Startovní listina GLADIATOR RACE MILOVICE - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS II RKIDS II - RACE187
KIDS IKIDS I186
FAMFAM150
KIDS II OKIDS II - OPEN125
Kategorie
FAMFAMILY150
CH10-15Chlapci 10 - 15 let71
CH08-09Chlapci 8 - 9 let70
D10-15Dívky 10 - 15 let54
D08-09Dívky 8 - 9 let49
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 48
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 39
D10-11Dívky 10 - 11 let 39
CH06-07Chlapci 6 - 7 let36
D06-07Dívky 6 - 7 let31
D12-13Dívky 12 - 13 let 30
D14-15Dívky 14 - 15 let 18
CH14-15Chlapci 14 - 15 let13
Celkem přihlášených648

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
1.5.2024Adamec Tobias FAM FAM uhrazeno
26.3.2024Adl Eduard FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Agh Anastazie Nymburk KIDS I D06-07 uhrazeno
29.4.2024Agh Rozalie Nymburk KIDS I D06-07 uhrazeno
30.4.2024Ambros Barnabáš FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Ambrosová Amálie FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Antoš Jáchym FAM FAM uhrazeno
28.1.2024Antoš Filip FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Aron Ondřej FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Augustová Zdeňka KIDS I D08-09 uhrazeno
19.11.2023Baier Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.4.2024Barash Stanislava Atom Kids Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.5.2024Barešová Stela KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.4.2024Bartoníček Jan GR kids Trutnov KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.4.2024Batěk Jan Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.5.2024Batěk Luboš Sokol Kbely KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.1.2024Bednář Kryštof Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
17.1.2024Bednář Vojtěch Funkční trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
26.4.2024Bednářová Valérie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.11.2023Bednářová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.3.2024Belkacem Yuva KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.11.2023Bělohradský Šimon FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Benák Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS I CH08-09 nezaplaceno
1.5.2024Benáková Anděla Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
27.2.2024Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Bitter Adam #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Bitter David #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Bittmanová Annemari OCR KIDS PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.4.2024BLÁHOVÁ Josefina Sokol Kbely KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Bombara Adam KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Bombarová Sára Lilian KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.11.2023Borovičková Berenika STG Mladá Boleslav KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Boušková Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
27.3.2024Bousová Evelína FAM FAM uhrazeno
24.4.2024Brabec Mikuláš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Brázdová Dominika SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.11.2023Břinčilová Emily FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Brix Kryštof FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Brokeš Mikuláš #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
23.1.2024Brunner jan KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.4.2024Brůžek David FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Bubeník Přemysl Funkční trénink Milovice - FTM FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Bubeník Vratislav Funkční Trénink Milovice FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Bureš Vojtěch OCR Čelákovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.5.2024Burešová Lucie KIDS I D06-07 uhrazeno
25.4.2024Burian Karel FAM FAM uhrazeno
25.4.2024Burianová Agáta KIDS I D08-09 uhrazeno
25.4.2024Burianová Beáta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.2.2024Buryán Josef OCR Čelákovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.2.2024Buryán Filip OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
17.4.2024Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.1.2024Čápová Alžběta Hellcats KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.4.2024Cédl Jakub HC Rakovník KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
25.4.2024Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
24.3.2024Cejnar Ondřej KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.5.2024Čermák Jáchym KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Čermáková Anna Sokol Kbely KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.11.2023Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.5.2024Čermáková Kristýna KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.5.2024Černá Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Černá Magdaléna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.1.2024Černohlávková Veronika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.2.2024Černý Matěj FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Černý František SRTG Praha KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.5.2024Čerych Martin Mirawood KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.5.2024Čerychová Adéla Mirawood KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.4.2024Chadraba Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
10.1.2024Chládek Václav FAM FAM uhrazeno
25.1.2024Chocholoušková Viktorie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.4.2024Chovancová Kristýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
