Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS WINTER GLADIATOR RACE 2018

Statistika přihlášených

Trať
KGR IIKGR II112
KGR IKGR I66
Kategorie
H3Chlapci 2007 - 200840
D2Dívky 2009 - 201024
H4Chlapci 2005 - 200623
H2Chlapci 2009 - 201023
D3Dívky 2007 - 200823
H1Chlapci 2011 - 201214
D4Dívky 2005 - 200613
H5Chlapci 2003 - 20048
D1Dívky 2011 - 20125
D5Dívky 2003 - 20045
Celkem přihlášených178

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.12.2017Ackermann Václav KGR II H4 3.1.2018
12.10.2017Babuška David KGR II H3 15.10.2017
12.10.2017Babuška Matěj KGR II H3 15.10.2017
12.10.2017Babušková Lucie KGR II D4 15.10.2017
31.1.2018Balcarová Anna KGR II D4 7.2.2018
21.10.2017Baťka Petr Jan KGR II H3 24.10.2017
10.1.2018Baum Marek SRTG Šumperk KGR II H4 12.1.2018
10.1.2018Baumová Barbora SRTG Šumperk KGR II D5 12.1.2018
23.1.2018Bébr Bruno Bébříci KGR II H5 26.1.2018
23.1.2018Bébrová Sofie Bébříci KGR II D3 26.1.2018
23.1.2018Bébrová Julie Bébříci KGR I D2 26.1.2018
31.1.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KGR II H3 2.2.2018
23.1.2018Benešová Pavlína ZF Electronics, Klášterec KGR II D3 27.1.2018
28.1.2018Blažek Radovan KGR II H5 3.2.2018
22.1.2018Blažková Justýna KGR I D2 25.1.2018
4.9.2017Bohatá Eliška KGR I D1 6.9.2017
4.9.2017Bohatá Barbora KGR II D3 6.9.2017
30.12.2017Brož Michal KGR II H3 9.1.2018
30.12.2017Brožová Marie KGR I D2 9.1.2018
4.2.2018Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KGR II H3 7.2.2018
22.1.2018Čadová Alice KGR I D2 30.1.2018
22.1.2018Čadová Anna KGR II D3 30.1.2018
19.1.2018Černilovská Lucie KGR II D5 23.1.2018
31.1.2018Cervenkova Lucie KGR II D3 9.2.2018
21.12.2017Chráska Štěpán KGR I H2 28.12.2017
3.12.2017Cibulková Anna KGR II D3 6.12.2017
13.1.2018Císař Jakub KGR I H2 16.1.2018
1.2.2018Cvejnova Eliska KGR II D3 8.2.2018
13.1.2018Daniel Filip KGR II H4 16.1.2018
26.9.2017Daniel Matyaš KGR II H3 30.9.2017
7.1.2018Davídková Adéla JUDO Beskydy KGR II D3 9.1.2018
6.9.2017Dekker Natalia KGR I D2 12.9.2017
1.10.2017Dolejšková Denisa Bílí Tygři KGR II D3 6.10.2017
11.12.2017Doležel Teodor Michal KGR I H1 13.12.2017
11.12.2017Doležel Samuel Michal KGR II H3 13.12.2017
5.1.2018Dostál Ondřej KGR I H2 6.1.2018
16.1.2018Dostál Jiří KGR II H3 19.1.2018
5.1.2018Dostál Matěj KGR II H3 6.1.2018
16.1.2018Dostál Jan KGR II H3 19.1.2018
13.1.2018Dřevecký Matěj KGR II H3 16.1.2018
6.11.2017Durychová Julie rugby Petrovice KGR II D4 8.11.2017
4.9.2017Dvořáková Daniela TJ Sokol Jaroměř KGR I D2 12.9.2017
4.9.2017Fojtík Václav KGR I H2 6.9.2017
8.12.2017Fousek Albert KGR II H4 12.12.2017
3.12.2017Glosová Nela KGR I D2 9.12.2017
3.2.2018Hájková Agáta KGR II D5 7.2.2018
4.12.2017Hanák Matěj KGR II H3 6.12.2017
31.1.2018Havlíček Karel Orel Rtyně KGR I H1 3.2.2018
4.2.2018Havlík Jakub KGR II H4 6.2.2018
17.12.2017Hejcman Patrik KGR I H2 19.12.2017
14.1.2018Hendrych Matěj KGR II H4 16.1.2018
3.12.2017Heřman Kristián KGR I H1 4.12.2017
21.1.2018Hessová Kateřina KGR II D3 26.1.2018
16.1.2018Holub Jan KGR II H4 18.1.2018
5.1.2018Horák Lukáš ZEKON KGR II H3 12.1.2018
7.12.2017Hornych Matyáš KGR I H2 9.12.2017
15.1.2018Hozáková Eliška Anna KGR I D1 24.1.2018
