Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - HOLICE - pátek 15.6.2018

Statistika přihlášených

Trať
NGRNGR240
Kategorie
MMuži do 39 let (1979 - 2000)80
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)68
ZŽeny do 39 let (1979 - 2000)46
M2Muži 40 a více let (1978 a starší)27
Z2Ženy 40 a více let (1978 a starší)11
JZJuniorky (2001 - 2004)5
JMJunioři (2001 - 2004)3
Celkem přihlášených240

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
13.11.2017Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 uhrazeno
13.11.2017Babušková Lucie #GLADIATORRACETEAM NGR JZ uhrazeno
29.5.2018Barna Martin Ždimiators NGR M uhrazeno
9.2.2018Bartelsen Martin Menťáci NGR M uhrazeno
9.2.2018Bartelsenová Dana Menťáci NGR Z uhrazeno
6.6.2018Barvič Michal NGR M uhrazeno
15.5.2018Bazsová Kateřina NGR Z uhrazeno
11.5.2018Berky Martin Az do cile NGR M2 uhrazeno
1.6.2018Binko Dominik TRIUMPHALIS NGR M uhrazeno
23.5.2018Blahutová Barbora SVVAT NGR Z uhrazeno
10.5.2018Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM NGR M2 uhrazeno
15.5.2018Bohonek Martin Až do cile NGR M uhrazeno
9.5.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z uhrazeno
1.6.2018Buchalová Karolína NGR Z uhrazeno
13.5.2018Burian Lukáš Hřebci NGR M uhrazeno
12.4.2018Černohorská Romana NGR MIX uhrazeno
Tým: Černobilneobsazeno
28.12.2017Černý Lukáš NGR M uhrazeno
13.5.2018Černý Tomáš NGR M uhrazeno
4.6.2018Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
22.3.2018Červenka Jan Pierburg Team NGR M2 uhrazeno
14.4.2018Chaloupka Radek NGR MIX uhrazeno
Tým: Rychlá rota↳ Šormová Romana
5.6.2018Charvát Jiří NGR M uhrazeno
28.11.2017Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
9.6.2018Cihlář Daniel NGR MIX uhrazeno
Tým: SAS1neobsazeno
26.12.2017Cimler Jiří Gladiators NGR MIX uhrazeno
Tým: TOPUDE↳ Hervertová Klára
27.1.2018Čtvrtečková Lucie NGR Z uhrazeno
31.5.2018Čupcová Petra NGR Z uhrazeno
6.2.2018Dobešová Zuzana NGR Z uhrazeno
13.5.2018Dokoupil Jakub NGR MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Vymětalová Denisa
21.5.2018Doležalová Hana NGR MIX uhrazeno
Tým: Scvrklý pádla neobsazeno
6.6.2018Doležalová Nikola NGR Z uhrazeno
10.6.2018Drahokoupil Dan Dragon Team Nymburk NGR M uhrazeno
14.5.2018Drhlík Michal SRTG Litvínov NGR MIX uhrazeno
Tým: SRTG Litvínov↳ Stará TerezaSRTG Litvínov
19.5.2018Ducháček Bohumír NGR M2 uhrazeno
5.6.2018Dumbrell Petra Zdenka N NGR Z2 uhrazeno
9.5.2018Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM NGR MIX uhrazeno
Tým: Knedlíšci↳ Hornych MilanM&S
29.5.2018Etrychová Markéta NGR Z uhrazeno
31.3.2018Fabiánová Jana NGR Z2 uhrazeno
14.5.2018Falta Jan NGR M uhrazeno
9.6.2018Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 uhrazeno
2.6.2018Fialka Martin NGR MIX uhrazeno
Tým: Bubáci↳ Vanišová Tereza
31.5.2018Fišerová Petra NGR MIX uhrazeno
Tým: Fishneobsazeno
10.1.2018Fléglová Blanka NGR Z uhrazeno
21.4.2018Fojtík Václav SVVAT NGR MIX uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Dani MichaelaPonici
10.5.2018Fojtů Josef KAPEBAJA TEAM NGR M uhrazeno
9.6.2018Glos Petr Czech Extreme Team NGR MIX uhrazeno
Tým: Ten silnější a ta chytrejsi 😊neobsazeno
29.5.2018Goron Tibor NGR M uhrazeno