24.4.2024Chrpová Anežka FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Chyba Janek FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Chyba Antonin FAM FAM uhrazeno
26.4.2024Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Čiháková Natálie Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.4.2024Čikelová Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
24.4.2024Čížek Dominik KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.4.2024Čížek Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
26.4.2024Čmelík Lukáš Lagunino OCR Team KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.4.2024Čmelíková Kateřina Lagunino OCR Team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.3.2024Cogan Richard Rudolf T. J. Sokol Nová Paka KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.4.2024Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.4.2024Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.4.2024Culková Nikola #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
29.3.2024Danilák Michal Terminacek KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.3.2024Daniláková Tereza Terminacek FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Dann Dominik Funkční Trénink Milovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.4.2024Darebný Štěpán SKP Maják KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.4.2024David Sebastian KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.1.2024Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.5.2024Dědek Šimon Capoeira KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Dlouhá Aneta STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Dohnal Lukáš FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Dolezal Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Doležal Jakub ski run Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.4.2024Domi Matyáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
23.4.2024Dominová Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Doušová Sofie Sokol Kbely KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Drápalík Hynek FAM FAM uhrazeno
14.4.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.3.2024Ďuďa Oliver FAM FAM uhrazeno
22.3.2024Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.5.2024Dudová Eliška KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
20.4.2024Dusilová Adriana KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
1.5.2024Dvorak Denis KIDS I CH06-07 nezaplaceno
30.1.2024Dvořáková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Elcner Artur AE15 KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.3.2024Eliášová Denisa FZŠ Chodovická KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
30.4.2024Erbanova Ema Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
28.4.2024Faiglova Niki PROFFA KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
19.4.2024Faiglova Aneta Proffa KIDS I D08-09 uhrazeno
28.3.2024Faltýnek Miroslav SK Jeseniova KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
13.11.2023Fehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
2.5.2024Fiala Jonáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Fikker Jaroslav KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.4.2024Fikkerová Madlen KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
28.4.2024Finek Antonín Funkční Trénink Milovice FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Fléglová Karolína KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.4.2024Fojtů Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Fojtů Armin KIDS I CH08-09 uhrazeno
27.4.2024Forstová Lucie KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Franc Jan Darkside worout KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.3.2024Frémund Michal Sokol Milovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2024Frýzl Mikuláš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 nezaplaceno
1.5.2024Gajdoš Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.4.2024Gambiraža Diana Bombambino KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2024Gambiraža Sofia Bombambino KIDS I D08-09 uhrazeno
18.4.2024Gambiraža David Bombambino KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.3.2024Gavurová Michaela Funkční Trénink Milovice KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.4.2024Gergelits Michal KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.4.2024Gonda Jakub KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2024Groskopf Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.2.2024Haizlerová Mia KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.4.2024Hájek Jirka OCR Čelákovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.4.2024Hájková Agáta KIDS I D08-09 uhrazeno
21.4.2024Hájný Sebík PoBofitdance KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2024Hajšl Vojtěch Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
24.3.2024Hamerník Jiří Ďáblice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
27.4.2024Handlířová Markéta Gladiator race kids Trutnov KIDS I D06-07 uhrazeno
1.5.2024Hanzlík Karel Atletika Klatovy KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2024Hanzlíková Karin Atletika Klatovy FAM FAM uhrazeno
15.4.2024Háse Michaela FAM FAM uhrazeno
31.3.2024Havel Dominik Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
1.11.2023Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
2.5.2024Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
6.4.2024Havlickova Tereza TJ Sokol Hradec Králové KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2024Havlová Valerie Olga KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.4.2024Hejdušek Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.4.2024Hejdušek Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.4.2024Hlaváč Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
