Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - MILOVICE - 6.5.2018

Statistika přihlášených

Trať
KGR II2km/12+ překážek320
KGR I1km/7+ překážek164
KGR IKGR I1
Kategorie
H3Chlapci (2007 - 2008)104
H4Chlapci (2005 - 2006)73
H2Chlapci (2009 - 2010)65
D3Dívky (2007 - 2008)51
D2Dívky (2009 - 2010)47
D4Dívky (2005 - 2006)46
H1Chlapci (2011 - 2012)35
H5Chlapci (2003 - 2004)26
D5Dívky (2003 - 2004)20
D1Dívky (2011 - 2012)17
D2Dívky 2009 - 20101
Celkem přihlášených485

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.3.2018Ackermann Václav 2km/12+ překážek H4 16.3.2018
6.4.2018Adámek Václav 2km/12+ překážek H3 10.4.2018
6.4.2018Adámek Jan 2km/12+ překážek H5 10.4.2018
3.4.2018Adamová Karolína 2km/12+ překážek D4 9.4.2018
28.4.2018Aghová Karolína SKP Nymburk 1km/7+ překážek D2 1.5.2018
27.4.2018Albrechtová Tereza 2km/12+ překážek D3 1.5.2018
27.4.2018Albrechtová Veronika 2km/12+ překážek D4 1.5.2018
4.2.2018Altman Lukáš 1km/7+ překážek H1 6.2.2018
14.4.2018Audrlický Viktor 2km/12+ překážek H3 18.4.2018
1.11.2017Babuška David 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Babuška Matěj 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D4 3.11.2017
4.1.2018Balák Jan 1km/7+ překážek H1 9.1.2018
4.1.2018Baláková Barbora 1km/7+ překážek D2 9.1.2018
7.11.2017Baloun Petr 2km/12+ překážek H3 9.11.2017
11.4.2018Bartoška Matěj Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 1km/7+ překážek H1 12.4.2018
24.2.2018Batelková Eliška #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 3.3.2018
13.2.2018Baťka Petr Jan 2km/12+ překážek H3 21.2.2018
17.2.2018Bébr Bruno Bébříci 2km/12+ překážek H5 22.2.2018
17.2.2018Bébrová Julie Bébříci 1km/7+ překážek D2 22.2.2018
17.2.2018Bébrová Sofie Bébříci 2km/12+ překážek D3 22.2.2018
6.4.2018Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek D2 10.4.2018
27.2.2018Benda Vojtěch TesiBend 2km/12+ překážek H3 6.3.2018
27.2.2018Benda Jiří TesiBend 2km/12+ překážek H4 6.3.2018
12.3.2018Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 2km/12+ překážek H3 20.3.2018
11.4.2018Benešová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 13.4.2018
11.4.2018Benešová Kristýna ZF Electronics, Klášterec 2km/12+ překážek D4 13.4.2018
17.4.2018Beňo Jan 2km/12+ překážek H3 20.4.2018
16.2.2018Berezneva Karin Zabijaci 2km/12+ překážek D4 20.2.2018
17.4.2018Bláha František 2km/12+ překážek H4 20.4.2018
23.4.2018Blažek Aleš Nasavrky bikers 2km/12+ překážek H3 3.5.2018
23.4.2018Blažková Jolana Nasavrky bikers 1km/7+ překážek D2 3.5.2018
16.4.2018Boháč Matyáš 1km/7+ překážek H2 18.4.2018
14.11.2017Bohatá Barbora 2km/12+ překážek D3 14.11.2017
1.11.2017Bohatá Eliška 1km/7+ překážek D1 3.11.2017
14.4.2018Bohm David KAPEBAJA TEAM 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
14.4.2018Bohm Tomáš KAPEBAJA TEAM 2km/12+ překážek H5 17.4.2018
24.4.2018Bouzek David 2km/12+ překážek H4 26.4.2018
13.4.2018Bradáčová Anna Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D5 18.4.2018
30.12.2017Breberová Viktorie KACU GROUP KGR I D2 3.1.2018
15.4.2018Brouček Vojtěch 2km/12+ překážek H4 17.4.2018
21.4.2018Brož Michal 2km/12+ překážek H3 28.4.2018
21.4.2018Brož Matěj 1km/7+ překážek H1 25.4.2018
21.4.2018Brožová Marie 1km/7+ překážek D2 28.4.2018
6.1.2018Brzobohatá Anička 1km/7+ překážek D2 9.1.2018
6.1.2018Brzobohatá Eliška 1km/7+ překážek D2 9.1.2018
6.3.2018Buato Danny G. 2km/12+ překážek H4 14.3.2018
6.3.2018Buato Edy G. 2km/12+ překážek H3 16.3.2018
26.4.2018Buďárek Šimon 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
25.3.2018Burda Adam Letci2008 2km/12+ překážek H3 28.3.2018
25.3.2018Burdová Anika Gympra Team 2km/12+ překážek D4 28.3.2018
3.4.2018Bursíková Anna BIKEHOME 1km/7+ překážek D1 10.4.2018
13.2.2018Buryšek Matyáš Motomach 3 /OlfinCar SkiTeam Trutnov 2km/12+ překážek H3 21.2.2018
11.4.2018Čadková Agáta Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D4 14.4.2018