2.1.2018Hrabík Lukáš KGR II H3 3.1.2018
5.1.2018Hruška Matěj Hruszky KGR I H1 12.1.2018
5.1.2018Hruška Vít Hruszky KGR I H1 12.1.2018
5.1.2018Hrušková Nella Hruszky KGR II D3 12.1.2018
30.1.2018Hynková Dominika ZEWL GANG KGR I D2 1.2.2018
8.9.2017Jelínková Kristýna Brno Alligators KGR II D4 15.9.2017
28.1.2018Johan Marek KGR I H2 2.2.2018
28.1.2018Johanová Anika KGR I D1 2.2.2018
18.1.2018Kábele Matěj KGR II H5 25.1.2018
2.11.2017Kabrhel Jan šneci KGR II H3 3.11.2017
2.11.2017Kabrhelová Pavlína šneci KGR II D4 3.11.2017
29.1.2018Karas Vítězslav SVVAT KGR I H2 31.1.2018
3.2.2018Kareš Matouš KGR II H3 6.2.2018
9.1.2018Klempířová Marie KGR II D3 11.1.2018
10.10.2017Kolovrátníková Ema JIROUS KGR I D2 13.10.2017
9.9.2017Kopecká Rozálie Emma Altus Pons KGR I D2 14.9.2017
25.9.2017Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KGR II D4 28.9.2017
17.1.2018Kopecká Kateřina Altus Pons KGR I D2 26.1.2018
25.9.2017Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KGR II H4 28.9.2017
17.1.2018Kopecký Václav Altus Pons KGR I H2 26.1.2018
9.9.2017Kopecký Matyáš Altus Pons KGR II H3 14.9.2017
25.9.2017Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KGR II H3 28.9.2017
24.1.2018Kopecký Šimon KGR II H4 25.1.2018
15.12.2017Koričanská Andrea KGR I D2 19.12.2017
15.12.2017Koričanský Lukáš KGR II H3 19.12.2017
22.1.2018Koubek Matěj KGR I H2 26.1.2018
7.1.2018Kramule Tadeáš KGR I H1 10.1.2018
7.1.2018Kramule Matyáš KGR I H2 10.1.2018
31.12.2017Krpata Tomáš KGR II H4 4.1.2018
31.12.2017Krpatová Nikola KGR I D2 4.1.2018
6.12.2017Krupičková Ellen KGR II D3 8.12.2017
4.9.2017Kubeček Eduard KGR I H2 6.9.2017
4.9.2017Kubeček Antonín KGR II H3 6.9.2017
18.1.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KGR I H2 19.1.2018
2.1.2018Kvíz Patrik KGR I H1 10.1.2018
25.12.2017Lvovský Kristián KGR II H3 29.12.2017
28.12.2017Macek David KGR I H1 3.1.2018
10.1.2018Macková Eliška KGR II D3 12.1.2018
20.1.2018Marková Barbora TJ Sokol HK KGR II D5 23.1.2018
25.12.2017Martinec Lukáš KGR II H3 28.12.2017
17.1.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KGR I H1 19.1.2018
16.1.2018Meloun Daniel KGR II H3 18.1.2018
17.12.2017Miškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová KGR I H2 23.12.2017
1.2.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KGR II H5 2.2.2018
23.1.2018Mooren Mattia SK GYM HUMPOLEC KGR II H5 25.1.2018
23.1.2018Mooren Sam SK GYM HUMPOLEC KGR II H3 25.1.2018
6.1.2018Mrázek Teodor Bejček Opočno/Dobruška KGR I H1 9.1.2018
25.1.2018Nagy Kamil KGR II H5 27.1.2018
25.1.2018Nagy Michal KGR II H3 27.1.2018
29.12.2017Neffe Laura TRIUMPHALIS KGR II D4 3.1.2018
21.1.2018Nikodím Michal KGR I H2 23.1.2018
10.11.2017Nováková Natálie TJ Sokol Jaroměř KGR I D2 14.11.2017
18.1.2018Novotna Lucie KGR II D4 20.1.2018
2.2.2018Ondrášková Kateřina Nejde jenom chcíplá koza!!!! KGR I D2 6.2.2018
31.12.2017Pajer Jan SDH Velký Třebešov KGR I H2 9.1.2018
14.12.2017Páv Matouš Čápici KGR II H3 16.12.2017
4.9.2017Pavlová Anička WANCHAK TEAM KGR II D4 12.9.2017
3.2.2018Pekař Štěpán Kamarádi KGR I H1 6.2.2018
3.2.2018Pekař Jan Kamarádi KGR I H2 6.2.2018
4.12.2017Peřina Lukáš Náš tým KGR I H2 7.12.2017
