Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - MILOVICE - pátek 4.5.2018

Statistika přihlášených

Trať
NGRNGR266
Kategorie
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)78
MMuži do 39 let (1979 - 2000)74
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)53
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)34
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)15
JZJuniorky (2001 - 2004)8
JMJunioři (2001 - 2004)4
Celkem přihlášených266

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.3.2018 Prokešová Hana SRTG Čelákovice NGR Z2 20.3.2018
13.2.2018Adamiak Marta ABY DO METY NGR MIX 15.2.2018
Tým: Szumol↳ KONOPACKI KRZYSZTOFABY DO METY
13.11.2017Babušková Lucie NGR JZ 14.11.2017
13.11.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 14.11.2017
20.11.2017Balog Josef perunova sekera NGR M2 23.11.2017
11.4.2018Barna Martin Ždimiators NGR M 14.4.2018
29.4.2018Barvič Michal NGR M 1.5.2018
29.11.2017Becha Andrea Warriors NGR MIX 1.12.2017
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
5.4.2018Berky Martin Az do cile NGR M2 11.4.2018
1.3.2018Binko Dominik TRIUMPHALIS NGR M 10.3.2018
11.4.2018Blahutová Barbora SVVAT NGR MIX 14.4.2018
Tým: SVVAT1↳ Karas VítězslavSVVAT
14.4.2018Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM NGR M2 17.4.2018
4.4.2018Bohonek Martin Až do cile NGR M 14.4.2018
22.3.2018Borč Lukáš Pierburg team NGR M 28.3.2018
12.2.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav NGR M2 14.2.2018
13.4.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 18.4.2018
20.1.2018Březina Jan NGR M 29.1.2018
23.4.2018Buchalová Karolína NGR Z 27.4.2018
29.4.2018Bucharová Lucie Kulturní fronta NGR Z 3.5.2018
12.2.2018Burian Lukáš Hřebci NGR M 21.2.2018
31.3.2018Cabáková Lucie Parťačky do bahna NGR Z 7.4.2018
17.2.2018Capouch Jan NGR MIX 20.2.2018
Tým: Cápovi↳ Capouchová Kristýna Cápovi
31.3.2018Cardová Alena Parťáci do bahna NGR Z 9.4.2018
24.4.2018Čech Ondřej NGR JM 25.4.2018
23.4.2018Černíková Zita NGR Z2 1.5.2018
28.12.2017Černý Lukáš NGR M 29.12.2017
29.1.2018Černý Tomáš NGR M 6.2.2018
16.2.2018Chaloupka Radek NGR MIX 20.2.2018
Tým: Rychlá rota↳ Šormová Romana
9.11.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M 14.11.2017
17.4.2018Cvejn Antonín LUDUS MAGNUS NGR M 23.4.2018
29.3.2018Danaj Vít NGR M 4.4.2018
23.4.2018Doležalová Nikola NGR Z 27.4.2018
31.3.2018Drahorádová Klára Parťáci do bahna NGR Z 10.4.2018
23.12.2017Drinka Filip OCRA CZ TEAM NGR M 29.12.2017
31.3.2018Důjka Martin SRTG Kroměříž NGR M 6.4.2018
1.3.2018Dušek Michal NGR M 10.3.2018
9.4.2018Dušková Iveta Knedlíšci NGR MIX 12.4.2018
Tým: Knedlíšci↳ Hornych Milan
24.4.2018Dvořák Libor TRIUMPHALIS NGR M2 1.5.2018
23.4.2018Dvořák Jaroslav NGR M2 25.4.2018
4.4.2018Dvorakova Zdenka Až do cile NGR Z2 11.4.2018