19.11.2023Hlaváčová Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.4.2024Hlavatá Viktorie KIDS I D06-07 uhrazeno
20.4.2024Hodek Petr KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.4.2024Hodek Václav KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.4.2024Hoffmannová Denisa FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Hofman Alan KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.4.2024Hofman Tomáš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.4.2024Holubcakova Sofie Gladiátor Race Kids Hradec Králové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Honc Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.11.2023Honosková Hana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.4.2024Horálek Daniel KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.11.2023Horníková Aneta Hornící FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Houdek Pavel KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.4.2024Hrčkulák Dominik Gladiátor training Kralupy KIDS I CH08-09 uhrazeno
10.1.2024Hrdina Maty KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
28.4.2024Hrubý Matyáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.5.2024Hruskova Sabina KIDS I D06-07 uhrazeno
22.2.2024Hryzová Kristýna KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
2.5.2024Hubálková Hana KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
9.3.2024Hucek Lukáš TRENUJFURT KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.4.2024Humeníková Elen KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
14.4.2024Humeníková Ester KIDS I D08-09 uhrazeno
1.4.2024Ilavský Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.4.2024Ilavský Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.4.2024Jacik Daniel KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.4.2024Jalovecká Klára KIDS I D06-07 uhrazeno
28.4.2024Jalovecký Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.1.2024Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.1.2024Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
27.4.2024Janků Tadeáš SDH Letňany KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Janoušek Daniel Nicolas KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Janoušek Ondřej Danick FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Janoušková Nicol Valerie KIDS I D08-09 uhrazeno
22.4.2024Janoušková Megan Vlčata FAM FAM uhrazeno
25.4.2024Jarolímová Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
25.3.2024Jarošíncová Nela Funkční Trénink Milovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.4.2024Jarušek Adam Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2024Jech Tadeáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2024Jechová Abigail FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Jedinák Tobiáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.11.2023Jelínek Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.5.2024Jelínek Stanislav FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Jelínek Michal FAM FAM uhrazeno
30.11.2023Jelínková Dominika #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
2.5.2024Jendrisek Vít Vydry KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Jeřábková Andělka Jeřabinky FAM FAM uhrazeno
24.3.2024Jeřábková Josefína FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Jiránek Ondřej Gladiator kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.4.2024Jiránek Jakub OCR Kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.4.2024Jiránková Justina Rosalie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.4.2024Juklíček Adam OCR Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.3.2024Juláková Kateřina FAM FAM uhrazeno
26.4.2024Jurdová Emily FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Kabeláč Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.3.2024Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.4.2024Kaczková Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.11.2023Kálal Jakub FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Kalibová Dominika KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.4.2024Kalibová Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Kalíšková Nelly KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.5.2024Kalousková Aneta KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
23.3.2024Kalvodová Stela Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.5.2024Karlík Jan Matyáš FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Karlík Stanislav Sylvester FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Kasalická Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
21.4.2024Kašpar Antonín KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.4.2024Kašpar David FAM FAM uhrazeno
21.4.2024Kašpar František KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2024Kašparová Anna FAM FAM uhrazeno
24.11.2023Keklakova Anetka FAM FAM uhrazeno
20.1.2024Khun Michal Sovy KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
20.1.2024Khun Jakub HC Letci Letňany KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2024Kilian Matyáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.4.2024Kilian Daniel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Kilian Patrik KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.4.2024Klozar David KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.4.2024Kmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
14.4.2024Kňapová Marie FAM FAM uhrazeno
14.4.2024Kňapová Klára FAM FAM uhrazeno
26.4.2024Knížek Alfred KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.4.2024Kočí Marie FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Kočí Viktor KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.4.2024Kočí Jiří FAM FAM uhrazeno
