunk
11.9.2023Molek Martin MV GŘ HZS ČR půlmaraton M18-99 uhrazeno
7.6.2023Molinsky Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.1.2023Moravec Marian SCHILLER Choceň TT maraton M50-59 uhrazeno
28.9.2023Morávek Tomáš SPV Stěžery půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Morávek David půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.11.2022Morávek Vlastislav KUS Sopotnice maraton M40-49 uhrazeno
17.9.2023Morávek Ivan půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.8.2023Morávková Alena půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.11.2022Morávková Dana KUS Sopotnice maraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Morcillo Christian Chris Morcillo půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.7.2023Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.9.2023Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.2.2023Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.9.2023Motlová Ester půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Motlová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2023Moudr Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Mráček Pavel Mrakomor půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.7.2023Mrázek Zdeněk půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Mrázek Tomáš KIDS CH06-07 uhrazeno
18.9.2023Mrázek Tomáš Mladá Boleslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Mrazkova Pavlina BKČS maraton Z30-39 uhrazeno
27.4.2023Mrlík Josef PR maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Mucha Martin Vihorlatský horolezecký klub půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.9.2023Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.1.2023Musil Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Musil Lukáš 4fin půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.4.2023Mychko Andrei půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Myšák Tomáš Hradec Válec půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Myšíková Veronika KIDS D00-05 uhrazeno
26.9.2023Nachlinger Miroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Nádvorníková Emma KIDS D08-09 uhrazeno
22.6.2023Nádvorníková Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Nádvorníková Iveta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
7.8.2023Nálevka Lukáš Hořice půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2023Nárožný Jakub AČR půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.9.2023Navarro Reyes Lisbeth půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Navrátil Vlastimil půlmaraton M60-99 uhrazeno
23.9.2023Nečas Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.8.2023Nejedlý Petr Králův Dvůr maraton M40-49 uhrazeno
24.8.2023Nejl Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2023Nejman Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2023Nejmanová Magdaléna KIDS D00-05 uhrazeno
10.5.2023Nekulová Alena BETRI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.9.2023Němec Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2023Němec Michal Vepřová půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Němečková Zuzka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2023Netík Oliver KIDS CH00-05 uhrazeno
18.6.2023Netušilová Linda Vyběhaný písty půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.2.2023Netymachová Radka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
19.9.2023Neuwirth Jakub půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.8.2023Nevřelová Eliška půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.6.2023Nezveda David TJ Spartak Třebíč maraton M18-29 uhrazeno
28.6.2023Nieżurawska Ewa Aktywni Borowiacy Czsersk půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.6.2023Nieżurawski Robert Aktywni Borowiacy Czsersk maraton M40-49 uhrazeno
8.11.2022Nitsche Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
5.7.2023North Shaun půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.9.2023Nosek Pavel půlmaraton D uhrazeno
Tým: Zuzka + Pavelneobsazeno
10.9.2023Nosil Milan půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner maraton M40-49 uhrazeno
18.8.2023Novák Ondřej #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M30-39 uhrazeno
13.3.2023Novák Vojtěch půlmaraton M40-49 uhrazeno
7.9.2023Novák Lukáš Salming půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Novák Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Novák Viktor www.kalirna.cz půlmaraton D uhrazeno
Tým: kalirna.cz↳ Novák Oliverkalirna.cz
26.9.2023Novák Josef Horní Čermná / HZSp Správa železnic, Česká Třebová půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.9.2023Novák Michal FC joint půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.7.2023Novák Jiří Jezbořice maraton M50-59 uhrazeno
16.9.2023Novák Ruda Stg kutna hora půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2023Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2023Novák Josef RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
19.9.2023Novák Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2023Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2023novák alois RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.6.2023Novák Petr Bodláci Slavětín půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.8.2023Novák Michal Kingspan půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.3.2023Novák Filip MFF UK půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Novák Patrik půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Novák Josef KIDS CH00-05 uhrazeno