11.4.2018Dvořáková Veronika SRTG Čelákovice NGR MIX 13.4.2018
Tým: SRTG Brno & Čelákovice↳ Dvořák MartinEXTRA Brno
18.4.2018Etrychová Markéta NGR Z 20.4.2018
6.12.2017Fencl Michal M&M NGR MIX 13.12.2017
Tým: MichalMarta↳ Gašpariková MartinaM&M
23.4.2018Festová Bára NGR Z 25.4.2018
13.2.2018Fidei Oliwia AbyDoMety NGR MIX 15.2.2018
Tým: barber↳ Piotrowski Andrzej YinYang OcrTeam
29.4.2018Fišerová Petra NGR Z 3.5.2018
21.4.2018Fojtík Václav SVVAT NGR MIX 24.4.2018
Tým: SVVAT↳ Dani MichaelaPonici
12.2.2018Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM NGR M 16.2.2018
16.4.2018Fól Radim Target sport Milovice NGR JM 20.4.2018
28.3.2018Gleitz Radim NGR M2 30.3.2018
26.4.2018Glos Petr Czech Extreme Team NGR MIX 28.4.2018
Tým: Czech Extreme Teamneobsazeno
20.2.2018Halabrín Radovan NGR M 21.2.2018
26.2.2018Hampelová Eliška BEAST Varnsdorf NGR Z 2.3.2018
30.1.2018Hamzová Gabriela NGR Z 1.2.2018
30.11.2017Hanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí NGR M 8.12.2017
14.1.2018Hanzelín Lukáš SRTG Kolín NGR M 16.1.2018
8.2.2018Havlínová Jana Run Magazine team NGR Z 15.2.2018
31.1.2018Heindl Martin Čukrové NGR M 6.2.2018
5.3.2018Herák Josef BEAST Varnsdorf NGR M 7.3.2018
26.1.2018Hlava Roman #GLADITORRACETEAM NGR MIX 27.1.2018
Tým: Běháme v Holicích a okolíneobsazeno
16.4.2018Hloušek Jan NGR MIX 18.4.2018
Tým: Pišta a Fišta↳ Adamírová Michaela
16.4.2018Holec Vojtěch Devils NGR M 23.4.2018
24.3.2018Hora Milan Alfasquadra team NGR M 28.3.2018
19.3.2018Horáková Berenika NGR Z 28.3.2018
10.4.2018Hošek Martin Tygři NGR M 18.4.2018
22.3.2018Houfek David Pierburg team NGR M 28.3.2018
19.4.2018Hráček Antonín SVVAT NGR M2 19.4.2018
9.2.2018Hreňo Ján NGR M 14.2.2018
5.11.2017Hyhlík František NGR M 15.11.2017
8.3.2018Illéš Jozef NGR M 14.3.2018
19.1.2018Janišová Kateřina NGR JZ 23.1.2018
31.1.2018Jankovec Karel NGR MIX 2.2.2018
Tým: Psychoticusneobsazeno
24.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 27.4.2018
17.1.2018jurova radka NGR Z2 23.1.2018
23.4.2018Kalinin Evgeniy NGR MIX 23.4.2018
Tým: Jen počkej, zajíci!↳ Kamenchshikova Alena
27.3.2018Kalistová Žaneta SRTG Kolín NGR Z2 28.3.2018
13.12.2017Kanta Petr NGR M 15.12.2017
12.12.2017Kanta Milan NGR M2 15.12.2017
4.3.2018Kárník Radek NGR MIX 6.3.2018
19.4.2018Kavala Patrik NGR M 21.4.2018
22.2.2018Kavková Iveta KOmety NGR Z 27.2.2018
25.11.2017Kazda Dan Lišáci NGR M2 1.12.2017
20.2.2018Kecina Tomáš Kondiční box TRUTNOV NGR M2 22.2.2018
14.1.2018Kellner David #GLADIATORRACETEAM NGR M2 17.1.2018
16.4.2018Kettner Ivo NGR M2 18.4.2018
29.11.2017Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M 1.12.2017
31.12.2017Klicpera Václav OCRA CZ TEAM NGR M 5.1.2018
15.2.2018Klikoš Jiří Fox NGR MIX 17.2.2018
Tým: Kimmča↳ Čiamporová VendulaKimmca
