Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE - MILOVICE - neděle 6.5.2018

Statistika přihlášených

Trať
GRGR86
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)24
MMuži do 39 let18
M2Muži 40 a více let15
ZŽeny do 39 let9
Z2Ženy 40 a více let9
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)9
JMJunioři2
Celkem přihlášených86

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Klub Trať Kat. Platba
26.11.2017Babušková Stanislava 1974 GR Z2 28.11.2017
4.1.2018Balák Jiří 1978 GR M2 9.1.2018
28.11.2017Beránek Jiří 1991 GR M 5.12.2017
14.12.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice GR M 16.12.2017
1.11.2017Bohatý Martin 1980 GR M 3.11.2017
6.1.2018Brzobohaty Jiri 1976 GR M2 9.1.2018
30.11.2017Burešová Jaroslava 1969 Hradecký spinning klub GR Z2 7.12.2017
3.11.2017Černoch Michal 1977 Dlouhoňovice GR M2 7.11.2017
23.11.2017Červená Adéla 2000 GR T 25.11.2017
Tým: My_čtyři↳ Křížová Tereza2000
↳ Kratochvílová Eva2000
↳ Lásková Nikola1999
4.1.2018Círek Jan 1971 GR MIX 6.1.2018
Tým: Institut of TOGneobsazeno
6.12.2017Dědek Milan 1966 Dědas team Turnov GR M2 8.12.2017
30.12.2017Dobrá Lída 1981 KoLEGOvé GR Z 3.1.2018
20.11.2017Dostálek Tomáš 1986 Nasa GR T 22.11.2017
Tým: Medoví kaštánci↳ Havlová Andrea1988
↳ Dvořáček Pavel1989Nasa
↳ Dostál Jan1991
19.11.2017Drhová Kateřina 1995 GR Z 21.11.2017
7.11.2017Drinka Filip 1991 GR M 11.11.2017
14.12.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci GR Z 22.12.2017
2.1.2018Fiala Pavel 1971 HLTP GR T 5.1.2018
Tým: HLTPneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
11.12.2017Fól Radim 2001 Target sport Milovice GR JM 19.12.2017
29.11.2017Fotr Lukáš 2000 Jägerboom TEAM GR T 2.12.2017
Tým: JägerBoom TEAM↳ Karban Jaroslav2000Jägerboom TEAM
↳ Jezdinský Matěj1999Jägerboom TEAM
↳ Žitník Adam2000Jägerboom TEAM
30.11.2017Grigorov David 1993 GR MIX 5.12.2017
Tým: Klasicineobsazeno
3.11.2017Jánský Petr 1968 GR M2 11.11.2017
30.11.2017Jonášová Zdeňka 1964 Hradecký spinning klub GR Z2 8.12.2017
28.11.2017Kalčík Petr 1983 GR M 1.12.2017
28.11.2017Kamic Petr 1982 GR M 30.11.2017
14.11.2017Karásek Jan 1975 Karásci GR M2 23.11.2017
14.11.2017Karásek Matyáš 2002 Karásci GR JM 23.11.2017
14.11.2017Karásková Markéta 1975 Karásci GR Z2 23.11.2017
22.12.2017Kašpar Marián 1981 GR M 29.12.2017
9.11.2017Kašpar David 1989 SRTG Pardubice GR T 11.11.2017
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák Matěj1991SRTG Pardubice
↳ Hendrych Jan1978
↳ Letáček Radek1974
14.1.2018Kellner David 1975 GR M2 nezaplaceno
14.11.2017Kloud Roman 1973 GR M2 17.11.2017
14.11.2017Kloudová Vlasta 1976 GR Z2 17.11.2017
14.11.2017Kout Václav 1974 Kouťáci GR M2 21.11.2017
14.11.2017Koutová Helena 1976 Kouťáci GR Z2 21.11.2017
3.11.2017Liška Jan 1975 GR M2 7.11.2017
15.12.2017Mala Marie 1988 Maxáci GR Z 19.12.2017
28.11.2017Minxová Lucie 1994 GR Z 2.12.2017
14.11.2017Neumannová Jana 1976 Neumanni GR Z2 21.11.2017
12.12.2017Novotný Jakub 1995 GR T 14.12.2017
Tým: Rest↳ Gult Jindra1983
neobsazeno
neobsazeno
28.11.2017Pavlík David 1992 Hrůzné lemry GR M 2.12.2017
28.11.2017Pomahač Tomáš 1980 SRTG Strupčice GR M 30.11.2017
25.11.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS GR T 28.11.2017
Tým: SRTG Pipi a spol.↳ Pulkrábková Pavla1985
↳ Chýlková Lucie 1984
↳ Břetenářová Tereza1990
30.11.2017Potrebuješ Jan 1966 SRTG Strupčice GR M2 5.12.2017
29.11.2017Rapčan Ladislav 1984 GR M 1.12.2017
4.12.2017Řehůřková Silvia 1981 GR MIX 6.12.2017
Tým: punk runs for love↳ Novotný Pavel1980
19.11.2017Reisinger Martin 1994 GR M 21.11.2017
4.11.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec GR M2 7.11.2017
26.11.2017Rožboud Tomáš 1992 GR M 28.11.2017
1.11.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains GR M2 3.11.2017
2.1.2018Šindler Radek 1986 GR M 4.1.2018
2.11.2017Šinkovský Roman 1976 HSK-cycling GR MIX 2.11.2017
Tým: kokokoneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
15.12.2017Sládek Jaroslav 1972 GR M2 19.12.2017
1.11.2017Smutná Veronika 1981 Kobylňáci I GR MIX 9.11.2017
Tým: Kobylnice I.↳ Smutný Martin1981
11.12.2017Strakošová Lucie 1977 GR Z2 19.12.2017
29.11.2017Svobodová Klára 1986 GR Z 1.12.2017
7.11.2017Topič Jiří 1983 GR M 9.11.2017
14.12.2017Urbánková Táňa 1983 GR Z 19.12.2017
28.11.2017Váchová Michaela 1985 GR Z 6.12.2017
28.11.2017Váňa Jaris 1980 GR M 6.12.2017
11.12.2017Vavrušková Veronika 1978 SRTG Praha GR Z2 16.12.2017
11.1.2018Vepřek Karel 1977 GR M2 12.1.2018
31.12.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov GR MIX 4.1.2018
Tým: Žížalovci↳ Drábková Veronika1996SRTG Šumperk
15.11.2017Větrovský Jiří 1979 Vrchlabáci GR M 22.11.2017
13.12.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci GR Z 16.12.2017
29.11.2017Vrlík Petr 1987 GR M 1.12.2017
30.11.2017Vyčítal Jáchym 2000 GymVod Gang GR T 2.12.2017
Tým: GYMVod Gangneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
6.11.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators GR M 8.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.