20.1.2023Novák Marcel maraton M18-29 uhrazeno
2.7.2023Novák Jan CZExxx půlmaraton M18-99 uhrazeno
14.9.2023Novák Pavel půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Nováková Jana now@k_runners půlmaraton D uhrazeno
Tým: Janové Hradec↳ Ridl JanBěžci online
7.7.2023Nováková Eva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Nováková Hana KIDS D00-05 uhrazeno
26.9.2023Nováková Jana KIDS D06-07 uhrazeno
25.9.2023Novotna Veronika Mokrý banditi KIDS D00-05 uhrazeno
28.8.2023Novotná Renata báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.4.2023Novotná Eliška půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.1.2023Novotná Pavlína půlmaraton Z50-59 uhrazeno
20.5.2023Novotná Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
11.1.2023Novotný Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.9.2023Novotný David Mokrý Banditi půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.9.2023Novotný Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.9.2023Olbrichová Silvie půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
27.9.2023Oliva Radim CZECHMAN Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.11.2022Ondráček Petr maraton M30-39 uhrazeno
17.9.2023Orechovská Andrea maraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Ostrenskyi Oleksii BeTri půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.12.2022Oubrecht Václav půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2023Pachtová Iva TJ Jakl Karviná maraton Z50-59 uhrazeno
25.9.2023Pacíková Irena maraton Z30-39 uhrazeno
25.11.2022Palas Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.6.2023Palírová Tereza Katzenzug maraton Z30-39 uhrazeno
8.7.2023Paluchník Pavel CB Poděbrady maraton M40-49 uhrazeno
8.9.2023Pankova Magdalena půlmaraton Z18-29 uhrazeno
23.6.2023Paprčka Peter Bujaci půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.6.2023Parák David Svitavy-Lačnov maraton M40-49 uhrazeno
4.9.2023Paráková Jitka Svitavy-Lačnov maraton Z40-49 uhrazeno
26.7.2023Páral Marek SK Žďárák maraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Pastyřík Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Pastyříková Pavla půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.9.2023Patka Ondřej MOLS Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Patkova Ela KIDS D00-05 uhrazeno
26.8.2023Patroch Pavel Běžci Chomutov maraton M50-59 uhrazeno
10.5.2023Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Pavel Jan NOHO půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.4.2023Pavlasová Jaroslava Snaketeam půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kobry↳ Dvořáková DenisaKobry
16.7.2023Pavlíček Marek TJ Sokol Černý Důl půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.8.2023Pavlíček Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Pavlík Vladimír Na Větvi GAGs, Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Na Větvi GAGs "C"↳ Pavlík VladimírNa Větvi GAGs, Hradec Králové
31.8.2023Pavlík Václav SYRG - Switchyard Park Run Group půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.6.2023Pavlík David Running monkey maraton M40-49 uhrazeno
30.12.2022Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery půlmaraton Z60-99 uhrazeno
25.9.2023Pavliš Jiří Humbuk půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Pavlů Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.6.2023Pečenka Franta Dynamo 1972 půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.3.2023Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.8.2023Pecuš Eduard LNT Insurance Running Team půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.7.2023Peichl Jaroslav půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.5.2023Peki Daniel maraton M30-39 uhrazeno
2.8.2023Pekrt Tomáš Královské Vinohrady maraton M30-39 uhrazeno
28.4.2023Pelikán Pavel GrupaVrdy půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.9.2023Pencák Marcel TJ Warta půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Pešadik Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.7.2023Pešková Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.7.2023Pešl Josef 具有神秘味道的雞肉 půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.12.2022Petr Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Petr Radek Fénix Sport Králíky půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Petráň Michal Cafe Bajer půlmaraton M50-59 uhrazeno
8.6.2023Petrov Theodor Machov KIDS CH10-11 uhrazeno
8.6.2023Petrovová Alžběta GyBu KIDS D12-13 uhrazeno
26.9.2023Petrů Blanka půlmaraton D uhrazeno
Tým: VELICHOVSKÁ VICHŘICE↳ Janečková JanaLázně Velichovky
21.9.2023Petrů Josef HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.9.2023Petrusek Lukáš RunCzech team maraton M18-29 nezaplaceno
28.8.2023Petruželková Adéla maraton Z30-39 uhrazeno
6.9.2023Píchal Tomáš Růžďka půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.9.2023Pičman Petr Hotel Studánka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hotel Studánka↳ Akimová PavlínaHotel Studánka
24.9.2023Pilařová Jana půlmaraton Z18-99 uhrazeno
3.4.2023Pimkova Kristyna půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.7.2023Pinkasová Eva půlmaraton D uhrazeno
Tým: 4Fun↳ Pinkas Pavel
25.9.2023Piš Jindřich půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.8.2023Pisková Monika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Pišová Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.7.2023Pistulka Martin maraton M40-49 uhrazeno