29.1.2018Kliková Renáta NGR Z 9.2.2018
29.4.2018Kobulnicky Patrik Rastislav GLADIATORS NGR M2 30.4.2018
28.2.2018Köhlerová Jana NGR Z 6.3.2018
15.2.2018Kolářová Soňa NGR Z 15.2.2018
16.4.2018Korytova Kateřina Heřmanice nad Labem NGR Z2 21.4.2018
22.4.2018Kozumplík Jaroslav NGR JM 26.4.2018
14.11.2017Kramule Pavel NGR M2 15.11.2017
2.11.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM NGR M2 8.11.2017
26.4.2018Křepelová Leona NOVOMĚSTSKÝ HVĚZDY NGR Z 28.4.2018
24.4.2018Křivánek Lukáš Křivani NGR MIX 26.4.2018
Tým: křivani↳ Krejčíková HelenaKřivani
31.3.2018Křivková Martina NGR JZ 5.4.2018
22.3.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team NGR M 28.3.2018
24.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team NGR M 27.3.2018
25.2.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM NGR Z 28.2.2018
22.4.2018Kuncl Martin J.Elita NGR M 1.5.2018
27.4.2018Kutáčová Kateřina NGR Z2 27.4.2018
27.4.2018Kvíz Petr NGR M2 1.5.2018
24.4.2018Kyjovský Adam NGR M 27.4.2018
24.4.2018Kyjovský Matěj NGR M 27.4.2018
22.2.2018Lachnit Jaroslav KOmety NGR M 27.2.2018
23.4.2018Lavičková Linda NGR JZ 27.4.2018
27.1.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM NGR Z 30.1.2018
25.4.2018Lisec Miroslav NGR M2 28.4.2018
29.4.2018Listopad Jan SRTG Kutná Hora NGR M2 30.4.2018
23.4.2018Lončák Andrej NGR M 2.5.2018
8.1.2018Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM NGR M 10.1.2018
14.1.2018Macháček Tomáš SRTG Kolín NGR M 17.1.2018
17.4.2018Machura Petr NGR MIX 19.4.2018
Tým: F&B gang↳ Ouhrabková Veronika
22.2.2018Macková Monika KOmety NGR Z2 24.2.2018
15.2.2018Malinová Staňka Motor Village 69 NGR Z 20.2.2018
28.3.2018Maloch Aleš PEPINA TEAM RUDNÍK NGR MIX 6.4.2018
Tým: PEPINA TEAM RUDNÍK↳ Hrochová MichaelaPepina Team Rudník
18.4.2018Markup Emil Lanáčovci NGR MIX 24.4.2018
Tým: Lanáčneobsazeno
21.3.2018Martinková Kateřina WILD Team NGR MIX 27.3.2018
Tým: WILD Team↳ Volenec AntonínWild Team
21.1.2018Matěásková Pavla NGR Z 24.1.2018
29.11.2017Matejovic Andrej Warriors NGR M 7.12.2017
26.4.2018Matuna Martin NGR M 28.4.2018
29.4.2018Michálek Zbyněk NGR MIX 1.5.2018
Tým: Los sueňosneobsazeno
26.2.2018Milcová Martina BEAST Varnsdorf NGR Z 7.3.2018
9.2.2018Milec Jindřich BEAST Varnsdorf NGR M 14.2.2018
22.3.2018Miltner Milan Pierburg Team NGR M2 28.3.2018
30.1.2018Mokrušová Pavla NGR Z 1.2.2018
21.2.2018Mrhal Vladimír NGR M2 26.2.2018
29.11.2017Musílková Marcela NGR Z 1.12.2017
27.3.2018Naďová Alena SRTG Kolín NGR Z 28.3.2018
1.11.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM NGR M2 8.11.2017
22.3.2018Němec David Pierburg Team NGR M 28.3.2018
30.1.2018Novák Michal NGR MIX 2.2.2018
Tým: Mijánci↳ Záhorová Kateřina
12.2.2018Novák Lukáš NGR MIX 20.2.2018
Tým: Sičáci ↳ Sičáková Gabriela Sičáci
26.2.2018Novotný Tomáš BEAST Varnsdorf NGR M 28.2.2018