26.4.2024Kohl Oliver VK Benatky FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Kokstein Daniel KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.3.2024Koláček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2024Koláčková Klára KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Kolář Filip Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Kolářová Anna FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Kolářová Emma FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Kolářová Anna OCR Čelákovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Koliášová Veronika KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.4.2024Kolpeková Karolína Bytzdravy.cz KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
5.3.2024Komárek Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
8.4.2024Konečná Ivana Dono KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Konopík Josef Panther Gym Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2024Konopíková Cecílie Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.3.2024Kopáč Filip OCR TEAM Kladno KIDS I CH08-09 uhrazeno
24.3.2024Kopáčová Veronika OCR TEAM Kladno KIDS I D06-07 uhrazeno
2.11.2023Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.11.2023Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
2.11.2023Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.4.2024Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
2.5.2024Kosela Jakub KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
7.4.2024Kosina Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Kosinová Sofie FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Kotek Filip FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Kotek Patrik Family FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Kotová Eliška Mirawood KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2024Kovář Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.4.2024Kovaříková Kristýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.4.2024Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH14-15 nezaplaceno
14.4.2024Kozlovská Anna Tj Tanvald KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.3.2024Kozlovská Adéla Tj Tanvald KIDS I D08-09 uhrazeno
1.11.2023Kraft Lukáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
26.4.2024Král Matouš Lagunino OCR Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.4.2024Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.4.2024Krátký David Gladiátor kids Trutnov KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
2.5.2024KRATOCHVIL ADAM KRATASCI KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2024KRATOCHVIL David KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2024Kraus Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.4.2024Krčmářová Emma #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.4.2024Křemenáková Bára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.4.2024Křemenáková Eliška KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
14.4.2024Kříž Václav KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2024Krumpolc Daniel KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2024Krumpolc Adam FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Krupičková Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
21.3.2024Kubecová Dominika Funkční Trénink Milovice KIDS I D08-09 uhrazeno
26.4.2024Kubes Albert Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
1.4.2024Kubešová Adéla Funkční Trénink Milovice KIDS I D08-09 uhrazeno
28.4.2024Kubíček Adam KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.4.2024Kubíčková Nina FAM FAM uhrazeno
11.3.2024Kubinec Jiří KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
22.11.2023Kubišta Anton Biatlon Liberec KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
6.3.2024Kučera Karel FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Kučerová Petra Horský holky Bratrouchov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.3.2024Kuchařík Jan KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.3.2024Kuchařík Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2024Kuderova Julie Panther gym Cakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
12.3.2024Kulovaná Adéla FAM FAM uhrazeno
12.3.2024Kulovaná Anna KIDS I D06-07 uhrazeno
29.4.2024Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.4.2024Kurka Matyáš OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.4.2024Kurková Karolína OCR Kids Poděbrady FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Kušnír Albert mrka FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Kušnír Krystof mrka FAM FAM uhrazeno
7.11.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
7.11.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Kvapil Vít KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2024Kysela Samuel Lagunino OCR Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
24.12.2023Kysilková Berenika FAM FAM uhrazeno
5.3.2024Kytka Maxmilian FAM FAM uhrazeno
5.3.2024Kytková Magdalena FAM FAM uhrazeno
24.4.2024Ladeckà Natalie Lenochodi KIDS I D06-07 uhrazeno
24.4.2024Ladecky David FAM FAM uhrazeno
28.4.2024Lanča Matyáš Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
21.4.2024Langer Matěj FAM FAM uhrazeno
26.4.2024Langer Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2024Langerová Lucie Valentýna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
22.2.2024Ledvina František Spartan Kids Kolín KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
19.3.2024Ledvina Richard Spartan Kids Kolín KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.3.2024Lenfeldova Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
21.3.2024Leško Milan FAM FAM uhrazeno
21.3.2024Lešková Júlia KIDS I D08-09 uhrazeno
27.4.2024Linhová Tereza KIDS I D06-07 uhrazeno
