Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - MILOVICE - sobota 5.5.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR295
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)112
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)59
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)52
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)50
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)18
JMJunioři (2001 - 2004)3
JZJuniorky (2001 - 2004)1
Celkem přihlášených295

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Klub Trať Kat. Platba
1.11.2017Al-Rihani Jakub 1981 GR M 3.11.2017
29.11.2017Ampapa Libor 1992 GR MIX 30.11.2017
Tým: Ampateam↳ Kudlačková Hanicka1994
2.11.2017Andělová Monika 1970 RUN magazín team GR Z2 7.11.2017
30.11.2017Bábíček Michal 1985 GR M 2.12.2017
3.1.2018Bachtíková Leona 1983 GR Z 4.1.2018
13.12.2017Balog Josef 1978 perunova sekera GR M2 20.12.2017
30.11.2017Balvín Dušan 1977 Tvrdý Játra GR M2 7.12.2017
30.11.2017Balvín Michal 1980 Tvrdý Játra GR M 7.12.2017
22.11.2017Bednář Ladislav 1984 ALPA GR M 24.11.2017
22.11.2017Bednář Petr 1986 GR M 30.11.2017
7.12.2017Běhan Ondřej 1982 GR M 9.12.2017
30.11.2017Beran Lukáš 1986 Spartan gym GR M 6.12.2017
16.1.2018Berková Simona 1981 GR Z nezaplaceno
30.11.2017Blažek Ondřej 2003 GR JM 5.12.2017
18.12.2017Blažek Zbyněk 1972 GR M2 23.12.2017
27.12.2017Bobek Jiri 1984 GR M 29.12.2017
20.12.2017Böhm Ondřej 1979 čvacht GR M 22.12.2017
11.11.2017Bradová Michala 1989 GR Z 15.11.2017
11.11.2017Bradová Jaroslava 1959 GR Z2 15.11.2017
31.12.2017Branda Filip 1989 GR M 9.1.2018
30.12.2017Brčák Pavel 1984 D.T.P. GR M 3.1.2018
17.11.2017Březina Michal 1992 Krkonoše GR M 21.11.2017
12.1.2018Brož Martin 1985 GR M 12.1.2018
14.1.2018Brožek Radovan 1992 GR M nezaplaceno
8.11.2017Brzobohatá Šárka 1985 Sharek GR Z 11.11.2017
31.12.2017Bukva David 1976 GR M2 3.1.2018
29.12.2017Burian Tomas 1981 GR M 3.1.2018
28.11.2017Bursa Jiří 1979 GR M 30.11.2017
5.1.2018Capouch Jan 1981 GR M 12.1.2018
29.12.2017Černá Petra 1987 Pak jdem chlastat GR Z 4.1.2018
3.11.2017Černý Pavel 1983 neBULL GR M 11.11.2017
28.12.2017Černý Lukáš 1995 GR M 29.12.2017
1.11.2017Černý Jakub 1992 GR M 4.11.2017
8.1.2018Černý Václav 1985 HLS Team Plzeň GR M 13.1.2018
26.11.2017Červenka Jiří 1983 GR M 29.11.2017
6.11.2017Chaloupka Filip 1981 Kamaradi GR M 15.11.2017
6.11.2017Chaloupkova Martina 1983 Kamaradi GR Z 15.11.2017
21.12.2017Chalupa Petr 1974 GR M2 23.12.2017
24.11.2017Chalupnik Ivan 2001 GR JM 29.11.2017
28.11.2017Charouzková Karolina 1986 Predator Workout Kladno GR MIX 30.11.2017
