Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS WINTER GLADIATOR RACE 2018

Statistika přihlášených

Trať
KGR IIKGR II113
KGR IKGR I66
Kategorie
H3Chlapci 2007 - 200840
D2Dívky 2009 - 201024
H4Chlapci 2005 - 200623
H2Chlapci 2009 - 201023
D3Dívky 2007 - 200823
D4Dívky 2005 - 200614
H1Chlapci 2011 - 201214
H5Chlapci 2003 - 20048
D5Dívky 2003 - 20045
D1Dívky 2011 - 20125
Celkem přihlášených179

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Klub Trať Kat. Platba
29.12.2017Ackermann Václav 2006 KGR II H4 3.1.2018
12.10.2017Babuška David 2008 KGR II H3 15.10.2017
12.10.2017Babuška Matěj 2008 KGR II H3 15.10.2017
12.10.2017Babušková Lucie 2006 KGR II D4 15.10.2017
31.1.2018Balcarová Anna 2006 KGR II D4 7.2.2018
21.10.2017Baťka Petr Jan 2007 KGR II H3 24.10.2017
10.1.2018Baum Marek 2005 SRTG Šumperk KGR II H4 12.1.2018
10.1.2018Baumová Barbora 2003 SRTG Šumperk KGR II D5 12.1.2018
23.1.2018Bébr Bruno 2004 Bébříci KGR II H5 26.1.2018
23.1.2018Bébrová Julie 2010 Bébříci KGR I D2 26.1.2018
23.1.2018Bébrová Sofie 2007 Bébříci KGR II D3 26.1.2018
31.1.2018Beneš Marek 2008 KGR II H3 2.2.2018
23.1.2018Benešová Pavlína 2007 ZF Electronics KGR II D3 27.1.2018
28.1.2018Blažek Radovan 2004 KGR II H5 3.2.2018
22.1.2018Blažková Justýna 2009 KGR I D2 25.1.2018
4.9.2017Bohatá Barbora 2008 KGR II D3 6.9.2017
4.9.2017Bohatá Eliška 2011 KGR I D1 6.9.2017
30.12.2017Brož Michal 2007 KGR II H3 9.1.2018
30.12.2017Brožová Marie 2009 KGR I D2 9.1.2018
4.2.2018Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 KGR II H3 7.2.2018
22.1.2018Čadová Anna 2007 KGR II D3 30.1.2018
22.1.2018Čadová Alice 2010 KGR I D2 30.1.2018
19.1.2018Černilovská Lucie 2004 KGR II D5 23.1.2018
31.1.2018Cervenkova Lucie 2007 KGR II D3 9.2.2018
21.12.2017Chráska Štěpán 2009 KGR I H2 28.12.2017
3.12.2017Cibulková Anna 2007 KGR II D3 6.12.2017
13.1.2018Císař Jakub 2009 KGR I H2 16.1.2018
1.2.2018Cvejnova Eliska 2007 KGR II D3 8.2.2018
13.1.2018Daniel Filip 2006 KGR II H4 16.1.2018
26.9.2017Daniel Matyaš 2008 KGR II H3 30.9.2017
7.1.2018Davídková Adéla 2007 JUDO Beskydy KGR II D3 9.1.2018
6.9.2017Dekker Natalia 2009 KGR I D2 12.9.2017
1.10.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři KGR II D3 6.10.2017
11.12.2017Doležel Teodor Michal 2011 KGR I H1 13.12.2017
11.12.2017Doležel Samuel Michal 2008 KGR II H3 13.12.2017
5.1.2018Dostál Ondřej 2010 KGR I H2 6.1.2018
16.1.2018Dostál Jan 2007 KGR II H3 19.1.2018
5.1.2018Dostál Matěj 2008 KGR II H3 6.1.2018
16.1.2018Dostál Jiří 2007 KGR II H3 19.1.2018
13.1.2018Dřevecký Matěj 2008 KGR II H3 16.1.2018
6.11.2017Durychová Julie 2005 rugby Petrovice KGR II D4 8.11.2017
