Startovní listina VALENTÝNSKÝ BĚH

Statistika přihlášných

Trať
11km11km203
5km5km169
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let106
M18-99Muži 18 a více let50
M40-49Muži 40 - 49 let44
M30-39Muži 30 - 39 let30
Z30-39Ženy 30 - 39 let24
Z40-49Ženy 40 - 49 let22
M18-29Muži 18 - 29 let22
Z18-29Ženy 18 - 29 let22
M50-59Muži 50 - 59 let19
Z50-59Ženy 50 - 59 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
M60-99Muži 60 a více let7
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
Z60-99Ženy 60 a více let3
Celkem přihlášených372

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.2.2024Adámek Milan 11km M30-39 uhrazeno
7.2.2024Andersová Nikol 11km Z18-29 uhrazeno
4.2.2024Baloun Lukáš 11km M18-29 uhrazeno
13.1.2024Banduričova Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
13.1.2024Banetka Jakub LEGIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s 11km M18-29 uhrazeno
18.12.2023Bartoň Jiří Baňavkovi 11km M50-59 uhrazeno
18.12.2023Bartoňová Jana Baňavkovi 11km Z40-49 uhrazeno
7.2.2024Bartoňová Klára STG Choceň 11km Z40-49 uhrazeno
8.2.2024Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 11km M40-49 nezaplaceno
9.1.2024Bartošíková Lucie 11km Z40-49 uhrazeno
7.2.2024Bártová Iva 11km Z60-99 uhrazeno
6.2.2024Becková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Beneš Petr JEDNIČKY 11km M40-49 uhrazeno
5.2.2024Bergerová Kopecká Jana 11km Z30-39 nezaplaceno
2.2.2024Berná Eva Báječné ženy v běhu, ŠBV 11km Z40-49 uhrazeno
2.2.2024Berný Vladimír Báječné ženy v běhu, ŠBV 11km M40-49 uhrazeno
8.2.2024bisová zuzana Vašík 11km Z40-49 uhrazeno
19.1.2024Blažek Lukáš 11km M30-39 uhrazeno
29.12.2023Blechová Adriana 11km Z18-29 uhrazeno
30.1.2024Bodenbergerová Eliška Liberský běhny 11km Z30-39 uhrazeno
21.1.2024Brabencová Sandra 11km Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Bříza Mikuláš KKL Hlinsko 5km JM13-17 nezaplaceno
7.2.2024Bříza Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
4.2.2024Broklová Ľudmila 5km Z18-99 uhrazeno
2.2.2024Broz Martin 5km M18-99 uhrazeno
9.1.2024Brožová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Brunclíková Dominika 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Bulušková Terezie SAB2024 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2024Čapková Terezie 5km Z18-99 uhrazeno
7.12.2023Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 11km M40-49 uhrazeno
29.1.2024Čermáková Zdena 11km Z40-49 uhrazeno
24.1.2024Černá Kamila 5km Z18-99 uhrazeno
28.1.2024Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 11km M30-39 uhrazeno
4.2.2024Čeřovská Helena 5km JZ13-17 uhrazeno
7.2.2024Chlupáč Jan Kuchyně Lípa 5km M18-99 uhrazeno
31.12.2023Chmelař Daniel 11km M18-29 uhrazeno
5.2.2024Chochola Adam STG Kutná Hora 5km M18-99 nezaplaceno
2.2.2024Chromý Eduard Olmíci 5km M18-99 nezaplaceno
5.2.2024Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus 5km Z18-99 nezaplaceno
2.2.2024Cifríková Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
8.12.2023Čípcová Jitka 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024Czerczak Katarzyna 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024czerczak Adrian 11km M40-49 uhrazeno