21.4.2018Čapek Filip #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H1 28.4.2018
14.2.2018Čapková Claudie 2km/12+ překážek D3 16.2.2018
31.3.2018Čech Jan 2km/12+ překážek H4 4.4.2018
11.4.2018Čermák Ondřej LOTE 2km/12+ překážek H5 14.4.2018
13.4.2018Černíková Laura SUN SKI ACADEMY 2km/12+ překážek D3 20.4.2018
3.4.2018Černoch Jakub Dlouhoňovice 2km/12+ překážek H3 4.4.2018
3.4.2018Černoch Tomáš Dlouhoňovice 1km/7+ překážek H1 4.4.2018
4.4.2018Černý Šimon Pretorian 1km/7+ překážek H1 11.4.2018
4.4.2018Černý Matyáš Pretorian 2km/12+ překážek H3 11.4.2018
28.4.2018Cervenkova Lucie 2km/12+ překážek D3 5.5.2018
16.4.2018Chalupa Petr 2km/12+ překážek H4 18.4.2018
2.11.2017Charouzková Kateřina 2km/12+ překážek D4 3.11.2017
13.4.2018Charvát Ondřej 2km/12+ překážek H4 17.4.2018
13.4.2018Charvátová Kristina 2km/12+ překážek D4 17.4.2018
22.2.2018Chráska Štěpán 1km/7+ překážek H2 24.2.2018
26.4.2018Cibulka Jakub #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 26.4.2018
4.2.2018Cibulková Anna #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 7.2.2018
25.4.2018Cibulková Johana #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 25.4.2018
27.4.2018Cingl Vojtěch Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
13.3.2018Círek Eric 1km/7+ překážek H2 15.3.2018
28.2.2018Císař Jakub 1km/7+ překážek H2 2.3.2018
24.1.2018Daniel Matyaš 2km/12+ překážek H3 26.1.2018
23.4.2018Daniel Filip 2km/12+ překážek H4 25.4.2018
18.3.2018Davídková Adéla JUDO Beskydy 2km/12+ překážek D3 27.3.2018
6.12.2017Dědek Václav Dědas team Turnov 2km/12+ překážek H4 8.12.2017
1.11.2017Deif Jusef ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek H2 3.11.2017
1.11.2017Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesy 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek H2 3.11.2017
26.4.2018Dindošová Diana Akademie Neratovice 2km/12+ překážek D4 4.5.2018
26.4.2018Dindošová Olívia AVSP Neratovice 2km/12+ překážek D3 4.5.2018
12.2.2018Dlabač Václav 2km/12+ překážek H4 13.2.2018
8.4.2018Dobrý Lukáš 2km/12+ překážek H4 10.4.2018
9.4.2018Dolanová Barbora 2km/12+ překážek D3 17.4.2018
14.3.2018Dolejšková Denisa Písecké Zmije 2km/12+ překážek D3 16.3.2018
12.4.2018Doležel Teodor Michal 1km/7+ překážek H1 14.4.2018
12.4.2018Doležel Samuel Michal 2km/12+ překážek H3 14.4.2018
7.3.2018Dosedla Vojtěch 1km/7+ překážek H1 15.3.2018
7.3.2018Dosedlová Jolana 2km/12+ překážek D3 15.3.2018
14.4.2018Dostál Jiří JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
19.2.2018Dostál Ondřej 1km/7+ překážek H2 20.2.2018
14.4.2018Dostál Jan JAE Incognito 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
19.2.2018Dostál Matěj 2km/12+ překážek H3 20.2.2018
18.2.2018Durychová Julie rugby Petrovice 2km/12+ překážek D4 21.2.2018
6.4.2018Dušková Kateřina 2km/12+ překážek D4 11.4.2018
20.12.2017Dvořák Lukáš Bahňáci 2km/12+ překážek H4 22.12.2017
1.11.2017Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 9.11.2017
20.12.2017Dvořáková Barbora Bahňáci 2km/12+ překážek D4 22.12.2017
23.4.2018Dytrt Tomáš SDH Česká Rybná 2km/12+ překážek H4 26.4.2018
25.4.2018fait martin 2km/12+ překážek H4 26.4.2018
25.4.2018Faitová Petra 1km/7+ překážek D2 26.4.2018
26.4.2018Fefková Sofie 1km/7+ překážek D1 28.4.2018
26.4.2018Fefková Terezie 2km/12+ překážek D3 28.4.2018
23.4.2018Fiala Adam 2km/12+ překážek H3 28.4.2018
9.4.2018Fiala Martin Bouchači 2km/12+ překážek H3 11.4.2018
23.4.2018Fiala Pavel 2km/12+ překážek H4 28.4.2018
13.1.2018Fiedler Bedřich 1km/7+ překážek H1 16.1.2018
20.3.2018Flanderová Veronika 2km/12+ překážek D3 21.3.2018
20.3.2018Flanderová Eliška 2km/12+ překážek D3 21.3.2018
16.4.2018Fléglová Karolína 1km/7+ překážek D2 20.4.2018
21.4.2018Fojtík Václav 1km/7+ překážek H2 24.4.2018
13.1.2018Fojtů Matylda MASERF 2km/12+ překážek D4 17.1.2018
28.3.2018Foltyn Lukáš 2km/12+ překážek H3 4.4.2018
11.2.2018Fousek Albert 2km/12+ překážek H4 13.2.2018