23.6.2023Plechatý Ladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.11.2022Pleskač Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.8.2023Pleskotová Anna Kratonohy team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.12.2022Pleštilová Markéta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.9.2023Plítek Ondřej Třtěnice půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Pluhař Tomáš půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.8.2023Pluhařová Rut půlmaraton Z50-59 uhrazeno
18.9.2023Podaný Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
2.5.2023Podzimek Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.8.2023Poklop Jaroslav Horal-ky půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Dolar Hajnice↳ Hladík JanSk Dolar Hajnice
20.8.2023Poklopová Martina Horal-ky půlmaraton D uhrazeno
Tým: Horal-ki↳ Petr Ernestová ZuzanaSk Dolar Hajnice
22.9.2023Pokorný Dominik půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.12.2022Pokorný Petr medvedi.eu půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.7.2023Pokorný Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.6.2023Poláčková Veronika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
11.8.2023Polák Matej Šneci v běhu půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.5.2023Polanský Petr Most půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.6.2023Polgárová Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.3.2023Poslušný Pavel oops team půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2023Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton M60-99 uhrazeno
17.1.2023Pouč Ondřej ČAU / Vyškov maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Pozdenkov Andrey EC RUN maraton M50-59 uhrazeno
25.9.2023Pozdenkov Michael 2BWINNER TEAM / No Miles No Smiles maraton M18-29 uhrazeno
26.8.2023Prášil Patrik maraton M18-29 uhrazeno
26.6.2023Prázová Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.5.2023Předota David půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Pribyl Libor Vyběhaný písty půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.3.2023Príslupský Pavel AmBeS 1986 maraton M60-99 uhrazeno
20.9.2023Procházka Lukáš Svídnický extrém půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2023Procházková Hana Svídnický extrém KIDS D00-05 uhrazeno
20.9.2023Procházková Ema Svídnický extrém KIDS D08-09 uhrazeno
25.9.2023Prokeš Jaroslav Na Větvi GAGs, Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Na Větvi GAGs "B"↳ Langová MajkaNa Větvi GAGs
11.6.2023Prokop Miroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.12.2022Prokop Michael půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kráska a zvíře↳ Prokopová Jana
27.2.2023Prokopová Nikola půlmaraton Z18-99 uhrazeno
26.9.2023Prokš Michael Kiki půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Prostřední Patrik půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2023Prouza Jiří půlmaraton M18-99 uhrazeno
25.9.2023Prouza Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.5.2023Průšová Radka Honem, honem! půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Psenicka Jakub Lbs-sport půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.8.2023Pšenička Otakar půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.8.2023Pšeničková Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.9.2023Ptáček Jakub NCAS půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Ptáková Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.9.2023Pujman Dominik půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Račák David KIDS CH12-13 uhrazeno
19.9.2023Radimsky Vaclav půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.6.2023Radoň Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.5.2023Rakušan David půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Rampir Krystof Sam za sebe půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.9.2023Řasa David maraton M30-39 uhrazeno
27.6.2023Řehák Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2023Rejchrt Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Rejnartova Anna Goodfellas hybrid gym půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hybridni fellacky↳ Divišková PavlaGoodFellas Hybrid Gym
26.9.2023Rensová Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2023Rezková Ella Elizabeth KIDS D08-09 uhrazeno
15.9.2023Řezníček Jan Hop hop půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hujer´s clan↳ Machek František
28.9.2023Ribár Petr #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.11.2022Richter Jan maraton M30-39 uhrazeno
20.9.2023Richter Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Richtrová Hana Runsport team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.4.2023Rod Pavel maraton M30-39 uhrazeno
20.9.2023Rodina Michael Betri půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2023Rogovik Dima Yokki Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.9.2023Rohal Martin Facebook Běhání Svitavy půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.2.2023Röhrich Robin Adventní běhání maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Roleček Milan Pěčín půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.6.2023Roubíček Martin USK PROVOD Ústí nad Labem půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.8.2023Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z50-59 uhrazeno
6.8.2023Rušinová Mária Štefko Running Teeam půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.7.2023Ruszová Denisa půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Růžičková Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Růžičková Sofie KIDS D06-07 uhrazeno