31.12.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 11km M50-59 uhrazeno
29.1.2024Dostál Libor Sám za sebe 11km M60-99 uhrazeno
1.2.2024Doucha Michal SDH Lžovice 5km M18-99 uhrazeno
30.1.2024Doucha Jiří Hvězda Pardubice 11km M50-59 uhrazeno
1.2.2024Douchová Blanka SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Dragounová Emanuela 11km Z40-49 uhrazeno
8.2.2024Drbohlavová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
15.12.2023Drhlík Petr Drhlíci team 11km M40-49 uhrazeno
15.12.2023Drhlíková Markéta Drhlíci team 11km Z40-49 uhrazeno
9.1.2024Dudaš Saša 5km M18-99 uhrazeno
9.1.2024Dudaš Zuzana Team 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Dunda Pavel AC1866 11km M30-39 uhrazeno
7.2.2024Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 11km Z40-49 uhrazeno
7.2.2024Dvořák Martin ŠBV 11km M40-49 uhrazeno
7.2.2024Dvořák Jiří 5km M18-99 uhrazeno
25.10.2023Dvořáková Markéta Čtyřka 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2024Endrštová Ivana 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Erban Jakub 11km M30-39 uhrazeno
8.2.2024Faber Matous 5km JM13-17 uhrazeno
9.11.2023Faltys Tadeáš Dobroběh Vysoké Mýto 5km M18-99 uhrazeno
9.11.2023Faltysová Lucie Dobroběh VM 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 11km Z18-29 uhrazeno
12.1.2024Flégl Zdeněk Slatinaci 11km M30-39 uhrazeno
9.12.2023Fojtíková Vendula 11km Z30-39 uhrazeno
30.1.2024Fojtů Dája 11km Z40-49 uhrazeno
20.1.2024Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2024Frýdová Sylva 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Garmašev Roman 11km M30-39 nezaplaceno
30.10.2023Gregorová Nikol 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2023Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 11km M40-49 uhrazeno
16.12.2023Gudas Sýs Vladimír Iron 11km M40-49 uhrazeno
16.12.2023Gudasová Monika 11km Z30-39 uhrazeno
7.2.2024Guldan Vit 11km M18-29 uhrazeno
22.1.2024Hájek Jiří BowlingPec 11km M50-59 uhrazeno
22.1.2024Hájek Martin 11km M18-29 uhrazeno
3.2.2024Hájková Gabriela 11km Z18-29 uhrazeno
30.1.2024Haluza Ondřej 11km M30-39 uhrazeno
6.2.2024Hanuš Tomáš Trutnov 11km M30-39 uhrazeno
3.2.2024Hátle Jakub POKO RUNNING TEAM 11km M30-39 uhrazeno
6.1.2024Hebrová Sára FUBO racing team 11km Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Herold Tomáš Dolní Sytová 11km M40-49 uhrazeno
3.2.2024Heroldova Zuzana Dolní Sytová 11km Z40-49 uhrazeno
31.1.2024Hladík Jan Sk Dolar Hajnice 11km M40-49 uhrazeno
31.1.2024Holek Petr 11km M40-49 uhrazeno
5.1.2024Holický Milan Pardubice 11km M50-59 uhrazeno
23.1.2024Hollý Martin 11km M30-39 uhrazeno
6.2.2024Holub Zdeněk Ždimiators 11km M30-39 uhrazeno
7.2.2024Horáček Jiří Jirka@Jirka 11km M50-59 uhrazeno
4.2.2024Horáčková Hana SDH Lžovice 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2024Horáková Nikola STG Rychnov nad Kněžnou 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 11km Z50-59 uhrazeno
31.1.2024Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná Hora 11km M40-49 uhrazeno
31.1.2024Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora 5km JZ13-17 uhrazeno
7.2.2024Hrazdíra Kamil ŠBB 11km M40-49 uhrazeno