4.12.2017Peřinová Adéla Náš tým KGR II D3 7.12.2017
31.12.2017Perthenová Eva KGR II D4 4.1.2018
5.9.2017Petera Tomáš TJ Sokol Jaroměř KGR II H3 13.9.2017
5.9.2017Petera Martin TJ Sokol Jaroměř KGR II H4 13.9.2017
14.12.2017Petrovský Vojtěch KGR I H2 15.12.2017
28.12.2017Pizúr Matouš KGR I H2 2.1.2018
29.1.2018Polc Ondřej KGR II H4 31.1.2018
8.12.2017Pošva Lukáš KGR II H3 15.12.2017
20.9.2017Procházková Tereza Altus Pons KGR I D2 22.9.2017
4.9.2017Prokopová Tereza Atletika Jaroměř KGR I D2 6.9.2017
31.1.2018Proroková Lucie KGR II D3 6.2.2018
4.2.2018Ptáček Lukáš Team Opočno KGR I H2 4.2.2018
4.2.2018Ptáček David Team Opočno KGR II H4 4.2.2018
13.1.2018Runštuk Filip zoufalci junior KGR II H4 16.1.2018
13.12.2017Sampford Henrika Marie HMS KGR II D3 14.12.2017
9.1.2018Saňák Denis SRTG Šumperk KGR II H5 13.1.2018
22.1.2018Šašková Kristýna Roudnice nad Labem KGR I D2 31.1.2018
8.12.2017Sedláčková Kateřina KGR II D3 16.12.2017
8.12.2017Sedláčková Zuzana KGR I D2 16.12.2017
31.1.2018Skabelkina Violetta KGR II D3 3.2.2018
30.1.2018Školník Milan FK Náchod KGR II H3 1.2.2018
28.10.2017Sládková Monika KGR II D3 31.10.2017
10.1.2018Slezák Jakub Team Opočno KGR II H5 12.1.2018
10.1.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno KGR II D3 12.1.2018
7.1.2018Šnýdrová Sabina KGR I D2 13.1.2018
28.1.2018Sodomka Martin Babí KGR II H3 31.1.2018
7.12.2017Souček Šimon Maratonstav Úpice KGR II H3 12.12.2017
7.12.2017Souček Ondřej Maratonstav Úpice KGR II H4 12.12.2017
9.12.2017Stehlík Vít KGR II H4 12.12.2017
8.12.2017Stránská Tereza KGR II D4 13.12.2017
13.1.2018Svoboda Filip Bilina KGR II H3 16.1.2018
30.1.2018Svobodová Ema KGR I D1 1.2.2018
4.12.2017Syrůček Filip Náš tým KGR II H4 7.12.2017
8.9.2017Tázlerová Anna ATLETIKA JAROMĚŘ KGR II D3 12.9.2017
1.2.2018Toman Karel KGR I H1 2.2.2018
6.12.2017Touc Jakub Podbřezí - Skalka KGR II H3 12.12.2017
31.1.2018urbánek šimon KGR II H3 31.1.2018
3.12.2017Vala Tomáš SRTG Praha KGR I H2 6.12.2017
30.1.2018Valenta Jakub KGR II H4 1.2.2018
4.2.2018Vaněk Kryštof Spartan Gym KGR II H4 6.2.2018
20.9.2017Vaněk Vašek Altus Pons KGR II H4 22.9.2017
13.1.2018Vaníčková Jana KGR I D2 24.1.2018
4.2.2018Vaňková Barbora KGR I D2 6.2.2018
3.12.2017Vavřička Václav KGR II H4 9.12.2017
3.12.2017Vavřička Mikoláš KGR II H4 9.12.2017
21.10.2017Vavruška David SRTG Praha KGR II H3 21.10.2017
21.10.2017Vavruška Martin SRTG Praha KGR I H1 21.10.2017
1.2.2018Vepřek Jakub KGR II H4 2.2.2018
1.2.2018Vepřeková Pavlína KGR II D5 2.2.2018
31.1.2018Veselá Nikol KGR II D4 1.2.2018
2.2.2018Veselá Valerie KGR I D2 7.2.2018
4.2.2018Veselý Michal youtubeři KGR II H3 6.2.2018
16.1.2018Víravová Anička KGR II D3 24.1.2018
31.1.2018Voříšek Luděk Skorpion KGR II H3 6.2.2018
15.1.2018Vymetalová Klára Atletika loko trutnov KGR II D4 17.1.2018
15.1.2018Záhorská Barbora KGR I D2 23.1.2018
4.2.2018Zajíc David SKP Judo Náchod KGR I H2 6.2.2018
2.10.2017Žárský Jeroným Panda KGR II H3 4.10.2017
26.1.2018Zelený Filip KGR I H1 30.1.2018
1.11.2017Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy KGR II H3 3.11.2017
1.11.2017Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy KGR I D1 3.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.