26.9.2023Růžičková Emily KIDS D06-07 uhrazeno
4.5.2023Růžičková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Ryashko Boris DHL ITS running club půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.4.2023Ryba Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.4.2023Rybak Alexandr půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.4.2023Rybář Radek K+M+B Teplice půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.6.2023Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM maraton M30-39 uhrazeno
7.6.2023Ryšálek Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.11.2022Ryzák Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.9.2023Šafář Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Šafářová Zuzana Rychlí plameňáci KIDS D00-05 uhrazeno
26.9.2023Šafránková Markéta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.9.2023saidl martin Akcenta půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Sajdl Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2023Sákrová Markéta půlmaraton Z50-59 uhrazeno
16.9.2023Salajka Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2023Salajka Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.7.2023Salák Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.8.2023Samiecová Magdaléna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2023Samoilenko Vladislav půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.4.2023Šandová Monika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Sarpong Karl KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2023Sarpong Michal Doosan Skoda Power maraton M30-39 uhrazeno
27.9.2023Sarpong Katarina KIDS D08-09 uhrazeno
12.8.2023Šatalíková Michaela Kratonohy team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2023Sčasná Martina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
2.6.2023Scháněl Petr Hlava koně maraton M40-49 uhrazeno
28.8.2023Schejbal Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Schifano Anna půlmaraton D uhrazeno
Tým: Powerwomen↳ Kuklová IlonaPowerwomen
15.9.2023Schneider Dominik půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.8.2023Schönfeld Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2023Schüler Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Šebek Libor - půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.9.2023Sečník Juraj půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kačur-Sečui↳ Kaczarová IvetaKačur-Sečui
26.9.2023Šeda Marika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.5.2023Šedivka Tomáš Bald Runner půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Šedivý Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.5.2023Sedláček Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.5.2023Sedláčková Daniela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.9.2023Sedlak Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.9.2023Seidl Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.8.2023Seifer Milan Kinder Surprise půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.9.2023Seifert Petr maraton M40-49 uhrazeno
6.9.2023Seifert Václav Sportovní plavecký klub Slavia Liberec maraton M40-49 uhrazeno
15.3.2023Seiner Hanuš AK LUM půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Sejkora Petr SDH Hoděčín maraton M40-49 uhrazeno
30.1.2023Šejna Jan NO Pain NO Gain ! maraton M40-49 uhrazeno
7.8.2023Šejvlová Vlasta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Šepsová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023Serbessa M. ORT+TRA+RHB Týn/Vlt. maraton M50-59 uhrazeno
26.9.2023Šíl Petr tRUtNov půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Šilar Michal cbData půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2023Šilhán Jiří půlmaraton D uhrazeno
Tým: Zóna A↳ Čermák JiříRopczeski Team
23.1.2023Silný Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2023Silva Miguel půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2023Šimek Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Šimonová Marie Teleflex půlmaraton D uhrazeno
Tým: Teleflex↳ Beneš PavelTeleflex
14.8.2023Simonová Andrea ŠBV půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.6.2023Šimůnek Rostislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.8.2023Šindelářová Stanislava Kačenky Zhoř půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.8.2023Šindler Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.8.2023Šindler Radek půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.9.2023Šípek Michal MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2023Šír Daniel Běhám pro radost! maraton M30-39 uhrazeno
24.9.2023Skalická Adéla TJ Sokol Hradec Králové KIDS D06-07 nezaplaceno
14.3.2023Skalická Dita oušťačka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2023Skalická Zuzana KIDS D08-09 uhrazeno
28.4.2023Škaloud Jakub GrupaVrdy půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Škaloud Jan Škalouďaci maraton M30-39 uhrazeno
7.6.2023Skálová Mirka Machov půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.6.2023Škarda František eDO Finance maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Skřivan Jakub Joey Team půlmaraton D uhrazeno
Tým: Real Team↳ Novotný Luboš
24.7.2023Skřivánková Gabriela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.9.2023Skůpa Jiří Šneci v běhu KIDS CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Skupova Jana Český běžecký klub půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2023Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.7.2023Sláma Vladimír půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.8.2023Slánička Filip RR půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Slavicek Libor KIDS CH00-05 uhrazeno