8.5.2018Halabrín Radovan NGR M uhrazeno
11.5.2018Hampejsová Helena #GLADIATORRACETEAM NGR MIX uhrazeno
Tým: L´Equipe↳ Žižka Vladimír#GLADIATORRACETEAM
8.6.2018Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
10.2.2018Hanzelín Lukáš SRTG Kolín NGR M uhrazeno
9.5.2018Havlínová Jana Run Magazine team NGR Z uhrazeno
31.1.2018Heindl Martin Čukrové NGR M uhrazeno
11.11.2017Hendrych Jan SRTG PARDUBICE NGR M2 uhrazeno
13.12.2017Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
28.2.2018Hloh Martin HODOR NGR M uhrazeno
4.6.2018Höfer Vojan Wild Snails NGR M uhrazeno
15.3.2018Holá Ester NGR Z uhrazeno
31.12.2017Hollý Tomáš NGR M uhrazeno
31.12.2017Hollý Martn NGR M uhrazeno
24.3.2018Hora Milan Alfasquadra team NGR M uhrazeno
30.5.2018Horáková Berenika NGR Z uhrazeno
22.5.2018Hošek Martin Tygři NGR M uhrazeno
22.3.2018Houfek David Pierburg team NGR M uhrazeno
28.2.2018Hraban Pavel HODOR NGR M uhrazeno
10.6.2018Hrabcová Andrea NGR Z uhrazeno
10.6.2018Hrůza Tomáš INOV-8 TEAM NGR M uhrazeno
5.11.2017Hyhlík František NGR M uhrazeno
5.6.2018ILAVSKÝ ROMAN #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
14.5.2018Jäger Milan NGR MIX uhrazeno
Tým: CooperůvLovec↳ Bednářová Petra
29.5.2018Janda Martin Magor gym Varnsdorf NGR M2 uhrazeno
8.5.2018Jankovec Karel NGR MIX uhrazeno
Tým: Psychoticus↳ Šumberová BarboraPsychoticus
6.6.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
6.6.2018Janotová Gabriela NGR Z2 uhrazeno
28.5.2018Jelínek Jaromír NGR M2 uhrazeno
28.5.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team NGR Z2 uhrazeno
25.4.2018Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z uhrazeno
14.5.2018Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov NGR M2 uhrazeno
14.5.2018Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov NGR Z2 uhrazeno
26.1.2018Jůvová Daniela NGR Z uhrazeno
17.5.2018Kališ Erik NGR M uhrazeno
20.5.2018Kalmar Vojtech NGR M2 uhrazeno
28.2.2018Karas Vítězslav SVVAT NGR M uhrazeno
19.3.2018Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM NGR MIX uhrazeno
Tým: KAČERneobsazeno
9.2.2018Kaša František Menťáci NGR M uhrazeno
20.2.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
8.6.2018Kellner David #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
29.11.2017Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
15.2.2018Klikoš Jiří A-team NGR MIX uhrazeno
Tým: Kimmča↳ Čiamporová VendulaKimmca
29.1.2018Kliková Renáta NGR Z uhrazeno
14.5.2018Kodydek Tomáš #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
Tým: Jana a Tomášneobsazeno
28.5.2018Kolářová Soňa NGR Z uhrazeno
4.6.2018Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
22.5.2018Konvalina Radim mymymy NGR M uhrazeno
13.11.2017Kopáčová Lenka NGR MIX uhrazeno
Tým: Tuleni↳ Holub Lukáš
23.5.2018Kopřivová Eva SRTG Vyškov NGR Z uhrazeno
16.5.2018Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 uhrazeno
27.3.2018Kozakova Klara Wild team NGR Z uhrazeno
31.5.2018Kozumplík Jaroslav NGR JM uhrazeno
2.3.2018Kralova Tereza NGR Z uhrazeno
8.6.2018Krátký Pavel Narušené Myšlení NGR M uhrazeno
6.2.2018Krejčová Jana NGR Z uhrazeno
2.11.2017Křepela Pavel #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