Tým: Predátoři Kladnoneobsazeno
17.11.2017Chlup Tomáš 1982 Cyklo-nanuk GR M 22.11.2017
26.11.2017Chmela Václav 1990 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
9.11.2017Čihák Martin 1991 GR M 14.11.2017
20.12.2017Cimrmanová Tereza 1999 GR Z 21.12.2017
19.11.2017Čmucha Jiří 1987 GR MIX 29.11.2017
Tým: Brouci↳ Vařechová Alice1993
7.12.2017Cvrčková Helena 1980 GR Z 12.12.2017
15.1.2018Darebna Petra 1990 SKP Majak GR Z nezaplaceno
15.1.2018Darebný Filip 1988 SKP Maják GR M nezaplaceno
30.11.2017Demjanovič Tomáš 1987 GR M 2.12.2017
6.11.2017Diblík Jan 1984 GR M 7.11.2017
30.11.2017Dobeš Radek 1982 Total Vital GR M 5.12.2017
2.1.2018Dopita Pavel 1964 Vrahovice GR MIX 3.1.2018
Tým: Vrahovice↳ Dopitová Simona1986
27.11.2017Drahovzalová Eva 1973 GR Z2 30.11.2017
2.1.2018Dřevová Markéta 1987 GR Z 4.1.2018
27.11.2017Dubovský Petr 1971 Nadoraz GR MIX 29.11.2017
Tým: Egoš↳ Chvátalová Markéta1975Nadoraz
30.11.2017Duchek Petr 1987 Predator workout Kladno GR M 1.12.2017
26.11.2017Erben Lukáš 1996 GR M 30.11.2017
11.1.2018Fišer Rostislav 1974 GR M2 16.1.2018
7.1.2018flasszová petra 1980 (j)elita GR MIX 8.1.2018
Tým: (j)elitaneobsazeno
10.1.2018Fléglová Blanka 1989 GR Z 10.1.2018
20.12.2017Fojtík Václav 1984 SVVAT GR MIX 22.12.2017
Tým: SVVATneobsazeno
4.1.2018Folvarská Lucie 1989 GR MIX 11.1.2018
Tým: SRTG HK↳ Balek Tomáš1998
30.11.2017Frait Marek 1967 Hector GR M2 1.12.2017
3.12.2017Frič Jaroslav 1975 GR M2 9.12.2017
17.12.2017Friml Jirka 1997 GR M 20.12.2017
27.11.2017Fučíková Miroslava 1963 GR Z2 28.11.2017
9.11.2017Gerhardová Ivana 1973 GR Z2 15.11.2017
30.11.2017Grimm Jana 1983 Invalidi GR Z 1.12.2017
11.12.2017Haase Daniel 1992 GR M 14.12.2017
27.12.2017Hájek Jiří 1992 GR M 30.12.2017
15.11.2017Hamakova Káta 1975 PowerGym Bílina GR Z2 22.11.2017
30.11.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí GR M 8.12.2017
24.12.2017Hartmanova Pavlina 1978 GR Z2 29.12.2017
28.11.2017Heindl Martin 1990 Čukrové GR M 1.12.2017
30.11.2017Hladíková Martina 1990 Kabrňáci GR MIX 1.12.2017
Tým: Kabrňáci↳ Zeithaml Jiří1984Kabrňáci
1.11.2017Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí GR M2 3.11.2017
5.12.2017Hlaváček Antonín 1975 GR M2 12.12.2017
28.12.2017Hlavová Vendula 1991 Predator Workout Brno GR Z 30.12.2017
30.11.2017Holečková Tereza 1996 Hector GR MIX 7.12.2017
Tým: Hector95↳ Weinzettl René1991Hector
28.11.2017Horák Jakub 1986 Seveřani GR M 9.12.2017
27.11.2017Horváthová Michaela 1985 NO TY VOLE GR MIX 29.11.2017
Tým: NO TY VOLE↳ Dzurus Michal1985NO TY VOLE
2.1.2018Houšková Markéta 1989 GR Z 4.1.2018