2.4.2023Slavíček Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2023Slavíčková Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2023slavík benjamin půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.12.2022Šlesingerová Terezie maraton Z18-29 uhrazeno
13.7.2023Šlesingrová Markéta 3D FITNESS Žamberk půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2023SLOVÁČEK LADISLAV půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.9.2023Slováčková Aneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.9.2023Šmarda Milan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Smažinka Dalibor maraton M50-59 uhrazeno
21.7.2023Smetana Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2023Smetanová Karolína Musher club Český ráj půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.8.2023Šmída Marek půlmaraton M18-99 uhrazeno
11.9.2023Smith Mike Old Town Running maraton M40-49 uhrazeno
3.4.2023Smola Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2023Smolka Aleš Pardubice maraton M40-49 uhrazeno
20.9.2023Smutný Jan Advokátní kancelář Smutná & Vinopal s.r.o. půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Smutný Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.3.2023Sobotka Vlastimil Oops Team půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.9.2023Sokolová Tereza půlmaraton D uhrazeno
Tým: TerLen↳ Bohanská Lenka
13.3.2023Sokolová Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.8.2023Šonský Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.8.2023Sopek Tomas půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.4.2023Soukup Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.8.2023Soukupová Marcela maraton Z50-59 uhrazeno
22.9.2023Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Špaček Ondřej půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.8.2023Špaček Jaroslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Špalek Daniel půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.3.2023Šperková Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.8.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady půlmaraton M18-29 uhrazeno
10.9.2023Speta Josef Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.5.2023Špičáková Jitka AD Sport půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.6.2023Spicer Christopher maraton M30-39 uhrazeno
10.8.2023Špička Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.6.2023Špidlen Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Špinlerová Bára půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Spíšek Alex IBK Hradec Králové KIDS CH08-09 uhrazeno
24.9.2023Spíšková Nela IBK Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
14.9.2023Sporiš David půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.6.2023Šrajer Filip Snakes půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.8.2023Šrámek Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Šreibr Martin MudRunners maraton M40-49 uhrazeno
1.8.2023Staffa Pavel TJ Sokol Račice nad Trotinou půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Štanc Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2023Staněk Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Štanglerova Jitka STG Choceň půlmaraton Z40-49 uhrazeno
9.9.2023Staňková Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.4.2023Stárek Vojtěch půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.7.2023Stárek František půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.7.2023Stárek Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.6.2023Štarmanová Lucie WIST o.s. půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Šťastný Roman Endorphinrepublic.cz půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.7.2023Štaudová Kristina Adidas Runners Prague půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2023Štěch Karel půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.9.2023Štěchová Martina půlmaraton Z50-59 uhrazeno
14.8.2023Stehno Dominik půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Štejnarová Veronika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.8.2023Štekl Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
5.9.2023Štěpán Jaromír půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.12.2022Štěpán Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.6.2023Štěpán Libor půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.9.2023Štěpán René Dobroběh půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.9.2023Štěpánek Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.6.2023Štěpánek Klečková Kamila půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.9.2023Štěpová Adéla půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.2.2023Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50-59 uhrazeno
3.5.2023Štětka Robert půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.2.2023Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50-59 uhrazeno
25.9.2023Stiborek Martin Štefko running team půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Stiborský Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Stierand Daniel KIDS CH10-11 uhrazeno
28.9.2023Stierand Nikolas KIDS CH08-09 uhrazeno
28.9.2023Stierand Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Stierandová Zorka KIDS D06-07 uhrazeno