3.4.2018Freslová Natálie GYMPRA TEAM 2km/12+ překážek D4 5.4.2018
3.4.2018Freslová Adéla Gympra Team 2km/12+ překážek D3 5.4.2018
22.4.2018Galbavá Barbora Olomouc 2km/12+ překážek D5 25.4.2018
9.11.2017Gerhard Matyáš 1km/7+ překážek H2 15.11.2017
15.2.2018Görglová Kateřina Team Slivenec 2km/12+ překážek D3 17.2.2018
15.2.2018Görglová Karolina SC Radotín 2km/12+ překážek D4 17.2.2018
26.4.2018Granco Jan 1km/7+ překážek H1 27.4.2018
25.4.2018Guňka Lukáš 1km/7+ překážek H2 1.5.2018
22.4.2018Haizlerová Mia 1km/7+ překážek D1 25.4.2018
23.4.2018Hájková Ema 1km/7+ překážek D1 25.4.2018
1.4.2018Háková Natálie 2km/12+ překážek D3 10.4.2018
27.4.2018Haluška Adam 2km/12+ překážek H5 1.5.2018
16.2.2018Hampl David Team Slivenec 2km/12+ překážek H3 20.2.2018
24.4.2018Hanák Matěj 2km/12+ překážek H3 26.4.2018
9.4.2018Hanuš Šimon 2km/12+ překážek H3 12.4.2018
12.2.2018Harcek Tobias 2km/12+ překážek H3 14.2.2018
12.4.2018Hašek Tomáš 1km/7+ překážek H2 13.4.2018
25.4.2018Havlíčková Barbora 2km/12+ překážek D5 27.4.2018
13.2.2018Havlík Lukáš 2km/12+ překážek H3 15.2.2018
13.2.2018Havlík Jakub 2km/12+ překážek H4 15.2.2018
3.4.2018Havrda Adam AKJ Jaroměř 2km/12+ překážek H4 5.4.2018
13.2.2018Hejcman Patrik 1km/7+ překážek H2 14.2.2018
25.3.2018Hejnal Kuba Hejny team 2km/12+ překážek H3 28.3.2018
25.3.2018Hejnal Honza Hejny team 2km/12+ překážek H4 28.3.2018
10.3.2018Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D1 14.3.2018
18.4.2018Hemalová Viktorie LaLoba 1km/7+ překážek D2 20.4.2018
23.4.2018Hendrych Antonín 1km/7+ překážek H2 25.4.2018
23.4.2018Hendrych Matěj 2km/12+ překážek H4 25.4.2018
4.4.2018Herink Petr 2km/12+ překážek H3 6.4.2018
20.3.2018Hísek Tobiáš Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek H4 27.3.2018
2.3.2018Hladík Tomáš 2km/12+ překážek H3 6.3.2018
13.4.2018Hladíková Adéla 2km/12+ překážek D5 18.4.2018
10.3.2018Hoffmannová Marianna #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek D3 14.3.2018
23.4.2018Holka Matej Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H4 25.4.2018
10.4.2018Holub Jan 2km/12+ překážek H4 11.4.2018
13.4.2018Hornych Matyáš M&M 1km/7+ překážek H2 17.4.2018
17.4.2018Hospodka Vojta SDH Letňany 2km/12+ překážek H5 18.4.2018
2.11.2017Houdek Martin 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
16.2.2018Hovorka Adam 2km/12+ překážek H4 22.2.2018
12.2.2018Hrabík Lukáš 2km/12+ překážek H3 13.2.2018
22.4.2018Hron Michael 2km/12+ překážek H4 25.4.2018
15.4.2018Hronová Gabriela 2km/12+ překážek D3 25.4.2018
9.11.2017Hudáček Josef 1km/7+ překážek H2 10.11.2017
20.4.2018Hulínská Alžběta Lagunino 2km/12+ překážek D4 21.4.2018
24.4.2018Husák Alexandr 1km/7+ překážek H2 28.4.2018
10.4.2018Hyblova Jasmina 1km/7+ překážek D2 12.4.2018
27.4.2018Hybner Samuel 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
22.1.2018Hýla Jan SDH Letňany 1km/7+ překážek H2 25.1.2018
20.3.2018Jakšová Týna Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D4 22.3.2018
20.4.2018Jakubcová Viktorie 1km/7+ překážek D1 24.4.2018
20.4.2018Jakubec Tadeáš 2km/12+ překážek H3 24.4.2018
13.4.2018Janáček Tomáš TOM 1km/7+ překážek H1 20.4.2018
4.1.2018Janišová Eva 2km/12+ překážek D3 10.1.2018
19.4.2018Jelen Matyáš ŠSK Újezd nad lesy 1km/7+ překážek H2 20.4.2018
19.4.2018Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad lesy 2km/12+ překážek H3 20.4.2018
18.4.2018Jelen Tomáš ŠSK Újezd nad lesy 2km/12+ překážek H4 20.4.2018
7.12.2017Jelínková Kristýna Brno 2km/12+ překážek D4 11.12.2017
9.4.2018Johan Marek 1km/7+ překážek H2 17.4.2018
9.4.2018Johanová Anika 1km/7+ překážek D1 12.4.2018
1.3.2018Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov 2km/12+ překážek H4 7.3.2018
1.3.2018Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov 1km/7+ překážek D2 7.3.2018
17.2.2018Jurková Anička KOmety 2km/12+ překážek D4 21.2.2018