4.9.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ Sokol Jaroměř KGR I D2 12.9.2017
4.9.2017Fojtík Václav 2010 KGR I H2 6.9.2017
8.12.2017Fousek Albert 2005 KGR II H4 12.12.2017
3.12.2017Glosová Nela 2009 KGR I D2 9.12.2017
3.2.2018Hájková Agáta 2003 KGR II D5 7.2.2018
4.12.2017Hanák Matěj 2007 KGR II H3 6.12.2017
31.1.2018Havlíček Karel 2011 Orel Rtyně KGR I H1 3.2.2018
4.2.2018Havlík Jakub 2006 KGR II H4 6.2.2018
17.12.2017Hejcman Patrik 2009 KGR I H2 19.12.2017
14.1.2018Hendrych Matěj 2006 KGR II H4 16.1.2018
3.12.2017Heřman Kristián 2012 KGR I H1 4.12.2017
21.1.2018Hessová Kateřina 2007 KGR II D3 26.1.2018
16.1.2018Holub Jan 2006 KGR II H4 18.1.2018
5.1.2018Horák Lukáš 2007 ZEKON KGR II H3 12.1.2018
7.12.2017Hornych Matyáš 2009 KGR I H2 9.12.2017
15.1.2018Hozáková Eliška Anna 2011 KGR I D1 24.1.2018
2.1.2018Hrabík Lukáš 2007 Sakigladiator team KGR II H3 3.1.2018
5.1.2018Hruška Vít 2011 Hruszky KGR I H1 12.1.2018
5.1.2018Hruška Matěj 2011 Hruszky KGR I H1 12.1.2018
5.1.2018Hrušková Nella 2008 Hruszky KGR II D3 12.1.2018
30.1.2018Hynková Dominika 2010 ZEWL GANG KGR I D2 1.2.2018
8.9.2017Jelínková Kristýna 2006 Brno Alligators KGR II D4 15.9.2017
28.1.2018Johan Marek 2009 KGR I H2 2.2.2018
28.1.2018Johanová Anika 2012 KGR I D1 2.2.2018
18.1.2018Kábele Matěj 2004 KGR II H5 25.1.2018
2.11.2017Kabrhel Jan 2008 šneci KGR II H3 3.11.2017
2.11.2017Kabrhelová Pavlína 2006 šneci KGR II D4 3.11.2017
29.1.2018Karas Vítězslav 2009 KGR I H2 31.1.2018
3.2.2018Kareš Matouš 2008 KGR II H3 6.2.2018
9.1.2018Klempířová Marie 2008 KGR II D3 11.1.2018
10.10.2017Kolovrátníková Ema 2009 JIROUS KGR I D2 13.10.2017
17.1.2018Kopecká Kateřina 2010 Altus Pons KGR I D2 26.1.2018
25.9.2017Kopecká Adéla 2006 Atletika Jaroměř KGR II D4 28.9.2017
9.9.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons KGR I D2 14.9.2017
17.1.2018Kopecký Václav 2009 Altus Pons KGR I H2 26.1.2018
25.9.2017Kopecký Vojtěch 2006 Atletika Jaroměř KGR II H4 28.9.2017
9.9.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons KGR II H3 14.9.2017
24.1.2018Kopecký Šimon 2005 KGR II H4 25.1.2018
25.9.2017Kopecký Ladislav 2008 Atletika Jaroměř KGR II H3 28.9.2017
15.12.2017Koričanská Andrea 2010 KGR I D2 19.12.2017
15.12.2017Koričanský Lukáš 2007 KGR II H3 19.12.2017
22.1.2018Koubek Matěj 2010 KGR I H2 26.1.2018
7.1.2018Kramule Tadeáš 2012 KGR I H1 10.1.2018
7.1.2018Kramule Matyáš 2009 KGR I H2 10.1.2018
31.12.2017Krpata Tomáš 2006 KGR II H4 4.1.2018
31.12.2017Krpatová Nikola 2010 KGR I D2 4.1.2018
6.12.2017Krupičková Ellen 2008 KGR II D3 8.12.2017
4.9.2017Kubeček Eduard 2009 KGR I H2 6.9.2017