27.9.2023Štika Martin STIKAman půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.6.2023Štípek Roman SK Roklinka půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.5.2023Stloukal Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.1.2023Štorek Josef Triathlon Team Chrudim maraton M40-49 uhrazeno
7.8.2023Štorek Martin Starmon tým půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Stránský Radek Báječné ženy v běhu půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.8.2023Stransky Michael maraton M30-39 uhrazeno
31.7.2023Střecha Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Strnadova Marketa Šneci v běhu půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Struhár Milan Milovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Stuchlá Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.7.2023Stuchlíková Anna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.9.2023Stuchlíková Milada půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2023Stuchlý Zdeněk půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2023Štumpf Eduard 3D fitness race team- Sokol Kunvald maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2023Stýblo Radovan půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.7.2023Subik Stepan Adidas Runners Prague půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Suchánková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2023Sucharda Vilém TJ NOVÁ PAKA KIDS CH06-07 uhrazeno
28.9.2023Sucharda Hynek TJ Nová Paka KIDS CH00-05 uhrazeno
11.3.2023Šulák Jiří maraton M40-49 uhrazeno
11.3.2023Šuláková Lenka maraton Z30-39 uhrazeno
11.3.2023Sulakova Dagmar maraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Šulc Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Šulc Vlastimil FN Motol půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.7.2023Šumbera Metoděj půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.7.2023Šumberová Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.9.2023Šusta Jan Creditcheck.cz půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.9.2023Suwanvecho Chaweewan půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2023Svátová Klára půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.4.2023Švec Jakub Albi Česká republika maraton M30-39 uhrazeno
13.9.2023Švec Neffova Alena půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Švejda Roman Švejdíci půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.5.2023Svoboda Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.5.2023Svoboda Jáchym půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Svobodová Zuzana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.12.2022Svobodová Leona Betokon půlmaraton Z50-59 uhrazeno
31.1.2023Svobodova Monika Betokon půlmaraton Z18-29 uhrazeno
5.5.2023Svobodová Vendula půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.6.2023Svobodová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2023Sybera Tobiáš Syberáčci KIDS CH06-07 uhrazeno
26.9.2023Syberová Thea Syberáčci KIDS D00-05 uhrazeno
26.9.2023Syberová Ella Syberáčci KIDS D10-11 uhrazeno
12.6.2023Syrovátková Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.4.2023Szűcsová Monika maraton Z40-49 uhrazeno
9.9.2023Táborská Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.5.2023Táborský Josef SK Babice maraton M40-49 uhrazeno
15.8.2023Taibrová Monika Slovan Liberec půlmaraton Z50-59 uhrazeno
17.9.2023Takáčová Terezie Svinčany KIDS D00-05 uhrazeno
17.9.2023Takáčová Gabriela Svinčany KIDS D06-07 uhrazeno
14.9.2023Takács Martin Falcon Gym Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.5.2023Tarasov Klára Žádné půlmaraton Z30-39 uhrazeno
5.9.2023Taylor Mark James Team Taylors půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.9.2023Taylor Anna Team Taylors půlmaraton D uhrazeno
Tým: Team Taylors↳ Taylor BenjaminTeam Taylors
22.9.2023Teclová Barbora ISTT půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Tejklová Nikola půlmaraton D uhrazeno
Tým: Akcenta↳ Prokešová Kateřina
6.7.2023Teplická Kristína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.4.2023Teplý Ondřej Hisport Team maraton M40-49 uhrazeno
10.7.2023Tesař Václav maraton M40-49 uhrazeno
7.8.2023Tesař Milan Dobroběh půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2023Thomas Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2023Timmermans Aniek Autocamp na Kopci půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.6.2023Tobišek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.5.2023Tojnar Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.11.2022Tomáš Michael maraton M30-39 uhrazeno
11.9.2023Tomášek Jan BK Čvacht / Yellow Ribbon Run maraton M40-49 uhrazeno
7.8.2023Tomášek Adam půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Tomková Denisa půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.4.2023Toms Martin TJ Slavia Hradec Králové půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.8.2023Topenčíková Němcová Marcela půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.6.2023Tošovský Marek Běháš? půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2023Tóthová Eva TH Masáže půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.8.2023Trávníčková Eliška půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.9.2023Trávníčková Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
5.6.2023Trcka Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.6.2023Trckova Adriana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
9.6.2023Trenda Filip Vltava Fund Ski Team půlmaraton D uhrazeno