2.11.2017Kabrhel Jan šneci 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
2.11.2017Kabrhelová Pavlína šneci 2km/12+ překážek D4 3.11.2017
23.12.2017Kandl Jakub 1km/7+ překážek H2 28.12.2017
28.2.2018Kara Andrej 2km/12+ překážek H4 3.3.2018
9.2.2018Kára Mikuláš Jan 2km/12+ překážek H4 14.2.2018
9.2.2018Kára Kristián Michal Úvaly 2km/12+ překážek H5 14.2.2018
10.4.2018Karas Vítězslav SVVAT 1km/7+ překážek H2 12.4.2018
20.11.2017Karásek Jan Karásci 2km/12+ překážek H3 22.11.2017
10.4.2018Kareš Matouš Sokol Horní Ředice 2km/12+ překážek H3 20.4.2018
15.11.2017Karnetová Michaela 2km/12+ překážek D4 23.11.2017
24.4.2018Karychová Nela 2km/12+ překážek D3 28.4.2018
5.3.2018Kavka Martin 1km/7+ překážek H2 6.3.2018
20.2.2018Klempířová Marie 2km/12+ překážek D3 22.2.2018
10.3.2018Klik Jakub 1km/7+ překážek H2 20.3.2018
1.11.2017Klimeš Pavel 2km/12+ překážek H4 3.11.2017
22.4.2018Klobouček Matěj 2km/12+ překážek H4 24.4.2018
14.11.2017Kloud Tomáš 2km/12+ překážek H4 17.11.2017
14.11.2017Kloudová Tereza 2km/12+ překážek D4 17.11.2017
20.3.2018Kocourková Kamča Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D3 21.3.2018
25.4.2018Kohoutová Adéla 2km/12+ překážek D3 27.4.2018
20.4.2018Koláček Josef Přátelé přírody - Upírci 2km/12+ překážek H4 21.4.2018
1.4.2018Kolářová Jolana 2km/12+ překážek D3 12.4.2018
27.4.2018Kolovrátníková Ema JIROUS 1km/7+ překážek D2 1.5.2018
28.12.2017Komárek Aleš Bahňáci 2km/12+ překážek H4 3.1.2018
21.12.2017Komárková Eliška Bahňáci 2km/12+ překážek D5 23.12.2017
13.4.2018Komňacký Petr Gladio Týnec 2km/12+ překážek H3 21.4.2018
10.2.2018Kopecká Adéla Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek D4 17.2.2018
13.4.2018Kopecká Rozálie Emma Altus Pons 1km/7+ překážek D2 20.4.2018
10.2.2018Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H3 17.2.2018
10.2.2018Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř 2km/12+ překážek H4 17.2.2018
13.4.2018Kopecký Matyáš Altus Pons 2km/12+ překážek H3 20.4.2018
11.3.2018Koričanská Andrea 1km/7+ překážek D2 13.3.2018
11.3.2018Koričanský Lukáš 2km/12+ překážek H3 13.3.2018
20.4.2018Košnarová Natalie 2km/12+ překážek D3 20.4.2018
30.1.2018Koťátko Jan 2km/12+ překážek H4 1.2.2018
23.4.2018Kotyková Nina 2km/12+ překážek D5 24.4.2018
4.2.2018Koubek Matěj 1km/7+ překážek H2 7.2.2018
16.4.2018Koutecký Jaroslav 2km/12+ překážek H5 17.4.2018
16.4.2018Koutecký Tomáš 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
14.11.2017Koutová Lucie Kouťáci 2km/12+ překážek D3 21.11.2017
14.11.2017Koutová Veronika Kouťáci 2km/12+ překážek D3 21.11.2017
23.4.2018Kováč Ondřej 1km/7+ překážek H1 25.4.2018
8.12.2017Kozák Daniel Total Vital 2km/12+ překážek H4 12.12.2017
4.2.2018Král Josef Tj Straky 1km/7+ překážek H2 6.2.2018
13.4.2018Králik Pavel Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H5 17.4.2018
5.3.2018Kramerová Aneta 2km/12+ překážek D3 7.3.2018
7.1.2018Kramule Matyáš 1km/7+ překážek H2 10.1.2018
7.1.2018Kramule Tadeáš 1km/7+ překážek H1 10.1.2018
24.4.2018Křáp Pavel 2km/12+ překážek H4 28.4.2018
26.4.2018Křepel Matěj Judo Chlumec n.C. 2km/12+ překážek H3 28.4.2018
2.4.2018Kristejnová Josefina 1km/7+ překážek D2 11.4.2018
2.4.2018Kristejnová Anežka 2km/12+ překážek D4 11.4.2018
9.4.2018křivánek Richard elite sport boskovice 2km/12+ překážek H4 10.4.2018
13.4.2018Křivohlavý Jakub Tj Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H4 23.4.2018
18.3.2018Krpata Tomáš 2km/12+ překážek H4 28.3.2018
18.3.2018Krpatová Nikola 1km/7+ překážek D2 28.3.2018
11.2.2018Krupičková Ellen 2km/12+ překážek D3 13.2.2018
24.4.2018Krupičková Vivien 1km/7+ překážek D2 25.4.2018
21.4.2018Kubata Kuba 1km/7+ překážek H1 27.4.2018
2.4.2018Kučera Matěj HC Letci Letňany 2km/12+ překážek H3 5.4.2018
16.2.2018Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 20.2.2018
28.3.2018Kuldová Kateřina 2km/12+ překážek D5 3.4.2018
11.11.2017Kutil Filip 2km/12+ překážek H3 14.11.2017
