Startovní listina Pobytový Gladiator Race kemp 1 – Hradec Králové Stříbrný rybník 14. - 19. 7. 2024

Statistika přihlášných

Trať
KempKemp48
Kategorie
CH7-16Chlapci 7 - 16 let27
D7-16Dívky 7 - 16 let21
Celkem přihlášených48

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.1.2024Beneš Marek SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
24.1.2024Beneš Radim SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
4.5.2024Čermák Jáchym Kemp CH7-16 uhrazeno
4.5.2024Čermáková Kristýna Kemp D7-16 uhrazeno
12.3.2024Černý Dominik Spartans Vyškov Kemp CH7-16 uhrazeno
7.4.2024Dubenecká Anna OCR Team Sokol Dvůr Králové Kemp D7-16 uhrazeno
29.1.2024Faltýnek Miroslav SK Jeseniova Kemp CH7-16 uhrazeno
21.4.2024Frisová Lucie Frisaci Kemp D7-16 uhrazeno
27.2.2024Hanáková Markéta Orel Vyškov Kemp D7-16 uhrazeno
12.4.2024Hebr Štěpán Kemp CH7-16 uhrazeno
3.5.2024Kábrt Šimon Kemp CH7-16 uhrazeno
4.3.2024Kleinpeter Dominik Kemp CH7-16 uhrazeno
19.1.2024Knotek Tomáš Kemp CH7-16 uhrazeno
31.1.2024Kozelek Jakub #GLADIATORRACETEAM Kemp CH7-16 uhrazeno
23.4.2024Křenková Veronika OCR Čelákovice Kemp D7-16 uhrazeno
25.12.2023Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
25.12.2023Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady Kemp D7-16 uhrazeno
21.4.2024Machylová Markéta SK Hranice Kemp D7-16 uhrazeno
30.12.2023Makovec Martin OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
30.12.2023Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
21.1.2024Maršík Ondřej Kemp CH7-16 uhrazeno
21.1.2024Maršíková Veronika Kemp D7-16 uhrazeno
23.11.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
23.11.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice Kemp D7-16 uhrazeno
27.4.2024Mazenauer Viktorka Gladiátor Kids HK Kemp D7-16 uhrazeno
5.2.2024Meruna Tomáš LOKO Beroun Kemp CH7-16 uhrazeno
6.3.2024Mlatečková Marie Spartan training group Kutná Hora Kemp D7-16 uhrazeno
22.1.2024Němeček Tomáš Kemp CH7-16 uhrazeno
22.1.2024Němečková Šárka Kemp D7-16 uhrazeno
10.2.2024Novotný Marek Panther Gym Čakovice Kemp CH7-16 uhrazeno
4.4.2024Osladil Miroslav Kemp CH7-16 uhrazeno
28.1.2024Osladilová Sára Kemp D7-16 uhrazeno
10.1.2024Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
6.3.2024Rajchl Martin Kemp CH7-16 uhrazeno
13.3.2024Samková Simona Orel Vyškov Kemp D7-16 uhrazeno
20.4.2024Scholz Adam Kemp CH7-16 uhrazeno
29.1.2024Šponiar Dominik Kemp CH7-16 uhrazeno
4.1.2024Štaud Denis Kemp CH7-16 uhrazeno
25.12.2023Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady Kemp CH7-16 uhrazeno
25.12.2023Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady Kemp D7-16 uhrazeno
23.4.2024Urbánková Klárka OCR Čelákovice Kemp D7-16 uhrazeno
9.3.2024Vancl František Kemp CH7-16 uhrazeno
21.4.2024Vejrochová Kristýna Kemp D7-16 uhrazeno
29.1.2024Záborská Lucie Kemp D7-16 uhrazeno
29.1.2024Záborský Jakub Kemp CH7-16 uhrazeno
18.2.2024Zachová Hana Kemp D7-16 uhrazeno
18.2.2024Zachová Klára TJ Alpin Třebíč Kemp D7-16 uhrazeno
3.12.2023Žáková Monika Kemp D7-16 uhrazeno