Tým: Luďovi koně ↳ Trendová Barbora
5.9.2023Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z18-99 uhrazeno
4.1.2023Trnková Lada Běháme v KH , ŠBV maraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2023Trojanová Alice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.7.2023Trojek Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
12.9.2023trs Tomáš rychlí šneci půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.5.2023Trumhová Kateřina maraton Z30-39 uhrazeno
14.1.2023Tržický Lukáš Běžci Chomutov maraton M40-49 uhrazeno
11.8.2023Tsyrulnik Alexandr půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.9.2023Tureček Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.4.2023Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z50-59 uhrazeno
4.8.2023Tvrdá Markéta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2023Uchytil Milan KPA Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.6.2023Ufnowski Sebastian Aktywni Borowiacy Czsersk maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Uhlíř Martin Manžáříčka maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Uhlíř Jiří SPY půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Ulvrová Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
20.2.2023Unčovská Kristina FANL půlmaraton Z18-29 uhrazeno
19.2.2023Unčovský Josef půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.9.2023Ungerman Antonín TJ Sokol Podlázky půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2023Urbanová Věra Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2023Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M60-99 nezaplaceno
28.9.2023Vacek Jiří cumisname.cz půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2023Vachalová Šárka PRORun Evolution maraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2023Václavík Richard půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2023Vágnerová Alžběta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.9.2023Vahalíková Barbora Atletika Nový Jičín půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.4.2023Vala Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Valent Filip MFK Trutnov KIDS CH12-13 uhrazeno
12.9.2023Valenta Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.8.2023Valentová Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sprinterky↳ Škeříková PetraAktivity Lanškroun
8.3.2023Vancl Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.8.2023Vaněk Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Vaněk David Jen tak maraton M40-49 uhrazeno
1.8.2023Vaněk David Korela Sports Team půlmaraton M18-99 uhrazeno
29.8.2023Vašák Radan maraton M60-99 uhrazeno
7.8.2023Vasakova Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
17.9.2023Vašek René Krucemburk půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2023Vašina Michal půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hi Sam↳ Melichar Samuel
25.9.2023Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Vechetová Markéta SK METEOR BRNO půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.8.2023Vejvodová Kristýna půlmaraton D uhrazeno
Tým: Stěhujeme se do Kodaně↳ Beran Tomáš
25.9.2023Vencl Lukáš Na Větvi GAGs, Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Na Větvi GAGs "A"↳ Vychopeň RaďasNa Větvi
21.9.2023Vencl Vasyl půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.8.2023Verster Rigardt maraton M30-39 uhrazeno
11.9.2023Veselá Kristýna LeDaJaKy KIDS D00-05 uhrazeno
12.9.2023Veselý Petr AUTOSTYL a.s. půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2023Veselý Jakub LeDaJa KIDS CH06-07 uhrazeno
17.9.2023Veverka Jaroslav Nevim vole půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Vícha Johan Dekli Vítkov KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2023Vícha Jan Dekli Vítkov půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Víchová Amelie Sokol Hradec Králové KIDS D12-13 uhrazeno
26.9.2023Víchová Elen Sokol Hradec Králové KIDS D10-11 uhrazeno
24.9.2023Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub půlmaraton M60-99 uhrazeno
3.3.2023Vinš Petr Jan Šišmiši maraton M40-49 uhrazeno
2.9.2023Vít Jiří TONDA Sport Prušánky půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Vítek Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
16.1.2023Vítová Alena maraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Vlasák Filip půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Vlasák Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.8.2023Vlček Adam KIDS CH00-05 uhrazeno
24.9.2023Vlčková Marie AKCENTA půlmaraton Z40-49 nezaplaceno
26.9.2023Vnuk Kristyna Krupickovijsoujednicky půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Vobejda Ondrej půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Vodicka Lukas půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Vodičková Nikola půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Vogel Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2023Vohradník David půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.2.2023Vohradská Hanka maraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2023Vohralík David Beast Sport team půlmaraton M30-39 nezaplaceno
13.9.2023Vojtíšek Ondřej MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Vokálová Monika SDH Lžovice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2023Vokurka Petr budu rád když doběhnu půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2023Vokurka Petr Vokolopole TRI půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Volek Jiří Rýmařov půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2023Volf Václav Dobrovice půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.4.2023Volf Jiří Poděbradští lyžníci půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2023Volfová Valentýna VOKOLOPOLE TRI Team KIDS D08-09 nezaplaceno