9.11.2023Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
9.11.2023Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 nezaplaceno
30.4.2024Lomitzki Alex KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
30.4.2024Lomitzki Patrik KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
24.4.2024Lorenc Ondrej KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
23.4.2024Lorenc Jan Maxmilián BIGGUS TEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.4.2024Lorenc Martin František BIGGUS TEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Lorencová Adéla KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
23.4.2024Lorencová Marie Helena BIGGUS TEAM FAM FAM uhrazeno
23.4.2024Lorencová Nicol Kristýna BIGGUS TEAM KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2024Loučka Marek TJ Sokol Vrchoslavice KIDS I CH08-09 uhrazeno
8.4.2024Lovětinský Matyáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
4.11.2023Lucie Horníková Hornící FAM FAM uhrazeno
24.4.2024Ludmila Alex KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.2.2024Luks Vojtěch KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.2.2024Luks Benjamin KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.2.2024Luks Tobiáš KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.1.2024Macourek Tomáš MACEK KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
10.4.2024Mahlová Vendula #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 nezaplaceno
29.4.2024Majerčíková Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.5.2024Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
21.4.2024Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
15.2.2024MALÁČ Jakub SKP Nymburk KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2024Malich Jáchym KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
1.5.2024Mannová Linda PS Hroch Pardubice KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2024Marek Matěj KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.11.2023Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.4.2024Martínek Tobiáš KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
30.4.2024Martínek Patrik KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
29.4.2024Martinez Vilimkova Lucie FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.2.2024Martonka Alex KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.2.2024Masaříková Lesana Fasthouse Racing Team FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Mašek Christian FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Mašek Antonín KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.4.2024Mašín Denis Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Matic Boris KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Matic Lenka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
5.11.2023Matoušková Zoe #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.3.2024Matula Ladislav Matula FAM FAM uhrazeno
27.12.2023Matuška Tomáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.11.2023Mencl Jakub KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.11.2023Meruna Tomáš LOKO Beroun KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.2.2024Mezlík Jan OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.2.2024Mezlíková Julie OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
25.4.2024Michel Jakub Jan Gladiátor race kids Trutnov KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.4.2024Michlová Marie Gabriela Gladiátor race kids Trutnov FAM FAM uhrazeno
17.4.2024Mikoczi Tadeáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
16.4.2024Mikocziová Nikolka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.3.2024Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
29.4.2024Miler Denis KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2024Miler Dominik KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Miler Robin KIDS I CH06-07 uhrazeno
29.4.2024Milerová Mia FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Mrňa Jakub OCR Čelákovice KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.4.2024Mudra Patrik Trenujfurt KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
12.4.2024Myšíková Veronika FAM FAM uhrazeno
23.4.2024Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Nentvich Marek OCR Čelákovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.3.2024Neslušanová Eliška Funkční Trénink Milovice KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
30.3.2024Nižnanská Elena Ninžatým FAM FAM uhrazeno
30.3.2024Nižnanský Tomáš Ninžatým KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.4.2024Nohejlová Adéla Gladiator Race KIDS tréninková skupina Trutnov KIDS I D06-07 uhrazeno
18.4.2024Nohynek Daniel STG Mladá Boleslav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.4.2024Novák Pavel KIDS I CH08-09 nezaplaceno
1.5.2024Novák Max fotr a syn FAM FAM uhrazeno
5.11.2023Novák Eduard Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.11.2023Nováková Klára Panther Gym Čakovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.11.2023Novotná Magdalenka FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Novotná Emma FAM FAM uhrazeno
4.2.2024Novotný Čeněk KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
31.3.2024Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2024Novotný Sebastian KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
29.4.2024Novotný Kryštof KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
22.4.2024Ondráčková Kristýna Gladiátor Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
1.5.2024Oslzlá Iva KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
2.5.2024Pačesný Štěpán KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
2.5.2024Pán Matyáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2024Papoušek Hanuš Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