7.3.2018Novotný Petr Shybuj.cz NGR M 8.3.2018
27.3.2018Ontl Jaroslav Srtg Kolín NGR M2 28.3.2018
29.4.2018Pácha Zdeněk Šerpa Beskydský NGR M2 3.5.2018
23.4.2018Pánková Martina NGR JZ 27.4.2018
23.4.2018Pastrňáková Aneta Polabáci NGR MIX 25.4.2018
Tým: night walkers↳ Hráský FrantišekPolabáci
13.4.2018Paszycová Veronika NGR Z 17.4.2018
13.4.2018Pávek Petr NGR MIX 20.4.2018
Tým: P&J↳ Dohnalová Jana
1.11.2017Přibylová Alexandra CrossFit Destiny NGR Z 3.11.2017
29.1.2018Přiklopil Patrik NGR M 31.1.2018
29.1.2018Přiklopil Marek NGR M 31.1.2018
25.1.2018Princ Michal NGR M 2.2.2018
16.4.2018Procházková Tereza Šneci NGR Z 21.4.2018
13.2.2018Řádek Zdeněk NGR M 16.2.2018
11.1.2018Rapčan Ladislav NGR M 12.1.2018
11.2.2018Řeřichová Jaroslava SRTG Teplice NGR MIX 14.2.2018
Tým: Adrenalin↳ Oplt PavelSRTG Teplice
16.2.2018Řezáč Jaroslav NGR MIX 20.2.2018
Tým: Kačenka&Jarda↳ Chaloupková Kateřina
26.4.2018Rezek Jan NGR M 28.4.2018
8.4.2018Richter Milan NGR MIX 12.4.2018
Tým: SAS↳ Holubářová IrenaSAS
8.4.2018Richterová Michaela NGR Z 12.4.2018
21.2.2018Roštáš Roman NGR M2 27.2.2018
21.2.2018Roštášová Eliška NGR JZ 27.2.2018
27.3.2018Roušalová Alena SPU NGR Z 30.3.2018
16.4.2018Sadílek Martin Šneci Team NGR M 18.4.2018
4.4.2018Šála Bohuslav SK Samuraj Domažlice NGR M 6.4.2018
20.2.2018Samseli Veronika KOmety NGR MIX 22.2.2018
Tým: KOmety↳ Němeček PetrKOmety
2.4.2018Schmidt Lukáš NGR M 4.4.2018
1.11.2017Šeda Radek OCRA CZ TEAM NGR M2 3.11.2017
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové NGR M 23.1.2018
30.11.2017Šíblova Adéla Šíbl Fitness NGR MIX 7.12.2017
Tým: Šíbl Fitness↳ Furmánek ViktorŠÍbl Fitness
31.12.2017Sikora Hansa Tom RSSB ULTRA TEAM NGR M2 9.1.2018
22.2.2018Šilhánek Martin Komety NGR M2 28.2.2018
29.4.2018Šímová Andrea NGR MIX 3.5.2018
Tým: Andrea+Pavelneobsazeno
25.4.2018Šindler Radek NGR MIX 26.4.2018
Tým: Sindler Subrtovaneobsazeno
25.11.2017Šircová Pavlína Lišáci NGR Z2 30.11.2017
19.4.2018Sitterová Daniela Brutální princezny NGR Z 24.4.2018
4.4.2018Skálová Zdeňka Až do cile NGR Z 14.4.2018
18.1.2018Skořepa Martin NGR M 20.1.2018
14.1.2018Skrbková Martina NGR Z 22.1.2018
24.4.2018Slaninová Nikol VSCR NGR Z 28.4.2018
4.12.2017Smutná Veronika RUN magazine team NGR MIX 7.12.2017
Tým: Kobylňáci↳ Smutný MartinRUN magazine team
29.4.2018Sommer FILIP NGR M 1.5.2018
28.2.2018Špísová Petra Kobylňáci II NGR MIX 10.3.2018
Tým: Kobylňáci II.neobsazeno
29.12.2017Šrámek Dobroslav Lanáčovci NGR MIX 3.1.2018
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
19.3.2018Štěpánek Radim NGR M 22.3.2018
19.3.2018Štěpánková Tereza NGR Z 28.3.2018
18.4.2018Stránská Natálie NGR MIX 24.4.2018
Tým: Elements↳ Javůrek Tomáš
15.4.2018Stránský Zdeněk Zdemaři NGR MIX 24.4.2018
Tým: Zdemaři↳ Stránská Markéta Zdemaři