19.3.2018Kvíz Patrik 1km/7+ překážek H1 24.3.2018
16.4.2018Kysela Ondřej 2km/12+ překážek H3 21.4.2018
19.4.2018Lacina Matyáš Tj lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H5 27.4.2018
24.4.2018Lamačová Nikol AVSP 1km/7+ překážek D2 27.4.2018
18.4.2018Lásková Rozálie 1km/7+ překážek D2 19.4.2018
12.4.2018Lázničková Kateřina Lote Teplice 2km/12+ překážek D5 18.4.2018
25.4.2018Lebedová Katy 2km/12+ překážek D5 3.5.2018
17.1.2018Lehocký Patrik 1km/7+ překážek H2 18.1.2018
11.4.2018Leitermannová Ellen Elisabeth LOTE 2km/12+ překážek D4 20.4.2018
25.4.2018Machata Matěj SDH Čížkovice 2km/12+ překážek H5 2.5.2018
17.4.2018Machold Matěj Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H3 24.4.2018
12.4.2018Machold Jakub Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H5 19.4.2018
10.4.2018Macková Eliška 2km/12+ překážek D3 12.4.2018
10.4.2018Macková Marie 1km/7+ překážek D2 12.4.2018
20.3.2018Majerová Karolína Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D3 23.3.2018
20.3.2018Majerová Tereza Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D4 23.3.2018
5.12.2017Malík Tomáš 2km/12+ překážek H3 7.12.2017
5.12.2017Malík David 2km/12+ překážek H5 7.12.2017
16.4.2018Marek Josef #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 20.4.2018
27.4.2018Markl Matyáš 2km/12+ překážek H4 5.5.2018
27.4.2018Marklová Eliška 1km/7+ překážek D2 5.5.2018
16.4.2018Marková Barbora TJ Sokol HK 2km/12+ překážek D5 20.4.2018
25.2.2018Martinec Lukáš 2km/12+ překážek H3 27.2.2018
18.2.2018Matouš Lukáš 2km/12+ překážek H3 27.2.2018
27.4.2018Matousek Jan SKP Nymburk 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
27.4.2018Matousek Jakub SKP Nymburk 2km/12+ překážek H4 1.5.2018
12.3.2018Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1km/7+ překážek H1 14.3.2018
9.4.2018Měšťan Mytyáš 2km/12+ překážek H3 14.4.2018
14.4.2018Michlová Adéla 2km/12+ překážek D5 18.4.2018
8.4.2018Mikeš Matyáš 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
26.4.2018Mintěl Tomáš Přátelé přírody - Upírci 2km/12+ překážek H3 27.4.2018
30.3.2018Mišák Robert 1km/7+ překážek H2 4.4.2018
10.4.2018Miškolci Tadeáš SRTG Česká Třebová 1km/7+ překážek H2 12.4.2018
19.4.2018Mladenov Tobiáš 1km/7+ překážek H2 26.4.2018
18.4.2018Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery 2km/12+ překážek H5 22.4.2018
27.4.2018Morávek Albert 1km/7+ překážek H1 4.5.2018
27.4.2018Morávková Anna Marie 2km/12+ překážek D3 4.5.2018
15.4.2018Moučková Michaela Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D5 17.4.2018
21.2.2018Mrhal Ondra 2km/12+ překážek H5 27.2.2018
22.4.2018Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice 2km/12+ překážek D4 25.4.2018
22.4.2018Mrhálková Ludmila AVSP Neratovice 2km/12+ překážek D5 25.4.2018
21.2.2018Mrhalová Marie 2km/12+ překážek D3 27.2.2018
25.4.2018Mrkva Dominik 2km/12+ překážek H5 1.5.2018
10.4.2018Navrátilová Ella LOTE Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D4 12.4.2018
10.4.2018Nedbal Dalibor X-force 2km/12+ překážek H3 13.4.2018
15.3.2018Neffe Laura TRIUMPHALIS 2km/12+ překážek D4 16.3.2018
20.3.2018Nejedlý Vojta Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek H3 27.3.2018
27.4.2018Neliba Martin HOPO 2km/12+ překážek H3 4.5.2018
24.4.2018Němec Štěpán 2km/12+ překážek H3 25.4.2018
24.2.2018Neslušanová Karolína 2km/12+ překážek D4 27.2.2018
3.11.2017Nešuta Petr TeamLiners 2km/12+ překážek H3 9.11.2017
3.11.2017Nešuta Martin TeamLiners 2km/12+ překážek H4 9.11.2017
14.11.2017Neumann Jan Neumanni 2km/12+ překážek H3 21.11.2017
14.11.2017Neumann Jakub Neumanni 1km/7+ překážek H2 21.11.2017
19.3.2018Nohynková Eliška SRTG Mladá Boleslav 1km/7+ překážek D2 22.3.2018
22.4.2018Nouzovský Daniel Gladiator Race Kids HK 1km/7+ překážek H2 24.4.2018
13.4.2018Novák Tomáš AVSP Neratovice 2km/12+ překážek H3 17.4.2018
30.3.2018NOVAK LUKAŠ čvacht 2km/12+ překážek H3 4.4.2018