27.2.2024Paris Laura KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Paveleková Markéta Blue tým KIDS I D06-07 nezaplaceno
30.4.2024Pávková Karolína KIDS I D06-07 uhrazeno
30.4.2024Pávková Gabriela KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.4.2024Pavlíčková Zuzana PoBofitdance KIDS I D06-07 uhrazeno
21.4.2024Pavlíčková Dora PoBofitdance KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Pecháček Filip KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2024Pečová Rebeka OCR Čelákovice FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Peková Nikol Olympia Spartan Training KIDS I D06-07 uhrazeno
27.4.2024Perl Jindřich KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.4.2024Peterek Eliáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
27.4.2024Peterek Tadeáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
27.4.2024Peterek Jeremiáš CrossfitJD Rýmařov, z.s. KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
14.4.2024Petráňová Natálie FAM FAM uhrazeno
24.3.2024Petráš Radek Kopačky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
7.4.2024Petrasek Lukas HC Sparta KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Petrasek EllaMartina Olymp Praha KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
31.3.2024Petřeková Karolína #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Petřík Hektor FAM FAM uhrazeno
1.11.2023Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.11.2023Petrusová Saskie SKI RUN Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
29.4.2024Píchová Tereza KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
22.1.2024Piekník Lukáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
26.4.2024Pilař Daniel Lužany KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Pilař Matěj Lužany KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
11.4.2024Pittner Ondřej KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.4.2024Plachá Ema FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Pochobradský Matyáš FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Pochobradský Mikoláš FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Podešva Jaroslav Atletika Stará Boleslav KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
24.3.2024Podlezl Jasmína FAM FAM uhrazeno
28.4.2024Podskalský Albert Sokol Kbely KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2024Podskalský Eduard Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.3.2024Pohan Lukáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
17.4.2024Pohnán Samuel FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Pokorná Jana KK Beringin KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2024Pokorná Anežka FAM FAM uhrazeno
11.4.2024Pokorný Antonín KK Beringin KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.11.2023Pokorný Štěpán SKIRUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
11.4.2024Pokorný František KK Beringin KIDS I CH08-09 uhrazeno
14.4.2024Póla Antonín Buď svůj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.4.2024Póla Vít Buď svůj KIDS I CH08-09 uhrazeno
22.4.2024Poláková Nela Morčata KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.4.2024Poláková Tereza PoBofitdance KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.4.2024Pospíšil Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
25.4.2024Prajs Zdenek KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.4.2024Prajs Martin FAM FAM uhrazeno
23.4.2024Prajsová Kateřina KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Prchlík Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
15.4.2024Preisler Denis Svídnický extrém KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.4.2024Přemyslovská Adéla PoBofitdance KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
8.3.2024Přibáň Radek KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
31.1.2024Procházková Ema Svídnický extrém KIDS I D08-09 uhrazeno
31.1.2024Procházková Hana Svídnický extrém KIDS I D06-07 uhrazeno
2.5.2024Procházková Adéla Kids FAM FAM uhrazeno
25.4.2024Ptáčková Amálie KIDS I D06-07 uhrazeno
12.3.2024Pup Matyáš SRTG Praha KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.4.2024Pupová Amelie Agoge GYM FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Pustka Dan LosBombardos KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Rada Lucas Martin Konisovic FAM FAM uhrazeno
18.12.2023Rebhán Adrian KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
29.11.2023Řehořek Tomáš SRTG MOST KIDS I CH06-07 uhrazeno
21.4.2024Repárjuk Kornelija PoBofitdance KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2024Řepíková Eliška FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Římovská Natálie FCP Praha KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
25.4.2024Rohackova Michaela Atletika Dolni Brezany KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
26.4.2024Rohlíček Vít Lagunino OCR Team KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
22.4.2024Rothová Beáta GR Kids Trutnov KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
25.1.2024Rozdolská Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
28.4.2024Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
14.4.2024Rychnovská Natálie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Ryparová Julie FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Rys Šimon Rysáci KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.4.2024Ryšánek Gabriel za Liberec FAM FAM uhrazeno
21.4.2024Ryšánek David za Liberec KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2024Rysová Petra Rysáci KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