7.1.2018Hrdá Tereza 1995 GR Z nezaplaceno
3.1.2018Hronová Petra 1983 GR Z 6.1.2018
3.12.2017HUBÁLEK David 1974 GR MIX 5.12.2017
Tým: Hubinovci↳ HUBÁLKOVÁ Kristýna2002
27.11.2017Hulínská Renáta 1968 Spartan gym GR Z2 29.11.2017
Tým: No commentneobsazeno
27.11.2017Hulínský Roman 1970 Spartan gym GR M2 29.11.2017
28.12.2017Hurt Lukáš 1992 Predator Workout Brno GR M 30.12.2017
5.11.2017Hyhlík František 1997 GR M 15.11.2017
22.12.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové GR M 23.12.2017
24.12.2017Jadavan Hana 1984 GR Z 28.12.2017
31.12.2017Jadavan Rostislav 1983 GR M 3.1.2018
15.1.2018Janda František 1963 Deaf Sport GR M2 nezaplaceno
5.11.2017Janeček Miroslav 1990 GR M 7.11.2017
21.12.2017Janiš Martin 1976 GR M2 28.12.2017
22.12.2017Janiš Roman 1972 GR M2 30.12.2017
14.1.2018Jelínek Jaromír 1978 GR M2 nezaplaceno
22.11.2017Jelínek Miloš 1988 GR M 23.11.2017
21.12.2017Jelínková Šárka 1991 GR MIX 23.12.2017
Tým: Donutili nás!neobsazeno
14.1.2018Jelínková Dagmar 1978 GR Z2 nezaplaceno
4.1.2018Jeriová Lenka 1987 GR Z 10.1.2018
19.12.2017Ježek Tomáš 1981 GR M 22.12.2017
30.12.2017Jílková Lucie 1981 D.T.P. GR Z 5.1.2018
16.12.2017Jiránková Ivana 1986 GR Z 20.12.2017
17.12.2017Jiruška Petr 1985 GR M 20.12.2017
3.1.2018Judl Libor 1992 Fast Horses GR M 5.1.2018
2.12.2017Kecina Tomáš 1978 Kondiční box TRUTNOV GR M2 5.12.2017
26.12.2017Kedršt Daniel 1981 GR M 3.1.2018
14.1.2018Kellner David 1975 GR M2 nezaplaceno
31.12.2017Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... GR M 6.1.2018
9.1.2018Klikoš Jiří 1985 Fox GR M 11.1.2018
26.11.2017Klíma Jiří 1985 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
31.12.2017Knourek Jan 1979 Dream team GR MIX 4.1.2018
Tým: Dream Teamneobsazeno
28.11.2017Kocourek Vladimír 1982 Seveřani GR M 8.12.2017
29.11.2017Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS GR M2 7.12.2017
13.11.2017Königová Lucie 1986 Bootcamp Team GR MIX 15.11.2017
Tým: Bootcamp Team↳ Szénási Adam1988
26.11.2017Korbel Martin 1979 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
27.12.2017Kořínek Michal 1975 GR M2 29.12.2017
31.12.2017Koštialová Lucie 1998 GR Z 3.1.2018
15.1.2018kotten marek 1978 romero GR M2 nezaplaceno
19.11.2017Koudelková Lucie 1988 GR Z 21.11.2017
30.11.2017Kozáková Jindra 1979 Total Vital GR Z 5.12.2017
28.12.2017Králík Jan 1994 GR M 3.1.2018
30.12.2017Králík Petr 1985 GR M 3.1.2018
28.11.2017Krampera Ivo 1981 GR M 5.12.2017
1.11.2017Krejčí Michal 1985 Písečná GR MIX 3.11.2017
Tým: Písečnáneobsazeno
7.11.2017Krejčová Lucie 1992 Tygrofans GR MIX 15.11.2017
Tým: TygroFans↳ Říha PAvel1981Tygrofans