22.3.2018Křivohlavý Radek Pierburg Team NGR M uhrazeno
15.5.2018Kříž Martin Psychoticus NGR M uhrazeno
6.6.2018Kroupa Tomáš Tygři NGR M uhrazeno
2.6.2018Krupka Michal Barbarian extreme team NGR M uhrazeno
5.6.2018Kubata Jakub Hells Wariors NGR M uhrazeno
10.6.2018Kubina Filip Dragon Team Nymburk NGR M uhrazeno
17.5.2018Kučera Daniel NGR M uhrazeno
24.3.2018Kučera Lukáš Alfasquadra team NGR M uhrazeno
31.3.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
31.5.2018Kuncl Martin J.Elita NGR M uhrazeno
24.5.2018Kyjovský Matěj NGR M uhrazeno
24.5.2018Kyjovský Adam NGR M uhrazeno
8.6.2018Lacina Josef OCR runners Beroun NGR M2 uhrazeno
1.6.2018Lavičková Linda NGR JZ uhrazeno
31.1.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
18.4.2018Lipská Jana Wild team NGR Z uhrazeno
21.5.2018Lončák Andrej NGR M uhrazeno
8.1.2018Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
10.2.2018Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH NGR M uhrazeno
15.2.2018Malinová Staňka Run4fun - Milan Janata team NGR Z uhrazeno
8.2.2018Marcišin Miroslav NGR M uhrazeno
21.5.2018Marek David NGR M uhrazeno
7.6.2018Markup Emil Lanáčovci NGR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčneobsazeno
21.3.2018Martinková Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora NGR MIX uhrazeno
Tým: WILD Team↳ Volenec AntonínWild Team
15.1.2018Michalego Aleš NGR MIX uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
27.4.2018Milcová Martina BEAST Varnsdorf NGR Z uhrazeno
12.4.2018Milec Jindřich BEAST Varnsdorf NGR M uhrazeno
30.11.2017Milichovská Lucie NGR Z uhrazeno
22.3.2018Miltner Milan Pierburg Team NGR M2 uhrazeno
8.6.2018miltner milan Narešené myšlení NGR M uhrazeno
19.5.2018Mlynařík Josef NGR M2 uhrazeno
15.5.2018Nákonečný David SRTG Šumperk NGR MIX uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaSRTG Šumperk
17.4.2018Nečas Vladimír NGR M2 uhrazeno
1.11.2017NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM NGR M2 uhrazeno
7.6.2018Němcová Vendula NGR Z uhrazeno
22.3.2018Němec David Pierburg Team NGR M uhrazeno
20.5.2018Novák Jan Tvoje bába NGR MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
10.6.2018Novák Lukáš SWEEP OCRA CZ Elite Team NGR M uhrazeno
7.5.2018Novotný Petr Shybuj.cz NGR M uhrazeno
21.3.2018Oplt Pavel SRTG Teplice NGR MIX uhrazeno
Tým: Adrenalin↳ Řeřichová Jaroslava #GLADIATORRACETEAM
24.5.2018Pácha Zdeněk Šerpa Beskydský NGR M2 uhrazeno
1.6.2018Pánková Martina NGR JZ uhrazeno
9.6.2018Pastrňáková Aneta Polabáci NGR MIX uhrazeno
Tým: night walkers neobsazeno
9.5.2018Paszycová Veronika NGR Z uhrazeno
14.5.2018Pávek Petr NGR MIX uhrazeno
Tým: P&J↳ Dohnalová Jana
10.6.2018Pavel Aleš NGR M uhrazeno
9.6.2018Pernstecherová Andrea NGR Z2 uhrazeno
28.5.2018Podrazil Jiří Magor Gym NGR M uhrazeno
1.6.2018Polcarová Markéta NGR Z uhrazeno
2.11.2017Přibylová Alexandra NGR Z uhrazeno
14.5.2018Priessnitz Tomáš mymymy NGR M uhrazeno
13.5.2018Přiklopil Patrik NGR M uhrazeno
13.5.2018Přiklopil Marek NGR MIX uhrazeno
Tým: Egypťáci↳ Hušáková Barbora
22.2.2018Prudká Šárka Pruďásci NGR Z uhrazeno
9.5.2018Řádek Zdeněk NGR M uhrazeno
11.1.2018Rapčan Ladislav NGR M uhrazeno
10.6.2018Richter Lukáš NGR M uhrazeno