4.9.2017Kubeček Antonín 2008 KGR II H3 6.9.2017
18.1.2018Kudláček Milan 2010 TJ Sokol Jaroměř KGR I H2 19.1.2018
2.1.2018Kvíz Patrik 2012 KGR I H1 10.1.2018
25.12.2017Lvovský Kristián 2008 KGR II H3 29.12.2017
28.12.2017Macek David 2012 KGR I H1 3.1.2018
10.1.2018Macková Eliška 2007 KGR II D3 12.1.2018
20.1.2018Marková Barbora 2004 TJ Sokol HK KGR II D5 23.1.2018
25.12.2017Martinec Lukáš 2007 KGR II H3 28.12.2017
17.1.2018Melichar Tomáš 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou KGR I H1 19.1.2018
16.1.2018Meloun Daniel 2008 KGR II H3 18.1.2018
17.12.2017Miškolci Tadeáš 2010 SRTG Česká Třebová KGR I H2 23.12.2017
1.2.2018Mňuk Dominik 2004 KGR II H5 2.2.2018
23.1.2018Mooren Mattia 2004 SK GYM HUMPOLEC KGR II H5 25.1.2018
23.1.2018Mooren Sam 2007 SK GYM HUMPOLEC KGR II H3 25.1.2018
6.1.2018Mrázek Teodor 2011 Bejček Opočno/Dobruška KGR I H1 9.1.2018
25.1.2018Nagy Kamil 2004 KGR II H5 27.1.2018
25.1.2018Nagy Michal 2008 KGR II H3 27.1.2018
29.12.2017Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS KGR II D4 3.1.2018
21.1.2018Nikodím Michal 2010 KGR I H2 23.1.2018
10.11.2017Nováková Natálie 2010 TJ Sokol Jaroměř KGR I D2 14.11.2017
18.1.2018Novotna Lucie 2005 KGR II D4 20.1.2018
2.2.2018Ondrášková Kateřina 2010 Nejde jenom chcíplá koza!!!! KGR I D2 6.2.2018
31.12.2017Pajer Jan 2010 SDH Velký Třebešov KGR I H2 9.1.2018
14.12.2017Páv Matouš 2008 Čápici KGR II H3 16.12.2017
4.9.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM KGR II D4 12.9.2017
3.2.2018Pekař Jan 2010 Kamarádi KGR I H2 6.2.2018
3.2.2018Pekař Štěpán 2011 Kamarádi KGR I H1 6.2.2018
4.12.2017Peřina Lukáš 2009 Náš tým KGR I H2 7.12.2017
4.12.2017Peřinová Adéla 2007 Náš tým KGR II D3 7.12.2017
31.12.2017Perthenová Eva 2006 KGR II D4 4.1.2018
5.9.2017Petera Tomáš 2008 TJ Sokol Jaroměř KGR II H3 13.9.2017
5.9.2017Petera Martin 2005 TJ Sokol Jaroměř KGR II H4 13.9.2017
14.12.2017Petrovský Vojtěch 2010 KGR I H2 15.12.2017
28.12.2017Pizúr Matouš 2009 KGR I H2 2.1.2018
29.1.2018Polc Ondřej 2006 KGR II H4 31.1.2018
8.12.2017Pošva Lukáš 2007 KGR II H3 15.12.2017
20.9.2017Procházková Tereza 2009 Altus Pons KGR I D2 22.9.2017
4.9.2017Prokopová Tereza 2010 Atletika Jaroměř KGR I D2 6.9.2017
31.1.2018Proroková Lucie 2007 KGR II D3 6.2.2018
4.2.2018Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno KGR I H2 4.2.2018
4.2.2018Ptáček David 2006 Team Opočno KGR II H4 4.2.2018
13.1.2018Runštuk Filip 2005 zoufalci junior KGR II H4 16.1.2018
13.12.2017Sampford Henrika Marie 2008 HMS KGR II D3 14.12.2017
9.1.2018Saňák Denis 2004 SRTG Šumperk KGR II H5 13.1.2018