1.2.2024Hrncirova Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2024Hromek Michal 5km M18-99 uhrazeno
7.2.2024Hrubešová Dana ŠBV 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Hrudka Karel 11km M40-49 uhrazeno
6.2.2024Hrudková Adéla 11km Z18-29 uhrazeno
6.2.2024Hruška Lukáš 11km M40-49 uhrazeno
9.12.2023Hubáčková Hana 11km Z30-39 uhrazeno
6.1.2024Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH 5km JZ13-17 uhrazeno
3.1.2024Hůlková Petra 5km Z18-99 uhrazeno
8.1.2024Humeník Tomáš Humící 11km M40-49 uhrazeno
8.1.2024Humeníková Veroika Humící 11km Z40-49 uhrazeno
9.1.2024Humlová Aneta Lidl 5km Z18-99 uhrazeno
2.2.2024Ilek Václav Orlické střely 11km M50-59 uhrazeno
29.1.2024Ivaskevych Volodymyr Runczech 11km M50-59 uhrazeno
17.1.2024Jahnová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
8.2.2024Jakeš Jakub 5km M18-99 uhrazeno
27.1.2024Janata Jan Victory gym vrchlabi 5km M18-99 uhrazeno
10.12.2023Jandera Jakub 11km M40-49 uhrazeno
3.1.2024Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny 11km Z30-39 uhrazeno
6.2.2024Janespal Milan 11km M40-49 uhrazeno
6.2.2024Janespalová Daniela Ddm Sportuj! 5km JZ13-17 uhrazeno
6.2.2024Janespalová Adéla Ddm Sportuj 5km JZ13-17 uhrazeno
6.2.2024Janespalová Pavlína 11km Z40-49 uhrazeno
14.1.2024Janovský Michal Běžím pro Emmičku 11km M30-39 uhrazeno
6.2.2024Jareš Otakar 5km M18-99 uhrazeno
22.1.2024Jedličková Jarmila 11km Z30-39 uhrazeno
7.2.2024Jelínková Klára 11km Z40-49 uhrazeno
22.1.2024Jeníček Daniel 5km M18-99 uhrazeno
9.11.2023Jezbera Roman Sám za sebe 6 11km M50-59 uhrazeno
6.2.2024Jiráň Patrik 5km M18-99 uhrazeno
6.2.2024Jiroutová Lenka Báječné ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
8.2.2024johan oldřich ELEVEN run team 11km M40-49 uhrazeno
1.2.2024Jónová Michaela 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Josefová Dominika 5km Z18-99 uhrazeno
10.1.2024Kadlčková Eliška 11km Z18-29 uhrazeno
10.1.2024Kaliba Martin Lidl 5km M18-99 uhrazeno
21.1.2024Kányai Attila 11km M18-29 uhrazeno
6.2.2024Karásková Darina Báječné ženy v běhu 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Kertesz Andras 5km M18-99 uhrazeno
6.2.2024Kertesz Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
20.12.2023Kleman Martin 11km M50-59 uhrazeno
13.1.2024Klemenc Daniel 5km M18-99 uhrazeno
30.1.2024Klikoš Jiří A-team 11km M30-39 uhrazeno
31.1.2024Klikoš Jiří Vlčata 11km M60-99 uhrazeno
6.2.2024Kliková Eliška 11km Z18-29 uhrazeno
4.2.2024Klimeš Jan TJ Velké Poříčí 11km M40-49 uhrazeno
3.2.2024Kocour Martin 5km M18-99 uhrazeno
28.1.2024Kohout Michael Praha 3 - Žižkov 11km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z50-59 uhrazeno
6.2.2024Kolovratník František AC1866 11km M18-29 uhrazeno
11.12.2023Korousová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Kosina Radek 5km M18-99 uhrazeno
21.1.2024Kosová Michaela OK99 HK 11km Z50-59 uhrazeno
24.1.2024Košťál Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
8.2.2024Kotíkova Vanda Sokol Holice 5km JZ13-17 nezaplaceno
29.11.2023Kotlář Jan 11km M40-49 uhrazeno
28.11.2023Kotlářová Jindřiška 11km Z40-49 uhrazeno
5.2.2024Koukola Petr IMPERO 11km M30-39 uhrazeno