1.11.2017Křepela Pavel 1978 Téčka T42 GR M2 8.11.2017
5.11.2017Křižan Martin 1982 GR M 6.11.2017
7.12.2017Krotilová Karolína 1989 GR MIX 15.12.2017
Tým: Pobřeží lihovinyneobsazeno
30.11.2017Kroužek Jan 1976 Total Vital GR M2 2.12.2017
3.11.2017Kryštůfek Radim 1985 neBULL GR M 7.11.2017
9.11.2017Kubasa Jiří 1977 Maratonstav Úpice GR M2 14.11.2017
9.11.2017Kubasová Leona 2004 TJ Maratonstav Úpice GR JZ 14.11.2017
30.11.2017Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators GR M 5.12.2017
7.11.2017Kučera Radek 1972 GR M2 9.11.2017
30.11.2017Kulvajtová Markéta 1986 Kabrňáci GR Z 1.12.2017
27.11.2017Kunik Jiri 1978 GR M2 29.11.2017
2.11.2017Kysilka Lukáš 1987 GR M 3.11.2017
24.11.2017Lampárková Pavlína 1995 GR Z 29.11.2017
29.11.2017Laštovička Petr 1987 GR M 30.11.2017
30.11.2017Lenčéšová Veronika 1997 Invalidi GR Z 5.12.2017
4.12.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú GR M 6.12.2017
12.12.2017Linha Pavel 1989 GR M 20.12.2017
3.1.2018Lončák Andrej 1988 GR M 9.1.2018
6.11.2017Lopata Daniel 1976 GR M2 8.11.2017
12.12.2017Lutz Vojtěch 1989 GR M 20.12.2017
9.12.2017Máčel Jan 1986 GR M 13.12.2017
4.1.2018Mácha Luděk 1983 GR M 10.1.2018
15.1.2018Macho Jan 1987 GR MIX nezaplaceno
Tým: JaKneobsazeno
7.11.2017Malovcová Monika 1980 GR Z 11.11.2017
18.12.2017Maneth Petr 1981 GR MIX 20.12.2017
Tým: RnLneobsazeno
6.11.2017Marešová Nikola 1993 Kamarádi GR Z 9.11.2017
26.11.2017Mičín Vojtěch 2000 GR MIX 29.11.2017
Tým: Ramba↳ Kolenská Lucie1999
26.11.2017Mizera Josef 1972 Zombies from house of pain GR M2 28.11.2017
26.11.2017Mohatron Barbora 1985 Zombies from house of pain GR Z 28.11.2017
26.11.2017Molková Lenka 1989 Zombies from house of pain GR Z 28.11.2017
30.11.2017Mráz Jan 1989 Atletika Jihlava GR M 2.12.2017
2.1.2018Muller Marek 1981 GR M 6.1.2018
30.11.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital GR M 5.12.2017
13.11.2017Najmanova Katerina 1976 GR Z2 16.11.2017
3.1.2018Nákonečný David 1986 SRTG Šumperk GR M 4.1.2018
22.11.2017Náměstková Adéla 1987 GR Z 24.11.2017
1.11.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS GR M2 8.11.2017
26.12.2017Němeček Bohuslav 1992 GR M 28.12.2017
30.11.2017Novák Jiří 1988 Invalidi GR M 6.12.2017
17.11.2017Novotný Petr 1974 Cyklo-nanuk GR M2 22.11.2017
28.11.2017Novotný Pavel 1977 GR MIX 1.12.2017
Tým: Pavel & Verča↳ Novotná Veronika1983
30.11.2017Novotný Jakub 1995 GR M 2.12.2017
20.12.2017Novotný Martin 1987 SVVAT GR M 22.12.2017
31.12.2017Oslej Dušan 1968 Už tam budeeem?! GR MIX 3.1.2018
Tým: Už tam budeeem?!↳ Canincová Ivana1968Už tam budeeem?!