16.2.2018Novakova Natalie Zabijaci 1km/7+ překážek D2 20.2.2018
15.4.2018Nováková Natálie #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 18.4.2018
13.4.2018Nováková Stela AVSP Neratovice 1km/7+ překážek D2 17.4.2018
23.4.2018Novotná Kateřina nejde jenom chcíplá koza !!!! 1km/7+ překážek D2 25.4.2018
5.11.2017Odehnal Lukáš 2km/12+ překážek H3 7.11.2017
20.3.2018Olšina Petr Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek H3 23.3.2018
23.4.2018Ondrášek Jan Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek H1 28.4.2018
23.4.2018Ondrášková Kateřina Nejde jenom chcíplá koza!!!! 1km/7+ překážek D2 28.4.2018
20.4.2018Orvan Matěj Lagunino 2km/12+ překážek H4 21.4.2018
17.4.2018Ouda Kryštof 2km/12+ překážek H3 20.4.2018
17.4.2018Oudová Theodora 2km/12+ překážek D5 20.4.2018
28.3.2018Pacola Lukáš 2km/12+ překážek H3 28.3.2018
11.3.2018Pajer Jan SDH Velký Třebešov 1km/7+ překážek H2 15.3.2018
27.2.2018Palán Štěpán Čivavové s.r.o. 2km/12+ překážek H4 6.3.2018
20.4.2018Paliulionis Tomáš Lagunino 1km/7+ překážek H2 21.4.2018
5.4.2018Paur Ondřej 2km/12+ překážek H4 6.4.2018
29.3.2018Pavelka Marian 2km/12+ překážek H3 4.4.2018
24.2.2018Pavelková Markéta SKVS Benátky nad Jizerou 2km/12+ překážek D4 27.2.2018
26.2.2018Pavlík Štěpán 1km/7+ překážek H2 2.3.2018
4.4.2018Pavlíková Barbora 1km/7+ překážek D1 11.4.2018
21.4.2018Pejřimovská Antonie 1km/7+ překážek D2 24.4.2018
9.4.2018Peleška Martin 2km/12+ překážek H5 14.4.2018
12.2.2018Peřina Lukáš Náš tým 1km/7+ překážek H2 15.2.2018
12.2.2018Peřinová Adéla Náš tým 2km/12+ překážek D3 15.2.2018
31.1.2018Perthenová Eva 2km/12+ překážek D4 7.2.2018
25.4.2018Péter Daniel AVSP 1km/7+ překážek H2 1.5.2018
19.4.2018Petera Martin #GLADIATORRACETEAM 2km/12+ překážek H4 24.4.2018
4.4.2018Peťovská Nicol 2km/12+ překážek D3 13.4.2018
10.2.2018Petrovský Vojtěch 1km/7+ překážek H2 11.2.2018
23.4.2018Pfeifer Pavel SDH Česká Rybná 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
23.4.2018Pfeifer Petr SDH Česká Rybná 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
10.2.2018Pizúr Matouš 1km/7+ překážek H2 20.2.2018
18.4.2018Planík Martin 2km/12+ překážek H4 24.4.2018
11.4.2018Polanská Barbora Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D4 14.4.2018
23.4.2018Polidar Matyáš Startíček 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
24.4.2018Polivkova Sarka kids 1km/7+ překážek D2 26.4.2018
4.2.2018Popelka Jakub TJ STRAKY 1km/7+ překážek H1 6.2.2018
24.3.2018Pošva Lukáš 2km/12+ překážek H3 27.3.2018
23.4.2018Pošva Jakub 1km/7+ překážek H1 28.4.2018
11.4.2018Pošvářová Tereza 2km/12+ překážek D4 13.4.2018
25.3.2018Povr Tadeáš 2km/12+ překážek H3 28.3.2018
25.3.2018Prchlík Vojtěch 1km/7+ překážek H2 28.3.2018
25.3.2018Prchlík Tomaš 2km/12+ překážek H4 28.3.2018
1.11.2017Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek D2 3.11.2017
19.4.2018Prokůpek Matěj Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H5 26.4.2018
31.1.2018Proroková Lucie 2km/12+ překážek D3 6.2.2018
22.4.2018Prudký Jakub Fly Iron 2km/12+ překážek H4 26.4.2018
15.4.2018Ptáček Lukáš Team Opočno 1km/7+ překážek H2 17.4.2018
15.4.2018Ptáček David Team Opočno 2km/12+ překážek H4 17.4.2018
14.1.2018Raslová Eliška Maserf 2km/12+ překážek D4 16.1.2018
14.4.2018Raušer Dominik Babí 1km/7+ překážek H2 17.4.2018
15.4.2018Řehák Dominik Milovice kids 1km/7+ překážek H2 19.4.2018
15.4.2018Řehák Patrik Milovice kids 1km/7+ překážek H1 19.4.2018
10.4.2018Řezáč Pavel Bouchači 1km/7+ překážek H2 13.4.2018
5.3.2018Rokos Michal 2km/12+ překážek H5 8.3.2018
5.3.2018Rokosová Lucie 2km/12+ překážek D3 8.3.2018
21.2.2018Roštášová Anna 2km/12+ překážek D3 27.2.2018
15.4.2018Roušal Jakub 1km/7+ překážek H1 17.4.2018
25.3.2018Runčík Tadeáš 2km/12+ překážek H3 27.3.2018
20.3.2018Růžička Alex Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 1km/7+ překážek H2 27.3.2018
18.1.2018Růžičková Magdaléna 1km/7+ překážek D2 19.1.2018