7.2.2024Koutný Jakub 11km M40-49 uhrazeno
6.2.2024Kovačová Milena 11km Z30-39 uhrazeno
18.12.2023Kovář Jaroslav yeti24 11km M60-99 uhrazeno
18.12.2023Kovářová Monika yeti24 11km Z50-59 uhrazeno
17.12.2023Kovářová Sofie 5km JZ13-17 uhrazeno
6.2.2024Kozeletskaya Yelena 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2024Kozlík Lukáš TJ Sokol Mělník 11km M30-39 uhrazeno
7.1.2024Kozlíková Marie TJ Sokol na Mělníce 11km Z18-29 uhrazeno
6.2.2024Kozová Pavla Kruháč Lázně Bělohrad 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Kozová Pavla Kruháč Lázně Bělohrad 5km Z18-99 uhrazeno
12.12.2023Králová Petra ŠBV, Běháme v KH 5km Z18-99 uhrazeno
28.12.2023Kramolišová Markéta 11km Z18-29 uhrazeno
1.1.2024Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov 5km M18-99 uhrazeno
25.11.2023Krejčík Martin 11km M30-39 uhrazeno
9.12.2023Krejčíková Veronika #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Křičenský Matyáš 11km M18-29 uhrazeno
5.2.2024Křížová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
3.2.2024Kroulík Radim 11km M30-39 uhrazeno
3.2.2024Kroulíková Pavla 11km Z30-39 uhrazeno
6.2.2024Krupička Přemysl 5km M18-99 uhrazeno
13.1.2024Krupička Jan Legia Hradec Králové z.s. 11km M18-29 uhrazeno
4.1.2024Kubiak Mariusz LKS ISKRA JASZKOWA 11km M40-49 uhrazeno
19.1.2024Kubišta Michal Kubištovy Hořické Trubičky 11km M50-59 uhrazeno
3.1.2024Kubrycht Michal Hammer OCR team 11km M30-39 uhrazeno
5.2.2024Kuča Martin 11km M50-59 uhrazeno
30.1.2024Kudrna David 11km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Kudrna Zbyněk Enduraining 11km M40-49 uhrazeno
7.2.2024Kulhavá Romana Jirka@Jirka 11km Z40-49 uhrazeno
7.2.2024Kulhavý Jiří Jirka@Jirka 11km M40-49 uhrazeno
22.12.2023Kurka Ludvík 11km M60-99 uhrazeno
22.12.2023Kurková Martina 11km Z60-99 uhrazeno
29.12.2023Kutálková Kristýna 11km Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Kuzelova Dita 5km Z18-99 uhrazeno
6.12.2023Kvašinský Pavel 11km M50-59 uhrazeno
15.1.2024Lacina Petr Střezetice 11km M18-29 uhrazeno
5.2.2024Laštovičková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
8.1.2024Louvion Veronika LouVe 11km Z40-49 uhrazeno
4.2.2024Lžičař Marek 11km M30-39 uhrazeno
4.2.2024Lžičařová Alena 11km Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Macák Jiří 11km M40-49 nezaplaceno
1.2.2024Macháňová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
19.11.2023Mackova Radka Dobroběh Vysoké Mýto 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Madeja Darioza LKS Iskra Jaszkowa 11km M40-49 nezaplaceno
6.2.2024Mader Nikol SRTG Rychnov nad Kněžnou 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2024Málek Daniel ULTRAPARTA 11km M18-29 uhrazeno
8.2.2024Malinská Hanka Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
10.1.2024Malkova Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
10.1.2024Málková Jiřina 5km Z18-99 uhrazeno
26.1.2024Manychová Denisa PEMIC BOOKS 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2024Marek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM 11km M60-99 uhrazeno
9.12.2023Mareš Martin #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