22.4.2024Šafková Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Šafránková Lucie KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
29.4.2024Šafránková Natálie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
29.4.2024Šalovský Jakub FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Samková Michaela - KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Samková Simona Orel Vyškov KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
25.11.2023Šandrik Marek KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Satur Lukas KIDS II - RACE CH10-11 nezaplaceno
20.4.2024Sazima Tomáš KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
20.4.2024Sazimová Eliška KIDS I D08-09 uhrazeno
11.4.2024Schwan Daniel North gym Děčín KIDS I CH06-07 uhrazeno
30.4.2024Schwarzová Amálie Olympia Spartan training Kutná Hora KIDS I D06-07 uhrazeno
21.4.2024Sedlařík Albert Emil FAM FAM uhrazeno
31.12.2023Sejková Barbora Funkční Trénink Milovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
31.12.2023Sejková Eliška Funkční Trénink Milovice KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
13.4.2024Sekerova Ema OCR Čelákovice KIDS I D06-07 uhrazeno
15.4.2024Selnerová Nela FAM FAM uhrazeno
14.3.2024Šimánková Vanda FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Šimek Martin FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Šimková Lucie FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Sirůčková Eliška FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Sirůčková Michaela KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Sitár Oskar Sokol kbely KIDS I CH08-09 uhrazeno
1.5.2024Sitárová Johana Sokol kbely KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
18.3.2024Skalská Zora KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2024Sklenář Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.2.2024Škoch Jan FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Sládková Natálie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.5.2024Slanina Kryštof #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Slaninová Esterka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
16.4.2024Slánský Richard KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
16.4.2024Slánský Viktor KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.4.2024Slezák Tobiáš Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH06-07 nezaplaceno
30.4.2024Slezák Jakub Sokol Dvůr Králové n. L. KIDS I CH08-09 nezaplaceno
28.4.2024Smejkalova Terezka KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.4.2024Smetana Miroslav FAM FAM uhrazeno
27.4.2024Šmíd Martin KAMIKAZE TEAM FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Šmíd Štěpán KAMIKAZE TEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
26.4.2024Šnábl Ondřej NO BARBIE TEAM FAM FAM uhrazeno
21.4.2024Šnebergerová Tereza PoBofitdance KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
24.2.2024Šnejberková Anna KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
15.2.2024Snítilá Anděla OCR ČELÁKOVICE KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Šnokhausová Nela SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
30.4.2024Sokol Albert SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2024Sokolová Beata SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
7.1.2024Souček Antonín Atletika Stodůlky KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
5.12.2023Soukupova Anna čuňata KIDS I D06-07 uhrazeno
5.12.2023Soukupova Ema čuňata KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
26.3.2024Soukupová Eliška Nýmandi KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
5.12.2023Soukupova Barbora čuňata KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Soumarová Vanesa GOGO team KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
7.4.2024Šrámek Vojtěch TJ Sokol Horní Branná KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.4.2024Šrámková Viktorie FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Štaflová Veronika KIDS I D06-07 uhrazeno
28.4.2024Staněk Jakub Block 325 KIDS I CH08-09 uhrazeno
28.4.2024Staněk Jiří KIDS II - OPEN CH10-15 nezaplaceno
26.4.2024Staněk Martin FAM FAM uhrazeno
20.4.2024Štarman Jáchym STRAKOV KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Štecha Vojtěch KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
28.4.2024Štěrba Matěj KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
2.5.2024Štístko Šimon KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
15.4.2024Strachota Jiří FAM FAM uhrazeno
28.2.2024Stránská Klára KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.4.2024Strasirybkova Nela Strasirybky KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
27.4.2024Strasirybkova Adela Strasirybky KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
28.4.2024Štrejbarová Sofie KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
30.3.2024Střelec Sebastien SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.3.2024Střelec Tobiáš SKI RUN Čakovice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
29.4.2024Strnadova Adela Panther Gym Čakovice KIDS I D06-07 uhrazeno
29.4.2024Strnadova Alzbeta Panther Gym Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
28.4.2024Šturm Michael KIDS I CH06-07 uhrazeno
28.4.2024Šturm Sebastian KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.4.2024Suchánek Daniel PoBofitdance KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Suková Michaela Sokol Kbely KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
29.4.2024Šulcová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Šulcová Emily Emily FAM FAM uhrazeno
10.4.2024Šumná Anna KIDS I D06-07 uhrazeno
1.5.2024Šumný Adam FAM FAM uhrazeno
2.5.2024Švejda Vincent FTM Milovice KIDS II - RACE CH12-13 nezaplaceno
7.11.2023Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