27.3.2018Strnadová Jitka SPU NGR Z 30.3.2018
29.1.2018Stuchlik Bohumil NGR M2 1.2.2018
11.2.2018Šumelda ivan Ždimiators NGR M 14.2.2018
9.4.2018Šurinčík Milan Zoufalci NGR M 11.4.2018
3.11.2017Švábová Blanka NGR Z 7.11.2017
17.1.2018Svibová Monika NGR Z 24.1.2018
13.4.2018Svobodová Veronika BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z 17.4.2018
11.1.2018Svobodová Klára NGR Z 12.1.2018
9.2.2018Szpilarewicz Basia ABY DO METY NGR MIX 15.2.2018
Tým: szpilka↳ Olszewski WojciechYinYang OCRTeam
26.2.2018Tarnóczy Kateřina #GLADIATORRACETEAM NGR Z 26.2.2018
17.4.2018Titěrová Barbora Barbarian Extreme Team NGR JZ 17.4.2018
26.4.2018Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team NGR Z 28.4.2018
8.3.2018Torres Daniel Ultimate eXtreme Runners NGR M 10.3.2018
20.4.2018Tripšanský Tomáš KTB fitness Kroměříž NGR M 25.4.2018
31.3.2018Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž NGR M 7.4.2018
29.4.2018Turynová Denisa NGR Z 1.5.2018
29.4.2018Turynová Kamila NGR Z 1.5.2018
1.11.2017Uhlík Roman SRTG Kolín NGR M 7.11.2017
30.11.2017Ustohalová Tereza Warriors NGR Z 7.12.2017
31.1.2018Vacková Eliška Princezny NGR Z 2.2.2018
27.2.2018Vala Tomáš SRTG Praha NGR JM 2.3.2018
2.3.2018Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team NGR Z2 9.3.2018
19.12.2017Vančík Petr Lišáci NGR M2 29.12.2017
17.1.2018Vaníčková Martina SRTG Praha NGR Z 20.1.2018
6.4.2018Vaňous Štěpán Barbarian Extreme Team NGR M 6.4.2018
13.4.2018Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR M 17.4.2018
12.4.2018Vávra Rudolf NGR M2 20.4.2018
12.2.2018Vavříček Čestmír NGR M2 20.2.2018
29.3.2018Vavrušková Veronika SRTG Praha NGR MIX 4.4.2018
Tým: Vavruškovic↳ Vavruška DavidSRTG Praha
26.2.2018Ventura Jan BEAST Varnsdorf NGR M 6.3.2018
16.4.2018Venzara Pavel Devils NGR MIX 19.4.2018
Tým: Venzarovi↳ Venzarová Martina
28.4.2018Veselá Petra NGR Z 28.4.2018
9.4.2018Veselá Hana NGR Z2 18.4.2018
25.11.2017Vlčková Lída Lišáci NGR Z2 5.12.2017
15.3.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM NGR M 20.3.2018
31.1.2018Vondráček Zdeněk Princezny NGR M 6.2.2018
26.4.2018Vosyková Eva Novomĕstský hvĕzdy NGR Z2 1.5.2018
9.4.2018Vytlačil Petr Zoufalci NGR M2 11.4.2018
10.4.2018Weishaupt Martin Tygři NGR M 18.4.2018
22.3.2018Wünsch Petr NGR M 28.3.2018
19.4.2018Zábranská Ladislava Streetfit NGR Z 28.4.2018
22.2.2018Žáková Kateřina Lišáci NGR Z2 28.2.2018
6.11.2017Ždímal Michal Ždimiators NGR M 8.11.2017
28.4.2018Zelenková Simona NGR MIX 1.5.2018
Tým: Rexíkovineobsazeno
23.4.2018Zeman Jaroslav JACKERMANN NGR M2 27.4.2018
23.4.2018Zemanová Karina NGR JZ 27.4.2018
17.1.2018Zerzánková Michaela NGR Z 25.1.2018
9.3.2018Žižka Josef OCR Losers NGR MIX 9.3.2018
Tým: OCR Losers↳ Popilková Martina

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.