22.1.2018Šašková Kristýna 2010 Roudnice nad Labem KGR I D2 31.1.2018
8.12.2017Sedláčková Zuzana 2009 KGR I D2 16.12.2017
8.12.2017Sedláčková Kateřina 2007 KGR II D3 16.12.2017
31.1.2018Skabelkina Violetta 2007 KGR II D3 3.2.2018
30.1.2018Školník Milan 2008 ZEWL GANG KGR II H3 1.2.2018
28.10.2017Sládková Monika 2008 KGR II D3 31.10.2017
10.1.2018Slezák Jakub 2004 Team Opočno KGR II H5 12.1.2018
10.1.2018Slezáková Štěpánka 2007 Team Opočno KGR II D3 12.1.2018
7.1.2018Šnýdrová Sabina 2009 KGR I D2 13.1.2018
28.1.2018Sodomka Martin 2007 Babí KGR II H3 31.1.2018
7.12.2017Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice KGR II H3 12.12.2017
7.12.2017Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice KGR II H4 12.12.2017
9.12.2017Stehlík Vít 2005 KGR II H4 12.12.2017
8.12.2017Stránská Tereza 2006 KGR II D4 13.12.2017
13.1.2018Svoboda Filip 2007 Bilina KGR II H3 16.1.2018
30.1.2018Svobodová Ema 2011 KGR I D1 1.2.2018
4.12.2017Syrůček Filip 2006 Náš tým KGR II H4 7.12.2017
8.9.2017Tázlerová Anna 2007 ATLETIKA JAROMĚŘ KGR II D3 12.9.2017
1.2.2018Toman Karel 2011 KGR I H1 2.2.2018
6.12.2017Touc Jakub 2007 Podbřezí - Skalka KGR II H3 12.12.2017
31.1.2018urbánek šimon 2008 KGR II H3 31.1.2018
3.12.2017Vala Tomáš 2009 SKTG Praha KGR I H2 6.12.2017
30.1.2018Valenta Jakub 2006 KGR II H4 1.2.2018
4.2.2018Vaněk Kryštof 2006 Spartan Gym KGR II H4 6.2.2018
20.9.2017Vaněk Vašek 2006 Altus Pons KGR II H4 22.9.2017
13.1.2018Vaníčková Jana 2010 KGR I D2 24.1.2018
4.2.2018Vaňková Barbora 2009 KGR I D2 6.2.2018
3.12.2017Vavřička Václav 2006 KGR II H4 9.12.2017
3.12.2017Vavřička Mikoláš 2005 KGR II H4 9.12.2017
21.10.2017Vavruška David 2008 SRTG Praha KGR II H3 21.10.2017
21.10.2017Vavruška Martin 2012 SRTG Praha KGR I H1 21.10.2017
1.2.2018Vepřek Jakub 2006 KGR II H4 2.2.2018
1.2.2018Vepřeková Pavlína 2003 KGR II D5 2.2.2018
31.1.2018Veselá Nikol 2003 KGR II D4 1.2.2018
2.2.2018Veselá Valerie 2010 KGR I D2 7.2.2018
4.2.2018Veselý Michal 2007 youtubeři KGR II H3 6.2.2018
16.1.2018Víravová Anička 2007 KGR II D3 24.1.2018
16.1.2018Víravová Eliška 2005 KGR II D4 24.1.2018
31.1.2018Voříšek Luděk 2008 Skorpion KGR II H3 6.2.2018
15.1.2018Vymetalová Klára 2005 Atletika loko trutnov KGR II D4 17.1.2018
15.1.2018Záhorská Barbora 2009 KGR I D2 23.1.2018
4.2.2018Zajíc David 2010 SKP Judo Náchod KGR I H2 6.2.2018
2.10.2017Žárský Jeroným 2007 Panda KGR II H3 4.10.2017
26.1.2018Zelený Filip 2011 KGR I H1 30.1.2018
1.11.2017Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy KGR II H3 3.11.2017
1.11.2017Žilková Zuzana 2011 ŠSK Újezd nad Lesy KGR I D1 3.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.