9.6.2018Richter Milan NGR MIX uhrazeno
Tým: SASneobsazeno
1.11.2017Šeda Radek OCRA CZ TEAM NGR M2 uhrazeno
31.5.2018Semecký Martin #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
19.1.2018Šerlovský Dominik Čukrové NGR M uhrazeno
31.5.2018Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM NGR MIX uhrazeno
Tým: Andrea+Pavelneobsazeno
7.6.2018Singerova Alena NGR Z uhrazeno
30.11.2017Širmerová Michaela NGR Z uhrazeno
11.5.2018Sitterová Daniela Brutální princezny NGR Z uhrazeno
10.3.2018Smidova Petra NGR MIX uhrazeno
Tým: Unicorn Power↳ Svoboda Roman
7.5.2018Sonda Martin SVVAT NGR MIX uhrazeno
Tým: S V V A T↳ Benešová LucieSVVAT
27.5.2018Šperlich adam OCR Runners Šumperk NGR M uhrazeno
9.5.2018Špinka Radek Bílý lvi NGR MIX uhrazeno
Tým: Bílí Lvi↳ Petruželková LenkaBílí Lvi
29.12.2017Šrámek Dobroslav Lanáčovci NGR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
13.5.2018Šťastný Jan Střelci NGR M uhrazeno
11.5.2018Stránská Natálie NGR MIX uhrazeno
Tým: elements↳ Javůrek Tomáš
11.5.2018Stránský Zdeněk Zdemaři NGR MIX uhrazeno
Tým: Zdemaři↳ Stránská Markéta Zdemaři
29.1.2018Stuchlik Bohumil NGR M2 uhrazeno
13.5.2018Stuchlík Jiří SRTG Kolín NGR JM uhrazeno
10.6.2018Šulcová Jana NGR Z uhrazeno
3.5.2018Šumelda ivan Ždimiators NGR M uhrazeno
28.2.2018Svitalek Petr HODOR NGR M uhrazeno
1.6.2018Svoboda Lukáš NGR M uhrazeno
11.1.2018Svobodová Klára NGR Z uhrazeno
29.5.2018Svobodová Veronika BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR Z uhrazeno
27.4.2018Tarnóczy Kateřina #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
7.6.2018Toman Petr NGR M uhrazeno
31.3.2018Tomeš Martin NGR JM uhrazeno
30.4.2018Torres Daniel Ultimate eXtreme Runners NGR M uhrazeno
11.5.2018Tripšanský Tomáš KTB fitness Kroměříž NGR M uhrazeno
11.5.2018Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž NGR M uhrazeno
10.5.2018Vala Ondřej NGR MIX uhrazeno
15.5.2018Válek Josef mymymy NGR M2 uhrazeno
3.5.2018Vaníček Josef NGR M uhrazeno
29.5.2018Vaníček Petr NGR M uhrazeno
2.5.2018Vaníčková Martina SRTG Praha NGR Z uhrazeno
29.5.2018Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY NGR M uhrazeno
3.6.2018Večerník Martin FOR FUN NGR MIX uhrazeno
Tým: siblings↳ Večerníková BarboraWild snails
5.6.2018Večerníková Barbora Wild snails NGR MIX uhrazeno
Tým: Večerníkovineobsazeno
9.5.2018Věchetová Monika #GLADIATORRACETEAM NGR Z uhrazeno
11.5.2018Veselá Hana #GLADIATORRACETEAM NGR Z2 uhrazeno
11.5.2018Veselá Nikol #GLADIATORRACETEAM NGR JZ uhrazeno
15.5.2018Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM NGR M uhrazeno
8.6.2018Vosyková Eva Novomĕstský hvĕzdy NGR Z2 uhrazeno
21.5.2018Vrba Jiří NGR M uhrazeno
22.5.2018Weishaupt Martin Tygři NGR M uhrazeno
8.6.2018Winter Roman NGR M2 uhrazeno
9.1.2018Ždímal Michal Ždimiators NGR M uhrazeno
1.6.2018Zeman Jaroslav JACKERMANN NGR M2 uhrazeno
1.6.2018Zemanová Karina NGR JZ uhrazeno
2.5.2018Zerzánková Michaela NGR Z uhrazeno
10.12.2017Zítko Petr KSK Koldín NGR MIX uhrazeno
Tým: KSK Koldín↳ Zítková VeronikaKSK Koldín
9.3.2018Žižka Josef OCR Losers NGR MIX uhrazeno
Tým: OCR Losers↳ Popilková MartinaOCR Losers

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.