20.3.2018Růžičková Eli Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D4 24.3.2018
19.12.2017Rybišarová Lucie čvacht 2km/12+ překážek D4 21.12.2017
19.12.2017Rybišarová Tina čvacht 1km/7+ překážek D2 21.12.2017
27.4.2018Rychterová Lucie TJ Sokol Hradec Králové 2km/12+ překážek D4 1.5.2018
13.4.2018Šafářová Michaela 2km/12+ překážek D3 14.4.2018
4.3.2018Sampford Henrika Marie HMS 2km/12+ překážek D3 6.3.2018
22.1.2018Šašková Kristýna Roudnice nad Labem 1km/7+ překážek D2 31.1.2018
10.2.2018Scheithauerová Anna 2km/12+ překážek D3 13.2.2018
10.2.2018Scheithauerová Ella 1km/7+ překážek D1 13.2.2018
4.3.2018Schlappl Dominik Dominator 2004 2km/12+ překážek H5 7.3.2018
3.4.2018Sedláček Antonín 1km/7+ překážek H2 5.4.2018
27.4.2018Šimek David 2km/12+ překážek H5 28.4.2018
15.4.2018Šimůnek Štěpán 2km/12+ překážek H3 19.4.2018
15.4.2018Šimůnková Šárka 2km/12+ překážek D4 19.4.2018
27.3.2018Šindelářová Viktorie 2km/12+ překážek D5 28.3.2018
23.4.2018Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM 1km/7+ překážek H2 23.4.2018
27.2.2018Skabelkina Violetta 2km/12+ překážek D3 1.3.2018
25.4.2018Škalda David 1km/7+ překážek H1 27.4.2018
25.4.2018Škaldová Andrea 1km/7+ překážek H1 27.4.2018
24.4.2018Skalová Šarlota Az do cile 1km/7+ překážek D2 28.4.2018
17.3.2018Skvan Vladimir 2km/12+ překážek H5 21.3.2018
17.3.2018Skvanova Alena 2km/12+ překážek D5 21.3.2018
15.12.2017Sládková Monika 2km/12+ překážek D3 19.12.2017
27.4.2018Slavata Karel SDH Letňany 2km/12+ překážek H3 1.5.2018
12.2.2018Slezák Jakub Team Opočno 2km/12+ překážek H5 14.2.2018
16.2.2018Slezáková Štěpánka Team Opočno 2km/12+ překážek D3 20.2.2018
21.4.2018Šmeralová Tereza 1km/7+ překážek D2 24.4.2018
5.12.2017Smutná Simonka Run Magazine Team 1km/7+ překážek D2 12.12.2017
12.4.2018Sodomka Martin Babí 2km/12+ překážek H3 14.4.2018
26.2.2018Soldánová Ema 1km/7+ překážek D1 1.3.2018
25.4.2018Sondová Rita SVVAT 2km/12+ překážek D4 27.4.2018
7.12.2017Souček Šimon Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H3 12.12.2017
7.12.2017Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice 2km/12+ překážek H4 12.12.2017
24.4.2018Šourek Adam 2km/12+ překážek H4 27.4.2018
18.4.2018Špalek Jan lote teplice 2km/12+ překážek H3 23.4.2018
13.4.2018spesny simon lev 1km/7+ překážek H2 21.4.2018
13.11.2017Stehlík Patrik 2km/12+ překážek H3 24.11.2017
6.4.2018Štoček Martin 2km/12+ překážek H3 7.4.2018
6.4.2018Štoček Ondřej 2km/12+ překážek H4 7.4.2018
18.4.2018Stránská Valerka 1km/7+ překážek D2 24.4.2018
23.3.2018Stránská Tereza 2km/12+ překážek D4 27.3.2018
14.2.2018Stránský Ladislav 1km/7+ překážek H2 16.2.2018
12.3.2018Šulc Filip Bakov nad Jizerou 2km/12+ překážek H3 14.3.2018
12.3.2018Šulc Tomáš Bakov N.J 2km/12+ překážek H3 14.3.2018
20.3.2018Švambera Jan Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 1km/7+ překážek H2 24.3.2018
20.3.2018Švamberová Anna Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek D4 24.3.2018
6.2.2018Švec Jakub 1km/7+ překážek H1 8.2.2018
6.2.2018Švecová Kristýna 2km/12+ překážek D3 8.2.2018
15.4.2018Švehlova Patricie Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D5 24.4.2018
4.3.2018Švestka Štěpán 2km/12+ překážek H5 7.3.2018
9.4.2018Sýkora František Bouchači 2km/12+ překážek H3 13.4.2018
9.4.2018Tajzler Patrik Bouchači 1km/7+ překážek H2 10.4.2018
9.4.2018Tajzler Filip Bouchači 2km/12+ překážek H4 10.4.2018
19.12.2017Taudy Ema čvacht 2km/12+ překážek D4 21.12.2017
17.4.2018Tepper Tobiáš 2km/12+ překážek H3 24.4.2018
17.4.2018Tepper Samuel 1km/7+ překážek H1 24.4.2018
26.4.2018Téra Jan FK Náchod 2km/12+ překážek H3 28.4.2018
23.2.2018Toman Karel 1km/7+ překážek H1 24.2.2018
24.2.2018Tománek Šimon TJ Slavoj Český Brod 2km/12+ překážek H4 1.3.2018
18.4.2018Tománek Kryštof TJ Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek H5 24.4.2018
24.2.2018tománková sára corridoor český brod 1km/7+ překážek D2 3.3.2018