18.4.2024Svoboda Tomáš KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
18.4.2024Svobodová Petra KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.12.2023Svobodová Gabriela Funkční Trénink Milovice KIDS I D06-07 uhrazeno
1.5.2024Sýkora Tomáš SDH Dlouhé KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
30.4.2024Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
25.4.2024Taterová Natálie FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Tázlarová Daniela FAM FAM uhrazeno
22.4.2024Topor Tobias FAM FAM uhrazeno
9.3.2024Tuhovčáková Adéla OCR Čelákovice KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
1.5.2024Tůmová Victorie KIDS I D08-09 uhrazeno
1.5.2024Tůmová Veronika FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Tydrychová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
29.4.2024Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH08-09 uhrazeno
4.4.2024Uher Josef KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.4.2024Uhlířová Terezie KIDS I D08-09 uhrazeno
22.4.2024Uhlířová Lara FAM FAM uhrazeno
20.4.2024ULRICH Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
20.4.2024ULRICH Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
30.4.2024Ulverová Eliška FAM FAM uhrazeno
19.1.2024Vágner Filip FAM FAM uhrazeno
19.4.2024Vágner Adam KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
26.4.2024Valenta Tobiáš KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.4.2024Valtrova Emma NikdyNemámeDost KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.4.2024Vaněk Jáchym OCR kids Poděbrady KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Vaňous Dominik OCR HUNTERS FAM FAM uhrazeno
14.4.2024Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS I CH06-07 uhrazeno
14.4.2024Varga Viktor Varga Family Gladiator Team FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Vaverka Štěpán FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Vaverková Darina FAM FAM uhrazeno
29.4.2024Vávra Roman KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2024Vávra Kryštof KIDS I CH06-07 nezaplaceno
29.4.2024Vavruška Martin SRTG Praha KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
1.5.2024Večerník Martínek WILD GRIZZLY FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiser Jiří FAM FAM uhrazeno
8.11.2023Veiserová Klára FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Vejvoda Mikuláš FAM FAM uhrazeno
28.4.2024VENTA VOJTĚCH Sokol Kbely KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Věrná Kateřina Kroměříž KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
2.5.2024Veselovský Vít KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.4.2024Vinař Karel KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
30.4.2024Vinařová Eliška KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.4.2024Vincent Daniel STG Pardubice KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.4.2024Vincent jr. Oldřich STG Pardubice KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
1.5.2024Vlachová Zita KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
1.5.2024Vlachová Irena KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
21.3.2024Vlček Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
21.3.2024Vlčková Anička #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
1.5.2024Vnenk Amálie TEAM FAM FAM uhrazeno
25.4.2024Vodseďálek Mikuláš KIDS I CH06-07 uhrazeno
16.12.2023Vojtěchovská Ema KIDS II. - OPEN KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.12.2023Vojtěchovská Gabriela KIDS I. KIDS II - OPEN D10-15 uhrazeno
16.12.2023Vojtěchovský Dan KIDS II. - OPEN KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
23.4.2024Vojtko Štěpán Valdice KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
9.4.2024Volmuth Vojta OCR kids Poděbrady KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
25.4.2024Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
25.4.2024Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
23.4.2024Vorlíček Petr KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
23.4.2024Vorlíčková Anna KIDS I D08-09 uhrazeno
15.1.2024Votápek Leonard Pišišvorové KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
22.4.2024Vránová Tereza BAOS Osek KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.4.2024Vraný Jakub STG Mladá Boleslav FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Vraný Adam STG Mladá Boleslav FAM FAM uhrazeno
7.4.2024Vyhlídal Jan FAM FAM uhrazeno
24.4.2024Vyleťalová Julie FAM FAM uhrazeno
28.4.2024Wagnerova Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
30.4.2024Záhora Vojtěch Ota FAM FAM uhrazeno
14.3.2024Zahradník Martin Bacha brácha KIDS II - RACE CH14-15 uhrazeno
14.3.2024Zahradník Vavřinec Bacha brácha KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
14.3.2024Zahradník Aram Bacha brácha KIDS I CH08-09 uhrazeno
2.5.2024Zahradníková Mia Bacha brácha FAM FAM uhrazeno
23.4.2024Žáková Monika KIDS II - RACE D10-11 uhrazeno
30.4.2024Zaoralová Amálie Sokol Dvůr Králové. KIDS I D08-09 nezaplaceno
12.3.2024Zapletalová Ela FAM FAM uhrazeno
12.3.2024Zapletalová Ema FAM FAM uhrazeno
30.4.2024Zbranek Mikuláš KIDS II - RACE CH10-11 uhrazeno
30.4.2024Zbranková Viktorie KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
24.4.2024Zemanová Rozálie FAM FAM uhrazeno
28.4.2024Zich Marek Lužany KIDS II - RACE CH12-13 uhrazeno
29.4.2024Zichová Terezie Lužany KIDS II - RACE D14-15 uhrazeno
21.4.2024Židoňová Selma KIDS I D08-09 uhrazeno
30.4.2024Žilková Tereza STG Kutná Hora KIDS I D08-09 uhrazeno
20.4.2024Živnůstka Denis KIDS II - OPEN CH10-15 uhrazeno
11.4.2024Živnůstka Robin KIDS I CH08-09 uhrazeno
3.2.2024Zoubková Eliška FAM FAM uhrazeno
3.11.2023Žufníčková Josefina KIDS II - RACE D12-13 uhrazeno
15.4.2024Zwettler Nicolas FAM FAM uhrazeno