9.12.2023Marešová Dvoranová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2024Marková Renata #GLADIATORRACETEAM 11km Z50-59 uhrazeno
9.12.2023Marková Kamila 5km Z18-99 uhrazeno
3.2.2024Martincová Alena 11km Z30-39 uhrazeno
6.2.2024Martinů Pavel 11km M40-49 uhrazeno
13.1.2024Marušáková Nikola 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Mates Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 5km M18-99 uhrazeno
4.2.2024Matesová Kopecká Šárka 11km Z40-49 uhrazeno
8.1.2024Matoušková Linda 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Mikel Marek Hammer ocr team 5km M18-99 uhrazeno
27.12.2023Mikeš Vítězslav Zdobín DJ Brácha team 11km M30-39 uhrazeno
27.12.2023Mikešová Kateřina Zdobín DJ Brácha team 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Mikulecká Adéla 5km JZ13-17 nezaplaceno
5.2.2024Mikulecká Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Minařík Vojtěch GRTS Kids Trutnov 5km JM13-17 nezaplaceno
24.1.2024Mlateček Václav 5km M18-99 uhrazeno
7.2.2024Mlčoch Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
7.2.2024Mlčochová Pavla 5km Z18-99 uhrazeno
29.1.2024Modry Vaclav Hasiči Račice n. T. 11km M40-49 nezaplaceno
6.2.2024MOGILEVSKIJ ANDREJ B.MONAKO 5km M18-99 uhrazeno
4.2.2024Mondíková Aneta 11km Z30-39 uhrazeno
17.1.2024Motl David 5km M18-99 uhrazeno
25.1.2024Mrazkova Leona 5km Z18-99 uhrazeno
8.2.2024Müllerová Simona STG Rychnov nad Kněžnou 11km Z30-39 uhrazeno
22.1.2024Mynářová Sabina 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Nechutová Vendula Bike freaks Holice 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Nejl Radek 11km M50-59 uhrazeno
1.11.2023Nitsche Iva 11km Z30-39 uhrazeno
7.2.2024Nováček Jozef Profitko 5km M18-99 uhrazeno
20.12.2023Novák Pavel 11km M18-29 uhrazeno
4.2.2024Novák Petr Mladá Boleslav 5km M18-99 uhrazeno
4.2.2024Nováková Ludmila STG Mladá Boleslav 11km Z50-59 uhrazeno
6.2.2024Nováková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
3.2.2024Novotná Eliška 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2024Novotná Verča 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2024Novotná Nikol Meduz team 5km Z18-99 uhrazeno
21.1.2024Novotná Dagmar 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Ondráčková Soňa Gladiátor Race Trutnov 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Orlíková Helena ŠBV 11km Z40-49 uhrazeno
14.1.2024Osoba Martin 11km M50-59 uhrazeno
14.1.2024Pačes Ota 11km M30-39 uhrazeno
14.1.2024Pačesová Jana 11km Z18-29 uhrazeno
9.12.2023Pacltova Lucie 11km Z30-39 uhrazeno
6.1.2024Pánek Lukáš 11km M30-39 uhrazeno
21.1.2024Papst Ondřej 5km M18-99 uhrazeno
1.2.2024Pařízková Markéta holky z Tůně 5km Z18-99 uhrazeno
15.1.2024Paulů Petr Horní Branná 5km M18-99 uhrazeno
7.2.2024Pečená Jana 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Pečený Michal Skladníci 5km M18-99 uhrazeno
6.2.2024Pejcha Jan 11km M18-29 uhrazeno
28.12.2023Pekarkova Adela 11km Z30-39 uhrazeno
29.12.2023Pergner Petr LDN 11km M60-99 uhrazeno
29.12.2023Pergnerová Lenka LDN 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2024Pešková Michaela 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Pešl Josef 具有神秘味道的雞肉 11km M30-39 uhrazeno