20.4.2023Volter Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.6.2023Vomáčka Josef TRI Rio Svinariko půlmaraton D uhrazeno
Tým: Im sexy and I know it!↳ Vomáčková Lucie
25.4.2023Vomáčka Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
6.7.2023Vomackova Mariana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Speedy Romeo and Juliet↳ Pršala Adam
25.9.2023Vomočil Jiří půlmaraton D uhrazeno
15.9.2023Vopršálek Miroslav Bohemia Rings Team půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2023Vopršálková Klára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.7.2023Vostrčilová Martina Dobroběh půlmaraton D uhrazeno
Tým: Ženy v běhu↳ Maixnerová ŽanetaBěhám pro radost
18.9.2023Voženílek Michal OIT Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Vrba Martin Běhámespolu.cz maraton M40-49 uhrazeno
11.7.2023Vrbatová Natálie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.3.2023Vrbický David půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Vrbický Tomáš NOHO půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.9.2023Vrzala Matouš SSK Vítkovice maraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Vychopeň Radek Na Větvi GAGs, Hradec Králové půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2023Vychopeň Matyáš Na Větvi GAGs, Hradec Králové KIDS CH00-05 uhrazeno
26.9.2023Vymetálek Tomáš Malšák Dream team půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.9.2023Wagenknecht Lubomír půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.12.2022Weinlich Michael půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Weisz Filip maraton M40-49 uhrazeno
15.9.2023Weiszová Kateřina půlmaraton D uhrazeno
Tým: hyve↳ Jetelina Jaroslav
26.9.2023Werner Oldřich Wikov maraton M50-59 uhrazeno
18.6.2023Wnuk Jakub maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Wnuk Michal maraton M30-39 uhrazeno
10.9.2023Wnuková Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2023Yendall Dwayne půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2023Yermolenko Xeniya půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.7.2023Zábranská Antonie Aussig - Praha KIDS D08-09 uhrazeno
26.7.2023Zábranský Adrian Aussig - Praha KIDS CH08-09 uhrazeno
26.7.2023Zábranský Vilém Aussig - Praha maraton M40-49 uhrazeno
23.6.2023Zahradník Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.9.2023Zajačik Šimon KIDS CH08-09 uhrazeno
10.9.2023Zajačikova Anežka KIDS D06-07 uhrazeno
22.9.2023Zajícová Magdalena TJ VS Tábor půlmaraton Z18-29 uhrazeno
9.8.2023Zamastilová Klara půlmaraton Z18-29 uhrazeno
8.8.2023Zámečník Roman maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2023Žampach Marek Fénix sport Blansko maraton M30-39 uhrazeno
22.9.2023Žanda Jan SK Chotěboř půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.9.2023Zástěra Zdeněk půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2023Žatečka Jakub STG Rychnov nad kněžnou půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Radek Staré hradiště půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Radek půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Adam půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2023Závojko Martin maraton M30-39 uhrazeno
30.8.2023Zbořil Radim půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2023Ždila Pavol STG Pardubice půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Ždímal Pavel RUN Magazine Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.6.2023Zedníková Jitka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Zejda Petr Velmez Rocky Factory maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2023Zelenka Petr Roprachtice půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.8.2023Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.7.2023Zelenková Aneta půlmaraton D uhrazeno
Tým: Žabule↳ Zelenková Ivana
27.9.2023Zelený Jiří Green team půlmaraton M18-99 uhrazeno
26.9.2023Železný Martin Kutná Hora půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.8.2023Zeman Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.7.2023Zemanová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
3.4.2023Zemková Simona maraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2023Zezulka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
19.9.2023Zídka Aleš AKCENTA CZ půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2023Zigová Helena půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
18.8.2023Zima Matěj KIPRUN Ambassador půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.6.2023Zimlová Věra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2023Zimmelová Veronika Běž/Buď z.s. půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2023Zinko Svitlana Neni půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.9.2023Ziška Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2023Zítko David Sportuj! DDM Choceň KIDS CH00-05 uhrazeno
7.8.2023Zítko Petr STARMON tým půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2023Zítková Izabela Sportuj! DDM Choceň KIDS D00-05 uhrazeno
29.8.2023Zítková Edita Sportuj! DDM Choceň KIDS D12-13 uhrazeno
15.3.2023Zlámal David maraton M18-29 uhrazeno
11.7.2023Zmátlík Rostislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.3.2023Zubíček Jan maraton M40-49 uhrazeno