9.1.2018Packanova Pavlina 1987 GR MIX 13.1.2018
Tým: Pavlina & Jirka neobsazeno
29.11.2017Pacola David 1978 GR M2 30.11.2017
1.11.2017Pavelková Anna 1998 GR Z 3.11.2017
14.1.2018Pávová Gabriela 1975 Čápici GR Z2 16.1.2018
6.11.2017Pekař Patrik 1991 Kamarádi GR M 8.11.2017
3.1.2018Peštová Kateřina 1999 GR Z 11.1.2018
26.11.2017Pinkas Roman 1982 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
2.11.2017Pipová Tihelková Jana 1983 GR Z 10.11.2017
30.11.2017Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators GR M2 6.12.2017
27.11.2017Pospíšilová Alice 1968 GR Z2 30.11.2017
15.11.2017Prášek Petr 1989 Smidaráci GR M 22.11.2017
1.11.2017Přibylová Alexandra 1984 CrossFit Destiny GR Z 3.11.2017
26.11.2017Procházka Jiří 1989 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
26.11.2017Procházka Roman 1978 Zombies from house of pain GR M2 28.11.2017
30.11.2017Procházková Monika 1991 2haSance GR Z 8.12.2017
15.12.2017Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka GR M2 19.12.2017
22.11.2017Renčová Alena 1995 GR Z 24.11.2017
1.1.2018Řezníček David 1979 2running hearts GR MIX 3.1.2018
Tým: 2running hearts↳ Raslová Marie19822running hearts
4.11.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec GR M2 7.11.2017
1.11.2017Roth Zdeněk 1985 GR M 3.11.2017
30.11.2017Rott Pavel 1977 Total Vital GR M2 5.12.2017
17.11.2017Růžek Vojtěch 1999 GR M 21.11.2017
17.11.2017Růžek Pavel 1993 GR M 21.11.2017
28.11.2017Růžička Martin 1986 Seveřani GR M 9.12.2017
13.11.2017Růžková Lenka 1976 GR Z2 21.11.2017
19.12.2017Rybišar Josef 1974 čvacht GR M2 21.12.2017
25.11.2017Rychtařík Pavel 1983 GR M 29.11.2017
30.11.2017Rylková Kateřina 1985 Jsem si zlomil šavli! GR Z 2.12.2017
3.11.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE GR M2 9.11.2017
28.11.2017Sádovský Jan 1986 GR M 30.11.2017
15.11.2017Šajner Josef 1978 PowerGym Bílina GR M2 21.11.2017
15.11.2017Šajnerova Marcela 1980 PowerGym Bílina GR Z 21.11.2017
12.11.2017Šalomoun Stanislav 1983 GR M 14.11.2017
1.11.2017Sanko Robin 1990 Shybuj.cz GR M 3.11.2017
12.12.2017Šeda Richard 1987 SVATAVA GR M 19.12.2017
30.11.2017Šíblova Adéla 1982 Šíbl Fitness GR MIX 7.12.2017
Tým: Šíbl Fitness neobsazeno
31.12.2017Sikora Hansa Tom 1974 RSSB ULTRA TEAM GR M2 10.1.2018
26.11.2017Skibych Lidiya 1997 Zombies from house of pain GR Z 28.11.2017
26.11.2017Skřivan Dominik 1996 GR M 28.11.2017
15.11.2017Slaboch Lukáš 1994 GR M 17.11.2017
3.11.2017Slaměník Bedřich 1976 neBULL GR M2 10.11.2017
1.1.2018Šmok David 1993 Retardíci GR M 3.1.2018
31.12.2017Šmudla Radek 1975 Tři švagři GR M2 4.1.2018
1.11.2017Snopko David 1982 shybuj.cz GR M 8.11.2017
30.11.2017Šnorová Lucie 1983 Invalidi GR Z 1.12.2017
5.11.2017Sokolová Markéta 1984 GR Z 11.11.2017
30.11.2017Šorf Petr 1994 GR M 6.12.2017
29.12.2017Sramek Dobroslav 1982 Lanáčovci GR MIX 3.1.2018
Tým: Lanáčovcineobsazeno
2.11.2017Šťastná Andrea 1988 RECUTECH GR Z 3.11.2017
9.1.2018Štěpánková Veronika 1973 SRTG PRAHA GR Z2 10.1.2018
9.1.2018Štěpánková Anežka 1994 SRTG Praha GR MIX 9.1.2018
Tým: Blackovi↳ Černý Michal1984SRTG Praha