17.1.2024Pesoutova Martina 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Petr Ernestová Zuzana Sk Dolar Hajnice 11km Z50-59 uhrazeno
9.1.2024Petrásek Roman Rozběháme Náchod 11km M40-49 uhrazeno
4.2.2024Petřivá Bára 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM 11km Z30-39 uhrazeno
24.1.2024Pliml David 11km M18-29 uhrazeno
13.11.2023Plíska Pavel TJ Zentiva 5km M18-99 uhrazeno
6.2.2024Ploc Jan Korálek team 5km M18-99 uhrazeno
3.2.2024Pochobradská Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Pochobradský Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
14.12.2023Pokorná Silvie 5km Z18-99 uhrazeno
23.1.2024Pokorný Lubomír Poko Running Team 11km M40-49 uhrazeno
26.1.2024Polach Marian Zatoulaný Trosečník 11km M30-39 uhrazeno
14.1.2024Polák Michal Prostě běž! 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2024Poláková Markéta ŠBV 5km Z18-99 uhrazeno
29.12.2023Pospíšil Jaroslav 11km M40-49 uhrazeno
31.12.2023Prchal Jakub trista60.cz 11km M18-29 uhrazeno
31.12.2023Prchalová Jana Adventní běhání 11km Z50-59 uhrazeno
7.2.2024Přeučilová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2024Primas Aron 11km M18-29 uhrazeno
25.12.2023Príslupský Pavel AmBeS 1986 11km M60-99 uhrazeno
8.1.2024Prokopová Nikola 5km Z18-99 uhrazeno
11.12.2023Prudil Pavel Run The World CZ 11km M50-59 uhrazeno
7.2.2024Prysjažhnjuk Alina 5km Z18-99 uhrazeno
5.2.2024Puchírová Dominika 11km Z18-29 uhrazeno
7.2.2024Pýcha Matyáš TJ Sokol Holice 5km JM13-17 uhrazeno
30.1.2024Rebmann Daniela Askino 11km Z50-59 uhrazeno
6.2.2024Rendl Martin STG Mladá Boleslav 5km M18-99 uhrazeno
4.1.2024Renn Raissa Maria Sophie 11km Z30-39 uhrazeno
16.1.2024Rezek Zbyněk Sportovní klub neslyšících Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
4.2.2024Říha Zdeněk Poko Running Team 11km M40-49 uhrazeno
3.2.2024Rogovik Dima Yokki Pardubice 11km M40-49 uhrazeno
8.2.2024ROHÁČOVÁ LUCIE 5km Z18-99 uhrazeno
20.12.2023Rothschein Dominik 11km M30-39 uhrazeno
20.12.2023Rothscheinová Barbora 11km Z40-49 uhrazeno
6.2.2024Roušavá Monika STG Rychnov n. Kn. 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Rozsíval Filip ŠBV 11km M40-49 uhrazeno
3.2.2024Rudinský Jaroslav 11km M40-49 uhrazeno
30.1.2024Ryšánková Světluš 5km Z18-99 uhrazeno
31.1.2024Šafránková Klára 11km Z40-49 uhrazeno
14.1.2024Šálová Karolína Ženy 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2024Šálová Radka Ženy 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024Šalovská Lucie Profitko 5km Z18-99 uhrazeno
17.12.2023Šejna Jan NO Pain NO Gain ! 11km M40-49 uhrazeno
21.1.2024Šilhanová Lenka 11km Z40-49 uhrazeno
2.2.2024Sláma Martin Východočeská televize V1 11km M50-59 uhrazeno
18.1.2024Slavkovský Milan Model Run Team 11km M40-49 uhrazeno
7.2.2024Šmerdová Jarmila 11km Z60-99 nezaplaceno
19.11.2023Šmidberský Mirek Dobroběh 5km M18-99 uhrazeno
15.1.2024Šmídová Daniela 5km Z18-99 uhrazeno
7.2.2024ŠMÍDOVÁ JITKA ŠBV 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Smola Petr TJ Vysoký Újezd 11km M30-39 uhrazeno
8.2.2024Smolová Lenka 11km Z30-39 uhrazeno
1.1.2024Šnýdrová Nikola 5km Z18-99 uhrazeno
2.1.2024Sokolová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
