Startovní listina Běh proti alergii (pro účastníky kongresu a jejich příznivce)

Statistika přihlášných

Trať
6km6km47
3km3km26
Kategorie
Z00-99Ženy bez omezení věku25
Z00-99Ženy bez omezení věku23
M00-99Muži bez omezení věku22
M00-99Muži bez omezení věku3
Celkem přihlášených73

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.6.2024Adámková Petra 6km Z00-99 uhrazeno
18.7.2024Anderlová Táňa 6km Z00-99 uhrazeno
22.5.2024Baďo Klára ALK 6km Z00-99 uhrazeno
6.5.2024Balcarová Radka EUROTEAM 6km Z00-99 uhrazeno
17.7.2024Bartková Pavlína 3km Z00-99 nezaplaceno
11.7.2024Bečičková Kateřina 3km Z00-99 uhrazeno
17.7.2024Belej Jiří LPU Pardubice 6km M00-99 uhrazeno
31.5.2024Bisová Monika 3km Z00-99 uhrazeno
2.7.2024Boudyš Jakub Janovice 6km M00-99 uhrazeno
13.7.2024Brát Karel 6km M00-99 uhrazeno
28.5.2024Brendlová Marcela 3km Z00-99 uhrazeno
26.5.2024Brýdl Ladislav ALK 3km M00-99 uhrazeno
6.5.2024Černá Vlasta Pohoda Yacht 3km Z00-99 uhrazeno
12.7.2024Dobešová Tereza 6km Z00-99 uhrazeno
4.6.2024Dukatova Martina 3km Z00-99 uhrazeno
11.5.2024Elsnerová Barbora Váš Alergolog s.r.o. 3km Z00-99 uhrazeno
6.7.2024Frimlová Markéta 6km Z00-99 uhrazeno
23.6.2024Galanská Radka Alergo Team FN Plzeň 3km Z00-99 uhrazeno
5.7.2024Hanousková Kristýna 6km Z00-99 uhrazeno
4.7.2024Holanova Zuzana 3km Z00-99 uhrazeno
22.5.2024Homolková Lenka 6km Z00-99 uhrazeno
17.6.2024Hort Marek 6km M00-99 uhrazeno
15.6.2024Hort Martin 6km M00-99 uhrazeno
17.6.2024Hortová Emma 3km Z00-99 uhrazeno
17.6.2024Hortová Martina 6km Z00-99 uhrazeno
11.5.2024Horynová Eva Váš alergolog s.r.o. 3km Z00-99 uhrazeno
30.6.2024Hronová Dana 3km Z00-99 uhrazeno
20.5.2024Hrunka Jakub 6km M00-99 uhrazeno
29.5.2024Hudcová Olga 6km Z00-99 uhrazeno
3.6.2024Jedličková Alice 6km Z00-99 uhrazeno
19.7.2024Jirout Pavel 3km M00-99 nezaplaceno
3.6.2024Josefová Tereza 6km Z00-99 uhrazeno
15.7.2024Kaštánek Pavel GLENMARK 6km M00-99 uhrazeno
18.7.2024Klakurka Václav AD Team 6km M00-99 nezaplaceno
2.7.2024Kociánová Kateřina 3km Z00-99 uhrazeno
15.5.2024Konvičková Dana 3km Z00-99 uhrazeno
12.7.2024Kopecká Markéta Hruštičky 6km Z00-99 uhrazeno
12.7.2024Kopecká Tereza Hruštičky 6km Z00-99 uhrazeno
12.7.2024Kopecká Nikola Hruštičky 6km Z00-99 uhrazeno
12.7.2024Kopecký David Hruštičky 6km M00-99 uhrazeno
22.5.2024Kordač Lukáš 6km M00-99 uhrazeno
18.7.2024Maistryszinová Nikola 6km Z00-99 uhrazeno
11.7.2024Milota Tomáš 6km M00-99 uhrazeno
17.7.2024Novotná Natálie 6km Z00-99 uhrazeno
18.6.2024Pavlíková Dagmar Sokol Stěžery 6km Z00-99 uhrazeno
20.6.2024Pech Jiří 6km M00-99 uhrazeno
2.7.2024Plodek Lukáš - 6km M00-99 uhrazeno
6.5.2024Salzman Petr EUC 6km M00-99 uhrazeno
11.6.2024Šedivka Tomáš Bald Runner 6km M00-99 uhrazeno
6.6.2024Šetinová Ivana 6km Z00-99 uhrazeno
8.7.2024Sieglová Pavla 6km Z00-99 uhrazeno
5.5.2024Šrot Jaromír 6km M00-99 uhrazeno
30.6.2024Šrotová Adéla 6km Z00-99 uhrazeno
1.5.2024Šrotová Emma 3km Z00-99 uhrazeno
30.4.2024Šrotová Adriana 6km Z00-99 uhrazeno
30.6.2024Štěpán Miloš Stěžery 6km M00-99 uhrazeno
30.6.2024Štěpánová Dana 3km Z00-99 uhrazeno
15.7.2024Štipl Pavel 6km M00-99 nezaplaceno
3.6.2024Svoboda Lukáš 6km M00-99 uhrazeno
19.5.2024Tichá Markéta 3km Z00-99 uhrazeno
8.5.2024Urban Lubomír 6km M00-99 uhrazeno
13.5.2024Urbanova Eva Stěžírky 3km Z00-99 uhrazeno
17.7.2024Vachova Martina 6km Z00-99 uhrazeno
3.7.2024Vakešová Kateřina 3km Z00-99 uhrazeno
17.7.2024Valentová Denisa 3km Z00-99 uhrazeno
17.7.2024Valentová Dita 3km Z00-99 uhrazeno
6.5.2024Vančátová Kateřina PohodaYacht 3km Z00-99 uhrazeno
2.7.2024Viest Bronislava 3km Z00-99 uhrazeno
12.6.2024Vorlíčková Marcela 6km Z00-99 uhrazeno
2.7.2024Votypka Martin 3km M00-99 uhrazeno
3.6.2024Vydláková Jana IKEM 6km Z00-99 uhrazeno
1.7.2024Zlámal Aleš Kasper Swix Team 6km M00-99 uhrazeno
2.7.2024Znamínko Tadeáš 6km M00-99 uhrazeno