20.4.2018Tomášek Martin 2km/12+ překážek H3 25.4.2018
20.4.2018Tomášková Lucie 1km/7+ překážek D2 25.4.2018
14.2.2018Tomíček David totostudio 1km/7+ překážek H2 16.2.2018
14.2.2018Tomíčková Anna totostudio 1km/7+ překážek D1 16.2.2018
20.4.2018Toth Jan Lagunino 2km/12+ překážek H4 21.4.2018
12.2.2018Touc Jakub Podbřezí - Skalka 2km/12+ překážek H3 15.2.2018
1.4.2018Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř 1km/7+ překážek H2 4.4.2018
7.4.2018Turek Matěj 2km/12+ překážek H3 10.4.2018
24.1.2018Tvrdek Michael 2km/12+ překážek H4 26.1.2018
24.4.2018Vacek Gabriel Redpoint Eleven Team 2km/12+ překážek H3 28.4.2018
16.4.2018Vacík Tomáš Martina a Josef Ptáčkovi, bojové sporty a sebeobrana 2km/12+ překážek H3 19.4.2018
13.4.2018Vágnerová Viktorie Lokomotive Teplice 2km/12+ překážek D5 23.4.2018
14.4.2018Valek Matěj 1km/7+ překážek H2 17.4.2018
2.4.2018Valenta Jakub 2km/12+ překážek H4 4.4.2018
1.3.2018Valenta Tadeáš Velosport Valenta Scott team 2km/12+ překážek H4 9.3.2018
15.4.2018Vaníček Filip Báječné děti v běhu 1km/7+ překážek H1 17.4.2018
22.4.2018Vaníčková Jana 1km/7+ překážek D2 24.4.2018
20.4.2018Vaňous Matyáš Úvaly 2km/12+ překážek H5 26.4.2018
29.3.2018Varna Uma 2km/12+ překážek D4 6.4.2018
29.3.2018Varna Viggo 1km/7+ překážek H2 6.4.2018
3.12.2017Vavřička Václav 2km/12+ překážek H4 9.12.2017
3.12.2017Vavřička Mikoláš 2km/12+ překážek H4 9.12.2017
29.3.2018Vavruška David SRTG Praha 2km/12+ překážek H3 4.4.2018
29.3.2018Vavruška Martin SRTG Praha 1km/7+ překážek H1 4.4.2018
26.3.2018Veber Vojtěch 1km/7+ překážek H2 28.3.2018
26.3.2018Veber Václav 1km/7+ překážek H1 28.3.2018
13.4.2018Vepřek Jakub 2km/12+ překážek H4 14.4.2018
19.4.2018Veselá Valerie 1km/7+ překážek D2 26.4.2018
9.4.2018Veselá Nikol ♥ Glaďouškové ♥ 2km/12+ překážek D5 18.4.2018
22.2.2018Veselá Natálie 1km/7+ překážek D1 1.3.2018
14.4.2018Víravová Anička JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 24.4.2018
4.2.2018Vítek František TJ Straky 1km/7+ překážek H1 10.2.2018
16.4.2018Volráb Jan 1km/7+ překážek H2 18.4.2018
14.4.2018Volrábová Adélka JAE Incognito 2km/12+ překážek D3 21.4.2018
25.4.2018Vondra Martin 2km/12+ překážek H4 27.4.2018
10.4.2018Vondra Jan 2km/12+ překážek H3 14.4.2018
10.4.2018Vondra Vojtěch 1km/7+ překážek H2 14.4.2018
25.4.2018Vondra Kuba 1km/7+ překážek H2 27.4.2018
13.12.2017Vondráček Jakub Maxáci 1km/7+ překážek H1 16.12.2017
11.4.2018Vondrouš Antonín 2km/12+ překážek H4 12.4.2018
18.11.2017Vorel Václav 1km/7+ překážek H2 22.11.2017
18.11.2017Vorel Jan 1km/7+ překážek D1 22.11.2017
17.4.2018Voříšek Luděk Skorpion 2km/12+ překážek H3 25.4.2018
11.4.2018Vosková Terezie LOKO Teplice 2km/12+ překážek D4 17.4.2018
17.1.2018Vrba Jaroslav 1km/7+ překážek H2 24.1.2018
24.4.2018Vyterna Václav 2km/12+ překážek H4 26.4.2018
24.4.2018Vyterna Vojtěch 2km/12+ překážek H3 26.4.2018
5.4.2018Wagner Alex 2km/12+ překážek H3 11.4.2018
10.4.2018Zach Radovan 2km/12+ překážek H4 12.4.2018
22.4.2018Záhorská Barbora 1km/7+ překážek D2 25.4.2018
22.4.2018zalabák matyáš 2km/12+ překážek H3 25.4.2018
8.4.2018Zelený Ladislav Zizelovci 1km/7+ překážek H2 9.4.2018
7.3.2018Zeman Vít Target sport Milovice 1km/7+ překážek H1 14.3.2018
7.3.2018Zeman Martin 2km/12+ překážek H4 14.3.2018
21.12.2017Zenkl Petr Bahňáci 2km/12+ překážek H4 23.12.2017
13.12.2017Žert Maxmilian 1km/7+ překážek H1 15.12.2017
27.3.2018Zich Dominik 1km/7+ překážek H2 28.3.2018
11.4.2018Žilinská Nela Lokomotiva Teplice 2km/12+ překážek D5 20.4.2018
1.11.2017Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2km/12+ překážek H3 3.11.2017
1.11.2017Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 1km/7+ překážek D1 3.11.2017
8.4.2018Zittová Eliška 1km/7+ překážek D1 9.4.2018
12.4.2018Zlámalová Natálie 1km/7+ překážek D1 13.4.2018
14.4.2018Zupkova Sara 2km/12+ překážek D3 18.4.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.