30.12.2023Šperlich adam OCR Kids Poděbrady 5km M18-99 uhrazeno
8.2.2024Sporiš David 11km M40-49 uhrazeno
6.2.2024Štádler Tomáš Občerstvení Na špalkách 5km M18-99 uhrazeno
10.1.2024Stádník Jan 11km M18-29 uhrazeno
25.10.2023Stará Tereza Čtyřka 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Štejnarová Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
9.1.2024Štekl Martin 11km M18-29 uhrazeno
1.2.2024Štěpán René Dobroběh 11km M30-39 uhrazeno
6.2.2024Štěpánek Michal 11km M30-39 uhrazeno
14.1.2024Štětka Robert 11km M50-59 uhrazeno
5.2.2024Stodůlková Veronika 11km Z18-29 uhrazeno
5.2.2024Šťovíčková Michaela 5km Z18-99 uhrazeno
8.12.2023Strachová Anežka 11km Z30-39 uhrazeno
17.12.2023Strachová Sabina 11km Z18-29 uhrazeno
21.11.2023Šubrta Vojtěch 11km M18-29 uhrazeno
21.11.2023Šubrtová Hana 11km Z50-59 uhrazeno
1.1.2024Suchánková Vlasta 5km Z18-99 uhrazeno
4.2.2024Šulc Matěj Microrisc 11km M18-29 uhrazeno
28.1.2024Švadlák Petr OCR Trutnov 5km M18-99 uhrazeno
5.2.2024Svobodová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
3.2.2024Syrová Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora 11km Z30-39 uhrazeno
5.2.2024Táborská Lenka 11km Z18-29 uhrazeno
30.10.2023Tamborová Barbora 5km Z18-99 uhrazeno
6.1.2024Thon Jáchym 11km M18-29 uhrazeno
20.12.2023Tichý Ladislav 5km M18-99 uhrazeno
7.1.2024Timmermans Aniek Autocamp na Kopci 11km Z30-39 uhrazeno
8.2.2024Tobišek Martin 11km M40-49 uhrazeno
6.2.2024Tobišková Diana 5km Z18-99 uhrazeno
8.2.2024Tobišková Michaela 11km Z30-39 uhrazeno
6.2.2024Tučková Dominika Pepperl+Fuchs 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Tureček Michal 5km M18-99 uhrazeno
7.2.2024Tvarůžková Tereza EXPRES CZ - BMD KOLÍN 11km Z18-29 uhrazeno
5.2.2024Tylová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Ulvrová Petra 5km Z18-99 uhrazeno
31.12.2023Urban Jakub 5km M18-99 uhrazeno
1.2.2024Urbanová Dominika 11km Z18-29 uhrazeno
31.1.2024Vacek Petr TT AC JC 5km M18-99 uhrazeno
5.2.2024Václavek Ondřej GR Písečná 11km M30-39 uhrazeno
13.12.2023Vajnerová Veronika Běháme v KH/KO 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2024Valenta David Velosport Valenta Scott team 5km M18-99 nezaplaceno
21.1.2024Valentová Ivana 11km Z30-39 uhrazeno
19.1.2024Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team 5km Z18-99 nezaplaceno
9.12.2023Valickova Ivana 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Vargová Ivana - 11km Z18-29 uhrazeno
8.2.2024Vargová Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
12.11.2023Velcová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
6.2.2024Vendlbergerová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
28.1.2024Veselý David Legia Hradec Králové z.s. 11km M18-29 uhrazeno
1.2.2024Veselý Petr AUTOSTYL a.s. 11km M40-49 uhrazeno
7.2.2024Vlasakova Jana Janca+Kubajz 5km Z18-99 nezaplaceno
4.2.2024Vomočil Oliver Ondřej 5km JM13-17 uhrazeno
31.1.2024Vomočil Jiří 11km M50-59 uhrazeno
5.2.2024Vrabcová Nývltová Eva ProRun Evolution 5km Z18-99 uhrazeno
10.12.2023Žáková Monika Sisters’TEAM 11km Z30-39 uhrazeno
5.2.2024Zišková Veronika 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2024Žížalová Dana 11km Z18-29 uhrazeno