1.11.2017Štohanzl Michal 1985 GR M 3.11.2017
28.11.2017Suchopárková Simona 1974 Predator Workout Kladno GR Z2 1.12.2017
3.1.2018Šulda Jakub 1998 GR M 5.1.2018
2.11.2017Surý Martin 1976 Brutal Kruháč Team GR M2 3.11.2017
28.12.2017Šůstek Richard 1973 GR M2 30.12.2017
15.11.2017Švec Jiří 1968 Bílina GR M2 17.11.2017
17.12.2017Svoboda Ludvík 1973 Igráčci GR M2 22.12.2017
13.1.2018Svobodová Jirina 1974 Bilina GR MIX 14.1.2018
Tým: super tym Bílina↳ Svoboda Jakub1995super tym Bilina
6.11.2017Svobodová Mirka 1987 Tomi & Miri GR Z 8.11.2017
19.11.2017Švrčková Dominika 1993 GR Z 21.11.2017
15.11.2017Syrový Filip 1998 Zvičinští mistři GR M 21.11.2017
31.12.2017Tichý Ivo 1972 Tři švagři GR M2 4.1.2018
30.11.2017Till Tomáš 1971 Predator Workout Opava GR MIX 6.12.2017
Tým: Predator Race Workout Opavaneobsazeno
6.1.2018Tobiška Lukáš 1979 GR M nezaplaceno
28.11.2017Tököly Filip 1987 Open Gym GR MIX 29.11.2017
Tým: Muders↳ Křížová Jana1995
18.11.2017Tomášek Martin 1988 GR M 21.11.2017
9.1.2018Tůma Pavel 1973 GR M2 11.1.2018
28.12.2017Tušer Michal 1982 GR M 30.12.2017
28.12.2017Tušer Lukáš 1983 GR M 30.12.2017
15.11.2017Tušinská Klára 1979 PowerGym Bílina GR Z 22.11.2017
15.11.2017Tušinský Petr 1976 PowerGym Bílina GR M2 22.11.2017
29.11.2017Tvrdková Jana 1976 Invalidi GR MIX 30.11.2017
Tým: Ivalidineobsazeno
1.11.2017Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín GR M 7.11.2017
3.1.2018Ulman Robert 1980 GR M 9.1.2018
9.1.2018Václavek Petr 1994 GR M 11.1.2018
21.12.2017Vajrauch Tomáš 1977 GR M2 28.12.2017
9.1.2018Valouch Petr 1975 GR MIX 11.1.2018
Tým: Petr a Lucka↳ Čtvrtečková Lucie 1993
1.11.2017Vaníček Petr 1991 GR M 9.11.2017
3.12.2017Vavřička Stanislav 2003 GR JM 9.12.2017
26.11.2017Vepřek Miroslav 1988 Zombies from house of pain GR M 28.11.2017
4.11.2017Vetengl Lukáš 1997 neBULL GR M 14.11.2017
28.11.2017Vicánová Natálie 2000 Seveřani GR Z 6.12.2017
6.11.2017Világi Tomáš 1990 Tomi & Miri GR M 10.11.2017
31.12.2017Víšek Pavel 1976 Tři švagři GR M2 5.1.2018
4.1.2018Vitovská Iveta 1983 GR Z 6.1.2018
31.12.2017Vodáková Lída 1978 GR Z2 3.1.2018
21.11.2017Vojtíšek Radovan 1979 Moon Kil Sun GR MIX 28.11.2017
Tým: Moon Kil Sun↳ Strejcová Štěpánka1975Moon Kil Sun
28.11.2017Vojtíšková Lucie 1985 GR MIX 1.12.2017
Tým: W↳ Vojtíšek Jiří1982
18.11.2017Vorlová Tereza 1985 GR MIX 22.11.2017
Tým: Vorlici↳ Vorel Václav 1978
12.12.2017Voženílek Martin 1980 GR M 21.12.2017
15.11.2017Vybíral Vladislav 1971 GR M2 17.11.2017
13.1.2018Vyhnal Radek 1987 GR M nezaplaceno
30.11.2017Vysloužilová Kateřina 1964 Total Vital GR Z2 6.12.2017
28.11.2017Wilfer Martin 1976 Predator Workout Kladno GR M2 1.12.2017
20.12.2017Willner Jiří 1984 GR M 21.12.2017
12.12.2017Zálešáková Eva 1978 Total Vital GR Z2 20.12.2017
7.1.2018Zaplatílková Andrea 1995 GR Z nezaplaceno
6.11.2017Zavřelová Lucie 1993 Kamarádi GR Z 9.11.2017
4.1.2018Zelený Pavel 1984 GR M 6.1.2018
8.1.2018Zitta Vaclav 1989 Row GR MIX 11.1.2018
Tým: Rowneobsazeno
31.12.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby GR M 3.1.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.